Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

29 lutego 2008 r.
19:38
Edytuj ten wpis

Po ofercie został kac

0 12 A A

Fantasy Park w lubelskim Centrum Plaza zachęca uczniów, by spędzili u nich Dzień Wagarowicza.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Razem z ofertą przesyła do szkół plakat, na którym biją po oczach ceny serwowanego tam piwa. - To skandal - grzmią nauczyciele.

- Demoralizują młodzież w biały dzień i jeszcze chcą to zrobić za pośrednictwem szkoły - mówi oburzony Krzysztof Szulej, dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 4 przy ul. Tumidajskiego w Lublinie. - To zachęcanie młodzieży, żeby przyszła napić się piwa w Dzień Wagarowicza. Takie działanie uważam za niedopuszczalne. To łamanie prawa. Wszyscy nauczyciele są oburzeni ofertą.

- Nie życzę sobie, żeby zachęcano do picia alkoholu moją córkę. To jakiś chory pomysł - denerwuje się pani Anna B., mama 14-letniej Oli.

Szkoła, w której uczą się licealiści, gimnazjaliści i dzieci z podstawówki, dostała maila od Fantasy Park w Lublinie. Czytamy w nim: "Przesyłam ofertę, którą Fantasy Park przygotował z myślą o szkołach i pierwszym dniu wiosny. Posiadamy też atrakcyjną ofertę dla szkół ważną od poniedziałku do piątku. W razie jakichś wątpliwości służę pomocą”. - I pod tą krótką informacją widnieje ogromny plakat, z którego dowiadujemy się, że piwo jest po 5 zł, a wstęp zawsze za darmo - rozkłada ręce dyr. Szulej.

Fantasy Park przyznaje, że wysłał takie pisma do wielu lubelskich szkół. - Zaproponowaliśmy uczniom ciekawą ofertę na pierwszy dzień wiosny, m.in. grę w bilard, kręgle, na automatach do gier video. W treści maila nie było mowy o piciu czy sprzedaży alkoholu. Po prostu nieopatrznie wysłaliśmy również standardową stopkę promującą nasz lokal. Nie pomyśleliśmy, że może to być w ten sposób odebrane - tłumaczy Michał Korba, specjalista ds. marketingu w Fantasy Park w Lublinie. Zapewnia, że do żadnej szkoły nie trafi już plakat z cenami piwa. - Usuniemy go z naszej oferty dla szkół - obiecuje.

- Zaproszenie dla młodzieży i zachęta picia alkoholu nie powinny iść w parze. To złamanie ustawy o wychowaniu w trzeźwości - uważa Iwona Mialik, kierownik Wojewódzkiego Ośrodka Terapii Uzależnień od Alkoholu i Współuzależnień w Lublinie.

Ofertą zniesmaczone jest również lubelskie Kuratorium Oświaty. - Pracownik, który to wysłał był bardzo nierozważny. Tu chodzi o młodzież. Rozumiem, że popełnił błąd, ale popełnił też dużą niezręczność - kwituje Marek Błaszczak, lubelski kurator oświaty.
(ns)

Dla Dziennika

Magdalena Parcheta - pedagog szkolny

Oferta zachęcająca do gry w kręgle czy bilard nie jest zła, ale w żadnym razie nie powinna się w niej znaleźć nawet przypadkowa wzmianka o piciu alkoholu. Wręcz przeciwnie, organizator powinien zapewnić dyrektorów szkół, że w czasie imprezy bar będzie zamknięty i alkohol nie będzie podawany innym klientom. Plakat sugeruje, że picie alkoholu na imprezach szkolnych jest dopuszczalne.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 3 marca 2008 o 13:06
0
Nieźle to już piwo za 5 zeta to taka wspaniała promocja.
Avatar
J.S. / 3 marca 2008 o 08:39
0
Oczywiście. I wyczytałeś też, że poza wtorkami i czwartkami piwo jest po złotówce, a wstęp łączy się z wykupieniem biletu. Szulej nie daj się propagandzistom najętym przez Fantasy Park!!!!!!!!!! Kasa ponad wszystko, a najlepiej smakuje ściągnięta z kieszonkowego małolata.
Avatar
bum / 3 marca 2008 o 02:16
0
ktoś tu chyba chciał zaistnieć w mediach - szkoda, że w taki sposób. Widać, niektórym nie przeszkadza nieznajomość dni tygodnia i funkcjonowania poczty elektronicznej. Za to za wszelką cenę kreuje sie na świetnego pedagoga. - Oferta z plakatu - (nie odrębnej oferty dla szkół, tylko podpisu - stopki z maila) dotyczy jasno i wyraźnie studentów we wtorki i czwartki, a dniem wagarowicza i związaną z nim promocją dla uczniów w Fantasy jest piątek!!!!!!!!!!!!!!! ............. piątka z plusem za spostrzegawczość dla dyrektora szkoły. No i w końcu gdzie w artykule jakakolwiek wzmianka o samej ofercie dla uczniów - ale no tak, przecież to mało interesujące. Bo po co promować czynne spędzanie czasu, lepiej napisać o tym, że się nie zna dni tygodnia...............Tak czy inaczej reklama całkiem niezła
ktoś tu chyba chciał zaistnieć w mediach - szkoda, że w taki sposób. Widać, niektórym nie przeszkadza nieznajomość dni tygodnia i funkcjonowania poczty elektronicznej. Za to za wszelką cenę kreuje sie na świetnego pedagoga. - Oferta z plakatu - (nie odrębnej oferty dla szkół, tylko podpisu - stopki z maila) dotyczy jasno i wyraźnie studentów we wtorki i czwartki, a dniem wagarowicza i związaną z nim promocją dla uczniów w Fantasy jest piątek!!!!!!!!!!!!!!! ............. piątka z plu... rozwiń
Avatar
~ona~ / 2 marca 2008 o 21:23
0
tak odnosząc się do treści posta kolegi deejay... nie wiem czy byłeś kiedyś w FP kiedy to plac zabaw (kids play) jest czynny ... a jeżeli byłeś to na pewno nie zauważyłeś że naprzeciw placu zabaw jest kategoryczny zakaz palenia w godzinach kiedy to jest on czynny a jeżeli znajdzie się osoba, która tak jak Ty nie zauważył tego zakazu panie z placu natychmiastowo reagują na taką sytuacje i przeganiają stamtąd palaczy ... !! więc zanim zaczniesz coś takiego pisać to najpierw sprawdź czy piszesz prawdę ... a tak poza tym jak zwykle DW czepia się a dyrektor zrobił z siebie "błazna"
tak odnosząc się do treści posta kolegi deejay... nie wiem czy byłeś kiedyś w FP kiedy to plac zabaw (kids play) jest czynny ... a jeżeli byłeś to na pewno nie zauważyłeś że naprzeciw placu zabaw jest kategoryczny zakaz palenia w godzinach kiedy to jest on czynny a jeżeli znajdzie się osoba, która tak jak Ty nie zauważył tego zakazu panie z placu natychmiastowo reagują na taką sytuacje i przeganiają stamtąd palaczy ... !! więc zanim zaczniesz coś takiego pisać to najpierw sprawdź czy piszesz prawdę ... a tak poza tym jak zwykle DW cz... rozwiń
Avatar
deejay / 2 marca 2008 o 19:46
0
Idąc za ciosem pana redaktora trzeba KATEGORYCZNIE ZAPROTESTOWAĆ przeciw przebywaniu za dnia w FP małych dzieci. Nie wszyscy wiedzą ale FP oferuje także najmłodszym Kids Play (taki plac zabaw). No a obok przecież dorośli piją i palą (a dym szkodzi, a po alkoholu to agresor sie ludziom włącza).
Wracając do plakatu to gdzie jest napisane na nim, że PIWO 5zł dla młodzieży w dniu wagarowicza??? Faktycznie DW ma beznadziejne artykuły, szczególnie te o imprezach gdzie językiem: "super fajne" czy "bombowe" opisywane są imprezy techno i drumNbass ...
Avatar
uczeń / 2 marca 2008 o 16:39
0
wow... brawo dla Pana Dyrektora - super reklama siebie samego i szkoły, a raczej antyreklama. Jeżeli plakat, który standardowo załączony jest w stopce maila i żaden sposób nie dotyczy treści oferty skierowanej do uczniów odebrany jest jako propozycja dla młodzieży to chyba ktoś tu nie wie czym jest "stopka" w wiadomości e-mail. Haha... oferta skierowana dla uczniów wysłana przecież do dyrekcji szkół a nie uczniów. Nikt (uczniowie) o niej nie wiedział teraz wiedzą wszyscy. Wielkie dzięki Szanownej Dyrekcji i naiwnym mediom
Avatar
kamiluch / 2 marca 2008 o 12:04
0
nie ważne co i jak piszą ale ważne że piszą. sprawa została nagłośniona a osoba zajmująca się marketingiem powinna dostać podwyżkę za dodatkowe reklamy opublikowane przez media. gratuluję
Avatar
normalny / 1 marca 2008 o 15:46
0
Dziennik wschodni sux,juz nie maja czego sie czepic.A swoja droga mogli byc zrobic browara po 3,50 bo 5 zeta to dla mlodziezy koszt duzy ))
Avatar
nauczyciel / 1 marca 2008 o 13:44
0
Jestem nauczycielem z wieloletnim stażem. W ofercie skierowanej do szkół, która była w załączniku, było tylko zaproszenie na kulturalne spędzenie czasu pod opieką wychowawcy. Uważam, że nauczyciele powinni być bardziej empatyczni i gdyby częściej wczuwali się w rolę i sytuację ucznia zyskali by dużo więcej efektów wychowawczych. Od lat wiadomo, że w pierwszy dzień wiosny uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami wychodzą do kina, teatru lub filharmonii. Twórczy nauczyciele planują ten dzień na wiele miesięcy wstecz. Teraz otrzymali jeszcze jedną propozycję od Fantasy Parku na kręgle lub bilard. Jeśli któryś wychowawca chciałby zabrać swoją klasę do Fantasy Parku i skorzystać z oferty, nie widzę w tym nic złego. Pod okiem nauczyciela każdy uczeń będzie zachowywał się prawidłowo i napewno będzie bezpieczny. Nie należy wywoływać burzy w szklance wody.
Jestem nauczycielem z wieloletnim stażem. W ofercie skierowanej do szkół, która była w załączniku, było tylko zaproszenie na kulturalne spędzenie czasu pod opieką wychowawcy. Uważam, że nauczyciele powinni być bardziej empatyczni i gdyby częściej wczuwali się w rolę i sytuację ucznia zyskali by dużo więcej efektów wychowawczych. Od lat wiadomo, że w pierwszy dzień wiosny uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami wychodzą do kina, teatru lub filharmonii. Twórczy nauczyciele planują ten dzień na wiele miesięcy wstecz. Teraz otrzymali jeszcze jedn... rozwiń
Avatar
pierdu pierdu / 1 marca 2008 o 11:15
0
Dziennik Wschodni schodzi na psy - autor artykułu chyba sam sobie jaja robi z siebie. a ludzie wykształceni czytać nie potrafią albo nie rozumieją co się do nich pisze. Panie Dyrektorze , nauczycielu - poczytaj plakat - STUDENCKI CZWARTEK WSTĘP OD 21 - czy to jest oferta dla młodzieży??????? masakra - jakie miasto jakie media takie problemy
Avatar
Gość / 3 marca 2008 o 13:06
0
Nieźle to już piwo za 5 zeta to taka wspaniała promocja.
Avatar
J.S. / 3 marca 2008 o 08:39
0
Oczywiście. I wyczytałeś też, że poza wtorkami i czwartkami piwo jest po złotówce, a wstęp łączy się z wykupieniem biletu. Szulej nie daj się propagandzistom najętym przez Fantasy Park!!!!!!!!!! Kasa ponad wszystko, a najlepiej smakuje ściągnięta z kieszonkowego małolata.
Avatar
bum / 3 marca 2008 o 02:16
0
ktoś tu chyba chciał zaistnieć w mediach - szkoda, że w taki sposób. Widać, niektórym nie przeszkadza nieznajomość dni tygodnia i funkcjonowania poczty elektronicznej. Za to za wszelką cenę kreuje sie na świetnego pedagoga. - Oferta z plakatu - (nie odrębnej oferty dla szkół, tylko podpisu - stopki z maila) dotyczy jasno i wyraźnie studentów we wtorki i czwartki, a dniem wagarowicza i związaną z nim promocją dla uczniów w Fantasy jest piątek!!!!!!!!!!!!!!! ............. piątka z plusem za spostrzegawczość dla dyrektora szkoły. No i w końcu gdzie w artykule jakakolwiek wzmianka o samej ofercie dla uczniów - ale no tak, przecież to mało interesujące. Bo po co promować czynne spędzanie czasu, lepiej napisać o tym, że się nie zna dni tygodnia...............Tak czy inaczej reklama całkiem niezła
ktoś tu chyba chciał zaistnieć w mediach - szkoda, że w taki sposób. Widać, niektórym nie przeszkadza nieznajomość dni tygodnia i funkcjonowania poczty elektronicznej. Za to za wszelką cenę kreuje sie na świetnego pedagoga. - Oferta z plakatu - (nie odrębnej oferty dla szkół, tylko podpisu - stopki z maila) dotyczy jasno i wyraźnie studentów we wtorki i czwartki, a dniem wagarowicza i związaną z nim promocją dla uczniów w Fantasy jest piątek!!!!!!!!!!!!!!! ............. piątka z plu... rozwiń
Avatar
~ona~ / 2 marca 2008 o 21:23
0
tak odnosząc się do treści posta kolegi deejay... nie wiem czy byłeś kiedyś w FP kiedy to plac zabaw (kids play) jest czynny ... a jeżeli byłeś to na pewno nie zauważyłeś że naprzeciw placu zabaw jest kategoryczny zakaz palenia w godzinach kiedy to jest on czynny a jeżeli znajdzie się osoba, która tak jak Ty nie zauważył tego zakazu panie z placu natychmiastowo reagują na taką sytuacje i przeganiają stamtąd palaczy ... !! więc zanim zaczniesz coś takiego pisać to najpierw sprawdź czy piszesz prawdę ... a tak poza tym jak zwykle DW czepia się a dyrektor zrobił z siebie "błazna"
tak odnosząc się do treści posta kolegi deejay... nie wiem czy byłeś kiedyś w FP kiedy to plac zabaw (kids play) jest czynny ... a jeżeli byłeś to na pewno nie zauważyłeś że naprzeciw placu zabaw jest kategoryczny zakaz palenia w godzinach kiedy to jest on czynny a jeżeli znajdzie się osoba, która tak jak Ty nie zauważył tego zakazu panie z placu natychmiastowo reagują na taką sytuacje i przeganiają stamtąd palaczy ... !! więc zanim zaczniesz coś takiego pisać to najpierw sprawdź czy piszesz prawdę ... a tak poza tym jak zwykle DW cz... rozwiń
Avatar
deejay / 2 marca 2008 o 19:46
0
Idąc za ciosem pana redaktora trzeba KATEGORYCZNIE ZAPROTESTOWAĆ przeciw przebywaniu za dnia w FP małych dzieci. Nie wszyscy wiedzą ale FP oferuje także najmłodszym Kids Play (taki plac zabaw). No a obok przecież dorośli piją i palą (a dym szkodzi, a po alkoholu to agresor sie ludziom włącza).
Wracając do plakatu to gdzie jest napisane na nim, że PIWO 5zł dla młodzieży w dniu wagarowicza??? Faktycznie DW ma beznadziejne artykuły, szczególnie te o imprezach gdzie językiem: "super fajne" czy "bombowe" opisywane są imprezy techno i drumNbass ...
Avatar
uczeń / 2 marca 2008 o 16:39
0
wow... brawo dla Pana Dyrektora - super reklama siebie samego i szkoły, a raczej antyreklama. Jeżeli plakat, który standardowo załączony jest w stopce maila i żaden sposób nie dotyczy treści oferty skierowanej do uczniów odebrany jest jako propozycja dla młodzieży to chyba ktoś tu nie wie czym jest "stopka" w wiadomości e-mail. Haha... oferta skierowana dla uczniów wysłana przecież do dyrekcji szkół a nie uczniów. Nikt (uczniowie) o niej nie wiedział teraz wiedzą wszyscy. Wielkie dzięki Szanownej Dyrekcji i naiwnym mediom
Avatar
kamiluch / 2 marca 2008 o 12:04
0
nie ważne co i jak piszą ale ważne że piszą. sprawa została nagłośniona a osoba zajmująca się marketingiem powinna dostać podwyżkę za dodatkowe reklamy opublikowane przez media. gratuluję
Avatar
normalny / 1 marca 2008 o 15:46
0
Dziennik wschodni sux,juz nie maja czego sie czepic.A swoja droga mogli byc zrobic browara po 3,50 bo 5 zeta to dla mlodziezy koszt duzy ))
Avatar
nauczyciel / 1 marca 2008 o 13:44
0
Jestem nauczycielem z wieloletnim stażem. W ofercie skierowanej do szkół, która była w załączniku, było tylko zaproszenie na kulturalne spędzenie czasu pod opieką wychowawcy. Uważam, że nauczyciele powinni być bardziej empatyczni i gdyby częściej wczuwali się w rolę i sytuację ucznia zyskali by dużo więcej efektów wychowawczych. Od lat wiadomo, że w pierwszy dzień wiosny uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami wychodzą do kina, teatru lub filharmonii. Twórczy nauczyciele planują ten dzień na wiele miesięcy wstecz. Teraz otrzymali jeszcze jedną propozycję od Fantasy Parku na kręgle lub bilard. Jeśli któryś wychowawca chciałby zabrać swoją klasę do Fantasy Parku i skorzystać z oferty, nie widzę w tym nic złego. Pod okiem nauczyciela każdy uczeń będzie zachowywał się prawidłowo i napewno będzie bezpieczny. Nie należy wywoływać burzy w szklance wody.
Jestem nauczycielem z wieloletnim stażem. W ofercie skierowanej do szkół, która była w załączniku, było tylko zaproszenie na kulturalne spędzenie czasu pod opieką wychowawcy. Uważam, że nauczyciele powinni być bardziej empatyczni i gdyby częściej wczuwali się w rolę i sytuację ucznia zyskali by dużo więcej efektów wychowawczych. Od lat wiadomo, że w pierwszy dzień wiosny uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami wychodzą do kina, teatru lub filharmonii. Twórczy nauczyciele planują ten dzień na wiele miesięcy wstecz. Teraz otrzymali jeszcze jedn... rozwiń
Avatar
pierdu pierdu / 1 marca 2008 o 11:15
0
Dziennik Wschodni schodzi na psy - autor artykułu chyba sam sobie jaja robi z siebie. a ludzie wykształceni czytać nie potrafią albo nie rozumieją co się do nich pisze. Panie Dyrektorze , nauczycielu - poczytaj plakat - STUDENCKI CZWARTEK WSTĘP OD 21 - czy to jest oferta dla młodzieży??????? masakra - jakie miasto jakie media takie problemy
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wypadł z drogi, dachował na polu. Miał się przestraszyć ciężarówki

Wypadł z drogi, dachował na polu. Miał się przestraszyć ciężarówki 0 0

Dwie osoby trafiły do szpitala po tym jak samochód osobowy wypadł z drogi i dachował na polu. Kierowca tłumaczył, że przestraszył się jadącej z naprzeciwka ciężarówki.

Wybory samorządowe 2018 - Janów Lubelski, Dzwola, Potok Wielki, Batorz, Godziszów, Chrzanów. Kandydaci na wójtów

Wybory samorządowe 2018 - Janów Lubelski, Dzwola, Potok Wielki, Batorz, Godziszów, Chrzanów. Kandydaci na wójtów 0 0

Wybory samorządowe 2018. Lista kandydatów na wójta w powiecie janowskim

"Nie będę ściągać imigrantów" - obiecuje kandydat na prezydenta Lublina

"Nie będę ściągać imigrantów" - obiecuje kandydat na prezydenta Lublina 0 10

O swoich pomysłach na „politykę migracyjną Lublina” opowiadał dziś kandydujący na prezydenta miasta poseł Jakub Kulesza startujący w wyborach z komitetu „Kukiz, Wolność, Lubelscy Patrioci i Ruchy Miejskie”.

Przejechał jej po stopie wózkiem widłowym. 22-latka w szpitalu

Przejechał jej po stopie wózkiem widłowym. 22-latka w szpitalu 0 4

22-latka trafiła do szpitala po tym jak kierowca wózka widłowego przejechał jej po stopie.

Obieraczki kapuściane w Skansenie
30 września 2018, 14:00

Obieraczki kapuściane w Skansenie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Wsi Lubelskiej zaprasza na pokaz obieraczek kapuścianych, który odbędzie się 30 września o godz. 14.

Kandydat częstuje kiełbasą, zapowiada promocję na stacji paliw i domowy trunek

Kandydat częstuje kiełbasą, zapowiada promocję na stacji paliw i domowy trunek 14 6

Wyborców nie można częstować alkoholem. Kaszanką tak, o ile jest faktura. Takie wskazówki otrzymują kandydaci Prawa i Sprawiedliwości w wyborach samorządowych. Tymczasem jeden z nich zaprasza na „promocję” na stacji paliw swojej żony, na której pojawi się m.in. „domowy trunek”

Czas na przełamanie Wisły Puławy

Czas na przełamanie Wisły Puławy 5 0

Dzisiaj zagra też Wisła Puławy. Drużyna Jacka Magnuszewskiego w ramach pierwszej rundy centralnych rozgrywek Pucharu Polski zmierzy się na wyjeździe z GKS Drwinia (godz. 16)

Open City 2018. Nie rozumiesz? Idź na spacer
26 września 2018, 13:00

Open City 2018. Nie rozumiesz? Idź na spacer 0 0

Człowiek stojący na gzymsie, taśma opasująca budynek Ratusza i pobliskiego kościoła, płomienie buchające z okien kamienicy. Okazja, by dowiedzieć się o co w tym wszystkim chodzi w środę i sobotę.

Otwierasz firmę? Zadbaj o księgowość!

Otwierasz firmę? Zadbaj o księgowość! 0

Wielu ludzi, otwierając swoją pierwszą firmę, nie ma żadnego doświadczenia w zarządzaniu finansami oraz w prowadzeniu księgowości. A to przecież fundamenty, na których powinna opierać się cała działalność. W dzisiejszym artykule podpowiemy Ci, co zrobić, aby początek Twojej własnej działalności gospodarczej nie był taki straszny, jak go malują. A pomoże nam w tym narzędzie Taxomatic.

Zapomniała odebrać dzieci ze szkoły. Zasnęła pijana

Zapomniała odebrać dzieci ze szkoły. Zasnęła pijana 0 1

Skrajną nieodpowiedzialnością wykazała się 30-latka z gm. Poniatowa, która zapomniała odebrać dzieci ze szkoły w Kraczewicach Prywatnych.

Na co zwrócić uwagę w sklepie snowboardowym?

Na co zwrócić uwagę w sklepie snowboardowym? 0

Sezon zimowy za pasem, a Ty nie masz jeszcze sprzętu na stok? Zastanawiasz się na pewno, co kupić, aby być dobrze przygotowanym na śnieżną zabawę. Przyjrzyjmy się, na co warto zwrócić uwagę w sklepie snowboardowym.

100 pieśni na 100-lecie Niepodległości w Kazimierzu Dolnym
30 września 2018, 10:00

100 pieśni na 100-lecie Niepodległości w Kazimierzu Dolnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Wyjątkową, patriotyczną inicjatywę podejmie Zespół Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym. 30 września o godz. 10 odbędzie się tam Festiwal pieśni patriotycznych 100 pieśni na 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę.

Górnik Łęczna nie chce powtórki sprzed roku

Górnik Łęczna nie chce powtórki sprzed roku 1 0

Po drugiej ligowej wygranej z rzędu nad Błękitnymi Stargard zawodnicy Górnika Łęczna rozpoczynają walkę w Pucharze Polski. Dzisiaj o godz. 15.30 zielono czarni zmierzą się z trzecioligowym KP Starogard Gdański na jego terenie

Poważny wypadek w Lublinie. 12-latka potrącona przez samochód, jest nieprzytomna
galeria

Poważny wypadek w Lublinie. 12-latka potrącona przez samochód, jest nieprzytomna 14 32

12-letnia dziewczyna nieprzytomna trafiła do szpitala w wyniku wypadku na ul. Bohaterów Września w Lublinie

Nowy trener Avii, świdniczanie grają w środę w Pucharze Polski

Nowy trener Avii, świdniczanie grają w środę w Pucharze Polski 4 0

W środę zostaną jeszcze rozegrane dwa inne mecze ćwierćfinałowe Pucharu Polski: Iskra Krzemień – Avia Świdnik oraz Lewart Lubartów – Górnik II Łęczna. Oba rozpoczną się o godz. 16. Ostatnie spotkanie, czyli pojedynek Wisły Puławy ze Stalą Kraśnik przełożono na 10 października

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!