Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

23 czerwca 2014 r.
12:01
Edytuj ten wpis

Poseł i prostytutka. Sąd pokazał nagrania z hotelu Luxor (wideo)

24 11 A A

Poseł Piotr Sz. spędził z w Hotelu Luxor 45 minut. Był nagrywany i fotografowany. Kompromitujący materiał pokazany w poniedziałek na sali sądowej miał służyć do szantażowania polityka.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Oskarżeni to Magdalena I. (absolwentka prawa KUL), Szczepan P. (recydywista). i Przemysław S. (niegdyś ochroniarz ze Stokrotki i pracownik agencji detektywistycznej z Lublina). Piotr Sz., były już polityk Solidarnej Polski, miał nie zapłacić Magdalenie I. 200 zł za seks nad Zalewem Zemborzyckim.

Dziewczyna rozpoznała polityka w telewizji i zwabiła do hotelu Luxor w Lublinie. Poseł pojawił się tam 19 grudnia 2012 roku. Po spotkaniu, kompani Magdaleny I. mieli go szantażować, domagając się pieniędzy. Polityk, zamiast przekazać im gotówkę, powiadomił policję. Całą trójkę szybko zatrzymano.

Podczas poniedziałkowej rozprawy przesłuchano m.in. kolegę Przemysława S. - Przemek poprosił, żebym przyjechał pod hotel Luxor i zabrał Magdę do domu - zeznał Michał M. - Powiedział, że sprawa dotyczy polityka, który ją oszukał, a on chce mu zrobić na złość. Przemek prosił, żebym zrobił zdjęcia, kiedy polityk będzie wjeżdżał na parking.

Michał M. siedział w pożyczonym audi a2 na hotelowym parkingu. Czekał, aż poseł i Magdalena I. wyjdą z hotelu. Oboje wydawali się być w bardzo dobrych nastrojach. Polityk proponował, że odwiezie dziewczynę do domu. Ta się nie zgodziła i wsiadła do czekającego na nią audi.

- Nie opowiadała mi, co się działo w hotelu - zeznał Michał M. - Powiedziała tylko, że ma satysfakcję, że coś takiego zrobiła. Wiedziałem, że spotkanie jest nagrywane, ale nie wiedziałem, co stanie się tym z nagraniem.




Piotr Sz. nagrany przez monitoring hotelu
Materiał został odtworzony podczas poniedziałkowej rozprawy. Ujawniono również zapisy z hotelowego monitoringu. Wynika z nich, że Magdalena I. pojawiła się w hotelu Luxor tuż po godz. o godz. 21. Na parkingu czekali już jej kompani, gotowi do nagrywania.

O godz. 22.33 w Luxorze zjawił się poseł Piotr Sz. Zameldował się i ruszył do pokoju 107. Wcześniej miał zarezerwować pokój podając fałszywe dane kobiety.

Z nagrań hotelowego monitoringu wynika, że para opuściła Luxor o godz. 23.13. Gdy rozmawiali na parkingu byli obserwowani przez kompanów Magdaleny I. Mężczyźni siedzieli w samochodzie, naśladując odgłosy stosunku. Zastanawiali się, jak zrobić film i zdjęcia, by nie spłoszyć posła. Jak dowodzą wykonane przez nich nagrania, dopytywali Magdaleną I., czy z hotelowego pokoju zabrała dyktafon.

Szczepan P. już na początku procesu przyznał się do winy. Chciał dobrowolnie poddać się karze roku i trzech miesięcy więzienia w zawieszeniu. Prokurator nie przystał jednak na tę propozycję. Magdalena I. nie przyznała się do zarzutów. Przemysław S. nie przeczył, że brał udział w całym zdarzeniu, ale nie przyznał się do przestępstwa. Kolejna rozprawa szantażystów 15 lipca.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
matijas77 / 24 czerwca 2014 r. o 20:20
+1

Żenada.To kolejny przykład zepsucia elit władzy.Obłuda,fałsz,zakłamanie.Zero tzw.klasy.Szkoda nawet pisać komentarz.

Avatar
zdegustowany / 23 czerwca 2014 r. o 23:31
+1

ta prostytutka jakaś nie podobna do tej co się w sądzie pojawiła....gdzie te obcasy i miniówka? I tylko 43 min? nie wiem czy jakiekolwiek pieniądze są warte miana do końca życia prostytutki....

Avatar
podatnik wkurzony / 23 czerwca 2014 r. o 20:01
+1

Jeden polityk wydaje na alkohol dla kolesi 800zł, inny polityk opłaca hotel na spotkania z paniami... A kto płaci? pan płaci, pani płaci, my wszyscy płacimy...Ile jeszcze tego bizancjum i rozpasania na nasz publiczny koszt?

Avatar
wyborca / 23 czerwca 2014 r. o 19:44
+1

Świętoszek Szeliga????

Avatar
hyhyhy / 23 czerwca 2014 r. o 16:44
+1

Chciał sobie pobzykać i tyle, po co ta cała afera, im też przecież wolno a z usług prostytutek korzysta prawie każdy taki bogaty gość.

ale większość za to płaci. A on chciał najwyraźniej pobzykać "na immunitet"...

Avatar
Gość / 23 czerwca 2014 r. o 22:49
0

Jakim prawem redakcja publikuje nielegalnie nagrany filmik?

Druga sprawa to odpowiedzialność karna za ujawnienie innej osobie informacji uzyskanych z nielegalnego podsłuchu , nielegalnego nagrania. Ujawnianie treści nagrań, uzyskanych w sposób bezprawny z wykorzystaniem urządzeń podsłuchowych przez siebie lub inną, nawet nieznaną osobę, realizuje znamiona czynu zabronionego z art. 267 § 4 k.k. Zakazane jest zarówno podstępne nagrywanie rozmów prowadzonych przez inne osoby, jak również dzielenie się treścią tych nagrań z innymi osobami. Nieważne, kto i kiedy założył podsłuch – nikomu nie wolno ujawnić treści nielegalnego nagrania. Nie jest istotny sposób, w jaki ujawniamy informację (rozmowa, mail, materiał prasowy itd.)

Prawniku z Bożej łaski: podejdź do ściany popatrz na nią uważnie, a potem uderz w nią (najlepiej z rozpędu) swoją pustą głowiną. Jesli jest tam przynajmniej 1 komórka mózgowa może wstrząśnięta zadziała! 

Prawniku z Bożej łaski: podejdź do ściany popatrz na nią uważnie, a potem uderz w nią (najlepiej z rozpędu) swoją pustą głowiną. Jesli jest tam przynajmniej 1 komórka mózgowa może wstrząśnięta zadziała! 

rozwiń
Avatar
młot na czarownice / 23 czerwca 2014 r. o 13:48
0

"Poseł Piotr Sz., do niedawna parlamentarzysta Solidarnej Polski występuje w sprawie jako oskarżyciel posiłkowy."

To jakieś kuriozum.

Facet (wciąż jest posłem, tyle że bezpartyjnym) zakazuje mediom publikacji swego nazwiska, mimo że sprawuje funkcję publiczną, opłacaną przez podatników i cała Polska go zna.

Oskarżycielem posiłkowym jest ktoś kto każe się podpisywać per "Piotr Sz.". PARANOJA.

Czyżby wstydził się tego, że uprawiał seks z prostytutką i to w czasie gdy jego żona była w ciąży. ;)

Czy on teraz wykonuje swe obowiązki poselskie (spotkania, telefony, interwencje) jako Piotr Sz. ?

"Poseł Piotr Sz., do niedawna parlamentarzysta Solidarnej Polski występuje w sprawie jako oskarżyciel posiłkowy."

To jakieś kuriozum.

Facet (wciąż jest posłem, tyle że bezpartyjnym) zakazuje mediom publikacji swego nazwiska, mimo że sprawuje funkcję publiczną, opłacaną przez podatników i cała Polska go zna.

Oskarżycielem posiłkowym jest ktoś kto każe się podpisywać per "Piotr Sz.". PARANOJA.

Czyżby wstydził się tego, że uprawiał seks z prostytutką i to w czasie gdy jego żona była... rozwiń

Avatar
antysystem / 23 czerwca 2014 r. o 21:40
-1

Co to za sensacja? Od kiedy można publikować z sądu rzeczy? Tania sensacja.

Najpierw trzy razy, albo więcej nawet, przeczytaj to, co napisałaś, a potem popraw błąd we własnej wypowiedzi dotyczącej "ruchawicyna" Piotra Szeligi.

Avatar
Olga / 23 czerwca 2014 r. o 20:21
-1
Co to za sensacja? Od kiedy można publikować z sądu rzeczy? Tania sensacja.
Avatar
Andrzej / 23 czerwca 2014 r. o 19:38
-1
Jakim prawem redakcja publikuje nielegalnie nagrany filmik?

Druga sprawa to odpowiedzialność karna za ujawnienie innej osobie informacji uzyskanych z nielegalnego podsłuchu , nielegalnego nagrania. Ujawnianie treści nagrań, uzyskanych w sposób bezprawny z wykorzystaniem urządzeń podsłuchowych przez siebie lub inną, nawet nieznaną osobę, realizuje znamiona czynu zabronionego z art. 267 § 4 k.k. Zakazane jest zarówno podstępne nagrywanie rozmów prowadzonych przez inne osoby, jak również dzielenie się treścią tych nagrań z innymi osobami. Nieważne, kto i kiedy założył podsłuch – nikomu nie wolno ujawnić treści nielegalnego nagrania. Nie jest istotny sposób, w jaki ujawniamy informację (rozmowa, mail, materiał prasowy itd.)
Jakim prawem redakcja publikuje nielegalnie nagrany filmik?

Druga sprawa to odpowiedzialność karna za ujawnienie innej osobie informacji uzyskanych z nielegalnego podsłuchu , nielegalnego nagrania. Ujawnianie treści nagrań, uzyskanych w sposób bezprawny z wykorzystaniem urządzeń podsłuchowych przez siebie lub inną, nawet nieznaną osobę, realizuje znamiona czynu zabronionego z art. 267 § 4 k.k. Zakazane jest zarówno podstępne nagrywanie rozmów prowadzonych przez inne osoby, jak również dzielenie się treścią tych nagrań z innymi osoba... rozwiń
Avatar
matijas77 / 24 czerwca 2014 r. o 20:20
+1

Żenada.To kolejny przykład zepsucia elit władzy.Obłuda,fałsz,zakłamanie.Zero tzw.klasy.Szkoda nawet pisać komentarz.

Avatar
zdegustowany / 23 czerwca 2014 r. o 23:31
+1

ta prostytutka jakaś nie podobna do tej co się w sądzie pojawiła....gdzie te obcasy i miniówka? I tylko 43 min? nie wiem czy jakiekolwiek pieniądze są warte miana do końca życia prostytutki....

Avatar
Gość / 23 czerwca 2014 r. o 22:49
0

Jakim prawem redakcja publikuje nielegalnie nagrany filmik?

Druga sprawa to odpowiedzialność karna za ujawnienie innej osobie informacji uzyskanych z nielegalnego podsłuchu , nielegalnego nagrania. Ujawnianie treści nagrań, uzyskanych w sposób bezprawny z wykorzystaniem urządzeń podsłuchowych przez siebie lub inną, nawet nieznaną osobę, realizuje znamiona czynu zabronionego z art. 267 § 4 k.k. Zakazane jest zarówno podstępne nagrywanie rozmów prowadzonych przez inne osoby, jak również dzielenie się treścią tych nagrań z innymi osobami. Nieważne, kto i kiedy założył podsłuch – nikomu nie wolno ujawnić treści nielegalnego nagrania. Nie jest istotny sposób, w jaki ujawniamy informację (rozmowa, mail, materiał prasowy itd.)

Prawniku z Bożej łaski: podejdź do ściany popatrz na nią uważnie, a potem uderz w nią (najlepiej z rozpędu) swoją pustą głowiną. Jesli jest tam przynajmniej 1 komórka mózgowa może wstrząśnięta zadziała! 

Prawniku z Bożej łaski: podejdź do ściany popatrz na nią uważnie, a potem uderz w nią (najlepiej z rozpędu) swoją pustą głowiną. Jesli jest tam przynajmniej 1 komórka mózgowa może wstrząśnięta zadziała! 

rozwiń
Avatar
antysystem / 23 czerwca 2014 r. o 21:40
-1

Co to za sensacja? Od kiedy można publikować z sądu rzeczy? Tania sensacja.

Najpierw trzy razy, albo więcej nawet, przeczytaj to, co napisałaś, a potem popraw błąd we własnej wypowiedzi dotyczącej "ruchawicyna" Piotra Szeligi.

Avatar
Olga / 23 czerwca 2014 r. o 20:21
-1
Co to za sensacja? Od kiedy można publikować z sądu rzeczy? Tania sensacja.
Avatar
podatnik wkurzony / 23 czerwca 2014 r. o 20:01
+1

Jeden polityk wydaje na alkohol dla kolesi 800zł, inny polityk opłaca hotel na spotkania z paniami... A kto płaci? pan płaci, pani płaci, my wszyscy płacimy...Ile jeszcze tego bizancjum i rozpasania na nasz publiczny koszt?

Avatar
wyborca / 23 czerwca 2014 r. o 19:44
+1

Świętoszek Szeliga????

Avatar
Andrzej / 23 czerwca 2014 r. o 19:38
-1
Jakim prawem redakcja publikuje nielegalnie nagrany filmik?

Druga sprawa to odpowiedzialność karna za ujawnienie innej osobie informacji uzyskanych z nielegalnego podsłuchu , nielegalnego nagrania. Ujawnianie treści nagrań, uzyskanych w sposób bezprawny z wykorzystaniem urządzeń podsłuchowych przez siebie lub inną, nawet nieznaną osobę, realizuje znamiona czynu zabronionego z art. 267 § 4 k.k. Zakazane jest zarówno podstępne nagrywanie rozmów prowadzonych przez inne osoby, jak również dzielenie się treścią tych nagrań z innymi osobami. Nieważne, kto i kiedy założył podsłuch – nikomu nie wolno ujawnić treści nielegalnego nagrania. Nie jest istotny sposób, w jaki ujawniamy informację (rozmowa, mail, materiał prasowy itd.)
Jakim prawem redakcja publikuje nielegalnie nagrany filmik?

Druga sprawa to odpowiedzialność karna za ujawnienie innej osobie informacji uzyskanych z nielegalnego podsłuchu , nielegalnego nagrania. Ujawnianie treści nagrań, uzyskanych w sposób bezprawny z wykorzystaniem urządzeń podsłuchowych przez siebie lub inną, nawet nieznaną osobę, realizuje znamiona czynu zabronionego z art. 267 § 4 k.k. Zakazane jest zarówno podstępne nagrywanie rozmów prowadzonych przez inne osoby, jak również dzielenie się treścią tych nagrań z innymi osoba... rozwiń
Avatar
hyhyhy / 23 czerwca 2014 r. o 16:44
+1

Chciał sobie pobzykać i tyle, po co ta cała afera, im też przecież wolno a z usług prostytutek korzysta prawie każdy taki bogaty gość.

ale większość za to płaci. A on chciał najwyraźniej pobzykać "na immunitet"...

Avatar
Imię / 23 czerwca 2014 r. o 13:54
-1

Chciał sobie pobzykać i tyle, po co ta cała afera, im też przecież wolno a z usług prostytutek korzysta prawie każdy taki bogaty gość.