Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

7 stycznia 2009 r.
9:56
Edytuj ten wpis

Renault uderzył w latarnię. Pięć osób rannych (wideo)

0 41 A A

Dzisiaj rano, na ul. Witosa w Lublinie, kierowca renaulta stracił panowanie nad autem. Uderzył w latarnię. Pięć osób trafiło do szpitala. Do wypadku doszło w pobliżu Makro.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 41

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
wirka / 14 stycznia 2009 r. o 22:08
0
nikt nie mialn polamanych zeber nie wiem co za glupoty wymyslacie, kierowalam autem i nie mam prawa jazdy od tygodnia a o wiele dluzej wiec zajmijcie sie czyms madrym. aha i wszystkie jestesmy zdrowe
Avatar
Garbaty7 / 10 stycznia 2009 r. o 15:54
0
~antyradar~ ten powyższy komentarz to do ciebie...!!! Fajo przebrzydła...
Avatar
Garbaty7 / 10 stycznia 2009 r. o 15:52
0
\
zobaczyła dwóch matołków,? Z ciebie niezły matołek. i on cie zrobił! A mam pytanko? Byłeś tam ? Parszywy lamusie? Ty przepisowcu je*any
Avatar
wtajemniczona / 9 stycznia 2009 r. o 15:08
0
ciesze się, że są jeszcze tacy ludzie, którzy reagują (w sensie pozytywnym) na takie wypadki.świetnie, że pomogliście... z 'latajacą kobietką' coraz lepiej..wprawdzie okazało się, że ma połamane żebra, ale jest dobrze;)
Avatar
ciekawy / 8 stycznia 2009 r. o 23:50
0
no to super, najlepsza wiadomość tego dnia )))) Muszę przyznać, że po tym jak z chłopakami z dostawczaka pomagaliśmy tym dziewczynom, cały dzien nie mogłem w pracy skupić się na robocie, hehe... Totalny szok, pierwszy raz w życiu widziałem cos tak strasznego.. Tym bardziej ciesze się że z dziewczynami wszystko lux, a w szczególności z najbardziej poszkodowaną ))) Trzymajcie sie dziewczyny
no to super, najlepsza wiadomość tego dnia )))) Muszę przyznać, że po tym jak z chłopakami z dostawczaka pomagaliśmy tym dziewczynom, cały dzien nie mogłem w pracy skupić się na robocie, hehe... Totalny szok, pierwszy raz w życiu widziałem cos tak strasznego.. Tym bardziej ciesze się że z dziewczynami wszystko lux, a w szczególności z najbardziej poszkodowaną ))) Trzymajcie sie dziewczyny rozwiń
Avatar
wtajemniczona / 8 stycznia 2009 r. o 22:11
0
Witam.Uważam, iż nie powinno się pisać na temat wypadku, którego okoliczności się nie zna..i całkowicie zgadzam się, że to nie była wina kierowcy. Dziewczynie może i brakowało doświadczenia, ale z całą pewnością jechała powoli (a nie jak twierdzą osoby postronne..że przekroczyła prędkość). Dziewczyny są poturbowane, ale na pewno z tego wyjdą. Kobietka, która wypadła przez szybę ma się dobrze, żadnych złamań
Avatar
Poinfo / 8 stycznia 2009 r. o 22:10
0
dziewczyna która wypadła przez okno, Karolina bo tak ma na imię owe biedactwo, ma się nie najgorzej, dużo szczęścia, lekki wstrząs mózgu, kilka szwów i siniaków, no i poobijana, oby nic więcej groźnego nie wystąpiło. Trzymajmy kciuki
Avatar
ciekawy / 8 stycznia 2009 r. o 21:20
0
no to elegancko że dziewczyny "całe i zdrowe"... Najbardziej martwi mnie stan tej, która wypadła z auta ! Kolego "ReGe", wiesz co u niej, jak sie miewa??
Mam nadzieje, że wszystko wporzo i wraca do zdrowia !
Avatar
ReGe / 8 stycznia 2009 r. o 21:12
0
Dobra no więc prostujemy! po pierwsze to był jej samochod a nie pozyczony!!! po drugie nie przekroczyła prędkości i wypadek nie był z jej winy!A z dziewczynami w porządku troszki połamane...naszczęscie tylko połamane;)Laski wracajcie do zdrówka!PS a wy nie wymyslajcie głupot na tym forum skoro nie wiecie jak to naprawde było!!!!<żałosne>
Avatar
ciekawy / 8 stycznia 2009 r. o 20:42
0
Tak na marginesie, wie ktoś jak sie miewa dziewczyna, która wypadła przez tylną szybe? Mam nadzieje, że wyjdzie z tego i wróci szybko do zdrowia. Z tego co pamietam, gdy pobieglismy pomóc dziewczynom w samochodzie, to były one w miare dobrym stanie. Natomiast najgorzej było z koleżanką, która wypadła z samochodu. Młode dziewuszki, całe życie przed nimi, oby to całe zdarzenie skonczyło sie happy endem. Jestem z nia całym sercem !
Tak na marginesie, to tym bydlakom ze służb drogowych należą się niezłe baty, jezdnia tak śliska, że ślizgaliśmy jak na lodowisku. Druga sprawa to wyprofilowanie tego łuku, stan nawierzchni oraz wszędobylskie wystające a także pozapadane studzienki na samym zakręcie !
[size="7"][/size]
Tak na marginesie, wie ktoś jak sie miewa dziewczyna, która wypadła przez tylną szybe? Mam nadzieje, że wyjdzie z tego i wróci szybko do zdrowia. Z tego co pamietam, gdy pobieglismy pomóc dziewczynom w samochodzie, to były one w miare dobrym stanie. Natomiast najgorzej było z koleżanką, która wypadła z samochodu. Młode dziewuszki, całe życie przed nimi, oby to całe zdarzenie skonczyło sie happy endem. Jestem z nia całym sercem !
Tak na marginesie, to tym bydlakom ze służb drogowych należą się niezłe baty, jezdnia tak ślisk... rozwiń
Avatar
wirka / 14 stycznia 2009 r. o 22:08
0
nikt nie mialn polamanych zeber nie wiem co za glupoty wymyslacie, kierowalam autem i nie mam prawa jazdy od tygodnia a o wiele dluzej wiec zajmijcie sie czyms madrym. aha i wszystkie jestesmy zdrowe
Avatar
Garbaty7 / 10 stycznia 2009 r. o 15:54
0
~antyradar~ ten powyższy komentarz to do ciebie...!!! Fajo przebrzydła...
Avatar
Garbaty7 / 10 stycznia 2009 r. o 15:52
0
\
zobaczyła dwóch matołków,? Z ciebie niezły matołek. i on cie zrobił! A mam pytanko? Byłeś tam ? Parszywy lamusie? Ty przepisowcu je*any
Avatar
wtajemniczona / 9 stycznia 2009 r. o 15:08
0
ciesze się, że są jeszcze tacy ludzie, którzy reagują (w sensie pozytywnym) na takie wypadki.świetnie, że pomogliście... z 'latajacą kobietką' coraz lepiej..wprawdzie okazało się, że ma połamane żebra, ale jest dobrze;)
Avatar
ciekawy / 8 stycznia 2009 r. o 23:50
0
no to super, najlepsza wiadomość tego dnia )))) Muszę przyznać, że po tym jak z chłopakami z dostawczaka pomagaliśmy tym dziewczynom, cały dzien nie mogłem w pracy skupić się na robocie, hehe... Totalny szok, pierwszy raz w życiu widziałem cos tak strasznego.. Tym bardziej ciesze się że z dziewczynami wszystko lux, a w szczególności z najbardziej poszkodowaną ))) Trzymajcie sie dziewczyny
no to super, najlepsza wiadomość tego dnia )))) Muszę przyznać, że po tym jak z chłopakami z dostawczaka pomagaliśmy tym dziewczynom, cały dzien nie mogłem w pracy skupić się na robocie, hehe... Totalny szok, pierwszy raz w życiu widziałem cos tak strasznego.. Tym bardziej ciesze się że z dziewczynami wszystko lux, a w szczególności z najbardziej poszkodowaną ))) Trzymajcie sie dziewczyny rozwiń
Avatar
wtajemniczona / 8 stycznia 2009 r. o 22:11
0
Witam.Uważam, iż nie powinno się pisać na temat wypadku, którego okoliczności się nie zna..i całkowicie zgadzam się, że to nie była wina kierowcy. Dziewczynie może i brakowało doświadczenia, ale z całą pewnością jechała powoli (a nie jak twierdzą osoby postronne..że przekroczyła prędkość). Dziewczyny są poturbowane, ale na pewno z tego wyjdą. Kobietka, która wypadła przez szybę ma się dobrze, żadnych złamań
Avatar
Poinfo / 8 stycznia 2009 r. o 22:10
0
dziewczyna która wypadła przez okno, Karolina bo tak ma na imię owe biedactwo, ma się nie najgorzej, dużo szczęścia, lekki wstrząs mózgu, kilka szwów i siniaków, no i poobijana, oby nic więcej groźnego nie wystąpiło. Trzymajmy kciuki
Avatar
ciekawy / 8 stycznia 2009 r. o 21:20
0
no to elegancko że dziewczyny "całe i zdrowe"... Najbardziej martwi mnie stan tej, która wypadła z auta ! Kolego "ReGe", wiesz co u niej, jak sie miewa??
Mam nadzieje, że wszystko wporzo i wraca do zdrowia !
Avatar
ReGe / 8 stycznia 2009 r. o 21:12
0
Dobra no więc prostujemy! po pierwsze to był jej samochod a nie pozyczony!!! po drugie nie przekroczyła prędkości i wypadek nie był z jej winy!A z dziewczynami w porządku troszki połamane...naszczęscie tylko połamane;)Laski wracajcie do zdrówka!PS a wy nie wymyslajcie głupot na tym forum skoro nie wiecie jak to naprawde było!!!!<żałosne>
Avatar
ciekawy / 8 stycznia 2009 r. o 20:42
0
Tak na marginesie, wie ktoś jak sie miewa dziewczyna, która wypadła przez tylną szybe? Mam nadzieje, że wyjdzie z tego i wróci szybko do zdrowia. Z tego co pamietam, gdy pobieglismy pomóc dziewczynom w samochodzie, to były one w miare dobrym stanie. Natomiast najgorzej było z koleżanką, która wypadła z samochodu. Młode dziewuszki, całe życie przed nimi, oby to całe zdarzenie skonczyło sie happy endem. Jestem z nia całym sercem !
Tak na marginesie, to tym bydlakom ze służb drogowych należą się niezłe baty, jezdnia tak śliska, że ślizgaliśmy jak na lodowisku. Druga sprawa to wyprofilowanie tego łuku, stan nawierzchni oraz wszędobylskie wystające a także pozapadane studzienki na samym zakręcie !
[size="7"][/size]
Tak na marginesie, wie ktoś jak sie miewa dziewczyna, która wypadła przez tylną szybe? Mam nadzieje, że wyjdzie z tego i wróci szybko do zdrowia. Z tego co pamietam, gdy pobieglismy pomóc dziewczynom w samochodzie, to były one w miare dobrym stanie. Natomiast najgorzej było z koleżanką, która wypadła z samochodu. Młode dziewuszki, całe życie przed nimi, oby to całe zdarzenie skonczyło sie happy endem. Jestem z nia całym sercem !
Tak na marginesie, to tym bydlakom ze służb drogowych należą się niezłe baty, jezdnia tak ślisk... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 41

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Przekaż swój 1 proc. lubelskim organizacjom. Fundacja namawia Ratusz do promocji

Przekaż swój 1 proc. lubelskim organizacjom. Fundacja namawia Ratusz do promocji

Rozszerzenie miejskiej akcji „Rozlicz PIT w Lublinie” proponuje prezydentowi Fundacja Wolności, która złożyła oficjalny wniosek w tej sprawie. Oczekuje one, że Ratusz będzie nie tylko namawiał do rozliczania się z podatku w Lublinie, ale również do przekazywania swojego 1 proc. podatku lubelskim organizacjom pożytku publicznego.

Górnik Łęczna mocnym akcentem zakończy zgrupowanie w Turcji
film

Górnik Łęczna mocnym akcentem zakończy zgrupowanie w Turcji

Piłkarze Górnika Łęczna powoli zbliżają się do końca zgrupowania w tureckiej Antalyi. W czwartek zespół trenera Kamila Kieresia rozegra ostatnie mecze kontrolne

Nieoczekiwana decyzja starosty. W ten sposób pozbędzie się innych członków zarządu?

Nieoczekiwana decyzja starosty. W ten sposób pozbędzie się innych członków zarządu?

Starosta kraśnicki Andrzej Rolla (Prawo i Sprawiedliwość) złożył dzisiaj rezygnację z pełnionej funkcji. Powodów tej decyzji jednak nie podał.

Lublin. Zmiany granic obwodów w szkołach podstawowych
galeria

Lublin. Zmiany granic obwodów w szkołach podstawowych

Od września niektóre ulice Czechowa, Czubów i Węglina mają być przypisane do innych podstawówek niż dotąd. Jutro nad takimi zmianami głosować ma Rada Miasta.

To oni napadli na piosenkarza disco polo. Jeden miał toporo-młotek

To oni napadli na piosenkarza disco polo. Jeden miał toporo-młotek

Jeszcze w środę młodzi mężczyźni mają zostać doprowadzeni do prokuratury. Temu, który użył toporo-młotka grozi do ośmiu lat więzienia.

Karnety na mecze Motoru Lublin w sprzedaży od 1 lutego

Karnety na mecze Motoru Lublin w sprzedaży od 1 lutego

W najbliższy wtorek, 1 lutego rozpocznie się sprzedaż karnetów na mecze Motoru w rundzie wiosennej sezonu 2021/2022. Żółto-biało-niebiescy w obecnych rozgrywkach rozegrają przed własną publicznością jeszcze siedem spotkań.

Puławianin idzie jak burza. Wygrał dwa odcinki telewizyjnego teleturnieju i pobił rekord

Puławianin idzie jak burza. Wygrał dwa odcinki telewizyjnego teleturnieju i pobił rekord

Grzegorz Sierocki, marketingowiec i fotograf z Puław, wygrał dwa ostatnie odcinki popularnego teleturnieju Va Banque, emitowanego na antenie telewizyjnej Dwójki. W ostatnim pobił rekord odcinka, wygrywając prawie 21 tys. zł. Kolejny zobaczymy już dziś wieczorem.

Andrusiewicz jasno. Najgorzej jest w trzech województwach

Andrusiewicz jasno. Najgorzej jest w trzech województwach

Epidemia nabiera tempa. Musimy być przygotowani na wzrosty liczby zakażeń SARS-CoV-2 w najbliższych dniach, nawet powyżej 60 tys. - powiedział rzecznik Ministerstwa Zdrowia Wojciech Andrusiewicz. Podał, że wariant koronawirusa omikron stanowi 42 proc. wszystkich sekwencjonowanych próbek.

Fajne Ferie na Węglinie i Czubach Południowych
14 lutego 2022, 9:00

Fajne Ferie na Węglinie i Czubach Południowych

Dzielnicowe Domu Kultury Węglin (ul. Judyma 2a) oraz Czuby Południowe (ul. Wyżynna 16) zapraszają dzieci w wieku 7-12 lat do uczestnictwa w zimowych warsztatach artystyczno-edukacyjnych z okazji ferii.

Lekkoatletka Malwina Kopron wspiera WOŚP. Można wylicytować wyjątkową pamiątkę
Zdjęcia
galeria
film

Lekkoatletka Malwina Kopron wspiera WOŚP. Można wylicytować wyjątkową pamiątkę

Malwina Kopron, lekkoatletka lubelskiego klubu, medalistka Igrzysk Olimpijskich i Mistrzostw Świata, wystawiła na aukcję charytatywną Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy swój młot startowy. To dla niej wyjątkowa pamiątka i gratka dla fanów sportu

Ze Świdnika polecimy nad Morze Śródziemne. I nie tylko

Ze Świdnika polecimy nad Morze Śródziemne. I nie tylko

Już wiadomo, gdzie będziemy mogli polecieć latem z lubelskiego lotniska. Wrócą loty do Burgas w Bułgarii, chorwackiego Splitu oraz nad polskie morze do Gdańska. Po kilku latach przerwy w ofercie przewoźników znajdzie się także turecki kurort Antalya nad Morzem Śródziemnym.

Lider AgroUnii miał być inwigilowany Pegasusem. "Kaczyński był ze mną w konfesjonale, był ze mną w łóżku"
film

Lider AgroUnii miał być inwigilowany Pegasusem. "Kaczyński był ze mną w konfesjonale, był ze mną w łóżku"

Warszawa. - Mamy do czynienia z niebywałym skandalem – powiedział lider AgroUnii Michał Kołodziejczak na konferencji prasowej przed siedzibą Prawa i Sprawiedliwości. Działacz odniósł się do doniesień Citizen Lab o dwóch kolejnych przypadkach użycia systemu szpiegującego Pegasus w Polsce. Inwigilowani mieli być współautor książki o Mariuszu Kamińskim Tomasz Szwejgiert oraz właśnie lider AgroUnii.

Szybki jak Przemysław Czarnek. Limuzyna z ministrem w środku pędziła 180 km/h

Szybki jak Przemysław Czarnek. Limuzyna z ministrem w środku pędziła 180 km/h

Minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek jest bardzo zajętym człowiekiem i z tego powodu dużo podróżuje. Dziennikarze przyłapali go na tym, że jechał limuzyną z Lublina do Warszawy z prędkością 180 km/h. – Wszędzie go wożą, ma swoją świtę, a kierowca służbowej limuzyny w nosie ma przepisy – pisze dzisiaj "Fakt"

Ponad 50 tys. zakażeń. 40 procent z nich to Omikron

Ponad 50 tys. zakażeń. 40 procent z nich to Omikron

Sprawdzają się pandemiczne przewidywania. Zanotowaliśmy ponad 50 tys. nowych zakażeń. Prognozy wskazują, że dziennie może ich być od 60 tys. do nawet 140 tysięcy.

Mężczyzna przechodził poza przejściem dla pieszych. Śmiertelnie potrąciło go auto