Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

12 maja 2008 r.
18:21
Edytuj ten wpis

Śledztwo w sprawie śmiertelnego wypadku po Feliniadzie

0 12 A A

Policja przesłuchała dziś pierwszych świadków wypadku, w którym zginął 19-letni mieszkaniec Lublina.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Krzysztof W. spadł z naczepy tira. Świadkowie potwierdzili, że w sobotę młody mężczyzna był na koncercie disco polo na lubelskim Felinie.

Po północy Krzysztof W. wracał ze do domu ze znajomymi. Na Al. Witosa dla zabawy wskoczył na naczepę TIR-a, ale stracił równowagę i spadł pod tylną oś pojazdu. Zmarł w drodze do szpitala. Kierowca ciężarówki nie zauważył, że doszło do wypadku. Policja wciąż nie zna numerów rejestracyjnych ciężarówki.

- To był pojazd, który ciągnął lawetę do transportu sprzętu budowlanego - mówi Piotr Branica, z biura prasowego lubelskiej policji. - Miał białą kabinę z pomarańczowymi światłami. Jechało w niej dwóch mężczyzn.
(er)

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 21 lipca 2008 o 01:04
0
To był mój kolega z gimnazjum ;/
Avatar
Pav3L / 14 maja 2008 o 15:20
0
W myśl starej zasady - idioci sami się eliminują ze społeczeństwa. I dobrze, co tu komentować. 100% zdobywca nagrody Darwina 2008.
Avatar
Gość / 13 maja 2008 o 13:29
0
Piotrze szkoda, ze nie nagrałes tej rozmowy.

A co do zdarzenia to jedno mnie sie przypomina. Koledzy są dobrzy do "zabawy" jak przyjdzie co do czego to nie pomogą. Tak samo by bylo jakby ktos go pobił. uciekli by pewnie ...
Avatar
rodzice / 13 maja 2008 o 11:29
0
chlopak zginal na wlasne zyczenie,co mozna powiedziec rodzicom?wspolczuc?tak,bardzo,bardzo,naprawde!koledzy??podczas powrotow z imprez bardzo rzadko towarzyszy rozsadek,moze jego kolegow glupota nierzyjacego nauczy rozumu....?watpie,beda sobie otym opowiadac w towarzystwie jako emocjonujace traumatyczne zdarzenie w ktorym uczestniczyli!!!na miejscu glin jeszcze bym ich po lbach wystrzelala,nic nie przebije glupoty mlodych...
Avatar
niusia / 13 maja 2008 o 09:10
0
mick napisał:
Ty co wyskoczyłeś z naturalną selekcją zapraszam na pogrzeb prawdopodobnie w piątek na Majdanku i powiedz to co napisałeś jego matce prosto w twarz jak żeś taki mądry . Prawdą jest ze zginął ze swojej winy bo nie pomyślał ale takie puste teksty są nie na miejscu szczególnie wobec rodziny Krzyśka i przyjaciół którym umarł niemal na rękach . Zmiażdżony . A zresztą co będę pisać kiedyś zrozumiesz i być może dorośniesz . A wogóle to Policjanci którzy przybyli na miejsce wypadku kazali przyjaciołom Krzyśka z których teraz większość wymaga opieki co najmniej psychologa , zakopywać krew na ulicy własnymi rękami takze ....brak słów... mniej niz zero .



A gdzie byli Ci "przyjaciele" kiedy chłopak wpadł na pomysł skoczenia na tego tira????? Sam jest winien tej sytuacji, a jego przyjaciele moze i wymagają opieki psychologa bo gdyby zareagowali może by żył... Jestem byłą mieszkanką akademików na Felinie i zapewniam że odkąd są tam organizowane te kretyńskie koncerty disco polo jest co raz gorzej. Byłam na tych koncertach 2 razy i 2 razy uciekałam stamtąd jak najszybciej, bo bójka goniła bójkę. Jedno tylko określenie można podać aby zdefiniować uczestników tej "zabawy" - BYDŁO. Tam ludzie nie udają sie w celu zabawy tylko żeby się awanturować. A ochrona boi się o swoj tyłek. Tak to niestety wygląda. Dziwne że na innych koncertach (nie disco polo), ludzie potrafią sie bawić ze sobą, a tylko na dico polo co rok pod sceną jest mordownia...
A chłopak który skoczył na tira? Ludzie powiedzmy sobie szczerze. Czy ktoś normalny tak postępuje. Kierowca - wg mnie w stu procentach niewinny.



A gdzie byli Ci "przyjaciele" kiedy chłopak wpadł na pomysł skoczenia na tego tira????? Sam jest winien tej sytuacji, a jego przyjaciele moze i wymagają opieki psychologa bo gdyby zareagowali może by żył... Jestem byłą mieszkanką akademików na Felinie i zapewniam że odkąd są tam organizowane te kretyńskie koncerty disco polo jest co raz gorzej. Byłam na tych koncertach 2 razy i 2 razy uciekałam stamtąd jak najszybciej, bo bójka goniła bójkę. Jedno tylko określenie można podać aby zdefiniować uczes... rozwiń
Avatar
mick / 13 maja 2008 o 00:59
0
Ty co wyskoczyłeś z naturalną selekcją zapraszam na pogrzeb prawdopodobnie w piątek na Majdanku i powiedz to co napisałeś jego matce prosto w twarz jak żeś taki mądry . Prawdą jest ze zginął ze swojej winy bo nie pomyślał ale takie puste teksty są nie na miejscu szczególnie wobec rodziny Krzyśka i przyjaciół którym umarł niemal na rękach . Zmiażdżony . A zresztą co będę pisać kiedyś zrozumiesz i być może dorośniesz . A wogóle to Policjanci którzy przybyli na miejsce wypadku kazali przyjaciołom Krzyśka z których teraz większość wymaga opieki co najmniej psychologa , zakopywać krew na ulicy własnymi rękami takze ....brak słów... mniej niz zero .
Ty co wyskoczyłeś z naturalną selekcją zapraszam na pogrzeb prawdopodobnie w piątek na Majdanku i powiedz to co napisałeś jego matce prosto w twarz jak żeś taki mądry . Prawdą jest ze zginął ze swojej winy bo nie pomyślał ale takie puste teksty są nie na miejscu szczególnie wobec rodziny Krzyśka i przyjaciół którym umarł niemal na rękach . Zmiażdżony . A zresztą co będę pisać kiedyś zrozumiesz i być może dorośniesz . A wogóle to Policjanci którzy przybyli na miejsce wypadku kazali przyjaciołom Krzyśka z których teraz większość wymaga opieki... rozwiń
Avatar
stefan / 13 maja 2008 o 00:47
0
luki napisał:
po co szukacie tej ciezarowki? kierowca nic nie zawinił i dajcie m spokój!!! tak działa ewolucja - jednego nieprzystosowanego mniej - naturalna selekcja.
Avatar
~Piotr~ / 12 maja 2008 o 23:59
0
Jestem mieszkańcem osiedla Felin. Tamtej nocy ok godziny 1.30 wracaliśmy tasówką do domu przez Al.Witosa. Wzdłuż całej ulicy zarówno poboczem jak i po pasach ruchu poruszały się grupy młodzieży pod wyrażnym wpływem alkoholu niszcząc po drodze znaki drogowe w szczególności w pobliżu remontowanego odcinka drogi przy Felicity. Na osiedlu (Felin) podobne grupy (bandy) spożywały piwo na uliczkach, placach zabaw i osiedlowych trawnikach wydając przy tym dzikie okrzyki i umilając sen mieszkańcom donośnym śpiewem. Widząc, że nadzieje na spokojny odpoczynek tej nocy są więcej niż nikłe zadzwoniłem na Policję. Ku mojemu zdziwieniu dowiedziałem się że nie powinienem zawracać im głowy takimi drobiazgami jak zakłócanie spokoju i stwazanie zagrożenia na drogach poniważ obok sceny gadzie występowały zaproszone zespoły trwa r e g u l a r n a wojna z 200-osobową grupą chuliganów i nie ma możliwości wysłania żadnego patrolu w rejon osiedla. Z wielkim zdziwieniem czytam więc dzisiejsze oświadczenie rzecznika policji w Lublinie zamieszczone w Dzienniku że w czasie imprezy nic specjalnego się nie działo i krew się nie lała. Na zakończenie dodam że osiedle Felin co roku przeżywa w tych dniach podobnie trudne chwile oblegane przez uczestników koncertów spragnionych napojów wyskokowych ,które w okolicznych sklepach są znacznie tańsze niż na stoiskach firmowych a patroli policyjnych nigdy tu nie uświadczysz.
Jestem mieszkańcem osiedla Felin. Tamtej nocy ok godziny 1.30 wracaliśmy tasówką do domu przez Al.Witosa. Wzdłuż całej ulicy zarówno poboczem jak i po pasach ruchu poruszały się grupy młodzieży pod wyrażnym wpływem alkoholu niszcząc po drodze znaki drogowe w szczególności w pobliżu remontowanego odcinka drogi przy Felicity. Na osiedlu (Felin) podobne grupy (bandy) spożywały piwo na uliczkach, placach zabaw i osiedlowych trawnikach wydając przy tym dzikie okrzyki i umilając sen mieszkańcom donośnym śpiewem. Widząc, że nadzieje na spokojny odp... rozwiń
Avatar
Gość / 12 maja 2008 o 22:38
0
Też uważam poszukiwanie kierowcy za bezsens. Rozumiem gdyby to był nieszczęśliwy wypadek a kierowca mógłby się w jakiś sposób przyczynić. Ale nigdy nie zrozumiem takich niedojrzałych ludzi. Chłopak w wieku 19 lat skacze na ciężarówkę. Mądry to on raczej nie był. Kara jaką poniósł może była za wysoka, ale chyba powinien 0się z nią liczyć wcześniej.
Założę się, że kierowca nawet nie poczuł jak po nim przejechał. W końcu była noc, więc też go nie widział w lusterku zapewne.

Przy okazji tego tematu. Wiem, że w tym przypadku trudno dopatrywać się winy policjanta.
Ale chciałbym zwrócić uwagę na pracę policji. Jestem mieszkańcem gminy Chodel. Ostatnio wracałem z Opola Lubelskiego i na słynnym rondu w Chodlu gdzie policjant zastrzelił chłopaka pewien jak mi się wydaje gimnazjalista przejeżdżał rowerem przez przejście dla pieszych. Na widok nadjeżdżającego samochodu (mnie) wcale nie zamierzył przyspieszyć. W rezultacie o mało nie wywrócił się z roweru pod koła pojazdu. Z drugiej strony nadjeżdżał radiowóz po czym pan policjant wcale nie zareagował. Nie mówię o nie wiem jakim karaniu młodzieńca. Ale myślę, że krótka rozmowa na pewno by wystarczyła, jak należy zachowywać się na przejściach.

Wczoraj w Bełżycach było jakieś święto PSL. Odbył się tam jakiś festyn. Pełno ludzi z okolicznych wiosek i standardowo dużo radiowozów, które krążyły po Bełżycach. Ludzie chodzili jak tylko im się podobało. Wieczorem koło godziny 22:30 nie trudno było, aby jakiś mężczyzna (oczywiście nie trzeźwy) na ulicy lubelskiej nagle zszedł z chodnika na jezdnię. Ale panów policjantów to nie interesowało. Więc ja mam taki apel. Skoro już wypalacie paliwo zatankowane w radiowozie to róbcie w jakimś konkretnym celu. W Polsce minęły już czasy kiedy na widok radiowozu ludzie zaczynali się bać.
Też uważam poszukiwanie kierowcy za bezsens. Rozumiem gdyby to był nieszczęśliwy wypadek a kierowca mógłby się w jakiś sposób przyczynić. Ale nigdy nie zrozumiem takich niedojrzałych ludzi. Chłopak w wieku 19 lat skacze na ciężarówkę. Mądry to on raczej nie był. Kara jaką poniósł może była za wysoka, ale chyba powinien 0się z nią liczyć wcześniej.
Założę się, że kierowca nawet nie poczuł jak po nim przejechał. W końcu była noc, więc też go nie widział w lusterku zapewne.

Przy okazji tego tematu. Wiem, że w tym przypadku tr... rozwiń
Avatar
kraj / 12 maja 2008 o 21:06
0
Polska to taki dziwny kraj - ktyoś wpada na przejeżdzie kolejowym pod pociąg - sprawdzają czy maszynista był trzeźwy - może tak trzeba ale co , jakie to ma za znaczenie - i tak by nic nie odmieniło biegu sprawy - (dla tych co myślą, że pochwalam jazdę w stanie wskazującym - mylicie się - ja tylko podkreślam ślepotę naszych mocodawców, badać powinni ale po co podawać do publicznje wiadom,ości taką "pianę" - może płacą za ilość wyrazów?)
Avatar
Gość / 21 lipca 2008 o 01:04
0
To był mój kolega z gimnazjum ;/
Avatar
Pav3L / 14 maja 2008 o 15:20
0
W myśl starej zasady - idioci sami się eliminują ze społeczeństwa. I dobrze, co tu komentować. 100% zdobywca nagrody Darwina 2008.
Avatar
Gość / 13 maja 2008 o 13:29
0
Piotrze szkoda, ze nie nagrałes tej rozmowy.

A co do zdarzenia to jedno mnie sie przypomina. Koledzy są dobrzy do "zabawy" jak przyjdzie co do czego to nie pomogą. Tak samo by bylo jakby ktos go pobił. uciekli by pewnie ...
Avatar
rodzice / 13 maja 2008 o 11:29
0
chlopak zginal na wlasne zyczenie,co mozna powiedziec rodzicom?wspolczuc?tak,bardzo,bardzo,naprawde!koledzy??podczas powrotow z imprez bardzo rzadko towarzyszy rozsadek,moze jego kolegow glupota nierzyjacego nauczy rozumu....?watpie,beda sobie otym opowiadac w towarzystwie jako emocjonujace traumatyczne zdarzenie w ktorym uczestniczyli!!!na miejscu glin jeszcze bym ich po lbach wystrzelala,nic nie przebije glupoty mlodych...
Avatar
niusia / 13 maja 2008 o 09:10
0
mick napisał:
Ty co wyskoczyłeś z naturalną selekcją zapraszam na pogrzeb prawdopodobnie w piątek na Majdanku i powiedz to co napisałeś jego matce prosto w twarz jak żeś taki mądry . Prawdą jest ze zginął ze swojej winy bo nie pomyślał ale takie puste teksty są nie na miejscu szczególnie wobec rodziny Krzyśka i przyjaciół którym umarł niemal na rękach . Zmiażdżony . A zresztą co będę pisać kiedyś zrozumiesz i być może dorośniesz . A wogóle to Policjanci którzy przybyli na miejsce wypadku kazali przyjaciołom Krzyśka z których teraz większość wymaga opieki co najmniej psychologa , zakopywać krew na ulicy własnymi rękami takze ....brak słów... mniej niz zero .



A gdzie byli Ci "przyjaciele" kiedy chłopak wpadł na pomysł skoczenia na tego tira????? Sam jest winien tej sytuacji, a jego przyjaciele moze i wymagają opieki psychologa bo gdyby zareagowali może by żył... Jestem byłą mieszkanką akademików na Felinie i zapewniam że odkąd są tam organizowane te kretyńskie koncerty disco polo jest co raz gorzej. Byłam na tych koncertach 2 razy i 2 razy uciekałam stamtąd jak najszybciej, bo bójka goniła bójkę. Jedno tylko określenie można podać aby zdefiniować uczestników tej "zabawy" - BYDŁO. Tam ludzie nie udają sie w celu zabawy tylko żeby się awanturować. A ochrona boi się o swoj tyłek. Tak to niestety wygląda. Dziwne że na innych koncertach (nie disco polo), ludzie potrafią sie bawić ze sobą, a tylko na dico polo co rok pod sceną jest mordownia...
A chłopak który skoczył na tira? Ludzie powiedzmy sobie szczerze. Czy ktoś normalny tak postępuje. Kierowca - wg mnie w stu procentach niewinny.



A gdzie byli Ci "przyjaciele" kiedy chłopak wpadł na pomysł skoczenia na tego tira????? Sam jest winien tej sytuacji, a jego przyjaciele moze i wymagają opieki psychologa bo gdyby zareagowali może by żył... Jestem byłą mieszkanką akademików na Felinie i zapewniam że odkąd są tam organizowane te kretyńskie koncerty disco polo jest co raz gorzej. Byłam na tych koncertach 2 razy i 2 razy uciekałam stamtąd jak najszybciej, bo bójka goniła bójkę. Jedno tylko określenie można podać aby zdefiniować uczes... rozwiń
Avatar
mick / 13 maja 2008 o 00:59
0
Ty co wyskoczyłeś z naturalną selekcją zapraszam na pogrzeb prawdopodobnie w piątek na Majdanku i powiedz to co napisałeś jego matce prosto w twarz jak żeś taki mądry . Prawdą jest ze zginął ze swojej winy bo nie pomyślał ale takie puste teksty są nie na miejscu szczególnie wobec rodziny Krzyśka i przyjaciół którym umarł niemal na rękach . Zmiażdżony . A zresztą co będę pisać kiedyś zrozumiesz i być może dorośniesz . A wogóle to Policjanci którzy przybyli na miejsce wypadku kazali przyjaciołom Krzyśka z których teraz większość wymaga opieki co najmniej psychologa , zakopywać krew na ulicy własnymi rękami takze ....brak słów... mniej niz zero .
Ty co wyskoczyłeś z naturalną selekcją zapraszam na pogrzeb prawdopodobnie w piątek na Majdanku i powiedz to co napisałeś jego matce prosto w twarz jak żeś taki mądry . Prawdą jest ze zginął ze swojej winy bo nie pomyślał ale takie puste teksty są nie na miejscu szczególnie wobec rodziny Krzyśka i przyjaciół którym umarł niemal na rękach . Zmiażdżony . A zresztą co będę pisać kiedyś zrozumiesz i być może dorośniesz . A wogóle to Policjanci którzy przybyli na miejsce wypadku kazali przyjaciołom Krzyśka z których teraz większość wymaga opieki... rozwiń
Avatar
stefan / 13 maja 2008 o 00:47
0
luki napisał:
po co szukacie tej ciezarowki? kierowca nic nie zawinił i dajcie m spokój!!! tak działa ewolucja - jednego nieprzystosowanego mniej - naturalna selekcja.
Avatar
~Piotr~ / 12 maja 2008 o 23:59
0
Jestem mieszkańcem osiedla Felin. Tamtej nocy ok godziny 1.30 wracaliśmy tasówką do domu przez Al.Witosa. Wzdłuż całej ulicy zarówno poboczem jak i po pasach ruchu poruszały się grupy młodzieży pod wyrażnym wpływem alkoholu niszcząc po drodze znaki drogowe w szczególności w pobliżu remontowanego odcinka drogi przy Felicity. Na osiedlu (Felin) podobne grupy (bandy) spożywały piwo na uliczkach, placach zabaw i osiedlowych trawnikach wydając przy tym dzikie okrzyki i umilając sen mieszkańcom donośnym śpiewem. Widząc, że nadzieje na spokojny odpoczynek tej nocy są więcej niż nikłe zadzwoniłem na Policję. Ku mojemu zdziwieniu dowiedziałem się że nie powinienem zawracać im głowy takimi drobiazgami jak zakłócanie spokoju i stwazanie zagrożenia na drogach poniważ obok sceny gadzie występowały zaproszone zespoły trwa r e g u l a r n a wojna z 200-osobową grupą chuliganów i nie ma możliwości wysłania żadnego patrolu w rejon osiedla. Z wielkim zdziwieniem czytam więc dzisiejsze oświadczenie rzecznika policji w Lublinie zamieszczone w Dzienniku że w czasie imprezy nic specjalnego się nie działo i krew się nie lała. Na zakończenie dodam że osiedle Felin co roku przeżywa w tych dniach podobnie trudne chwile oblegane przez uczestników koncertów spragnionych napojów wyskokowych ,które w okolicznych sklepach są znacznie tańsze niż na stoiskach firmowych a patroli policyjnych nigdy tu nie uświadczysz.
Jestem mieszkańcem osiedla Felin. Tamtej nocy ok godziny 1.30 wracaliśmy tasówką do domu przez Al.Witosa. Wzdłuż całej ulicy zarówno poboczem jak i po pasach ruchu poruszały się grupy młodzieży pod wyrażnym wpływem alkoholu niszcząc po drodze znaki drogowe w szczególności w pobliżu remontowanego odcinka drogi przy Felicity. Na osiedlu (Felin) podobne grupy (bandy) spożywały piwo na uliczkach, placach zabaw i osiedlowych trawnikach wydając przy tym dzikie okrzyki i umilając sen mieszkańcom donośnym śpiewem. Widząc, że nadzieje na spokojny odp... rozwiń
Avatar
Gość / 12 maja 2008 o 22:38
0
Też uważam poszukiwanie kierowcy za bezsens. Rozumiem gdyby to był nieszczęśliwy wypadek a kierowca mógłby się w jakiś sposób przyczynić. Ale nigdy nie zrozumiem takich niedojrzałych ludzi. Chłopak w wieku 19 lat skacze na ciężarówkę. Mądry to on raczej nie był. Kara jaką poniósł może była za wysoka, ale chyba powinien 0się z nią liczyć wcześniej.
Założę się, że kierowca nawet nie poczuł jak po nim przejechał. W końcu była noc, więc też go nie widział w lusterku zapewne.

Przy okazji tego tematu. Wiem, że w tym przypadku trudno dopatrywać się winy policjanta.
Ale chciałbym zwrócić uwagę na pracę policji. Jestem mieszkańcem gminy Chodel. Ostatnio wracałem z Opola Lubelskiego i na słynnym rondu w Chodlu gdzie policjant zastrzelił chłopaka pewien jak mi się wydaje gimnazjalista przejeżdżał rowerem przez przejście dla pieszych. Na widok nadjeżdżającego samochodu (mnie) wcale nie zamierzył przyspieszyć. W rezultacie o mało nie wywrócił się z roweru pod koła pojazdu. Z drugiej strony nadjeżdżał radiowóz po czym pan policjant wcale nie zareagował. Nie mówię o nie wiem jakim karaniu młodzieńca. Ale myślę, że krótka rozmowa na pewno by wystarczyła, jak należy zachowywać się na przejściach.

Wczoraj w Bełżycach było jakieś święto PSL. Odbył się tam jakiś festyn. Pełno ludzi z okolicznych wiosek i standardowo dużo radiowozów, które krążyły po Bełżycach. Ludzie chodzili jak tylko im się podobało. Wieczorem koło godziny 22:30 nie trudno było, aby jakiś mężczyzna (oczywiście nie trzeźwy) na ulicy lubelskiej nagle zszedł z chodnika na jezdnię. Ale panów policjantów to nie interesowało. Więc ja mam taki apel. Skoro już wypalacie paliwo zatankowane w radiowozie to róbcie w jakimś konkretnym celu. W Polsce minęły już czasy kiedy na widok radiowozu ludzie zaczynali się bać.
Też uważam poszukiwanie kierowcy za bezsens. Rozumiem gdyby to był nieszczęśliwy wypadek a kierowca mógłby się w jakiś sposób przyczynić. Ale nigdy nie zrozumiem takich niedojrzałych ludzi. Chłopak w wieku 19 lat skacze na ciężarówkę. Mądry to on raczej nie był. Kara jaką poniósł może była za wysoka, ale chyba powinien 0się z nią liczyć wcześniej.
Założę się, że kierowca nawet nie poczuł jak po nim przejechał. W końcu była noc, więc też go nie widział w lusterku zapewne.

Przy okazji tego tematu. Wiem, że w tym przypadku tr... rozwiń
Avatar
kraj / 12 maja 2008 o 21:06
0
Polska to taki dziwny kraj - ktyoś wpada na przejeżdzie kolejowym pod pociąg - sprawdzają czy maszynista był trzeźwy - może tak trzeba ale co , jakie to ma za znaczenie - i tak by nic nie odmieniło biegu sprawy - (dla tych co myślą, że pochwalam jazdę w stanie wskazującym - mylicie się - ja tylko podkreślam ślepotę naszych mocodawców, badać powinni ale po co podawać do publicznje wiadom,ości taką "pianę" - może płacą za ilość wyrazów?)
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Więcej miejsca na spacery. Miasto chce wydłużyć park w obie strony

Więcej miejsca na spacery. Miasto chce wydłużyć park w obie strony 0 1

Miasto ogłosiło przetarg na urządzenie nowego odcinka parku między ul. Jana Pawła II a Poznańską. Oznacza to, że od os. Górki będzie można się przespacerować, choć z jedną przeszkodą, aż do sklepów przy Orkana. W planach jest też przedłużenie parku Jana Pawła II w przeciwnym kierunku, do Nadbystrzyckiej.

Nieudany występ Kingi Kołosińskiej na zawodach w Szwajcarii

Nieudany występ Kingi Kołosińskiej na zawodach w Szwajcarii 1 0

Siatkówka plażowa Kinga Kołosińska i Katarzyna Kociołek zaliczyły nieudany turniej w Gstaad. Polki pożegnały się z imprezą już po fazie grupowej

Radny wywiózł śmieci z cmentarza pod las. "Zrobiłem to w dobrej wierze" [zdjęcia]
Alarm 24
galeria

Radny wywiózł śmieci z cmentarza pod las. "Zrobiłem to w dobrej wierze" [zdjęcia] 9 8

– Zrobiłem to w dobrej wierze – przekonuje Stanisław Sokół, radny gminy Borki w powiecie radzyńskim, który został przyłapany na wywożeniu odpadów z cmentarza w Woli Osowińskiej. Śmieci wysypał pod lasem i przysypał ziemią. – Widziałem taką potrzebę, bo to zwyczajnie śmierdziało – tłumaczy.

Kamil Janicki, „Epoka milczenia”

Kamil Janicki, „Epoka milczenia” 0 0

Szokujący jest obraz międzywojennej Polski w „Epoce milczenia”. Gwałty, pedofilia, handel żywym towarem, wreszcie „zwyczajne” bicie – to sytuacje znane z kronik kryminalnych także i dzisiaj. Szokuje jednak to, że w opisywanych przez Kamila Janickiego przypadkach role często się zamieniają. To ofiara jest stawiana w roli winnego. A jeśli nawet nie, to znikąd nie znajduje pomocy. To przestępca jest przez aparat ścigania tłumaczony, że został sprowokowany, że ofiara sama tego chciała. I choć wiele się w tych kwestiach zmieniło, i w wielu kręgach nie ma już przyzwolenia na takie zachowania, to wciąż zdarzają się sytuacje całkiem podobne. Właśnie dlatego – tłumaczy autor – powstała ta książka.

Piękne i pełne uzębienie, czyli sprawdzone sposoby na uzupełnienie braków zębowych.

Piękne i pełne uzębienie, czyli sprawdzone sposoby na uzupełnienie braków zębowych. 0 0

Z całą pewnością każdy z nas chciałby móc pochwalić się obezwładniającym, pięknym uśmiechem i zdrowymi zębami. Prawda jest jednak taka, że wciąż bardzo dużo osób ma problemy z uzębieniem, przez co niestety stosunkowo rzadko się uśmiechamy. Posiadanie kompletnego uzębienia jest ważne nie tylko pod względem estetycznym, ale również – a może przede wszystkim - z powodów zdrowotnych. Musimy wiedzieć, że nawet utrata jednego zęba wpływa negatywnie na nasz zgryz. Braki w uzębieniu sprawiają, że niemożliwe jest prawidłowe rozdrobnienie pokarmu, co może mieć niekorzystny wpływ na pracę naszego układu trawiennego. Każdy utracony ząb to również wolna przestrzeń pomiędzy zębami – zęby sąsiadujące od góry lub od dołu – nie napotykając na kontakt, mają tendencję do „wysuwania się”; zęby sąsiadujące w ramach szczęki czy żuchwy – mogą się przesuwać czy przemieszczać powodując przeróżne komplikacje, które często kończą się interwencją ortodonty.

Niska efektywność reklam billboardowych w Lublinie. Co w zamian?

Niska efektywność reklam billboardowych w Lublinie. Co w zamian? 2

Wydajna sprzedaż produktów i usług nie może istnieć bez efektywnej reklamy. Większość osób prowadzących firmy doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Niestety, inwestycja w reklamę często okazuje się zupełnie nietrafiona, a człowiek zastanawia się - dlaczego? Co się stało, że pomimo sporych kosztów, poniesionych na rozpropagowanie marki, klientów wcale nie przybyło? Problem tkwi najprawdopodobniej w formie reklamy.

Granit Bychawa mocno rozpoczął przedsezonowe granie

Granit Bychawa mocno rozpoczął przedsezonowe granie 1 3

Podopieczni Łukasza Gieresza w pierwszym swoim sparingu w tym okresie przygotowawczym rozbili aż 7:1 beniaminka IV ligi Start Krasnystaw.

Zderzyły się czołowo i wypadły z drogi. Wśród poszkodowanych 5-letnie dziecko [zdjęcia]
galeria

Zderzyły się czołowo i wypadły z drogi. Wśród poszkodowanych 5-letnie dziecko [zdjęcia] 6 7

Groźny wypadek w miejscowości Krupe. Na prostym odcinku drogi zderzyły się czołowo dwa volkswageny.

Nie przyjęli go do szpitala, zmarł kilka dni później. Prokuratura zajmie się sprawą
Po naszej publikacji

Nie przyjęli go do szpitala, zmarł kilka dni później. Prokuratura zajmie się sprawą 43 7

Prokuratura zajmie się sprawą śmierci 26-latka z okolic Poniatowej. Kamil Gnaś mimo silnego bólu, gorączki i wymiotów nie został przyjęty do miejscowego szpitala. Zmarł po kilku dniach.

Traper przed Roztoczem i Tomasovią w turnieju oldbojów „Parkowa Cup”

Traper przed Roztoczem i Tomasovią w turnieju oldbojów „Parkowa Cup” 1 0

W Narolu został rozegrany IV Turniej Oldbojów 35+ „Parkowa Cup”. W zawodach triumfował zespół Traper Lubaczów, który pokonał w finale ekipę gospodarzy dopiero po rzutach karnych (3:2)

Prace zdobywczyni Oscara w Kazimierzu Dolnym. Wystawa Ewy Braun
28 lipca 2018, 15:00

Prace zdobywczyni Oscara w Kazimierzu Dolnym. Wystawa Ewy Braun 3 1

Co Gdzie Kiedy.Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym (Rynek 19) i Centrum Spotkania Kultur w Lublinie zapraszają na wernisaż wystawy Ewy Braun Odtwarzanie minionych światów... Otwarcie ekspozycji odbędzie się 28 lipca o godz. 15 i towarzyszyć będzie Festiwalowi Dwa Brzegi.

Terytorialsi będą strzelać na dawnym poligonie na Majdanku. Mieszkańcy mają obawy

Terytorialsi będą strzelać na dawnym poligonie na Majdanku. Mieszkańcy mają obawy 80 17

Wojsko zapowiada powrót na dawny poligon na Majdanku. Będą tu ćwiczyć „terytorialsi”. Mieszkańcy bloków na pobliskim Felinie są zaniepokojeni. Obawiają się hałasu i sądzą, że może tutaj powstać strzelnica. Mundurowi uspokajają: nie będzie ani strzelnicy, ani czołgów.

Historyczny awans Bad Boys Zastawie

Historyczny awans Bad Boys Zastawie 0 0

BIALSKA KLASA OKRĘGOWA Bad Boys Zastawie po raz pierwszy w historii będą beniaminkiem w V lidze

Zaniedbana i zagłodzona. Chodziła z kubkiem i prosiła o wodę
Kraj
film

Zaniedbana i zagłodzona. Chodziła z kubkiem i prosiła o wodę 22 4

Zamykana w domu, głodna i zaniedbana. - Kiedyś chodziła z kubkiem po klatce schodowej i prosiła o wodę – opowiadają sąsiedzi. 61-letnia pani Halina ze Słupska potrzebowała natychmiastowej pomocy

Most Kultury: PARA, Standard Brass Band i Lubelskie Babie Lato
20 lipca 2018, 0:00

Most Kultury: PARA, Standard Brass Band i Lubelskie Babie Lato 2 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 20-22 lipca na Moście imienia Mariana Lutosławskiego wystąpią zespoły: PARA, Standard Brass Band oraz Lubelskie Babie Lato. Nie zabraknie również ciekawych warsztatów i zajęć dla dzieci.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!