Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

27 listopada 2008 r.
8:07
Edytuj ten wpis

Pieszy potrącony na ul. Wileńskiej

Autor: Zdjęcie autora (łm)
0 14 A A

Wypadek na ul. Wileńskiej na LSM. Przed godz. 8 mercedes potrącił tam pieszego przechodzącego przez przejście dla pieszych.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do zdarzenia doszło na przejściu dla pieszych w okolicach ul. Grażyny. Przez kilkanaście minut ruch drogowy był utrudniony.

Ranny mężczyzna z złamaniami został przewieziony do szpitala. 67-letni kierowca był trzeźwy. Policja ustala przyczyny wypadku.

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
blisko 67 / 6 grudnia 2008 o 22:42
0
prymityw napisał:
Niestety jak by to nie zabrzmiało ale 67 lat to wiek w którym powinno się siedzieć w ciepłych kapciach przed telewizorem, ewentualnie być wożonym a nie wozić ludzi taksówką po zatłoczonym mieście. W tym wieku już wszystkie zmysły zaczynają szwankować a zwłaszcza wzrok i refleks.


Brawo! Tak jest, do 65 pracuj, a potem na wózek inwalidzki, bo wszystkie zmysły Ci szwankują!!! Gratuluję podejścia... Tylko czemu w większości wypadków kierujący ma 18-24 lata? Czy według ciebie zmysły jeszcze mu się nie rozwinęły???


Brawo! Tak jest, do 65 pracuj, a potem na wózek inwalidzki, bo wszystkie zmysły Ci szwankują!!! Gratuluję podejścia... Tylko czemu w większości wypadków kierujący ma 18-24 lata? Czy według ciebie zmysły jeszcze mu się nie rozwinęły??? rozwiń
Avatar
tom ace / 27 listopada 2008 o 18:26
0
gościa potrącił taksówkarz a tym frajerom zawsze się spieszy !!!!!!!!!
Avatar
Gość / 27 listopada 2008 o 12:11
0
kot napisał:
Kierowca potrącił pieszego na przejściu dla pieszych id ioto, naucz się czytać ze zrozumieniem. Powinni tam zrobić sygnalizację, obok jest przedszkole a kierowcy zarówno pod górę jak i po zjechaniu z ronda cisną ile się da.

Jeśli chodzi o ścisłość to obok jest szkoła, nie przedszkole. Kolejna sygnalizacja nic nie da poza gigant korkami w szczycie. Nie wiem czy to była wina kierowcy czy pieszego, faktem jest, że z jednej strony wszyscy tam grzeją ile fabryka dała, ale z drugiej strony nieraz widziałem jak jakaś babcia spotka sąsiadkę i tak się zagadają, że nawet nie patrząc włażą wprost pod koła. Inni z kolei łażą po Wileńskiej jak bydło po pastwisku w jakim miejscu im wygodniej. Kiedyś jak zatrąbiłem na jakiegoś dziadka który przełaził w niedozwolonym miejscu to myślałem, że mu ręce odpadną, tak nimi machał wymyślając mi od bandytów. Oczywiście robił to na środku drogi, ale to przecież JAŚNIE WIELMOŻNY PAN PIESZY, któremu wszystko wolno.

Jeśli chodzi o ścisłość to obok jest szkoła, nie przedszkole. Kolejna sygnalizacja nic nie da poza gigant korkami w szczycie. Nie wiem czy to była wina kierowcy czy pieszego, faktem jest, że z jednej strony wszyscy tam grzeją ile fabryka dała, ale z drugiej strony nieraz widziałem jak jakaś babcia spotka sąsiadkę i tak się zagadają, że nawet nie patrząc włażą wprost pod koła. Inni z kolei łażą po Wileńskiej jak bydło po pastwisku w jakim miejscu im wygodniej. Kiedyś jak zatrąbiłem na jakiegoś dziadka który przełaził w nie... rozwiń
Avatar
Gość / 27 listopada 2008 o 11:54
0
kot napisał:
Kierowca potrącił pieszego na przejściu dla pieszych id ioto, naucz się czytać ze zrozumieniem. Powinni tam zrobić sygnalizację, obok jest przedszkole a kierowcy zarówno pod górę jak i po zjechaniu z ronda cisną ile się da.


Zapewniam Ciebie, ze z czytaniem ze zrozumieniem u mnie w porzadku. Wyraznie mowie, ze piesi sa po zapadnieciu zmroku prawie niewidoczni! Zwłaszcza po zapadnięciu zmroku a juz nie daj boze niech samochod z naprzeciwka oslepi kierowce.

Pewnie mi zarzucisz ze przekraczam dozwolona predkosc? Mylisz sie! Po zapadnieciu zmroku o tej porze roku jezdzi sie zgodnie z przepisami i z zachowaniem szczegolnej ostroznosci, bo inaczej naprawde jest niebezpiecznie! Niestety - nawet zachowujac duza ostroznosc ubrani na ciemno piesi po zapadnieciu zmroku wygladaja jak cienie, ktore dostrzega sie dopiero w ostatniej chwili! Wystarczy chwila zbytniej pewnosci siebie pieszego lub nieostroznosci kierowcy by doszlo do nieszczescia.


Zapewniam Ciebie, ze z czytaniem ze zrozumieniem u mnie w porzadku. Wyraznie mowie, ze piesi sa po zapadnieciu zmroku prawie niewidoczni! Zwłaszcza po zapadnięciu zmroku a juz nie daj boze niech samochod z naprzeciwka oslepi kierowce.

Pewnie mi zarzucisz ze przekraczam dozwolona predkosc? Mylisz sie! Po zapadnieciu zmroku o tej porze roku jezdzi sie zgodnie z przepisami i z zachowaniem szczegolnej ostroznosci, bo inaczej naprawde jest niebezpiecznie! Niestety - nawet zachowujac duza ostroz... rozwiń
Avatar
Michal / 27 listopada 2008 o 11:49
0
[size="5"] [size="4"] A ja bym proponował pieszym czasem samochodem pojezdzic i nauczy sie myslec.
Samochod to moze nie pociag ale w miejscu tez sie nie zatrzyma. [size="6"]Ale niektorzy sa madrzejsi i wiedza lepiej.Tylko za ta madrosc puzniej kierowca niestety odpowiada
Avatar
Urania / 27 listopada 2008 o 11:43
0
Niestety u nas jest bardzo niska kultura jazdy. Kierowcy nie zwracają uwagi na pieszych zbliżając się do przejścia.
Avatar
lol / 27 listopada 2008 o 11:40
0
nik napisał:
tak tak, zróbcie tysiąc sygnalizacji - najlepiej co jeden metr. Oszołomy.
W okolicach tego przejścia na górze i na dole są przejścia ze światłami. Tylko polski naród próżniaków i leniuchów nie przejdzie 50 metrów do przejścia ze światłami bo po co. A na pielgrzymki to łazicie po kilkaset kilometrów.

nie najlepiej to do domu trasą dłuższą o kilometr wracać "OSZOłOMIE" lepiej niech tymi autkami wolniej jeżdżą i uważają na przejścia bo chyba one po to są żeby po nich przechodzić a nie łazić aż pod światła nie wiadomo po co!!!!

nie najlepiej to do domu trasą dłuższą o kilometr wracać "OSZOłOMIE" lepiej niech tymi autkami wolniej jeżdżą i uważają na przejścia bo chyba one po to są żeby po nich przechodzić a nie łazić aż pod światła nie wiadomo po co!!!! rozwiń
Avatar
MC / 27 listopada 2008 o 11:25
0
Proponowane były wyświetlacze czasu do sygnalizacji świetlnej ale w Lublinie tego nie rozumią i nie chcą nawet przetestować ani UM ani Policja
Avatar
prymityw / 27 listopada 2008 o 10:14
0
Niestety jak by to nie zabrzmiało ale 67 lat to wiek w którym powinno się siedzieć w ciepłych kapciach przed telewizorem, ewentualnie być wożonym a nie wozić ludzi taksówką po zatłoczonym mieście. W tym wieku już wszystkie zmysły zaczynają szwankować a zwłaszcza wzrok i refleks.
Avatar
nik / 27 listopada 2008 o 10:11
0
tak tak, zróbcie tysiąc sygnalizacji - najlepiej co jeden metr. Oszołomy.
W okolicach tego przejścia na górze i na dole są przejścia ze światłami. Tylko polski naród próżniaków i leniuchów nie przejdzie 50 metrów do przejścia ze światłami bo po co. A na pielgrzymki to łazicie po kilkaset kilometrów.
Avatar
blisko 67 / 6 grudnia 2008 o 22:42
0
prymityw napisał:
Niestety jak by to nie zabrzmiało ale 67 lat to wiek w którym powinno się siedzieć w ciepłych kapciach przed telewizorem, ewentualnie być wożonym a nie wozić ludzi taksówką po zatłoczonym mieście. W tym wieku już wszystkie zmysły zaczynają szwankować a zwłaszcza wzrok i refleks.


Brawo! Tak jest, do 65 pracuj, a potem na wózek inwalidzki, bo wszystkie zmysły Ci szwankują!!! Gratuluję podejścia... Tylko czemu w większości wypadków kierujący ma 18-24 lata? Czy według ciebie zmysły jeszcze mu się nie rozwinęły???


Brawo! Tak jest, do 65 pracuj, a potem na wózek inwalidzki, bo wszystkie zmysły Ci szwankują!!! Gratuluję podejścia... Tylko czemu w większości wypadków kierujący ma 18-24 lata? Czy według ciebie zmysły jeszcze mu się nie rozwinęły??? rozwiń
Avatar
tom ace / 27 listopada 2008 o 18:26
0
gościa potrącił taksówkarz a tym frajerom zawsze się spieszy !!!!!!!!!
Avatar
Gość / 27 listopada 2008 o 12:11
0
kot napisał:
Kierowca potrącił pieszego na przejściu dla pieszych id ioto, naucz się czytać ze zrozumieniem. Powinni tam zrobić sygnalizację, obok jest przedszkole a kierowcy zarówno pod górę jak i po zjechaniu z ronda cisną ile się da.

Jeśli chodzi o ścisłość to obok jest szkoła, nie przedszkole. Kolejna sygnalizacja nic nie da poza gigant korkami w szczycie. Nie wiem czy to była wina kierowcy czy pieszego, faktem jest, że z jednej strony wszyscy tam grzeją ile fabryka dała, ale z drugiej strony nieraz widziałem jak jakaś babcia spotka sąsiadkę i tak się zagadają, że nawet nie patrząc włażą wprost pod koła. Inni z kolei łażą po Wileńskiej jak bydło po pastwisku w jakim miejscu im wygodniej. Kiedyś jak zatrąbiłem na jakiegoś dziadka który przełaził w niedozwolonym miejscu to myślałem, że mu ręce odpadną, tak nimi machał wymyślając mi od bandytów. Oczywiście robił to na środku drogi, ale to przecież JAŚNIE WIELMOŻNY PAN PIESZY, któremu wszystko wolno.

Jeśli chodzi o ścisłość to obok jest szkoła, nie przedszkole. Kolejna sygnalizacja nic nie da poza gigant korkami w szczycie. Nie wiem czy to była wina kierowcy czy pieszego, faktem jest, że z jednej strony wszyscy tam grzeją ile fabryka dała, ale z drugiej strony nieraz widziałem jak jakaś babcia spotka sąsiadkę i tak się zagadają, że nawet nie patrząc włażą wprost pod koła. Inni z kolei łażą po Wileńskiej jak bydło po pastwisku w jakim miejscu im wygodniej. Kiedyś jak zatrąbiłem na jakiegoś dziadka który przełaził w nie... rozwiń
Avatar
Gość / 27 listopada 2008 o 11:54
0
kot napisał:
Kierowca potrącił pieszego na przejściu dla pieszych id ioto, naucz się czytać ze zrozumieniem. Powinni tam zrobić sygnalizację, obok jest przedszkole a kierowcy zarówno pod górę jak i po zjechaniu z ronda cisną ile się da.


Zapewniam Ciebie, ze z czytaniem ze zrozumieniem u mnie w porzadku. Wyraznie mowie, ze piesi sa po zapadnieciu zmroku prawie niewidoczni! Zwłaszcza po zapadnięciu zmroku a juz nie daj boze niech samochod z naprzeciwka oslepi kierowce.

Pewnie mi zarzucisz ze przekraczam dozwolona predkosc? Mylisz sie! Po zapadnieciu zmroku o tej porze roku jezdzi sie zgodnie z przepisami i z zachowaniem szczegolnej ostroznosci, bo inaczej naprawde jest niebezpiecznie! Niestety - nawet zachowujac duza ostroznosc ubrani na ciemno piesi po zapadnieciu zmroku wygladaja jak cienie, ktore dostrzega sie dopiero w ostatniej chwili! Wystarczy chwila zbytniej pewnosci siebie pieszego lub nieostroznosci kierowcy by doszlo do nieszczescia.


Zapewniam Ciebie, ze z czytaniem ze zrozumieniem u mnie w porzadku. Wyraznie mowie, ze piesi sa po zapadnieciu zmroku prawie niewidoczni! Zwłaszcza po zapadnięciu zmroku a juz nie daj boze niech samochod z naprzeciwka oslepi kierowce.

Pewnie mi zarzucisz ze przekraczam dozwolona predkosc? Mylisz sie! Po zapadnieciu zmroku o tej porze roku jezdzi sie zgodnie z przepisami i z zachowaniem szczegolnej ostroznosci, bo inaczej naprawde jest niebezpiecznie! Niestety - nawet zachowujac duza ostroz... rozwiń
Avatar
Michal / 27 listopada 2008 o 11:49
0
[size="5"] [size="4"] A ja bym proponował pieszym czasem samochodem pojezdzic i nauczy sie myslec.
Samochod to moze nie pociag ale w miejscu tez sie nie zatrzyma. [size="6"]Ale niektorzy sa madrzejsi i wiedza lepiej.Tylko za ta madrosc puzniej kierowca niestety odpowiada
Avatar
Urania / 27 listopada 2008 o 11:43
0
Niestety u nas jest bardzo niska kultura jazdy. Kierowcy nie zwracają uwagi na pieszych zbliżając się do przejścia.
Avatar
lol / 27 listopada 2008 o 11:40
0
nik napisał:
tak tak, zróbcie tysiąc sygnalizacji - najlepiej co jeden metr. Oszołomy.
W okolicach tego przejścia na górze i na dole są przejścia ze światłami. Tylko polski naród próżniaków i leniuchów nie przejdzie 50 metrów do przejścia ze światłami bo po co. A na pielgrzymki to łazicie po kilkaset kilometrów.

nie najlepiej to do domu trasą dłuższą o kilometr wracać "OSZOłOMIE" lepiej niech tymi autkami wolniej jeżdżą i uważają na przejścia bo chyba one po to są żeby po nich przechodzić a nie łazić aż pod światła nie wiadomo po co!!!!

nie najlepiej to do domu trasą dłuższą o kilometr wracać "OSZOłOMIE" lepiej niech tymi autkami wolniej jeżdżą i uważają na przejścia bo chyba one po to są żeby po nich przechodzić a nie łazić aż pod światła nie wiadomo po co!!!! rozwiń
Avatar
MC / 27 listopada 2008 o 11:25
0
Proponowane były wyświetlacze czasu do sygnalizacji świetlnej ale w Lublinie tego nie rozumią i nie chcą nawet przetestować ani UM ani Policja
Avatar
prymityw / 27 listopada 2008 o 10:14
0
Niestety jak by to nie zabrzmiało ale 67 lat to wiek w którym powinno się siedzieć w ciepłych kapciach przed telewizorem, ewentualnie być wożonym a nie wozić ludzi taksówką po zatłoczonym mieście. W tym wieku już wszystkie zmysły zaczynają szwankować a zwłaszcza wzrok i refleks.
Avatar
nik / 27 listopada 2008 o 10:11
0
tak tak, zróbcie tysiąc sygnalizacji - najlepiej co jeden metr. Oszołomy.
W okolicach tego przejścia na górze i na dole są przejścia ze światłami. Tylko polski naród próżniaków i leniuchów nie przejdzie 50 metrów do przejścia ze światłami bo po co. A na pielgrzymki to łazicie po kilkaset kilometrów.
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Rotarianie wspierają uczniów I LO w Białej Podlaskiej

Rotarianie wspierają uczniów I LO w Białej Podlaskiej 0 3

Klub rotarian z Białej Podlaskiej przekazał I LO im. J.I. Kraszewskiego pieniądze na zakup anglojęzycznej literatury.

Urząd Miasta Puławy ma konta w Getin Banku. Zmian na razie nie będzie

Urząd Miasta Puławy ma konta w Getin Banku. Zmian na razie nie będzie 0 3

Czy pieniądze ulokowane na kontach w Getin Banku są bezpieczne? W ostatnim miesiącu coraz częściej słychać o kłopotach finansowych wszystkich spółek należących do Leszka Czarneckiego. Ich akcje tanieją, a klienci zaczynają obawiać się o to, czy bank zachowa wypłacalność. Klienci mogą liczyć co prawda na państwowe gwarancje depozytów do wysokości 100 tys. euro, ale niektórzy z nich na swoich rachunkach i lokatach mają zgromadzone znacznie większe środki.

TBV Start Lublin – AZS Koszalin 81:59. Kwadrans i po meczu (ZDJĘCIA)
galeria

TBV Start Lublin – AZS Koszalin 81:59. Kwadrans i po meczu (ZDJĘCIA) 0 0

Właśnie na taki mecz liczyli w piątek kibice TBV Startu. Ekipa z Lublina rozbiła w hali Globus AZS Koszalin 81:59. Mecz był rozstrzygnięty w zasadzie po... kwadransie.

Nowy burmistrz Łęcznej: Rewitalizacja to nasz kierunek

Nowy burmistrz Łęcznej: Rewitalizacja to nasz kierunek 0 1

Trzy pytania do Leszka Włodarskiego, burmistrza-elekta Łęcznej.

Honkery z Lublina pojechały do Nigerii. ABW odkryła jak prezes spółki omijał polskie prawo

Honkery z Lublina pojechały do Nigerii. ABW odkryła jak prezes spółki omijał polskie prawo 0 3

Były szef firmy Honker odpowie za nielegalny handel sprzętem wojskowym. Zbigniew T. wysyłał do Nigerii samochody, bez niezbędnej koncesji. Specjalistyczny osprzęt kazał ukrywać przed celnikami – ustaliła prokuratura.

Jak ograniczyć zużycie wody w domu? Sprawdzone sposoby

Jak ograniczyć zużycie wody w domu? Sprawdzone sposoby 0 0

Rachunki za wodę i ścieki można obniżyć stosując oszczędne baterie i spłuczki oraz uszczelniając cieknące krany. Dużo też zyskamy, gdy będziemy korzystać z prysznica zamiast wanny. W sumie 3-osobowa rodzina może zaoszczędzić rocznie prawie 1 400 zł.

Targi Wernisaż Ślubny w In Between Hotel
18 listopada 2018, 10:00

Targi Wernisaż Ślubny w In Between Hotel 0 0

Planujesz ślub i wesele? Szukasz inspiracji? Szukaj ich u profesjonalistów. Odwiedź w niedzielę, 18 listopada, targi Wernisaż Ślubny w hotelu In Between Hotel (Panieńszczyzna 15, k. Jastkowa).

Senator PiS z Białej Podlaskiej: Leszek Czarnecki jest niewiarygodny [wideo]
film

Senator PiS z Białej Podlaskiej: Leszek Czarnecki jest niewiarygodny [wideo] 2 11

Senator PiS Grzegorz Bierecki stwierdził, że Leszek Czarnecki jest osobą niewiarygodną, gdyż znajduje się w trudnej sytuacji prawnej i finansowej. Zasugerował również, że po przesłuchaniu przez prokuraturę może mieć problemy z prawem.

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras wspominają początki Bajmu [wideo]
film

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras wspominają początki Bajmu [wideo] 7 3

Historia Bajmu rozpoczęła się w domu kultury w Lublinie.

Zamordował 14-letniego syna swojej konkubiny
film

Zamordował 14-letniego syna swojej konkubiny 0 1

Zatrzymano 49-letniego Zbigniewa P., oskarżonego o zabójstwo 14-latka w Gogolewie w Wielkopolsce. Chłopiec był synem jego konkubiny. Mężczyzna po usłyszeniu zarzutów przyznał się do winy.

Planują S12 od obwodnicy Puław do Radomia. Którędy będzie biegła nowa ekspresówka?

Planują S12 od obwodnicy Puław do Radomia. Którędy będzie biegła nowa ekspresówka? 22 8

Projektanci pracują nad wyborem optymalnego przebiegu drogi ekspresowej S12 od obwodnicy Puław do Radomia. W spotkaniach informacyjnych dotyczących tego, którędy wytyczona zostanie nowa trasa, uczestniczą mieszkańcy gminy Puławy oraz lokalne władze.

Wrak Atak No 15 "Dobra Zmiana". Tym razem na torze w Łuszczowie Pierwszym
18 listopada 2018, 9:00

Wrak Atak No 15 "Dobra Zmiana". Tym razem na torze w Łuszczowie Pierwszym 0 1

W niedzielę 18 listopada, wraki wrócą na tor. Tym razem impreza pod nazwą „Wrak Atak Lublin No 15 „Dobra zmiana” odbędzie się nie na Majdanku, lecz w Łuszczowie Pierwszym, trasa na Kijany.

"Mój synek był na granicy śmierci". Rodzice wcześniaków dzielą się swoimi przeżyciami
galeria

"Mój synek był na granicy śmierci". Rodzice wcześniaków dzielą się swoimi przeżyciami 34 2

– Mój synek był na granicy śmierci. Urodził się w 28. tygodniu. Lekarze m.in. ze względu na problemy neurologiczne dawali mu godzinę życia. To, że przeżył i jest w takiej formie to prawdziwy cud – mówi Andrzej Bródka z Uścimowa, tata Jasia, który urodził się w szpitalu przy ul. Staszica w Lublinie we wrześniu ubiegłego roku. – Przyjeżdżałem do szpitala dzień w dzień, przez 83 dni, bo tyle czasu synek musiał spędzić w inkubatorze. To był bardzo trudny czas, ale wiadomo, ze tata musi być wsparciem, tym bardziej, że żona też musiała zostać w szpitalu.

Zrób pierwszy krok do zdrowia. Bezpłatne porady w Puławskim Parku Naukowo-Technologicznym
18 listopada 2018, 10:00

Zrób pierwszy krok do zdrowia. Bezpłatne porady w Puławskim Parku Naukowo-Technologicznym 1 3

Puławski Park Naukowo-Technologiczny zaprasza w niedzielę 18 listopada w godzinach 10-18 na bezpłatne spotkanie z ekspertami Narodowego Centrum Edukacji Żywieniowej.

Sprawunki – Targi Rzeczy Wyjątkowych w Lublinie. Zapraszają twórców

Sprawunki – Targi Rzeczy Wyjątkowych w Lublinie. Zapraszają twórców 1 0

Co Gdzie Kiedy. Teraz zapraszają wystawców, później będą zachęcać kupujących. Warsztaty Kultury debiutują z targami. Sprawunki – Targi Rzeczy Wyjątkowych mają promować twórczości lubelskich projektantów i kontaktować twórców z klientami. Przed Gwiazdką może się przydać.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!