Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

28 lipca 2015 r.
12:13

Policja wypiera się własnej decyzji ws. pomnika Piłsudskiego. Mamy dokument

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 30 A A

Prokuratura zażądała dziś od policji akt dotyczących świetlnej instalacji, którą w Noc Kultury było widać na pomniku Józefa Piłsudskiego na pl. Litewskim w Lublinie. Policja zaprzecza jakoby to ona zdecydowała o odmowie wszczęcia dochodzenia w tej sprawie i twierdzi, że uczynił to prokurator. – To była samodzielna decyzja policji – mówi tymczasem rzeczniczka prokuratury. Dysponujemy kopią tego postanowienia.

Artykuł otwarty

Czytaj Dziennik Wschodni bez ograniczeń. Sprawdź naszą ofertę

Artykuł otwarty
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Chodzi o głośną sprawę szkieletów, które przy użyciu światła zostały „namalowane” przez dwóch artystów na pomniku Piłsudskiego. Instalacja ta była jedną z atrakcji tegorocznej Nocy Kultury. Ale nie wszystkim się podobała. Oburzyła członków lubelskiego oddziału Związku Piłsudczyków, w jej sprawie zaprotestował Wojewódzki Komitet Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa.

Działacze złożyli w tej sprawie zawiadomienie, ale policja odmówiła im wszczęcia postępowania, o czym poinformowaliśmy w dzisiejszym wydaniu „Dziennika Wschodniego”. Na naszą publikację zareagowała Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie zamieszczając komunikat na swojej stronie internetowej odnoszący się do artykułu. Zaprzecza w nim, jakoby to policja zdecydowała o odmowie wszczęcia dochodzenia.

– Z treści artykułu wynika, że to policjanci z I komisariatu przeprowadzili czynności w tej sprawie i to oni podjęli taką decyzję, tymczasem w tej sprawie czynności sprawdzające przeprowadził prokurator i to on zdecydował o odmowie wszczęcia dochodzenia – czytamy na stronie KWP.

Tymczasem nasza redakcja dysponuje postanowieniem wydanym w tej sprawie 17 lipca, nie przez prokuraturę, ale przez Komisariat I Policji.

– To była samodzielna decyzja policji – podkreśla Beata Syk-Jankowska, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie. Zaprzecza, jakoby to prokurator wydał decyzję w tej sprawie. – 30 czerwca, za starych przepisów prokurator wysłał policji wytyczne z sugestią, by odmówić wszczęcia dochodzenia, ale postanowienie wydano w komisariacie po 1 lipca, od kiedy obowiązują nowe przepisy i postanowienie policji nie podlegało zatwierdzeniu przez prokuratora.

Do śledczych dotarło już zażalenie na decyzję policji. – Zażądaliśmy od policji akt, po zapoznaniu się z nimi podejmiemy dalsze decyzje. Mamy dwie możliwości: albo nakazać wszczęcie postępowania, albo przesłać je wraz z zażaleniem do sądu – mówi Syk-Jankowska.

Komentarze 30

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 31 lipca 2015 o 18:28
0

CYCU POgromco komuchów używanie słowa "wszyscy chcą ...." świadczy po raz kolejny o twojej rewolucyjnej kreacji postrzegania świata . Zmierzając do meritum:Jak twoje posty odnoszą się do opiniowanego artykułu ? Z tego co czytam nijak,bo co ma jak byłeś łaskaw napisać "BUL" do świetlnej instalacji pomnika J.Piłsudskiego w czasie Nocy Kultury ? Widzę że dla części Polaków wszystko jest kontrastowo polityczne i każdy pretekst lżenia czy odsadzania od czci i wiary interlokutorów politycznych jest dobry.To jest tak samo jak w tym wojskowym dowcipie kiedy wszystko szeregowemu kojarzyło się z d.... . Prezydent RP ma demokratyczny mandat sprawowania władzy i oznaką kultury politycznej jest szacunek dla najwyższego urzędu RP niezależnie od tego jakie ma barwy polityczne . Pisanie o Komorowskim (w sposób jaki ty to robisz) czy Dudzie w sposób jaki można wyczytać w sieci jest oznaką nie tylko złych emocji czy plemiennej mentalności ale braku dojrzałości obywatelskiej . Pominę miłosiernym milczeniem twoje twierdzenie że: ".....idzie nadzieja wraz z PISem na odbudowę i normalność w naszym kraju..." bo tyle już takich haseł słyszałem że nie mam wątpliwości że historia potrafi być złośliwa i zadrwić bardzo boleśnie. Mniemam że nie masz zbyt wiele wiosen za sobą więc nie pamiętasz takiego skrótu jak FJN . Próbuje nakłonić cię do refleksji bo emocje fałszują postrzeganie świata a dystans i powściągliwość są bardzo deficytowe szczególnie wśród "rozpalonych głów".

Nikt CYCU Bula nie wybierał !!  wsadził swoje dupsko POśpiesznie na jeszcze mocno ociekający krwią tron,wstydu nie ma i tylko z tego tytułu że w tym czasie i przez przypadek był akurat marszałkiem Sejmu.

Nikt CYCU Bula nie wybierał !!  wsadził swoje dupsko POśpiesznie na jeszcze mocno ociekający krwią tron,wstydu nie ma i tylko z tego tytułu że w tym czasie i przez przypadek był akurat marszałkiem Sejmu.

rozwiń
Avatar
Gość / 31 lipca 2015 o 18:24
0

Zamilcz PISuarze zafajdany.

Spieprzaj dziadu !!!!!!!!!!!!!!!

Avatar
gryzikijek / 31 lipca 2015 o 15:53
0

No chyba cię POjebało.

Zamilcz PISuarze zafajdany.

Avatar
Gość / 31 lipca 2015 o 14:22
0
CYCU POgromco komuchów używanie słowa "wszyscy chcą ...." świadczy po raz kolejny o twojej rewolucyjnej kreacji postrzegania świata . Zmierzając do meritum:Jak twoje posty odnoszą się do opiniowanego artykułu ? Z tego co czytam nijak,bo co ma jak byłeś łaskaw napisać "BUL" do świetlnej instalacji pomnika J.Piłsudskiego w czasie Nocy Kultury ? Widzę że dla części Polaków wszystko jest kontrastowo polityczne i każdy pretekst lżenia czy odsadzania od czci i wiary interlokutorów politycznych jest dobry.To jest tak samo jak w tym wojskowym dowcipie kiedy wszystko szeregowemu kojarzyło się z d.... . Prezydent RP ma demokratyczny mandat sprawowania władzy i oznaką kultury politycznej jest szacunek dla najwyższego urzędu RP niezależnie od tego jakie ma barwy polityczne . Pisanie o Komorowskim (w sposób jaki ty to robisz) czy Dudzie w sposób jaki można wyczytać w sieci jest oznaką nie tylko złych emocji czy plemiennej mentalności ale braku dojrzałości obywatelskiej . Pominę miłosiernym milczeniem twoje twierdzenie że: ".....idzie nadzieja wraz z PISem na odbudowę i normalność w naszym kraju..." bo tyle już takich haseł słyszałem że nie mam wątpliwości że historia potrafi być złośliwa i zadrwić bardzo boleśnie. Mniemam że nie masz zbyt wiele wiosen za sobą więc nie pamiętasz takiego skrótu jak FJN . Próbuje nakłonić cię do refleksji bo emocje fałszują postrzeganie świata a dystans i powściągliwość są bardzo deficytowe szczególnie wśród "rozpalonych głów".
CYCU POgromco komuchów używanie słowa "wszyscy chcą ...." świadczy po raz kolejny o twojej rewolucyjnej kreacji postrzegania świata . Zmierzając do meritum:Jak twoje posty odnoszą się do opiniowanego artykułu ? Z tego co czytam nijak,bo co ma jak byłeś łaskaw napisać "BUL" do świetlnej instalacji pomnika J.Piłsudskiego w czasie Nocy Kultury ? Widzę że dla części Polaków wszystko jest kontrastowo polityczne i każdy pretekst lżenia czy odsadzania od czci i wiary interlokutorów politycznych jest dobry.To jest tak samo jak w... rozwiń
Avatar
gu / 31 lipca 2015 o 10:42
0

POlicja kłamie? Przecież to niemożliwe, to na pewno prokuratora sfałszowałą ten dokument. Przecież POlska POlicja nigdy nie kłamie. A, zapomniałem, i zawsze ma rację.

Avatar
POgromca komuchów / 31 lipca 2015 o 08:19
0

Dla ciebie " CYCU POgromco komuchów" wszystko co nie jest jest zgodne z twoimi sympatiami politycznymi jest komunizmem ,konfidencją i agenturą sowiecką . Oczywiście nikt Ci nie wytłumaczy że świat jest bardziej skomplikowany niż "my i oni" ale nie zmienia to faktu że Polacy nie dzielą się jak to Pawlak gadał na tych zza Buga i innych ale na mądrych i głupich . Tkwij dalej w swoim zacietrzewieniu i bolszewickiej czujności ,wróg nie śpi i czai się dookoła. Nawet nie zwracaj uwagi że sam jak to nazywasz "dajesz dupy" skupiając się na negacji i "szczujni" wszystkiego co nie jest w twoich barwach .Taka plemienna mentalność jest bliska teraz wyznawcom wielu partii . A przykładów ze w Lublinie Piłsudczycy to awangarda PISu jest aż nadto i z poprzednich wyborów i z samorządowych (o miesięcznicach nie wspomnę ).

Wszyscy chcą dzisiaj CYCU być przybudówką PISu [ 48% w sondażach ] wszyscy dzisiaj lepią się do PISu jak gówno do okrętu,jest nadzieja na odbudowę kraju i tego co komuniści zniszczyli,sprzedali czy z aferowali, idzie nadzieja  wraz z PISem na odbudowę i normalność w naszym kraju.

Wszyscy chcą dzisiaj CYCU być przybudówką PISu [ 48% w sondażach ] wszyscy dzisiaj lepią się do PISu jak gówno do okrętu,jest nadzieja na odbudowę kraju i tego co komuniści zniszczyli,sprzedali czy z aferowali, idzie nadzieja  wraz z PISem na odbudowę i normalność w naszym kraju.

rozwiń
Avatar
Gość / 31 lipca 2015 o 02:25
0
Ja też się chyba zacznę oburzać na byle co i byle kogo, bo widzę, że to w modzie jest teraz.
Avatar
Gość / 30 lipca 2015 o 12:58
0
Dla ciebie " CYCU POgromco komuchów" wszystko co nie jest jest zgodne z twoimi sympatiami politycznymi jest komunizmem ,konfidencją i agenturą sowiecką . Oczywiście nikt Ci nie wytłumaczy że świat jest bardziej skomplikowany niż "my i oni" ale nie zmienia to faktu że Polacy nie dzielą się jak to Pawlak gadał na tych zza Buga i innych ale na mądrych i głupich . Tkwij dalej w swoim zacietrzewieniu i bolszewickiej czujności ,wróg nie śpi i czai się dookoła. Nawet nie zwracaj uwagi że sam jak to nazywasz "dajesz dupy" skupiając się na negacji i "szczujni" wszystkiego co nie jest w twoich barwach .Taka plemienna mentalność jest bliska teraz wyznawcom wielu partii . A przykładów ze w Lublinie Piłsudczycy to awangarda PISu jest aż nadto i z poprzednich wyborów i z samorządowych (o miesięcznicach nie wspomnę ).
Dla ciebie " CYCU POgromco komuchów" wszystko co nie jest jest zgodne z twoimi sympatiami politycznymi jest komunizmem ,konfidencją i agenturą sowiecką . Oczywiście nikt Ci nie wytłumaczy że świat jest bardziej skomplikowany niż "my i oni" ale nie zmienia to faktu że Polacy nie dzielą się jak to Pawlak gadał na tych zza Buga i innych ale na mądrych i głupich . Tkwij dalej w swoim zacietrzewieniu i bolszewickiej czujności ,wróg nie śpi i czai się dookoła. Nawet nie zwracaj uwagi że sam jak to nazywasz "dajesz dupy&... rozwiń
Avatar
POgromca komuchów / 30 lipca 2015 o 07:29
0

Dla ciebie CYCU wszystko jest przybudówką PISu,może i tak jest bo z komuchami z konfidencją i agenturą soviecką nikt w tym kraju nie chce już współpracować,więc wszystko się odwraca od platformy, ten proces obserwujemy w kraju już od bardzo dawna,apogeum było wtedy gdy BULowi spadło z 78% do zera,komuniści dali dupy w każdej dziedzinie,zgrali się już po prostu.

Avatar
Gość / 30 lipca 2015 o 00:43
0
Skala pieniactwa jaka rozlewa się po Kozim Grozie przypomina Latający Cyrk Monty Pythona . Instalacja czyli podświetlenia pomnika Marszałka trwało kilka godzin nocnych i mogło się podobać albo nie , sprawa gustu ale gadanie od kilku tygodni o profanacji jest kuriozum . Tak bez emocji , jaki ekspert z dziedziny historii sztuki czy dziedzin pokrewnych wysunołby taki zarzut . A już zaprzątanie do tego prokuratury jest kolejnym przykładem polskiego "piekiełka". Zdaję sobie sprawę że lubelski Związek Piłsudczyków jest od kilku lat przybudówką PiS-u i jest w opozycji do obecnych władz miasta ale granice śmieszność pomału przekraczają granice absurdu . Zamiast "bić pianę" Związek powinien wziąć udział w Nocy Kultury i zorganizować chociażby pokaz uroczystej musztry czy koncert piosenek legionowych albo wystawę o życiu Marszałka . A najlepiej zrobić najprostszą rzecz pod słońcem : myć pomnik Naczelnika Państwa tak przynajmniej raz na miesiąc bo tak naprawdę to każdego dnia profanują go miejskie gołębie. Oczywiście twierdzę całkiem poważnie że straszenie gołębi prokuraturą też jest z góry skazane na porażkę .
Skala pieniactwa jaka rozlewa się po Kozim Grozie przypomina Latający Cyrk Monty Pythona . Instalacja czyli podświetlenia pomnika Marszałka trwało kilka godzin nocnych i mogło się podobać albo nie , sprawa gustu ale gadanie od kilku tygodni o profanacji jest kuriozum . Tak bez emocji , jaki ekspert z dziedziny historii sztuki czy dziedzin pokrewnych wysunołby taki zarzut . A już zaprzątanie do tego prokuratury jest kolejnym przykładem polskiego "piekiełka". Zdaję sobie sprawę że lubelski Związek Piłsudczyków jest od kilku lat przyb... rozwiń
Avatar
Gość / 31 lipca 2015 o 18:28
0

CYCU POgromco komuchów używanie słowa "wszyscy chcą ...." świadczy po raz kolejny o twojej rewolucyjnej kreacji postrzegania świata . Zmierzając do meritum:Jak twoje posty odnoszą się do opiniowanego artykułu ? Z tego co czytam nijak,bo co ma jak byłeś łaskaw napisać "BUL" do świetlnej instalacji pomnika J.Piłsudskiego w czasie Nocy Kultury ? Widzę że dla części Polaków wszystko jest kontrastowo polityczne i każdy pretekst lżenia czy odsadzania od czci i wiary interlokutorów politycznych jest dobry.To jest tak samo jak w tym wojskowym dowcipie kiedy wszystko szeregowemu kojarzyło się z d.... . Prezydent RP ma demokratyczny mandat sprawowania władzy i oznaką kultury politycznej jest szacunek dla najwyższego urzędu RP niezależnie od tego jakie ma barwy polityczne . Pisanie o Komorowskim (w sposób jaki ty to robisz) czy Dudzie w sposób jaki można wyczytać w sieci jest oznaką nie tylko złych emocji czy plemiennej mentalności ale braku dojrzałości obywatelskiej . Pominę miłosiernym milczeniem twoje twierdzenie że: ".....idzie nadzieja wraz z PISem na odbudowę i normalność w naszym kraju..." bo tyle już takich haseł słyszałem że nie mam wątpliwości że historia potrafi być złośliwa i zadrwić bardzo boleśnie. Mniemam że nie masz zbyt wiele wiosen za sobą więc nie pamiętasz takiego skrótu jak FJN . Próbuje nakłonić cię do refleksji bo emocje fałszują postrzeganie świata a dystans i powściągliwość są bardzo deficytowe szczególnie wśród "rozpalonych głów".

Nikt CYCU Bula nie wybierał !!  wsadził swoje dupsko POśpiesznie na jeszcze mocno ociekający krwią tron,wstydu nie ma i tylko z tego tytułu że w tym czasie i przez przypadek był akurat marszałkiem Sejmu.

Nikt CYCU Bula nie wybierał !!  wsadził swoje dupsko POśpiesznie na jeszcze mocno ociekający krwią tron,wstydu nie ma i tylko z tego tytułu że w tym czasie i przez przypadek był akurat marszałkiem Sejmu.

rozwiń
Avatar
Gość / 31 lipca 2015 o 18:24
0

Zamilcz PISuarze zafajdany.

Spieprzaj dziadu !!!!!!!!!!!!!!!

Avatar
gryzikijek / 31 lipca 2015 o 15:53
0

No chyba cię POjebało.

Zamilcz PISuarze zafajdany.

Avatar
Gość / 31 lipca 2015 o 14:22
0
CYCU POgromco komuchów używanie słowa "wszyscy chcą ...." świadczy po raz kolejny o twojej rewolucyjnej kreacji postrzegania świata . Zmierzając do meritum:Jak twoje posty odnoszą się do opiniowanego artykułu ? Z tego co czytam nijak,bo co ma jak byłeś łaskaw napisać "BUL" do świetlnej instalacji pomnika J.Piłsudskiego w czasie Nocy Kultury ? Widzę że dla części Polaków wszystko jest kontrastowo polityczne i każdy pretekst lżenia czy odsadzania od czci i wiary interlokutorów politycznych jest dobry.To jest tak samo jak w tym wojskowym dowcipie kiedy wszystko szeregowemu kojarzyło się z d.... . Prezydent RP ma demokratyczny mandat sprawowania władzy i oznaką kultury politycznej jest szacunek dla najwyższego urzędu RP niezależnie od tego jakie ma barwy polityczne . Pisanie o Komorowskim (w sposób jaki ty to robisz) czy Dudzie w sposób jaki można wyczytać w sieci jest oznaką nie tylko złych emocji czy plemiennej mentalności ale braku dojrzałości obywatelskiej . Pominę miłosiernym milczeniem twoje twierdzenie że: ".....idzie nadzieja wraz z PISem na odbudowę i normalność w naszym kraju..." bo tyle już takich haseł słyszałem że nie mam wątpliwości że historia potrafi być złośliwa i zadrwić bardzo boleśnie. Mniemam że nie masz zbyt wiele wiosen za sobą więc nie pamiętasz takiego skrótu jak FJN . Próbuje nakłonić cię do refleksji bo emocje fałszują postrzeganie świata a dystans i powściągliwość są bardzo deficytowe szczególnie wśród "rozpalonych głów".
CYCU POgromco komuchów używanie słowa "wszyscy chcą ...." świadczy po raz kolejny o twojej rewolucyjnej kreacji postrzegania świata . Zmierzając do meritum:Jak twoje posty odnoszą się do opiniowanego artykułu ? Z tego co czytam nijak,bo co ma jak byłeś łaskaw napisać "BUL" do świetlnej instalacji pomnika J.Piłsudskiego w czasie Nocy Kultury ? Widzę że dla części Polaków wszystko jest kontrastowo polityczne i każdy pretekst lżenia czy odsadzania od czci i wiary interlokutorów politycznych jest dobry.To jest tak samo jak w... rozwiń
Avatar
gu / 31 lipca 2015 o 10:42
0

POlicja kłamie? Przecież to niemożliwe, to na pewno prokuratora sfałszowałą ten dokument. Przecież POlska POlicja nigdy nie kłamie. A, zapomniałem, i zawsze ma rację.

Avatar
POgromca komuchów / 31 lipca 2015 o 08:19
0

Dla ciebie " CYCU POgromco komuchów" wszystko co nie jest jest zgodne z twoimi sympatiami politycznymi jest komunizmem ,konfidencją i agenturą sowiecką . Oczywiście nikt Ci nie wytłumaczy że świat jest bardziej skomplikowany niż "my i oni" ale nie zmienia to faktu że Polacy nie dzielą się jak to Pawlak gadał na tych zza Buga i innych ale na mądrych i głupich . Tkwij dalej w swoim zacietrzewieniu i bolszewickiej czujności ,wróg nie śpi i czai się dookoła. Nawet nie zwracaj uwagi że sam jak to nazywasz "dajesz dupy" skupiając się na negacji i "szczujni" wszystkiego co nie jest w twoich barwach .Taka plemienna mentalność jest bliska teraz wyznawcom wielu partii . A przykładów ze w Lublinie Piłsudczycy to awangarda PISu jest aż nadto i z poprzednich wyborów i z samorządowych (o miesięcznicach nie wspomnę ).

Wszyscy chcą dzisiaj CYCU być przybudówką PISu [ 48% w sondażach ] wszyscy dzisiaj lepią się do PISu jak gówno do okrętu,jest nadzieja na odbudowę kraju i tego co komuniści zniszczyli,sprzedali czy z aferowali, idzie nadzieja  wraz z PISem na odbudowę i normalność w naszym kraju.

Wszyscy chcą dzisiaj CYCU być przybudówką PISu [ 48% w sondażach ] wszyscy dzisiaj lepią się do PISu jak gówno do okrętu,jest nadzieja na odbudowę kraju i tego co komuniści zniszczyli,sprzedali czy z aferowali, idzie nadzieja  wraz z PISem na odbudowę i normalność w naszym kraju.

rozwiń
Avatar
Gość / 31 lipca 2015 o 02:25
0
Ja też się chyba zacznę oburzać na byle co i byle kogo, bo widzę, że to w modzie jest teraz.
Avatar
Gość / 30 lipca 2015 o 12:58
0
Dla ciebie " CYCU POgromco komuchów" wszystko co nie jest jest zgodne z twoimi sympatiami politycznymi jest komunizmem ,konfidencją i agenturą sowiecką . Oczywiście nikt Ci nie wytłumaczy że świat jest bardziej skomplikowany niż "my i oni" ale nie zmienia to faktu że Polacy nie dzielą się jak to Pawlak gadał na tych zza Buga i innych ale na mądrych i głupich . Tkwij dalej w swoim zacietrzewieniu i bolszewickiej czujności ,wróg nie śpi i czai się dookoła. Nawet nie zwracaj uwagi że sam jak to nazywasz "dajesz dupy" skupiając się na negacji i "szczujni" wszystkiego co nie jest w twoich barwach .Taka plemienna mentalność jest bliska teraz wyznawcom wielu partii . A przykładów ze w Lublinie Piłsudczycy to awangarda PISu jest aż nadto i z poprzednich wyborów i z samorządowych (o miesięcznicach nie wspomnę ).
Dla ciebie " CYCU POgromco komuchów" wszystko co nie jest jest zgodne z twoimi sympatiami politycznymi jest komunizmem ,konfidencją i agenturą sowiecką . Oczywiście nikt Ci nie wytłumaczy że świat jest bardziej skomplikowany niż "my i oni" ale nie zmienia to faktu że Polacy nie dzielą się jak to Pawlak gadał na tych zza Buga i innych ale na mądrych i głupich . Tkwij dalej w swoim zacietrzewieniu i bolszewickiej czujności ,wróg nie śpi i czai się dookoła. Nawet nie zwracaj uwagi że sam jak to nazywasz "dajesz dupy&... rozwiń
Avatar
POgromca komuchów / 30 lipca 2015 o 07:29
0

Dla ciebie CYCU wszystko jest przybudówką PISu,może i tak jest bo z komuchami z konfidencją i agenturą soviecką nikt w tym kraju nie chce już współpracować,więc wszystko się odwraca od platformy, ten proces obserwujemy w kraju już od bardzo dawna,apogeum było wtedy gdy BULowi spadło z 78% do zera,komuniści dali dupy w każdej dziedzinie,zgrali się już po prostu.

Avatar
Gość / 30 lipca 2015 o 00:43
0
Skala pieniactwa jaka rozlewa się po Kozim Grozie przypomina Latający Cyrk Monty Pythona . Instalacja czyli podświetlenia pomnika Marszałka trwało kilka godzin nocnych i mogło się podobać albo nie , sprawa gustu ale gadanie od kilku tygodni o profanacji jest kuriozum . Tak bez emocji , jaki ekspert z dziedziny historii sztuki czy dziedzin pokrewnych wysunołby taki zarzut . A już zaprzątanie do tego prokuratury jest kolejnym przykładem polskiego "piekiełka". Zdaję sobie sprawę że lubelski Związek Piłsudczyków jest od kilku lat przybudówką PiS-u i jest w opozycji do obecnych władz miasta ale granice śmieszność pomału przekraczają granice absurdu . Zamiast "bić pianę" Związek powinien wziąć udział w Nocy Kultury i zorganizować chociażby pokaz uroczystej musztry czy koncert piosenek legionowych albo wystawę o życiu Marszałka . A najlepiej zrobić najprostszą rzecz pod słońcem : myć pomnik Naczelnika Państwa tak przynajmniej raz na miesiąc bo tak naprawdę to każdego dnia profanują go miejskie gołębie. Oczywiście twierdzę całkiem poważnie że straszenie gołębi prokuraturą też jest z góry skazane na porażkę .
Skala pieniactwa jaka rozlewa się po Kozim Grozie przypomina Latający Cyrk Monty Pythona . Instalacja czyli podświetlenia pomnika Marszałka trwało kilka godzin nocnych i mogło się podobać albo nie , sprawa gustu ale gadanie od kilku tygodni o profanacji jest kuriozum . Tak bez emocji , jaki ekspert z dziedziny historii sztuki czy dziedzin pokrewnych wysunołby taki zarzut . A już zaprzątanie do tego prokuratury jest kolejnym przykładem polskiego "piekiełka". Zdaję sobie sprawę że lubelski Związek Piłsudczyków jest od kilku lat przyb... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 30

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018 0 0

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu
20 lipca 2018, 20:30

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu 1 0

W piątek, 20 lipca o godz. 20.30 na Zamku w Kazimierzu Dolnym odbędzie się koncert Sound'n'Grace & Filip Lato.

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo]
film

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo] 9 1

Pani Anna ma 30 lat. W internecie funkcjonuje jako 14-latka i od półtora roku odpowiada na ogłoszenia mężczyzn, oferujących dzieciom seks. Dzięki niej, policja zatrzymała już 40 pedofili.

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej"

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej" 26 20

Setki tysięcy przydrożnych drzew w całym kraju może pójść pod topór. Szykuje się zmiana w prawie ułatwiająca wycinkę. Ekolodzy protestują, a fachowcy od bezpieczeństwa na drogach są w tej sprawie podzieleni.

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc 51 2

6-letni Michałek z Jedlanki urodził się z wadą genetyczną lewej nogi. Chłopczyk marzy aby we wrześniu pójść do zerówki. Będzie to możliwe, jeżeli dziecko przejdzie operację ratującą staw kolanowy i wyskakujące biodro. Ale potrzeba na to 176 tys. zł

Lublin: Zamkną ul. Staszica

Lublin: Zamkną ul. Staszica 0 0

Z powodu awarii kanalizacji burzowej zamknięty dla ruchu będzie we wtorek fragment ul. Staszica.

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada
galeria
film

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada 98 20

Postać Lecha Kaczyńskiego z pomnika smoleńskiego w Kraśniku zdaniem internautów i specjalistów przypomina raczej Maliniaka z „Czterdziestolatka” albo hobbita z trylogii Tolkiena niż tragicznie zmarłego prezydenta. Niektórzy wskazują też, że umieszczony na monumencie napis jest błędny.

Wege Festiwal znów w Lublinie
21 lipca 2018, 12:00

Wege Festiwal znów w Lublinie 4 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Radość (ul. Bernardyńska 15) zaprasza na wakacyjną odsłonę Wege Festiwalu. Wydarzenie odbędzie się 21 lipca o godz. 12.

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża
film

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża 40 1

Po ulewie jaka przeszła w poniedziałek nad Lublinem tylko w jednym miejscu aż kilkunastu kierowców zgubiło tablice rejestracyjne.

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL 68 106

Lubelski Rynek Hurtowy w Elizówce chce wydzierżawiać zakład produkcyjny w Poniatowej i jak najszybciej rozpocząć skup interwencyjny oraz produkcję. Ma to pomóc w fatalnej sytuacji na rynku owoców miękkich.

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie
19 lipca 2018, 21:00

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie 2 1

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu filmowego Najlepsze z najgorszych w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) będzie można zobaczyć film Turecki Rambo. Projekcja odbędzie się 19 lipca o godz. 21.

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu 0 2

Hrabia Guillaume de Louvencourt Poniatowski, potomek królewskiego rodu Poniatowskich od ponad dziesięciu lat odwiedza Polskę. Ostatnio był na południowym Podlasiu. Uczestniczył we mszy świętej w Sanktuarium Matki Bożej Leśniańskiej w Leśnej Podlaskiej.

Udane starty lubelskich żużlowców

Udane starty lubelskich żużlowców 1 0

Zawodnik lubelskiego Speed Car Motoru Robert Lambert wygrał II rundę Tauron SEC

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców 20 21

Związkowcy zakładowej Solidarności zapowiadają ogólnopolską pikietę przed siedzibą Zakładów Azotowych Puławy. Zamierzają protestować przeciwko łamaniu swoich praw. Jednocześnie narasta konflikt między organizacjami działającymi w firmie.

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach 7 10

W niedzielę wieczorem policjanci z VII komisariatu w Lublinie otrzymali zgłoszenie o zaginięciu nastolatki.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!