Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

30 grudnia 2009 r.
19:19
Edytuj ten wpis

Rodzina Marka Wojciechowskiego nie wierzy śledczym

0 8 A A

Śmierć Marka Wojciechowskiego nie była wynikiem przestępstwa – uważa lubelska prokuratura. Umorzyła śledztwo w sprawie, którą wiosną żyło całe lubelskie środowisko studenckie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Chcemy dowiedzieć się prawdy – mówi Bożena Wojciechowska, matka Marka. – Wolałabym, żeby przekonano mnie, że syn rzeczywiście sam doszedł do Dąbrowicy i się utopił. Bo to, co przedstawiła prokuratora i policja, to tylko przypuszczenia.

Tajemniczym zniknięciem Marka Wojciechowskiego interesowała się cała Lubelszczyzna. Śledztwo prowadzono w dwóch kierunkach: prokurator próbował ustalić, czy studenta pozbawiano wolności oraz czy ktoś przyczynił się do jego śmierci.

– W obu przypadkach nie doszło do popełnienia przestępstwa – mówi Beata Syk-Jankowska, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie. – Nie podajemy uzasadnienia naszej decyzji, bo najpierw otrzyma jego rodzina.

17 marca wieczorem chłopak był ze swoim wujkiem w klubie Archiwum, w pobliżu miasteczka akademickiego w Lublinie. Pili piwo. Rozstali się po północy. Marek miał dojść na stancję przy ul. Tymiankowej.

Kamery z ulicznego monitoringu pokazują, jak idzie samotnie ulicą Pagi w kierunku ulicy Głębokiej. Potem ślad się urywa. Policja przez miesiąc przeczesywała całe połacie Lublina, sprawdzała zapisy ulicznych kamer.

20 kwietnia właściciel przydrożnego stawu w podlubelskiej Dąbrowicy zauważył w wodzie ciało mężczyzny. Wyniki sekcji zwłok wskazywały, że przyczyną śmierci studenta było utonięcie. Biegli nie stwierdzili na jego ciele śladów pobicia.

Rodzina Marka od momentu znalezienia zwłok nie wierzyła, że chłopak dostał się do Dąbrowicy bez niczyjej pomocy. To nie pasowało do jego osobowości: młodego, rozsądnego i obowiązkowego człowieka, który zawsze na czas przyjeżdżał do domu.

– Przeszłam trasę od miejsca, gdzie Marek był widziany po raz ostatni aż do stawu w Dąbrowicy. To prawie osiem kilometrów. I wcale nie przypomina drogi, którą miał przemierzyć w drodze na stancję – mówi matka Marka. I dodaje, że syn miał zawsze orientację w terenie.

Jej zdaniem, po wyjściu z pubu nie zachowywał się jak osoba, która nie wie, co się z nią dzieje. – To widać na filmie z kamery monitoringu.

Czy rodzice Marka złożą zażalenie na decyzję prokuratury? Zdecydują o tym po Nowym Roku.

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gada / 2 stycznia 2010 o 21:11
0
a może właściwym komentarzem do prokuratorów, byłoby stwierdzenie uważane za nieobraźliwe tzn "spieprzajcie dziady" ?
Avatar
Gość / 2 stycznia 2010 o 11:11
0
zzz napisał:
I znów ktoś zabiera głos w sprawie nie mając o niej zielonego pojęcia. Jakieś isnyuacje i przypuszczenia. Ludzie szukają tylko taniej sensacji. Nic dziwnego, że już kilka razy zwłoki miały być odnalezione w parku z wyciętymi narządami. Kolejna teoria spiskowa. Sprawa już dawno powinna być zamknięta bo wszystko i tak wskazywało na taki jej finał, jaki ma teraz miejsce.

mysle ze nie chodzi tu o tania sensacje tylko wiekszosc zgodzi sie z tym ze on sam nie zginal bez udziału osób trzecihc , dlatego nie dziwne sa takie wpisy a rodzinie nie dziwie sie ze docieka prawdy ja tez bym nie dał umorzyc śledztwa

mysle ze nie chodzi tu o tania sensacje tylko wiekszosc zgodzi sie z tym ze on sam nie zginal bez udziału osób trzecihc , dlatego nie dziwne sa takie wpisy a rodzinie nie dziwie sie ze docieka prawdy ja tez bym nie dał umorzyc śledztwa rozwiń
Avatar
Gość / 1 stycznia 2010 o 17:17
0
Chyba nikt nie wierzy w to ze chłopak sam to wszystko zaplanował i sam się utopił jednak od chwili zaginięcia do czasu znaleznienia zwłok minęło za duzo czasu aby dało się odczytać jakieś ślady pozostawione przez osoby które mogły mieć związek z jego smiercią. Przypuszczalnie była to przypadkowa śmierć, ktoś chciał się zabawić i wrzucił biednego pijanego studencika do lodowatego bajora, sytuacja wymknęła się spod kontroli i chłopak się utopił a sprawcy uciekli w popłochu. Tej zagadki nie da się rozwiązać nie mając zadnych dowodów dlatego nie dziwi reakcja prokuratury o umorzeniu śledztwa z braku dowodów.
Chyba nikt nie wierzy w to ze chłopak sam to wszystko zaplanował i sam się utopił jednak od chwili zaginięcia do czasu znaleznienia zwłok minęło za duzo czasu aby dało się odczytać jakieś ślady pozostawione przez osoby które mogły mieć związek z jego smiercią. Przypuszczalnie była to przypadkowa śmierć, ktoś chciał się zabawić i wrzucił biednego pijanego studencika do lodowatego bajora, sytuacja wymknęła się spod kontroli i chłopak się utopił a sprawcy uciekli w popłochu. Tej zagadki nie da się rozwiązać nie mając zadnych dowodów dlatego nie... rozwiń
Avatar
~Max~ / 1 stycznia 2010 o 16:08
0
Gość napisał:
ile ludzi ginie i jakos nie wydaja tyle kasy na poszukiwania co na jego i jeszcze okazalo sie ze nie zyl, pomyslcie ile akcja poszukiwawcza kosztowala? helikopter itp niech rodzina jak chce dochodzic prawdy wynajmie detektywa, wystarczajaco podatnikow ta sprawa juz kosztowala!!

Ty chyba nie jesteś normalny!!!jakie ty mały ograniczony człowieczku duże płacisz podatki skoro tak się wypowiadasz?może i ty kiedyś zaginiesz i chciałbym żeby cię odnalezli i przeczytał takie same głupie komentarze na swój temat jakie ty wypisujesz.Bo chyba nikt ci nie powiedział że nic nie ma cenniejszego od ludzkiego życia!!!

Ty chyba nie jesteś normalny!!!jakie ty mały ograniczony człowieczku duże płacisz podatki skoro tak się wypowiadasz?może i ty kiedyś zaginiesz i chciałbym żeby cię odnalezli i przeczytał takie same głupie komentarze na swój temat jakie ty wypisujesz.Bo chyba nikt ci nie powiedział że nic nie ma cenniejszego od ludzkiego życia!!! rozwiń
Avatar
zzz / 1 stycznia 2010 o 14:42
0
moli napisał:
Czas jaki rzekomo lezał nie łączy sie z rozkładem ciała. Ciało Marka nie było w takim stanie rozkładu jakim ksiązkowo powinno byc.

I znów ktoś zabiera głos w sprawie nie mając o niej zielonego pojęcia. Jakieś isnyuacje i przypuszczenia. Ludzie szukają tylko taniej sensacji. Nic dziwnego, że już kilka razy zwłoki miały być odnalezione w parku z wyciętymi narządami. Kolejna teoria spiskowa. Sprawa już dawno powinna być zamknięta bo wszystko i tak wskazywało na taki jej finał, jaki ma teraz miejsce.

I znów ktoś zabiera głos w sprawie nie mając o niej zielonego pojęcia. Jakieś isnyuacje i przypuszczenia. Ludzie szukają tylko taniej sensacji. Nic dziwnego, że już kilka razy zwłoki miały być odnalezione w parku z wyciętymi narządami. Kolejna teoria spiskowa. Sprawa już dawno powinna być zamknięta bo wszystko i tak wskazywało na taki jej finał, jaki ma teraz miejsce. rozwiń
Avatar
Gość / 1 stycznia 2010 o 12:59
0
ile ludzi ginie i jakos nie wydaja tyle kasy na poszukiwania co na jego i jeszcze okazalo sie ze nie zyl, pomyslcie ile akcja poszukiwawcza kosztowala? helikopter itp niech rodzina jak chce dochodzic prawdy wynajmie detektywa, wystarczajaco podatnikow ta sprawa juz kosztowala!!
Avatar
moli / 1 stycznia 2010 o 09:29
0
Nie dziw sie ze rodzina docieka jak to sie stało. Moze i był Marek pijany ale to ze znaleziono go w stawie to duzy znak zapytania. Kiedys ktos w komentarzach nawet pisał ze chodził tamtedy w czasie kiedy marek powinien tam lezec a niczego nie widział. Czas jaki rzekomo lezał nie łączy sie z rozkładem ciała. Ciało Marka nie było w takim stanie rozkładu jakim ksiązkowo powinno byc. ja bedac na miejscu rodziny tez nie dałabym wyciszyc sprawy, walczyłabym o prawdę bop na 99% jestem pewna ze Marek sam tam sie nie znalazl. Mopze nie zrobił mu nikt krzywdy moze popprostu dla żartów got am wywiózł a on wpadł do stawu ...nie wiem a może faktycznie ktos przycyznił sie bezposrednio do jego smierci. czasem rodzice maja mylne zdanie o swoich dzieciach , inni są w domu inni po za nim ale mysle ze Marek był tym samym czlowiekiem w domu jak i na studiach. przyzywalam bardzo te tragedię, zaginiecie wierzylam ze marek znajdzie sie żywy, tak sie jednak nie stało...trudo sie pogodzic ze strata ukochanej osoby tym bardziej ze zginał w naprawdę dziwnych okolicznosciach
Rodzinie zycze wytrwałosci i walki o prawde...wspóczuję straty syna ale dla niego musza dowiedziec sie co tak naprawde sie stało
Nie dziw sie ze rodzina docieka jak to sie stało. Moze i był Marek pijany ale to ze znaleziono go w stawie to duzy znak zapytania. Kiedys ktos w komentarzach nawet pisał ze chodził tamtedy w czasie kiedy marek powinien tam lezec a niczego nie widział. Czas jaki rzekomo lezał nie łączy sie z rozkładem ciała. Ciało Marka nie było w takim stanie rozkładu jakim ksiązkowo powinno byc. ja bedac na miejscu rodziny tez nie dałabym wyciszyc sprawy, walczyłabym o prawdę bop na 99% jestem pewna ze Marek sam tam sie nie znalazl. Mopze nie zrobił mu nik... rozwiń
Avatar
żarówa / 1 stycznia 2010 o 09:10
0
Może już nie podkręcać tego tematu...
Rodzinie trudno się pogodzić z tragedią, ale to nikt inny jak pijany Mareczek zafundował im te przeżycia.
No, może jeszcze wujek, który widział, że chłopak jest kołowaty i puścił go samego.
Avatar
gada / 2 stycznia 2010 o 21:11
0
a może właściwym komentarzem do prokuratorów, byłoby stwierdzenie uważane za nieobraźliwe tzn "spieprzajcie dziady" ?
Avatar
Gość / 2 stycznia 2010 o 11:11
0
zzz napisał:
I znów ktoś zabiera głos w sprawie nie mając o niej zielonego pojęcia. Jakieś isnyuacje i przypuszczenia. Ludzie szukają tylko taniej sensacji. Nic dziwnego, że już kilka razy zwłoki miały być odnalezione w parku z wyciętymi narządami. Kolejna teoria spiskowa. Sprawa już dawno powinna być zamknięta bo wszystko i tak wskazywało na taki jej finał, jaki ma teraz miejsce.

mysle ze nie chodzi tu o tania sensacje tylko wiekszosc zgodzi sie z tym ze on sam nie zginal bez udziału osób trzecihc , dlatego nie dziwne sa takie wpisy a rodzinie nie dziwie sie ze docieka prawdy ja tez bym nie dał umorzyc śledztwa

mysle ze nie chodzi tu o tania sensacje tylko wiekszosc zgodzi sie z tym ze on sam nie zginal bez udziału osób trzecihc , dlatego nie dziwne sa takie wpisy a rodzinie nie dziwie sie ze docieka prawdy ja tez bym nie dał umorzyc śledztwa rozwiń
Avatar
Gość / 1 stycznia 2010 o 17:17
0
Chyba nikt nie wierzy w to ze chłopak sam to wszystko zaplanował i sam się utopił jednak od chwili zaginięcia do czasu znaleznienia zwłok minęło za duzo czasu aby dało się odczytać jakieś ślady pozostawione przez osoby które mogły mieć związek z jego smiercią. Przypuszczalnie była to przypadkowa śmierć, ktoś chciał się zabawić i wrzucił biednego pijanego studencika do lodowatego bajora, sytuacja wymknęła się spod kontroli i chłopak się utopił a sprawcy uciekli w popłochu. Tej zagadki nie da się rozwiązać nie mając zadnych dowodów dlatego nie dziwi reakcja prokuratury o umorzeniu śledztwa z braku dowodów.
Chyba nikt nie wierzy w to ze chłopak sam to wszystko zaplanował i sam się utopił jednak od chwili zaginięcia do czasu znaleznienia zwłok minęło za duzo czasu aby dało się odczytać jakieś ślady pozostawione przez osoby które mogły mieć związek z jego smiercią. Przypuszczalnie była to przypadkowa śmierć, ktoś chciał się zabawić i wrzucił biednego pijanego studencika do lodowatego bajora, sytuacja wymknęła się spod kontroli i chłopak się utopił a sprawcy uciekli w popłochu. Tej zagadki nie da się rozwiązać nie mając zadnych dowodów dlatego nie... rozwiń
Avatar
~Max~ / 1 stycznia 2010 o 16:08
0
Gość napisał:
ile ludzi ginie i jakos nie wydaja tyle kasy na poszukiwania co na jego i jeszcze okazalo sie ze nie zyl, pomyslcie ile akcja poszukiwawcza kosztowala? helikopter itp niech rodzina jak chce dochodzic prawdy wynajmie detektywa, wystarczajaco podatnikow ta sprawa juz kosztowala!!

Ty chyba nie jesteś normalny!!!jakie ty mały ograniczony człowieczku duże płacisz podatki skoro tak się wypowiadasz?może i ty kiedyś zaginiesz i chciałbym żeby cię odnalezli i przeczytał takie same głupie komentarze na swój temat jakie ty wypisujesz.Bo chyba nikt ci nie powiedział że nic nie ma cenniejszego od ludzkiego życia!!!

Ty chyba nie jesteś normalny!!!jakie ty mały ograniczony człowieczku duże płacisz podatki skoro tak się wypowiadasz?może i ty kiedyś zaginiesz i chciałbym żeby cię odnalezli i przeczytał takie same głupie komentarze na swój temat jakie ty wypisujesz.Bo chyba nikt ci nie powiedział że nic nie ma cenniejszego od ludzkiego życia!!! rozwiń
Avatar
zzz / 1 stycznia 2010 o 14:42
0
moli napisał:
Czas jaki rzekomo lezał nie łączy sie z rozkładem ciała. Ciało Marka nie było w takim stanie rozkładu jakim ksiązkowo powinno byc.

I znów ktoś zabiera głos w sprawie nie mając o niej zielonego pojęcia. Jakieś isnyuacje i przypuszczenia. Ludzie szukają tylko taniej sensacji. Nic dziwnego, że już kilka razy zwłoki miały być odnalezione w parku z wyciętymi narządami. Kolejna teoria spiskowa. Sprawa już dawno powinna być zamknięta bo wszystko i tak wskazywało na taki jej finał, jaki ma teraz miejsce.

I znów ktoś zabiera głos w sprawie nie mając o niej zielonego pojęcia. Jakieś isnyuacje i przypuszczenia. Ludzie szukają tylko taniej sensacji. Nic dziwnego, że już kilka razy zwłoki miały być odnalezione w parku z wyciętymi narządami. Kolejna teoria spiskowa. Sprawa już dawno powinna być zamknięta bo wszystko i tak wskazywało na taki jej finał, jaki ma teraz miejsce. rozwiń
Avatar
Gość / 1 stycznia 2010 o 12:59
0
ile ludzi ginie i jakos nie wydaja tyle kasy na poszukiwania co na jego i jeszcze okazalo sie ze nie zyl, pomyslcie ile akcja poszukiwawcza kosztowala? helikopter itp niech rodzina jak chce dochodzic prawdy wynajmie detektywa, wystarczajaco podatnikow ta sprawa juz kosztowala!!
Avatar
moli / 1 stycznia 2010 o 09:29
0
Nie dziw sie ze rodzina docieka jak to sie stało. Moze i był Marek pijany ale to ze znaleziono go w stawie to duzy znak zapytania. Kiedys ktos w komentarzach nawet pisał ze chodził tamtedy w czasie kiedy marek powinien tam lezec a niczego nie widział. Czas jaki rzekomo lezał nie łączy sie z rozkładem ciała. Ciało Marka nie było w takim stanie rozkładu jakim ksiązkowo powinno byc. ja bedac na miejscu rodziny tez nie dałabym wyciszyc sprawy, walczyłabym o prawdę bop na 99% jestem pewna ze Marek sam tam sie nie znalazl. Mopze nie zrobił mu nikt krzywdy moze popprostu dla żartów got am wywiózł a on wpadł do stawu ...nie wiem a może faktycznie ktos przycyznił sie bezposrednio do jego smierci. czasem rodzice maja mylne zdanie o swoich dzieciach , inni są w domu inni po za nim ale mysle ze Marek był tym samym czlowiekiem w domu jak i na studiach. przyzywalam bardzo te tragedię, zaginiecie wierzylam ze marek znajdzie sie żywy, tak sie jednak nie stało...trudo sie pogodzic ze strata ukochanej osoby tym bardziej ze zginał w naprawdę dziwnych okolicznosciach
Rodzinie zycze wytrwałosci i walki o prawde...wspóczuję straty syna ale dla niego musza dowiedziec sie co tak naprawde sie stało
Nie dziw sie ze rodzina docieka jak to sie stało. Moze i był Marek pijany ale to ze znaleziono go w stawie to duzy znak zapytania. Kiedys ktos w komentarzach nawet pisał ze chodził tamtedy w czasie kiedy marek powinien tam lezec a niczego nie widział. Czas jaki rzekomo lezał nie łączy sie z rozkładem ciała. Ciało Marka nie było w takim stanie rozkładu jakim ksiązkowo powinno byc. ja bedac na miejscu rodziny tez nie dałabym wyciszyc sprawy, walczyłabym o prawdę bop na 99% jestem pewna ze Marek sam tam sie nie znalazl. Mopze nie zrobił mu nik... rozwiń
Avatar
żarówa / 1 stycznia 2010 o 09:10
0
Może już nie podkręcać tego tematu...
Rodzinie trudno się pogodzić z tragedią, ale to nikt inny jak pijany Mareczek zafundował im te przeżycia.
No, może jeszcze wujek, który widział, że chłopak jest kołowaty i puścił go samego.
Zobacz wszystkie komentarze 8
Trwa cisza wyborcza
Do czasu jej zakończenia zamieszczanie komentarzy mających charakter agitacyjny jest zabronione przez polskie prawo. Odpowiedzialność za opublikowaną przez siebie treść ponosi autor.

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wybory samorządowe 2018. Wyniki sondażowe głosowania exit poll [relacja]

Wybory samorządowe 2018. Wyniki sondażowe głosowania exit poll [relacja] 0 0

Wybory samorządowe 2018. Sprawdź sondażowe wyniki głosowania powstałe na podstawie badania exit poll przeprowadzonego przez Ipsos dla trzech stacji telewizyjnych. Opublikujemy je zaraz po zakończeniu ciszy wyborczej o godz. 21.

Agitacja, wulgaryzmy, wynoszenie kart. PKW: 565 przestępstw i wykroczeń związanych z ciszą wyborczą
film

Agitacja, wulgaryzmy, wynoszenie kart. PKW: 565 przestępstw i wykroczeń związanych z ciszą wyborczą 0 0

– Jeżeli chodzi o wykroczenia z kodeksu wyborczego, najwięcej incydentów dotyczyło uszkadzania ogłoszeń: było ich 36, a z kodeksu wykroczeń 45 incydentów niedozwolonej agitacji wyborczej – podał członek Państwowej Komisji Wyborczej, Arkadiusz Despot-Mładanowicz.

Wybory samorządowe 2018: Frekwencja o godz. 17 we wszystkich gminach Lubelskiego
galeria

Wybory samorządowe 2018: Frekwencja o godz. 17 we wszystkich gminach Lubelskiego 24 1

Wybory samorządowe 2018. Sprawdź frekwencję o godz. 17 w poszczególnych gminach woj. lubelskiego. Najwyższa była w gminie Godziszów, a najniższa w gminie Stężyca.

Gala TFL 15 Noxy Night: Szymajda lepszy od Maciejowskiego (ZDJĘCIA)
galeria

Gala TFL 15 Noxy Night: Szymajda lepszy od Maciejowskiego (ZDJĘCIA) 0 0

W sobotę w lubelskiej hali MOSiR odbyła się Gala TFL 15 „NOXY NIGHT”. W walce wieczoru Hubert „Małpa” Szymajda pokonał Roberta „Karpackie Serce” Maciejowskiego przez jednogłośną decyzję sędziów. Sama impreza również okazała się olbrzymim organizacyjnym sukcesem

Ślęza Wrocław okazała się zbyt mocna dla lubelskich "Pszczółek"

Ślęza Wrocław okazała się zbyt mocna dla lubelskich "Pszczółek" 0 6

Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin zanotowała trzecią porażkę w tym sezonie. Akademiczki przegrały 78:80 ze Ślęzą Wrocław. Brianna Kiesel zdobyła 34 punkty, ale ona i jej koleżanki przespały większą część spotkania.

Motocyklista szalał na hondzie po polach. Nie był do końca trzeźwy

Motocyklista szalał na hondzie po polach. Nie był do końca trzeźwy 1 0

Pobytem w szpitalu zakończyła się przejażdżka 29-latka z gm. Zamość, który w sobotnie popołudnie postanowił przejechać się motocyklem honda polami w miejscowości Niedzieliska.

Lublin: Motocyklista na kawasaki wjechał w bok autobusu

Lublin: Motocyklista na kawasaki wjechał w bok autobusu 4 1

Komenda Miejska Policji w Lublinie prowadzi postępowanie w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło na ul. Plewińskiego w Lublinie.

Lubelskie: W poniedziałek od rana akcja policji na drodze krajowej

Lubelskie: W poniedziałek od rana akcja policji na drodze krajowej 48 1

W poniedziałek policjanci z drogówki przeprowadzą działania prewencyjno - kontrolne na drodze krajowej nr 74. Akcja obejmie powiaty: kraśnicki, janowski, biłgorajski, zamojski i hrubieszowski.

Kamp! z promocją nowej płyty w Lublinie
17 listopada 2018, 20:00

Kamp! z promocją nowej płyty w Lublinie 3 0

Co Gdzie Kiedy. Już 17 listopada o godz. 20 na scenie Domu Kultury (Krakowskie Przedmieście) wystąpi formacja Kamp!, która będzie promować swoją najnowszą płytę.

Nie żyje 20-letnia kobieta. Została śmiertelnie raniona nożem w klatkę piersiową

Nie żyje 20-letnia kobieta. Została śmiertelnie raniona nożem w klatkę piersiową 40 1

Do tragedii doszło w sobotę około godz. 23.30 w jednym z mieszkań na osiedlu Dyrekcja Dolna w Chełmie.

Przed koncertem Varius Manx w Lublinie. Rozmowa z Kasią Stankiewicz

Przed koncertem Varius Manx w Lublinie. Rozmowa z Kasią Stankiewicz 0 0

W ubiegłym roku po wieloletniej przerwie Kasia Stankiewicz wróciła do koncertowania z grupą Varius Manx, a już 22 listopada o godzinie 19 artystka wraz z zespołem wystąpi na scenie Centrum Spotkania Kultur w ramach promocji albumu „ENT”.

Nie wszyscy mogli dzisiaj zagłosować. Ministerstwo: To nie wina systemu

Nie wszyscy mogli dzisiaj zagłosować. Ministerstwo: To nie wina systemu 20 5

Wielu wyborców odeszło dzisiaj od urn z kwitkiem. Ich nazwiska nie zostały dołączone do spisu wyborców. Ministerstwo tłumaczy, że to wina gmin, a nie systemu elektronicznego.

Elizówka: Zderzenie audi z busem

Elizówka: Zderzenie audi z busem 0 0

Audi zderzyło się z busem pasażerskim w Elizówce kolo Lublina

Biała Podlaska: Sprzęt z serduszkiem dla najmłodszych

Biała Podlaska: Sprzęt z serduszkiem dla najmłodszych 0 3

 Kolejne sprzęty od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy trafiły do oddziału neonatologicznego bialskiego szpitala. Oddział nosi imię orkiestry i w ponad 90 proc. jest wyposażony sprzętem z serduszkiem

Wybory samorządowe 2018: Frekwencja we wszystkich gminach Lubelskiego z godz. 12

Wybory samorządowe 2018: Frekwencja we wszystkich gminach Lubelskiego z godz. 12 121 2

Wybory samorządowe 2018. Sprawdź frekwencję w poszczególnych gminach woj. lubelskiego.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!