Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

27 marca 2009 r.
11:36
Edytuj ten wpis

Poszukiwania Marka Wojciechowskiego przeniosły się pod las

Autor: Zdjęcie autora (er)
0 17 A A

Policjanci od rana przeczesują kolejne rejony Lublina. Poszukują czegokolwiek, co naprowadziłoby ich na ślad zaginionego tydzień temu studenta Marka Wojciechowskiego.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Ekipy z trzema psami tropiącymi przeczesują rejon ulicy Krochmalnej, brzeg Bystrzycy od ul. Krochmalnej do Żeglarskiej oraz od ulicy Bursztynowej do Janowskiej.

Po południu poszukiwania przeniosą się na ogródki działkowe przy ul. Jana Pawła.


Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Student 1988 / 30 marca 2009 o 15:22
0
Gość napisał:
Faktycznie ciekawe jest, jak mówi o tym jego mama: "(...) Opowiadał o tym, co udało mu się znaleźć w papierach i że zamierza się spotkać z wujkiem.(...)."/
Być może coś "dziwnego" znalazł w archiwum, że od razu chciał się spotkać z wujkiem.

A w ogóle w jakim celu przyjechał jego wujek?? Jedynie spotkać się z Markiem, że na raptem 2(?) dni, czy przyjechał tak po prostu???? Wiadomo coś na ten temat???

Poza tym i tak policja zrobiła KARYGODNY błąd puszczając do za granicę, choć wiadomo, że był ostatnią osobą, która go widziała!!! Gdzie policja ma oczy??? Takich osób, żeby nie wiem co, nie puszcza się za granicę!!!!
rozwiń
Avatar
Gość / 28 marca 2009 o 22:17
0
M napisał:
Tłumaczenia wujka są mętne.
Gdyby pił z synkiem jakiegoś ważniaka (np. pana Donalda Tuska), to po zaginięciu człowieka takiego wujka Policja by wzięła za przysłowiowe 4 litery. Od dawien dawna policjanci szczególną wagę zwracali na osoby, które jako ostatnie widziały ofiarę (w tym osobę zaginioną). Informacje podawane w tym przypadku są takie, jakby wujek był pod jakimś ochronnym parasolem (czyim?), albo miał tzw. plecy.

Co ten facet poszedł opijać z - podobno obcymi - jakimiś ludźmi, gdy mu się kuzyn zapodział? Czyżby rozmowa obu panów była aż tak trudna (a może nawet dla wujka groźna), że z ulgą przyjął zniknięcie chłopaka? Pozostaje mieć nadzieję, że facet poszedł opijać coś innego, niż zniknięcie swego kuzyna, z którym wcześniej był w lokalu.

Zaskakiwać może zbieżność: panowie spotkali się w klubie "Archiwum", zaś Student poszukiwał czegoś w archiwum:
[url="http://miasta.gazeta.pl/lublin/1,35640,6411786,Zaginal_student__Gdzie_jest_Marek_Wojciechowski.html"]http://miasta.gazeta.pl/lublin/1,35640,641...ciechowski.html[/url]
W archiwach pozostają ślady: z czego się korzystało, co było, komu i na jaki czas udostępniane.
Dokładne sprawdzenie tematyki wyszukiwań archiwalnych, sytuacji rodzinnej (także majątkowej), zestawienie tego z tematem rozmowy, także komunikowanym rodzinie, może dać cenne wskazania.

Możliwość ukrywania się studenta może być tłumaczona jedynie wielkim strachem - np. o życie (może własne). Kogo mógł (może) się bać i jako to może mieć związek z wujkiem, lub ich rozmową?

Bardziej się Studentem interesował sublokator, niż wujek.

Nie ma to jak napić się z wujkiem ...


Faktycznie ciekawe jest, jak mówi o tym jego mama: "(...) Opowiadał o tym, co udało mu się znaleźć w papierach i że zamierza się spotkać z wujkiem.(...)."/
Być może coś "dziwnego" znalazł w archiwum, że od razu chciał się spotkać z wujkiem.

A w ogóle w jakim celu przyjechał jego wujek?? Jedynie spotkać się z Markiem, że na raptem 2(?) dni, czy przyjechał tak po prostu???? Wiadomo coś na ten temat???

Poza tym i tak policja zrobiła KARYGODNY błąd puszczając do za granicę, choć wiadomo, że był ostatnią osobą, która go widziała!!! Gdzie policja ma oczy??? Takich osób, żeby nie wiem co, nie puszcza się za granicę!!!!


Faktycznie ciekawe jest, jak mówi o tym jego mama: "(...) Opowiadał o tym, co udało mu się znaleźć w papierach i że zamierza się spotkać z wujkiem.(...)."/
Być może coś "dziwnego" znalazł w archiwum, że od razu chciał się spotkać z wujkiem.

A w ogóle w jakim celu przyjechał jego wujek?? Jedynie spotkać się z Markiem, że na raptem 2(?) dni, czy przyjechał tak po prostu???? Wiadomo coś na ten temat???

Poza tym i tak policja zrobiła KARYGODNY błąd puszczając do za ... rozwiń
Avatar
GośćNORKA / 28 marca 2009 o 15:47
0
A czy wiadoma jest orientacja sex... wujka i co tak sobie siostrzenca upatrzyl odwiedzic .......................
Avatar
M / 28 marca 2009 o 01:12
0
Tłumaczenia wujka są mętne.
Gdyby pił z synkiem jakiegoś ważniaka (np. pana Donalda Tuska), to po zaginięciu człowieka takiego wujka Policja by wzięła za przysłowiowe 4 litery. Od dawien dawna policjanci szczególną wagę zwracali na osoby, które jako ostatnie widziały ofiarę (w tym osobę zaginioną). Informacje podawane w tym przypadku są takie, jakby wujek był pod jakimś ochronnym parasolem (czyim?), albo miał tzw. plecy.

Co ten facet poszedł opijać z - podobno obcymi - jakimiś ludźmi, gdy mu się kuzyn zapodział? Czyżby rozmowa obu panów była aż tak trudna (a może nawet dla wujka groźna), że z ulgą przyjął zniknięcie chłopaka? Pozostaje mieć nadzieję, że facet poszedł opijać coś innego, niż zniknięcie swego kuzyna, z którym wcześniej był w lokalu.

Zaskakiwać może zbieżność: panowie spotkali się w klubie "Archiwum", zaś Student poszukiwał czegoś w archiwum:
[url="http://miasta.gazeta.pl/lublin/1,35640,6411786,Zaginal_student__Gdzie_jest_Marek_Wojciechowski.html"]http://miasta.gazeta.pl/lublin/1,35640,641...ciechowski.html[/url]
W archiwach pozostają ślady: z czego się korzystało, co było, komu i na jaki czas udostępniane.
Dokładne sprawdzenie tematyki wyszukiwań archiwalnych, sytuacji rodzinnej (także majątkowej), zestawienie tego z tematem rozmowy, także komunikowanym rodzinie, może dać cenne wskazania.

Możliwość ukrywania się studenta może być tłumaczona jedynie wielkim strachem - np. o życie (może własne). Kogo mógł (może) się bać i jako to może mieć związek z wujkiem, lub ich rozmową?

Bardziej się Studentem interesował sublokator, niż wujek.

Nie ma to jak napić się z wujkiem ...
Tłumaczenia wujka są mętne.
Gdyby pił z synkiem jakiegoś ważniaka (np. pana Donalda Tuska), to po zaginięciu człowieka takiego wujka Policja by wzięła za przysłowiowe 4 litery. Od dawien dawna policjanci szczególną wagę zwracali na osoby, które jako ostatnie widziały ofiarę (w tym osobę zaginioną). Informacje podawane w tym przypadku są takie, jakby wujek był pod jakimś ochronnym parasolem (czyim?), albo miał tzw. plecy.

Co ten facet poszedł opijać z - podobno obcymi - jakimiś ludźmi, gdy mu się kuzyn zapodział? Czyżby roz... rozwiń
Avatar
JA / 27 marca 2009 o 19:51
0
~111~ napisał:
wujek o własną dupę się widać boi

dla mnie WUJEK jest jakis podejrzany,zaginal bratanek a on wyjezdza jakby nic sie nie stalo!!!!
Avatar
~111~ / 27 marca 2009 o 19:21
0
wujek o własną dupę się widać boi
Avatar
magika / 27 marca 2009 o 18:49
0
dżizas....

widząc w jakim on był stanie równie dobrze powinni zacząc przeszukiwac górki czechowskie czy rynek w elizówce. mogl przeciez pojsc wszedzie a to co robi lubelska policja to chyba jakies kpiny i żarty. zamiast sciagnąc raz dwa wujka to oni krochmalną przeczesują:/
Avatar
marla singer / 27 marca 2009 o 13:30
0
Tak, faktycznie. Jest na stronie KWP, w archwium aktualności. Sorki, przeoczyłam.
Avatar
iza / 27 marca 2009 o 13:17
0
marla singer napisał:
Ogłoszenie zniknęło ze strony KWP, ale nadal jest na stronie KMP.
Może ma to związek z tym kto zajmuje się sprawą.

Jest na stronie KWP Lublin w "Aktualnościach"
Avatar
marla singer / 27 marca 2009 o 13:08
0
Ogłoszenie zniknęło ze strony KWP, ale nadal jest na stronie KMP.
Może ma to związek z tym kto zajmuje się sprawą.
Avatar
Student 1988 / 30 marca 2009 o 15:22
0
Gość napisał:
Faktycznie ciekawe jest, jak mówi o tym jego mama: "(...) Opowiadał o tym, co udało mu się znaleźć w papierach i że zamierza się spotkać z wujkiem.(...)."/
Być może coś "dziwnego" znalazł w archiwum, że od razu chciał się spotkać z wujkiem.

A w ogóle w jakim celu przyjechał jego wujek?? Jedynie spotkać się z Markiem, że na raptem 2(?) dni, czy przyjechał tak po prostu???? Wiadomo coś na ten temat???

Poza tym i tak policja zrobiła KARYGODNY błąd puszczając do za granicę, choć wiadomo, że był ostatnią osobą, która go widziała!!! Gdzie policja ma oczy??? Takich osób, żeby nie wiem co, nie puszcza się za granicę!!!!
rozwiń
Avatar
Gość / 28 marca 2009 o 22:17
0
M napisał:
Tłumaczenia wujka są mętne.
Gdyby pił z synkiem jakiegoś ważniaka (np. pana Donalda Tuska), to po zaginięciu człowieka takiego wujka Policja by wzięła za przysłowiowe 4 litery. Od dawien dawna policjanci szczególną wagę zwracali na osoby, które jako ostatnie widziały ofiarę (w tym osobę zaginioną). Informacje podawane w tym przypadku są takie, jakby wujek był pod jakimś ochronnym parasolem (czyim?), albo miał tzw. plecy.

Co ten facet poszedł opijać z - podobno obcymi - jakimiś ludźmi, gdy mu się kuzyn zapodział? Czyżby rozmowa obu panów była aż tak trudna (a może nawet dla wujka groźna), że z ulgą przyjął zniknięcie chłopaka? Pozostaje mieć nadzieję, że facet poszedł opijać coś innego, niż zniknięcie swego kuzyna, z którym wcześniej był w lokalu.

Zaskakiwać może zbieżność: panowie spotkali się w klubie "Archiwum", zaś Student poszukiwał czegoś w archiwum:
[url="http://miasta.gazeta.pl/lublin/1,35640,6411786,Zaginal_student__Gdzie_jest_Marek_Wojciechowski.html"]http://miasta.gazeta.pl/lublin/1,35640,641...ciechowski.html[/url]
W archiwach pozostają ślady: z czego się korzystało, co było, komu i na jaki czas udostępniane.
Dokładne sprawdzenie tematyki wyszukiwań archiwalnych, sytuacji rodzinnej (także majątkowej), zestawienie tego z tematem rozmowy, także komunikowanym rodzinie, może dać cenne wskazania.

Możliwość ukrywania się studenta może być tłumaczona jedynie wielkim strachem - np. o życie (może własne). Kogo mógł (może) się bać i jako to może mieć związek z wujkiem, lub ich rozmową?

Bardziej się Studentem interesował sublokator, niż wujek.

Nie ma to jak napić się z wujkiem ...


Faktycznie ciekawe jest, jak mówi o tym jego mama: "(...) Opowiadał o tym, co udało mu się znaleźć w papierach i że zamierza się spotkać z wujkiem.(...)."/
Być może coś "dziwnego" znalazł w archiwum, że od razu chciał się spotkać z wujkiem.

A w ogóle w jakim celu przyjechał jego wujek?? Jedynie spotkać się z Markiem, że na raptem 2(?) dni, czy przyjechał tak po prostu???? Wiadomo coś na ten temat???

Poza tym i tak policja zrobiła KARYGODNY błąd puszczając do za granicę, choć wiadomo, że był ostatnią osobą, która go widziała!!! Gdzie policja ma oczy??? Takich osób, żeby nie wiem co, nie puszcza się za granicę!!!!


Faktycznie ciekawe jest, jak mówi o tym jego mama: "(...) Opowiadał o tym, co udało mu się znaleźć w papierach i że zamierza się spotkać z wujkiem.(...)."/
Być może coś "dziwnego" znalazł w archiwum, że od razu chciał się spotkać z wujkiem.

A w ogóle w jakim celu przyjechał jego wujek?? Jedynie spotkać się z Markiem, że na raptem 2(?) dni, czy przyjechał tak po prostu???? Wiadomo coś na ten temat???

Poza tym i tak policja zrobiła KARYGODNY błąd puszczając do za ... rozwiń
Avatar
GośćNORKA / 28 marca 2009 o 15:47
0
A czy wiadoma jest orientacja sex... wujka i co tak sobie siostrzenca upatrzyl odwiedzic .......................
Avatar
M / 28 marca 2009 o 01:12
0
Tłumaczenia wujka są mętne.
Gdyby pił z synkiem jakiegoś ważniaka (np. pana Donalda Tuska), to po zaginięciu człowieka takiego wujka Policja by wzięła za przysłowiowe 4 litery. Od dawien dawna policjanci szczególną wagę zwracali na osoby, które jako ostatnie widziały ofiarę (w tym osobę zaginioną). Informacje podawane w tym przypadku są takie, jakby wujek był pod jakimś ochronnym parasolem (czyim?), albo miał tzw. plecy.

Co ten facet poszedł opijać z - podobno obcymi - jakimiś ludźmi, gdy mu się kuzyn zapodział? Czyżby rozmowa obu panów była aż tak trudna (a może nawet dla wujka groźna), że z ulgą przyjął zniknięcie chłopaka? Pozostaje mieć nadzieję, że facet poszedł opijać coś innego, niż zniknięcie swego kuzyna, z którym wcześniej był w lokalu.

Zaskakiwać może zbieżność: panowie spotkali się w klubie "Archiwum", zaś Student poszukiwał czegoś w archiwum:
[url="http://miasta.gazeta.pl/lublin/1,35640,6411786,Zaginal_student__Gdzie_jest_Marek_Wojciechowski.html"]http://miasta.gazeta.pl/lublin/1,35640,641...ciechowski.html[/url]
W archiwach pozostają ślady: z czego się korzystało, co było, komu i na jaki czas udostępniane.
Dokładne sprawdzenie tematyki wyszukiwań archiwalnych, sytuacji rodzinnej (także majątkowej), zestawienie tego z tematem rozmowy, także komunikowanym rodzinie, może dać cenne wskazania.

Możliwość ukrywania się studenta może być tłumaczona jedynie wielkim strachem - np. o życie (może własne). Kogo mógł (może) się bać i jako to może mieć związek z wujkiem, lub ich rozmową?

Bardziej się Studentem interesował sublokator, niż wujek.

Nie ma to jak napić się z wujkiem ...
Tłumaczenia wujka są mętne.
Gdyby pił z synkiem jakiegoś ważniaka (np. pana Donalda Tuska), to po zaginięciu człowieka takiego wujka Policja by wzięła za przysłowiowe 4 litery. Od dawien dawna policjanci szczególną wagę zwracali na osoby, które jako ostatnie widziały ofiarę (w tym osobę zaginioną). Informacje podawane w tym przypadku są takie, jakby wujek był pod jakimś ochronnym parasolem (czyim?), albo miał tzw. plecy.

Co ten facet poszedł opijać z - podobno obcymi - jakimiś ludźmi, gdy mu się kuzyn zapodział? Czyżby roz... rozwiń
Avatar
JA / 27 marca 2009 o 19:51
0
~111~ napisał:
wujek o własną dupę się widać boi

dla mnie WUJEK jest jakis podejrzany,zaginal bratanek a on wyjezdza jakby nic sie nie stalo!!!!
Avatar
~111~ / 27 marca 2009 o 19:21
0
wujek o własną dupę się widać boi
Avatar
magika / 27 marca 2009 o 18:49
0
dżizas....

widząc w jakim on był stanie równie dobrze powinni zacząc przeszukiwac górki czechowskie czy rynek w elizówce. mogl przeciez pojsc wszedzie a to co robi lubelska policja to chyba jakies kpiny i żarty. zamiast sciagnąc raz dwa wujka to oni krochmalną przeczesują:/
Avatar
marla singer / 27 marca 2009 o 13:30
0
Tak, faktycznie. Jest na stronie KWP, w archwium aktualności. Sorki, przeoczyłam.
Avatar
iza / 27 marca 2009 o 13:17
0
marla singer napisał:
Ogłoszenie zniknęło ze strony KWP, ale nadal jest na stronie KMP.
Może ma to związek z tym kto zajmuje się sprawą.

Jest na stronie KWP Lublin w "Aktualnościach"
Avatar
marla singer / 27 marca 2009 o 13:08
0
Ogłoszenie zniknęło ze strony KWP, ale nadal jest na stronie KMP.
Może ma to związek z tym kto zajmuje się sprawą.
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Granit Bychawa mocno rozpoczął przedsezonowe granie

Granit Bychawa mocno rozpoczął przedsezonowe granie 0 2

Podopieczni Łukasza Gieresza w pierwszym swoim sparingu w tym okresie przygotowawczym rozbili aż 7:1 beniaminka IV ligi Start Krasnystaw.

Zderzyły się czołowo i wypadły z drogi. Wśród poszkodowanych 5-letnie dziecko [zdjęcia]
galeria

Zderzyły się czołowo i wypadły z drogi. Wśród poszkodowanych 5-letnie dziecko [zdjęcia] 4 2

Groźny wypadek w miejscowości Krupe. Na prostym odcinku drogi zderzyły się czołowo dwa volkswageny.

Nie przyjęli go do szpitala, zmarł kilka dni później. Prokuratura zajmie się sprawą
Po naszej publikacji

Nie przyjęli go do szpitala, zmarł kilka dni później. Prokuratura zajmie się sprawą 13 5

Prokuratura zajmie się sprawą śmierci 26-latka z okolic Poniatowej. Kamil Gnaś mimo silnego bólu, gorączki i wymiotów nie został przyjęty do miejscowego szpitala. Zmarł po kilku dniach.

Traper przed Roztoczem i Tomasovią w turnieju oldbojów „Parkowa Cup”

Traper przed Roztoczem i Tomasovią w turnieju oldbojów „Parkowa Cup” 1 0

W Narolu został rozegrany IV Turniej Oldbojów 35+ „Parkowa Cup”. W zawodach triumfował zespół Traper Lubaczów, który pokonał w finale ekipę gospodarzy dopiero po rzutach karnych (3:2)

Prace zdobywczyni Oscara w Kazimierzu Dolnym. Wystawa Ewy Braun
28 lipca 2018, 15:00

Prace zdobywczyni Oscara w Kazimierzu Dolnym. Wystawa Ewy Braun 2 0

Co Gdzie Kiedy.Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym (Rynek 19) i Centrum Spotkania Kultur w Lublinie zapraszają na wernisaż wystawy Ewy Braun Odtwarzanie minionych światów... Otwarcie ekspozycji odbędzie się 28 lipca o godz. 15 i towarzyszyć będzie Festiwalowi Dwa Brzegi.

Terytorialsi będą strzelać na dawnym poligonie na Majdanku. Mieszkańcy mają obawy

Terytorialsi będą strzelać na dawnym poligonie na Majdanku. Mieszkańcy mają obawy 55 12

Wojsko zapowiada powrót na dawny poligon na Majdanku. Będą tu ćwiczyć „terytorialsi”. Mieszkańcy bloków na pobliskim Felinie są zaniepokojeni. Obawiają się hałasu i sądzą, że może tutaj powstać strzelnica. Mundurowi uspokajają: nie będzie ani strzelnicy, ani czołgów.

Historyczny awans Bad Boys Zastawie

Historyczny awans Bad Boys Zastawie 0 0

BIALSKA KLASA OKRĘGOWA Bad Boys Zastawie po raz pierwszy w historii będą beniaminkiem w V lidze

Zaniedbana i zagłodzona. Chodziła z kubkiem i prosiła o wodę
Kraj
film

Zaniedbana i zagłodzona. Chodziła z kubkiem i prosiła o wodę 17 2

Zamykana w domu, głodna i zaniedbana. - Kiedyś chodziła z kubkiem po klatce schodowej i prosiła o wodę – opowiadają sąsiedzi. 61-letnia pani Halina ze Słupska potrzebowała natychmiastowej pomocy

Most Kultury: PARA, Standard Brass Band i Lubelskie Babie Lato
20 lipca 2018, 0:00

Most Kultury: PARA, Standard Brass Band i Lubelskie Babie Lato 2 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 20-22 lipca na Moście imienia Mariana Lutosławskiego wystąpią zespoły: PARA, Standard Brass Band oraz Lubelskie Babie Lato. Nie zabraknie również ciekawych warsztatów i zajęć dla dzieci.

Kayah, Nosowska, Brodka, Przybysz. Darmowy koncert w Lublinie
21 lipca 2018, 19:00

Kayah, Nosowska, Brodka, Przybysz. Darmowy koncert w Lublinie 4 6

W sobotę Kayah, Katarzyna Nosowska, Monika Brodka i Paulina Przybysz zaśpiewają swoje największe przeboje na pl. Zamkowym podczas bezpłatnego koncertu „Siła Kobiet”. Przy okazji o wyjątkowych kobietach przypomni też Ośrodek Brama Grodzka – Teatr NN w swoim specjalnym wydawnictwie

Koniec z czarnymi plombami. Parlament Europejski zakazał

Koniec z czarnymi plombami. Parlament Europejski zakazał 0 2