Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

23 sierpnia 2012 r.
17:46
Edytuj ten wpis

Stu duchownych na pogrzebie księdza Bogusława P.

Autor: Zdjęcie autora er
0 45 A A
Duchowny chciał być pochowany na cmentarzu w Łopienniku Nadrzecznym i tam odbył się pogrzeb  (MACIEJ
Duchowny chciał być pochowany na cmentarzu w Łopienniku Nadrzecznym i tam odbył się pogrzeb (MACIEJ

Około stu duchownych i setki osób świeckich uczestniczyło w czwartek w pogrzebie księdza Bogusława P. Duchowny został pochowany na cmentarzu, gdzie przed dwoma tygodniami popełnił samobójstwo przez podpalenie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Podczas nabożeństwa żałobnego ksiądz głoszący kazanie powoływał się na testament zmarłego, który chciał być pochowany na cmentarzu w Łopienniku Nadrzecznym, przy rodzinnych grobach. Po mszy w kościele parafialnym, kondukt żałobny przeszedł na oddalony o 300 metrów cmentarz.

Bogusław P. popełnił samobójstwo przed dwoma tygodniami. Oblał się łatwo palną substancją i podpalił przy grobie rodziców. W Łopienniku Nadrzecznym miał dom, tuż przy kościele.

Duchowny zostawił dwa listy pożegnalne: jeden z nich był napisany po niemiecku. Prokuratura Okręgowa w Zamościu, która w sprawie śmierci prowadzi śledztwo, nie ujawnia ich treści.

Bogusław P., w dwóch sprawach był podejrzany o molestowanie ministrantów. Pierwsza trafiła do Sądu Rejonowego w Krasnymstawie. Dotyczy oskarżeń o wykorzystanie seksualne ministranta w Niemczech.

Dwa kolejne zarzuty duchowny usłyszał kilka dni przed popełnieniem samobójstwa. Obciążyło go dwóch byłych ministrantów z Turki, gdzie Bogusław P. był przed laty proboszczem. Duchowny zaprzeczał oskarżeniom.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 45

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
folkatka / 4 listopada 2012 r. o 15:30
0
Drogi Andrzeju,
odpowiadam po tak długim czasie - bo też ten wątek została wydobyty przez niejaka Alicję ( której wpis usunełam poniewaz zawierał obraźliwą dla mnie treść).
Napisze Ci krótko. NIestety, nie da się wszystkich zadowolić. Moderowanie forum zaqwsze wiąze sie z tym, że trzeba podejmowac decyzje które nie zawsze sie komus moga spodobać. Jeżeli spelnie Twoja prośbe i zacznę zostawiac wpisy niebiesko-czerwonego, to z kolei o wiele więcej osób będzie miało do mnie pretensje. Tak nawiasem mówiąc, to nie ja stanowie tu normy i Twoje zarzuty sa bezpodstawne. Realizuje to, co wyznaczyła mi redakcja - a to oni powiedzieli mi zebym usuwała te posty.
Pozdr

PS a co do meritum - te wpisy to po prostu trolling, który nic ie wnosi do dyskusji. MOże trochę nietypowy w formie, ale trolling.
Drogi Andrzeju,
odpowiadam po tak długim czasie - bo też ten wątek została wydobyty przez niejaka Alicję ( której wpis usunełam poniewaz zawierał obraźliwą dla mnie treść).
Napisze Ci krótko. NIestety, nie da się wszystkich zadowolić. Moderowanie forum zaqwsze wiąze sie z tym, że trzeba podejmowac decyzje które nie zawsze sie komus moga spodobać. Jeżeli spelnie Twoja prośbe i zacznę zostawiac wpisy niebiesko-czerwonego, to z kolei o wiele więcej osób będzie miało do mnie pretensje. Tak nawiasem mówiąc, to nie ja stanowie tu normy... rozwiń
Avatar
alicja / 3 listopada 2012 r. o 18:20
0
(...)
Avatar
folkatka / 27 sierpnia 2012 r. o 16:17
0
Gdyby to były normalne posty, nikt by sie nie czepiał.
Avatar
SB / 27 sierpnia 2012 r. o 11:51
0
[quote name='folkatka' timestamp='1346056245' post='667926']
Robie wyjatek i tym razem nie usuwam, w nadziei że kol. SB zobaczy co to za jeden
[/quote]


Oj "folkatka" pozwalasz na własną kompromitację chcroniąc księżulków?
Jeszcze się nie możesz połapać, że nie wsyzstko złoto, co się świeci?
Avatar
folkatka / 27 sierpnia 2012 r. o 10:30
0
Robie wyjatek i tym razem nie usuwam, w nadziei że kol. SB zobaczy co to za jeden
Avatar
(z)BAWICIEL i matka zCz-wy / 27 sierpnia 2012 r. o 09:34
0
[quote name='folkatka' timestamp='1345980846' post='667688']
@ja - wiem o tym dobrze, to taki żarcik z mojej strony
@SB - do usuwania postów niebiesko-czerwonego zobowiązała mnie redakcja, ponieważ zaśmiecaja one forum i utrudniaja czytanie wątków. To po pierwsze. Po drugie - wiele osób sie skarzy na tego kogos, i bardzo czesto sa tu zamieszczane takie prośby w rodzaju powyższej - zabanujcie go, zablokujcie etc. Niestety - spełniając ich prosbe narażam sie Tobie, z kolei nie usunawszy ich, narażę sie tamtym A ponieważ userów, których czerwono - niebieskie posty wkurzają, jest znacznie więcej, więc cóż...Demokracja! Mam jednak dla Ciebie radę. Niebiesko - czerwony zawsze zamieszcza swoje rzeczy we wszystkich wątkach, w których mowa jest o Kościele, księżach, KUL etc. Ja nie zawsze reaguje na bieżaco, mam rózne obowiązki na głowie. Po prostu śledź forum, wcześniej czy później natkniesz sie na to.
[/quote]


[color=#4b0082]WITAJ[/color][color=#ff0000] BRACIE NACZELNY "D.W."[/color]

[color=#4b0082]Widać, że swoją[/color][color=#ff0000] pracę pełnisz z Powołania[/color][color=#4b0082]![/color]
[color=#4b0082]Nie da się wykluczyć Twojej [/color][color=#ff0000]Świątojebliwości i tego, że jesteś Dzieckiem Bożym czyli Księżątkiem[/color][color=#4b0082] - i żebyś zrozumiał o co chodzi: Twoim[/color][color=#ff0000] ojcem jest [/color][color=#4b0082]księ[/color][color=#ff0000]ŻULEK[/color][color=#4b0082].[/color]
[color=#4b0082]Będziesz więc Bracie Naczelny "[/color][color=#ff0000]WALCZYŁ O KOŚCIÓŁ AŻ DO PRZELANIA KRWI, BO TYLKO KREW NAWRACA[/color][color=#4b0082]" (JP 2) ewntualnie [/color][color=#ff0000]od II 2012 r. odpier[/color][color=#4b0082]...niczasz[/color][color=#ff0000] zadaną Pokutę [/color][color=#4b0082]pod Warunkiem Sakramentu: "[/color][color=#ff0000]BO JAK NIE TO MY WAM DAMY[/color][color=#4b0082]" (ks. E. Pudełko).[/color]
[color=#4b0082]Ty, Bracie Naczelny,[/color][color=#ff0000] liczysz na to, że się [/color][color=#4b0082](z)[/color][color=#ff0000]BAWISZ, chcesz też [/color][color=#4b0082](z)[/color][color=#ff0000]BAWIĆ innych robiąc z siebie Głupa[/color][color=#4b0082], [/color][color=#ff0000]księŻULKI z Aminencjami zacierają Rączki z radości jaką robotę Im odpier[/color][color=#4b0082]...niczasz. Wszyscy zaś [/color][color=#ff0000]czytajacy Twoje Wypociny dawno się połapali, że jesteś Śledzony przez [/color][color=#4b0082]spekta[/color][color=#ff0000]KUL[/color][color=#4b0082]arną Firmę Ochroniarską[/color][color=#ff0000] <<Kuria Jego Mać>> [/color][color=#4b0082]stosującą [/color][color=#ff0000]Przenajświętszse Metody [/color][color=#4b0082](z)[/color][color=#ff0000]BAWIENIA "BO JAK NIE TO MY WAM DAMY".[/color]
[color=#ff0000]Masz Bracie Naczelny "D.W." [/color][color=#4b0082]Wszelkie spektaKULarne i psychoPATyczne [/color][color=#ff0000]objawy ECCLESIOFOBII z TEOFILIĄ [/color][color=#4b0082]- sam każesz innym - niczym księŻULKI, bo brakuje Ci czASU - NICZYM księŻULOM![/color]
[color=#4b0082]Widać też, że masz Bracie Naczelny "D.W" spektaKULarne pojęcie DEMOKRACJI - Uświęcone Głupotą, a przecież nawet [/color][color=#ff0000]Bibliny Jezus nie był w stanie zamienić GŁUPICH na MĄDRYCH i PIJANYCH na TRZEŹWYCH [/color][color=#4b0082]- taki z Niego CUD(ak)![/color]
[color=#ff0000]Wzorem Ojców ŚW.[/color][color=#4b0082](irnietych) Swe propozycje [/color][color=#ff0000]możesz zamieszczać od dzisiaj w BU[/color][color=#4b0082]{b}[/color][color=#ff0000]LLACH[/color][color=#4b0082], które w pełni oddadzą psycho[/color][color=#ff0000]PAT[/color][color=#4b0082]yczne [/color][color=#ff0000]pojęcie demokracji[/color][color=#4b0082].[/color]
[color=#4b0082]Związek ma nadzieję, że [/color][color=#ff0000]Niebiesko-czerwony to K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC. [/color]

[color=#ff0000]Ciekawe KIEDY SIĘ SPALISZ ZE WSTYDU?[/color]

[color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]Zostań z B[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3](L)[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]OGIEM,a będzieciesz [/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3](z)[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]BAWIONY[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]... [/size][/font]

[font=Times New Roman, serif][size=3]Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.***

(PODPISANO[/size][/font]
[font=Times New Roman, serif][size=3]: [/size][/font][font=Times New Roman, serif][size=3]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. )[/size][/font][/color]
[quote name='folkatka' timestamp='1345980846' post='667688']
@ja - wiem o tym dobrze, to taki żarcik z mojej strony
@SB - do usuwania postów niebiesko-czerwonego zobowiązała mnie redakcja, ponieważ zaśmiecaja one forum i utrudniaja czytanie wątków. To po pierwsze. Po drugie - wiele osób sie skarzy na tego kogos, i bardzo czesto sa tu zamieszczane takie prośby w rodzaju powyższej - zabanujcie go, zablokujcie etc. Niestety - spełniając ich prosbe narażam sie Tobie, z kolei nie usunawszy ich, narażę sie tamty... rozwiń
Avatar
folkatka / 26 sierpnia 2012 r. o 13:34
0
@ja - wiem o tym dobrze, to taki żarcik z mojej strony
@SB - do usuwania postów niebiesko-czerwonego zobowiązała mnie redakcja, ponieważ zaśmiecaja one forum i utrudniaja czytanie wątków. To po pierwsze. Po drugie - wiele osób sie skarzy na tego kogos, i bardzo czesto sa tu zamieszczane takie prośby w rodzaju powyższej - zabanujcie go, zablokujcie etc. Niestety - spełniając ich prosbe narażam sie Tobie, z kolei nie usunawszy ich, narażę sie tamtym A ponieważ userów, których czerwono - niebieskie posty wkurzają, jest znacznie więcej, więc cóż...Demokracja! Mam jednak dla Ciebie radę. Niebiesko - czerwony zawsze zamieszcza swoje rzeczy we wszystkich wątkach, w których mowa jest o Kościele, księżach, KUL etc. Ja nie zawsze reaguje na bieżaco, mam rózne obowiązki na głowie. Po prostu śledź forum, wcześniej czy później natkniesz sie na to.
@ja - wiem o tym dobrze, to taki żarcik z mojej strony
@SB - do usuwania postów niebiesko-czerwonego zobowiązała mnie redakcja, ponieważ zaśmiecaja one forum i utrudniaja czytanie wątków. To po pierwsze. Po drugie - wiele osób sie skarzy na tego kogos, i bardzo czesto sa tu zamieszczane takie prośby w rodzaju powyższej - zabanujcie go, zablokujcie etc. Niestety - spełniając ich prosbe narażam sie Tobie, z kolei nie usunawszy ich, narażę sie tamtym A ponieważ userów, których czerwono - niebieskie posty wkurzają, jest znacznie więcej, w... rozwiń
Avatar
SB / 26 sierpnia 2012 r. o 08:29
0
[quote name='folkatka' timestamp='1345931515' post='667611']
No jakoś sie nie palę )) Gdyż albowiem posty niebiesko - czerwonego są klasyfikowane na równi z anglojęzycznymi reklamami ubrań sportowych, które też od czasu do czasu sie tu pojawiają. Innymi słowy - spam. Co prawda - specyficzny, ale niemniej jednak spam, ewentualnie trollowanie. Jesteś chyba pierwszym userem niniejszego forum, który broni tego gościa. Jego posty to jeden bełkot, materiał dla jakiegos psychiatry. Ewentualnie robi to dla beki. W każdym razie tego nie da sie czytać. Zreszta i tak zawsze sie powtarza.


Inteligencji Ci nie brakuje, ale nie możesz podejmować decyzji za innych - tak niestety robisz!
Nikt Cię nie zmusza do czytania, a pozostałym nie dajesz... Jednym słowem porządny z Ciebie Gość...
[/quote]
[quote name='folkatka' timestamp='1345931515' post='667611']
No jakoś sie nie palę )) Gdyż albowiem posty niebiesko - czerwonego są klasyfikowane na równi z anglojęzycznymi reklamami ubrań sportowych, które też od czasu do czasu sie tu pojawiają. Innymi słowy - spam. Co prawda - specyficzny, ale niemniej jednak spam, ewentualnie trollowanie. Jesteś chyba pierwszym userem niniejszego forum, który broni tego gościa. Jego posty to jeden bełkot, materiał dla jakiegos psychiatry. Ewentualnie robi to dla beki. W każdy... rozwiń
Avatar
ja / 26 sierpnia 2012 r. o 00:06
0
[quote name='folkatka' timestamp='1345931515' post='667611']
No jakoś sie nie palę )) Gdyż albowiem posty niebiesko - czerwonego są klasyfikowane na równi z anglojęzycznymi reklamami ubrań sportowych, które też od czasu do czasu sie tu pojawiają. Innymi słowy - spam. Co prawda - specyficzny, ale niemniej jednak spam, ewentualnie trollowanie. Jesteś chyba pierwszym userem niniejszego forum, który broni tego gościa.
[/quote]
Skoro gdyż to nie albowiem.
[quote name='folkatka' timestamp='1345931515' post='667611']
No jakoś sie nie palę )) Gdyż albowiem posty niebiesko - czerwonego są klasyfikowane na równi z anglojęzycznymi reklamami ubrań sportowych, które też od czasu do czasu sie tu pojawiają. Innymi słowy - spam. Co prawda - specyficzny, ale niemniej jednak spam, ewentualnie trollowanie. Jesteś chyba pierwszym userem niniejszego forum, który broni tego gościa.
[/quote]
Skoro gdyż to nie albowiem. rozwiń
Avatar
folkatka / 25 sierpnia 2012 r. o 23:51
0
No jakoś sie nie palę )) Gdyż albowiem posty niebiesko - czerwonego są klasyfikowane na równi z anglojęzycznymi reklamami ubrań sportowych, które też od czasu do czasu sie tu pojawiają. Innymi słowy - spam. Co prawda - specyficzny, ale niemniej jednak spam, ewentualnie trollowanie. Jesteś chyba pierwszym userem niniejszego forum, który broni tego gościa. Jego posty to jeden bełkot, materiał dla jakiegos psychiatry. Ewentualnie robi to dla beki. W każdym razie tego nie da sie czytać. Zreszta i tak zawsze sie powtarza.
No jakoś sie nie palę )) Gdyż albowiem posty niebiesko - czerwonego są klasyfikowane na równi z anglojęzycznymi reklamami ubrań sportowych, które też od czasu do czasu sie tu pojawiają. Innymi słowy - spam. Co prawda - specyficzny, ale niemniej jednak spam, ewentualnie trollowanie. Jesteś chyba pierwszym userem niniejszego forum, który broni tego gościa. Jego posty to jeden bełkot, materiał dla jakiegos psychiatry. Ewentualnie robi to dla beki. W każdym razie tego nie da sie czytać. Zreszta i tak zawsze sie powtarza. rozwiń
Avatar
as / 12 marca 2013 r. o 22:29
-1
Jest trwały jak twoja brzydota ty podlubelski śmieciu.
Ty jesteś mniej niż zero ty obrzydliwcu i zawsze nim pozostaniesz.- jesteś nikim, a w internecie mozesz pisać co chcesz- to takie miejsce jak ty gdzie takie jaj Ty, gdzie sfrustrowane istoty moga wylewać swoje kompleksy, mogą choć przez chwile poczuć,że coś znaczą.Ty nigdy nie będziesz miała rodziny - przy Tobie żaba wygląda jak kwiat róży.
Avatar
folkatka / 4 listopada 2012 r. o 15:30
0
Drogi Andrzeju,
odpowiadam po tak długim czasie - bo też ten wątek została wydobyty przez niejaka Alicję ( której wpis usunełam poniewaz zawierał obraźliwą dla mnie treść).
Napisze Ci krótko. NIestety, nie da się wszystkich zadowolić. Moderowanie forum zaqwsze wiąze sie z tym, że trzeba podejmowac decyzje które nie zawsze sie komus moga spodobać. Jeżeli spelnie Twoja prośbe i zacznę zostawiac wpisy niebiesko-czerwonego, to z kolei o wiele więcej osób będzie miało do mnie pretensje. Tak nawiasem mówiąc, to nie ja stanowie tu normy i Twoje zarzuty sa bezpodstawne. Realizuje to, co wyznaczyła mi redakcja - a to oni powiedzieli mi zebym usuwała te posty.
Pozdr

PS a co do meritum - te wpisy to po prostu trolling, który nic ie wnosi do dyskusji. MOże trochę nietypowy w formie, ale trolling.
Drogi Andrzeju,
odpowiadam po tak długim czasie - bo też ten wątek została wydobyty przez niejaka Alicję ( której wpis usunełam poniewaz zawierał obraźliwą dla mnie treść).
Napisze Ci krótko. NIestety, nie da się wszystkich zadowolić. Moderowanie forum zaqwsze wiąze sie z tym, że trzeba podejmowac decyzje które nie zawsze sie komus moga spodobać. Jeżeli spelnie Twoja prośbe i zacznę zostawiac wpisy niebiesko-czerwonego, to z kolei o wiele więcej osób będzie miało do mnie pretensje. Tak nawiasem mówiąc, to nie ja stanowie tu normy... rozwiń
Avatar
alicja / 3 listopada 2012 r. o 18:20
0
(...)
Avatar
Andrzej z Lublina / 2 września 2012 r. o 10:20
-1
[quote name='folkatka' timestamp='1346077047' post='668019']
Gdyby to były normalne posty, nikt by sie nie czepiał.
[/quote]

Zatem folkatka rości sobie prawo do stanowienia norm ? Cóż za pycha ! To chyba jeden z grzechów w kościele katolickim, którego folkatka tak broni na tym forum. Nie zauważa jednak, że jej postawa przypomina trochę działania cenzorów z poprzedniego ustroju.

Folkatka pisze, że ludzie skarżą się na niebiesko-czarnego a ja (zaznaczam, że jestem również człowiekiem) nie skarżę się, i proszę aby jego wpisy nie były usuwane. Ten człowiek wkłada dużo wysiłku w te wpisy (zarówno sama treść, jak i kolorowanie) i można to uszanować. Co do samej treści, to nie można odmówić jej pewnych walorów satyrycznych (czasami potrafi nawet wywołać uśmiech na moim zazwyczaj zasępionym obliczu, co samo w sobie jest pewną wartością). Wpisy zazwyczaj dotyczą krytyki kościoła katolickiego, który w naszym kraju w obecnej formie jest pewnym anachronizmem i na tle innych krajów europejskich swoistym ewenementem, o czym przekonuje się coraz więcej ludzi podczas wyjazdów zagranicznych oraz dzięki coraz łatwiejszemu dostępowi do informacji - m. in. z Internetu. Co prawda folkatka próbuje ten dostęp trochę ograniczyć, ale przecież nie zawróci patykiem Wisły. Trend od paru lat jest już stały - coraz mniej ludzi w kościołach. Z czasem będzie u nas pewnie podobnie jak u braci Czechów - i bardzo dobrze - to przecież taki cywilizowany i rozsądny naród (chociaż złożony w większości z ateistów).

Pozdrawiam serdecznie
[quote name='folkatka' timestamp='1346077047' post='668019']
Gdyby to były normalne posty, nikt by sie nie czepiał.
[/quote]

Zatem folkatka rości sobie prawo do stanowienia norm ? Cóż za pycha ! To chyba jeden z grzechów w kościele katolickim, którego folkatka tak broni na tym forum. Nie zauważa jednak, że jej postawa przypomina trochę działania cenzorów z poprzedniego ustroju.

Folkatka pisze, że ludzie skarżą się na niebiesko-czarnego a ja (zaznaczam, że jestem również człowi... rozwiń
Avatar
folkatka / 27 sierpnia 2012 r. o 16:17
0
Gdyby to były normalne posty, nikt by sie nie czepiał.
Avatar
SB / 27 sierpnia 2012 r. o 11:51
0
[quote name='folkatka' timestamp='1346056245' post='667926']
Robie wyjatek i tym razem nie usuwam, w nadziei że kol. SB zobaczy co to za jeden
[/quote]


Oj "folkatka" pozwalasz na własną kompromitację chcroniąc księżulków?
Jeszcze się nie możesz połapać, że nie wsyzstko złoto, co się świeci?
Avatar
folkatka / 27 sierpnia 2012 r. o 10:30
0
Robie wyjatek i tym razem nie usuwam, w nadziei że kol. SB zobaczy co to za jeden
Avatar
(z)BAWICIEL i matka zCz-wy / 27 sierpnia 2012 r. o 09:34
0
[quote name='folkatka' timestamp='1345980846' post='667688']
@ja - wiem o tym dobrze, to taki żarcik z mojej strony
@SB - do usuwania postów niebiesko-czerwonego zobowiązała mnie redakcja, ponieważ zaśmiecaja one forum i utrudniaja czytanie wątków. To po pierwsze. Po drugie - wiele osób sie skarzy na tego kogos, i bardzo czesto sa tu zamieszczane takie prośby w rodzaju powyższej - zabanujcie go, zablokujcie etc. Niestety - spełniając ich prosbe narażam sie Tobie, z kolei nie usunawszy ich, narażę sie tamtym A ponieważ userów, których czerwono - niebieskie posty wkurzają, jest znacznie więcej, więc cóż...Demokracja! Mam jednak dla Ciebie radę. Niebiesko - czerwony zawsze zamieszcza swoje rzeczy we wszystkich wątkach, w których mowa jest o Kościele, księżach, KUL etc. Ja nie zawsze reaguje na bieżaco, mam rózne obowiązki na głowie. Po prostu śledź forum, wcześniej czy później natkniesz sie na to.
[/quote]


[color=#4b0082]WITAJ[/color][color=#ff0000] BRACIE NACZELNY "D.W."[/color]

[color=#4b0082]Widać, że swoją[/color][color=#ff0000] pracę pełnisz z Powołania[/color][color=#4b0082]![/color]
[color=#4b0082]Nie da się wykluczyć Twojej [/color][color=#ff0000]Świątojebliwości i tego, że jesteś Dzieckiem Bożym czyli Księżątkiem[/color][color=#4b0082] - i żebyś zrozumiał o co chodzi: Twoim[/color][color=#ff0000] ojcem jest [/color][color=#4b0082]księ[/color][color=#ff0000]ŻULEK[/color][color=#4b0082].[/color]
[color=#4b0082]Będziesz więc Bracie Naczelny "[/color][color=#ff0000]WALCZYŁ O KOŚCIÓŁ AŻ DO PRZELANIA KRWI, BO TYLKO KREW NAWRACA[/color][color=#4b0082]" (JP 2) ewntualnie [/color][color=#ff0000]od II 2012 r. odpier[/color][color=#4b0082]...niczasz[/color][color=#ff0000] zadaną Pokutę [/color][color=#4b0082]pod Warunkiem Sakramentu: "[/color][color=#ff0000]BO JAK NIE TO MY WAM DAMY[/color][color=#4b0082]" (ks. E. Pudełko).[/color]
[color=#4b0082]Ty, Bracie Naczelny,[/color][color=#ff0000] liczysz na to, że się [/color][color=#4b0082](z)[/color][color=#ff0000]BAWISZ, chcesz też [/color][color=#4b0082](z)[/color][color=#ff0000]BAWIĆ innych robiąc z siebie Głupa[/color][color=#4b0082], [/color][color=#ff0000]księŻULKI z Aminencjami zacierają Rączki z radości jaką robotę Im odpier[/color][color=#4b0082]...niczasz. Wszyscy zaś [/color][color=#ff0000]czytajacy Twoje Wypociny dawno się połapali, że jesteś Śledzony przez [/color][color=#4b0082]spekta[/color][color=#ff0000]KUL[/color][color=#4b0082]arną Firmę Ochroniarską[/color][color=#ff0000] <<Kuria Jego Mać>> [/color][color=#4b0082]stosującą [/color][color=#ff0000]Przenajświętszse Metody [/color][color=#4b0082](z)[/color][color=#ff0000]BAWIENIA "BO JAK NIE TO MY WAM DAMY".[/color]
[color=#ff0000]Masz Bracie Naczelny "D.W." [/color][color=#4b0082]Wszelkie spektaKULarne i psychoPATyczne [/color][color=#ff0000]objawy ECCLESIOFOBII z TEOFILIĄ [/color][color=#4b0082]- sam każesz innym - niczym księŻULKI, bo brakuje Ci czASU - NICZYM księŻULOM![/color]
[color=#4b0082]Widać też, że masz Bracie Naczelny "D.W" spektaKULarne pojęcie DEMOKRACJI - Uświęcone Głupotą, a przecież nawet [/color][color=#ff0000]Bibliny Jezus nie był w stanie zamienić GŁUPICH na MĄDRYCH i PIJANYCH na TRZEŹWYCH [/color][color=#4b0082]- taki z Niego CUD(ak)![/color]
[color=#ff0000]Wzorem Ojców ŚW.[/color][color=#4b0082](irnietych) Swe propozycje [/color][color=#ff0000]możesz zamieszczać od dzisiaj w BU[/color][color=#4b0082]{b}[/color][color=#ff0000]LLACH[/color][color=#4b0082], które w pełni oddadzą psycho[/color][color=#ff0000]PAT[/color][color=#4b0082]yczne [/color][color=#ff0000]pojęcie demokracji[/color][color=#4b0082].[/color]
[color=#4b0082]Związek ma nadzieję, że [/color][color=#ff0000]Niebiesko-czerwony to K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC. [/color]

[color=#ff0000]Ciekawe KIEDY SIĘ SPALISZ ZE WSTYDU?[/color]

[color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]Zostań z B[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3](L)[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]OGIEM,a będzieciesz [/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3](z)[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]BAWIONY[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]... [/size][/font]

[font=Times New Roman, serif][size=3]Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.***

(PODPISANO[/size][/font]
[font=Times New Roman, serif][size=3]: [/size][/font][font=Times New Roman, serif][size=3]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. )[/size][/font][/color]
[quote name='folkatka' timestamp='1345980846' post='667688']
@ja - wiem o tym dobrze, to taki żarcik z mojej strony
@SB - do usuwania postów niebiesko-czerwonego zobowiązała mnie redakcja, ponieważ zaśmiecaja one forum i utrudniaja czytanie wątków. To po pierwsze. Po drugie - wiele osób sie skarzy na tego kogos, i bardzo czesto sa tu zamieszczane takie prośby w rodzaju powyższej - zabanujcie go, zablokujcie etc. Niestety - spełniając ich prosbe narażam sie Tobie, z kolei nie usunawszy ich, narażę sie tamty... rozwiń
Avatar
folkatka / 26 sierpnia 2012 r. o 13:34
0
@ja - wiem o tym dobrze, to taki żarcik z mojej strony
@SB - do usuwania postów niebiesko-czerwonego zobowiązała mnie redakcja, ponieważ zaśmiecaja one forum i utrudniaja czytanie wątków. To po pierwsze. Po drugie - wiele osób sie skarzy na tego kogos, i bardzo czesto sa tu zamieszczane takie prośby w rodzaju powyższej - zabanujcie go, zablokujcie etc. Niestety - spełniając ich prosbe narażam sie Tobie, z kolei nie usunawszy ich, narażę sie tamtym A ponieważ userów, których czerwono - niebieskie posty wkurzają, jest znacznie więcej, więc cóż...Demokracja! Mam jednak dla Ciebie radę. Niebiesko - czerwony zawsze zamieszcza swoje rzeczy we wszystkich wątkach, w których mowa jest o Kościele, księżach, KUL etc. Ja nie zawsze reaguje na bieżaco, mam rózne obowiązki na głowie. Po prostu śledź forum, wcześniej czy później natkniesz sie na to.
@ja - wiem o tym dobrze, to taki żarcik z mojej strony
@SB - do usuwania postów niebiesko-czerwonego zobowiązała mnie redakcja, ponieważ zaśmiecaja one forum i utrudniaja czytanie wątków. To po pierwsze. Po drugie - wiele osób sie skarzy na tego kogos, i bardzo czesto sa tu zamieszczane takie prośby w rodzaju powyższej - zabanujcie go, zablokujcie etc. Niestety - spełniając ich prosbe narażam sie Tobie, z kolei nie usunawszy ich, narażę sie tamtym A ponieważ userów, których czerwono - niebieskie posty wkurzają, jest znacznie więcej, w... rozwiń
Avatar
SB / 26 sierpnia 2012 r. o 08:29
0
[quote name='folkatka' timestamp='1345931515' post='667611']
No jakoś sie nie palę )) Gdyż albowiem posty niebiesko - czerwonego są klasyfikowane na równi z anglojęzycznymi reklamami ubrań sportowych, które też od czasu do czasu sie tu pojawiają. Innymi słowy - spam. Co prawda - specyficzny, ale niemniej jednak spam, ewentualnie trollowanie. Jesteś chyba pierwszym userem niniejszego forum, który broni tego gościa. Jego posty to jeden bełkot, materiał dla jakiegos psychiatry. Ewentualnie robi to dla beki. W każdym razie tego nie da sie czytać. Zreszta i tak zawsze sie powtarza.


Inteligencji Ci nie brakuje, ale nie możesz podejmować decyzji za innych - tak niestety robisz!
Nikt Cię nie zmusza do czytania, a pozostałym nie dajesz... Jednym słowem porządny z Ciebie Gość...
[/quote]
[quote name='folkatka' timestamp='1345931515' post='667611']
No jakoś sie nie palę )) Gdyż albowiem posty niebiesko - czerwonego są klasyfikowane na równi z anglojęzycznymi reklamami ubrań sportowych, które też od czasu do czasu sie tu pojawiają. Innymi słowy - spam. Co prawda - specyficzny, ale niemniej jednak spam, ewentualnie trollowanie. Jesteś chyba pierwszym userem niniejszego forum, który broni tego gościa. Jego posty to jeden bełkot, materiał dla jakiegos psychiatry. Ewentualnie robi to dla beki. W każdy... rozwiń