Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

29 lutego 2008 r.
19:38
Edytuj ten wpis

Po ofercie został kac

0 12 A A

Fantasy Park w lubelskim Centrum Plaza zachęca uczniów, by spędzili u nich Dzień Wagarowicza.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Razem z ofertą przesyła do szkół plakat, na którym biją po oczach ceny serwowanego tam piwa. - To skandal - grzmią nauczyciele.

- Demoralizują młodzież w biały dzień i jeszcze chcą to zrobić za pośrednictwem szkoły - mówi oburzony Krzysztof Szulej, dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 4 przy ul. Tumidajskiego w Lublinie. - To zachęcanie młodzieży, żeby przyszła napić się piwa w Dzień Wagarowicza. Takie działanie uważam za niedopuszczalne. To łamanie prawa. Wszyscy nauczyciele są oburzeni ofertą.

- Nie życzę sobie, żeby zachęcano do picia alkoholu moją córkę. To jakiś chory pomysł - denerwuje się pani Anna B., mama 14-letniej Oli.

Szkoła, w której uczą się licealiści, gimnazjaliści i dzieci z podstawówki, dostała maila od Fantasy Park w Lublinie. Czytamy w nim: "Przesyłam ofertę, którą Fantasy Park przygotował z myślą o szkołach i pierwszym dniu wiosny. Posiadamy też atrakcyjną ofertę dla szkół ważną od poniedziałku do piątku. W razie jakichś wątpliwości służę pomocą”. - I pod tą krótką informacją widnieje ogromny plakat, z którego dowiadujemy się, że piwo jest po 5 zł, a wstęp zawsze za darmo - rozkłada ręce dyr. Szulej.

Fantasy Park przyznaje, że wysłał takie pisma do wielu lubelskich szkół. - Zaproponowaliśmy uczniom ciekawą ofertę na pierwszy dzień wiosny, m.in. grę w bilard, kręgle, na automatach do gier video. W treści maila nie było mowy o piciu czy sprzedaży alkoholu. Po prostu nieopatrznie wysłaliśmy również standardową stopkę promującą nasz lokal. Nie pomyśleliśmy, że może to być w ten sposób odebrane - tłumaczy Michał Korba, specjalista ds. marketingu w Fantasy Park w Lublinie. Zapewnia, że do żadnej szkoły nie trafi już plakat z cenami piwa. - Usuniemy go z naszej oferty dla szkół - obiecuje.

- Zaproszenie dla młodzieży i zachęta picia alkoholu nie powinny iść w parze. To złamanie ustawy o wychowaniu w trzeźwości - uważa Iwona Mialik, kierownik Wojewódzkiego Ośrodka Terapii Uzależnień od Alkoholu i Współuzależnień w Lublinie.

Ofertą zniesmaczone jest również lubelskie Kuratorium Oświaty. - Pracownik, który to wysłał był bardzo nierozważny. Tu chodzi o młodzież. Rozumiem, że popełnił błąd, ale popełnił też dużą niezręczność - kwituje Marek Błaszczak, lubelski kurator oświaty.
(ns)

Dla Dziennika

Magdalena Parcheta - pedagog szkolny

Oferta zachęcająca do gry w kręgle czy bilard nie jest zła, ale w żadnym razie nie powinna się w niej znaleźć nawet przypadkowa wzmianka o piciu alkoholu. Wręcz przeciwnie, organizator powinien zapewnić dyrektorów szkół, że w czasie imprezy bar będzie zamknięty i alkohol nie będzie podawany innym klientom. Plakat sugeruje, że picie alkoholu na imprezach szkolnych jest dopuszczalne.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 3 marca 2008 o 13:06
0
Nieźle to już piwo za 5 zeta to taka wspaniała promocja.
Avatar
J.S. / 3 marca 2008 o 08:39
0
Oczywiście. I wyczytałeś też, że poza wtorkami i czwartkami piwo jest po złotówce, a wstęp łączy się z wykupieniem biletu. Szulej nie daj się propagandzistom najętym przez Fantasy Park!!!!!!!!!! Kasa ponad wszystko, a najlepiej smakuje ściągnięta z kieszonkowego małolata.
Avatar
bum / 3 marca 2008 o 02:16
0
ktoś tu chyba chciał zaistnieć w mediach - szkoda, że w taki sposób. Widać, niektórym nie przeszkadza nieznajomość dni tygodnia i funkcjonowania poczty elektronicznej. Za to za wszelką cenę kreuje sie na świetnego pedagoga. - Oferta z plakatu - (nie odrębnej oferty dla szkół, tylko podpisu - stopki z maila) dotyczy jasno i wyraźnie studentów we wtorki i czwartki, a dniem wagarowicza i związaną z nim promocją dla uczniów w Fantasy jest piątek!!!!!!!!!!!!!!! ............. piątka z plusem za spostrzegawczość dla dyrektora szkoły. No i w końcu gdzie w artykule jakakolwiek wzmianka o samej ofercie dla uczniów - ale no tak, przecież to mało interesujące. Bo po co promować czynne spędzanie czasu, lepiej napisać o tym, że się nie zna dni tygodnia...............Tak czy inaczej reklama całkiem niezła
ktoś tu chyba chciał zaistnieć w mediach - szkoda, że w taki sposób. Widać, niektórym nie przeszkadza nieznajomość dni tygodnia i funkcjonowania poczty elektronicznej. Za to za wszelką cenę kreuje sie na świetnego pedagoga. - Oferta z plakatu - (nie odrębnej oferty dla szkół, tylko podpisu - stopki z maila) dotyczy jasno i wyraźnie studentów we wtorki i czwartki, a dniem wagarowicza i związaną z nim promocją dla uczniów w Fantasy jest piątek!!!!!!!!!!!!!!! ............. piątka z plu... rozwiń
Avatar
~ona~ / 2 marca 2008 o 21:23
0
tak odnosząc się do treści posta kolegi deejay... nie wiem czy byłeś kiedyś w FP kiedy to plac zabaw (kids play) jest czynny ... a jeżeli byłeś to na pewno nie zauważyłeś że naprzeciw placu zabaw jest kategoryczny zakaz palenia w godzinach kiedy to jest on czynny a jeżeli znajdzie się osoba, która tak jak Ty nie zauważył tego zakazu panie z placu natychmiastowo reagują na taką sytuacje i przeganiają stamtąd palaczy ... !! więc zanim zaczniesz coś takiego pisać to najpierw sprawdź czy piszesz prawdę ... a tak poza tym jak zwykle DW czepia się a dyrektor zrobił z siebie "błazna"
tak odnosząc się do treści posta kolegi deejay... nie wiem czy byłeś kiedyś w FP kiedy to plac zabaw (kids play) jest czynny ... a jeżeli byłeś to na pewno nie zauważyłeś że naprzeciw placu zabaw jest kategoryczny zakaz palenia w godzinach kiedy to jest on czynny a jeżeli znajdzie się osoba, która tak jak Ty nie zauważył tego zakazu panie z placu natychmiastowo reagują na taką sytuacje i przeganiają stamtąd palaczy ... !! więc zanim zaczniesz coś takiego pisać to najpierw sprawdź czy piszesz prawdę ... a tak poza tym jak zwykle DW cz... rozwiń
Avatar
deejay / 2 marca 2008 o 19:46
0
Idąc za ciosem pana redaktora trzeba KATEGORYCZNIE ZAPROTESTOWAĆ przeciw przebywaniu za dnia w FP małych dzieci. Nie wszyscy wiedzą ale FP oferuje także najmłodszym Kids Play (taki plac zabaw). No a obok przecież dorośli piją i palą (a dym szkodzi, a po alkoholu to agresor sie ludziom włącza).
Wracając do plakatu to gdzie jest napisane na nim, że PIWO 5zł dla młodzieży w dniu wagarowicza??? Faktycznie DW ma beznadziejne artykuły, szczególnie te o imprezach gdzie językiem: "super fajne" czy "bombowe" opisywane są imprezy techno i drumNbass ...
Avatar
uczeń / 2 marca 2008 o 16:39
0
wow... brawo dla Pana Dyrektora - super reklama siebie samego i szkoły, a raczej antyreklama. Jeżeli plakat, który standardowo załączony jest w stopce maila i żaden sposób nie dotyczy treści oferty skierowanej do uczniów odebrany jest jako propozycja dla młodzieży to chyba ktoś tu nie wie czym jest "stopka" w wiadomości e-mail. Haha... oferta skierowana dla uczniów wysłana przecież do dyrekcji szkół a nie uczniów. Nikt (uczniowie) o niej nie wiedział teraz wiedzą wszyscy. Wielkie dzięki Szanownej Dyrekcji i naiwnym mediom
Avatar
kamiluch / 2 marca 2008 o 12:04
0
nie ważne co i jak piszą ale ważne że piszą. sprawa została nagłośniona a osoba zajmująca się marketingiem powinna dostać podwyżkę za dodatkowe reklamy opublikowane przez media. gratuluję
Avatar
normalny / 1 marca 2008 o 15:46
0
Dziennik wschodni sux,juz nie maja czego sie czepic.A swoja droga mogli byc zrobic browara po 3,50 bo 5 zeta to dla mlodziezy koszt duzy ))
Avatar
nauczyciel / 1 marca 2008 o 13:44
0
Jestem nauczycielem z wieloletnim stażem. W ofercie skierowanej do szkół, która była w załączniku, było tylko zaproszenie na kulturalne spędzenie czasu pod opieką wychowawcy. Uważam, że nauczyciele powinni być bardziej empatyczni i gdyby częściej wczuwali się w rolę i sytuację ucznia zyskali by dużo więcej efektów wychowawczych. Od lat wiadomo, że w pierwszy dzień wiosny uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami wychodzą do kina, teatru lub filharmonii. Twórczy nauczyciele planują ten dzień na wiele miesięcy wstecz. Teraz otrzymali jeszcze jedną propozycję od Fantasy Parku na kręgle lub bilard. Jeśli któryś wychowawca chciałby zabrać swoją klasę do Fantasy Parku i skorzystać z oferty, nie widzę w tym nic złego. Pod okiem nauczyciela każdy uczeń będzie zachowywał się prawidłowo i napewno będzie bezpieczny. Nie należy wywoływać burzy w szklance wody.
Jestem nauczycielem z wieloletnim stażem. W ofercie skierowanej do szkół, która była w załączniku, było tylko zaproszenie na kulturalne spędzenie czasu pod opieką wychowawcy. Uważam, że nauczyciele powinni być bardziej empatyczni i gdyby częściej wczuwali się w rolę i sytuację ucznia zyskali by dużo więcej efektów wychowawczych. Od lat wiadomo, że w pierwszy dzień wiosny uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami wychodzą do kina, teatru lub filharmonii. Twórczy nauczyciele planują ten dzień na wiele miesięcy wstecz. Teraz otrzymali jeszcze jedn... rozwiń
Avatar
pierdu pierdu / 1 marca 2008 o 11:15
0
Dziennik Wschodni schodzi na psy - autor artykułu chyba sam sobie jaja robi z siebie. a ludzie wykształceni czytać nie potrafią albo nie rozumieją co się do nich pisze. Panie Dyrektorze , nauczycielu - poczytaj plakat - STUDENCKI CZWARTEK WSTĘP OD 21 - czy to jest oferta dla młodzieży??????? masakra - jakie miasto jakie media takie problemy
Avatar
Gość / 3 marca 2008 o 13:06
0
Nieźle to już piwo za 5 zeta to taka wspaniała promocja.
Avatar
J.S. / 3 marca 2008 o 08:39
0
Oczywiście. I wyczytałeś też, że poza wtorkami i czwartkami piwo jest po złotówce, a wstęp łączy się z wykupieniem biletu. Szulej nie daj się propagandzistom najętym przez Fantasy Park!!!!!!!!!! Kasa ponad wszystko, a najlepiej smakuje ściągnięta z kieszonkowego małolata.
Avatar
bum / 3 marca 2008 o 02:16
0
ktoś tu chyba chciał zaistnieć w mediach - szkoda, że w taki sposób. Widać, niektórym nie przeszkadza nieznajomość dni tygodnia i funkcjonowania poczty elektronicznej. Za to za wszelką cenę kreuje sie na świetnego pedagoga. - Oferta z plakatu - (nie odrębnej oferty dla szkół, tylko podpisu - stopki z maila) dotyczy jasno i wyraźnie studentów we wtorki i czwartki, a dniem wagarowicza i związaną z nim promocją dla uczniów w Fantasy jest piątek!!!!!!!!!!!!!!! ............. piątka z plusem za spostrzegawczość dla dyrektora szkoły. No i w końcu gdzie w artykule jakakolwiek wzmianka o samej ofercie dla uczniów - ale no tak, przecież to mało interesujące. Bo po co promować czynne spędzanie czasu, lepiej napisać o tym, że się nie zna dni tygodnia...............Tak czy inaczej reklama całkiem niezła
ktoś tu chyba chciał zaistnieć w mediach - szkoda, że w taki sposób. Widać, niektórym nie przeszkadza nieznajomość dni tygodnia i funkcjonowania poczty elektronicznej. Za to za wszelką cenę kreuje sie na świetnego pedagoga. - Oferta z plakatu - (nie odrębnej oferty dla szkół, tylko podpisu - stopki z maila) dotyczy jasno i wyraźnie studentów we wtorki i czwartki, a dniem wagarowicza i związaną z nim promocją dla uczniów w Fantasy jest piątek!!!!!!!!!!!!!!! ............. piątka z plu... rozwiń
Avatar
~ona~ / 2 marca 2008 o 21:23
0
tak odnosząc się do treści posta kolegi deejay... nie wiem czy byłeś kiedyś w FP kiedy to plac zabaw (kids play) jest czynny ... a jeżeli byłeś to na pewno nie zauważyłeś że naprzeciw placu zabaw jest kategoryczny zakaz palenia w godzinach kiedy to jest on czynny a jeżeli znajdzie się osoba, która tak jak Ty nie zauważył tego zakazu panie z placu natychmiastowo reagują na taką sytuacje i przeganiają stamtąd palaczy ... !! więc zanim zaczniesz coś takiego pisać to najpierw sprawdź czy piszesz prawdę ... a tak poza tym jak zwykle DW czepia się a dyrektor zrobił z siebie "błazna"
tak odnosząc się do treści posta kolegi deejay... nie wiem czy byłeś kiedyś w FP kiedy to plac zabaw (kids play) jest czynny ... a jeżeli byłeś to na pewno nie zauważyłeś że naprzeciw placu zabaw jest kategoryczny zakaz palenia w godzinach kiedy to jest on czynny a jeżeli znajdzie się osoba, która tak jak Ty nie zauważył tego zakazu panie z placu natychmiastowo reagują na taką sytuacje i przeganiają stamtąd palaczy ... !! więc zanim zaczniesz coś takiego pisać to najpierw sprawdź czy piszesz prawdę ... a tak poza tym jak zwykle DW cz... rozwiń
Avatar
deejay / 2 marca 2008 o 19:46
0
Idąc za ciosem pana redaktora trzeba KATEGORYCZNIE ZAPROTESTOWAĆ przeciw przebywaniu za dnia w FP małych dzieci. Nie wszyscy wiedzą ale FP oferuje także najmłodszym Kids Play (taki plac zabaw). No a obok przecież dorośli piją i palą (a dym szkodzi, a po alkoholu to agresor sie ludziom włącza).
Wracając do plakatu to gdzie jest napisane na nim, że PIWO 5zł dla młodzieży w dniu wagarowicza??? Faktycznie DW ma beznadziejne artykuły, szczególnie te o imprezach gdzie językiem: "super fajne" czy "bombowe" opisywane są imprezy techno i drumNbass ...
Avatar
uczeń / 2 marca 2008 o 16:39
0
wow... brawo dla Pana Dyrektora - super reklama siebie samego i szkoły, a raczej antyreklama. Jeżeli plakat, który standardowo załączony jest w stopce maila i żaden sposób nie dotyczy treści oferty skierowanej do uczniów odebrany jest jako propozycja dla młodzieży to chyba ktoś tu nie wie czym jest "stopka" w wiadomości e-mail. Haha... oferta skierowana dla uczniów wysłana przecież do dyrekcji szkół a nie uczniów. Nikt (uczniowie) o niej nie wiedział teraz wiedzą wszyscy. Wielkie dzięki Szanownej Dyrekcji i naiwnym mediom
Avatar
kamiluch / 2 marca 2008 o 12:04
0
nie ważne co i jak piszą ale ważne że piszą. sprawa została nagłośniona a osoba zajmująca się marketingiem powinna dostać podwyżkę za dodatkowe reklamy opublikowane przez media. gratuluję
Avatar
normalny / 1 marca 2008 o 15:46
0
Dziennik wschodni sux,juz nie maja czego sie czepic.A swoja droga mogli byc zrobic browara po 3,50 bo 5 zeta to dla mlodziezy koszt duzy ))
Avatar
nauczyciel / 1 marca 2008 o 13:44
0
Jestem nauczycielem z wieloletnim stażem. W ofercie skierowanej do szkół, która była w załączniku, było tylko zaproszenie na kulturalne spędzenie czasu pod opieką wychowawcy. Uważam, że nauczyciele powinni być bardziej empatyczni i gdyby częściej wczuwali się w rolę i sytuację ucznia zyskali by dużo więcej efektów wychowawczych. Od lat wiadomo, że w pierwszy dzień wiosny uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami wychodzą do kina, teatru lub filharmonii. Twórczy nauczyciele planują ten dzień na wiele miesięcy wstecz. Teraz otrzymali jeszcze jedną propozycję od Fantasy Parku na kręgle lub bilard. Jeśli któryś wychowawca chciałby zabrać swoją klasę do Fantasy Parku i skorzystać z oferty, nie widzę w tym nic złego. Pod okiem nauczyciela każdy uczeń będzie zachowywał się prawidłowo i napewno będzie bezpieczny. Nie należy wywoływać burzy w szklance wody.
Jestem nauczycielem z wieloletnim stażem. W ofercie skierowanej do szkół, która była w załączniku, było tylko zaproszenie na kulturalne spędzenie czasu pod opieką wychowawcy. Uważam, że nauczyciele powinni być bardziej empatyczni i gdyby częściej wczuwali się w rolę i sytuację ucznia zyskali by dużo więcej efektów wychowawczych. Od lat wiadomo, że w pierwszy dzień wiosny uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami wychodzą do kina, teatru lub filharmonii. Twórczy nauczyciele planują ten dzień na wiele miesięcy wstecz. Teraz otrzymali jeszcze jedn... rozwiń
Avatar
pierdu pierdu / 1 marca 2008 o 11:15
0
Dziennik Wschodni schodzi na psy - autor artykułu chyba sam sobie jaja robi z siebie. a ludzie wykształceni czytać nie potrafią albo nie rozumieją co się do nich pisze. Panie Dyrektorze , nauczycielu - poczytaj plakat - STUDENCKI CZWARTEK WSTĘP OD 21 - czy to jest oferta dla młodzieży??????? masakra - jakie miasto jakie media takie problemy
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wraca Puławskie Kino Samochodowe
27 lipca 2018, 0:00

Wraca Puławskie Kino Samochodowe 7 0

Co Gdzie Kiedy. Gratka dla miłośników kina w Puławach. W dniach 27-29 lipca odbędzie się kolejna już edycja Puławskiego Kina Samochodowego, nawiązującego do amerykańskiej tradycji seansów.

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia
galeria

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia 0 0

Małgorzata Hołub-Kowalik i Karol Zalewski złotymi medalistami w biegu na 400 metrów. To dość spora niespodzianka bo za faworytów w obu przypadkach uchodzili inni uczestnicy finału

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia]
galeria
film

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia] 82 17

W Lublinie trwa koncert Siła Kobiet. Na scenie występują: Paulina Przybysz, Monika Brodka, Katarzyna Nosowska i Kayah. Na plac Zamkowy przyszły tłumy

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje
kraj
film

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje 5 2

Radomyśl (woj. wielkopolskie). Na trasie Wschowa-Radomyśl samochód osobowy uderzył w dwie nastolatki jadące na rowerach. Młodsza z dziewcząt, 13-latka, zginęła na miejscu. Jej rok starsza koleżanka została przewieziona do szpitala. Przyczyny wypadku bada prokuratura.

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
2 sierpnia 2018, 17:00

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek 2 0

Co Gdzie Kiedy. Popularny spektakl Centrum Kultury - Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek będzie można zobaczyć bezpłatnie w ramach wakacyjnego projektu Lato na Placu Litewskim. Pokaz odbędzie się dwukrotnie - w czwartek, 2 sierpnia i piątek, 3 sierpnia o godz. 17 przy pomniku Unii Lubelskiej.

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić?
galeria

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić? 25 2

Żeby obejrzeć wszystkie występy, najlepiej zacząć w czwartek. Dlatego już dziś przedstawiamy program festiwalu, choć najwięcej spektakli będzie dopiero za tydzień. Jak zwykle warto zarezerwować dużo czasu, dobrze zaplanować dzień i zatroszczyć się o wygodne obuwie

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle!
film

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle! 0 0

Podczas inauguracyjnego konkursu Letniego Grand Prix 2018 na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle reprezentacja Polski zajęła pierwsze miejsce osiągając rekordową przewagę 71,3 punktu nad drugimi w klasyfikacji Niemcami. Trzecie miejsce przypadło Norwegom

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty 15 3

Przebudowany po drugim spadku z rzędu zespół z Łęcznej w pierwszym meczu nowego sezonu wywalczył punkt w Wejherowie chociaż po niespełna pół godzinie gry przegrywał 0:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2 4 0

Po sparingu Stali z Tomasovią zdecydowanie lepsze humory panują w obozie czwartoligowca. Drużyna Pawła Babiarza ograła beniaminka III ligi 4:2

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów 2 2

Zawodnik Agrosu Zamość w piątek został mistrzem Polski w biegu na 100 metrów, a w sobotę zapewnił sobie awans do finałowego biegu na dwa razy dłuższym dystansie.

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę?

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę? 0 4

Pierwszy wyjazd do pracy za granicą może wiązać się z dużym stresem. Podpowiadamy, jak się do niego przygotować, by uniknąć niepotrzebnych nerwów.

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0 0 4

Piłkarze Rafała Borysiuka ostro postrzelali przy okazji sobotniego meczu kontrolnego z Włodawianką. Zawody zakończyły się zwycięstwem trzecioligowca 7:0. Rywale pod okiem Marka Droba ćwiczą jednak dopiero od tygodnia i tak naprawdę budują nową drużynę

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia
28 lipca 2018, 0:00

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia 1 0

Co Gdzie Kiedy. 28 lipca odbędzie się pierwsza w historii letnia edycja Botanicznej Piątki na terenie Ogrodu Botanicznego UMCS w Lublinie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!