Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

21 grudnia 2012 r.
17:42
Edytuj ten wpis

Stadion przy ul. Krochmalnej: Lublin Arena za 136 milionów (wideo)

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 15 A A
 (Wojciech Nieśpiałowski)
(Wojciech Nieśpiałowski)

W piątek zaczęły się prace przy budowie stadionu miejskiego przy ul. Krochmalnej w Lublinie. Otwarcie planowane jest na przełom sierpnia i września 2014 r.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
olo / 24 grudnia 2012 r. o 12:45
0
Niestety tutaj pan Zuk przesadzil - stadion nigdy na siebie nie zarobi. Jest tyle o wiele bardziej potrzebnych inwestycji, chocby czekajace od kilkudzisieciu juz lat przedłuzenie ul Sowinskiego w kierunku ul. Nadbystrzyckiej ! To oraz poszerzenie istniejacego juz kawalka ul. Sowjinskiego i Poniatowskiego do 4 pasow byloby zdecydowanie szybszym sposobem na rozladowanie korkow na ul. Glebokiej i Filaretow niz oslawiony wiadukt w projektach. Jeszcze jest czas na opamietanie sie - lepiej stracic troche niz wszystko ! Kolejna galeria handlowa przy dworcu PKP - ok, ale niech to bedzie w poblizu centrum komunikacyjnego : PKP, dworzec autobusowy z prawdziwego zdarzenia, dworzec dla busow, itd. Chyba juz najwyzszy czas sluchac glosow rozsadku a nie tylko garstki kibicow i kiboli.
Niestety tutaj pan Zuk przesadzil - stadion nigdy na siebie nie zarobi. Jest tyle o wiele bardziej potrzebnych inwestycji, chocby czekajace od kilkudzisieciu juz lat przedłuzenie ul Sowinskiego w kierunku ul. Nadbystrzyckiej ! To oraz poszerzenie istniejacego juz kawalka ul. Sowjinskiego i Poniatowskiego do 4 pasow byloby zdecydowanie szybszym sposobem na rozladowanie korkow na ul. Glebokiej i Filaretow niz oslawiony wiadukt w projektach. Jeszcze jest czas na opamietanie sie - lepiej stracic troche niz wszystko ! Kolejna galeria hand... rozwiń
Avatar
wyborca / 23 grudnia 2012 r. o 10:21
0
Prezydent Żuk w następnych wyborach zyska głosy kibiców. Jednak kibice Motoru to głównie małolaty bez prawa głosu, pozostanie nieliczna grupa tych dorosłych. Skoro przeciwników budowy stadionu jest wielokrotnie więcej, czarno wyglądają nadzieje na reelekcję "budowniczego stadionu na bagnach".
Avatar
leoncio / 22 grudnia 2012 r. o 15:23
0
kolejny gwóźdź do trumny, czyli deficytu miasta Lublina.
po dopłatach do airportu, dojdzie utrzymanie stadionu. Zuk niech pojedzie wcześniej do Gdaśka , do Poznania, do Warszawy ( blisko ) i zobaczy jaki to stadion dla miasta interes
Avatar
rynio / 22 grudnia 2012 r. o 14:26
0
historia zatoczyla kolo,mysle ze malo kto wie ze pan prezydent zuk i obecny w-ce prezydent wysocki byli doradcami widocznego na zdjeciu bylego prezesa cukrowni; a obecnego w-ce prezydenta pana kalinowskiego w sprawie prywatyzacji cukrowni.widac jak doradzali ze ponad 200 osob poszlo na bruk'a po cukrowni pozostal pusty plac! i postanowili jak tusk haratnac w gale na nowym stadionie zamiast tworzyc miejsca pracy w zakladach produkcyjnych
Avatar
Piter / 22 grudnia 2012 r. o 10:07
0
[color=#222222]
Reasumując:[/color][color=#222222]
- miasto, w którym produkcja znika jak grzyby po grzybobraniu[/color][color=#222222]
- miasto, z którego młodzi po studiach uciekają, bo tu ambicje można realizować w handlu D2D co najwyżej,[/color][color=#222222]
- miasto, które ostatni w promieniu kilkudziesięciu kilometrów tor samochodowy postanowiło zamknąć, bo ...[/color][color=#222222]
- miasto, które nie ma pieniędzy na zwrot dla wywłaszczonych, zgodnie z panującą zasadą 'ty nam już, my tobie może kiedyś'[/color][color=#222222]
- miasto, które pewnie ugnie się pod kolejnymi kombinacjami EchoInvestment w sprawie górek czechowskich, i zamieni teren na budowlany, 'z obopólną korzyścią' i będzie płacić naszymi pieniędzmi za całą infrastrukturę dla ww firmy, typu drogi, oświetlenie itp.[/color]
[color=#222222]
otóż czego to miasto potrzebuje?[/color][color=#222222]
Igrzysk[/color][color=#222222]
A te zrobimy sobie na stadionie[/color][color=#222222]
Nazwijmy go Naszym Bagiennym Pomnikiem Po Mieście Lublinie[/color]
[color=#222222]
Reasumując:[/color][color=#222222]
- miasto, w którym produkcja znika jak grzyby po grzybobraniu[/color][color=#222222]
- miasto, z którego młodzi po studiach uciekają, bo tu ambicje można realizować w handlu D2D co najwyżej,[/color][color=#222222]
- miasto, które ostatni w promieniu kilkudziesięciu kilometrów tor samochodowy postanowiło zamknąć, bo ...[/color][color=#222222]
- miasto, które nie ma pieniędzy na zwrot dla wywłaszczonych, zgodnie z panującą zasadą 'ty nam już, my tobie może kie... rozwiń
Avatar
zz1 / 22 grudnia 2012 r. o 09:21
0
[quote name='grześ' timestamp='1356116306' post='712595']
1. Czy ktoś może mi wytłumaczyć po co co nieszczęśnicy robią sobie te idiotyczne zdjęcia ze szpadlami??
2. "Całość ma być gotowa w czerwcu 2014 r., a otwarcie zaplanowano na przełom sierpnia i września." A kiedy mają być wybory??
[/quote]

A po co ty stajesz przed lustrem i robisz sobie słit focie, napinając te imitacje mięśni? Ponapinaj się jeszcze tutaj, przynajmniej nie będzie obawy, że żyłka ci pęknie
Avatar
Gość / 22 grudnia 2012 r. o 09:11
0
Pozbyli się cukrowni, miejsca pracy dla 300osób. Niech zlikwidują wszystko co się kreci i będziemy pracować w marketach i bankach dla niemca, francuza, włocha.
[url="http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20080908/LUBLIN/655230546"]http://www.dziennikw...UBLIN/655230546[/url]

Bez przemysłu za daleko nie zajedziemy.

Po "reformie" rynku cukru w PL sami wiemy jakie mieliśmy ceny tego surowca w sklepach w 2011 - po 5zl /kg podczas gdy u niemca cena nie drgnęła.

Okazuje się że stadion bardziej jest potrzebny niz zakład produkcyjny dzieki któremu istnieniu, pracownik będzie w stanie wyżywić swoją rodzine.
Pozbyli się cukrowni, miejsca pracy dla 300osób. Niech zlikwidują wszystko co się kreci i będziemy pracować w marketach i bankach dla niemca, francuza, włocha.
[url="http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20080908/LUBLIN/655230546"]http://www.dziennikw...UBLIN/655230546[/url]

Bez przemysłu za daleko nie zajedziemy.

Po "reformie" rynku cukru w PL sami wiemy jakie mieliśmy ceny tego surowca w sklepach w 2011 - po 5zl /kg podczas gdy u niemca cena nie drgnęła.

Okazuje się... rozwiń
Avatar
S Y L W E S T E R / 22 grudnia 2012 r. o 02:59
0
-------- NA STO PROCENT , PREZYDENT UTOPI W BAGNIE PO CUKROWNI 140 MILIONÓW!--------- Dlaczego lubelskie "CBA" (Centralne Biuro Antykorupcyjne) jeszcze nie zatrzymało tego Prezydenta "sza leńca" przed utratą 140 Milionów ? . "Szaleńca" poznacie po czynach . Już "szaleniec" Prezydent obda rował Lublin WIATY MAGAZYNOWE zwane lotniskiem za który to "bubel" zapłacił z podatków Lublin i Lube lszczyzna . Tak, to My zapłaciliśmy za WIATY MAGAZYNOWE i lotnisko kategorii "D". Teraz ten sam "sza leniec" uparł się budować stadion "klurnik" na BAGNIE PO CUKROWNI (sic?). "Szaleniec" bo ten Region jest już nieprzejezdny a gdy przyjedzie tysiące samochodów na mecz, to gdzie zaparkują a generalnie jak Dojadą ? . Do tych 140 milionów Prezydent ma dołożyć następne kilkadziesiąt Milionów na...dojazd (?). A jeżeli jeszcze dołączymy plany "szaleńca" który chce w tamtym Regionie budować...Dworzec PKS (sic?). Prezydencie OPANUJ SIĘ !!!. Pl.Bychawski już jest nazywany "skrzyżowanie śmierci" a gdy dojadą samo chody na mecz i... AUTOBUSY PKS to już będzie...KONIEC TAMTEGO REGIONU !. STOP GŁUPOCIE!. Agenci "CBA" powtrzymajcie nieodpowiedzialnego Prezydenta (kajdanki lub kaftan bezpieczeństwa) !. Ten stadion należy wybudować na jednej z rogatek wjazdowych do Lublina ; Felin, Sławinek , Al.Spółdziel czości itp. Lublinowi nie jest potrzebny "kurnik" tylko z prawdziwego zdarzenia STADION EUROPEJSKI z międzynarodowym torem żużlowym do rozgrywania Mistrzostw Świata na żużlu i jako obiekt Imprez Plene rowych !. Już ten "kurnik" Prezydent nazywa stadionem miejskim tak jak i lotnisko aby budżet miejski wy walał miliony na utrzymanie BUBLI !. Lotnisko kategorii "D" i stadion "kurnik" na BAGNIE to HORROR dla Lublina !. Powtrzymajcie nieodpowiedzialnego Prezydenta Zuka !!!. NATYCHMIAST ! .
-------- NA STO PROCENT , PREZYDENT UTOPI W BAGNIE PO CUKROWNI 140 MILIONÓW!--------- Dlaczego lubelskie "CBA" (Centralne Biuro Antykorupcyjne) jeszcze nie zatrzymało tego Prezydenta "sza leńca" przed utratą 140 Milionów ? . "Szaleńca" poznacie po czynach . Już "szaleniec" Prezydent obda rował Lublin WIATY MAGAZYNOWE zwane lotniskiem za który to "bubel" zapłacił z podatków Lublin i Lube lszczyzna . Tak, to My zapłaciliśmy za WIATY MAGAZYNOWE i lotnisko kategorii "D&qu... rozwiń
Avatar
Lubliniak2 / 21 grudnia 2012 r. o 23:12
0
Stadion jest niezbędny żeby 300 deb***i - meneli - kibiców motorowców powyrywało sobie krzesełka i ponapieprzało kibiców np. Avii albo innej Stali czy Izolatora Boguchwała.....milionowe koszty utrzymania poniesiemy my - podatnicy...
Avatar
Karolek / 21 grudnia 2012 r. o 22:09
0
zdjęcie może się przydać jak trzeba będzie wysyłać list gończy za tymi panami?
Avatar
olo / 24 grudnia 2012 r. o 12:45
0
Niestety tutaj pan Zuk przesadzil - stadion nigdy na siebie nie zarobi. Jest tyle o wiele bardziej potrzebnych inwestycji, chocby czekajace od kilkudzisieciu juz lat przedłuzenie ul Sowinskiego w kierunku ul. Nadbystrzyckiej ! To oraz poszerzenie istniejacego juz kawalka ul. Sowjinskiego i Poniatowskiego do 4 pasow byloby zdecydowanie szybszym sposobem na rozladowanie korkow na ul. Glebokiej i Filaretow niz oslawiony wiadukt w projektach. Jeszcze jest czas na opamietanie sie - lepiej stracic troche niz wszystko ! Kolejna galeria handlowa przy dworcu PKP - ok, ale niech to bedzie w poblizu centrum komunikacyjnego : PKP, dworzec autobusowy z prawdziwego zdarzenia, dworzec dla busow, itd. Chyba juz najwyzszy czas sluchac glosow rozsadku a nie tylko garstki kibicow i kiboli.
Niestety tutaj pan Zuk przesadzil - stadion nigdy na siebie nie zarobi. Jest tyle o wiele bardziej potrzebnych inwestycji, chocby czekajace od kilkudzisieciu juz lat przedłuzenie ul Sowinskiego w kierunku ul. Nadbystrzyckiej ! To oraz poszerzenie istniejacego juz kawalka ul. Sowjinskiego i Poniatowskiego do 4 pasow byloby zdecydowanie szybszym sposobem na rozladowanie korkow na ul. Glebokiej i Filaretow niz oslawiony wiadukt w projektach. Jeszcze jest czas na opamietanie sie - lepiej stracic troche niz wszystko ! Kolejna galeria hand... rozwiń
Avatar
wyborca / 23 grudnia 2012 r. o 10:21
0
Prezydent Żuk w następnych wyborach zyska głosy kibiców. Jednak kibice Motoru to głównie małolaty bez prawa głosu, pozostanie nieliczna grupa tych dorosłych. Skoro przeciwników budowy stadionu jest wielokrotnie więcej, czarno wyglądają nadzieje na reelekcję "budowniczego stadionu na bagnach".
Avatar
leoncio / 22 grudnia 2012 r. o 15:23
0
kolejny gwóźdź do trumny, czyli deficytu miasta Lublina.
po dopłatach do airportu, dojdzie utrzymanie stadionu. Zuk niech pojedzie wcześniej do Gdaśka , do Poznania, do Warszawy ( blisko ) i zobaczy jaki to stadion dla miasta interes
Avatar
rynio / 22 grudnia 2012 r. o 14:26
0
historia zatoczyla kolo,mysle ze malo kto wie ze pan prezydent zuk i obecny w-ce prezydent wysocki byli doradcami widocznego na zdjeciu bylego prezesa cukrowni; a obecnego w-ce prezydenta pana kalinowskiego w sprawie prywatyzacji cukrowni.widac jak doradzali ze ponad 200 osob poszlo na bruk'a po cukrowni pozostal pusty plac! i postanowili jak tusk haratnac w gale na nowym stadionie zamiast tworzyc miejsca pracy w zakladach produkcyjnych
Avatar
Piter / 22 grudnia 2012 r. o 10:07
0
[color=#222222]
Reasumując:[/color][color=#222222]
- miasto, w którym produkcja znika jak grzyby po grzybobraniu[/color][color=#222222]
- miasto, z którego młodzi po studiach uciekają, bo tu ambicje można realizować w handlu D2D co najwyżej,[/color][color=#222222]
- miasto, które ostatni w promieniu kilkudziesięciu kilometrów tor samochodowy postanowiło zamknąć, bo ...[/color][color=#222222]
- miasto, które nie ma pieniędzy na zwrot dla wywłaszczonych, zgodnie z panującą zasadą 'ty nam już, my tobie może kiedyś'[/color][color=#222222]
- miasto, które pewnie ugnie się pod kolejnymi kombinacjami EchoInvestment w sprawie górek czechowskich, i zamieni teren na budowlany, 'z obopólną korzyścią' i będzie płacić naszymi pieniędzmi za całą infrastrukturę dla ww firmy, typu drogi, oświetlenie itp.[/color]
[color=#222222]
otóż czego to miasto potrzebuje?[/color][color=#222222]
Igrzysk[/color][color=#222222]
A te zrobimy sobie na stadionie[/color][color=#222222]
Nazwijmy go Naszym Bagiennym Pomnikiem Po Mieście Lublinie[/color]
[color=#222222]
Reasumując:[/color][color=#222222]
- miasto, w którym produkcja znika jak grzyby po grzybobraniu[/color][color=#222222]
- miasto, z którego młodzi po studiach uciekają, bo tu ambicje można realizować w handlu D2D co najwyżej,[/color][color=#222222]
- miasto, które ostatni w promieniu kilkudziesięciu kilometrów tor samochodowy postanowiło zamknąć, bo ...[/color][color=#222222]
- miasto, które nie ma pieniędzy na zwrot dla wywłaszczonych, zgodnie z panującą zasadą 'ty nam już, my tobie może kie... rozwiń
Avatar
zz1 / 22 grudnia 2012 r. o 09:21
0
[quote name='grześ' timestamp='1356116306' post='712595']
1. Czy ktoś może mi wytłumaczyć po co co nieszczęśnicy robią sobie te idiotyczne zdjęcia ze szpadlami??
2. "Całość ma być gotowa w czerwcu 2014 r., a otwarcie zaplanowano na przełom sierpnia i września." A kiedy mają być wybory??
[/quote]

A po co ty stajesz przed lustrem i robisz sobie słit focie, napinając te imitacje mięśni? Ponapinaj się jeszcze tutaj, przynajmniej nie będzie obawy, że żyłka ci pęknie
Avatar
Gość / 22 grudnia 2012 r. o 09:11
0
Pozbyli się cukrowni, miejsca pracy dla 300osób. Niech zlikwidują wszystko co się kreci i będziemy pracować w marketach i bankach dla niemca, francuza, włocha.
[url="http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20080908/LUBLIN/655230546"]http://www.dziennikw...UBLIN/655230546[/url]

Bez przemysłu za daleko nie zajedziemy.

Po "reformie" rynku cukru w PL sami wiemy jakie mieliśmy ceny tego surowca w sklepach w 2011 - po 5zl /kg podczas gdy u niemca cena nie drgnęła.

Okazuje się że stadion bardziej jest potrzebny niz zakład produkcyjny dzieki któremu istnieniu, pracownik będzie w stanie wyżywić swoją rodzine.
Pozbyli się cukrowni, miejsca pracy dla 300osób. Niech zlikwidują wszystko co się kreci i będziemy pracować w marketach i bankach dla niemca, francuza, włocha.
[url="http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20080908/LUBLIN/655230546"]http://www.dziennikw...UBLIN/655230546[/url]

Bez przemysłu za daleko nie zajedziemy.

Po "reformie" rynku cukru w PL sami wiemy jakie mieliśmy ceny tego surowca w sklepach w 2011 - po 5zl /kg podczas gdy u niemca cena nie drgnęła.

Okazuje się... rozwiń
Avatar
S Y L W E S T E R / 22 grudnia 2012 r. o 02:59
0
-------- NA STO PROCENT , PREZYDENT UTOPI W BAGNIE PO CUKROWNI 140 MILIONÓW!--------- Dlaczego lubelskie "CBA" (Centralne Biuro Antykorupcyjne) jeszcze nie zatrzymało tego Prezydenta "sza leńca" przed utratą 140 Milionów ? . "Szaleńca" poznacie po czynach . Już "szaleniec" Prezydent obda rował Lublin WIATY MAGAZYNOWE zwane lotniskiem za który to "bubel" zapłacił z podatków Lublin i Lube lszczyzna . Tak, to My zapłaciliśmy za WIATY MAGAZYNOWE i lotnisko kategorii "D". Teraz ten sam "sza leniec" uparł się budować stadion "klurnik" na BAGNIE PO CUKROWNI (sic?). "Szaleniec" bo ten Region jest już nieprzejezdny a gdy przyjedzie tysiące samochodów na mecz, to gdzie zaparkują a generalnie jak Dojadą ? . Do tych 140 milionów Prezydent ma dołożyć następne kilkadziesiąt Milionów na...dojazd (?). A jeżeli jeszcze dołączymy plany "szaleńca" który chce w tamtym Regionie budować...Dworzec PKS (sic?). Prezydencie OPANUJ SIĘ !!!. Pl.Bychawski już jest nazywany "skrzyżowanie śmierci" a gdy dojadą samo chody na mecz i... AUTOBUSY PKS to już będzie...KONIEC TAMTEGO REGIONU !. STOP GŁUPOCIE!. Agenci "CBA" powtrzymajcie nieodpowiedzialnego Prezydenta (kajdanki lub kaftan bezpieczeństwa) !. Ten stadion należy wybudować na jednej z rogatek wjazdowych do Lublina ; Felin, Sławinek , Al.Spółdziel czości itp. Lublinowi nie jest potrzebny "kurnik" tylko z prawdziwego zdarzenia STADION EUROPEJSKI z międzynarodowym torem żużlowym do rozgrywania Mistrzostw Świata na żużlu i jako obiekt Imprez Plene rowych !. Już ten "kurnik" Prezydent nazywa stadionem miejskim tak jak i lotnisko aby budżet miejski wy walał miliony na utrzymanie BUBLI !. Lotnisko kategorii "D" i stadion "kurnik" na BAGNIE to HORROR dla Lublina !. Powtrzymajcie nieodpowiedzialnego Prezydenta Zuka !!!. NATYCHMIAST ! .
-------- NA STO PROCENT , PREZYDENT UTOPI W BAGNIE PO CUKROWNI 140 MILIONÓW!--------- Dlaczego lubelskie "CBA" (Centralne Biuro Antykorupcyjne) jeszcze nie zatrzymało tego Prezydenta "sza leńca" przed utratą 140 Milionów ? . "Szaleńca" poznacie po czynach . Już "szaleniec" Prezydent obda rował Lublin WIATY MAGAZYNOWE zwane lotniskiem za który to "bubel" zapłacił z podatków Lublin i Lube lszczyzna . Tak, to My zapłaciliśmy za WIATY MAGAZYNOWE i lotnisko kategorii "D&qu... rozwiń
Avatar
Lubliniak2 / 21 grudnia 2012 r. o 23:12
0
Stadion jest niezbędny żeby 300 deb***i - meneli - kibiców motorowców powyrywało sobie krzesełka i ponapieprzało kibiców np. Avii albo innej Stali czy Izolatora Boguchwała.....milionowe koszty utrzymania poniesiemy my - podatnicy...
Avatar
Karolek / 21 grudnia 2012 r. o 22:09
0
zdjęcie może się przydać jak trzeba będzie wysyłać list gończy za tymi panami?