Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

27 maja 2014 r.
18:04
Edytuj ten wpis

Poseł i prostytutka. Pracownice hotelu: "Prosił o łoże małżeńskie"

38 23 A A

Polityk zarezerwował pokój z małżeńskim łożem. Spotkał się tam z prostytutką. W hotelowej recepcji poprosił o fakturę na swoje nazwisko

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Tak wydarzenia z grudnia 2012 roku pamiętają pracownice hotelu Luxor w Lublinie. Poseł Piotr Sz., wówczas parlamentarzysta Solidarnej Polski, spotkał się tam z Magdaleną I. (absolwentką prawa KUL, byłą stażystką lubelskiego urzędu marszałkowskiego). Obecnie kobieta i jej dwóch kompanów odpowiadają, jako oskarżeni o szantażowanie polityka. Sąd utajnił wyjaśnienia oskarżonej oraz Piotra Sz. Wczoraj, w kolejnej odsłonie procesu, zeznawali świadkowie.

- Zadzwonił mężczyzna, prosząc o rezerwację pokoju z łóżkiem małżeńskim - opowiada recepcjonistka z hotelu Luxor. - Powiedział, że w ciągu dwóch godzin pojawi się u nas Marta Siwiec. Prosił, by wpuścić ją do pokoju. Pamiętam to nazwisko, bo skojarzyło mi się z celebrytką.
Magdalena I. niebawem zjawiła się w Luxorze, podała fałszywe dane. Była w towarzystwie mężczyzny.

- Myślałam, że to on rezerwował pokój, ale okazało się, że to ktoś inny - dodaje recepcjonistka. - Kobieta nie chciała podać swojego dowodu osobistego. Nie miała pieniędzy na opłacenie rezerwacji. Ten mężczyzna dał swój dowód i zapłacił 100 zł zaliczki.

Wszystko wskazuje na to, że Magdalena I. była w towarzystwie Szczepana P. (jeden z oskarżonych). Para długo się naradzała. W końcu mężczyzna wyszedł, a 26-latka poszła do pokoju 107. Piotr Sz. był już w drodze z Warszawy do Lublina.

Według świadków, w hotelu zjawił się po 21. - Dał swój dowód. Powiedział, że jest stałym gościem i zapłacił za pokój - wyjaśniła recepcjonistka. - Poprosił też o wystawienie faktury na swoje nazwisko.

Świadkowie zeznali, że para wyszła z hotelu około północy. Z wcześniejszych ustaleń śledztwa wynika, że poseł przyjechał do hotelu po godz. 23, a spotkanie trwało niespełna godzinę.

Z zeznań świadków wynika również, że Magdalena I. oraz jej kompani zastawili pułapkę na polityka.

- Ochroniarz zwracał mi uwagę na mężczyznę, który cały czas siedział w mercedesie zaparkowanym przed hotelem - opowiada recepcjonistka. - Zauważył, że człowiek ten był dziwnie przekrzywiony. Mógł robić zdjęcia.

Najprawdopodobniej był to Szczepan P. Odkąd pojawił się w hotelu z Magdaleną I., nikt nie opuszczał parkingu. Z ustaleń śledczych wynika, że mężczyzna wraz z kolegą fotografował i nagrywał, jak poseł i prostytutka opuszczają hotel. Potem pojechał za politykiem i zaproponował wykupienie kompromitujących materiałów.

Cała akcja miała być zemstą za to, że poseł rzekomo nie zapłacił dziewczynie 200 zł za seks nad Zalewem Zemborzyckim. Piotr Sz. powiedział szantażystom, że jedzie do bankomatu. Tej samej nocy powiadomił policję.

Kolejna rozprawa 23 czerwca.

Komentarze 23

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 28 maja 2014 o 19:21
0

Jakbym miał taką żonę jak on to nawet nie pomyślałbym o prostytutce.... Nie wierzę, że korzystał, został perfidnie wrobiony. Znalazł się w złym miejscu i czasie.  Zeznania Pań z recepcji też dziwne, gość rezerwuje pokój a panienka przychodzi z innym facetem i ten daje dowód i recepcjonistka nie widzi z dowodu że to ktoś inny niż poseł co rezerwował pokój? ochroniarz widzi że ktoś siedzi w samochodzie  na parkingu i też nie reaguje? Jedna wielka szajka. Co raz bardziej śmierdzi to wszystko nie wiarygodnością!

Czyżby żona?

Czyżby żona?

rozwiń
Avatar
Gość / 28 maja 2014 o 19:12
0

Żona jak modelka i umawiać sie z takim straszydłem? Albo gość jest wrobiony albo kompletnym idiotom!

Trochę śmieszny jesteś, ale bardziej żałosny!

Avatar
sodomita / 28 maja 2014 o 16:51
0

Jakbym miał taką żonę jak on to nawet nie pomyślałbym o prostytutce.... Nie wierzę, że korzystał, został perfidnie wrobiony. Znalazł się w złym miejscu i czasie.  Zeznania Pań z recepcji też dziwne, gość rezerwuje pokój a panienka przychodzi z innym facetem i ten daje dowód i recepcjonistka nie widzi z dowodu że to ktoś inny niż poseł co rezerwował pokój? ochroniarz widzi że ktoś siedzi w samochodzie  na parkingu i też nie reaguje? Jedna wielka szajka. Co raz bardziej śmierdzi to wszystko nie wiarygodnością!

Bu ha ha.

Bez komentarza.

................

Całe szczęście, że poseł Sz. jest za krótki żeby kneblować media w tej sprawie, bo udało mu się to tylko z "Tygodnikiem Zamojskim" (gazeta ma zakaz publikacji artykułów ujawniających szczegóły seks-turystyki posła).

Cała reszta ma polewkę z tego świętojebliwca.

Bu ha ha.

Bez komentarza.

................

Całe szczęście, że poseł Sz. jest za krótki żeby kneblować media w tej sprawie, bo udało mu się to tylko z "Tygodnikiem Zamojskim" (gazeta ma zakaz publikacji artykułów ujawniających szczegóły seks-turystyki posła).

Cała reszta ma polewkę z tego świętojebliwca.

rozwiń
Avatar
dziwne / 28 maja 2014 o 13:06
0

Jakbym miał taką żonę jak on to nawet nie pomyślałbym o prostytutce.... Nie wierzę, że korzystał, został perfidnie wrobiony. Znalazł się w złym miejscu i czasie.  Zeznania Pań z recepcji też dziwne, gość rezerwuje pokój a panienka przychodzi z innym facetem i ten daje dowód i recepcjonistka nie widzi z dowodu że to ktoś inny niż poseł co rezerwował pokój? ochroniarz widzi że ktoś siedzi w samochodzie  na parkingu i też nie reaguje? Jedna wielka szajka. Co raz bardziej śmierdzi to wszystko nie wiarygodnością!

Avatar
mordotymoja / 28 maja 2014 o 11:05
0

To na kulu kształcą prostytutki.Nie na darmo krąży powiedzenie kulwy.Do tego staż w państwowej placówce,Posłowie dostają zwroty za leczenie i tak robią sobie implanty za 100000 zł za hotele ,czy za burdele też.Dlatego tak pchają się do koryta,albo jak mówi rosyjskie przysłowie ;świnia sama znajdzie dojście do koryta.

Avatar
adam / 28 maja 2014 o 10:23
0

Też miałem dziewczyne na prawie z KUL, i tez dałem sobie spokój bo się ten tego tam, puszczała, tak KUL wychowuje młodziez ostatnio niestety :(

Avatar
znudzony / 28 maja 2014 o 10:14
0

To ten "świętoszek" Szeliga??? Żona, Ziobro, Rydzyk i "panienki" w hotelu???? Wspaniałych mamy "wybrańców narodu"

Avatar
anna / 28 maja 2014 o 10:07
0

Żekomo nie zapłacił ? A może zapłacił ? A może nic takiego nie miało miejsca ?

Nie miało miejsca spotkanie z prostytutką w pokoju w hotelu ?

Nie rozśmieszaj mnie.

A może to było tylko "robocze" spotkanie z elektoratem ? ;)

Avatar
sebek / 28 maja 2014 o 09:57
0
Żona jak modelka i umawiać sie z takim straszydłem? Albo gość jest wrobiony albo kompletnym idiotom!
Avatar
Zbig / 28 maja 2014 o 09:41
0
Żekomo nie zapłacił ? A może zapłacił ? A może nic takiego nie miało miejsca ?
Avatar
Gość / 28 maja 2014 o 19:21
0

Jakbym miał taką żonę jak on to nawet nie pomyślałbym o prostytutce.... Nie wierzę, że korzystał, został perfidnie wrobiony. Znalazł się w złym miejscu i czasie.  Zeznania Pań z recepcji też dziwne, gość rezerwuje pokój a panienka przychodzi z innym facetem i ten daje dowód i recepcjonistka nie widzi z dowodu że to ktoś inny niż poseł co rezerwował pokój? ochroniarz widzi że ktoś siedzi w samochodzie  na parkingu i też nie reaguje? Jedna wielka szajka. Co raz bardziej śmierdzi to wszystko nie wiarygodnością!

Czyżby żona?

Czyżby żona?

rozwiń
Avatar
Gość / 28 maja 2014 o 19:12
0

Żona jak modelka i umawiać sie z takim straszydłem? Albo gość jest wrobiony albo kompletnym idiotom!

Trochę śmieszny jesteś, ale bardziej żałosny!

Avatar
sodomita / 28 maja 2014 o 16:51
0

Jakbym miał taką żonę jak on to nawet nie pomyślałbym o prostytutce.... Nie wierzę, że korzystał, został perfidnie wrobiony. Znalazł się w złym miejscu i czasie.  Zeznania Pań z recepcji też dziwne, gość rezerwuje pokój a panienka przychodzi z innym facetem i ten daje dowód i recepcjonistka nie widzi z dowodu że to ktoś inny niż poseł co rezerwował pokój? ochroniarz widzi że ktoś siedzi w samochodzie  na parkingu i też nie reaguje? Jedna wielka szajka. Co raz bardziej śmierdzi to wszystko nie wiarygodnością!

Bu ha ha.

Bez komentarza.

................

Całe szczęście, że poseł Sz. jest za krótki żeby kneblować media w tej sprawie, bo udało mu się to tylko z "Tygodnikiem Zamojskim" (gazeta ma zakaz publikacji artykułów ujawniających szczegóły seks-turystyki posła).

Cała reszta ma polewkę z tego świętojebliwca.

Bu ha ha.

Bez komentarza.

................

Całe szczęście, że poseł Sz. jest za krótki żeby kneblować media w tej sprawie, bo udało mu się to tylko z "Tygodnikiem Zamojskim" (gazeta ma zakaz publikacji artykułów ujawniających szczegóły seks-turystyki posła).

Cała reszta ma polewkę z tego świętojebliwca.

rozwiń
Avatar
dziwne / 28 maja 2014 o 13:06
0

Jakbym miał taką żonę jak on to nawet nie pomyślałbym o prostytutce.... Nie wierzę, że korzystał, został perfidnie wrobiony. Znalazł się w złym miejscu i czasie.  Zeznania Pań z recepcji też dziwne, gość rezerwuje pokój a panienka przychodzi z innym facetem i ten daje dowód i recepcjonistka nie widzi z dowodu że to ktoś inny niż poseł co rezerwował pokój? ochroniarz widzi że ktoś siedzi w samochodzie  na parkingu i też nie reaguje? Jedna wielka szajka. Co raz bardziej śmierdzi to wszystko nie wiarygodnością!

Avatar
mordotymoja / 28 maja 2014 o 11:05
0

To na kulu kształcą prostytutki.Nie na darmo krąży powiedzenie kulwy.Do tego staż w państwowej placówce,Posłowie dostają zwroty za leczenie i tak robią sobie implanty za 100000 zł za hotele ,czy za burdele też.Dlatego tak pchają się do koryta,albo jak mówi rosyjskie przysłowie ;świnia sama znajdzie dojście do koryta.

Avatar
adam / 28 maja 2014 o 10:23
0

Też miałem dziewczyne na prawie z KUL, i tez dałem sobie spokój bo się ten tego tam, puszczała, tak KUL wychowuje młodziez ostatnio niestety :(

Avatar
znudzony / 28 maja 2014 o 10:14
0

To ten "świętoszek" Szeliga??? Żona, Ziobro, Rydzyk i "panienki" w hotelu???? Wspaniałych mamy "wybrańców narodu"

Avatar
anna / 28 maja 2014 o 10:07
0

Żekomo nie zapłacił ? A może zapłacił ? A może nic takiego nie miało miejsca ?

Nie miało miejsca spotkanie z prostytutką w pokoju w hotelu ?

Nie rozśmieszaj mnie.

A może to było tylko "robocze" spotkanie z elektoratem ? ;)

Avatar
sebek / 28 maja 2014 o 09:57
0
Żona jak modelka i umawiać sie z takim straszydłem? Albo gość jest wrobiony albo kompletnym idiotom!
Avatar
Zbig / 28 maja 2014 o 09:41
0
Żekomo nie zapłacił ? A może zapłacił ? A może nic takiego nie miało miejsca ?
Zobacz wszystkie komentarze 23

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją 2 0

27-latek, który miał trafić do więzienia ukrywał się przed mundurowymi. W piątek zauważył go policjant.

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim 9 1

7 grill barów w Lublinie i okolicy - podpowiadamy, gdzie warto podjechać, żeby dobrze lub bardzo dobrze zjeść. W Lublinie i regionie. Podpowiadamy 7 adresów, które osobiście sprawdziliśmy

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti
4 września 2018, 19:00

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti 2 0

Co Gdzie Kiedy. 4 września o godz. 19 na scenie klubu Graffiti (al. Piłsudskiego 13) wystąpią zespoły Vader, Marduk i goście.

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom 8 5

Poważnie chory 81-latek wyszedł z domu i nie wrócił. Policjanci przeczesywali miasto i las. W końcu udało się go znaleźć.

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu 0 5

11-letnia dziewczynka trafiła do szpitala po tym jak w auto w którym jechała uderzył inny samochód.

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami
film

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami 20 8

- Czy w ruinie, gdzie dykta zastępuje szyby, a dziury w ścianach mają wielkość pięści, montowanie kamer to najpilniejsza potrzeba? - pytają oburzeni mieszkańcy bloku socjalnego w Płocku.

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia]
galeria

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia] 34 12

W piątek można było premierowo zobaczyć nowe widowisko „Anioły lubelskie” w fontannie na pl. Litewskim.

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter 1 5

Rozmowa Z Rafałem Wójcikiem, trenerem Górnika Łęczna

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki?

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki? 9 21

Drogi są jak tętnice: dziurawe i pozapychane szybko prowadzą do zawału. Czy grozi nam wizyta u auto-kardiologa? Chyba nie, bo w naszym regionie inwestycje są realizowane na każdej kategorii dróg: od krajowych do gminnych. Wciąż jednak daleko nam do Śląska czy Wielkopolski, gdzie infrastruktura drogowa jest już na poziomie europejskim.

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia
zdjęcia
galeria

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia 7 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Dominik Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 8

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 10 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 4 20

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!