Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

8 kwietnia 2011 r.
19:56
Edytuj ten wpis

Rocznica katastrofy smoleńskiej: Uroczystości w Lublinie i regionie

Autor: Zdjęcie autora rp pim izi aa
0 10 A A
 (Karol Zienkiewicz / Archiwum)
(Karol Zienkiewicz / Archiwum)

Żadna rocznica nie przyniosła tylu wydarzeń. Smoleńska katastrofa będzie wspominana w niedzielę w całym województwie. Uroczystości zaczną się już dzisiaj.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W katastrofie zginął m.in. poseł Edward Wojtas, szef lubelskiego PSL. Msza w jego intencji zostanie odprawiona w sobotę o godz. 12.15 w kościele akademickim KUL.

– Po mszy złożymy kwiaty i zapalimy znicze przy ul. Lipowej – informuje Tomasz Szołtek, dyrektor biura PSL w Lublinie. Udział zapowiedział wicepremier i szef ludowców Waldemar Pawlak.

W niedzielę o godz. 8.15 przy tablicy pamiątkowej Edwarda Wojtasa odbędzie się koncert organowy muzyki klasycznej, a potem trębacz odegra "Ciszę”.

O godz. 8.41 rozlegnie się w Lublinie dźwięk syren, a flagi na balkonie ratusza zostaną opuszczone do połowy.

Msza w kościele Matki Boskiej Królowej Polski przy ul. Gospodarczej 7 rozpocznie się o godz. 10. Po jej zakończeniu zostaną zapalone znicze na placu przy świątyni. Uczestnicy przejadą (zostaną podstawione autokary) na plac Litewski, gdzie w południe rozpoczną się główne uroczystości.

Hymn odegrany przez wojskową orkiestrę, odczytanie odezwy, odśpiewanie utworu "Quo vadis Domine” przez chór Tibi Papa z Gimnazjum nr 15 w Lublinie – taki jest początek programu uroczystości na placu Litewskim. Nazwiska 96 ofiar katastrofy smoleńskiej odczyta dwoje uczniów, radnych Młodzieżowej Rady Miasta Lublin. Uroczystości zakończy salwa honorowa, odegrania melodii "Śpij kolego…” oraz ułożenie krzyża z białych i czerwonych zniczy.

Tymczasem wojewoda Genowefa Tokarska prosi, żeby w każdym mieście i gminie o godz. 8.41 przez trzy minuty zawyły syreny alarmowe. O godz. 18 zacznie się msza w kościele przy ul. Jana Pawła II, a po niej zostanie odsłonięta tablica poświęcona ofiarom smoleńskiej tragedii. Koncert chóru KUL zacznie się o godz. 19.
Uroczystości w regionie

Lubartów – w sobotę o godz. 17 ulicami miasta przejdzie marsz, a w niedzielę w bazylice św. Anny odbędzie się msza w intencji ofiar.

Puławy – msza na pl. Chopina rozpocznie się o godz. 11.30, a potem mieszkańcy przejdą pod pomnik Katyński na cmentarzu przy ul. Piaskowej.

Biała Podlaska – Orkiestra Wojskowa Sił Powietrznych rozpocznie koncert o godz. 13 na placu Wolności. O godz. 15.30 w kościele przy ul. Narutowicza zacznie się msza. Po jej zakończeniu na dziedzińcu świątyni zostanie odsłonięta tablica poświęcona ofiarom katastrofy. Wreszcie o godz. 19 w kościele przy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego zaplanowano koncert pasyjny.

Chełm – w południe zostaną zapalone znicze przy Mauzoleum na Górze Chełmskiej. O godz. 12.30 odprawiona będzie msza w bazylice pw. Narodzenia Najświętszej Marii Panny.

Kraśnik – msza w intencji ofiar zacznie się o godz. 12 w kościele Wniebowzięcia NMP.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
UPRośćmyTO / 9 kwietnia 2011 o 23:48
0
[quote name='asnrtyy' timestamp='1302349229' post='461756']
ALE HIHOT HISTORII, Z MIERNOT KTÓRE JAKIMŚ TRAFEM ZAJMOWAŁY WYSOKIE STOŁI W NASZYM KRAIKU, ZROBIONO BOGÓW, BO ZGINLELI W JEDNEJ Z WIELU KATASTROF LOTNICZYCH JAKIE WYDARZAJĄ SIĘ NA ŚWIECIE!!![/quote]

Wymień przynajmniej jedną, w której zginął prezydent z małżonką, były prezydent, generałowie i elita narodu. W dużej mierze przez ten naród wybrana.


[quote name='asnrtyy' timestamp='1302349229' post='461756']PiSdzielce DOSTAŁY MEGA PREZENT DO PROWADZENIA NAGONKI NA RZĄDZĄCYCH, OPLUWANIA INACZEJ MYŚLĄCACYCH I TYCH KTÓRYM HISTERIA, WIECZNA ŻAŁOBA I SKŁÓCANIE NARODU W TAK PREFIDNY SPOSÓBY JAK TO ROBI JAREK KACZYŃSKI I JEGO PRZYDUPASY, PO PROSTU NIE PASUJE I DRAŻNI!![/quote]

Jesteś wzorem braku histerii (sam krzyk czyli wszystko pisane dużymi literami), oczywiście nie opluwasz (PiSdzielce, PRZYDUPASY).


[quote name='asnrtyy' timestamp='1302349229' post='461756']BOŻE JAKBYM CHCIAŁ MIEĆ TAK MĄDRYCH, KONSEKWENTNYCH, ODPOWIEDZIALNYCH, UCZCIWYCH,DBAJĄCYCH O DOBROBYT OBYWATELI I TRAKTUJĄCACYCH ICH JAK WSPÓŁGOSPODARZY SWEGO KRAJU,POLITYKÓW,PRZEZ DUŻE P,JAK TO JEST W: SKANDYNAWI,AUSTRII, NIEMCZECH A NAWET ROSJI!!![/quote]

I Ty śmiesz Boga wzywać?! Wyzywając "inaczej myślących" (używając Twego textu)? Wyjedż do Rosji i za rok nam opowiedz.


[quote name='asnrtyy' timestamp='1302349229' post='461756']POWIE KTOŚ CIESZ SIE,ŻE NIE MIESZKASZ NA UKRAINIE, W AFRYCE, ALE ODPOWIEM, JA MIESZKAM PONOC W KRAJU UNIJNYM,KRAJU KTÓRE MA ZAPISANE W KONSTYTUCJI:ŚWIECKOŚĆ PAŃSTWA,[/quote]

No zdecyduj się: wzywasz Boga by za chwilę się odciąć. Schizofrenia?


[quote name='asnrtyy' timestamp='1302349229' post='461756']POSZANOWANIE PRAW INNYCH LUDZI NIEZALEŻNIE DO POGLĄDAÓW I ORIENTACJI, SZACUNEK DO PRAWA!!NIESTETY TO TYLKO PUSTE SLOGANY!!! JAKA SZKODA,ŻE MY POLACY RZECZYWIŚCIE NIE ZAJMUJEMY SIĘ TYM CZYM POWINNIŚMY,ŻE NIE POTRAFIMY ZE SOBĄ WSPÓŁPRACOWAĆ, SZANOWAĆ NA WZAJEM!!
[/quote]

Tu się z Tobą zgodzę. Tyle, że wcześniej sam(a) sobie przeczysz. Pozdrawiam.

"Naród, który traci pamięć traci życie" J.Piłsudski
[quote name='asnrtyy' timestamp='1302349229' post='461756']
ALE HIHOT HISTORII, Z MIERNOT KTÓRE JAKIMŚ TRAFEM ZAJMOWAŁY WYSOKIE STOŁI W NASZYM KRAIKU, ZROBIONO BOGÓW, BO ZGINLELI W JEDNEJ Z WIELU KATASTROF LOTNICZYCH JAKIE WYDARZAJĄ SIĘ NA ŚWIECIE!!![/quote]

Wymień przynajmniej jedną, w której zginął prezydent z małżonką, były prezydent, generałowie i elita narodu. W dużej mierze przez ten naród wybrana.


[quote name='asnrtyy' timestamp='1302349229' pos... rozwiń
Avatar
Cabek / 9 kwietnia 2011 o 23:38
0
Dalej siedźcie w domu i razem z Tuskiem dajcie sobie ruskim wejśc na głowe. Napewno będą z tego zadowoleni. Wielu z tych ludzi co zginęło w katastrofie było bohaterami już za życia, zrobili wiele dla Polski, i pamięć o nich wyrażająca się w takich obchodach powinna być naszym obowiązkiem i nie jest jakimś dużym wyrzeczeniem. Ale co tam propaganda, którą sieją w mediach jest dla was najważniejsza
Avatar
hakiqqq / 9 kwietnia 2011 o 18:45
0
Wróciłem ze Skandynawii. Tam ludzie żyją w spokoju /pomimo kryzysu/, chcą mniej pracować, dobrze zarabiać, nie żyją historią- chcą jedynie wykorzystać jak najwięcej czasu dla swoich rodzin.A w Polsce ani dnia spokoju społecznego i ta wieczna mendliwość.
Avatar
asnrtyy / 9 kwietnia 2011 o 13:40
0
ALE HIHOT HISTORII, Z MIERNOT KTÓRE JAKIMŚ TRAFEM ZAJMOWAŁY WYSOKIE STOŁI W NASZYM KRAIKU, ZROBIONO BOGÓW, BO ZGINLELI W JEDNEJ Z WIELU KATASTROF LOTNICZYCH JAKIE WYDARZAJĄ SIĘ NA ŚWIECIE!!!PiSdzielce DOSTAŁY MEGA PREZENT DO PROWADZENIA NAGONKI NA RZĄDZĄCYCH, OPLUWANIA INACZEJ MYŚLĄCACYCH I TYCH KTÓRYM HISTERIA, WIECZNA ŻAŁOBA I SKŁÓCANIE NARODU W TAK PREFIDNY SPOSÓBY JAK TO ROBI JAREK KACZYŃSKI I JEGO PRZYDUPASY, PO PROSTU NIE PASUJE I DRAŻNI!!BOŻE JAKBYM CHCIAŁ MIEĆ TAK MĄDRYCH, KONSEKWENTNYCH, ODPOWIEDZIALNYCH, UCZCIWYCH,DBAJĄCYCH O DOBROBYT OBYWATELI I TRAKTUJĄCACYCH ICH JAK WSPÓŁGOSPODARZY SWEGO KRAJU,POLITYKÓW,PRZEZ DUŻE P,JAK TO JEST W: SKANDYNAWI,AUSTRII, NIEMCZECH A NAWET ROSJI!!!POWIE KTOŚ CIESZ SIE,ŻE NIE MIESZKASZ NA UKRAINIE, W AFRYCE, ALE ODPOWIEM, JA MIESZKAM PONOC W KRAJU UNIJNYM,KRAJU KTÓRE MA ZAPISANE W KONSTYTUCJI:ŚWIECKOŚĆ PAŃSTWA, POSZANOWANIE PRAW INNYCH LUDZI NIEZALEŻNIE DO POGLĄDAÓW I ORIENTACJI, SZACUNEK DO PRAWA!!NIESTETY TO TYLKO PUSTE SLOGANY!!! JAKA SZKODA,ŻE MY POLACY RZECZYWIŚCIE NIE ZAJMUJEMY SIĘ TYM CZYM POWINNIŚMY,ŻE NIE POTRAFIMY ZE SOBĄ WSPÓŁPRACOWAĆ, SZANOWAĆ NA WZAJEM!!
ALE HIHOT HISTORII, Z MIERNOT KTÓRE JAKIMŚ TRAFEM ZAJMOWAŁY WYSOKIE STOŁI W NASZYM KRAIKU, ZROBIONO BOGÓW, BO ZGINLELI W JEDNEJ Z WIELU KATASTROF LOTNICZYCH JAKIE WYDARZAJĄ SIĘ NA ŚWIECIE!!!PiSdzielce DOSTAŁY MEGA PREZENT DO PROWADZENIA NAGONKI NA RZĄDZĄCYCH, OPLUWANIA INACZEJ MYŚLĄCACYCH I TYCH KTÓRYM HISTERIA, WIECZNA ŻAŁOBA I SKŁÓCANIE NARODU W TAK PREFIDNY SPOSÓBY JAK TO ROBI JAREK KACZYŃSKI I JEGO PRZYDUPASY, PO PROSTU NIE PASUJE I DRAŻNI!!BOŻE JAKBYM CHCIAŁ MIEĆ TAK MĄDRYCH, KONSEKWENTNYCH, ODPOWIEDZIALNYCH, UCZCIWY... rozwiń
Avatar
gosc / 9 kwietnia 2011 o 12:31
0
WYMIENIĆ NALEŻY RÓWNIEŻ MICHÓW W KTÓRYM ODBYWAJĄ SIĘ PODOBNE UROCZYSTOŚCI ROCZNICOWE ZWIĄZANE Z KATASTROFĄ SMOLEŃSKĄ. MSZA ODPRAWIONA ZOSTANIE Z UDZIAŁEM WOJSKA W SOBOTĘ DNIA; 9 .04.2011 r.
Avatar
jola / 9 kwietnia 2011 o 12:05
0
[quote name='miko' timestamp='1302341037' post='461701']
w sprawie zasiłku pogrzebowego popieram tuska. Na nim zarabiały tylko firmy pogrzebowe.
[/quote]
W sprawie podatku VAT,cukru i paliwa tez go popierasz?? Nie idz ta droga synu bo bladzisz.NIEUDACZNICY-CZERWONA BANDA.
Avatar
miko / 9 kwietnia 2011 o 11:23
0
[quote name='Tomasz' timestamp='1302334420' post='461666']
Na czyj koszt te wszystkie uroczystości??? Posłowie żyli na koszt podatników nie dając w zamian nic, chamstwo i obłuda z ław sejmowych przeraża zwykłych obywateli, kolesiostwo w urzędach i wsadzanie rodzin na stanowiska , za ich śmierć każdy z rodziny dostał po 250 000zł,za to obniżono zwykłemu obywatelowi zasiłek pogrzebowy! PORA ROZGONIĆ PASOŻYTÓW JAK DŁUGO MOŻNA KARMIĆ SPOŁECZEŃSTWO FRAZESAMI I OBŁUDĄ!!! ZGINĘLI W KATASTROFIE SZKODA ICH JAKO LUDZI BO MOGLI DALEJ ŻYĆ!!!
[/quote]
w sprawie zasiłku pogrzebowego popieram tuska. Na nim zarabiały tylko firmy pogrzebowe.
[quote name='Tomasz' timestamp='1302334420' post='461666']
Na czyj koszt te wszystkie uroczystości??? Posłowie żyli na koszt podatników nie dając w zamian nic, chamstwo i obłuda z ław sejmowych przeraża zwykłych obywateli, kolesiostwo w urzędach i wsadzanie rodzin na stanowiska , za ich śmierć każdy z rodziny dostał po 250 000zł,za to obniżono zwykłemu obywatelowi zasiłek pogrzebowy! PORA ROZGONIĆ PASOŻYTÓW JAK DŁUGO MOŻNA KARMIĆ SPOŁECZEŃSTWO FRAZESAMI I OBŁUDĄ!!! ZGINĘLI W KATASTROFIE SZKODA IC... rozwiń
Avatar
Gość / 9 kwietnia 2011 o 10:58
0
Mam nadzieje że frekwencja tych uroczystości będzie znikoma i nikt mądry nie będzie uczestniczył w tej farsie
Avatar
ZZ / 9 kwietnia 2011 o 09:38
0
380 000/ 40 000/ 96*
*liczba osób umierających w Polsce w ciągu roku/ liczba osób umierających w Polsce w ciągu roku w wyniku wypadków (nie tylko komunikacyjnych)/ liczba osób zabitych w katastrofie Tu-154
Avatar
Tomasz / 9 kwietnia 2011 o 09:33
0
Na czyj koszt te wszystkie uroczystości??? Posłowie żyli na koszt podatników nie dając w zamian nic, chamstwo i obłuda z ław sejmowych przeraża zwykłych obywateli, kolesiostwo w urzędach i wsadzanie rodzin na stanowiska , za ich śmierć każdy z rodziny dostał po 250 000zł,za to obniżono zwykłemu obywatelowi zasiłek pogrzebowy! PORA ROZGONIĆ PASOŻYTÓW JAK DŁUGO MOŻNA KARMIĆ SPOŁECZEŃSTWO FRAZESAMI I OBŁUDĄ!!! ZGINĘLI W KATASTROFIE SZKODA ICH JAKO LUDZI BO MOGLI DALEJ ŻYĆ!!!
Avatar
UPRośćmyTO / 9 kwietnia 2011 o 23:48
0
[quote name='asnrtyy' timestamp='1302349229' post='461756']
ALE HIHOT HISTORII, Z MIERNOT KTÓRE JAKIMŚ TRAFEM ZAJMOWAŁY WYSOKIE STOŁI W NASZYM KRAIKU, ZROBIONO BOGÓW, BO ZGINLELI W JEDNEJ Z WIELU KATASTROF LOTNICZYCH JAKIE WYDARZAJĄ SIĘ NA ŚWIECIE!!![/quote]

Wymień przynajmniej jedną, w której zginął prezydent z małżonką, były prezydent, generałowie i elita narodu. W dużej mierze przez ten naród wybrana.


[quote name='asnrtyy' timestamp='1302349229' post='461756']PiSdzielce DOSTAŁY MEGA PREZENT DO PROWADZENIA NAGONKI NA RZĄDZĄCYCH, OPLUWANIA INACZEJ MYŚLĄCACYCH I TYCH KTÓRYM HISTERIA, WIECZNA ŻAŁOBA I SKŁÓCANIE NARODU W TAK PREFIDNY SPOSÓBY JAK TO ROBI JAREK KACZYŃSKI I JEGO PRZYDUPASY, PO PROSTU NIE PASUJE I DRAŻNI!![/quote]

Jesteś wzorem braku histerii (sam krzyk czyli wszystko pisane dużymi literami), oczywiście nie opluwasz (PiSdzielce, PRZYDUPASY).


[quote name='asnrtyy' timestamp='1302349229' post='461756']BOŻE JAKBYM CHCIAŁ MIEĆ TAK MĄDRYCH, KONSEKWENTNYCH, ODPOWIEDZIALNYCH, UCZCIWYCH,DBAJĄCYCH O DOBROBYT OBYWATELI I TRAKTUJĄCACYCH ICH JAK WSPÓŁGOSPODARZY SWEGO KRAJU,POLITYKÓW,PRZEZ DUŻE P,JAK TO JEST W: SKANDYNAWI,AUSTRII, NIEMCZECH A NAWET ROSJI!!![/quote]

I Ty śmiesz Boga wzywać?! Wyzywając "inaczej myślących" (używając Twego textu)? Wyjedż do Rosji i za rok nam opowiedz.


[quote name='asnrtyy' timestamp='1302349229' post='461756']POWIE KTOŚ CIESZ SIE,ŻE NIE MIESZKASZ NA UKRAINIE, W AFRYCE, ALE ODPOWIEM, JA MIESZKAM PONOC W KRAJU UNIJNYM,KRAJU KTÓRE MA ZAPISANE W KONSTYTUCJI:ŚWIECKOŚĆ PAŃSTWA,[/quote]

No zdecyduj się: wzywasz Boga by za chwilę się odciąć. Schizofrenia?


[quote name='asnrtyy' timestamp='1302349229' post='461756']POSZANOWANIE PRAW INNYCH LUDZI NIEZALEŻNIE DO POGLĄDAÓW I ORIENTACJI, SZACUNEK DO PRAWA!!NIESTETY TO TYLKO PUSTE SLOGANY!!! JAKA SZKODA,ŻE MY POLACY RZECZYWIŚCIE NIE ZAJMUJEMY SIĘ TYM CZYM POWINNIŚMY,ŻE NIE POTRAFIMY ZE SOBĄ WSPÓŁPRACOWAĆ, SZANOWAĆ NA WZAJEM!!
[/quote]

Tu się z Tobą zgodzę. Tyle, że wcześniej sam(a) sobie przeczysz. Pozdrawiam.

"Naród, który traci pamięć traci życie" J.Piłsudski
[quote name='asnrtyy' timestamp='1302349229' post='461756']
ALE HIHOT HISTORII, Z MIERNOT KTÓRE JAKIMŚ TRAFEM ZAJMOWAŁY WYSOKIE STOŁI W NASZYM KRAIKU, ZROBIONO BOGÓW, BO ZGINLELI W JEDNEJ Z WIELU KATASTROF LOTNICZYCH JAKIE WYDARZAJĄ SIĘ NA ŚWIECIE!!![/quote]

Wymień przynajmniej jedną, w której zginął prezydent z małżonką, były prezydent, generałowie i elita narodu. W dużej mierze przez ten naród wybrana.


[quote name='asnrtyy' timestamp='1302349229' pos... rozwiń
Avatar
Cabek / 9 kwietnia 2011 o 23:38
0
Dalej siedźcie w domu i razem z Tuskiem dajcie sobie ruskim wejśc na głowe. Napewno będą z tego zadowoleni. Wielu z tych ludzi co zginęło w katastrofie było bohaterami już za życia, zrobili wiele dla Polski, i pamięć o nich wyrażająca się w takich obchodach powinna być naszym obowiązkiem i nie jest jakimś dużym wyrzeczeniem. Ale co tam propaganda, którą sieją w mediach jest dla was najważniejsza
Avatar
hakiqqq / 9 kwietnia 2011 o 18:45
0
Wróciłem ze Skandynawii. Tam ludzie żyją w spokoju /pomimo kryzysu/, chcą mniej pracować, dobrze zarabiać, nie żyją historią- chcą jedynie wykorzystać jak najwięcej czasu dla swoich rodzin.A w Polsce ani dnia spokoju społecznego i ta wieczna mendliwość.
Avatar
asnrtyy / 9 kwietnia 2011 o 13:40
0
ALE HIHOT HISTORII, Z MIERNOT KTÓRE JAKIMŚ TRAFEM ZAJMOWAŁY WYSOKIE STOŁI W NASZYM KRAIKU, ZROBIONO BOGÓW, BO ZGINLELI W JEDNEJ Z WIELU KATASTROF LOTNICZYCH JAKIE WYDARZAJĄ SIĘ NA ŚWIECIE!!!PiSdzielce DOSTAŁY MEGA PREZENT DO PROWADZENIA NAGONKI NA RZĄDZĄCYCH, OPLUWANIA INACZEJ MYŚLĄCACYCH I TYCH KTÓRYM HISTERIA, WIECZNA ŻAŁOBA I SKŁÓCANIE NARODU W TAK PREFIDNY SPOSÓBY JAK TO ROBI JAREK KACZYŃSKI I JEGO PRZYDUPASY, PO PROSTU NIE PASUJE I DRAŻNI!!BOŻE JAKBYM CHCIAŁ MIEĆ TAK MĄDRYCH, KONSEKWENTNYCH, ODPOWIEDZIALNYCH, UCZCIWYCH,DBAJĄCYCH O DOBROBYT OBYWATELI I TRAKTUJĄCACYCH ICH JAK WSPÓŁGOSPODARZY SWEGO KRAJU,POLITYKÓW,PRZEZ DUŻE P,JAK TO JEST W: SKANDYNAWI,AUSTRII, NIEMCZECH A NAWET ROSJI!!!POWIE KTOŚ CIESZ SIE,ŻE NIE MIESZKASZ NA UKRAINIE, W AFRYCE, ALE ODPOWIEM, JA MIESZKAM PONOC W KRAJU UNIJNYM,KRAJU KTÓRE MA ZAPISANE W KONSTYTUCJI:ŚWIECKOŚĆ PAŃSTWA, POSZANOWANIE PRAW INNYCH LUDZI NIEZALEŻNIE DO POGLĄDAÓW I ORIENTACJI, SZACUNEK DO PRAWA!!NIESTETY TO TYLKO PUSTE SLOGANY!!! JAKA SZKODA,ŻE MY POLACY RZECZYWIŚCIE NIE ZAJMUJEMY SIĘ TYM CZYM POWINNIŚMY,ŻE NIE POTRAFIMY ZE SOBĄ WSPÓŁPRACOWAĆ, SZANOWAĆ NA WZAJEM!!
ALE HIHOT HISTORII, Z MIERNOT KTÓRE JAKIMŚ TRAFEM ZAJMOWAŁY WYSOKIE STOŁI W NASZYM KRAIKU, ZROBIONO BOGÓW, BO ZGINLELI W JEDNEJ Z WIELU KATASTROF LOTNICZYCH JAKIE WYDARZAJĄ SIĘ NA ŚWIECIE!!!PiSdzielce DOSTAŁY MEGA PREZENT DO PROWADZENIA NAGONKI NA RZĄDZĄCYCH, OPLUWANIA INACZEJ MYŚLĄCACYCH I TYCH KTÓRYM HISTERIA, WIECZNA ŻAŁOBA I SKŁÓCANIE NARODU W TAK PREFIDNY SPOSÓBY JAK TO ROBI JAREK KACZYŃSKI I JEGO PRZYDUPASY, PO PROSTU NIE PASUJE I DRAŻNI!!BOŻE JAKBYM CHCIAŁ MIEĆ TAK MĄDRYCH, KONSEKWENTNYCH, ODPOWIEDZIALNYCH, UCZCIWY... rozwiń
Avatar
gosc / 9 kwietnia 2011 o 12:31
0
WYMIENIĆ NALEŻY RÓWNIEŻ MICHÓW W KTÓRYM ODBYWAJĄ SIĘ PODOBNE UROCZYSTOŚCI ROCZNICOWE ZWIĄZANE Z KATASTROFĄ SMOLEŃSKĄ. MSZA ODPRAWIONA ZOSTANIE Z UDZIAŁEM WOJSKA W SOBOTĘ DNIA; 9 .04.2011 r.
Avatar
jola / 9 kwietnia 2011 o 12:05
0
[quote name='miko' timestamp='1302341037' post='461701']
w sprawie zasiłku pogrzebowego popieram tuska. Na nim zarabiały tylko firmy pogrzebowe.
[/quote]
W sprawie podatku VAT,cukru i paliwa tez go popierasz?? Nie idz ta droga synu bo bladzisz.NIEUDACZNICY-CZERWONA BANDA.
Avatar
miko / 9 kwietnia 2011 o 11:23
0
[quote name='Tomasz' timestamp='1302334420' post='461666']
Na czyj koszt te wszystkie uroczystości??? Posłowie żyli na koszt podatników nie dając w zamian nic, chamstwo i obłuda z ław sejmowych przeraża zwykłych obywateli, kolesiostwo w urzędach i wsadzanie rodzin na stanowiska , za ich śmierć każdy z rodziny dostał po 250 000zł,za to obniżono zwykłemu obywatelowi zasiłek pogrzebowy! PORA ROZGONIĆ PASOŻYTÓW JAK DŁUGO MOŻNA KARMIĆ SPOŁECZEŃSTWO FRAZESAMI I OBŁUDĄ!!! ZGINĘLI W KATASTROFIE SZKODA ICH JAKO LUDZI BO MOGLI DALEJ ŻYĆ!!!
[/quote]
w sprawie zasiłku pogrzebowego popieram tuska. Na nim zarabiały tylko firmy pogrzebowe.
[quote name='Tomasz' timestamp='1302334420' post='461666']
Na czyj koszt te wszystkie uroczystości??? Posłowie żyli na koszt podatników nie dając w zamian nic, chamstwo i obłuda z ław sejmowych przeraża zwykłych obywateli, kolesiostwo w urzędach i wsadzanie rodzin na stanowiska , za ich śmierć każdy z rodziny dostał po 250 000zł,za to obniżono zwykłemu obywatelowi zasiłek pogrzebowy! PORA ROZGONIĆ PASOŻYTÓW JAK DŁUGO MOŻNA KARMIĆ SPOŁECZEŃSTWO FRAZESAMI I OBŁUDĄ!!! ZGINĘLI W KATASTROFIE SZKODA IC... rozwiń
Avatar
Gość / 9 kwietnia 2011 o 10:58
0
Mam nadzieje że frekwencja tych uroczystości będzie znikoma i nikt mądry nie będzie uczestniczył w tej farsie
Avatar
ZZ / 9 kwietnia 2011 o 09:38
0
380 000/ 40 000/ 96*
*liczba osób umierających w Polsce w ciągu roku/ liczba osób umierających w Polsce w ciągu roku w wyniku wypadków (nie tylko komunikacyjnych)/ liczba osób zabitych w katastrofie Tu-154
Avatar
Tomasz / 9 kwietnia 2011 o 09:33
0
Na czyj koszt te wszystkie uroczystości??? Posłowie żyli na koszt podatników nie dając w zamian nic, chamstwo i obłuda z ław sejmowych przeraża zwykłych obywateli, kolesiostwo w urzędach i wsadzanie rodzin na stanowiska , za ich śmierć każdy z rodziny dostał po 250 000zł,za to obniżono zwykłemu obywatelowi zasiłek pogrzebowy! PORA ROZGONIĆ PASOŻYTÓW JAK DŁUGO MOŻNA KARMIĆ SPOŁECZEŃSTWO FRAZESAMI I OBŁUDĄ!!! ZGINĘLI W KATASTROFIE SZKODA ICH JAKO LUDZI BO MOGLI DALEJ ŻYĆ!!!
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Francuscy organiści w Puławach
23 lipca 2018, 19:00

Francuscy organiści w Puławach 0 0

W poniedziałek, 23 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta w Puławach wystąpi duet organistów z Francji - Eric Lebrun oraz Marie-Ange Leurent. Wydarzenie odbędzie się w ramach trwającego Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej.

Lewart Lubartów – Orlęta Łuków 3:3. Dużo goli i dużo testów

Lewart Lubartów – Orlęta Łuków 3:3. Dużo goli i dużo testów 1 0

Do przerwy w starciu Lewartu z Orlętami Łuków padła tylko jedna bramka. W drugiej połowie obie ekipy się rozstrzelały i ostatecznie zawody zakończyły się remisem 3:3. Zarówno Łukasz Mierzejewski, jak i Robert Różański mieli w składach wiele nowych twarzy

Obława na agresywnie jeżdżących kierowców w Lublinie. 90 kontroli, 60 wykroczeń

Obława na agresywnie jeżdżących kierowców w Lublinie. 90 kontroli, 60 wykroczeń 16 8

Lubelscy policjanci skontrowali blisko 90 pojazdów oraz ujawnili 60 wykroczeń w ruchu drogowym.

Nieruchomości w dwóch częściach Puław na sprzedaż. Co może tam powstać?

Nieruchomości w dwóch częściach Puław na sprzedaż. Co może tam powstać? 2 0

Grunty w dwóch częściach Puław chce sprzedać Urząd Miasta. Chodzi o trzy działki pod usługi przy ul. Sosnowej oraz jedną większą nieruchomość położoną w strefie ekonomicznej przy ul. Komunalnej.

Wieczorny maraton na rolkach po Lublinie. Tym razem w nietypowych strojach [zdjęcia]
galeria

Wieczorny maraton na rolkach po Lublinie. Tym razem w nietypowych strojach [zdjęcia] 11 2

To był już czwarty w tym roku przejazd rolkarzy przez Lublin. Tym razem część z nich pojawiła się w przebraniach zwierząt.

Żniwowanie w Muzeum Wsi Lubelskiej
22 lipca 2018, 11:00

Żniwowanie w Muzeum Wsi Lubelskiej 6 0

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Wsi Lubelskiej zaprasza na kolejną odsłonę wakacyjnych pokazów dawnego rzemiosła. W niedzielę, 22 lipca o godz. 11 w Skansenie rozpoczną się pokazy żniwowania.

Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych powstała w bialskim szpitalu

Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych powstała w bialskim szpitalu 0 0

Przy szpitalu w Białej Podlaskiej zaczęła funkcjonować Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych. Placówka podpisała umowę z lubelskim NFZ.

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 19. Nie żyje pieszy

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 19. Nie żyje pieszy 7 0

Do tragicznego wypadku doszło po godz. 1 w nocy na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Firlej.

Wraca Puławskie Kino Samochodowe
27 lipca 2018, 0:00

Wraca Puławskie Kino Samochodowe 8 3

Co Gdzie Kiedy. Gratka dla miłośników kina w Puławach. W dniach 27-29 lipca odbędzie się kolejna już edycja Puławskiego Kina Samochodowego, nawiązującego do amerykańskiej tradycji seansów.

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia. Kto zdobył medale? [zdjęcia, wideo]
galeria
film

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia. Kto zdobył medale? [zdjęcia, wideo] 7 0

Małgorzata Hołub-Kowalik i Karol Zalewski złotymi medalistami w biegu na 400 metrów. To dość spora niespodzianka bo za faworytów w obu przypadkach uchodzili inni uczestnicy finału

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia]
galeria
film

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia] 103 26

W Lublinie trwa koncert Siła Kobiet. Na scenie występują: Paulina Przybysz, Monika Brodka, Katarzyna Nosowska i Kayah. Na plac Zamkowy przyszły tłumy

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje
kraj
film

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje 5 2

Radomyśl (woj. wielkopolskie). Na trasie Wschowa-Radomyśl samochód osobowy uderzył w dwie nastolatki jadące na rowerach. Młodsza z dziewcząt, 13-latka, zginęła na miejscu. Jej rok starsza koleżanka została przewieziona do szpitala. Przyczyny wypadku bada prokuratura.

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
2 sierpnia 2018, 17:00

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek 2 0

Co Gdzie Kiedy. Popularny spektakl Centrum Kultury - Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek będzie można zobaczyć bezpłatnie w ramach wakacyjnego projektu Lato na Placu Litewskim. Pokaz odbędzie się dwukrotnie - w czwartek, 2 sierpnia i piątek, 3 sierpnia o godz. 17 przy pomniku Unii Lubelskiej.

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić?
galeria

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić? 43 4

Żeby obejrzeć wszystkie występy, najlepiej zacząć w czwartek. Dlatego już dziś przedstawiamy program festiwalu, choć najwięcej spektakli będzie dopiero za tydzień. Jak zwykle warto zarezerwować dużo czasu, dobrze zaplanować dzień i zatroszczyć się o wygodne obuwie

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!