Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

29 sierpnia 2011 r.
18:20
Edytuj ten wpis

Radio Lublin: Mniejsze etaty, albo zwolnienia grupowe

0 19 A A
W poniedziałek przedstawiciele zarządu stacji spotkali się z dziennikarzami. Przedstawili im formy o
W poniedziałek przedstawiciele zarządu stacji spotkali się z dziennikarzami. Przedstawili im formy o

Pracownikom Radia Lublin zostaną obcięte etaty, jeśli nie zgodzą się na to, w stacji dojdzie do zwolnień grupowych. Takie informacje przedstawił zarząd na spotkaniu z dziennikarzami. Radio chce w tym roku znaleźć milion zł oszczędności.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Dziennikarze, którzy pracują w stacji powyżej 10 lat otrzymają pół etatu. Osoby z mniejszym stażem mają pracować na ćwierć etatu, jeśli się na to nie zgodzimy w radiu dojdzie do zwolnień grupowych – mówi jeden z dziennikarzy Radia Lublin.

W poniedziałek przedstawiciele zarządu stacji spotkali się z dziennikarzami. Przedstawili im formy oszczędności, jakie muszą być przeprowadzone w radiu. – Mam za sobą dwadzieścia lat stażu w mediach, nie spodziewałem się, że ktoś tak będzie chciał mnie potraktować – dodaje.

– Potwierdzam, że spotkaliśmy się z częścią pracowników, przekazaliśmy im informacje o sytuacji radia i potrzebnych ograniczeniach kosztów – mówi Krzysztof Komorski, redaktor naczelny Radia Lublin. – W tym roku musimy znaleźć milion zł oszczędności. Największe koszta są osobowe.

Redaktor Komorski przyznaje, że cięcia etatów, to jedna z możliwości oszczędności. – To jest praktykowane w innych stacjach radiowych, rozważamy taki wariant. Poza ograniczeniem etatów, zastanawiamy się nad ograniczeniem do minimum umów czasowych – zaznacza Komorski.

– Zmiany dotyczyłyby wszystkich pracowników, nie tylko dziennikarzy. Przychody z abonamentu są bardzo niskie, gdyby w tym roku były takie jak w ubiegłym, nie musielibyśmy wprowadzać oszczędności.

Zarząd radia ma przedstawić planowane formy oszczędności radzie nadzorczej, która musi je zatwierdzić. – Spotkanie z radą zaplanowano na 13 lub 14 września – mówi Komorski.

Latem Radio Lublin zrezygnowało z większości współpracowników należącego do stacji Radia Free.

Komentarze 19

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
obronca / 15 sierpnia 2012 o 13:30
0
Nie wolno zwalniac dziennikarzy! Donald Tusk zapowiadajac zniesienie abonamentu dobil media publ. A ludzie musza placic skladki abon. To czyn, ktory nie moze miec miejsca. Szacunku dla dziennikarzy. Radio to zawsze mialo swietnych dzienikarzy, znajacych sie dobrze na swoim dziale , czy to wiadomosci, lokalna redakcja, rolnicza czy z dzialu muzyczn. Owszem, w krajach takich jak Niemcy oszczedza sie, ale na czym innym. W innych krajach nie ma takich roznic miedzy dyrektorami, zarzadcami a pracownikami! Niech Ci prezesi i zarzadcy, ktorzy pewnie zarabiaja po 15, 20 tysiecy zaczna od siebie. W Polsce mamy za duzo stanowisk dyrektorskich a za to bezrobocie w roznych zawodach i instytucjach! Ksztalci sie dziennikarzy, naukowcow, lekarzy, nauczycieli, artystow. Musza miec prace. Poza tym wschod to faktycznie bieda i nedza. Polska b.
Nie wolno zwalniac dziennikarzy! Donald Tusk zapowiadajac zniesienie abonamentu dobil media publ. A ludzie musza placic skladki abon. To czyn, ktory nie moze miec miejsca. Szacunku dla dziennikarzy. Radio to zawsze mialo swietnych dzienikarzy, znajacych sie dobrze na swoim dziale , czy to wiadomosci, lokalna redakcja, rolnicza czy z dzialu muzyczn. Owszem, w krajach takich jak Niemcy oszczedza sie, ale na czym innym. W innych krajach nie ma takich roznic miedzy dyrektorami, zarzadcami a pracownikami! Niech Ci prezesi i zarzadcy, kto... rozwiń
Avatar
jon / 3 września 2011 o 14:57
0
[quote name='Jurek' timestamp='1314685084' post='521910']
W sobotnie popołudnie 3 godz propagandy katolickiej. I wy chcecie mieć słuchaczy? Młodzież? Kiedy zrozumiecie że to już nie te czasy. Przedtem telefon z KW PZPR teraz z Kurii. Czas na zmiany. Jeden plus to "Lista Hendrixa".
[/quote]
w niedzielę rano jest też indoktrynacja ( Rozesłanie ).
czasem słucham chwilę i mam ubaw jak panie redaktorki dzielnie próbują coś wycisnąć z Pisma świętego.
ich interpretacje są niezapomniane
[quote name='Jurek' timestamp='1314685084' post='521910']
W sobotnie popołudnie 3 godz propagandy katolickiej. I wy chcecie mieć słuchaczy? Młodzież? Kiedy zrozumiecie że to już nie te czasy. Przedtem telefon z KW PZPR teraz z Kurii. Czas na zmiany. Jeden plus to "Lista Hendrixa".
[/quote]
w niedzielę rano jest też indoktrynacja ( Rozesłanie ).
czasem słucham chwilę i mam ubaw jak panie redaktorki dzielnie próbują coś wycisnąć z Pisma świętego.
ich interpretacje są niezapomniane rozwiń
Avatar
toplica / 2 września 2011 o 18:13
0
Kto słucha Radia Lublin? Ja. I nie jestem pisowcem, peowcem, katolem, komunistą, emerytem ani rencistą. Mam 24 lata i wyższe wykształcenie. Jestem inteligentną, młodą, ambitną kobietą. Nawet brzydka nie jestem. Śmiertelnie chora też nie. Nie mam także depresji i potrafię pisać zdania wielokrotnie złożone. Co więcej, zdania te mają podmiot i orzeczenie a pisane są poprawną polszczyzną. Nie kończę wypowiedzi słówkiem "tak", ani "prawda?". Najwyraźniej jestem nudna i nie mam własnego zdania bo nie mieszam z błotem ludzi, którzy robią coś dla Lublina. MIMO WSZYSTKO I CHOCIAŻBY Z SZACUNKU DO REPORTAŻYSTÓW, KTÓRZY SĄ WIZYTÓWKĄ ZARÓWNO RADIA JAK I MIASTA, NIE WSPOMINAJĄC O KRAJU.
Kto słucha Radia Lublin? Ja. I nie jestem pisowcem, peowcem, katolem, komunistą, emerytem ani rencistą. Mam 24 lata i wyższe wykształcenie. Jestem inteligentną, młodą, ambitną kobietą. Nawet brzydka nie jestem. Śmiertelnie chora też nie. Nie mam także depresji i potrafię pisać zdania wielokrotnie złożone. Co więcej, zdania te mają podmiot i orzeczenie a pisane są poprawną polszczyzną. Nie kończę wypowiedzi słówkiem "tak", ani "prawda?". Najwyraźniej jestem nudna i nie mam własnego zdania bo nie mieszam z błotem ludzi, któ... rozwiń
Avatar
jkl / 31 sierpnia 2011 o 09:03
0
Okazało się, ze "kojarzony z PiS-em", poprzedni prezes RL, Deckert, zostawił sporą nadwyżkę na koncie radia, bo gospodarował rozsądnie. Przepięknie odpolitycznione przez peło media w tym RL przejęli chłopaki z peło i komuchy. W RL raczej to drugie z niezatapialnym p. Szwabem. I, co: po kilkunastu miesiącach - klapa, trudności finansowe, trzeba ludzi zwalniać. Nie czarujmy się: pół czy ćwiartka etatu - to nie etat i przysługujące pracownikowi prawa. Juz pisałem wcześniej: druga kadencja peło to pełna katastrofa - na przykładzie radia Lub. widać to doskonale.
Okazało się, ze "kojarzony z PiS-em", poprzedni prezes RL, Deckert, zostawił sporą nadwyżkę na koncie radia, bo gospodarował rozsądnie. Przepięknie odpolitycznione przez peło media w tym RL przejęli chłopaki z peło i komuchy. W RL raczej to drugie z niezatapialnym p. Szwabem. I, co: po kilkunastu miesiącach - klapa, trudności finansowe, trzeba ludzi zwalniać. Nie czarujmy się: pół czy ćwiartka etatu - to nie etat i przysługujące pracownikowi prawa. Juz pisałem wcześniej: druga kadencja peło to pełna katastrofa - na przykładzie radi... rozwiń
Avatar
free / 30 sierpnia 2011 o 11:46
0
A co z Radiem Free, miało tak zarabiać na reklamach? Przynosi tylko straty. Pól roku temu mówili, że to radio będzie pracować na RL. Radio Free to wielki niewypał ekonomiczny.
Avatar
eter / 30 sierpnia 2011 o 10:42
0
Kiepski zarząd to i kiepska sytuacja finansowa. Dla radiowców brakuje pieniędzy, ale dla pełnomocnika ds. restrukturyzacji M. Hermana 10 tys na rękę miesięcznie wystarczyło. Na dziwne umowy dla kolegów Komorskiego też. Pieniądze w radiu są, tylko trzeba być dobrym gospodarzem. Ciekawe czy zarząd zmniejszy sobie etat do jednej czwartej lub minimalnie zmniejszy wysokie pobory. Wątpię! Układ Ordynackiej wykończy Radio Lublin. Może to celowe działanie, żeby później za grosze sprywatyzować radio.
Avatar
tolek / 30 sierpnia 2011 o 10:00
0
Herman wciąż fedruje we Freee. Komorski opowiada jakieś brednie o kryzysie w Grecji. To niby przez to muszą zwalniać. Szwabe przed podjęciem każdej decyzji chyba rzuca "pieniążkiem". Gdyby nie genialne pomysły tego zarządu z ubiegłego roku teraz sytuacja nie byla by aż tak zła. Żałosne próby ratowania PRL ograniczają się do cięć, redukcji, zmniejszania, zwijania, zamiatania... Żeby coś naprawić trzeba najpierw wiedzieć jak i czego się chce.
Herman wciąż fedruje we Freee. Komorski opowiada jakieś brednie o kryzysie w Grecji. To niby przez to muszą zwalniać. Szwabe przed podjęciem każdej decyzji chyba rzuca "pieniążkiem". Gdyby nie genialne pomysły tego zarządu z ubiegłego roku teraz sytuacja nie byla by aż tak zła. Żałosne próby ratowania PRL ograniczają się do cięć, redukcji, zmniejszania, zwijania, zamiatania... Żeby coś naprawić trzeba najpierw wiedzieć jak i czego się chce. rozwiń
Avatar
jkl / 30 sierpnia 2011 o 09:44
0
Brak wpływów z abonamentu - to usprawiedliwienie zwolnień. A, czy ktoś jeszcze pamięta, kto nawoływał do niepłacenia abonamentu na TVP i radio i to zupełnie niedawno? Tak, tak to nasz ukochany premier Donald T. Młodzi z dużych miast powinni koniecznie na niego zagłosować. W nastepnej kadencji to nie będzie w Lublinie radia. Poza złotymi przebojami oczywiście.
Avatar
roro / 30 sierpnia 2011 o 09:07
0
Jurek Janiszewski jest ok! Tylko 2 razy tygodniowo! Wróblewski ostatnio był o każdej porze aż go mam dość i tej maniery głosowej! JJ THE BEST
Avatar
KK / 30 sierpnia 2011 o 08:51
0
[quote name='Jurek' timestamp='1314685084' post='521910']
W sobotnie popołudnie 3 godz propagandy katolickiej. I wy chcecie mieć słuchaczy? Młodzież? Kiedy zrozumiecie że to już nie te czasy. Przedtem telefon z KW PZPR teraz z Kurii. Czas na zmiany. Jeden plus to "Lista Hendrixa".
[/quote]
100 procent racji
Avatar
obronca / 15 sierpnia 2012 o 13:30
0
Nie wolno zwalniac dziennikarzy! Donald Tusk zapowiadajac zniesienie abonamentu dobil media publ. A ludzie musza placic skladki abon. To czyn, ktory nie moze miec miejsca. Szacunku dla dziennikarzy. Radio to zawsze mialo swietnych dzienikarzy, znajacych sie dobrze na swoim dziale , czy to wiadomosci, lokalna redakcja, rolnicza czy z dzialu muzyczn. Owszem, w krajach takich jak Niemcy oszczedza sie, ale na czym innym. W innych krajach nie ma takich roznic miedzy dyrektorami, zarzadcami a pracownikami! Niech Ci prezesi i zarzadcy, ktorzy pewnie zarabiaja po 15, 20 tysiecy zaczna od siebie. W Polsce mamy za duzo stanowisk dyrektorskich a za to bezrobocie w roznych zawodach i instytucjach! Ksztalci sie dziennikarzy, naukowcow, lekarzy, nauczycieli, artystow. Musza miec prace. Poza tym wschod to faktycznie bieda i nedza. Polska b.
Nie wolno zwalniac dziennikarzy! Donald Tusk zapowiadajac zniesienie abonamentu dobil media publ. A ludzie musza placic skladki abon. To czyn, ktory nie moze miec miejsca. Szacunku dla dziennikarzy. Radio to zawsze mialo swietnych dzienikarzy, znajacych sie dobrze na swoim dziale , czy to wiadomosci, lokalna redakcja, rolnicza czy z dzialu muzyczn. Owszem, w krajach takich jak Niemcy oszczedza sie, ale na czym innym. W innych krajach nie ma takich roznic miedzy dyrektorami, zarzadcami a pracownikami! Niech Ci prezesi i zarzadcy, kto... rozwiń
Avatar
jon / 3 września 2011 o 14:57
0
[quote name='Jurek' timestamp='1314685084' post='521910']
W sobotnie popołudnie 3 godz propagandy katolickiej. I wy chcecie mieć słuchaczy? Młodzież? Kiedy zrozumiecie że to już nie te czasy. Przedtem telefon z KW PZPR teraz z Kurii. Czas na zmiany. Jeden plus to "Lista Hendrixa".
[/quote]
w niedzielę rano jest też indoktrynacja ( Rozesłanie ).
czasem słucham chwilę i mam ubaw jak panie redaktorki dzielnie próbują coś wycisnąć z Pisma świętego.
ich interpretacje są niezapomniane
[quote name='Jurek' timestamp='1314685084' post='521910']
W sobotnie popołudnie 3 godz propagandy katolickiej. I wy chcecie mieć słuchaczy? Młodzież? Kiedy zrozumiecie że to już nie te czasy. Przedtem telefon z KW PZPR teraz z Kurii. Czas na zmiany. Jeden plus to "Lista Hendrixa".
[/quote]
w niedzielę rano jest też indoktrynacja ( Rozesłanie ).
czasem słucham chwilę i mam ubaw jak panie redaktorki dzielnie próbują coś wycisnąć z Pisma świętego.
ich interpretacje są niezapomniane rozwiń
Avatar
toplica / 2 września 2011 o 18:13
0
Kto słucha Radia Lublin? Ja. I nie jestem pisowcem, peowcem, katolem, komunistą, emerytem ani rencistą. Mam 24 lata i wyższe wykształcenie. Jestem inteligentną, młodą, ambitną kobietą. Nawet brzydka nie jestem. Śmiertelnie chora też nie. Nie mam także depresji i potrafię pisać zdania wielokrotnie złożone. Co więcej, zdania te mają podmiot i orzeczenie a pisane są poprawną polszczyzną. Nie kończę wypowiedzi słówkiem "tak", ani "prawda?". Najwyraźniej jestem nudna i nie mam własnego zdania bo nie mieszam z błotem ludzi, którzy robią coś dla Lublina. MIMO WSZYSTKO I CHOCIAŻBY Z SZACUNKU DO REPORTAŻYSTÓW, KTÓRZY SĄ WIZYTÓWKĄ ZARÓWNO RADIA JAK I MIASTA, NIE WSPOMINAJĄC O KRAJU.
Kto słucha Radia Lublin? Ja. I nie jestem pisowcem, peowcem, katolem, komunistą, emerytem ani rencistą. Mam 24 lata i wyższe wykształcenie. Jestem inteligentną, młodą, ambitną kobietą. Nawet brzydka nie jestem. Śmiertelnie chora też nie. Nie mam także depresji i potrafię pisać zdania wielokrotnie złożone. Co więcej, zdania te mają podmiot i orzeczenie a pisane są poprawną polszczyzną. Nie kończę wypowiedzi słówkiem "tak", ani "prawda?". Najwyraźniej jestem nudna i nie mam własnego zdania bo nie mieszam z błotem ludzi, któ... rozwiń
Avatar
jkl / 31 sierpnia 2011 o 09:03
0
Okazało się, ze "kojarzony z PiS-em", poprzedni prezes RL, Deckert, zostawił sporą nadwyżkę na koncie radia, bo gospodarował rozsądnie. Przepięknie odpolitycznione przez peło media w tym RL przejęli chłopaki z peło i komuchy. W RL raczej to drugie z niezatapialnym p. Szwabem. I, co: po kilkunastu miesiącach - klapa, trudności finansowe, trzeba ludzi zwalniać. Nie czarujmy się: pół czy ćwiartka etatu - to nie etat i przysługujące pracownikowi prawa. Juz pisałem wcześniej: druga kadencja peło to pełna katastrofa - na przykładzie radia Lub. widać to doskonale.
Okazało się, ze "kojarzony z PiS-em", poprzedni prezes RL, Deckert, zostawił sporą nadwyżkę na koncie radia, bo gospodarował rozsądnie. Przepięknie odpolitycznione przez peło media w tym RL przejęli chłopaki z peło i komuchy. W RL raczej to drugie z niezatapialnym p. Szwabem. I, co: po kilkunastu miesiącach - klapa, trudności finansowe, trzeba ludzi zwalniać. Nie czarujmy się: pół czy ćwiartka etatu - to nie etat i przysługujące pracownikowi prawa. Juz pisałem wcześniej: druga kadencja peło to pełna katastrofa - na przykładzie radi... rozwiń
Avatar
free / 30 sierpnia 2011 o 11:46
0
A co z Radiem Free, miało tak zarabiać na reklamach? Przynosi tylko straty. Pól roku temu mówili, że to radio będzie pracować na RL. Radio Free to wielki niewypał ekonomiczny.
Avatar
eter / 30 sierpnia 2011 o 10:42
0
Kiepski zarząd to i kiepska sytuacja finansowa. Dla radiowców brakuje pieniędzy, ale dla pełnomocnika ds. restrukturyzacji M. Hermana 10 tys na rękę miesięcznie wystarczyło. Na dziwne umowy dla kolegów Komorskiego też. Pieniądze w radiu są, tylko trzeba być dobrym gospodarzem. Ciekawe czy zarząd zmniejszy sobie etat do jednej czwartej lub minimalnie zmniejszy wysokie pobory. Wątpię! Układ Ordynackiej wykończy Radio Lublin. Może to celowe działanie, żeby później za grosze sprywatyzować radio.
Avatar
tolek / 30 sierpnia 2011 o 10:00
0
Herman wciąż fedruje we Freee. Komorski opowiada jakieś brednie o kryzysie w Grecji. To niby przez to muszą zwalniać. Szwabe przed podjęciem każdej decyzji chyba rzuca "pieniążkiem". Gdyby nie genialne pomysły tego zarządu z ubiegłego roku teraz sytuacja nie byla by aż tak zła. Żałosne próby ratowania PRL ograniczają się do cięć, redukcji, zmniejszania, zwijania, zamiatania... Żeby coś naprawić trzeba najpierw wiedzieć jak i czego się chce.
Herman wciąż fedruje we Freee. Komorski opowiada jakieś brednie o kryzysie w Grecji. To niby przez to muszą zwalniać. Szwabe przed podjęciem każdej decyzji chyba rzuca "pieniążkiem". Gdyby nie genialne pomysły tego zarządu z ubiegłego roku teraz sytuacja nie byla by aż tak zła. Żałosne próby ratowania PRL ograniczają się do cięć, redukcji, zmniejszania, zwijania, zamiatania... Żeby coś naprawić trzeba najpierw wiedzieć jak i czego się chce. rozwiń
Avatar
jkl / 30 sierpnia 2011 o 09:44
0
Brak wpływów z abonamentu - to usprawiedliwienie zwolnień. A, czy ktoś jeszcze pamięta, kto nawoływał do niepłacenia abonamentu na TVP i radio i to zupełnie niedawno? Tak, tak to nasz ukochany premier Donald T. Młodzi z dużych miast powinni koniecznie na niego zagłosować. W nastepnej kadencji to nie będzie w Lublinie radia. Poza złotymi przebojami oczywiście.
Avatar
roro / 30 sierpnia 2011 o 09:07
0
Jurek Janiszewski jest ok! Tylko 2 razy tygodniowo! Wróblewski ostatnio był o każdej porze aż go mam dość i tej maniery głosowej! JJ THE BEST
Avatar
KK / 30 sierpnia 2011 o 08:51
0
[quote name='Jurek' timestamp='1314685084' post='521910']
W sobotnie popołudnie 3 godz propagandy katolickiej. I wy chcecie mieć słuchaczy? Młodzież? Kiedy zrozumiecie że to już nie te czasy. Przedtem telefon z KW PZPR teraz z Kurii. Czas na zmiany. Jeden plus to "Lista Hendrixa".
[/quote]
100 procent racji
Zobacz wszystkie komentarze 19

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r. 0 0

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele
galeria

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele 26 8

Z jednej strony mobilizacja do uczestnictwa w pikiecie i referendum strajkowym, z drugiej oskarżenia o działanie „godzące w dobre imię spółki”. Związki zawodowe w puławskich Azotach już dawno nie były ze sobą tak skłócone.

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie?
Alarm 24

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie? 9 2

Setki rejsów zostały odwołane z powodu strajku pilotów linii Ryanair. Chodzi także o loty z Polski i do Polski. Pechowi pasażerowie mają prawo do odszkodowania od linii lotniczych. Pieniędzy można żądać także wtedy, gdy lot opóźni się o co najmniej dwie godziny.

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje 24 1

Z powodu wysokiego stanu Wisły nie działa przeprawa promowa z Kazimierza Dolnego do Janowca.

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze
Zdjęcia
galeria

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze 150 17

Na samochody dla misjonarzy zbierano w niedzielę pieniądze w lubelskich kościołach, a obok nich można było poświęcić swój pojazd. Tak zaczął się 18. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa.

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo]
film

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo] 407 16

W związku z pożarami lasów w środkowej części Szwecji, polski rząd podjął decyzję o udzieleniu wsparcia. W sobotę ze Świnoujścia wyruszyła grupa prawie 140 strażaków, którzy mają pomóc szwedzkim ratownikom. Do Szwecji pojechał również 44 wozy ratowniczo-gaśnicze.

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin
27 lipca 2018, 19:00

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin 3 0

Co Gdzie Kiedy. Radio Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) zaprasza na koncert formacji Cheap Tobacco. Wydarzenie odbędzie się 27 lipca o godz. 19.

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia]
galeria

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia] 7 1

Po lubelskich dzielnicach krąży już Cyrk Podwórkowy, który co roku jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów.

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper
galeria

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper 28 11

Nie jedna, a dwie firmy zbudują razem pierwszą w Chełmie dużą galerię handlową. Prace budowlane mają się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze
27 lipca 2018, 20:00

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. 27 lipca o godz. 20 w klubie Plener (Park Ludowy) wystąpi popularny raper i wokalista Ten Typ Mes. Artysta rozkręci soundsystemową imprezę z udziałem producenta Stasiaka oraz DJ'ów Black Belta Grega i Raz Dwa.

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy
galeria
film

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy 9 4

W piątek zakończyły się wojewódzkie eliminacje do XVIII finału Kynologicznych Mistrzostw Policji Sułkowice 2018. Zwyciężył pies IBAR i jego przewodnik st. sierż. Artur Lipski z KMP w Zamościu.

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada
film

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada 0 3

Poseł Nowoczesnej Piotr Misiło zapowiada złożenie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez policję podczas piątkowej demonstracji przed Sejmem.

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach
galeria

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach 23 6

W niedzielę minęły 74 lata od ostatecznej likwidacji niemieckiego obozu koncentracyjnego Majdanek, który działał przez blisko trzy lata.

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury
25 lipca 2018, 21:00

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury 3 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatnie lipcowe spotkanie w ramach cyklu Miasto movie analogowo w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 25 lipca o godz. 21 w tamtejszej Próbie Cafe wyświetlony zostanie kultowy Terminator.

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie 0 0

Zawodniczka AZS UMCS Lublin Paulina Guba bez najmniejszych problemów wywalczyła złoty medal w pchnięciu kulą. Lubelska zawodniczka uzyskała rezultat 18.82 i nad drugą w klasyfikacji zawodniczką miała blisko dwa metry

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!