Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

28 stycznia 2015 r.
7:30
Edytuj ten wpis

Stadion zarobi na... kolacjach we dwoje

Autor: Zdjęcie autora drs
14 22 A A

To najnowszy pomysł speców od marketingu w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wcześniej zapowiadali, że nowy miejski stadion będzie można wynająć na zdjęciowe sesje ślubne, a teraz proponują... romantyczną kolację walentynkową. Taka oferta została zamieszczona na oficjalnej stronie internetowej MOSiR.

"Wszyscy goście podczas kolacji będą mieli okazję podziwiać wyjątkowy widok za oknem - główną płytę boiska” - czytamy w komunikacie.

W ofercie są trzy pakiety: za 200, 280 i 380 zł od pary. W każdym z nich jest kolacja, wycieczka po stadionie i "sala kinowa”.
Czytaj więcej o:

Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
BB / 28 stycznia 2015 o 13:07
0

Lepsze to niż stanie cichodajek w Żyrzynie , odpowiednio opodatkować , będzie pod nadzorem i małżonki będą wiedziały gdzie szukać swoich . Tylko trzeba zmienić kolor lamp, i nazwę ulicy np. Dzieci Haremu.

Jestem za kazdym rozwiązaniem , oby tak nie było że zmieni się opocja rządzących i dojdą do wniosku że trzeba to rozebrać. Już coś podobnego przerabialiśmy z zakładami metalurgicznymi "URSUS"w  Lublinie , i baaaaardzo na tm żle wyszli tam pracujący. Władza sobie poradzi , ludzie nie koniecznie.

Jestem za kazdym rozwiązaniem , oby tak nie było że zmieni się opocja rządzących i dojdą do wniosku że trzeba to rozebrać. Już coś podobnego przerabialiśmy z zakładami metalurgicznymi "URSUS"w  Lublinie , i baaaaardzo na tm żle wyszli tam pracujący. Władza sobie poradzi , ludzie nie koniecznie.

rozwiń
Avatar
Niewidomy / 28 stycznia 2015 o 12:56
0

Ale jaja ! Wycieczka PO stadionie !!! A czy z przewodnikiem ????

Avatar
fish1 / 28 stycznia 2015 o 12:45
0

Zakochani będą mogli podziwiać wyjątkowe widoki za oknem? Czyli ustawkę pomiędzy kibolami. Super pomysł.

Avatar
BB / 28 stycznia 2015 o 12:25
0

Prostytucja nie generuje strat. Może zrobić burdel na stadionie.

Będzie i przyjemność i kasa.

Lepsze to niż stanie cichodajek w Żyrzynie , odpowiednio opodatkować , będzie pod nadzorem i małżonki będą wiedziały gdzie szukać swoich . Tylko trzeba zmienić kolor lamp, i nazwę ulicy np. Dzieci Haremu.

Avatar
eryk / 28 stycznia 2015 o 12:11
0

Doskonały pomysł !!! Można nawet zorganizować ogólnopolskie mistrzostwa gang bang.

Na tej jakże wspaniałej i podniecającej murawie ... ;)

Avatar
jacek7 / 28 stycznia 2015 o 12:04
0

Prostytucja nie generuje strat. Może zrobić burdel na stadionie.

Będzie i przyjemność i kasa.


Prostytucja nie generuje strat. Może zrobić burdel na stadionie.

Będzie i przyjemność i kasa.

Doskonały pomysł !!! Można nawet zorganizować ogólnopolskie mistrzostwa gang bang.

Avatar
tymi / 28 stycznia 2015 o 11:44
0

Każdy pomysł jest dobry , gdy nie generuje strat .

Prostytucja nie generuje strat. Może zrobić burdel na stadionie.

Będzie i przyjemność i kasa.

Avatar
albinos / 28 stycznia 2015 o 11:43
0

Ciebie to nie kręci ale innych może. Podejrzewam, że tak samo przyjąłeś informacje o sesjach ślubnych na stadionie a jak widać są na to chętni czy ci się to podoba czy nie. Tak więc daj ludziom samym decydować o tym czego chcą i nie uszczęśliwiaj ich na siłę swoją życiową "mądrością".

Avatar
tumik / 28 stycznia 2015 o 11:42
0

Stadiony na całym świecie prowadzą działalność komercyjną i niekoniecznie związaną ze sportem. Widać, że w Lublinie mają ciekawe pomysły, każdy który sprawi, że do stadionu będzie trzeba mniej dokładać warto wcielić w życie. Takie jest moje zdanie.

Tak ta propozycja jest iście ciekawa, jest światełkiem w tunelu dla rzeszy lublinian. Może jeszcze dla uatrakcyjnienia wizerunku tej murawy to niech nasz sportowy produkt eksportowy czyli Motor Lublin rozegra mecz....

Tak ta propozycja jest iście ciekawa, jest światełkiem w tunelu dla rzeszy lublinian. Może jeszcze dla uatrakcyjnienia wizerunku tej murawy to niech nasz sportowy produkt eksportowy czyli Motor Lublin rozegra mecz....

rozwiń
Avatar
loko / 28 stycznia 2015 o 11:39
0

Ale się podniecacie tym stadionem. Propozycje które na zachodzie ma niemal każdy klub tu są opisywane jak jakieś wariactwa. Widać, że Lublin to mentalnie wciąż Ciemnogród.

Zapytaj się swojej dziewuchy czy ma chęć na romantyczne gapienie się prostokąt trawy w zimowej postaci i czy ją to kręci?

A my to wszystko co robi zachód mamy brać jako wzorzec ideału .... Chłopie myślisz czasem sam niezależnie?!?

Avatar
BB / 28 stycznia 2015 o 13:07
0

Lepsze to niż stanie cichodajek w Żyrzynie , odpowiednio opodatkować , będzie pod nadzorem i małżonki będą wiedziały gdzie szukać swoich . Tylko trzeba zmienić kolor lamp, i nazwę ulicy np. Dzieci Haremu.

Jestem za kazdym rozwiązaniem , oby tak nie było że zmieni się opocja rządzących i dojdą do wniosku że trzeba to rozebrać. Już coś podobnego przerabialiśmy z zakładami metalurgicznymi "URSUS"w  Lublinie , i baaaaardzo na tm żle wyszli tam pracujący. Władza sobie poradzi , ludzie nie koniecznie.

Jestem za kazdym rozwiązaniem , oby tak nie było że zmieni się opocja rządzących i dojdą do wniosku że trzeba to rozebrać. Już coś podobnego przerabialiśmy z zakładami metalurgicznymi "URSUS"w  Lublinie , i baaaaardzo na tm żle wyszli tam pracujący. Władza sobie poradzi , ludzie nie koniecznie.

rozwiń
Avatar
Niewidomy / 28 stycznia 2015 o 12:56
0

Ale jaja ! Wycieczka PO stadionie !!! A czy z przewodnikiem ????

Avatar
fish1 / 28 stycznia 2015 o 12:45
0

Zakochani będą mogli podziwiać wyjątkowe widoki za oknem? Czyli ustawkę pomiędzy kibolami. Super pomysł.

Avatar
BB / 28 stycznia 2015 o 12:25
0

Prostytucja nie generuje strat. Może zrobić burdel na stadionie.

Będzie i przyjemność i kasa.

Lepsze to niż stanie cichodajek w Żyrzynie , odpowiednio opodatkować , będzie pod nadzorem i małżonki będą wiedziały gdzie szukać swoich . Tylko trzeba zmienić kolor lamp, i nazwę ulicy np. Dzieci Haremu.

Avatar
eryk / 28 stycznia 2015 o 12:11
0

Doskonały pomysł !!! Można nawet zorganizować ogólnopolskie mistrzostwa gang bang.

Na tej jakże wspaniałej i podniecającej murawie ... ;)

Avatar
jacek7 / 28 stycznia 2015 o 12:04
0

Prostytucja nie generuje strat. Może zrobić burdel na stadionie.

Będzie i przyjemność i kasa.


Prostytucja nie generuje strat. Może zrobić burdel na stadionie.

Będzie i przyjemność i kasa.

Doskonały pomysł !!! Można nawet zorganizować ogólnopolskie mistrzostwa gang bang.

Avatar
tymi / 28 stycznia 2015 o 11:44
0

Każdy pomysł jest dobry , gdy nie generuje strat .

Prostytucja nie generuje strat. Może zrobić burdel na stadionie.

Będzie i przyjemność i kasa.

Avatar
albinos / 28 stycznia 2015 o 11:43
0

Ciebie to nie kręci ale innych może. Podejrzewam, że tak samo przyjąłeś informacje o sesjach ślubnych na stadionie a jak widać są na to chętni czy ci się to podoba czy nie. Tak więc daj ludziom samym decydować o tym czego chcą i nie uszczęśliwiaj ich na siłę swoją życiową "mądrością".

Avatar
tumik / 28 stycznia 2015 o 11:42
0

Stadiony na całym świecie prowadzą działalność komercyjną i niekoniecznie związaną ze sportem. Widać, że w Lublinie mają ciekawe pomysły, każdy który sprawi, że do stadionu będzie trzeba mniej dokładać warto wcielić w życie. Takie jest moje zdanie.

Tak ta propozycja jest iście ciekawa, jest światełkiem w tunelu dla rzeszy lublinian. Może jeszcze dla uatrakcyjnienia wizerunku tej murawy to niech nasz sportowy produkt eksportowy czyli Motor Lublin rozegra mecz....

Tak ta propozycja jest iście ciekawa, jest światełkiem w tunelu dla rzeszy lublinian. Może jeszcze dla uatrakcyjnienia wizerunku tej murawy to niech nasz sportowy produkt eksportowy czyli Motor Lublin rozegra mecz....

rozwiń
Avatar
loko / 28 stycznia 2015 o 11:39
0

Ale się podniecacie tym stadionem. Propozycje które na zachodzie ma niemal każdy klub tu są opisywane jak jakieś wariactwa. Widać, że Lublin to mentalnie wciąż Ciemnogród.

Zapytaj się swojej dziewuchy czy ma chęć na romantyczne gapienie się prostokąt trawy w zimowej postaci i czy ją to kręci?

A my to wszystko co robi zachód mamy brać jako wzorzec ideału .... Chłopie myślisz czasem sam niezależnie?!?

Zobacz wszystkie komentarze 22

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać 0 0

We wtorek wieczorem w miejscowości Podhorce (pow. tomaszowski) ciągnik rolniczy zderzył się z motorowerem.

Lublin: Włamywacz wielobranżowy

Lublin: Włamywacz wielobranżowy 2 0

Kryminalni z Lublina zatrzymali seryjnego włamywacza. 27-latek okradł sklep ogrodniczy, salony kosmetyczne i studia tatuażu. Policjanci zatrzymali go w poniedziałek. Spowodowane przez niego straty zostały oszacowane na ponad 120 tys. zł.

Przyjaźniły się od kilku lat. Nie spodziewała się takiego zachowania koleżanki

Przyjaźniły się od kilku lat. Nie spodziewała się takiego zachowania koleżanki 6 1

Jej łupem padły pieniądze, zegarek, biżuteria, portfel i dokumenty. Po zatrzymaniu złodziejka tłumaczyła, że musiała kraść by spłacić długi.

Lubelska Federacja Bardów: "Dylan Noblista" w Teatrze Starym
26 września 2018, 19:00

Lubelska Federacja Bardów: "Dylan Noblista" w Teatrze Starym 2 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 26 września o godz. 19 na scenie Teatru Starego (ul. Jezuicka) wystąpi Lubelska Federacja Bardów. Będzie to lubelska premiera koncertu Dylan Noblista.

Za wycofane z rynku leki zapłacą pacjenci. "Takie rzeczy są możliwe tylko w Polsce"

Za wycofane z rynku leki zapłacą pacjenci. "Takie rzeczy są możliwe tylko w Polsce" 0 2

To skandal, żeby pacjent musiał ponosić konsekwencje wycofania leku z rynku! – oburza się pan Jerzy z Lublina. – Takie rzeczy są możliwe tylko w Polsce.

Lublin: Więcej miejsc parkingowych na LSM

Lublin: Więcej miejsc parkingowych na LSM 0 0

90 nowych miejsc parkingowych ma powstać na osiedlach Mickiewicza, Konopnickiej, Krasińskiego i Słowackiego.

Dni Janowca 2018: spektakle, parada, koncerty
21 lipca 2018, 20:00

Dni Janowca 2018: spektakle, parada, koncerty 0 0

W dniach 21-22 lipca na Zamku w Janowcu odbędzie się tegoroczna, barwna i wypełniona atrakcjami odsłona Dni Janowca.

Bitwa, jak tysiąc lat temu nad Bugiem. Inscenizacja w Hrubieszowie
21 lipca 2018, 12:00

Bitwa, jak tysiąc lat temu nad Bugiem. Inscenizacja w Hrubieszowie 0 0

Gdy cała Polska świętuje stulecie odzyskania niepodległości u nas będziemy wspominać wydarzenia z 1018 roku. W weekend obchodzimy 1000 rocznicę bitwy nad Bugiem pomiędzy Bolesławem Chrobrym a Jarosławem Mądrym. Będzie co rekonstruować, bo za Chrobrym stało ok. 300 rycerzy niemieckich, 500 Węgrów, 100 Pieczyngów oraz od 2 do 5 tys. polskich zbrojnych. Ruski władca dysponował armią zbliżona liczebnie, którą wspomagali Wikingowie.

Wstęp na aukcję Pride of Poland dla osób z grubym portfelem. Wysokie ceny zaproszeń

Wstęp na aukcję Pride of Poland dla osób z grubym portfelem. Wysokie ceny zaproszeń 3 0

Każdy kto w tym roku będzie chciał zobaczyć aukcję Pride of Poland będzie musiał zapłacić za zaproszenie. I to nie mało. Organizatorzy właśnie podali, że zaproszenie kosztować będzie 450 zł.

Ciężarówka zaczęła się palić w trakcie jazdy. Strażacy musieli ją najpierw dogonić
Alarm 24

Ciężarówka zaczęła się palić w trakcie jazdy. Strażacy musieli ją najpierw dogonić 30 4

Do zdarzenia doszło w Zemborzycach Tereszyńskich na drodze krajowej nr 19 pod Lublinem.

"Szewcy" z Krakowa w Teatrze Starym w Lublinie
22 września 2018, 16:00

"Szewcy" z Krakowa w Teatrze Starym w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 22 września o godz. 16 i 20 w Teatrze Starym (ul. Jezuicka) wystąpią artyści z Narodowego Starego Teatru w Krakowie ze spektaklem Szewcy.

Grzegorz Bonin w Motorze Lublin!

Grzegorz Bonin w Motorze Lublin! 88 10

To prawdziwy hit tego lata! Kontrakt z żółto-biało-niebieskimi podpisał były zawodnik Górnika Łęczna, Grzegorz Bonin

Dwa nowe żądła Górnika Łęczna

Dwa nowe żądła Górnika Łęczna 0 0

PIŁKARSKA II LIGA W sobotę Górnik Łęczna rozegra pierwszy mecz nowego sezonu gdzie w Wejherowie zagra z tamtejszym Gryfem. Na kilka dni przed tym spotkaniem do klubu dołączyło dwóch zawodników, którzy mają stanowić o sile ofensywnej zielono-czarnych

Plantacje malin na Ukrainie zniszczą polskie rolnictwo? Ministerstwo wsparło, marszałek już nie patronuje
film

Plantacje malin na Ukrainie zniszczą polskie rolnictwo? Ministerstwo wsparło, marszałek już nie patronuje 38 16

Czy 10 jednohektarowych plantacji ekologicznych malin na Ukrainie zniszczy polskie rolnictwo? Poseł Jarosław Sachajko twierdzi, że tak właśnie się stanie. I wypomina marszałkowi objęcie tej inicjatywy honorowym patronatem.

Biała Podlaska: Parkowanie w tym miejscu będzie płatne

Biała Podlaska: Parkowanie w tym miejscu będzie płatne 0 2

Miasto chce wprowadzić szlabany na nowo powstałym parkingu przy urzędzie miasta.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!