Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

8 grudnia 2012 r.
14:58
Edytuj ten wpis

Promotorzy Przedsiębiorczości 2012: Gala finałowa (zdjęcia)

0 9 A A

Podczas piątkowej gali Międzyrzec Podlaski został uhonorowany tytułem Promotora Przedsiębiorczości 2012. Jury wyróżniło również gminę Mełgiew.

Doceniono także Puławy jako "lidera funduszy europejskich", ale główną nagrodę w tej kategorii dostała gmina Wisznice.

Promotorzy Przdsiębiorczości to konkurs, którego celem jest wyłonienie, docenienie i promocja gmin oraz powiatów naszego regionu, które wspierając rozwój przedsiębiorczości przyczyniły się do podniesienia poziomu życia gospodarczego i społecznego mieszkańców.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
mieszkaniec / 10 grudnia 2012 r. o 17:16
0
Brawo Mełgiew!!!!
Avatar
ilona / 10 grudnia 2012 r. o 16:33
0
A jaki to z Motyla przedsiębiorca?On dba tylko o swoje i żeby centrum Mełgwi wyglądało,a pójdżcie ludzie trochę dalej,za kościołem jest ULICA NADSTAWNA,którą trudno nazwać ulicą-błoto.dziury, doły, wyboje,kałuże itd.Zapraszam do obejrzenia,przejścia,przejechania tej ulicy.Zapewniam wszystkich, że nad stawami dla żab jest lepsza droga.
Avatar
mieszkaniec / 10 grudnia 2012 r. o 11:47
0
Gmina Mełgiew miło słyszeć Gratulacje
Avatar
Dd / 9 grudnia 2012 r. o 10:12
0
Stare pryki robią sami sobie impreze - a gdzie są młodzi ludzie ja się pytam? ahh no tak młodzi jeszcze nie potrafią tak kombinować ... po za tym zajmują się tymi jak to tamto się nazywało internetami ... a to nie przedsiębiorczość dla takich dziadków ;P
Avatar
Ja / 9 grudnia 2012 r. o 08:39
0
Odnoszę wrażenie, że te wszystkie imprezki i bankieciki obskakuje dokładnie ta sama banda pajaców.
Avatar
Marcin / 8 grudnia 2012 r. o 23:19
0
Słodki jest Krzysiu H. Ehhh Gala Galą ale Krzyś ma ochotę na ... chwileczkę zapomnienia nanana - zdjęcia 27
Avatar
spostrzegawczy / 8 grudnia 2012 r. o 22:14
0
Zdjęcie 27, spojrzenie hetmana bezcenne...
Avatar
nico / 8 grudnia 2012 r. o 19:24
0
Czyżby Pan Wagner zdjety z Prezesa MPWiK brał udział w tak wzniosłym celu jak Promotor Przedsiębiorczości?
Avatar
Gość / 8 grudnia 2012 r. o 16:35
0
a gmina i miasto Lubartów jak zwykle nic,
Avatar
mieszkaniec / 10 grudnia 2012 r. o 17:16
0
Brawo Mełgiew!!!!
Avatar
ilona / 10 grudnia 2012 r. o 16:33
0
A jaki to z Motyla przedsiębiorca?On dba tylko o swoje i żeby centrum Mełgwi wyglądało,a pójdżcie ludzie trochę dalej,za kościołem jest ULICA NADSTAWNA,którą trudno nazwać ulicą-błoto.dziury, doły, wyboje,kałuże itd.Zapraszam do obejrzenia,przejścia,przejechania tej ulicy.Zapewniam wszystkich, że nad stawami dla żab jest lepsza droga.
Avatar
mieszkaniec / 10 grudnia 2012 r. o 11:47
0
Gmina Mełgiew miło słyszeć Gratulacje
Avatar
Dd / 9 grudnia 2012 r. o 10:12
0
Stare pryki robią sami sobie impreze - a gdzie są młodzi ludzie ja się pytam? ahh no tak młodzi jeszcze nie potrafią tak kombinować ... po za tym zajmują się tymi jak to tamto się nazywało internetami ... a to nie przedsiębiorczość dla takich dziadków ;P
Avatar
Ja / 9 grudnia 2012 r. o 08:39
0
Odnoszę wrażenie, że te wszystkie imprezki i bankieciki obskakuje dokładnie ta sama banda pajaców.
Avatar
Marcin / 8 grudnia 2012 r. o 23:19
0
Słodki jest Krzysiu H. Ehhh Gala Galą ale Krzyś ma ochotę na ... chwileczkę zapomnienia nanana - zdjęcia 27
Avatar
spostrzegawczy / 8 grudnia 2012 r. o 22:14
0
Zdjęcie 27, spojrzenie hetmana bezcenne...
Avatar
nico / 8 grudnia 2012 r. o 19:24
0
Czyżby Pan Wagner zdjety z Prezesa MPWiK brał udział w tak wzniosłym celu jak Promotor Przedsiębiorczości?
Avatar
Gość / 8 grudnia 2012 r. o 16:35
0
a gmina i miasto Lubartów jak zwykle nic,
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 9 grudnia 2021 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 9 grudnia 2021 r.

Makieta starego Lublina przesunięta, bo przeszkadzała taksówkarzom jeździć po chodniku

Makieta starego Lublina przesunięta, bo przeszkadzała taksówkarzom jeździć po chodniku

Na polecenie Ratusza przesunięto makietę starego Lublina zamontowaną niedawno na ul. Królewskiej. Urzędnicy wyjaśniają, że przeszkadzała taksówkarzom w jeździe po chodniku.

Lublin. Miejsce na uboczu, bez kamer. Od dziś można tu zostawić dziecko i dać mu życie
galeria

Lublin. Miejsce na uboczu, bez kamer. Od dziś można tu zostawić dziecko i dać mu życie

– Ktoś w momencie beznadziejności swojego życia będzie mógł powiedzieć: wiem, co mam robić, bo w hospicjum jest okno życia – mówi o. Filip Buczyński. Od środy w Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia w Lublinie można zostawić nowo narodzone dziecko.

Jak nowoczesna wieś wykańcza dzikie ptaki

Jak nowoczesna wieś wykańcza dzikie ptaki

Za spadek liczby ptaków we wsiach i na polach odpowiada w dużej mierze modernizacja gospodarstw.

Świąteczny jarmark wraca do Kazimierza Dolnego
10 grudnia 2021, 10:00

Świąteczny jarmark wraca do Kazimierza Dolnego

W najbliższy weekend kazimierski rynek zaświeci tysiącami lampek jarmarkowych straganów. Na gości będą czekały świąteczne, ręczne robione ozdoby, wianki, stroiki, a także regionalne wypieki i przekąski. Zakupy będzie umilała muzyka na żywo w wykonaniu dzieci i młodzieży.

Lubelskie. Wyciągi narciarskie szykują się do otwarcia

Lubelskie. Wyciągi narciarskie szykują się do otwarcia

Tegoroczny sezon narciarski rozpocznie się wcześniej, niż w ostatnich latach. Na puławskich stokach pracują już śnieżne armatki i ratraki. Start: w ciągu najbliższych dni

Wycięli stare drzewa, a obrońcom mówili, że projektu nie można zmieniać. A jednak można

Wycięli stare drzewa, a obrońcom mówili, że projektu nie można zmieniać. A jednak można

Kilka miesięcy temu, pomimo protestów mieszkańców, na Rynku w Radzyniu Podlaskim wycięto kilkanaście drzew. Wszystko w ramach rewitalizacji tego miejsca. Urzędnicy tłumaczyli wówczas, że nie mogą już zmienić projektu. Okazuje się, że mogą to zrobić… teraz

Dwóch chętnych na stanowisko szefa DDK "Węglin"

Dwóch chętnych na stanowisko szefa DDK "Węglin"

Co najmniej dwie osoby przystąpiły do konkursu na stanowisko dyrektora Dzielnicowego Domu Kultury „Węglin”. W poniedziałek minął termin zgłaszania kandydatur w konkursie ogłoszonym przez Urząd Miasta

Psiaki będą miały gdzie pobiegać. W Lublinie powstał nowy wybieg

Psiaki będą miały gdzie pobiegać. W Lublinie powstał nowy wybieg

Nowy wybieg dla psów powstał na skraju os. Piastowskiego. Jego budowę zlecił Urząd Miasta za pieniądze przeznaczone przez Radę Dzielnicy Rury, która wyłożyła na ten cel 25 tys. zł

Uczelnia zaczyna kształcić położne. Szpital już chce przyjąć do pracy cały rocznik

Uczelnia zaczyna kształcić położne. Szpital już chce przyjąć do pracy cały rocznik

Bialska uczelnia ruszyła z naborem na położnictwo. To nowy kierunek studiów stacjonarnych przygotowany we współpracy ze szpitalem. – Za trzy lata jesteśmy gotowi przyjąć cały rocznik – deklaruje dyrektor Adam Chodziński.

Azoty Puławy szykują się do kluczowego spotkania w tej rundzie

Azoty Puławy szykują się do kluczowego spotkania w tej rundzie

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Azoty Puławy zyskały na wygranej Gwardii Opole z Górnikiem Zabrze. Już w sobotę puławianie staną przed szansą powiększenia przewagi nad najgroźniejszym konkurentem do brązowego medalu

Budżet Lublina 2022. Jest kluczowa opinia

Budżet Lublina 2022. Jest kluczowa opinia

Prezydent miasta może odetchnąć. Regionalna Izba Obrachunkowa uznała, że planowany przez niego wzrost zadłużenia Lublina jest wciąż dozwolony. Orzekła też, że jego projekt budżetu miasta na rok 2022 jest zgodny z prawem.

Biała Podlaska: Radni dostaną służbowe konta e-mail

Biała Podlaska: Radni dostaną służbowe konta e-mail

Radni miejscy w kontakcie z mieszkańcami posługują się prywatnymi adresami mailowymi. To się jednak zmieni, bo rada uznała właśnie, że petycja mieszkańca w tej sprawie zasługuje na uwzględnienie. Pan Andrzej proponował, by te adresy ujednolicić.

Miał stanąć nowy blok w Lublinie, ale został przyblokowany

Miał stanąć nowy blok w Lublinie, ale został przyblokowany

Władze Lublina starają się uniemożliwić budowę bloku mieszkalnego u zbiegu ul. Zemborzyckiej i Wolińskiego. Lubelski deweloper stara się o decyzję, która pozwoli mu na taką inwestycję, ale Ratusz posłał jego wniosek do urzędowej zamrażarki.

Kiermasz świąteczny w "Ładno Pracowni"
11 grudnia 2021, 10:00

Kiermasz świąteczny w "Ładno Pracowni"

Fundacja Piękno Panie zaprasza na kiermasz świąteczny, który będzie odbywał się przez dwa najbliższe weekendy w "Ładno Pracowni" przy ul. Lubartowskiej 30a.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!