Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

30 grudnia 2009 r.
19:19
Edytuj ten wpis

Rodzina Marka Wojciechowskiego nie wierzy śledczym

0 8 A A

Śmierć Marka Wojciechowskiego nie była wynikiem przestępstwa – uważa lubelska prokuratura. Umorzyła śledztwo w sprawie, którą wiosną żyło całe lubelskie środowisko studenckie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Chcemy dowiedzieć się prawdy – mówi Bożena Wojciechowska, matka Marka. – Wolałabym, żeby przekonano mnie, że syn rzeczywiście sam doszedł do Dąbrowicy i się utopił. Bo to, co przedstawiła prokuratora i policja, to tylko przypuszczenia.

Tajemniczym zniknięciem Marka Wojciechowskiego interesowała się cała Lubelszczyzna. Śledztwo prowadzono w dwóch kierunkach: prokurator próbował ustalić, czy studenta pozbawiano wolności oraz czy ktoś przyczynił się do jego śmierci.

– W obu przypadkach nie doszło do popełnienia przestępstwa – mówi Beata Syk-Jankowska, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie. – Nie podajemy uzasadnienia naszej decyzji, bo najpierw otrzyma jego rodzina.

17 marca wieczorem chłopak był ze swoim wujkiem w klubie Archiwum, w pobliżu miasteczka akademickiego w Lublinie. Pili piwo. Rozstali się po północy. Marek miał dojść na stancję przy ul. Tymiankowej.

Kamery z ulicznego monitoringu pokazują, jak idzie samotnie ulicą Pagi w kierunku ulicy Głębokiej. Potem ślad się urywa. Policja przez miesiąc przeczesywała całe połacie Lublina, sprawdzała zapisy ulicznych kamer.

20 kwietnia właściciel przydrożnego stawu w podlubelskiej Dąbrowicy zauważył w wodzie ciało mężczyzny. Wyniki sekcji zwłok wskazywały, że przyczyną śmierci studenta było utonięcie. Biegli nie stwierdzili na jego ciele śladów pobicia.

Rodzina Marka od momentu znalezienia zwłok nie wierzyła, że chłopak dostał się do Dąbrowicy bez niczyjej pomocy. To nie pasowało do jego osobowości: młodego, rozsądnego i obowiązkowego człowieka, który zawsze na czas przyjeżdżał do domu.

– Przeszłam trasę od miejsca, gdzie Marek był widziany po raz ostatni aż do stawu w Dąbrowicy. To prawie osiem kilometrów. I wcale nie przypomina drogi, którą miał przemierzyć w drodze na stancję – mówi matka Marka. I dodaje, że syn miał zawsze orientację w terenie.

Jej zdaniem, po wyjściu z pubu nie zachowywał się jak osoba, która nie wie, co się z nią dzieje. – To widać na filmie z kamery monitoringu.

Czy rodzice Marka złożą zażalenie na decyzję prokuratury? Zdecydują o tym po Nowym Roku.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gada / 2 stycznia 2010 r. o 21:11
a może właściwym komentarzem do prokuratorów, byłoby stwierdzenie uważane za nieobraźliwe tzn "spieprzajcie dziady" ?
Avatar
Gość / 2 stycznia 2010 r. o 11:11
zzz napisał:
I znów ktoś zabiera głos w sprawie nie mając o niej zielonego pojęcia. Jakieś isnyuacje i przypuszczenia. Ludzie szukają tylko taniej sensacji. Nic dziwnego, że już kilka razy zwłoki miały być odnalezione w parku z wyciętymi narządami. Kolejna teoria spiskowa. Sprawa już dawno powinna być zamknięta bo wszystko i tak wskazywało na taki jej finał, jaki ma teraz miejsce.

mysle ze nie chodzi tu o tania sensacje tylko wiekszosc zgodzi sie z tym ze on sam nie zginal bez udziału osób trzecihc , dlatego nie dziwne sa takie wpisy a rodzinie nie dziwie sie ze docieka prawdy ja tez bym nie dał umorzyc śledztwa

mysle ze nie chodzi tu o tania sensacje tylko wiekszosc zgodzi sie z tym ze on sam nie zginal bez udziału osób trzecihc , dlatego nie dziwne sa takie wpisy a rodzinie nie dziwie sie ze docieka prawdy ja tez bym nie dał umorzyc śledztwa rozwiń
Avatar
Gość / 1 stycznia 2010 r. o 17:17
Chyba nikt nie wierzy w to ze chłopak sam to wszystko zaplanował i sam się utopił jednak od chwili zaginięcia do czasu znaleznienia zwłok minęło za duzo czasu aby dało się odczytać jakieś ślady pozostawione przez osoby które mogły mieć związek z jego smiercią. Przypuszczalnie była to przypadkowa śmierć, ktoś chciał się zabawić i wrzucił biednego pijanego studencika do lodowatego bajora, sytuacja wymknęła się spod kontroli i chłopak się utopił a sprawcy uciekli w popłochu. Tej zagadki nie da się rozwiązać nie mając zadnych dowodów dlatego nie dziwi reakcja prokuratury o umorzeniu śledztwa z braku dowodów.
Chyba nikt nie wierzy w to ze chłopak sam to wszystko zaplanował i sam się utopił jednak od chwili zaginięcia do czasu znaleznienia zwłok minęło za duzo czasu aby dało się odczytać jakieś ślady pozostawione przez osoby które mogły mieć związek z jego smiercią. Przypuszczalnie była to przypadkowa śmierć, ktoś chciał się zabawić i wrzucił biednego pijanego studencika do lodowatego bajora, sytuacja wymknęła się spod kontroli i chłopak się utopił a sprawcy uciekli w popłochu. Tej zagadki nie da się rozwiązać nie mając zadnych dowodów dlatego nie... rozwiń
Avatar
~Max~ / 1 stycznia 2010 r. o 16:08
Gość napisał:
ile ludzi ginie i jakos nie wydaja tyle kasy na poszukiwania co na jego i jeszcze okazalo sie ze nie zyl, pomyslcie ile akcja poszukiwawcza kosztowala? helikopter itp niech rodzina jak chce dochodzic prawdy wynajmie detektywa, wystarczajaco podatnikow ta sprawa juz kosztowala!!

Ty chyba nie jesteś normalny!!!jakie ty mały ograniczony człowieczku duże płacisz podatki skoro tak się wypowiadasz?może i ty kiedyś zaginiesz i chciałbym żeby cię odnalezli i przeczytał takie same głupie komentarze na swój temat jakie ty wypisujesz.Bo chyba nikt ci nie powiedział że nic nie ma cenniejszego od ludzkiego życia!!!

Ty chyba nie jesteś normalny!!!jakie ty mały ograniczony człowieczku duże płacisz podatki skoro tak się wypowiadasz?może i ty kiedyś zaginiesz i chciałbym żeby cię odnalezli i przeczytał takie same głupie komentarze na swój temat jakie ty wypisujesz.Bo chyba nikt ci nie powiedział że nic nie ma cenniejszego od ludzkiego życia!!! rozwiń
Avatar
zzz / 1 stycznia 2010 r. o 14:42
moli napisał:
Czas jaki rzekomo lezał nie łączy sie z rozkładem ciała. Ciało Marka nie było w takim stanie rozkładu jakim ksiązkowo powinno byc.

I znów ktoś zabiera głos w sprawie nie mając o niej zielonego pojęcia. Jakieś isnyuacje i przypuszczenia. Ludzie szukają tylko taniej sensacji. Nic dziwnego, że już kilka razy zwłoki miały być odnalezione w parku z wyciętymi narządami. Kolejna teoria spiskowa. Sprawa już dawno powinna być zamknięta bo wszystko i tak wskazywało na taki jej finał, jaki ma teraz miejsce.

I znów ktoś zabiera głos w sprawie nie mając o niej zielonego pojęcia. Jakieś isnyuacje i przypuszczenia. Ludzie szukają tylko taniej sensacji. Nic dziwnego, że już kilka razy zwłoki miały być odnalezione w parku z wyciętymi narządami. Kolejna teoria spiskowa. Sprawa już dawno powinna być zamknięta bo wszystko i tak wskazywało na taki jej finał, jaki ma teraz miejsce. rozwiń
Avatar
Gość / 1 stycznia 2010 r. o 12:59
ile ludzi ginie i jakos nie wydaja tyle kasy na poszukiwania co na jego i jeszcze okazalo sie ze nie zyl, pomyslcie ile akcja poszukiwawcza kosztowala? helikopter itp niech rodzina jak chce dochodzic prawdy wynajmie detektywa, wystarczajaco podatnikow ta sprawa juz kosztowala!!
Avatar
moli / 1 stycznia 2010 r. o 09:29
Nie dziw sie ze rodzina docieka jak to sie stało. Moze i był Marek pijany ale to ze znaleziono go w stawie to duzy znak zapytania. Kiedys ktos w komentarzach nawet pisał ze chodził tamtedy w czasie kiedy marek powinien tam lezec a niczego nie widział. Czas jaki rzekomo lezał nie łączy sie z rozkładem ciała. Ciało Marka nie było w takim stanie rozkładu jakim ksiązkowo powinno byc. ja bedac na miejscu rodziny tez nie dałabym wyciszyc sprawy, walczyłabym o prawdę bop na 99% jestem pewna ze Marek sam tam sie nie znalazl. Mopze nie zrobił mu nikt krzywdy moze popprostu dla żartów got am wywiózł a on wpadł do stawu ...nie wiem a może faktycznie ktos przycyznił sie bezposrednio do jego smierci. czasem rodzice maja mylne zdanie o swoich dzieciach , inni są w domu inni po za nim ale mysle ze Marek był tym samym czlowiekiem w domu jak i na studiach. przyzywalam bardzo te tragedię, zaginiecie wierzylam ze marek znajdzie sie żywy, tak sie jednak nie stało...trudo sie pogodzic ze strata ukochanej osoby tym bardziej ze zginał w naprawdę dziwnych okolicznosciach
Rodzinie zycze wytrwałosci i walki o prawde...wspóczuję straty syna ale dla niego musza dowiedziec sie co tak naprawde sie stało
Nie dziw sie ze rodzina docieka jak to sie stało. Moze i był Marek pijany ale to ze znaleziono go w stawie to duzy znak zapytania. Kiedys ktos w komentarzach nawet pisał ze chodził tamtedy w czasie kiedy marek powinien tam lezec a niczego nie widział. Czas jaki rzekomo lezał nie łączy sie z rozkładem ciała. Ciało Marka nie było w takim stanie rozkładu jakim ksiązkowo powinno byc. ja bedac na miejscu rodziny tez nie dałabym wyciszyc sprawy, walczyłabym o prawdę bop na 99% jestem pewna ze Marek sam tam sie nie znalazl. Mopze nie zrobił mu nik... rozwiń
Avatar
żarówa / 1 stycznia 2010 r. o 09:10
Może już nie podkręcać tego tematu...
Rodzinie trudno się pogodzić z tragedią, ale to nikt inny jak pijany Mareczek zafundował im te przeżycia.
No, może jeszcze wujek, który widział, że chłopak jest kołowaty i puścił go samego.
Avatar
gada / 2 stycznia 2010 r. o 21:11
a może właściwym komentarzem do prokuratorów, byłoby stwierdzenie uważane za nieobraźliwe tzn "spieprzajcie dziady" ?
Avatar
Gość / 2 stycznia 2010 r. o 11:11
zzz napisał:
I znów ktoś zabiera głos w sprawie nie mając o niej zielonego pojęcia. Jakieś isnyuacje i przypuszczenia. Ludzie szukają tylko taniej sensacji. Nic dziwnego, że już kilka razy zwłoki miały być odnalezione w parku z wyciętymi narządami. Kolejna teoria spiskowa. Sprawa już dawno powinna być zamknięta bo wszystko i tak wskazywało na taki jej finał, jaki ma teraz miejsce.

mysle ze nie chodzi tu o tania sensacje tylko wiekszosc zgodzi sie z tym ze on sam nie zginal bez udziału osób trzecihc , dlatego nie dziwne sa takie wpisy a rodzinie nie dziwie sie ze docieka prawdy ja tez bym nie dał umorzyc śledztwa

mysle ze nie chodzi tu o tania sensacje tylko wiekszosc zgodzi sie z tym ze on sam nie zginal bez udziału osób trzecihc , dlatego nie dziwne sa takie wpisy a rodzinie nie dziwie sie ze docieka prawdy ja tez bym nie dał umorzyc śledztwa rozwiń
Avatar
Gość / 1 stycznia 2010 r. o 17:17
Chyba nikt nie wierzy w to ze chłopak sam to wszystko zaplanował i sam się utopił jednak od chwili zaginięcia do czasu znaleznienia zwłok minęło za duzo czasu aby dało się odczytać jakieś ślady pozostawione przez osoby które mogły mieć związek z jego smiercią. Przypuszczalnie była to przypadkowa śmierć, ktoś chciał się zabawić i wrzucił biednego pijanego studencika do lodowatego bajora, sytuacja wymknęła się spod kontroli i chłopak się utopił a sprawcy uciekli w popłochu. Tej zagadki nie da się rozwiązać nie mając zadnych dowodów dlatego nie dziwi reakcja prokuratury o umorzeniu śledztwa z braku dowodów.
Chyba nikt nie wierzy w to ze chłopak sam to wszystko zaplanował i sam się utopił jednak od chwili zaginięcia do czasu znaleznienia zwłok minęło za duzo czasu aby dało się odczytać jakieś ślady pozostawione przez osoby które mogły mieć związek z jego smiercią. Przypuszczalnie była to przypadkowa śmierć, ktoś chciał się zabawić i wrzucił biednego pijanego studencika do lodowatego bajora, sytuacja wymknęła się spod kontroli i chłopak się utopił a sprawcy uciekli w popłochu. Tej zagadki nie da się rozwiązać nie mając zadnych dowodów dlatego nie... rozwiń
Avatar
~Max~ / 1 stycznia 2010 r. o 16:08
Gość napisał:
ile ludzi ginie i jakos nie wydaja tyle kasy na poszukiwania co na jego i jeszcze okazalo sie ze nie zyl, pomyslcie ile akcja poszukiwawcza kosztowala? helikopter itp niech rodzina jak chce dochodzic prawdy wynajmie detektywa, wystarczajaco podatnikow ta sprawa juz kosztowala!!

Ty chyba nie jesteś normalny!!!jakie ty mały ograniczony człowieczku duże płacisz podatki skoro tak się wypowiadasz?może i ty kiedyś zaginiesz i chciałbym żeby cię odnalezli i przeczytał takie same głupie komentarze na swój temat jakie ty wypisujesz.Bo chyba nikt ci nie powiedział że nic nie ma cenniejszego od ludzkiego życia!!!

Ty chyba nie jesteś normalny!!!jakie ty mały ograniczony człowieczku duże płacisz podatki skoro tak się wypowiadasz?może i ty kiedyś zaginiesz i chciałbym żeby cię odnalezli i przeczytał takie same głupie komentarze na swój temat jakie ty wypisujesz.Bo chyba nikt ci nie powiedział że nic nie ma cenniejszego od ludzkiego życia!!! rozwiń
Avatar
zzz / 1 stycznia 2010 r. o 14:42
moli napisał:
Czas jaki rzekomo lezał nie łączy sie z rozkładem ciała. Ciało Marka nie było w takim stanie rozkładu jakim ksiązkowo powinno byc.

I znów ktoś zabiera głos w sprawie nie mając o niej zielonego pojęcia. Jakieś isnyuacje i przypuszczenia. Ludzie szukają tylko taniej sensacji. Nic dziwnego, że już kilka razy zwłoki miały być odnalezione w parku z wyciętymi narządami. Kolejna teoria spiskowa. Sprawa już dawno powinna być zamknięta bo wszystko i tak wskazywało na taki jej finał, jaki ma teraz miejsce.

I znów ktoś zabiera głos w sprawie nie mając o niej zielonego pojęcia. Jakieś isnyuacje i przypuszczenia. Ludzie szukają tylko taniej sensacji. Nic dziwnego, że już kilka razy zwłoki miały być odnalezione w parku z wyciętymi narządami. Kolejna teoria spiskowa. Sprawa już dawno powinna być zamknięta bo wszystko i tak wskazywało na taki jej finał, jaki ma teraz miejsce. rozwiń
Avatar
Gość / 1 stycznia 2010 r. o 12:59
ile ludzi ginie i jakos nie wydaja tyle kasy na poszukiwania co na jego i jeszcze okazalo sie ze nie zyl, pomyslcie ile akcja poszukiwawcza kosztowala? helikopter itp niech rodzina jak chce dochodzic prawdy wynajmie detektywa, wystarczajaco podatnikow ta sprawa juz kosztowala!!
Avatar
moli / 1 stycznia 2010 r. o 09:29
Nie dziw sie ze rodzina docieka jak to sie stało. Moze i był Marek pijany ale to ze znaleziono go w stawie to duzy znak zapytania. Kiedys ktos w komentarzach nawet pisał ze chodził tamtedy w czasie kiedy marek powinien tam lezec a niczego nie widział. Czas jaki rzekomo lezał nie łączy sie z rozkładem ciała. Ciało Marka nie było w takim stanie rozkładu jakim ksiązkowo powinno byc. ja bedac na miejscu rodziny tez nie dałabym wyciszyc sprawy, walczyłabym o prawdę bop na 99% jestem pewna ze Marek sam tam sie nie znalazl. Mopze nie zrobił mu nikt krzywdy moze popprostu dla żartów got am wywiózł a on wpadł do stawu ...nie wiem a może faktycznie ktos przycyznił sie bezposrednio do jego smierci. czasem rodzice maja mylne zdanie o swoich dzieciach , inni są w domu inni po za nim ale mysle ze Marek był tym samym czlowiekiem w domu jak i na studiach. przyzywalam bardzo te tragedię, zaginiecie wierzylam ze marek znajdzie sie żywy, tak sie jednak nie stało...trudo sie pogodzic ze strata ukochanej osoby tym bardziej ze zginał w naprawdę dziwnych okolicznosciach
Rodzinie zycze wytrwałosci i walki o prawde...wspóczuję straty syna ale dla niego musza dowiedziec sie co tak naprawde sie stało
Nie dziw sie ze rodzina docieka jak to sie stało. Moze i był Marek pijany ale to ze znaleziono go w stawie to duzy znak zapytania. Kiedys ktos w komentarzach nawet pisał ze chodził tamtedy w czasie kiedy marek powinien tam lezec a niczego nie widział. Czas jaki rzekomo lezał nie łączy sie z rozkładem ciała. Ciało Marka nie było w takim stanie rozkładu jakim ksiązkowo powinno byc. ja bedac na miejscu rodziny tez nie dałabym wyciszyc sprawy, walczyłabym o prawdę bop na 99% jestem pewna ze Marek sam tam sie nie znalazl. Mopze nie zrobił mu nik... rozwiń
Avatar
żarówa / 1 stycznia 2010 r. o 09:10
Może już nie podkręcać tego tematu...
Rodzinie trudno się pogodzić z tragedią, ale to nikt inny jak pijany Mareczek zafundował im te przeżycia.
No, może jeszcze wujek, który widział, że chłopak jest kołowaty i puścił go samego.
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lustra Arsztajnowej. Najważniejsza w lubelskiej kulturze
zdjęcia
galeria

Lustra Arsztajnowej. Najważniejsza w lubelskiej kulturze

W piątkowy wieczór w Muzeum Józefa Czechowicza w Lublinie odbył się wernisaż wystawy „Lustra. Franciszka Arnsztajnowa”.

Pomnik w centrum Włodawy musi zniknąć? Mieszkańcy powiedzieli czego chcą

Pomnik w centrum Włodawy musi zniknąć? Mieszkańcy powiedzieli czego chcą

Mieszkańcy nie chcą pomnika „walk i męczeństwa żołnierzy polskich i sowieckich” w centrum miasta. Tak wynika z przeprowadzonej przez magistrat ankiety. Decyzja w sprawie przyszłości monumentu ma zapaść w najbliższych dniach

22 artystów w Galerii Białej. Zdjęcia z wernisażu
zdjęcia
galeria

22 artystów w Galerii Białej. Zdjęcia z wernisażu

Tytuł wystawy „art. dekoracyjne” podkreśla wieloznaczność słowa „artykuł”. Będzie ją można zobaczyć do 29 lipca.

Komunikacja miejska w Lublinie. Jest 210 złotych, a będzie więcej

Komunikacja miejska w Lublinie. Jest 210 złotych, a będzie więcej

Nie tylko o wysokości ceny biletów zdecydują radni na najbliższej sesji. Decyzja na „tak” oznacza, że wzrośnie także wysokość kary dla gapowiczów.

Pewna wygrana Motoru Lublin z Arged Malesa Ostrowem w PGE Ekstralidze

Pewna wygrana Motoru Lublin z Arged Malesa Ostrowem w PGE Ekstralidze

Żużlowcy Motoru Lublin nie mieli większych problemów z tym, żeby zabezpieczyć swoją szóstą wygraną w tym sezonie. Żółto-biało-niebiescy pokonali w piątek na wyjeździe Arged Malesa Ostrów 55:35

Bełżec. Cerkiew otwarta przez trzy dni. Można zwiedzać
20 maja 2022, 16:00

Bełżec. Cerkiew otwarta przez trzy dni. Można zwiedzać

Taka okazja nie zdarza się często, ale w ten weekend (20-22 maja) będzie można zwiedzać cerkiew pw. Świętego Bazylego w Bełżcu. Wydarzenie pod hasłem „Wielka Fala w Bełżcu” uświetni wystawa drzeworytu japońskiego autorstwa słynnego rysownika – Hokusai.

4DX Day w Cinema City. To pierwsza taka akcja w Polsce
22 maja 2022, 8:00

4DX Day w Cinema City. To pierwsza taka akcja w Polsce

W niedzielę, 22 maja, w lubelskim Cinema City Felicity (al. Wincentego Witosa 32) przez cały dzień wyświetlane będą jedynie filmy w formacie 4DX. To pierwsza taka akcja w Polsce.

Puławy. Spotykają się dwa razy w tygodniu. Po schodach wchodzą już bez zadyszki

Puławy. Spotykają się dwa razy w tygodniu. Po schodach wchodzą już bez zadyszki

Rośnie popularność bezpłatnych treningów plenerowych organizowanych przez fundację BezMiar. Z tej formy aktywności najchętniej korzystają osoby starsze. Jak mówią, dzięki ćwiczeniom na świeżym powietrzu, czują się o wiele lepiej, a po schodach wchodzą już bez zadyszki.

Program TV 20-22 maja 2022. Jakie filmy warto zobaczyć w telewizji?
20 maja 2022, 20:00

Program TV 20-22 maja 2022. Jakie filmy warto zobaczyć w telewizji?

Weekend w telewizji będzie obfitował w rozrywkę. Nie zabraknie polskich klasyków pokroju "Nie ma mocnych", komedii romantycznych ("Moje wielkie greckie wesele") czy akcji ("Cobra"). Sprawdź wybrane propozycje filmowe w naziemnej telewizji cyfrowej na weekend.

Jest oficjalna data otwarcia S19 Niedrzwica-Kraśnik
galeria

Jest oficjalna data otwarcia S19 Niedrzwica-Kraśnik

Urząd wojewódzki oficjalnie podał datę i czas otwarcia dla ruchu nowej części drogi ekspresowej w województwie lubelskim.

Szefową była kobieta. Dom w powiecie puławskim nie był spokojnym kątem
zdjęcia
galeria

Szefową była kobieta. Dom w powiecie puławskim nie był spokojnym kątem

W ręce policji wpadła szefowa grupy zarabiającej na prostytucji i jej dwóch pomocników. Dom, w którym były świadczone usługi seksualne znajduje się w powiecie puławskim.

Arged Malesa Ostrów - Motor Lublin. Lider PGE Ekstraligi dalej niepokonany 35:55 [zapis relacji na żywo]

Arged Malesa Ostrów - Motor Lublin. Lider PGE Ekstraligi dalej niepokonany 35:55 [zapis relacji na żywo]

Motor Lublin pojedzie w pełnym zestawieniu, a Arged Malesa Ostrów będzie się bronić bez jednego z najbardziej doświadczonych żużlowców. Wicemistrzowie Polski powalczą dzisiaj (godz. 18) o swoje szóste z rzędu zwycięstwo w PGE Ekstralidze. Transmisję zapewnia stacja Eleven Sports. Zapraszamy również do śledzenia naszej relacji na żywo!

Ceny paliw. Sytuacja wraca do normalności, czyli nadal jest fatalnie

Ceny paliw. Sytuacja wraca do normalności, czyli nadal jest fatalnie

Eksperci przewidują, że zajdzie poważna zmiana na stacjach paliw. Chodzi oczywiście o ceny.

Jak bezpiecznie kupić samochód używany?

Jak bezpiecznie kupić samochód używany?

Branża motoryzacyjna jest jedną z najbardziej rozwiniętych dziedzin gospodarki na świecie. Niemal co kilka chwil sprzedawane jest nowe albo używane auto. Jednak galopująca inflacja oraz sytuacja geopolityczna sprawiła, że coraz częściej zakup nowego auta zaczyna przerastać nasze możliwości finansowe.

Czym zajmuje się pracownia odlewnicza?

Czym zajmuje się pracownia odlewnicza?

Dziś coraz większą uwagę zwracamy na oryginalność i indywidualizm. Każdy z nas marzy o tym, aby wyróżnić się w tłumie podobnie ubranych osób. Dlatego dążymy do tego, aby nasz wygląd przyciągał uwagę

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!