Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

27 sierpnia 2009 r.
17:47
Edytuj ten wpis

Przejadą na rowerach 400 kilometrów w 24 godziny

Autor: Zdjęcie autora red łm
0 8 A A

W sobotę o godz. 12 z placu Zamkowego startują uczestnicy maratonu rowerowego. Pokonają trasę około 400 km w 24 godziny.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Uczestnicy maratonu to 19 osób – rowerzystów i rowerzystek, użytkowników forum na stronie www.rowerowylublin.org.

Przejadą około 400 kilometrów trasą z Lublina przez Ostrów Lubelski, Wisznice, Kodeń, Włodawę, Wolę Uhruską, Dubienkę i Chełm.

Rowerzyści z powrotem na placu Zamkowym palnują być w niedzielę około godz. 12.

- Zapraszamy wszystkich chętnych do towarzyszenia nam na starcie i przejeździe przez miasto. Tempo będzie spokojne, tak, żeby każdy chętny mógł się z nami przejechać. Niech w sobotę w południe zapanuje w Lublinie prawdziwie rowerowa atmosfera - zachęca jeden z uczestników rajdu Grzegorz Mazur.

Kliknij, by zobaczyć dokładną mapę rajdu

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ajri / 28 sierpnia 2009 r. o 16:06
0
Sensacja to może być żołądkowa. Przeszkadza ci, że niektórzy mają pasję nieco bardziej wymagającą od pisania głupich komentarzy w internecie? O takich wydarzeniach trzeba informować, bo właśnie takie inicjatywy pokazują, że pomimo pewnej agonii organizmu miejskiego zwanego Lublin, da się tu całkiem fajnie żyć. Sam sporo jeżdżę tylko, że solo i generalnie zazdroszczę wszystkim którzy popedałują w tym wakacyjnym projekcie.


jacirau napisał:
też mi sensacja chłopaki z Puław zrobili 700km w 24 godziny
rozwiń
Avatar
Grzesiek / 28 sierpnia 2009 r. o 14:04
0
Ja też byłem w Puławach i też zrobiłem 700 i 750 km w 24h. I co z tego? Impreza, którą organizujemy to zupełnie inna rzecz. Tamto to wydarzenie sportowe, gdzie naprawdę trzeba było się dobrze przygotować. A tutaj chcemy pokazać, że rower jest dla wszystkich i bez profesjonalnego przygotowania także można sobie świetnie radzić. Wystarczy regularnie jeździć i robić to z pasją. I właśnie pasja do dwóch kółek to jest to co łączy uczestników naszego maratonu

Grzesiek
Ja też byłem w Puławach i też zrobiłem 700 i 750 km w 24h. I co z tego? Impreza, którą organizujemy to zupełnie inna rzecz. Tamto to wydarzenie sportowe, gdzie naprawdę trzeba było się dobrze przygotować. A tutaj chcemy pokazać, że rower jest dla wszystkich i bez profesjonalnego przygotowania także można sobie świetnie radzić. Wystarczy regularnie jeździć i robić to z pasją. I właśnie pasja do dwóch kółek to jest to co łączy uczestników naszego maratonu

Grzesiek rozwiń
Avatar
Ż / 28 sierpnia 2009 r. o 13:41
0
jacirau napisał:
też mi sensacja chłopaki z Puław zrobili 700km w 24 godziny

Heh no tak tylko u nas to taki bardziej spontan bez przygotowania, jadą też ludzie na mtb, a nie tylko na szoskach, większość z nas rower traktuje bardziej jako rekreację i pasję niż sport. Poza tym Panie jaciaru Puławiacy zaczynali kilka lat temu zdaje się od 320 km, więc nie ma co nas tak objeżdżać. Ciekawy jestem również jaki jest Pana 24h rekord jazdy skoro tak krytycznie wypowiada się Pan o naszym sposobie na dobrą zabawę.

Heh no tak tylko u nas to taki bardziej spontan bez przygotowania, jadą też ludzie na mtb, a nie tylko na szoskach, większość z nas rower traktuje bardziej jako rekreację i pasję niż sport. Poza tym Panie jaciaru Puławiacy zaczynali kilka lat temu zdaje się od 320 km, więc nie ma co nas tak objeżdżać. Ciekawy jestem również jaki jest Pana 24h rekord jazdy skoro tak krytycznie wypowiada się Pan o naszym sposobie na dobrą zabawę. rozwiń
Avatar
Marcepan / 28 sierpnia 2009 r. o 13:05
0
Marcepan napisał:
Aha, rekord organizacji UMCA w jezdzie 24h po drogach to 505 mil = 808 km, z 1990 roku.

wiecej: [url="http://www.ultracycling.com/records/timedrecords.html"]http://www.ultracycling.com/records/timedrecords.html[/url]


A nie, 808 km to w tandemie. Solo to 540 mil = 864 km. Srednia predkosc to lekko ponad 35 kmh.
Avatar
Marcepan / 28 sierpnia 2009 r. o 13:01
0
Marcepan napisał:
Tez mi sensacja chlopaki z USA robia 490 mil (= 784 km) w 24h.

800 km to wyzwanie.


Aha, rekord organizacji UMCA w jezdzie 24h po drogach to 505 mil = 808 km, z 1990 roku.

wiecej: [url="http://www.ultracycling.com/records/timedrecords.html"]http://www.ultracycling.com/records/timedrecords.html[/url]
Avatar
Marcepan / 28 sierpnia 2009 r. o 12:59
0
jacirau napisał:
też mi sensacja chłopaki z Puław zrobili 700km w 24 godziny


Tez mi sensacja chlopaki z USA robia 490 mil (= 784 km) w 24h.

800 km to wyzwanie.
Avatar
koko / 28 sierpnia 2009 r. o 12:54
0
W tym roku akurat 750 km, ale zwróć uwagę, że tam jeżdżą ostro trenujący i przygotowujący się do tej imprezy, a tu jadą amatorzy.
Avatar
jacirau / 28 sierpnia 2009 r. o 11:54
0
też mi sensacja chłopaki z Puław zrobili 700km w 24 godziny
Avatar
ajri / 28 sierpnia 2009 r. o 16:06
0
Sensacja to może być żołądkowa. Przeszkadza ci, że niektórzy mają pasję nieco bardziej wymagającą od pisania głupich komentarzy w internecie? O takich wydarzeniach trzeba informować, bo właśnie takie inicjatywy pokazują, że pomimo pewnej agonii organizmu miejskiego zwanego Lublin, da się tu całkiem fajnie żyć. Sam sporo jeżdżę tylko, że solo i generalnie zazdroszczę wszystkim którzy popedałują w tym wakacyjnym projekcie.


jacirau napisał:
też mi sensacja chłopaki z Puław zrobili 700km w 24 godziny
rozwiń
Avatar
Grzesiek / 28 sierpnia 2009 r. o 14:04
0
Ja też byłem w Puławach i też zrobiłem 700 i 750 km w 24h. I co z tego? Impreza, którą organizujemy to zupełnie inna rzecz. Tamto to wydarzenie sportowe, gdzie naprawdę trzeba było się dobrze przygotować. A tutaj chcemy pokazać, że rower jest dla wszystkich i bez profesjonalnego przygotowania także można sobie świetnie radzić. Wystarczy regularnie jeździć i robić to z pasją. I właśnie pasja do dwóch kółek to jest to co łączy uczestników naszego maratonu

Grzesiek
Ja też byłem w Puławach i też zrobiłem 700 i 750 km w 24h. I co z tego? Impreza, którą organizujemy to zupełnie inna rzecz. Tamto to wydarzenie sportowe, gdzie naprawdę trzeba było się dobrze przygotować. A tutaj chcemy pokazać, że rower jest dla wszystkich i bez profesjonalnego przygotowania także można sobie świetnie radzić. Wystarczy regularnie jeździć i robić to z pasją. I właśnie pasja do dwóch kółek to jest to co łączy uczestników naszego maratonu

Grzesiek rozwiń
Avatar
Ż / 28 sierpnia 2009 r. o 13:41
0
jacirau napisał:
też mi sensacja chłopaki z Puław zrobili 700km w 24 godziny

Heh no tak tylko u nas to taki bardziej spontan bez przygotowania, jadą też ludzie na mtb, a nie tylko na szoskach, większość z nas rower traktuje bardziej jako rekreację i pasję niż sport. Poza tym Panie jaciaru Puławiacy zaczynali kilka lat temu zdaje się od 320 km, więc nie ma co nas tak objeżdżać. Ciekawy jestem również jaki jest Pana 24h rekord jazdy skoro tak krytycznie wypowiada się Pan o naszym sposobie na dobrą zabawę.

Heh no tak tylko u nas to taki bardziej spontan bez przygotowania, jadą też ludzie na mtb, a nie tylko na szoskach, większość z nas rower traktuje bardziej jako rekreację i pasję niż sport. Poza tym Panie jaciaru Puławiacy zaczynali kilka lat temu zdaje się od 320 km, więc nie ma co nas tak objeżdżać. Ciekawy jestem również jaki jest Pana 24h rekord jazdy skoro tak krytycznie wypowiada się Pan o naszym sposobie na dobrą zabawę. rozwiń
Avatar
Marcepan / 28 sierpnia 2009 r. o 13:05
0
Marcepan napisał:
Aha, rekord organizacji UMCA w jezdzie 24h po drogach to 505 mil = 808 km, z 1990 roku.

wiecej: [url="http://www.ultracycling.com/records/timedrecords.html"]http://www.ultracycling.com/records/timedrecords.html[/url]


A nie, 808 km to w tandemie. Solo to 540 mil = 864 km. Srednia predkosc to lekko ponad 35 kmh.
Avatar
Marcepan / 28 sierpnia 2009 r. o 13:01
0
Marcepan napisał:
Tez mi sensacja chlopaki z USA robia 490 mil (= 784 km) w 24h.

800 km to wyzwanie.


Aha, rekord organizacji UMCA w jezdzie 24h po drogach to 505 mil = 808 km, z 1990 roku.

wiecej: [url="http://www.ultracycling.com/records/timedrecords.html"]http://www.ultracycling.com/records/timedrecords.html[/url]
Avatar
Marcepan / 28 sierpnia 2009 r. o 12:59
0
jacirau napisał:
też mi sensacja chłopaki z Puław zrobili 700km w 24 godziny


Tez mi sensacja chlopaki z USA robia 490 mil (= 784 km) w 24h.

800 km to wyzwanie.
Avatar
koko / 28 sierpnia 2009 r. o 12:54
0
W tym roku akurat 750 km, ale zwróć uwagę, że tam jeżdżą ostro trenujący i przygotowujący się do tej imprezy, a tu jadą amatorzy.
Avatar
jacirau / 28 sierpnia 2009 r. o 11:54
0
też mi sensacja chłopaki z Puław zrobili 700km w 24 godziny
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Polskie piłkarki ręczne zanotowały jedno zwycięstwo i dwie porażki na turnieju w Hiszpanii

Polskie piłkarki ręczne zanotowały jedno zwycięstwo i dwie porażki na turnieju w Hiszpanii

Polki odniosły jedno zwycięstwo w towarzyskim turnieju w Hiszpanii. Ta impreza była ostatnim testem przed rozpoczynającymi się w środę mistrzostwami świata.

Gdzie aborcja jest legalna?

Gdzie aborcja jest legalna?

Nawet 1 na 4 ciąże kończy się aborcją na całym świecie. Tak wynika z ogólnodostępnych statystyk. W ciągu kilkudziesięciu ostatnich lat wiele państw zdecydowało się na zmianę prawa, dzięki czemu kobiety mają większy dostęp do aborcji. Mimo to jednak nie wszędzie aborcja jest legalna. Gdzie można usunąć ciąże legalnie, a gdzie jest to całkowicie zakazane? Dowiedz się!

Jak leczyć alkoholizm?

Jak leczyć alkoholizm?

Alkoholizm to niebezpieczna choroba, która stopniowo wyniszcza organizm. Nieleczona nierzadko doprowadza do śmierci. Niestety nie istnieją leki na alkoholizm. Leczenie tej formy uzależnienia zwykle wymaga sięgnięcia po pomoc z zewnątrz. Osoby nadużywające alkoholu najczęściej nie są w stanie poradzić sobie samodzielnie z takim problemem. Jednym z ważniejszych elementów leczenia jest detoks alkoholowy. Na czym polega? Jak można wyjść z nałogu? Dowiedz się!

Radni pokłócili się o imię dębu na cmentarzu wojennym. Węgier przegrał z Polakiem, a jeszcze wspominano Niemca

Radni pokłócili się o imię dębu na cmentarzu wojennym. Węgier przegrał z Polakiem, a jeszcze wspominano Niemca

Gabor przegrał z Mieczysławem. To nazwa dla dębu, jednego z pomników przyrody, które właśnie ustanowiono w Łukowie. – Zagłosowalibyście nad nazwaniem dębu imieniem Hans? Nie sądzę – stwierdził na sesji jeden z radnych.

Koncert „Trzech Tenorów Show” pierwszy raz w Lublinie

Koncert „Trzech Tenorów Show” pierwszy raz w Lublinie

Czarują głosem publiczność w całej Polsce, prezentują największe partie operowe i operetkowe, a także muzykę popularną i rozrywkową. Mowa o Trzech Tenorach w składzie: Bartosz Kuczyk, Mirosław Niewiadomski i Mariusz Adam Ruta. Już 15 grudnia 2021 r. wystąpią po raz pierwszy w Lublinie w Studio Polskiego Radia im. Budki Suflera przy ul. Obrońców Pokoju 2.

Gutek zaśpiewa w Domu Kultury
4 grudnia 2021, 20:00

Gutek zaśpiewa w Domu Kultury

Wieloletni wokalista Indios Bravos, Piotr Gutkowski, wystąpi z solowym projektem w Domu Kultury (Krakowskie Przedmieście 19). Koncert odbędzie się 4 grudnia o godz. 20.

Szukasz mieszkania? Przyjdź na DNI OTWARTE i zyskaj rabat!
galeria

Szukasz mieszkania? Przyjdź na DNI OTWARTE i zyskaj rabat!

Już w pierwszy weekend grudnia zapraszamy wszystkie osoby poszukujące mieszkania na Dni Otwarte, które odbędą się na terenie inwestycji OSIEDLE 4 PORY ROKU w Świdniku. Będą mieli Państwo okazję obejrzeć wolne lokale, pospacerować po niemal gotowym osiedlu i otrzymać zniżkę na zakup własnego M.

Koronawirus 29 listopada. Ponad 13 tys. przypadków w Polsce. Ile w woj. lubelskim?

Koronawirus 29 listopada. Ponad 13 tys. przypadków w Polsce. Ile w woj. lubelskim?

13 115 nowych przypadków zakażenia koronawirusem i 18 ofiar śmiertelnych - Ministerstwo Zdrowia podało dzisiaj o godz. 10.30 najnowszy raport na temat sytuacji epidemiologicznej w Polsce. W woj. lubelskim są 383 zakażenia

Monika Skinder bez punktów w Finlandii

Monika Skinder bez punktów w Finlandii

Monika Skinder nie zdobyła punktów Pucharu Świata w swoim pierwszym w tym sezonie występie.

Trzy ciekawe atrakcje weselne, w które warto zainwestować

Trzy ciekawe atrakcje weselne, w które warto zainwestować

Zabawa weselna to nie tylko tańce, dobre jedzenie, starannie wybrana oprawa muzyczna oraz tradycyjne gry. Na udaną imprezę składają się także liczne atrakcje, dzięki którym możemy urozmaicić jej przebieg, dostarczyć gościom dodatkowych emocji oraz nie pozwolić im się nudzić nawet przez chwilę. Warto poświęcić nieco czasu na wyszukanie ciekawych atrakcji weselnych, których dodatek z pewnością pozytywnie wpłynie na przebieg całej zabawy oraz zadowolenie jej uczestników. Oto trzy sprawdzone propozycje, które warto wziąć pod uwagę!

Mikołajki hip-hopowe w DK LSM
3 grudnia 2021, 17:00

Mikołajki hip-hopowe w DK LSM

Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną "CAMINO" zaprasza do Domu Kultury LSM (ul. Wallenroda 4a) na kolejną edycję festiwalu Mikołajki hip-hopowe. Wydarzenie odbędzie się 3 grudnia o godz. 17.

Miejsce już jest, tylko windy brak. Można pomóc osobom niepełnosprawnym

Miejsce już jest, tylko windy brak. Można pomóc osobom niepełnosprawnym

Sześciu dorosłych niepełnosprawnych już wkrótce będzie się mogło wprowadzić do domu prowadzonego przez Społeczne Stowarzyszenie „My Razem”. Przed przeprowadzką konieczne jest tylko zbudowanie szybu windowego i zamontowanie windy. Na to nie ma jednak pieniędzy.

Kto chce pracować w Straży Miejskiej w Świdniku? Kandydat poszukiwany

Kto chce pracować w Straży Miejskiej w Świdniku? Kandydat poszukiwany

Strażnik miejski w Świdniku wciąż poszukiwany. Osoby zainteresowane tą pracą mogą składać dokumenty do 3 grudnia.

Znamy pary 1/16 finału Tauron Pucharu Polski siatkarzy. Avia u siebie, LUK na wyjeździe

Znamy pary 1/16 finału Tauron Pucharu Polski siatkarzy. Avia u siebie, LUK na wyjeździe

Beniaminek PlusLigi LUK Lublin zagra na wyjeździe z Chemeko-System Gwardią Wrocław z Tauron 1. Ligi. Natomiast występująca na tym szczeblu rozgrywkowym Polski Cukier Avia Świdnik zmierzy się u siebie ze Ślepskiem Malow Suwałki.

Lublin: Nowe drzewa w parku dopiero na wiosnę. Stare uschły nie po raz pierwszy

Lublin: Nowe drzewa w parku dopiero na wiosnę. Stare uschły nie po raz pierwszy

Dopiero wiosną można się spodziewać wymiany na nowe uschniętych drzew w parku przy Zawilcowej. Urząd Miasta liczy jeszcze na to, że część drzewek, które latem szeleściły uschniętymi liśćmi, po zimie jeszcze zdoła się zazielenić.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!