Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

6 listopada 2011 r.
16:32
Edytuj ten wpis

Słaby popyt na biura w Lublinie. Poczekamy na biurowiec przy ul. Rusałka

0 7 A A
Nowy biurowiec będzie liczył ok. 2 tys. mkw. Na parterze zaplanowano lokale handlowe i usługowe (Woj
Nowy biurowiec będzie liczył ok. 2 tys. mkw. Na parterze zaplanowano lokale handlowe i usługowe (Woj

Maleją szanse na szybkie rozpoczęcie budowy biurowca przy ul. Rusałka. Przedstawiciel inwestora zapewnia, że rozmawia z potencjalnymi najemcami. Ale fachowcy studzą nadzieje. – Popyt na biura jest w Lublinie niemal zerowy – mówią.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Biurowiec Epsilon Center ma stanąć u zbiegu ulic Dolnej Panny Marii, Mościckiego i Rusałka. Inwestycję realizuje irlandzka firma Boxelder.

Już w połowie ubiegłego roku przedstawiciele spółki zapewniali, że budowa niebawem się ruszy. Gdyby udało im się spełnić obietnice, to dziś do nowego gmachu wprowadzaliby się pierwsi najemcy. Niestety, firmie do tej pory nie udało się rozpocząć prac.

Przedstawiciele inwestora, odpowiedzialni za wynajem powierzchni zapewniają, że mimo późnienia, nie ma mowy o rezygnacji z inwestycji. – Pracujemy nad pierwszą umową z głównym najemcą – mówi Włodzimierz Jędruszak z firmy Fisheye Properties. – Od jej podpisania uzależniony jest termin rozpoczęcia prac.

Szczegóły umów są objęte tajemnicą. – Rozmawiamy z partnerami z różnych branż. Jest pewne zainteresowanie, ale nie mogę mówić o konkretach – dodaje Jędruszak. – Podchodzimy do sprawy bardzo elastycznie. Możemy wynająć cały obiekt jednej firmie, lub kilku mniejszym. Jeśli dojdziemy do porozumienia z głównym partnerem, to budowa zakończy się w ciągu półtora roku.

Nowy biurowiec będzie miał pięć naziemnych kondygnacji i dwa poziomy podziemnych garaży. Na parterze zaplanowano lokale handlowe i usługowe. Cały obiekt będzie liczył ok. 2 tys. mkw. Koszty inwestycji szacowane są na ok. 10 mln zł.

Słaby popyt na biura w Lublinie

– Z popytem na biura jest u nas bardzo słabo – ocenia Tomasz Iwan z biura nieruchomości Kleczkowski. – Z powodu kryzysu duże firmy wstrzymały decyzje. Robią tak na przykład banki.

Według ekspertów, lubelski rynek jest w stanie zagospodarować kilka tysięcy mkw biur rocznie.

– Jeśli ktoś postawi obiekt na kilkanaście tysięcy metrów kwadratowych, to wysysa wszystkich klientów – dodaje Iwan. – Tak jest np. ze spółką Centrum Zana, która obecnie dyktuje warunki. Co prawda jej nowy obiekt, Gray Office ma jeszcze sporo wolnej powierzchni, ale z taką ofertą firma i tak rozkłada konkurencję na najbliższe lata.

Biura nieruchomości od trzech lat obserwują znaczny spadek zainteresowania inwestorów budową nowych biurowców. Przykład? Inwestycja firmy TBV przy ul. Pana Balcera. Pierwotnie miały tam stanąć eleganckie biura, ale zamiast nich wznoszony jest apartamentowiec Metropolitan Park. Na mieszkania jest bowiem znacznie większy popyt.

Według fachowców, większych inwestycji w biurowce można się spodziewać dopiero w 2015 roku.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Johny / 7 listopada 2011 r. o 09:51
[quote name='sf' timestamp='1320649678' post='555491']
No to może ty kolego rzucisz się w wir businessu i wybudujesz coś dla Lublina(i siebie).Bo wydaje mi się że spokojnie siedzisz przed kompem i wypisujesz swoje teorie.
[/quote]

Wydaje Ci się. Obecnie próbuje rozkręcić własny biznes (produkcję). Nie jest łatwo, ale się nie poddaję. Jak dobrze pójdzie to dla siebie będę miał pracę, ale o zatrudnianiu kogoś na razie mogę zapomnieć. Moja wypowiedź ukierunkowana była w stronę naszych polityków i businessmanów którzy potencjalnie mają możliwości ściągnięcia do nas tego typu inwestycje, a nie bardzo im się chce... Strefa ekonomiczna w Lbn to kpina!
Tak na marginesie sami sobie też jesteśmy winni! znam wielu młodych Lublinian, którzy maja pomysł i chęci na biznes, a zostawiają to w fazie "kiedyś otworze firmę". I tym sposobem osoby mające jakiś kapitał i nie wiele w tym momencie do stracenia, bo nie maja rodzin na utrzymaniu, siedzą na du***, a za kilka, kilkanaście lat będą siedzieć na tym forum i narzekać jak im życiu ciężko. Nie mówię, ze musi im to od razu wyjść, ale niech chociaż spróbują!
[quote name='sf' timestamp='1320649678' post='555491']
No to może ty kolego rzucisz się w wir businessu i wybudujesz coś dla Lublina(i siebie).Bo wydaje mi się że spokojnie siedzisz przed kompem i wypisujesz swoje teorie.
[/quote]

Wydaje Ci się. Obecnie próbuje rozkręcić własny biznes (produkcję). Nie jest łatwo, ale się nie poddaję. Jak dobrze pójdzie to dla siebie będę miał pracę, ale o zatrudnianiu kogoś na razie mogę zapomnieć. Moja wypowiedź ukierunkowana była w stronę naszych polityków i... rozwiń
Avatar
Gość / 7 listopada 2011 r. o 08:13
[quote name='Tomasz' timestamp='1320610073' post='555424']
Biura? Biura nie produkują nic, żeby były biura musi być produkcja która jest przez nie obsługiwana, a w Lublinie to jak na razie banki, apteki i hipermarkety.
[/quote]

... zapomniałeś jeszcze o : gabinetach stomatologicznych, ciuchlandach, Biedronkach i Lidlach.
W Lublinie nie potrzeba żadnych biurowców, bo to miasto nie ma żadnej przyszłości.
Obserwuję to od lat 80-tych.
[quote name='Tomasz' timestamp='1320610073' post='555424']
Biura? Biura nie produkują nic, żeby były biura musi być produkcja która jest przez nie obsługiwana, a w Lublinie to jak na razie banki, apteki i hipermarkety.
[/quote]

... zapomniałeś jeszcze o : gabinetach stomatologicznych, ciuchlandach, Biedronkach i Lidlach.
W Lublinie nie potrzeba żadnych biurowców, bo to miasto nie ma żadnej przyszłości.
Obserwuję to od lat 80-tych. rozwiń
Avatar
sf / 7 listopada 2011 r. o 08:07
[quote name='Johny' timestamp='1320617047' post='555455']
Dobrze mówisz Kolego!
Jak widzę wiadomości, że chcą wybudować kolejne centrum handlowe czy biurowiec to mnie coś trafia! Sama konsumpcja i zero nowej produkcji, a obecna jest niezauważalna. Idąc takim tropem, woj. lubelskie wpędzane jest do grobu. Zostaną tu biedni studenci i emeryci. Po cholerę nam kolejne tego typu inwestycje skoro obecne mają problem z klientami! Potrzebujemy TYLKO dobrej, nowoczesnej i innowacyjnej produkcji!!!
[/quote]
No to może ty kolego rzucisz się w wir businessu i wybudujesz coś dla Lublina(i siebie).Bo wydaje mi się że spokojnie siedzisz przed kompem i wypisujesz swoje teorie.
[quote name='Johny' timestamp='1320617047' post='555455']
Dobrze mówisz Kolego!
Jak widzę wiadomości, że chcą wybudować kolejne centrum handlowe czy biurowiec to mnie coś trafia! Sama konsumpcja i zero nowej produkcji, a obecna jest niezauważalna. Idąc takim tropem, woj. lubelskie wpędzane jest do grobu. Zostaną tu biedni studenci i emeryci. Po cholerę nam kolejne tego typu inwestycje skoro obecne mają problem z klientami! Potrzebujemy TYLKO dobrej, nowoczesnej i innowacyjnej produkcji!!... rozwiń
Avatar
Johny / 6 listopada 2011 r. o 23:04
[quote name='Tomasz' timestamp='1320610073' post='555424']
Biura? Biura nie produkują nic, żeby były biura musi być produkcja która jest przez nie obsługiwana, a w Lublinie to jak na razie banki, apteki i hipermarkety.
[/quote]

Dobrze mówisz Kolego!
Jak widzę wiadomości, że chcą wybudować kolejne centrum handlowe czy biurowiec to mnie coś trafia! Sama konsumpcja i zero nowej produkcji, a obecna jest niezauważalna. Idąc takim tropem, woj. lubelskie wpędzane jest do grobu. Zostaną tu biedni studenci i emeryci. Po cholerę nam kolejne tego typu inwestycje skoro obecne mają problem z klientami! Potrzebujemy TYLKO dobrej, nowoczesnej i innowacyjnej produkcji!!!
[quote name='Tomasz' timestamp='1320610073' post='555424']
Biura? Biura nie produkują nic, żeby były biura musi być produkcja która jest przez nie obsługiwana, a w Lublinie to jak na razie banki, apteki i hipermarkety.
[/quote]

Dobrze mówisz Kolego!
Jak widzę wiadomości, że chcą wybudować kolejne centrum handlowe czy biurowiec to mnie coś trafia! Sama konsumpcja i zero nowej produkcji, a obecna jest niezauważalna. Idąc takim tropem, woj. lubelskie wpędzane jest do grobu. Zostaną ... rozwiń
Avatar
pff / 6 listopada 2011 r. o 21:29
Oj oj oj nie ma chętnych banków i agencji ubezpieczeniowych? Wolą dalej kisic sie przy deptaku i al. Racławickich?
Avatar
Tomasz / 6 listopada 2011 r. o 21:07
Biura? Biura nie produkują nic, żeby były biura musi być produkcja która jest przez nie obsługiwana, a w Lublinie to jak na razie banki, apteki i hipermarkety.
Avatar
bakcyl / 6 listopada 2011 r. o 20:33
Napiszcie lepiej o Bakcynaliach. W tym roku były tam tłumy! I były piękne piosenki!

http://www.youtube.com/watch?v=juKkNpbFno4
Avatar
Johny / 7 listopada 2011 r. o 09:51
[quote name='sf' timestamp='1320649678' post='555491']
No to może ty kolego rzucisz się w wir businessu i wybudujesz coś dla Lublina(i siebie).Bo wydaje mi się że spokojnie siedzisz przed kompem i wypisujesz swoje teorie.
[/quote]

Wydaje Ci się. Obecnie próbuje rozkręcić własny biznes (produkcję). Nie jest łatwo, ale się nie poddaję. Jak dobrze pójdzie to dla siebie będę miał pracę, ale o zatrudnianiu kogoś na razie mogę zapomnieć. Moja wypowiedź ukierunkowana była w stronę naszych polityków i businessmanów którzy potencjalnie mają możliwości ściągnięcia do nas tego typu inwestycje, a nie bardzo im się chce... Strefa ekonomiczna w Lbn to kpina!
Tak na marginesie sami sobie też jesteśmy winni! znam wielu młodych Lublinian, którzy maja pomysł i chęci na biznes, a zostawiają to w fazie "kiedyś otworze firmę". I tym sposobem osoby mające jakiś kapitał i nie wiele w tym momencie do stracenia, bo nie maja rodzin na utrzymaniu, siedzą na du***, a za kilka, kilkanaście lat będą siedzieć na tym forum i narzekać jak im życiu ciężko. Nie mówię, ze musi im to od razu wyjść, ale niech chociaż spróbują!
[quote name='sf' timestamp='1320649678' post='555491']
No to może ty kolego rzucisz się w wir businessu i wybudujesz coś dla Lublina(i siebie).Bo wydaje mi się że spokojnie siedzisz przed kompem i wypisujesz swoje teorie.
[/quote]

Wydaje Ci się. Obecnie próbuje rozkręcić własny biznes (produkcję). Nie jest łatwo, ale się nie poddaję. Jak dobrze pójdzie to dla siebie będę miał pracę, ale o zatrudnianiu kogoś na razie mogę zapomnieć. Moja wypowiedź ukierunkowana była w stronę naszych polityków i... rozwiń
Avatar
Gość / 7 listopada 2011 r. o 08:13
[quote name='Tomasz' timestamp='1320610073' post='555424']
Biura? Biura nie produkują nic, żeby były biura musi być produkcja która jest przez nie obsługiwana, a w Lublinie to jak na razie banki, apteki i hipermarkety.
[/quote]

... zapomniałeś jeszcze o : gabinetach stomatologicznych, ciuchlandach, Biedronkach i Lidlach.
W Lublinie nie potrzeba żadnych biurowców, bo to miasto nie ma żadnej przyszłości.
Obserwuję to od lat 80-tych.
[quote name='Tomasz' timestamp='1320610073' post='555424']
Biura? Biura nie produkują nic, żeby były biura musi być produkcja która jest przez nie obsługiwana, a w Lublinie to jak na razie banki, apteki i hipermarkety.
[/quote]

... zapomniałeś jeszcze o : gabinetach stomatologicznych, ciuchlandach, Biedronkach i Lidlach.
W Lublinie nie potrzeba żadnych biurowców, bo to miasto nie ma żadnej przyszłości.
Obserwuję to od lat 80-tych. rozwiń
Avatar
sf / 7 listopada 2011 r. o 08:07
[quote name='Johny' timestamp='1320617047' post='555455']
Dobrze mówisz Kolego!
Jak widzę wiadomości, że chcą wybudować kolejne centrum handlowe czy biurowiec to mnie coś trafia! Sama konsumpcja i zero nowej produkcji, a obecna jest niezauważalna. Idąc takim tropem, woj. lubelskie wpędzane jest do grobu. Zostaną tu biedni studenci i emeryci. Po cholerę nam kolejne tego typu inwestycje skoro obecne mają problem z klientami! Potrzebujemy TYLKO dobrej, nowoczesnej i innowacyjnej produkcji!!!
[/quote]
No to może ty kolego rzucisz się w wir businessu i wybudujesz coś dla Lublina(i siebie).Bo wydaje mi się że spokojnie siedzisz przed kompem i wypisujesz swoje teorie.
[quote name='Johny' timestamp='1320617047' post='555455']
Dobrze mówisz Kolego!
Jak widzę wiadomości, że chcą wybudować kolejne centrum handlowe czy biurowiec to mnie coś trafia! Sama konsumpcja i zero nowej produkcji, a obecna jest niezauważalna. Idąc takim tropem, woj. lubelskie wpędzane jest do grobu. Zostaną tu biedni studenci i emeryci. Po cholerę nam kolejne tego typu inwestycje skoro obecne mają problem z klientami! Potrzebujemy TYLKO dobrej, nowoczesnej i innowacyjnej produkcji!!... rozwiń
Avatar
Johny / 6 listopada 2011 r. o 23:04
[quote name='Tomasz' timestamp='1320610073' post='555424']
Biura? Biura nie produkują nic, żeby były biura musi być produkcja która jest przez nie obsługiwana, a w Lublinie to jak na razie banki, apteki i hipermarkety.
[/quote]

Dobrze mówisz Kolego!
Jak widzę wiadomości, że chcą wybudować kolejne centrum handlowe czy biurowiec to mnie coś trafia! Sama konsumpcja i zero nowej produkcji, a obecna jest niezauważalna. Idąc takim tropem, woj. lubelskie wpędzane jest do grobu. Zostaną tu biedni studenci i emeryci. Po cholerę nam kolejne tego typu inwestycje skoro obecne mają problem z klientami! Potrzebujemy TYLKO dobrej, nowoczesnej i innowacyjnej produkcji!!!
[quote name='Tomasz' timestamp='1320610073' post='555424']
Biura? Biura nie produkują nic, żeby były biura musi być produkcja która jest przez nie obsługiwana, a w Lublinie to jak na razie banki, apteki i hipermarkety.
[/quote]

Dobrze mówisz Kolego!
Jak widzę wiadomości, że chcą wybudować kolejne centrum handlowe czy biurowiec to mnie coś trafia! Sama konsumpcja i zero nowej produkcji, a obecna jest niezauważalna. Idąc takim tropem, woj. lubelskie wpędzane jest do grobu. Zostaną ... rozwiń
Avatar
pff / 6 listopada 2011 r. o 21:29
Oj oj oj nie ma chętnych banków i agencji ubezpieczeniowych? Wolą dalej kisic sie przy deptaku i al. Racławickich?
Avatar
Tomasz / 6 listopada 2011 r. o 21:07
Biura? Biura nie produkują nic, żeby były biura musi być produkcja która jest przez nie obsługiwana, a w Lublinie to jak na razie banki, apteki i hipermarkety.
Avatar
bakcyl / 6 listopada 2011 r. o 20:33
Napiszcie lepiej o Bakcynaliach. W tym roku były tam tłumy! I były piękne piosenki!

http://www.youtube.com/watch?v=juKkNpbFno4
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Mundial 2022: Brazylia – Kamerun 0:1, Szwajcaria pokonała Serbię 3:2 i gra dalej

Mundial 2022: Brazylia – Kamerun 0:1, Szwajcaria pokonała Serbię 3:2 i gra dalej

Ostatnie mecze fazy grupowej mundialu w Katarze też dostarczyły solidnej dawki emocji. Niespodziewanie Brazylia przegrała z Kamerunem 0:1. Sporo działo się też w starciu numer dwa. Szwajcaria prowadziła z Serbią, potem przegrywała 1:2 i była poza turniejem, ale ostatecznie wygrała 3:2 i awansowała do fazy pucharowej z drugiego miejsca

Katar 2022. Polska - Francja. W niedzielę na drodze staną nam mistrzowie świata
Magazyn

Katar 2022. Polska - Francja. W niedzielę na drodze staną nam mistrzowie świata

W 1986 roku w Meksyku reprezentacja Polski w ramach 1/8 finału przegrała 0:4 z Brazylią i odpadła z dalszej rywalizacji. W niedzielę, po 36 latach polscy kibice po raz kolejny będą dopingować nasz zespół w starciu fazy pucharowej z innym światowym gigantem: Francją. To pokazuje. jak duży sukces odniosła na mistrzostwach świata w Katarze drużyna Czesława Michniewicza, ale o jego stylu z pewnością nie chce pamiętać nikt.

Nauczyciele węszą politykę oszczędności, bo nie mogą kserować testów

Nauczyciele węszą politykę oszczędności, bo nie mogą kserować testów

Część nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 10 tak bardzo zaskoczyła wyłączona kserokopiarka, że postanowili zainterweniować w tej sprawie u radnego.

Joanna Liberadzka-Duras z Zamościa stanęła na czele Forum Informacji Turystycznej

Joanna Liberadzka-Duras z Zamościa stanęła na czele Forum Informacji Turystycznej

Joanna Liberadzka-Duras, prezes Lokalnej Organizacji Turystycznej „Zamość i Roztocze” oraz szefowa Zamojskiego Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej przez najbliższe dwa lata będzie przewodniczącą zarządu Forum Informacji Turystycznej.

Festiwal Adventus: koncert Canaan Group
4 grudnia 2022, 18:00

Festiwal Adventus: koncert Canaan Group

W niedzielę, 4 grudnia o godz. 18 w Trybunale Koronnym (Rynek 1) odbędzie się kolejny koncert w ramach Ekumenicznego Festiwalu Wokalnego "Adventus". Wystąpi międzynarodowy zespół Canaan Group.

Radzyń Podlaski: Zwarcie zamknęło toaletę za 290 tys. zł

Radzyń Podlaski: Zwarcie zamknęło toaletę za 290 tys. zł

Oddana w sierpniu do użytku toaleta publiczna w Radzyniu Podlaskim, od kilku tygodni nie działa. Urzędnicy winę składają na wandali.

Jak żyć po Covidzie? W Akademii Zamojskiej już wiedzą
galeria

Jak żyć po Covidzie? W Akademii Zamojskiej już wiedzą

Dla jednych „Covid to ściema”, dla innych realna choroba, której nawet łagodne przejście potrafi zostawić w organizmie poważne zmiany. O tym, jak żyć i odzyskiwać zdrowie po zakażeniu SARS CoV-2 mówiono podczas konferencji zorganizowanej w Akademii Zamojskiej.

Mundial 2022: Ghana – Urugwaj 1:2, Korea Południowa lepsza od Portugalii

Mundial 2022: Ghana – Urugwaj 1:2, Korea Południowa lepsza od Portugalii

Kolejny dzień na mundialu w Katarze i kolejne niespodzianki. Tym razem w grupie H. Mimo wygranej z Ghaną z mistrzostwami świata żegna się Urugwaj. Tak samo zresztą, jak drużyna „Czarnych Gwiazd”. Niespodziewanie Korea Południowa pokonała w piątek Portugalię 2:1 i to te drużyny wywalczyły awans do 1/8 finału. Trzeba jednak dodać, że zespół z Azji przepustkę do kolejnej rundy zapewnił sobie w dramatycznych okolicznościach.

Przodkowie zdobyli nieśmiertelność

Przodkowie zdobyli nieśmiertelność

Zespół archiwalny numer 2538 Archiwum Państwowego w Lublinie to akta rodzin Barszczewskich, Danielskich herbu Daniel i de Mezerów herbu Moździerz oraz rodzin z nimi skoligaconymi, między innymi Bajkowskich, Tarnowskich herbu Sas, Żurakowskich i Teleżyńskich. Tą wyjątkową spuściznę rodzinną przekazał Zygmunt Barszczewski

Masaże, jacuzzi, sztuczna rzeka. Tak się zmieni stary basen w Biłgoraju. Za 62 mln złotych
galeria

Masaże, jacuzzi, sztuczna rzeka. Tak się zmieni stary basen w Biłgoraju. Za 62 mln złotych

Nie 50, ale ponad 62 mln zł trzeba będzie wydać, by zrealizować oba planowane etapy rozbudowy i modernizacji powiatowej krytej pływalni w Biłgoraju. Ale do pierwszej części prac samorząd nie dołoży z własnego budżetu ani złotówki, na drugą część pieniędzy ma, a reszty będzie szukać.

Dla tancerzy i nie tylko. Warsztaty i wydarzenia edukacyjne w CK

Dla tancerzy i nie tylko. Warsztaty i wydarzenia edukacyjne w CK

Są jeszcze ostatnie wolne miejsca na czterodniowe warsztaty tworzenia muzyki do spektakli. Ale to nie jedyna oferta aktywnego spędzenia czasu i nauki w Centrum Kultury w Lublinie. Skorzystają tancerze ale także osoby, które po prostu chcą poćwiczyć

Dzień dla zwykłych-niezwykłych osób

Dzień dla zwykłych-niezwykłych osób

DARCZYŃCY ARCHIWUM PAŃSTWOWEGO W LUBLINIE są ludźmi wyjątkowymi, bo decydują się przekazać nam wszystkim pamiątki po swoich przodkach. Dzieląc się historią własnych rodzin pozwalają nam lepiej poznać historię regionu i Polski

Biała Podlaska: W niedzielę do muzeum za 1 zł

Biała Podlaska: W niedzielę do muzeum za 1 zł

Do „Ogrodów” Bazylego Albiczuka za złotówkę. Muzeum Południowego Podlasia chce w ten sposób przyciągnąć zwiedzających.

Krasnobród. Grają już dziesiątki lat. W niedzielę jubileuszowy koncert
4 grudnia 2022, 15:00

Krasnobród. Grają już dziesiątki lat. W niedzielę jubileuszowy koncert

Już ponad 35 lat działa Krasnobrodzka Orkiestra Dęta. Jubileusz muzycy uczczą koncertem.

Psy i koty z Puław i Łukowa czekają na Mikołaja. Możesz być jak Krzysztof Ibisz
galeria

Psy i koty z Puław i Łukowa czekają na Mikołaja. Możesz być jak Krzysztof Ibisz

Możesz wybrać prezent, który dostaną bezpańskie zwierzęta w Łukowie i Puławach. Ambasadorami akcji są m.in. Krzysztof Ibisz i Agnieszka Woźniak-Starak.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!