Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

3 sierpnia 2008 r.
11:36
Edytuj ten wpis

Sondaże nie sprzyjają Palikotowi

0 9 A A

Poseł Janusz Palikot źle zrobił nazywając prezydenta chamem, a biznesmeni nie wierzą w skuteczność jego komisji Przyjazne Państwo.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Tak wynika z najnowszych sondaży IQS and Quant Group i ABR Opinia.

Według sondażu IQS and Quant Group dla serwisu Politbiuro.pl szef lubelskiej PO, źle zrobił nazywając prezydenta chamem. Platforma nie powinna go jednak ukarać.

65 proc. badanych nie podobało się zachowanie Palikota w programie TVN24, kiedy nazwał prezydenta Lecha Kaczyńskiego chamem. Jednak tylko 48 proc. jest za tym, żeby spotkała go kara ze strony władz partii.

Akceptacja dla Palikota jest większa wśród młodszych i lepiej wykształconych. Kary dla polityka domaga się tylko 31 proc. osób w wieku 18-24 lata i 42 proc. osób z wyższym wykształceniem.

Więcej zwolenników ukarania posła (57 proc.), jest wśród najstarszych respondentów (55-70 lat) i osób z najniższym wykształceniem (51 proc. ).

Biznesmeni tracą nadzieję

Palikotowi nie ufają też przedsiębiorcy. Według sondażu ABR Opinia opublikowanego na stronach wprost.pl 56 proc. biznesmenów nie wierzy w skuteczność działań sejmowej komisji Przyjazne Państwo Janusza Palikota.

Jedynie 27 procent ankietowanych uważa, że Janusz Palikot wykonuje w niej pożyteczną pracę i przyczynia się do poprawienia warunków działania przedsiębiorców.

Połowa menedżerów twierdzi, że przez ekscesy posła Platformy Obywatelskiej biznes traci nadzieję na to, że rządowe zapowiedzi uwolnienia gospodarki wejdą w życie.

(łm, politbiuro.pl, onet.pl)

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Fang / 3 sierpnia 2008 o 22:56
0
Statystyka to jak demokracja gdzie dwóch idiotów przechyla szalę jednego mądrego.No cóż wygląd że głupcy i nie wykształceni .Na szczęście z racji swego wcześniejszego urodzenia mają większe szanse odejść w niebyt.
Avatar
gada / 3 sierpnia 2008 o 21:24
0
pewnie ci najwyżej wykształceni, wiedzą że określenie cham najlepiej pasuje do nich i ich najlepiej wykształconych środowisk. Jesli popatrzy się na tych najlepiej wykształconych ty widaś i słychać i czuć.
Wykształcony jak w sam raz.
Avatar
Aga / 3 sierpnia 2008 o 20:35
0
KikS napisał:
Jesteście moi nie-mili(z kreską żebyście zrozumieli) tępymi konserwatystami.A jak wiadomo-was przekonać może tylko ksiądz.
Jakim deb***em trzeba być,aby Palikota łączyć z "golizną" i tym,że "golizna" się teraz sprzedaje?
Czy Palikot biega nagi przed kamerą?
Skoro jego zachowania,wybiegają poza to co możecie objąc myślą(proste wytłumaczenie dla was:jeśli Palikot zachowuje się inaczej niż wy),to dlaczego go krytykujecie?


Nie wypowiadaj się o tej porze, bo widać, że koniec wekendu "wyluzował" cię do tego stopnia, że nie rozumiesz prostych przenośno. Gdzie tam było napisane, że Palikot biega na gplasa? Słowo "gołe" jest w cudzysłowie, co oznacza, że to przenośnia. Więcej tłumaczyć nie będę. Proponuję przeczytać jeszcze raz mój tekst, ze zrozumieniem!


Nie wypowiadaj się o tej porze, bo widać, że koniec wekendu "wyluzował" cię do tego stopnia, że nie rozumiesz prostych przenośno. Gdzie tam było napisane, że Palikot biega na gplasa? Słowo "gołe" jest w cudzysłowie, co oznacza, że to przenośnia. Więcej tłumaczyć nie będę. Proponuję przeczytać jeszcze raz mój tekst, ze zrozumieniem! rozwiń
Avatar
KikS / 3 sierpnia 2008 o 19:26
0
Jesteście moi nie-mili(z kreską żebyście zrozumieli) tępymi konserwatystami.A jak wiadomo-was przekonać może tylko ksiądz.
Jakim deb***em trzeba być,aby Palikota łączyć z "golizną" i tym,że "golizna" się teraz sprzedaje?
Czy Palikot biega nagi przed kamerą?
Skoro jego zachowania,wybiegają poza to co możecie objąc myślą(proste wytłumaczenie dla was:jeśli Palikot zachowuje się inaczej niż wy),to dlaczego go krytykujecie?
Avatar
Socjo-log / 3 sierpnia 2008 o 17:27
0
żmija napisał:
Cyt:,,Akceptacja dla Palikota jest większa wśród młodszych i lepiej wykształconych. Kary dla polityka domaga się tylko 31 proc. osób w wieku 18-24 lata i 42 proc. osób z wyższym wykształceniem.

Więcej zwolenników ukarania posła (57 proc.), jest wśród najstarszych respondentów (55-70 lat) i osób z najniższym wykształceniem (51 proc. )." -Dlaczego mnie to nie dziwi? Ano dlatego ,że młodzieży imponują właśnie osoby,których tzw ,,dobre maniery" są gdzieś daleko za tzw ,,chamskimi manierami ".Im więcej dana osoba (np;pan Palikot) , będzie się zachowywał tak ,jak do tej pory ( wymachiwanie sztucznym penisem , nazywanie Prezydenta chamem itd), będzie w oczach młodych ludzi uchodził niemalże za BOHATERA, bo ma tzw odwagę mówienia wprost. No cóż, mamy bardzo tolerancyjny sposób wychowywania młodych ludzi (tzw bezstresowy ),dlatego poszanowanie człowieka nie ma dla tych młodych (lepiej wykształconych ludzi ) większego znaczenia. Dzisiaj można każdemu naubliżać,bo i kara w sumie za to żadna ( nie jest ważne ,czy to Głowa Państwa ,czy szary obywatel , a jeszcze jak się ma kasę ,jak pan Palikot ,to już można się czuć bezkarnie). Młodzi ludzie ,podobnie jak pan Palikot zapominają o jednym--jaki szacunek maja dzisiaj dla drugiego człowieka ,taki ,albo jeszcze gorszy szacunek otrzymają od dorastającej młodzieży,która bierze z nich przykład ,czego dowody widzimy na każdym kroku (kto dzisiaj np; w autobusach szanuje starszych ,schorowanych ludzi, czy dajmy na to kobiety w ciąży,kto szanuje rodziców,dziadków,kolegów itd). Warto sobie zapamiętać ten cytat;,,Mądrość uzależniona jest od trzech rzeczy;osobowości,wiedzy i samokontroli". Według mnie ,zachowania pana Palikota są poniżej krytyki, ale skoro sam się chwali,że po incydencie z Prezydentem ,jego szef klubowy ,a jednocześnie premier powiedział cyt;,,to była dobra robota"- to już niczemu się nie dziwię... Czegoś jak widać panu Palikotowi w tej cytowanej mądrości zabrakło-Osobowości? Wiedzy? Samokontroli? Być może wszystkiego naraz.....


Masz rację. Młodzi a zarazem sic! wysoko wykształceni (a jacy niby mają być w XXI wieku?) , jako pokolenie które urodziło się pod telewizorami i komputerami są zdecydowanie bardziej podatni na socjotechnikę niż starsi którzy rośli na książkach, przekazach historycznych, poszanowaniu tradycji, własności prywatnej a przede wszystkim drugiego człowieka.
Powoływanie na członków rządu kłamców lustracyjnych, nagłaśnianie zatrudnienia oskarżonego o łapówki lekarza jako ordynatora w prywatnej klinice i informcje o czekających już na przyjecie w kolejkach pacjentów i praktyki studentów z USA, zwlnianie z aresztów za kaucją złodziei i łapówkarzy którzy "zarobili" na to z nawiązką, zatrudnianie w publicznych urzędach ludzi którzy wcześniej doprowadzili do olbrzymich strat inne firmy i instytucje, nadawanie tytułów kapusiom spod znaku TW, KO i innej maści agentury służb komunistycznych, brak zdecydowanych reakcji polityków na przestępczą działalność ich partyjnych kolegów - to wszystko powoduje, że młodziaki zaczynają uznawać negatywne zachowania za normę -
reszta to już czysta statystyka.


Masz rację. Młodzi a zarazem sic! wysoko wykształceni (a jacy niby mają być w XXI wieku?) , jako pokolenie które urodziło się pod telewizorami i komputerami są zdecydowanie bardziej podatni na socjotechnikę niż starsi którzy rośli na książkach, przekazach historycznych, poszanowaniu tradycji, własności prywatnej a przede wszystkim drugiego człowieka.
Powoływanie na członków rządu kłamców lustracyjnych, nagłaśnianie zatrudnienia oskarżonego o łapówki lekarza jako ordynatora w prywatnej klinice i informcje... rozwiń
Avatar
Aga / 3 sierpnia 2008 o 14:42
0
Przepraszam za błą ort. Powinno być "obnaża". Przepraszam :Twój tekst obnaża całą prawdę, ale dzisiaj "golizna" jest w modzie.
Avatar
Aga / 3 sierpnia 2008 o 14:40
0
Cytat: "...zachowania pana Palikota są poniżej krytyki, ale skoro sam się chwali,że po incydencie z Prezydentem ,jego szef klubowy ,a jednocześnie premier powiedział cyt;,,to była dobra robota"- to już niczemu się nie dziwię... Czegoś jak widać panu Palikotowi w tej cytowanej mądrości zabrakło-Osobowości? Wiedzy? Samokontroli? Być może wszystkiego naraz.....
[/quote]


Wszystkiego, drogi Internauto, wszystkiego. Twój tekst obnarza całą prawdę, ale dzisiaj "golizna" jest w modzie. To jest ogromna klęska naszego dzisiejszego społeczeństwa, ale tak fajnie "bawić się zapałkami, kto tam wtedy myśli o niszczącym wszystko pożarze?"
Cytat: "...zachowania pana Palikota są poniżej krytyki, ale skoro sam się chwali,że po incydencie z Prezydentem ,jego szef klubowy ,a jednocześnie premier powiedział cyt;,,to była dobra robota"- to już niczemu się nie dziwię... Czegoś jak widać panu Palikotowi w tej cytowanej mądrości zabrakło-Osobowości? Wiedzy? Samokontroli? Być może wszystkiego naraz.....
[/quote]


Wszystkiego, drogi Internauto, wszystkiego. rozwiń
Avatar
żmija / 3 sierpnia 2008 o 13:12
0
Cyt:,,Akceptacja dla Palikota jest większa wśród młodszych i lepiej wykształconych. Kary dla polityka domaga się tylko 31 proc. osób w wieku 18-24 lata i 42 proc. osób z wyższym wykształceniem.

Więcej zwolenników ukarania posła (57 proc.), jest wśród najstarszych respondentów (55-70 lat) i osób z najniższym wykształceniem (51 proc. )." -Dlaczego mnie to nie dziwi? Ano dlatego ,że młodzieży imponują właśnie osoby,których tzw ,,dobre maniery" są gdzieś daleko za tzw ,,chamskimi manierami ".Im więcej dana osoba (np;pan Palikot) , będzie się zachowywał tak ,jak do tej pory ( wymachiwanie sztucznym penisem , nazywanie Prezydenta chamem itd), będzie w oczach młodych ludzi uchodził niemalże za BOHATERA, bo ma tzw odwagę mówienia wprost. No cóż, mamy bardzo tolerancyjny sposób wychowywania młodych ludzi (tzw bezstresowy ),dlatego poszanowanie człowieka nie ma dla tych młodych (lepiej wykształconych ludzi ) większego znaczenia. Dzisiaj można każdemu naubliżać,bo i kara w sumie za to żadna ( nie jest ważne ,czy to Głowa Państwa ,czy szary obywatel , a jeszcze jak się ma kasę ,jak pan Palikot ,to już można się czuć bezkarnie). Młodzi ludzie ,podobnie jak pan Palikot zapominają o jednym--jaki szacunek maja dzisiaj dla drugiego człowieka ,taki ,albo jeszcze gorszy szacunek otrzymają od dorastającej młodzieży,która bierze z nich przykład ,czego dowody widzimy na każdym kroku (kto dzisiaj np; w autobusach szanuje starszych ,schorowanych ludzi, czy dajmy na to kobiety w ciąży,kto szanuje rodziców,dziadków,kolegów itd). Warto sobie zapamiętać ten cytat;,,Mądrość uzależniona jest od trzech rzeczy;osobowości,wiedzy i samokontroli". Według mnie ,zachowania pana Palikota są poniżej krytyki, ale skoro sam się chwali,że po incydencie z Prezydentem ,jego szef klubowy ,a jednocześnie premier powiedział cyt;,,to była dobra robota"- to już niczemu się nie dziwię... Czegoś jak widać panu Palikotowi w tej cytowanej mądrości zabrakło-Osobowości? Wiedzy? Samokontroli? Być może wszystkiego naraz.....
Cyt:,,Akceptacja dla Palikota jest większa wśród młodszych i lepiej wykształconych. Kary dla polityka domaga się tylko 31 proc. osób w wieku 18-24 lata i 42 proc. osób z wyższym wykształceniem.

Więcej zwolenników ukarania posła (57 proc.), jest wśród najstarszych respondentów (55-70 lat) i osób z najniższym wykształceniem (51 proc. )." -Dlaczego mnie to nie dziwi? Ano dlatego ,że młodzieży imponują właśnie osoby,których tzw ,,dobre maniery" są gdzieś daleko za tzw ,,chamskimi manierami ".Im więcej dana osoba (np;... rozwiń
Avatar
ED / 3 sierpnia 2008 o 11:57
0
"Na miejsce Boga masoneria proponuje ludzkości cele zastępcze: dobrobyt materialny, cielesną niezależność, sławę albo władzę. Nakłania do czynienia zła, do czego zresztą ludzie mają skłonność w wyniku grzechu pierworodnego. Żeby jednak to wszystko mogło się udać, masoneria próbuje przekonać, że zło nie jest złem. Dlatego też zło przedstawia jako dobro: duchową niewolę nazywa wolnością, upadek moralny postępem, głupotę zaś mądrością itp. Próbuje wzbudzić wrażenie, że jej kłamstwa są prawdą. Prawdziwe wartości i ich obrońców zaś potępia, ośmiesza i prześladuje. "
"Na miejsce Boga masoneria proponuje ludzkości cele zastępcze: dobrobyt materialny, cielesną niezależność, sławę albo władzę. Nakłania do czynienia zła, do czego zresztą ludzie mają skłonność w wyniku grzechu pierworodnego. Żeby jednak to wszystko mogło się udać, masoneria próbuje przekonać, że zło nie jest złem. Dlatego też zło przedstawia jako dobro: duchową niewolę nazywa wolnością, upadek moralny postępem, głupotę zaś mądrością itp. Próbuje wzbudzić wrażenie, że jej kłamstwa są prawdą. Prawdziwe wartości i ich obrońców zaś potępia, ... rozwiń
Avatar
Fang / 3 sierpnia 2008 o 22:56
0
Statystyka to jak demokracja gdzie dwóch idiotów przechyla szalę jednego mądrego.No cóż wygląd że głupcy i nie wykształceni .Na szczęście z racji swego wcześniejszego urodzenia mają większe szanse odejść w niebyt.
Avatar
gada / 3 sierpnia 2008 o 21:24
0
pewnie ci najwyżej wykształceni, wiedzą że określenie cham najlepiej pasuje do nich i ich najlepiej wykształconych środowisk. Jesli popatrzy się na tych najlepiej wykształconych ty widaś i słychać i czuć.
Wykształcony jak w sam raz.
Avatar
Aga / 3 sierpnia 2008 o 20:35
0
KikS napisał:
Jesteście moi nie-mili(z kreską żebyście zrozumieli) tępymi konserwatystami.A jak wiadomo-was przekonać może tylko ksiądz.
Jakim deb***em trzeba być,aby Palikota łączyć z "golizną" i tym,że "golizna" się teraz sprzedaje?
Czy Palikot biega nagi przed kamerą?
Skoro jego zachowania,wybiegają poza to co możecie objąc myślą(proste wytłumaczenie dla was:jeśli Palikot zachowuje się inaczej niż wy),to dlaczego go krytykujecie?


Nie wypowiadaj się o tej porze, bo widać, że koniec wekendu "wyluzował" cię do tego stopnia, że nie rozumiesz prostych przenośno. Gdzie tam było napisane, że Palikot biega na gplasa? Słowo "gołe" jest w cudzysłowie, co oznacza, że to przenośnia. Więcej tłumaczyć nie będę. Proponuję przeczytać jeszcze raz mój tekst, ze zrozumieniem!


Nie wypowiadaj się o tej porze, bo widać, że koniec wekendu "wyluzował" cię do tego stopnia, że nie rozumiesz prostych przenośno. Gdzie tam było napisane, że Palikot biega na gplasa? Słowo "gołe" jest w cudzysłowie, co oznacza, że to przenośnia. Więcej tłumaczyć nie będę. Proponuję przeczytać jeszcze raz mój tekst, ze zrozumieniem! rozwiń
Avatar
KikS / 3 sierpnia 2008 o 19:26
0
Jesteście moi nie-mili(z kreską żebyście zrozumieli) tępymi konserwatystami.A jak wiadomo-was przekonać może tylko ksiądz.
Jakim deb***em trzeba być,aby Palikota łączyć z "golizną" i tym,że "golizna" się teraz sprzedaje?
Czy Palikot biega nagi przed kamerą?
Skoro jego zachowania,wybiegają poza to co możecie objąc myślą(proste wytłumaczenie dla was:jeśli Palikot zachowuje się inaczej niż wy),to dlaczego go krytykujecie?
Avatar
Socjo-log / 3 sierpnia 2008 o 17:27
0
żmija napisał:
Cyt:,,Akceptacja dla Palikota jest większa wśród młodszych i lepiej wykształconych. Kary dla polityka domaga się tylko 31 proc. osób w wieku 18-24 lata i 42 proc. osób z wyższym wykształceniem.

Więcej zwolenników ukarania posła (57 proc.), jest wśród najstarszych respondentów (55-70 lat) i osób z najniższym wykształceniem (51 proc. )." -Dlaczego mnie to nie dziwi? Ano dlatego ,że młodzieży imponują właśnie osoby,których tzw ,,dobre maniery" są gdzieś daleko za tzw ,,chamskimi manierami ".Im więcej dana osoba (np;pan Palikot) , będzie się zachowywał tak ,jak do tej pory ( wymachiwanie sztucznym penisem , nazywanie Prezydenta chamem itd), będzie w oczach młodych ludzi uchodził niemalże za BOHATERA, bo ma tzw odwagę mówienia wprost. No cóż, mamy bardzo tolerancyjny sposób wychowywania młodych ludzi (tzw bezstresowy ),dlatego poszanowanie człowieka nie ma dla tych młodych (lepiej wykształconych ludzi ) większego znaczenia. Dzisiaj można każdemu naubliżać,bo i kara w sumie za to żadna ( nie jest ważne ,czy to Głowa Państwa ,czy szary obywatel , a jeszcze jak się ma kasę ,jak pan Palikot ,to już można się czuć bezkarnie). Młodzi ludzie ,podobnie jak pan Palikot zapominają o jednym--jaki szacunek maja dzisiaj dla drugiego człowieka ,taki ,albo jeszcze gorszy szacunek otrzymają od dorastającej młodzieży,która bierze z nich przykład ,czego dowody widzimy na każdym kroku (kto dzisiaj np; w autobusach szanuje starszych ,schorowanych ludzi, czy dajmy na to kobiety w ciąży,kto szanuje rodziców,dziadków,kolegów itd). Warto sobie zapamiętać ten cytat;,,Mądrość uzależniona jest od trzech rzeczy;osobowości,wiedzy i samokontroli". Według mnie ,zachowania pana Palikota są poniżej krytyki, ale skoro sam się chwali,że po incydencie z Prezydentem ,jego szef klubowy ,a jednocześnie premier powiedział cyt;,,to była dobra robota"- to już niczemu się nie dziwię... Czegoś jak widać panu Palikotowi w tej cytowanej mądrości zabrakło-Osobowości? Wiedzy? Samokontroli? Być może wszystkiego naraz.....


Masz rację. Młodzi a zarazem sic! wysoko wykształceni (a jacy niby mają być w XXI wieku?) , jako pokolenie które urodziło się pod telewizorami i komputerami są zdecydowanie bardziej podatni na socjotechnikę niż starsi którzy rośli na książkach, przekazach historycznych, poszanowaniu tradycji, własności prywatnej a przede wszystkim drugiego człowieka.
Powoływanie na członków rządu kłamców lustracyjnych, nagłaśnianie zatrudnienia oskarżonego o łapówki lekarza jako ordynatora w prywatnej klinice i informcje o czekających już na przyjecie w kolejkach pacjentów i praktyki studentów z USA, zwlnianie z aresztów za kaucją złodziei i łapówkarzy którzy "zarobili" na to z nawiązką, zatrudnianie w publicznych urzędach ludzi którzy wcześniej doprowadzili do olbrzymich strat inne firmy i instytucje, nadawanie tytułów kapusiom spod znaku TW, KO i innej maści agentury służb komunistycznych, brak zdecydowanych reakcji polityków na przestępczą działalność ich partyjnych kolegów - to wszystko powoduje, że młodziaki zaczynają uznawać negatywne zachowania za normę -
reszta to już czysta statystyka.


Masz rację. Młodzi a zarazem sic! wysoko wykształceni (a jacy niby mają być w XXI wieku?) , jako pokolenie które urodziło się pod telewizorami i komputerami są zdecydowanie bardziej podatni na socjotechnikę niż starsi którzy rośli na książkach, przekazach historycznych, poszanowaniu tradycji, własności prywatnej a przede wszystkim drugiego człowieka.
Powoływanie na członków rządu kłamców lustracyjnych, nagłaśnianie zatrudnienia oskarżonego o łapówki lekarza jako ordynatora w prywatnej klinice i informcje... rozwiń
Avatar
Aga / 3 sierpnia 2008 o 14:42
0
Przepraszam za błą ort. Powinno być "obnaża". Przepraszam :Twój tekst obnaża całą prawdę, ale dzisiaj "golizna" jest w modzie.
Avatar
Aga / 3 sierpnia 2008 o 14:40
0
Cytat: "...zachowania pana Palikota są poniżej krytyki, ale skoro sam się chwali,że po incydencie z Prezydentem ,jego szef klubowy ,a jednocześnie premier powiedział cyt;,,to była dobra robota"- to już niczemu się nie dziwię... Czegoś jak widać panu Palikotowi w tej cytowanej mądrości zabrakło-Osobowości? Wiedzy? Samokontroli? Być może wszystkiego naraz.....
[/quote]


Wszystkiego, drogi Internauto, wszystkiego. Twój tekst obnarza całą prawdę, ale dzisiaj "golizna" jest w modzie. To jest ogromna klęska naszego dzisiejszego społeczeństwa, ale tak fajnie "bawić się zapałkami, kto tam wtedy myśli o niszczącym wszystko pożarze?"
Cytat: "...zachowania pana Palikota są poniżej krytyki, ale skoro sam się chwali,że po incydencie z Prezydentem ,jego szef klubowy ,a jednocześnie premier powiedział cyt;,,to była dobra robota"- to już niczemu się nie dziwię... Czegoś jak widać panu Palikotowi w tej cytowanej mądrości zabrakło-Osobowości? Wiedzy? Samokontroli? Być może wszystkiego naraz.....
[/quote]


Wszystkiego, drogi Internauto, wszystkiego. rozwiń
Avatar
żmija / 3 sierpnia 2008 o 13:12
0
Cyt:,,Akceptacja dla Palikota jest większa wśród młodszych i lepiej wykształconych. Kary dla polityka domaga się tylko 31 proc. osób w wieku 18-24 lata i 42 proc. osób z wyższym wykształceniem.

Więcej zwolenników ukarania posła (57 proc.), jest wśród najstarszych respondentów (55-70 lat) i osób z najniższym wykształceniem (51 proc. )." -Dlaczego mnie to nie dziwi? Ano dlatego ,że młodzieży imponują właśnie osoby,których tzw ,,dobre maniery" są gdzieś daleko za tzw ,,chamskimi manierami ".Im więcej dana osoba (np;pan Palikot) , będzie się zachowywał tak ,jak do tej pory ( wymachiwanie sztucznym penisem , nazywanie Prezydenta chamem itd), będzie w oczach młodych ludzi uchodził niemalże za BOHATERA, bo ma tzw odwagę mówienia wprost. No cóż, mamy bardzo tolerancyjny sposób wychowywania młodych ludzi (tzw bezstresowy ),dlatego poszanowanie człowieka nie ma dla tych młodych (lepiej wykształconych ludzi ) większego znaczenia. Dzisiaj można każdemu naubliżać,bo i kara w sumie za to żadna ( nie jest ważne ,czy to Głowa Państwa ,czy szary obywatel , a jeszcze jak się ma kasę ,jak pan Palikot ,to już można się czuć bezkarnie). Młodzi ludzie ,podobnie jak pan Palikot zapominają o jednym--jaki szacunek maja dzisiaj dla drugiego człowieka ,taki ,albo jeszcze gorszy szacunek otrzymają od dorastającej młodzieży,która bierze z nich przykład ,czego dowody widzimy na każdym kroku (kto dzisiaj np; w autobusach szanuje starszych ,schorowanych ludzi, czy dajmy na to kobiety w ciąży,kto szanuje rodziców,dziadków,kolegów itd). Warto sobie zapamiętać ten cytat;,,Mądrość uzależniona jest od trzech rzeczy;osobowości,wiedzy i samokontroli". Według mnie ,zachowania pana Palikota są poniżej krytyki, ale skoro sam się chwali,że po incydencie z Prezydentem ,jego szef klubowy ,a jednocześnie premier powiedział cyt;,,to była dobra robota"- to już niczemu się nie dziwię... Czegoś jak widać panu Palikotowi w tej cytowanej mądrości zabrakło-Osobowości? Wiedzy? Samokontroli? Być może wszystkiego naraz.....
Cyt:,,Akceptacja dla Palikota jest większa wśród młodszych i lepiej wykształconych. Kary dla polityka domaga się tylko 31 proc. osób w wieku 18-24 lata i 42 proc. osób z wyższym wykształceniem.

Więcej zwolenników ukarania posła (57 proc.), jest wśród najstarszych respondentów (55-70 lat) i osób z najniższym wykształceniem (51 proc. )." -Dlaczego mnie to nie dziwi? Ano dlatego ,że młodzieży imponują właśnie osoby,których tzw ,,dobre maniery" są gdzieś daleko za tzw ,,chamskimi manierami ".Im więcej dana osoba (np;... rozwiń
Avatar
ED / 3 sierpnia 2008 o 11:57
0
"Na miejsce Boga masoneria proponuje ludzkości cele zastępcze: dobrobyt materialny, cielesną niezależność, sławę albo władzę. Nakłania do czynienia zła, do czego zresztą ludzie mają skłonność w wyniku grzechu pierworodnego. Żeby jednak to wszystko mogło się udać, masoneria próbuje przekonać, że zło nie jest złem. Dlatego też zło przedstawia jako dobro: duchową niewolę nazywa wolnością, upadek moralny postępem, głupotę zaś mądrością itp. Próbuje wzbudzić wrażenie, że jej kłamstwa są prawdą. Prawdziwe wartości i ich obrońców zaś potępia, ośmiesza i prześladuje. "
"Na miejsce Boga masoneria proponuje ludzkości cele zastępcze: dobrobyt materialny, cielesną niezależność, sławę albo władzę. Nakłania do czynienia zła, do czego zresztą ludzie mają skłonność w wyniku grzechu pierworodnego. Żeby jednak to wszystko mogło się udać, masoneria próbuje przekonać, że zło nie jest złem. Dlatego też zło przedstawia jako dobro: duchową niewolę nazywa wolnością, upadek moralny postępem, głupotę zaś mądrością itp. Próbuje wzbudzić wrażenie, że jej kłamstwa są prawdą. Prawdziwe wartości i ich obrońców zaś potępia, ... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Budowa nowego przystanku kolejowego w Lublinie. Ani peronu, ani dojazdu [zdjęcia]
galeria

Budowa nowego przystanku kolejowego w Lublinie. Ani peronu, ani dojazdu [zdjęcia] 3 0

Nie będzie prowizorycznego dojazdu do przystanku kolejowego Lublin Zachód od strony ul. Granitowej. Do urządzenia takiej drogi Ratusz próbował zobowiązać firmę przebudowującą tory, ale sugestie pozostały bez odpowiedzi. Sam przystanek Lublin Zachód będzie gotowy z opóźnieniem.

UKS PCM Kościerzyna – MKS Perła Lublin 21:43. Rozstrzelały kolejnego rywala

UKS PCM Kościerzyna – MKS Perła Lublin 21:43. Rozstrzelały kolejnego rywala 7 0

MKS Perła Lublin ma na swoim koncie kolejne ligowe zwycięstwo. Tym razem podopieczne trenera Roberta Lisa nie dały żadnych szans UKS PCM Kościerzyna wygrywając 43:21

Pierwsze 20 minut parkowania w Lublinie za darmo? Pomysł kandydata

Pierwsze 20 minut parkowania w Lublinie za darmo? Pomysł kandydata 5 7

Wprowadzenie bezpłatnych 20-minutowych biletów parkingowych obiecał w środę poseł Jakub Kulesza kandydujący na prezydenta Lublina z komitetu Kukiz, Wolność, Lubelscy Patrioci i Ruchy Miejskie.

Lublin: Wypadek na skrzyżowaniu ul. Zelwerowicza i Bohaterów Września
galeria

Lublin: Wypadek na skrzyżowaniu ul. Zelwerowicza i Bohaterów Września 4 2

Po godz. 18 na skrzyżowaniu ul. Zelwerowicza z Bohaterów Września w Lublinie doszło do wypadku.

Raz, Dwa, Trzy "Ważne piosenki". Koncert w Filharmonii Lubelskiej
14 października 2018, 19:00

Raz, Dwa, Trzy "Ważne piosenki". Koncert w Filharmonii Lubelskiej 1 0

Co Gdzie Kiedy. Już 14 października o godz. 19 na scenie Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) wystąpi formacja Raz, Dwa, Trzy z koncertem Ważne piosenki.

Speed Car Motor Lublin - ROW Rybnik. Bilety wyprzedane, nie wystarczyło dla wszystkich
Zdjęcia
galeria
film

Speed Car Motor Lublin - ROW Rybnik. Bilety wyprzedane, nie wystarczyło dla wszystkich 13 12

Ogromna kolejka, której końca nie było widać – tak wyglądała środowa walka o bilety na niedzielny mecz żużlowy Speed Car Motor Lublin z ROW Rybnik. Wiele osób odeszło od kasy z kwitkiem i mecz będzie mogło obejrzeć tylko w telewizji.

Bez niespodzianek. Motor i Wisła grają dalej w Pucharze Polski

Bez niespodzianek. Motor i Wisła grają dalej w Pucharze Polski 16 0

W środę w regionie rozegrano kolejne spotkania w ramach okręgowego Pucharu Polski w okręgu lubelskim i zamojskim. W pierwszym z wymienionych obyło się bez niespodzianek – zarówno Motor Lublin jak i Wisła Puławy pokonały niżej notowanych rywali, w drugim doszło do jednej niespodzianki

Mieszkańcy Lublina wypowiedzą się o przyszłości Unii Europejskiej

Mieszkańcy Lublina wypowiedzą się o przyszłości Unii Europejskiej 0 13

Lublin będzie gospodarzem jednego z 20 ogólnoeuropejskich paneli obywatelskich poświęconych przyszłości Unii Europejskiej. Stolica województwa lubelskiego została wyróżniona w ten sposób przez Komisję Europejską jako jedyne z polskich miast.

"Ilustrowany elementarz polskiego dizajnu". Wystawa w Warsztatach Kultury w Lublinie
5 października 2018, 18:00

"Ilustrowany elementarz polskiego dizajnu". Wystawa w Warsztatach Kultury w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 5 października o godz. 18 w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) odbędzie się wernisaż wystawy Ilustrowany elementarz polskiego dizajnu.

Czapski kandyduje z radzyńskiego komitetu na prezydenta Białej Podlaskiej

Czapski kandyduje z radzyńskiego komitetu na prezydenta Białej Podlaskiej 7 6

Andrzej Czapski będzie kandydował na urząd prezydenta Białej Podlaskiej, ale nie z komitetu Kukiz'15, tylko z KWW Radzyńskiego Stowarzyszenia Inicjatyw Lokalnych.

W Białej Podlaskiej odbędą się Akademickie Mistrzostwa świata w podnoszeniu ciężarów

W Białej Podlaskiej odbędą się Akademickie Mistrzostwa świata w podnoszeniu ciężarów 1 0

Zawody potrwają dd czwartku do niedzieli. Weźmie w nich udział 16-osobowa reprezentacja Polski

Koniec telegramów. Dlaczego Poczta Polska likwiduje usługę?
galeria

Koniec telegramów. Dlaczego Poczta Polska likwiduje usługę? 12 5

Jeszcze masz 10 dni by nadać ostatni w życiu telegram. Ostatni w życiu telegramu. Masz jeszcze 10 dni by się dowiedzieć, że coś takiego jak telegram w ogóle było. Usługa pamiętająca XIX wiek przestanie istnieć. Poczta Polska poinformowała o tym na swojej stronie i na… Twitterze.

Lublin: Pogrzeb ppłk. Zbigniewa Matysiaka. ps. „Kowboj”, „Dym”
galeria

Lublin: Pogrzeb ppłk. Zbigniewa Matysiaka. ps. „Kowboj”, „Dym” 6 4

Dziś na cmentarzu przy ul. Lipowej w Lublinie pochowano ppłk. Zbigniewa Matysiaka, jednego z ostatnich podkomendnych legendarnego dowódcy mjr. Hieronima Dekutowskiego „Zapory”. Miał 92 lata.

Wypadek w Firleju. Kierujący jeepem najechał na rowerzystkę

Wypadek w Firleju. Kierujący jeepem najechał na rowerzystkę 0 1

Kierujący jeepem najechał na jadącą w kierunku Kocka rowerzystkę.

Spływ kajakowy Wieprzem z Baranowa do Kośmina
23 września 2018, 9:00

Spływ kajakowy Wieprzem z Baranowa do Kośmina 0 0

23 września o godz. 9 zorganizowany zostanie jesienny spływ kajakowy 23-kilometrowym odcinkiem rzeki Wieprz, z Baranowa do Kośmina.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!