Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

2 lutego 2015 r.
19:30
Edytuj ten wpis

Rozśpiewany egzamin na UMCS. Promocja czy żenada? (wideo)

Autor: Zdjęcie autora TOMA
271 23 A A

Śpiewający i grający na saksofonie studenci i tańczący dziekan. Tak wyglądał egzamin z kultury wizualnej na Wydziale Politologii UMCS. Film przedstawiający zaaranżowaną scenkę, o której nie wszyscy zdający mieli pojęcie, trafił na popularny serwis internetowy Youtube.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Czytaj więcej o:

Komentarze 23

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Kekss / 3 lutego 2015 o 18:37
0

Od razu ten filmik śmierdzi promocją, aby biednych maturzystów zwabić na uczelnię. Pomysł może i fajny, niestety cała realizacja żenująca. Maturzyści, nie dajcie się zwieść pozorom! Tak nie wygląda studiowanie na wydziale Patologii

Avatar
SYLWESTER / 3 lutego 2015 o 16:57
0

**************  WSTYD  I  HANBA   DLA  WOJEWODZTWA  I   LUBLINA !!! ***************************** Zbiorowe  oskarźenie  o  poniźenie  województwa  lubelskiego  i  miasta  Lublina !!! .   Oskarźenie  władz  wojewódzkich  i  władz  miejskich  Lublina  o  władzach  lubelskiej  uczelni  akademickiej  nie wspominając .  Proces  sądowy  winien  się  odbyć  w  Lublinie .                                                         Haniebna  sprawa  dotyczy poniźenia  światowej  sławy polskiej uczonej  MARII  SKŁODOWSKIEJ która  wyszła  za mąź  za  Francuza  Curie  ale  nigdy  nie  zrezygnowała  z  obywatelstwa  polskie go !!! .  Czyli  patronem  lubelskiej  uczelni  jest  Polka  i   prawidłowa  nazwa  Uniwersytetu  winna  brzmieć   UNIWERSYTET  MARII  SKŁODOWSKIEJ  CURIE  ( UMSC )  a  nie  UMCS (sic?) .       Całe  szczęście ,  źe  nadchodzą   Wybory  i   PRAWO  I  SPRAWIEDLIWOSC  (PIS)  z  całą  pew nością  przywróci  godne  Imie   Patronce  lubelskiej  uczelni .  Oczekujemy  na  Wybory ...              Ps.  Pragnę  dodać  i   zawstydzić  władze  Lublina ,  źe   w  USA  w  stanie  New  Jersey  pręźnie  działa  KLUB  PRZYJACIOŁ  UNIWERSZTETU   MARII  SKŁODOWSKIEJ   CURIE   W   LUBLINIE

**************  WSTYD  I  HANBA   DLA  WOJEWODZTWA  I   LUBLINA !!! ***************************** Zbiorowe  oskarźenie  o  poniźenie  województwa  lubelskiego  i  miasta  Lublina !!! .   Oskarźenie  władz  wojewódzkich  i  władz  miejskich  Lublina  o  władzach  lubelskiej  uczelni  akademickiej  nie wspominając .  Proces  sądowy  winien  się  odbyć  w ... rozwiń

Avatar
Kacha / 3 lutego 2015 o 13:19
0

Czy zdajesz sobie sprawe jak kręci się filmiki studniówkowe? Wynajmuje się operatora za którego trzeba słono zapłacić. Chyba nie jesteś tak naiwny, żeby wierzyć w to, że licealiści sami nakręcili filmik na takim poziomie... dobre sobie....

Avatar
Katarzyna / 3 lutego 2015 o 13:17
0

Czy zdajesz sobie sprawe jak kręci się filmiki studniówkowe? Wynajmuje się operatora za którego trzeba słono zapłacić. Chyba nie jesteś tak naiwny, żeby wierzyć w to, że licealiści sami nakręcili filmik na takim poziomie... dobre sobie....

Avatar
/ 3 lutego 2015 o 12:45
0

Egzamin jest pisany w takim ścisku - jedna osoba obok drugiej - to nie do pomyślenia!!

Avatar
Igg / 3 lutego 2015 o 10:51
0

Żenada realizacyjna. Dźwięk dno. Przyszli dziennikarze mogliby się wiele nauczyć od maturzystów z Leszna, których super filmik krąży w Internecie.

Avatar
Michał / 3 lutego 2015 o 09:08
0

No to w jakiś sposób zrekompensuje studentom brak pracy w zawodzie po zakończonych studiach...

Avatar
studentkakul / 3 lutego 2015 o 07:00
0
Brawo! Pracownikow wydziału gratuluję dystansu. Widać że panuje tam wspaniała atmosfera. Wiedza wiedzą, ważne jest aby student uczył się na studiach również człowieczeństwa.
Avatar
Antyspam / 3 lutego 2015 o 06:36
0

żenada. dno. raka można dostać jak się to ogląda. 

Avatar
mm / 3 lutego 2015 o 00:01
0

Ludzie, trochę dystansu. Rozumiem, że może to nie podoba się wszystkim ale po co hejtować. Super pomysł jak i wykonanie. Oby więcej takich inicjatyw. 

No właśnie trochę dystansu,  wyobraź sobie że komus może się nie podobać. Ani to śmieszne, ani mądre

Avatar
Kekss / 3 lutego 2015 o 18:37
0

Od razu ten filmik śmierdzi promocją, aby biednych maturzystów zwabić na uczelnię. Pomysł może i fajny, niestety cała realizacja żenująca. Maturzyści, nie dajcie się zwieść pozorom! Tak nie wygląda studiowanie na wydziale Patologii

Avatar
SYLWESTER / 3 lutego 2015 o 16:57
0

**************  WSTYD  I  HANBA   DLA  WOJEWODZTWA  I   LUBLINA !!! ***************************** Zbiorowe  oskarźenie  o  poniźenie  województwa  lubelskiego  i  miasta  Lublina !!! .   Oskarźenie  władz  wojewódzkich  i  władz  miejskich  Lublina  o  władzach  lubelskiej  uczelni  akademickiej  nie wspominając .  Proces  sądowy  winien  się  odbyć  w  Lublinie .                                                         Haniebna  sprawa  dotyczy poniźenia  światowej  sławy polskiej uczonej  MARII  SKŁODOWSKIEJ która  wyszła  za mąź  za  Francuza  Curie  ale  nigdy  nie  zrezygnowała  z  obywatelstwa  polskie go !!! .  Czyli  patronem  lubelskiej  uczelni  jest  Polka  i   prawidłowa  nazwa  Uniwersytetu  winna  brzmieć   UNIWERSYTET  MARII  SKŁODOWSKIEJ  CURIE  ( UMSC )  a  nie  UMCS (sic?) .       Całe  szczęście ,  źe  nadchodzą   Wybory  i   PRAWO  I  SPRAWIEDLIWOSC  (PIS)  z  całą  pew nością  przywróci  godne  Imie   Patronce  lubelskiej  uczelni .  Oczekujemy  na  Wybory ...              Ps.  Pragnę  dodać  i   zawstydzić  władze  Lublina ,  źe   w  USA  w  stanie  New  Jersey  pręźnie  działa  KLUB  PRZYJACIOŁ  UNIWERSZTETU   MARII  SKŁODOWSKIEJ   CURIE   W   LUBLINIE

**************  WSTYD  I  HANBA   DLA  WOJEWODZTWA  I   LUBLINA !!! ***************************** Zbiorowe  oskarźenie  o  poniźenie  województwa  lubelskiego  i  miasta  Lublina !!! .   Oskarźenie  władz  wojewódzkich  i  władz  miejskich  Lublina  o  władzach  lubelskiej  uczelni  akademickiej  nie wspominając .  Proces  sądowy  winien  się  odbyć  w ... rozwiń

Avatar
Kacha / 3 lutego 2015 o 13:19
0

Czy zdajesz sobie sprawe jak kręci się filmiki studniówkowe? Wynajmuje się operatora za którego trzeba słono zapłacić. Chyba nie jesteś tak naiwny, żeby wierzyć w to, że licealiści sami nakręcili filmik na takim poziomie... dobre sobie....

Avatar
Katarzyna / 3 lutego 2015 o 13:17
0

Czy zdajesz sobie sprawe jak kręci się filmiki studniówkowe? Wynajmuje się operatora za którego trzeba słono zapłacić. Chyba nie jesteś tak naiwny, żeby wierzyć w to, że licealiści sami nakręcili filmik na takim poziomie... dobre sobie....

Avatar
/ 3 lutego 2015 o 12:45
0

Egzamin jest pisany w takim ścisku - jedna osoba obok drugiej - to nie do pomyślenia!!

Avatar
Igg / 3 lutego 2015 o 10:51
0

Żenada realizacyjna. Dźwięk dno. Przyszli dziennikarze mogliby się wiele nauczyć od maturzystów z Leszna, których super filmik krąży w Internecie.

Avatar
Michał / 3 lutego 2015 o 09:08
0

No to w jakiś sposób zrekompensuje studentom brak pracy w zawodzie po zakończonych studiach...

Avatar
studentkakul / 3 lutego 2015 o 07:00
0
Brawo! Pracownikow wydziału gratuluję dystansu. Widać że panuje tam wspaniała atmosfera. Wiedza wiedzą, ważne jest aby student uczył się na studiach również człowieczeństwa.
Avatar
Antyspam / 3 lutego 2015 o 06:36
0

żenada. dno. raka można dostać jak się to ogląda. 

Avatar
mm / 3 lutego 2015 o 00:01
0

Ludzie, trochę dystansu. Rozumiem, że może to nie podoba się wszystkim ale po co hejtować. Super pomysł jak i wykonanie. Oby więcej takich inicjatyw. 

No właśnie trochę dystansu,  wyobraź sobie że komus może się nie podobać. Ani to śmieszne, ani mądre

Zobacz wszystkie komentarze 23

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Kierowca prowadził miejski autobus i oglądał film w telefonie komórkowym
film

Lublin: Kierowca prowadził miejski autobus i oglądał film w telefonie komórkowym 0 0

Kierowca autobusu linii 32 w Lublinie przez kilka przystanków prowadził oglądając film w telefonie komórkowym. Odłożył go dopiero po interwencji pasażera. Teraz kierowcy grożą konsekwencje służbowe.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018 0 0

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu
20 lipca 2018, 20:30

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu 1 0

W piątek, 20 lipca o godz. 20.30 na Zamku w Kazimierzu Dolnym odbędzie się koncert Sound'n'Grace & Filip Lato.

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo]
film

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo] 9 1

Pani Anna ma 30 lat. W internecie funkcjonuje jako 14-latka i od półtora roku odpowiada na ogłoszenia mężczyzn, oferujących dzieciom seks. Dzięki niej, policja zatrzymała już 40 pedofili.

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej"

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej" 31 26

Setki tysięcy przydrożnych drzew w całym kraju może pójść pod topór. Szykuje się zmiana w prawie ułatwiająca wycinkę. Ekolodzy protestują, a fachowcy od bezpieczeństwa na drogach są w tej sprawie podzieleni.

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc 54 2

6-letni Michałek z Jedlanki urodził się z wadą genetyczną lewej nogi. Chłopczyk marzy aby we wrześniu pójść do zerówki. Będzie to możliwe, jeżeli dziecko przejdzie operację ratującą staw kolanowy i wyskakujące biodro. Ale potrzeba na to 176 tys. zł

Lublin: Zamkną ul. Staszica

Lublin: Zamkną ul. Staszica 0 0

Z powodu awarii kanalizacji burzowej zamknięty dla ruchu będzie we wtorek fragment ul. Staszica.

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada
galeria
film

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada 103 20

Postać Lecha Kaczyńskiego z pomnika smoleńskiego w Kraśniku zdaniem internautów i specjalistów przypomina raczej Maliniaka z „Czterdziestolatka” albo hobbita z trylogii Tolkiena niż tragicznie zmarłego prezydenta. Niektórzy wskazują też, że umieszczony na monumencie napis jest błędny.

Wege Festiwal znów w Lublinie
21 lipca 2018, 12:00

Wege Festiwal znów w Lublinie 4 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Radość (ul. Bernardyńska 15) zaprasza na wakacyjną odsłonę Wege Festiwalu. Wydarzenie odbędzie się 21 lipca o godz. 12.

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża
film

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża 43 1

Po ulewie jaka przeszła w poniedziałek nad Lublinem tylko w jednym miejscu aż kilkunastu kierowców zgubiło tablice rejestracyjne.

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL 70 107

Lubelski Rynek Hurtowy w Elizówce chce wydzierżawiać zakład produkcyjny w Poniatowej i jak najszybciej rozpocząć skup interwencyjny oraz produkcję. Ma to pomóc w fatalnej sytuacji na rynku owoców miękkich.

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie
19 lipca 2018, 21:00

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie 2 1

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu filmowego Najlepsze z najgorszych w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) będzie można zobaczyć film Turecki Rambo. Projekcja odbędzie się 19 lipca o godz. 21.

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu 0 2

Hrabia Guillaume de Louvencourt Poniatowski, potomek królewskiego rodu Poniatowskich od ponad dziesięciu lat odwiedza Polskę. Ostatnio był na południowym Podlasiu. Uczestniczył we mszy świętej w Sanktuarium Matki Bożej Leśniańskiej w Leśnej Podlaskiej.

Udane starty lubelskich żużlowców

Udane starty lubelskich żużlowców 1 0

Zawodnik lubelskiego Speed Car Motoru Robert Lambert wygrał II rundę Tauron SEC

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców 20 23

Związkowcy zakładowej Solidarności zapowiadają ogólnopolską pikietę przed siedzibą Zakładów Azotowych Puławy. Zamierzają protestować przeciwko łamaniu swoich praw. Jednocześnie narasta konflikt między organizacjami działającymi w firmie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!