Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

1 kwietnia 2009 r.
14:10
Edytuj ten wpis

Śmigłowiec zakończył poszukiwania, policjanci nadal przeczesują las

0 15 A A

Przez kilka godzin nad południowo - zachodnią częścią Lublina krążył śmigłowiec Straży Granicznej z kamerą termowizyjną. Poszukiwał studenta UMCS Marka Wojciechowskiego. Bez rezultatów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Chwytamy się już każdego sposobu - mówi Jacek Deptuś, z lubelskiej policji.

Śmigłowiec z kamerą termowizyjną i kamerą do obserwacji z powietrza latał nad okolicami ul. Gęsiej, ul. Nałęczowskiej, Zimne Doły, nad wąwozem na Czubach, Zalewem Zemborzyckim i Dąbrową.

Las Stary Gaj wciąż przeszukuje kilkudziesięciu policjantów.

Marek Wojciechowski zaginął nocy z 17 na 18 marca. Wyszedł z klubu Archiwum przy ul. Radziszewskiego w towarzystwie swojego wuja. Miał dotrzeć na stancję przy ul. Tymiankowej. Nigdy tam nie dotarł.
er


Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kinol / 1 kwietnia 2009 o 21:16
0
ja napisał:
W okolo 4 minucie wideo 2 dokladnie widac swiatla samochodu w lewym dolnym rogu jezeli mial cos wspolnego z zaginieciem Marka to napewno da sie to jakos sprawdzic ktoredy wyjechal ten samochod.

Ba! Nie tylko światła widać. Widać doskonale kawałek samochodu, który jakimś cudem załapał się w zasięg kamery. I jest to jakiś ciemny samochód. Nawet światła latarni nie rozjaśniają jego koloru. Powinni to sprawdzić, a o tym nie mówią nic. Chyba, że to też jest aż takie tajne... (?)

Ba! Nie tylko światła widać. Widać doskonale kawałek samochodu, który jakimś cudem załapał się w zasięg kamery. I jest to jakiś ciemny samochód. Nawet światła latarni nie rozjaśniają jego koloru. Powinni to sprawdzić, a o tym nie mówią nic. Chyba, że to też jest aż takie tajne... (?) rozwiń
Avatar
ja / 1 kwietnia 2009 o 20:13
0
W okolo 4 minucie wideo 2 dokladnie widac swiatla samochodu w lewym dolnym rogu jezeli mial cos wspolnego z zaginieciem Marka to napewno da sie to jakos sprawdzic ktoredy wyjechal ten samochod.
Avatar
~abw~ / 1 kwietnia 2009 o 18:02
0
Szukajcie go za laskiem na weglinie juz mowione bylo policji!!
Avatar
Gocha / 1 kwietnia 2009 o 17:28
0
Czy wszyscy macie cos ze wzrokiem...sory ze tak pisze wle nie plećcie bzdur ze to nie marek. pod Archiwum kurtka mogła wam sie wydawac jasniejsza bo oni stali jeszcze w pomieszczeniu gdzie było świato kolejne nagrania z monitoringu sa juz tylko z oswietleniem latarni, wiec dlatego tak zle to widać a kurtka jak byk zalozona tylko na jedna ręke bo na druga nie mogł dac sobie rady zeby wlozyc plecak jak byk na plecach zr4szta postura jest identyczna nie szukajcie problemu tam gdzie go nie ma bo to marek na bank. jEZELI ktos mial kiedys do czynienia z zapisami z monitoringu wie ze to marek bo wie jak w takich warunkach moze w3szystko wyglądac i zmieniac kolory
Czy wszyscy macie cos ze wzrokiem...sory ze tak pisze wle nie plećcie bzdur ze to nie marek. pod Archiwum kurtka mogła wam sie wydawac jasniejsza bo oni stali jeszcze w pomieszczeniu gdzie było świato kolejne nagrania z monitoringu sa juz tylko z oswietleniem latarni, wiec dlatego tak zle to widać a kurtka jak byk zalozona tylko na jedna ręke bo na druga nie mogł dac sobie rady zeby wlozyc plecak jak byk na plecach zr4szta postura jest identyczna nie szukajcie problemu tam gdzie go nie ma bo to marek na bank. jEZELI ktos mial kiedys do czyn... rozwiń
Avatar
czytelnik / 1 kwietnia 2009 o 17:28
0
pinokio napisał:
Żartem jest to , że ktoś ciebie spłodził. I to żart byle jaki. Cofnij swoje szare komórki i przypomnij sobie ( to taki odwrotny proces zapamietywania) jakie były warunki pogodowe. Mgła, opady śniegu i zalegający miejscami wysoki snieg. I właściwie to daj ludziom pracowac normalnie a swoje wykwity umysłowe zachowaj dla siebie.



Daruj sobie obrażanie kogokolwiek i jeśli coś masz napisać to niech to będzie tylko i wyłącznie na temat.
Avatar
. / 1 kwietnia 2009 o 16:50
0
pit napisał:
Jak dla mnie to wogóle to nagranie mi sie nie podoba. Szczerze, to nawet wątpie, czy to napewno Marek. Poza tym dziewczyna pod Archiwum ubrana była na biało, "obydwa" Marki też się różnią- choćby kolorem plecaka, odcieniem kurtki (ta spod archiwum znacznie jaśniejsza..) i bynajmniej nie chodzi mi o jakość nagrania. Ktoś sugerował, że ten spod akademika ma jakby torbę naramienną, a nie jak to twierdzi policjant- przerzuconą przez ramię kurtkę.. Ten chłopak mógłby być kimś całkowicie innym wracającym do domu.. Aczkolwiek wcale się nie zdziwię, jak okaże się na koniec, że Marek poszedł całkowicie inną drogą i wszystko wyglądało całkiem inaczej niż wskazywał na to monitoring spod akademików..


Dokładnie, mi tez tutaj cos nie pasuje. Tez bym sie nie zdziwila gdyby bylo tak jak mowisz.


Dokładnie, mi tez tutaj cos nie pasuje. Tez bym sie nie zdziwila gdyby bylo tak jak mowisz. rozwiń
Avatar
~gosc~ / 1 kwietnia 2009 o 16:38
0
O co w tym wszystkim chodzi?
Avatar
obserwator / 1 kwietnia 2009 o 16:35
0
To w lubelskim macie tak zielony las?
Avatar
pit / 1 kwietnia 2009 o 15:54
0
kinol napisał:
Może nie wszyscy, ale na pewno nie zgadza się to, że na nagraniu spod Archiwum, chłopak w czarnej skórze jest łysy, za to na nagraniu kolejnym nie ma nikogo łysego, choć jeden z nich odpowiada mu posturą, i też chyba jest w skórzanej kurtce, ale nie wiem na pewno. Jakość słaba.
Jednak fakt,faktem - tego łysego tam nie ma!


Jak dla mnie to wogóle to nagranie mi sie nie podoba. Szczerze, to nawet wątpie, czy to napewno Marek. Poza tym dziewczyna pod Archiwum ubrana była na biało, "obydwa" Marki też się różnią- choćby kolorem plecaka, odcieniem kurtki (ta spod archiwum znacznie jaśniejsza..) i bynajmniej nie chodzi mi o jakość nagrania. Ktoś sugerował, że ten spod akademika ma jakby torbę naramienną, a nie jak to twierdzi policjant- przerzuconą przez ramię kurtkę.. Ten chłopak mógłby być kimś całkowicie innym wracającym do domu.. Coś mi się wydaję, że policja ma jakiś ślad, jakiś trop, coś przed nami ukrywa, a to nagranie może być dla zmylenia opinii społecznej i sprawców dla dobra śledztwa. Myślę, że znaczna część wiedzy jest ukryta, zbyt duża część. Śledzę tę sprawę na bieżąco i naprawde coraz więcej rzeczy mi się tutaj nie podoba.. Obym się mylił i obyśmy my, internauci, pomogli w jakikolwiek sposób, choćby poprzez nacisk zainteresowania na sprawę, co wzbudzi w zamieszanych jakieś wyrzuty sumienia. W końcu ktoś zacznie sypać i prawda wyjdzie na jaw. Taki nacisk będzie chyba teraz najlepszą pomocą z naszej strony. Lepszą niż jakieś domysły.. Aczkolwiek wcale się nie zdziwię, jak okaże się na koniec, że Marek poszedł całkowicie inną drogą i wszystko wyglądało całkiem inaczej niż wskazywał na to monitoring spod akademików..


Jak dla mnie to wogóle to nagranie mi sie nie podoba. Szczerze, to nawet wątpie, czy to napewno Marek. Poza tym dziewczyna pod Archiwum ubrana była na biało, "obydwa" Marki też się różnią- choćby kolorem plecaka, odcieniem kurtki (ta spod archiwum znacznie jaśniejsza..) i bynajmniej nie chodzi mi o jakość nagrania. Ktoś sugerował, że ten spod akademika ma jakby torbę naramienną, a nie jak to twierdzi policjant- przerzuconą przez ramię kurtkę.. Ten chłopak mógłby być kimś całkowicie innym wracającym do dom... rozwiń
Avatar
stud.medyk / 1 kwietnia 2009 o 15:42
0
pinokio napisał:
Żartem jest to , że ktoś ciebie spłodził. I to żart byle jaki. Cofnij swoje szare komórki i przypomnij sobie ( to taki odwrotny proces zapamietywania) jakie były warunki pogodowe. Mgła, opady śniegu i zalegający miejscami wysoki snieg. I właściwie to daj ludziom pracowac normalnie a swoje wykwity umysłowe zachowaj dla siebie.

Pan to chyba z policji , bo sie tak wznieca ta wypowiedzia.
Fakt racja ze byly zle warunki pogodowe, ale co tez jest prawda dopiero poszukiwania na szeroka skale zostaly zorganizowanie po zainteresowaniu opinii publicznej....
Ale tak czy siak bardzo sie ciesze ze policja nie daje za wygrana i nadal szuka ! brawo :]

Pan to chyba z policji , bo sie tak wznieca ta wypowiedzia.
Fakt racja ze byly zle warunki pogodowe, ale co tez jest prawda dopiero poszukiwania na szeroka skale zostaly zorganizowanie po zainteresowaniu opinii publicznej....
Ale tak czy siak bardzo sie ciesze ze policja nie daje za wygrana i nadal szuka ! brawo :] rozwiń
Avatar
kinol / 1 kwietnia 2009 o 21:16
0
ja napisał:
W okolo 4 minucie wideo 2 dokladnie widac swiatla samochodu w lewym dolnym rogu jezeli mial cos wspolnego z zaginieciem Marka to napewno da sie to jakos sprawdzic ktoredy wyjechal ten samochod.

Ba! Nie tylko światła widać. Widać doskonale kawałek samochodu, który jakimś cudem załapał się w zasięg kamery. I jest to jakiś ciemny samochód. Nawet światła latarni nie rozjaśniają jego koloru. Powinni to sprawdzić, a o tym nie mówią nic. Chyba, że to też jest aż takie tajne... (?)

Ba! Nie tylko światła widać. Widać doskonale kawałek samochodu, który jakimś cudem załapał się w zasięg kamery. I jest to jakiś ciemny samochód. Nawet światła latarni nie rozjaśniają jego koloru. Powinni to sprawdzić, a o tym nie mówią nic. Chyba, że to też jest aż takie tajne... (?) rozwiń
Avatar
ja / 1 kwietnia 2009 o 20:13
0
W okolo 4 minucie wideo 2 dokladnie widac swiatla samochodu w lewym dolnym rogu jezeli mial cos wspolnego z zaginieciem Marka to napewno da sie to jakos sprawdzic ktoredy wyjechal ten samochod.
Avatar
~abw~ / 1 kwietnia 2009 o 18:02
0
Szukajcie go za laskiem na weglinie juz mowione bylo policji!!
Avatar
Gocha / 1 kwietnia 2009 o 17:28
0
Czy wszyscy macie cos ze wzrokiem...sory ze tak pisze wle nie plećcie bzdur ze to nie marek. pod Archiwum kurtka mogła wam sie wydawac jasniejsza bo oni stali jeszcze w pomieszczeniu gdzie było świato kolejne nagrania z monitoringu sa juz tylko z oswietleniem latarni, wiec dlatego tak zle to widać a kurtka jak byk zalozona tylko na jedna ręke bo na druga nie mogł dac sobie rady zeby wlozyc plecak jak byk na plecach zr4szta postura jest identyczna nie szukajcie problemu tam gdzie go nie ma bo to marek na bank. jEZELI ktos mial kiedys do czynienia z zapisami z monitoringu wie ze to marek bo wie jak w takich warunkach moze w3szystko wyglądac i zmieniac kolory
Czy wszyscy macie cos ze wzrokiem...sory ze tak pisze wle nie plećcie bzdur ze to nie marek. pod Archiwum kurtka mogła wam sie wydawac jasniejsza bo oni stali jeszcze w pomieszczeniu gdzie było świato kolejne nagrania z monitoringu sa juz tylko z oswietleniem latarni, wiec dlatego tak zle to widać a kurtka jak byk zalozona tylko na jedna ręke bo na druga nie mogł dac sobie rady zeby wlozyc plecak jak byk na plecach zr4szta postura jest identyczna nie szukajcie problemu tam gdzie go nie ma bo to marek na bank. jEZELI ktos mial kiedys do czyn... rozwiń
Avatar
czytelnik / 1 kwietnia 2009 o 17:28
0
pinokio napisał:
Żartem jest to , że ktoś ciebie spłodził. I to żart byle jaki. Cofnij swoje szare komórki i przypomnij sobie ( to taki odwrotny proces zapamietywania) jakie były warunki pogodowe. Mgła, opady śniegu i zalegający miejscami wysoki snieg. I właściwie to daj ludziom pracowac normalnie a swoje wykwity umysłowe zachowaj dla siebie.



Daruj sobie obrażanie kogokolwiek i jeśli coś masz napisać to niech to będzie tylko i wyłącznie na temat.
Avatar
. / 1 kwietnia 2009 o 16:50
0
pit napisał:
Jak dla mnie to wogóle to nagranie mi sie nie podoba. Szczerze, to nawet wątpie, czy to napewno Marek. Poza tym dziewczyna pod Archiwum ubrana była na biało, "obydwa" Marki też się różnią- choćby kolorem plecaka, odcieniem kurtki (ta spod archiwum znacznie jaśniejsza..) i bynajmniej nie chodzi mi o jakość nagrania. Ktoś sugerował, że ten spod akademika ma jakby torbę naramienną, a nie jak to twierdzi policjant- przerzuconą przez ramię kurtkę.. Ten chłopak mógłby być kimś całkowicie innym wracającym do domu.. Aczkolwiek wcale się nie zdziwię, jak okaże się na koniec, że Marek poszedł całkowicie inną drogą i wszystko wyglądało całkiem inaczej niż wskazywał na to monitoring spod akademików..


Dokładnie, mi tez tutaj cos nie pasuje. Tez bym sie nie zdziwila gdyby bylo tak jak mowisz.


Dokładnie, mi tez tutaj cos nie pasuje. Tez bym sie nie zdziwila gdyby bylo tak jak mowisz. rozwiń
Avatar
~gosc~ / 1 kwietnia 2009 o 16:38
0
O co w tym wszystkim chodzi?
Avatar
obserwator / 1 kwietnia 2009 o 16:35
0
To w lubelskim macie tak zielony las?
Avatar
pit / 1 kwietnia 2009 o 15:54
0
kinol napisał:
Może nie wszyscy, ale na pewno nie zgadza się to, że na nagraniu spod Archiwum, chłopak w czarnej skórze jest łysy, za to na nagraniu kolejnym nie ma nikogo łysego, choć jeden z nich odpowiada mu posturą, i też chyba jest w skórzanej kurtce, ale nie wiem na pewno. Jakość słaba.
Jednak fakt,faktem - tego łysego tam nie ma!


Jak dla mnie to wogóle to nagranie mi sie nie podoba. Szczerze, to nawet wątpie, czy to napewno Marek. Poza tym dziewczyna pod Archiwum ubrana była na biało, "obydwa" Marki też się różnią- choćby kolorem plecaka, odcieniem kurtki (ta spod archiwum znacznie jaśniejsza..) i bynajmniej nie chodzi mi o jakość nagrania. Ktoś sugerował, że ten spod akademika ma jakby torbę naramienną, a nie jak to twierdzi policjant- przerzuconą przez ramię kurtkę.. Ten chłopak mógłby być kimś całkowicie innym wracającym do domu.. Coś mi się wydaję, że policja ma jakiś ślad, jakiś trop, coś przed nami ukrywa, a to nagranie może być dla zmylenia opinii społecznej i sprawców dla dobra śledztwa. Myślę, że znaczna część wiedzy jest ukryta, zbyt duża część. Śledzę tę sprawę na bieżąco i naprawde coraz więcej rzeczy mi się tutaj nie podoba.. Obym się mylił i obyśmy my, internauci, pomogli w jakikolwiek sposób, choćby poprzez nacisk zainteresowania na sprawę, co wzbudzi w zamieszanych jakieś wyrzuty sumienia. W końcu ktoś zacznie sypać i prawda wyjdzie na jaw. Taki nacisk będzie chyba teraz najlepszą pomocą z naszej strony. Lepszą niż jakieś domysły.. Aczkolwiek wcale się nie zdziwię, jak okaże się na koniec, że Marek poszedł całkowicie inną drogą i wszystko wyglądało całkiem inaczej niż wskazywał na to monitoring spod akademików..


Jak dla mnie to wogóle to nagranie mi sie nie podoba. Szczerze, to nawet wątpie, czy to napewno Marek. Poza tym dziewczyna pod Archiwum ubrana była na biało, "obydwa" Marki też się różnią- choćby kolorem plecaka, odcieniem kurtki (ta spod archiwum znacznie jaśniejsza..) i bynajmniej nie chodzi mi o jakość nagrania. Ktoś sugerował, że ten spod akademika ma jakby torbę naramienną, a nie jak to twierdzi policjant- przerzuconą przez ramię kurtkę.. Ten chłopak mógłby być kimś całkowicie innym wracającym do dom... rozwiń
Avatar
stud.medyk / 1 kwietnia 2009 o 15:42
0
pinokio napisał:
Żartem jest to , że ktoś ciebie spłodził. I to żart byle jaki. Cofnij swoje szare komórki i przypomnij sobie ( to taki odwrotny proces zapamietywania) jakie były warunki pogodowe. Mgła, opady śniegu i zalegający miejscami wysoki snieg. I właściwie to daj ludziom pracowac normalnie a swoje wykwity umysłowe zachowaj dla siebie.

Pan to chyba z policji , bo sie tak wznieca ta wypowiedzia.
Fakt racja ze byly zle warunki pogodowe, ale co tez jest prawda dopiero poszukiwania na szeroka skale zostaly zorganizowanie po zainteresowaniu opinii publicznej....
Ale tak czy siak bardzo sie ciesze ze policja nie daje za wygrana i nadal szuka ! brawo :]

Pan to chyba z policji , bo sie tak wznieca ta wypowiedzia.
Fakt racja ze byly zle warunki pogodowe, ale co tez jest prawda dopiero poszukiwania na szeroka skale zostaly zorganizowanie po zainteresowaniu opinii publicznej....
Ale tak czy siak bardzo sie ciesze ze policja nie daje za wygrana i nadal szuka ! brawo :] rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 1

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 3 2

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe
22 lipca 2018, 9:45

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe 1 0

Autobusy – Jelcz 120M i Jelcz M11 przyjadą w niedzielę z Lublina do Kraśnika. Podczas przejazdów będzie można posłuchać o historii komunikacji w Kraśniku i ważnych dla niej miejscach. O tym wszystkim będzie opowiadać Maksym Bratko, autor książki „Historia Komunikacji Publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim”, której premierę zaplanowano na niedzielę.

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku 10 7

Od poniedziałku aż do końca wakacji na ul. Nowy Świat obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Drogowcy zabierają się tutaj za przebudowę kanalizacji deszczowej. Skrót z Bronowic na Czuby coraz bardziej przypomina tor przeszkód.

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny 0 6

Utrudnienia na ul. Choiny w Lublinie. Jak informuje nasz Czytelnik Paweł doszło do potrącenia pieszego na przejściu.

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb 0

Był Zielony Rynek, a będą apartamenty. Zmiany na zamojskiej starówce
wizualizacje
galeria

Był Zielony Rynek, a będą apartamenty. Zmiany na zamojskiej starówce 11 3

43 apartamenty, parking podziemny, lokale usługowe i przede wszystkim przepiękny widok z okien – tak najkrócej opisać można „Apartamenty Bazyliańska 1”. Inwestycja na Zielonym Rynku otrzymała już pozytywną opinię służb konserwatorskich

Rozbiórka starej altany ogrodowej - co zrobić z odpadami?

Rozbiórka starej altany ogrodowej - co zrobić z odpadami? 0 0

Rodzinne ogródki działkowe są charakterystycznym elementem miejskiej przestrzeni w Polsce. Przez kilka dekad korzystali z nich pracownicy dużych zakładów oraz lokatorzy spółdzielni mieszkaniowych. W ogrodach uprawiano warzywa i owoce dla swoich rodzin, gdy sklepowe półki były puste. Obecnie coraz więcej ogrodów jest użytkowanych przez młodych ludzi, którzy stawiają nową, typowo rekreacyjną architekturę ogrodową. Co zrobić z odpadami z rozbiórki altany?

Ks. Ignacy Kłopotowski urodził się 152 lata temu. Specjalista od crowdfundingu i fundraisingu
Magazyn
galeria

Ks. Ignacy Kłopotowski urodził się 152 lata temu. Specjalista od crowdfundingu i fundraisingu 0 0

Dziś rocznica urodzin księdza Ignacego Kłopotowskiego. Był związany z Lublinem ponad 20 lat. Pomagał wykluczonym. Mając ich sporo pod opieką, był specjalistą crowdfundingu i nie był mu obcy fundraising. Z konieczności propagował i stosował idee zero waste. Twórca konsorcjum wydawniczego, publicysta wykorzystujący mechanizmy marketingu i public relations. Co w tym niezwykłego? Błogosławiony ksiądz Ignacy Kłopotowski urodził się 152 lata temu.

Turniej Purpurowej Róży

Turniej Purpurowej Róży 0 0

Waleczni wojownicy z Magicznych Ogrodów ogłaszają turniej, który ma rozstrzygnąć, która armia jest najsprawniejsza! Czy to zaszczytne miano przypadnie wojownikom dowodzonym przez Thoroda Raptora, czy może Bestiom Araga?

IV NightSkating Lublin 2018: Rolkarze dla zwierząt
21 lipca 2018, 20:00

IV NightSkating Lublin 2018: Rolkarze dla zwierząt 1 0

Co Gdzie Kiedy. Fani rolek i wrotek ponownie wyjadą w nocy na ulice miasta. Kolejną edycję NightSkating Lublin zaplanowano na sobotę. Tym razem przejażdżka będzie połączona z akcją charytatywną.

Turniej Neuroshimy Hex w Chatce Żaka
22 lipca 2018, 12:00

Turniej Neuroshimy Hex w Chatce Żaka 1 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 22 lipca o godz. 12 w Chatce Żaka (ul. Radziszewskiego 16) odbędzie się turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski 2018 w grze planszowej Neuroshima Hex. Chętni mogą zapisywać się do udziału od godz. 11.30 na miejscu.

Przez pół roku jej rodzina ma wstęp do Aqua Lublin za darmo. Pani Anna miała szczęście

Przez pół roku jej rodzina ma wstęp do Aqua Lublin za darmo. Pani Anna miała szczęście 38 4

Milionowym klientem pochwalił się dzisiaj kompleks pływacki Aqua Lublin przy Al. Zygmuntowskich. Pani Anna, która miała to szczęście, dostała rodzinny karnet do Aqua Lublin.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!