Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

21 marca 2014 r.
10:19
Edytuj ten wpis

Sondaż w Lublinie: Wysokie poparcie dla prezydenta Krzysztofa Żuka

4 12 A A

53 proc. lublinian pozytywnie ocenia pracę prezydenta Krzysztofa Żuka. Negatywnie wypowiada się o nim 11 proc.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Tak wynika z sondażu, który przeprowadził Instytut Badania Opinii Homo Homini na zlecenie Kuriera Lubelskiego. Ankieterzy przepytali 1067 mieszkańców Lublina w dniach od 5 do 10 marca. 53 proc. dobrze oceniło prezydenta, 28 procent "ani dobrze, ani źle", 11 proc. źle, a 8 proc. trudno było powiedzieć.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
WYBORCA / 22 marca 2014 o 16:57
0

 Oczywiście ,  Macie  się  czego  Popaprańcy  z  PO  obawiać  gdy  PIS wygra  Wybory . Rozliczeni  zostaniecie  z  kaźdej ukradzionej  złotówki  Polsce  i  Lublinowi !!!.   Złodzieje!!! ,  gdzie  są  miliony   ukradzione  lubelskiej  Obwodnicy ?  Złodzieje !!! .  GŁOSUJEMY    TYLKO  NA  PIS !!!  LI   TYLKO  NA  PIS ! .

TY SOBIE LI TYLKO GŁOSUJ A ODE MNIE WARA.IDŹ SOBIE POKLASKAJ.

TY SOBIE LI TYLKO GŁOSUJ A ODE MNIE WARA.IDŹ SOBIE POKLASKAJ.

rozwiń
Avatar
S Y L W E S T E R / 22 marca 2014 o 16:32
0

 Oczywiście ,  Macie  się  czego  Popaprańcy  z  PO  obawiać  gdy  PIS wygra  Wybory . Rozliczeni  zostaniecie  z  kaźdej ukradzionej  złotówki  Polsce  i  Lublinowi !!!.   Złodzieje!!! ,  gdzie  są  miliony   ukradzione  lubelskiej  Obwodnicy ?  Złodzieje !!! .  GŁOSUJEMY    TYLKO  NA  PIS !!!  LI   TYLKO  NA  PIS ! .

Avatar
LBN / 22 marca 2014 o 13:20
0

Wg PiSu żaden sondaż nie będzie obiektywny póki polityczni przeciwnicy będą w nim dobrze wypadać,

obiektywny sondaż to taki w którym PiS jest oceniany dobrze a inni źle

chora partia która autorytatywnie chce decydowac co jest złe a co dobre, kto jest patriotą a kto nie itp itd

oby nigdy nie doszli w Lublinie do władzy bo będzie kiepsko z nami

Avatar
Gość / 22 marca 2014 o 12:43
0

smutasy od pruszona i sepleniącego sylwka wylewają pomyje? W Lublinie dzieje się bardzo dużo i to was boli. wolelibyście tutaj ukrainę żeby tylko dopchać sie do koryta

MAJDAN musowo,tak dalej być nie może,czerwoni do pieca.

Avatar
Gość / 22 marca 2014 o 12:34
0

smutasy od pruszona i sepleniącego sylwka wylewają pomyje? W Lublinie dzieje się bardzo dużo i to was boli. wolelibyście tutaj ukrainę żeby tylko dopchać sie do koryta

Avatar
S Y L W E S T E R / 21 marca 2014 o 17:31
0

**************** TOTALNY  FAŁSZ !  ZA  CO  POPARCIE  DLA  ZUKA ? ********************************  Czyzby  Dziennik  Wschodni  powracał  do  swoich  korzeni  komunistycznego  Sztandaru Ludu ?. Pan  Krzysztof  Zuk (PO)  obecnie  powinien  byc  przesłuchiwany  przez  Prokuratora  za  przestę pczą  działalnośc  na  niekorzyśc  miasta  Lublina !.   Za  stadion  kurnik  na  BAGNIE  ktory  juz   utopił  w  tym  BAGNIE  ponad  200 milionow  powinien  siedziec  w  WIEZIENIU !!!!! .  Gdzie  są  MILIONY  na  oczyszczenie  I  zagospodarowanie  Zalewu  Zemborzyckiego ?,  gdzie  są  MILIONY zaoszczędzone  na  obnizeniu  STANDARDU  lotniska  w  Swidniku ?  reszte  pytan  zada  na  prze słuchaniu  Prokurator .  Pan  Zuk  jest  z  Platformy  Oszustow (PO)  a  Oni  działają  na  szkodę   Polski  I  Naszego  LUBLINA .   NIE  GŁOSUJEMY  NA  PO   TYLKO   NA   PIS  !!! .

**************** TOTALNY  FAŁSZ !  ZA  CO  POPARCIE  DLA  ZUKA ? ********************************  Czyzby  Dziennik  Wschodni  powracał  do  swoich  korzeni  komunistycznego  Sztandaru Ludu ?. Pan  Krzysztof  Zuk (PO)  obecnie  powinien  byc  przesłuchiwany  przez  Prokuratora  za  przestę pczą  działalnośc  na  niekorzyśc  miasta  Lublina !.   Za  stadion  kurnik  n... rozwiń

Avatar
SonDaż / 21 marca 2014 o 16:38
0

Sondaż opracowany na zlecenie prywatnego dziennika, który w ubiegłym roku zainkasował ponad 190 tysięcy złotych z budżetu miasta czyli naszych pieniędzy .

To jest ten sam dziennik, który od trzech lat przeprowadza Plebiscyt  "Człowiek Roku Kuriera" , w którym tylko przez 4 dni jego trwania wysłanych zostało 6 SMS Premium z telefonów służbowych Urzędu Miasta Lublin...

To jest ten sam dziennik, który podobnie zresztą jak Dziennik nie opublikował informacji o kondycji finansowej ZTM Lublin za 10 miesięcy 2013 roku, a dopiero po kilku dniach podał wyniki za cały 2013 rok lepsze od tych wcześniejszych o 10 milionów złotych.

Czyżby Dziennik tez liczył na dopuszczenie do pańskiego "stołu'?

Sondaż opracowany na zlecenie prywatnego dziennika, który w ubiegłym roku zainkasował ponad 190 tysięcy złotych z budżetu miasta czyli naszych pieniędzy .

To jest ten sam dziennik, który od trzech lat przeprowadza Plebiscyt  "Człowiek Roku Kuriera" , w którym tylko przez 4 dni jego trwania wysłanych zostało 6 SMS Premium z telefonów służbowych Urzędu Miasta Lublin...

To jest ten sam dziennik, który podobnie zresztą jak Dziennik nie opublikował informacji o kondycji finansowej ZTM Lublin za 10 miesięcy 2013 roku, a dop... rozwiń

Avatar
Prawdziwy Niemiec / 21 marca 2014 o 13:56
0

W sumie obiektywny sondaż przeprowadzony przez reklamodawców ratusza - kurier i dziennnik wschodni, czy może kurier wschodni niedługo :)

Avatar
mieszkaniec Lublina / 21 marca 2014 o 12:30
0
HOMO HOMONI - Zawsze się myli.
We wrześniu ubieglego roku po wyjsciu z PiS Przemyslawa Wiplera zlecił on Homo Homini badania preferencji politycznych. Zapłacił i co wyszlo ? partia Republikanie Wiplera miała19℅ poparcia. Czy ktoś powaznie traktuje Wiplera ktory bil sie z policjantami przed dyskoteką? Tej sondażowni jak sie zaplaci to wszystko udowodni. Miala udowodnic że Żuk wygra w pierwszej turze wyborow prezydeckich i wyszło jej to. Mieszkający w Świdniku i zadłużający Liblin Żuku. Przegrasz wybory prezydeckie i kupowacie sondaży nic ci nie pomoże.
Avatar
towarzysz gierek! / 21 marca 2014 o 12:11
0

Żuk to jedyny prezydent , od roku 1989, który zamienia tą wieś lubelską -Lublin- w jako takie miasto!Inni przed nim to noby, złodzieje, do podziału kasy , teraz, robiona jest obwodnica, stadion,ruszają budowy,lotnisko, wcześniej takie żeczy to była sfera marzen lublinian, jednego czego brakuje w Lbn, to za mało zakładów , pracy, i fabryk! no i trochę za bardzo zaniedbana jest wschodnia część miasta np.; tatary, i łęczynska która wygląda, jak za średniowiecza, ale i na to przyjdą zmiany!Panie Żuk działaj pan dalej i do przodu!!!

Avatar
WYBORCA / 22 marca 2014 o 16:57
0

 Oczywiście ,  Macie  się  czego  Popaprańcy  z  PO  obawiać  gdy  PIS wygra  Wybory . Rozliczeni  zostaniecie  z  kaźdej ukradzionej  złotówki  Polsce  i  Lublinowi !!!.   Złodzieje!!! ,  gdzie  są  miliony   ukradzione  lubelskiej  Obwodnicy ?  Złodzieje !!! .  GŁOSUJEMY    TYLKO  NA  PIS !!!  LI   TYLKO  NA  PIS ! .

TY SOBIE LI TYLKO GŁOSUJ A ODE MNIE WARA.IDŹ SOBIE POKLASKAJ.

TY SOBIE LI TYLKO GŁOSUJ A ODE MNIE WARA.IDŹ SOBIE POKLASKAJ.

rozwiń
Avatar
S Y L W E S T E R / 22 marca 2014 o 16:32
0

 Oczywiście ,  Macie  się  czego  Popaprańcy  z  PO  obawiać  gdy  PIS wygra  Wybory . Rozliczeni  zostaniecie  z  kaźdej ukradzionej  złotówki  Polsce  i  Lublinowi !!!.   Złodzieje!!! ,  gdzie  są  miliony   ukradzione  lubelskiej  Obwodnicy ?  Złodzieje !!! .  GŁOSUJEMY    TYLKO  NA  PIS !!!  LI   TYLKO  NA  PIS ! .

Avatar
LBN / 22 marca 2014 o 13:20
0

Wg PiSu żaden sondaż nie będzie obiektywny póki polityczni przeciwnicy będą w nim dobrze wypadać,

obiektywny sondaż to taki w którym PiS jest oceniany dobrze a inni źle

chora partia która autorytatywnie chce decydowac co jest złe a co dobre, kto jest patriotą a kto nie itp itd

oby nigdy nie doszli w Lublinie do władzy bo będzie kiepsko z nami

Avatar
Gość / 22 marca 2014 o 12:43
0

smutasy od pruszona i sepleniącego sylwka wylewają pomyje? W Lublinie dzieje się bardzo dużo i to was boli. wolelibyście tutaj ukrainę żeby tylko dopchać sie do koryta

MAJDAN musowo,tak dalej być nie może,czerwoni do pieca.

Avatar
Gość / 22 marca 2014 o 12:34
0

smutasy od pruszona i sepleniącego sylwka wylewają pomyje? W Lublinie dzieje się bardzo dużo i to was boli. wolelibyście tutaj ukrainę żeby tylko dopchać sie do koryta

Avatar
S Y L W E S T E R / 21 marca 2014 o 17:31
0

**************** TOTALNY  FAŁSZ !  ZA  CO  POPARCIE  DLA  ZUKA ? ********************************  Czyzby  Dziennik  Wschodni  powracał  do  swoich  korzeni  komunistycznego  Sztandaru Ludu ?. Pan  Krzysztof  Zuk (PO)  obecnie  powinien  byc  przesłuchiwany  przez  Prokuratora  za  przestę pczą  działalnośc  na  niekorzyśc  miasta  Lublina !.   Za  stadion  kurnik  na  BAGNIE  ktory  juz   utopił  w  tym  BAGNIE  ponad  200 milionow  powinien  siedziec  w  WIEZIENIU !!!!! .  Gdzie  są  MILIONY  na  oczyszczenie  I  zagospodarowanie  Zalewu  Zemborzyckiego ?,  gdzie  są  MILIONY zaoszczędzone  na  obnizeniu  STANDARDU  lotniska  w  Swidniku ?  reszte  pytan  zada  na  prze słuchaniu  Prokurator .  Pan  Zuk  jest  z  Platformy  Oszustow (PO)  a  Oni  działają  na  szkodę   Polski  I  Naszego  LUBLINA .   NIE  GŁOSUJEMY  NA  PO   TYLKO   NA   PIS  !!! .

**************** TOTALNY  FAŁSZ !  ZA  CO  POPARCIE  DLA  ZUKA ? ********************************  Czyzby  Dziennik  Wschodni  powracał  do  swoich  korzeni  komunistycznego  Sztandaru Ludu ?. Pan  Krzysztof  Zuk (PO)  obecnie  powinien  byc  przesłuchiwany  przez  Prokuratora  za  przestę pczą  działalnośc  na  niekorzyśc  miasta  Lublina !.   Za  stadion  kurnik  n... rozwiń

Avatar
SonDaż / 21 marca 2014 o 16:38
0

Sondaż opracowany na zlecenie prywatnego dziennika, który w ubiegłym roku zainkasował ponad 190 tysięcy złotych z budżetu miasta czyli naszych pieniędzy .

To jest ten sam dziennik, który od trzech lat przeprowadza Plebiscyt  "Człowiek Roku Kuriera" , w którym tylko przez 4 dni jego trwania wysłanych zostało 6 SMS Premium z telefonów służbowych Urzędu Miasta Lublin...

To jest ten sam dziennik, który podobnie zresztą jak Dziennik nie opublikował informacji o kondycji finansowej ZTM Lublin za 10 miesięcy 2013 roku, a dopiero po kilku dniach podał wyniki za cały 2013 rok lepsze od tych wcześniejszych o 10 milionów złotych.

Czyżby Dziennik tez liczył na dopuszczenie do pańskiego "stołu'?

Sondaż opracowany na zlecenie prywatnego dziennika, który w ubiegłym roku zainkasował ponad 190 tysięcy złotych z budżetu miasta czyli naszych pieniędzy .

To jest ten sam dziennik, który od trzech lat przeprowadza Plebiscyt  "Człowiek Roku Kuriera" , w którym tylko przez 4 dni jego trwania wysłanych zostało 6 SMS Premium z telefonów służbowych Urzędu Miasta Lublin...

To jest ten sam dziennik, który podobnie zresztą jak Dziennik nie opublikował informacji o kondycji finansowej ZTM Lublin za 10 miesięcy 2013 roku, a dop... rozwiń

Avatar
Prawdziwy Niemiec / 21 marca 2014 o 13:56
0

W sumie obiektywny sondaż przeprowadzony przez reklamodawców ratusza - kurier i dziennnik wschodni, czy może kurier wschodni niedługo :)

Avatar
mieszkaniec Lublina / 21 marca 2014 o 12:30
0
HOMO HOMONI - Zawsze się myli.
We wrześniu ubieglego roku po wyjsciu z PiS Przemyslawa Wiplera zlecił on Homo Homini badania preferencji politycznych. Zapłacił i co wyszlo ? partia Republikanie Wiplera miała19℅ poparcia. Czy ktoś powaznie traktuje Wiplera ktory bil sie z policjantami przed dyskoteką? Tej sondażowni jak sie zaplaci to wszystko udowodni. Miala udowodnic że Żuk wygra w pierwszej turze wyborow prezydeckich i wyszło jej to. Mieszkający w Świdniku i zadłużający Liblin Żuku. Przegrasz wybory prezydeckie i kupowacie sondaży nic ci nie pomoże.
Avatar
towarzysz gierek! / 21 marca 2014 o 12:11
0

Żuk to jedyny prezydent , od roku 1989, który zamienia tą wieś lubelską -Lublin- w jako takie miasto!Inni przed nim to noby, złodzieje, do podziału kasy , teraz, robiona jest obwodnica, stadion,ruszają budowy,lotnisko, wcześniej takie żeczy to była sfera marzen lublinian, jednego czego brakuje w Lbn, to za mało zakładów , pracy, i fabryk! no i trochę za bardzo zaniedbana jest wschodnia część miasta np.; tatary, i łęczynska która wygląda, jak za średniowiecza, ale i na to przyjdą zmiany!Panie Żuk działaj pan dalej i do przodu!!!

Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

13-latek umierał. Ratownicy stwierdzili, że udaje nieprzytomnego. Zniszczenia w mózgu dziecka są dramatyczne
film

13-latek umierał. Ratownicy stwierdzili, że udaje nieprzytomnego. Zniszczenia w mózgu dziecka są dramatyczne 0 0

Podczas wycieczki szkolnej Paweł poczuł się źle. Jego poważny stan zlekceważyła wychowawczyni klasy, a potem dwukrotnie załoga karetki pogotowia. Matka wzywająca pomoc, usłyszała, że jest „panikarą”, a lekarz wpisał w kartę pacjenta, że dziecko „udaje nieprzytomnego”.

Odliczanie zakończone. W Lublinie ruszyły mistrzostwa Polski!

Odliczanie zakończone. W Lublinie ruszyły mistrzostwa Polski! 0 0

Dzisiaj o godz. 9 w Lublinie rozpoczęły się mistrzostwa Polski w lekkoatletyce. Jako pierwsi walkę o medale rozpoczęli chodziarze rywalizujący na dystansie 10 km. O godz. 10 swoje umiejętności zaprezentują chodziarki.

"Kumoterstwo" w Centrum Kultury w Lublinie? Prezydent wycofuje się i przeprasza

"Kumoterstwo" w Centrum Kultury w Lublinie? Prezydent wycofuje się i przeprasza 3 7

Prezydent Lublina wycofuje się ze słowa „kumoterstwo”, które znalazło się w podpisanym przez niego dokumencie z wnioskami z kontroli przeprowadzonej w Centrum Kultury. Dokument, o którym pisaliśmy obszernie tydzień temu, stał się powodem kolejnej politycznej burzy.

Orion Niedrzwica i Sokół Konopnica szykują się do nowego sezonu

Orion Niedrzwica i Sokół Konopnica szykują się do nowego sezonu 2 1

Lubelska klasa okręgowa Zespoły rozgrywają już pierwsze sparingi. Uwagę przyciąga debiut w roli trenera Orionu Niedrzwica Jacka Paździora

"To odwet ze strony poprzedniego kierownictwa". Były szef CBA z zarzutami
film

"To odwet ze strony poprzedniego kierownictwa". Były szef CBA z zarzutami 0 1

– Jest to zorganizowana zemsta i odwet na mnie ze strony poprzedniego kierownictwa CBA oraz obecnego kierownictwa CBA – powiedział Paweł Wojtunik po opuszczeniu krakowskiej prokuratury.

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [20-22.07]
20 lipca 2018, 0:00

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [20-22.07] 2 0

Co Gdzie Kiedy. Pierwsza noc oczyszczenia oraz Sicario 2 to jedne z tytułów, które zawitają w piątek na ekranach lubelskich kin. Przedpremierowo będzie też można zobaczyć kontynuację przeboju Mamma Mia. Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Pogoda na piątek 20 lipca w woj. lubelskim. Jak będzie w weekend?
film

Pogoda na piątek 20 lipca w woj. lubelskim. Jak będzie w weekend? 1 0

Piątek deszczowy, ale sobota i niedziela z większymi przejaśnieniami. Sprawdź prognozę pogody na weekend 20-22 lipca w woj. lubelskim.

"Plaga”, „dziwactwo” i „sk....stwo”. Spółdzielcy poszli do prokuratury po słowach na nagraniu
Alarm 24

"Plaga”, „dziwactwo” i „sk....stwo”. Spółdzielcy poszli do prokuratury po słowach na nagraniu 6 3

Spółdzielcy ze Spółdzielni Mieszkaniowej „Wspólnota” w Łęcznej skierowali sprawę do prokuratury. Chodzi o nagranie, na którym słychać wypowiedź jednego z członków zarządu spółdzielni. W dość obcesowych słowach określa spółdzielców.

Podtopienia, zerwane drogi, hektary zniszczonych lasów. Krajobraz po nawałnicach [wideo]
film

Podtopienia, zerwane drogi, hektary zniszczonych lasów. Krajobraz po nawałnicach [wideo] 0 0

Burze i towarzyszące im ulewy w wielu rejonach Polski spowodowały znaczne zniszczenia.

Dzisiaj w Lublinie ruszają Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce

Dzisiaj w Lublinie ruszają Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce 1 1

Tego wydarzenia nie można przegapić. Dzisiaj w Lublinie rozpoczynają się 94. PZLA Mistrzostwa Polski. Przez trzy dni będziemy mogli podziwiać gwiazdy, które zdobywały medale na najważniejszych imprezach na świecie. Przyjadą do nas: Anita Włodarczyk, Paweł Wojciechowski, Piotr Lisek, Adam Kszczot, Marcin Lewandowski, czy Ewa Swoboda. Będą oczywiście także: Paweł Fajdek, Malwina Kopron i Paulina Guba

Most Kultury nie zostanie zamknięty. "Przyznajemy się do pewnego błędu"

Most Kultury nie zostanie zamknięty. "Przyznajemy się do pewnego błędu" 0 1

Nie ma zagrożenia dla działalności Mostu Kultury – zapewnia dyrektor miejskiej instytucji, która odpowiada za to miejsce i bije się w piersi za zbyt wysoki pawilon obwieszony reklamami. – Przyznajemy się do pewnego błędu – mówi szef CK.

Plantatorzy się cieszą, ekolodzy biją na alarm. Pszczoły w niebezpieczeństwie?

Plantatorzy się cieszą, ekolodzy biją na alarm. Pszczoły w niebezpieczeństwie? 0 2

Minister rolnictwa zgodził się na stosowanie neonikotynoidów w uprawach rzepaku. Plantatorzy się cieszą, ekolodzy biją na alarm, a pszczelarze studzą emocje.