Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

22 grudnia 2009 r.
19:14
Edytuj ten wpis

Ratują swoje mieszkania. Wieżowiec Sunhill w rękach mieszkańców

0 11 A A

Zamiast czekać na upadek developera, postanowili sami dokończyć inwestycję. Klienci lubelskiego Antaru przejęli budowę wieżowca Sunhill na LSM. Dzięki temu blisko 150 rodzin nie straci swoich mieszkań.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Uratowaliśmy nasze pieniądze. Jestem przekonany, że uda nam się dokończyć inwestycję – mówi Arkadiusz Liszcz, prezes zarządu "Stowarzyszenia mieszkańców Sunhill”. – Wznowiliśmy budowę. Podpisujemy umowy z kolejnymi wykonawcami. Wszystko jest na dobrej drodze.

Stowarzyszenie założyło 15 klientów Antaru. Rozmowy w sprawie przejęcia bloku przy ul. Jana Sawy trwały od kwietnia. Nad developerem wisiało widmo bankructwa. Firma pogrążała się w długach i sporach z Lubelską Spółdzielnią Mieszkaniową.

W maju wojewoda cofnął pozwolenie na budowę. Antar próbował ponownie zalegalizować inwestycję. Kiedy urzędowe procedury zakończyły się pomyślnie, do drzwi zapukali wierzyciele.

Pojawił się pierwszy wniosek o upadłość developera. Jednocześnie bank wystąpił o wcześniejszą spłatę zaciągniętego na budowę kredytu. Firma potrzebowała ponad 4 mln zł.

By spłacić długi Antar musiał dokończyć inwestycję. Nie było to proste, bo główny wykonawca zbankrutował. Upadający developer nie miał większych szans na znalezienie nowego partnera.

Klienci Antaru obawiali się, że firma ogłosi bankructwo. Budynek przejmie syndyk, a oni stracą swoje mieszkania. Metr kwadratowy przy ul. Jana Sawy kosztował ok. 5 tys. zł.

– Dla mnie to jest inwestycja życia – mówi Monika, przyszła lokatorka Sunhilla. – Mieliśmy się przeprowadzić w ubiegłym roku, ale budowa przeciąga się z miesiąca na miesiąc. Może sami damy radę to dokończyć.

Stowarzyszenie zapewnia, że Sunhill będzie gotowy przed wakacjami.
– Według naszego planu, zakończymy inwestycję w czerwcu przyszłego roku – dodaje Liszcz. – Jest jeszcze sporo spraw do załatwienia, ale to realny termin. Zrobimy wszystko, aby mieszkańcy Sunhilla nie musieli ponosić dodatkowych kosztów związanych z budową.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że ewentualne dopłaty mogą sięgać 4 proc. wartości mieszkań. Pieniądze, które klienci mieli wpłacać developerowi, trafiają teraz na konto stowarzyszenia. Antar pozostał z długami wobec podwykonawców.

– To optymalne rozwiązanie i dobra wskazówka dla ludzi w podobnej sytuacji – mówi Liszcz. – Udało się dojść do kompromisu z developerem. Teraz to my jesteśmy udziałowcami i tylko od nas zależy powodzenie inwestycji.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
sunhill / 6 marca 2010 r. o 19:43
www.sunhill.pl
Avatar
RED / 24 grudnia 2009 r. o 04:28
Zamojska, tam wielu odpowiedzialnych z lubelskich spółdzielni mieszkaniowych zamówienia robi i biorą kasę. CBŚ i ABW ma coś tam do zrobienia...
Avatar
Kpm / 24 grudnia 2009 r. o 01:57
Ta, słynni własciciele firmy Antar czyli Joanna P. i Jarosław T.
Strasza zawsze procesami wiec moze ktos sie nie boi i napisze pelne nazwiska aby przestrzec raz na zawsze ludzi
przed tymi osobami.
Nie pisze ze sa oszustami bo trzeba to udowodnic, ale na pewno nie są przykładem wzorowych deweloperów a wrecz odwrotnie.
Poprzednia ich firma czyli Investcorp tez upadła pozostawiając na lodzie iluś ludzi.
Więc jak to może być że zakładają drugą firmę, na dodatek nawet w tej samej siedzibie
na Romanowskiego i znowu klapa.
W Niemczech własciciele zbankrutowanej firmy mają zakaz przez 10 lat prowadzenia działalności gospodarczej.
W Lublinie chyba są już spaleni, pewnie wypączkują w jakims innym miescie.
Ta, słynni własciciele firmy Antar czyli Joanna P. i Jarosław T.
Strasza zawsze procesami wiec moze ktos sie nie boi i napisze pelne nazwiska aby przestrzec raz na zawsze ludzi
przed tymi osobami.
Nie pisze ze sa oszustami bo trzeba to udowodnic, ale na pewno nie są przykładem wzorowych deweloperów a wrecz odwrotnie.
Poprzednia ich firma czyli Investcorp tez upadła pozostawiając na lodzie iluś ludzi.
Więc jak to może być że zakładają drugą firmę, na dodatek nawet w tej samej siedzibie
na Romanowskiego i zn... rozwiń
Avatar
Gość / 23 grudnia 2009 r. o 19:13
człowiek płacze jak go jakiś thebill wydyma na allegro na 50 zł - a tu wydymka sięgnęła 500 tys zł - tylko w łeb sobie strzelić bo nawet pracując du*ą tyle sie nie zarobi
Avatar
pokręcony / 23 grudnia 2009 r. o 11:26
a mi się wydaje, że nawet jak oddadzą te mieszkania ludziom którzy zrobili interesy swego życia- głupich to chyba sieją, to i tak będzie to pic na wodę. jaki to apartamentowiec? już jego projekty były jakieś lewe, pewnie bedzie się wszystko sypać co rusz, jak mieszkańcy chcą dokończyć budowę? przecież oni maja jeszcze mniej pojęcia od developera który jak wiadomo nie miał w ogóle pojęcia. co z tego że się wprowadzą jak to kupa gruzu i nic pozatym. reasumując szkoda mi tych ludzi, ale miałem kiedys przyjemność rozmowy z przyszłymi lokatorami tego apartamentowca- chamstwo i szpan to chyba na porządku dziennym u tych Państwa!
a mi się wydaje, że nawet jak oddadzą te mieszkania ludziom którzy zrobili interesy swego życia- głupich to chyba sieją, to i tak będzie to pic na wodę. jaki to apartamentowiec? już jego projekty były jakieś lewe, pewnie bedzie się wszystko sypać co rusz, jak mieszkańcy chcą dokończyć budowę? przecież oni maja jeszcze mniej pojęcia od developera który jak wiadomo nie miał w ogóle pojęcia. co z tego że się wprowadzą jak to kupa gruzu i nic pozatym. reasumując szkoda mi tych ludzi, ale miałem kiedys przyjemność rozmowy z przyszłymi lokatorami ... rozwiń
Avatar
~rydzykant~ / 23 grudnia 2009 r. o 11:13
Gdy mieszkania będą już gotowe komornik zajmie je za długi dewelopera a mieszkańców się wyrzuci na bruk.
Zgodnie z zasadą nowego systemu społecznego.
Avatar
Wieśniak / 23 grudnia 2009 r. o 10:05
Pomału warszafka przychodzi do Lublina. Tam też jeden z "budowniczych" postawił apartamentowiec w którym zamieszkała wierchuszka czytaj: prokuratorzy, sędziowie, generałowie i chwatit. Pozostałym frajerom zostawił pustą działkę z makietą budynku. Teraz likwidator jak sprzeda działkę to odda tym co zostali na lodzie po parę groszy i będzie koniec lata ( w spodniach czy w naturze ?). A ja sądzę, że winną za to że ludzie z Lublina zamieszkają póżniej niż jak obecnie planują ponosi Pan Gąbka, który oprotestował budowę z sobie wiadomych względów. A teraz stroi się w piórka obrońców uciśnionych ( vide: tot motocrossowy ).
Pomału warszafka przychodzi do Lublina. Tam też jeden z "budowniczych" postawił apartamentowiec w którym zamieszkała wierchuszka czytaj: prokuratorzy, sędziowie, generałowie i chwatit. Pozostałym frajerom zostawił pustą działkę z makietą budynku. Teraz likwidator jak sprzeda działkę to odda tym co zostali na lodzie po parę groszy i będzie koniec lata ( w spodniach czy w naturze ?). A ja sądzę, że winną za to że ludzie z Lublina zamieszkają póżniej niż jak obecnie planują ponosi Pan Gąbka, który oprotestował budowę z sobie wiadomych... rozwiń
Avatar
llubellak@op.pl / 23 grudnia 2009 r. o 08:44
Lubelak napisał:
Zostaję deweloperem!! Też nie mam kasy a głupcy przyniosą mi za dziurę w ziemi 2000 więcej za m2 niż za piękne mieszkanie w centrum


super napisane 100%! głupcy przyjdą i dadzą Ci kasy bo Ty im powiesz że to będzie apartament jakich mało! wchodzę z Toba w ten biznes, zaraz naszkicuje kredką kilka projektów
Avatar
llubellak@op.pl / 23 grudnia 2009 r. o 08:43
znowu ten Antar! czy nie ma nic innego w tym mieście tylko ciągłe rozpisywanie się o firmie krzak i ludzkiej głupocie! pisałem to już kilka razy, napiszę raz jeszcze! nie można legitymować się dużą dawką rozumu podpisując " umowy swego życia" z firmą krzak, która nigdy nic nie wybudowała- może postawiła szopę i psią budę ale jak to się ma do "apartamentowca" . takie inwestycje realizowane są przez firmy które mają ugruntowaną pozycję, które mają doświadczenie, które wiedzą jak łopatę wbić w ziemię, takie które postawiły już wiele podobnych budowli i zyskali zaufanie klientów. Antar odrazu skoczył na głęboką wodę. klienci pchani szpanem, chęcią pokazania się, powiedzenia w towarzystwie ile to metr kosztuje, podpisywali umowy bez wcześniejszego sprawdzenia kontrahenta. kto tak robi? mając do wydania majątek na auto, 99% ludzi kupi sprawdzonego mercedesa a nie ładne fajne plastikowe autko rodem z chin! tak samo z tym apartamentowcem!

ps-zaraz ktoś napiszę że zrzera mnie zazdrość, że piszę jak typowy Polaczek ale to nie prawda. w momencie kiedy postawienie własnego domu, z własnym ogródkiem, z własnym podjazdem do garażu, z własnymi drzewkami, sadzonkami i marchewką- w momencie kiedy to wszystko jest tanszze niż " apartamentowiec" nie ma mowy o jakiejkolwiek zazdrości!
znowu ten Antar! czy nie ma nic innego w tym mieście tylko ciągłe rozpisywanie się o firmie krzak i ludzkiej głupocie! pisałem to już kilka razy, napiszę raz jeszcze! nie można legitymować się dużą dawką rozumu podpisując " umowy swego życia" z firmą krzak, która nigdy nic nie wybudowała- może postawiła szopę i psią budę ale jak to się ma do "apartamentowca" . takie inwestycje realizowane są przez firmy które mają ugruntowaną pozycję, które mają doświadczenie, które wiedzą jak łopatę wbić w ziemię, takie które... rozwiń
Avatar
Lubelak / 23 grudnia 2009 r. o 08:38
Zostaję deweloperem!! Też nie mam kasy a głupcy przyniosą mi za dziurę w ziemi 2000 więcej za m2 niż za piękne mieszkanie w centrum
Avatar
sunhill / 6 marca 2010 r. o 19:43
www.sunhill.pl
Avatar
RED / 24 grudnia 2009 r. o 04:28
Zamojska, tam wielu odpowiedzialnych z lubelskich spółdzielni mieszkaniowych zamówienia robi i biorą kasę. CBŚ i ABW ma coś tam do zrobienia...
Avatar
Kpm / 24 grudnia 2009 r. o 01:57
Ta, słynni własciciele firmy Antar czyli Joanna P. i Jarosław T.
Strasza zawsze procesami wiec moze ktos sie nie boi i napisze pelne nazwiska aby przestrzec raz na zawsze ludzi
przed tymi osobami.
Nie pisze ze sa oszustami bo trzeba to udowodnic, ale na pewno nie są przykładem wzorowych deweloperów a wrecz odwrotnie.
Poprzednia ich firma czyli Investcorp tez upadła pozostawiając na lodzie iluś ludzi.
Więc jak to może być że zakładają drugą firmę, na dodatek nawet w tej samej siedzibie
na Romanowskiego i znowu klapa.
W Niemczech własciciele zbankrutowanej firmy mają zakaz przez 10 lat prowadzenia działalności gospodarczej.
W Lublinie chyba są już spaleni, pewnie wypączkują w jakims innym miescie.
Ta, słynni własciciele firmy Antar czyli Joanna P. i Jarosław T.
Strasza zawsze procesami wiec moze ktos sie nie boi i napisze pelne nazwiska aby przestrzec raz na zawsze ludzi
przed tymi osobami.
Nie pisze ze sa oszustami bo trzeba to udowodnic, ale na pewno nie są przykładem wzorowych deweloperów a wrecz odwrotnie.
Poprzednia ich firma czyli Investcorp tez upadła pozostawiając na lodzie iluś ludzi.
Więc jak to może być że zakładają drugą firmę, na dodatek nawet w tej samej siedzibie
na Romanowskiego i zn... rozwiń
Avatar
Gość / 23 grudnia 2009 r. o 19:13
człowiek płacze jak go jakiś thebill wydyma na allegro na 50 zł - a tu wydymka sięgnęła 500 tys zł - tylko w łeb sobie strzelić bo nawet pracując du*ą tyle sie nie zarobi
Avatar
pokręcony / 23 grudnia 2009 r. o 11:26
a mi się wydaje, że nawet jak oddadzą te mieszkania ludziom którzy zrobili interesy swego życia- głupich to chyba sieją, to i tak będzie to pic na wodę. jaki to apartamentowiec? już jego projekty były jakieś lewe, pewnie bedzie się wszystko sypać co rusz, jak mieszkańcy chcą dokończyć budowę? przecież oni maja jeszcze mniej pojęcia od developera który jak wiadomo nie miał w ogóle pojęcia. co z tego że się wprowadzą jak to kupa gruzu i nic pozatym. reasumując szkoda mi tych ludzi, ale miałem kiedys przyjemność rozmowy z przyszłymi lokatorami tego apartamentowca- chamstwo i szpan to chyba na porządku dziennym u tych Państwa!
a mi się wydaje, że nawet jak oddadzą te mieszkania ludziom którzy zrobili interesy swego życia- głupich to chyba sieją, to i tak będzie to pic na wodę. jaki to apartamentowiec? już jego projekty były jakieś lewe, pewnie bedzie się wszystko sypać co rusz, jak mieszkańcy chcą dokończyć budowę? przecież oni maja jeszcze mniej pojęcia od developera który jak wiadomo nie miał w ogóle pojęcia. co z tego że się wprowadzą jak to kupa gruzu i nic pozatym. reasumując szkoda mi tych ludzi, ale miałem kiedys przyjemność rozmowy z przyszłymi lokatorami ... rozwiń
Avatar
~rydzykant~ / 23 grudnia 2009 r. o 11:13
Gdy mieszkania będą już gotowe komornik zajmie je za długi dewelopera a mieszkańców się wyrzuci na bruk.
Zgodnie z zasadą nowego systemu społecznego.
Avatar
Wieśniak / 23 grudnia 2009 r. o 10:05
Pomału warszafka przychodzi do Lublina. Tam też jeden z "budowniczych" postawił apartamentowiec w którym zamieszkała wierchuszka czytaj: prokuratorzy, sędziowie, generałowie i chwatit. Pozostałym frajerom zostawił pustą działkę z makietą budynku. Teraz likwidator jak sprzeda działkę to odda tym co zostali na lodzie po parę groszy i będzie koniec lata ( w spodniach czy w naturze ?). A ja sądzę, że winną za to że ludzie z Lublina zamieszkają póżniej niż jak obecnie planują ponosi Pan Gąbka, który oprotestował budowę z sobie wiadomych względów. A teraz stroi się w piórka obrońców uciśnionych ( vide: tot motocrossowy ).
Pomału warszafka przychodzi do Lublina. Tam też jeden z "budowniczych" postawił apartamentowiec w którym zamieszkała wierchuszka czytaj: prokuratorzy, sędziowie, generałowie i chwatit. Pozostałym frajerom zostawił pustą działkę z makietą budynku. Teraz likwidator jak sprzeda działkę to odda tym co zostali na lodzie po parę groszy i będzie koniec lata ( w spodniach czy w naturze ?). A ja sądzę, że winną za to że ludzie z Lublina zamieszkają póżniej niż jak obecnie planują ponosi Pan Gąbka, który oprotestował budowę z sobie wiadomych... rozwiń
Avatar
llubellak@op.pl / 23 grudnia 2009 r. o 08:44
Lubelak napisał:
Zostaję deweloperem!! Też nie mam kasy a głupcy przyniosą mi za dziurę w ziemi 2000 więcej za m2 niż za piękne mieszkanie w centrum


super napisane 100%! głupcy przyjdą i dadzą Ci kasy bo Ty im powiesz że to będzie apartament jakich mało! wchodzę z Toba w ten biznes, zaraz naszkicuje kredką kilka projektów
Avatar
llubellak@op.pl / 23 grudnia 2009 r. o 08:43
znowu ten Antar! czy nie ma nic innego w tym mieście tylko ciągłe rozpisywanie się o firmie krzak i ludzkiej głupocie! pisałem to już kilka razy, napiszę raz jeszcze! nie można legitymować się dużą dawką rozumu podpisując " umowy swego życia" z firmą krzak, która nigdy nic nie wybudowała- może postawiła szopę i psią budę ale jak to się ma do "apartamentowca" . takie inwestycje realizowane są przez firmy które mają ugruntowaną pozycję, które mają doświadczenie, które wiedzą jak łopatę wbić w ziemię, takie które postawiły już wiele podobnych budowli i zyskali zaufanie klientów. Antar odrazu skoczył na głęboką wodę. klienci pchani szpanem, chęcią pokazania się, powiedzenia w towarzystwie ile to metr kosztuje, podpisywali umowy bez wcześniejszego sprawdzenia kontrahenta. kto tak robi? mając do wydania majątek na auto, 99% ludzi kupi sprawdzonego mercedesa a nie ładne fajne plastikowe autko rodem z chin! tak samo z tym apartamentowcem!

ps-zaraz ktoś napiszę że zrzera mnie zazdrość, że piszę jak typowy Polaczek ale to nie prawda. w momencie kiedy postawienie własnego domu, z własnym ogródkiem, z własnym podjazdem do garażu, z własnymi drzewkami, sadzonkami i marchewką- w momencie kiedy to wszystko jest tanszze niż " apartamentowiec" nie ma mowy o jakiejkolwiek zazdrości!
znowu ten Antar! czy nie ma nic innego w tym mieście tylko ciągłe rozpisywanie się o firmie krzak i ludzkiej głupocie! pisałem to już kilka razy, napiszę raz jeszcze! nie można legitymować się dużą dawką rozumu podpisując " umowy swego życia" z firmą krzak, która nigdy nic nie wybudowała- może postawiła szopę i psią budę ale jak to się ma do "apartamentowca" . takie inwestycje realizowane są przez firmy które mają ugruntowaną pozycję, które mają doświadczenie, które wiedzą jak łopatę wbić w ziemię, takie które... rozwiń
Avatar
Lubelak / 23 grudnia 2009 r. o 08:38
Zostaję deweloperem!! Też nie mam kasy a głupcy przyniosą mi za dziurę w ziemi 2000 więcej za m2 niż za piękne mieszkanie w centrum
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wieczór z Molierem w DDK Węglin
7 grudnia 2022, 18:30

Wieczór z Molierem w DDK Węglin

Dzielnicowy Dom Kultury Węglin (ul. Judyma 2a) zaprasza "Wieczór z Molierem" z okazji 400. rocznicy urodzin autora. Wydarzenie odbędzie się 7 grudnia o godz. 18.30.

Alojzy ma sto lat i namieszał w planach budowy autostrady A2

Alojzy ma sto lat i namieszał w planach budowy autostrady A2

100-letni dąb Alojzy w gminie Międzyrzec Podlaski mógł wstrzymać budowę autostrady A2. Sprawę drzewa musiał rozstrzygać sąd.

Nowy cyrk w Pubie u Szewca: premiera spektaklu "The Trick"
1 grudnia 2022, 19:00

Nowy cyrk w Pubie u Szewca: premiera spektaklu "The Trick"

Wojciech Rotowski & Roman Słomka to duet, który przed kilkoma miesiącami wygrał konkurs "Incydent polski" na autorski spektakl cyrkowy realizowany pod patronatem festiwalu Carnaval Sztukmistrzów. Teraz przedstawienie będzie można zobaczyć w Pubie u Szewca. Premierowe pokazy 1 grudnia o godz. 19 i 2 grudnia o godz. 19.30.

Co z dopłatami do żłobków w Zamościu? Nie będzie dotacji

Co z dopłatami do żłobków w Zamościu? Nie będzie dotacji

Koniec z miejskimi dotacjami dla prywatnych żłobków i klubów dziecięcych w Zamościu. Od 1 stycznia miasto nie będzie im już przekazywać pieniędzy. Ale rodzice maluchów nie pozostaną bez wsparcia. Ci, którzy mieszkają, pracują i odprowadzają podatki w Zamościu, otrzymają świadczenie pod nazwą Zamojski Bon Żłobkowy.

Prace Stasysa Eidrigeviciusa na ogrodzeniu Ogrodu Saskiego
3 grudnia 2022, 16:00

Prace Stasysa Eidrigeviciusa na ogrodzeniu Ogrodu Saskiego

Od 3 grudnia na ogrodzeniu Ogrodu Saskiego będzie można podziwiać wyjątkowe prace litewskiego artysty Stasysa Eidrigeviciusa. Wernisaż i spotkanie z autorem zaplanowano na sobotę o godz. 16 w Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1).

Policja wyniosła rolników z AGROunii z urzędu lubelskiego wojewody. Kilkanaście osób zatrzymanych
zdjęcia
galeria

Policja wyniosła rolników z AGROunii z urzędu lubelskiego wojewody. Kilkanaście osób zatrzymanych

Michała Kołodziejczaka policja wyniosła trzymając go za nogi i ręce. AGROunia chciała okupować urząd wojewódzki.

Policjanci wynoszą działaczy AGROunii z Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego
galeria
film

Policjanci wynoszą działaczy AGROunii z Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego

Nie wyjdą, jeżeli nie otrzymają zapewnienia, że problem zostanie natychmiast rozwiązany. AGROunia Michała Kołodziejczaka okupuje Lubelski Urząd Wojewódzki.

Tarasola Cisy Nałęczów wiosną musi skupić się na walce o utrzymanie w lubelskiej klasie okręgowej

Tarasola Cisy Nałęczów wiosną musi skupić się na walce o utrzymanie w lubelskiej klasie okręgowej

Tarasola Cisy Nałęczów po rundzie jesiennej lubelskiej klasy okręgowej zajmuje dopiero 12 miejsce i prawdopodobnie wiosną będzie do samego końca biła się o utrzymanie w rozgrywkach

Wystawa "Tęsknię za Ukrainą" w Galerii Labirynt
2 grudnia 2022, 19:00

Wystawa "Tęsknię za Ukrainą" w Galerii Labirynt

2 grudnia o godz. 19 w Galerii Labirynt (ul. Popiełuszki 5) nastąpi otwarcie wystawy Oleksandra Halishchuka "Tęsknię za Ukrainą".

Lubelskie. Radny przyłapany w pracy z marihuaną już poza klubem PiS

Lubelskie. Radny przyłapany w pracy z marihuaną już poza klubem PiS

Krzysztof Żyśko, radny miejski Lubartowa, który został przyłapany na paleniu marihuany w starostwie powiatowym, wydał oświadczenie i poprosił o zawieszenie swojego członkostwa w klubie radnych Prawa i Sprawiedliwości. Z mandatu radnego na razie nie rezygnuje.

Zamość. Genialny Bowie w Kinie Konesera
8 grudnia 2022, 18:00

Zamość. Genialny Bowie w Kinie Konesera

Moonage Daydream – film przybliżający postać Davida Bowie, uznawanego za jednego z najwybitniejszych twórców naszych czasów będzie można w czwartek, 8 grudnia zobaczyć w Zamościu w cyklu Kino Konesera.

Lubelskie. Pół litra wódki za dużo. Potem wsiadł za kierownicę forda
zdjęcia
galeria

Lubelskie. Pół litra wódki za dużo. Potem wsiadł za kierownicę forda

Kiedy na miejsce przyjechał patrol policji, kierowca przyznał, że wypił prawie pół litra wódki.

"Józef Wieniawski w 110. rocznicę śmierci". Symfoniczny koncert w Filharmonii
2 grudnia 2022, 19:00

"Józef Wieniawski w 110. rocznicę śmierci". Symfoniczny koncert w Filharmonii

Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na ostatni już koncert w cyklu "Józef Wieniawski w 110. rocznicę śmierci". Najbliższe wydarzenie już 2 grudnia o godz. 19.

Przynajmniej 119 mln zł za budowę obwodnicy Gorajca

Przynajmniej 119 mln zł za budowę obwodnicy Gorajca

Osiem firm jest gotowych wybudować obwodnicę Gorajca w powiecie zamojskim. Trasa nie będzie długa, ale stanie się częścią przebudowanej drogi krajowej numer 74.

Charytatywny koncert w Puławach. Wystąpi "Dywizjon" z Dęblina
8 stycznia 2023, 16:00

Charytatywny koncert w Puławach. Wystąpi "Dywizjon" z Dęblina

W niedzielę 8 stycznia 2023 roku o godz. 16 w Pałacu Książąt Czartoryskich w Puławach odbędzie się wyjątkowy świąteczno-woworoczny koncert zespołu "Dywizjon" z Dęblina.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!