Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

13 grudnia 2014 r.
11:00
Edytuj ten wpis

Studencka bijatyka na pl. Litewskim. Wszystko zarejestrował monitoring

Autor: Zdjęcie autora pab
217 16 A A

Bójka na pl. Litewskim w Lublinie. Policjanci zatrzymali siedmiu mężczyzn.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do zdarzenia doszło w czwartek po godz. 23. Grupa kilkunastu osób zaczęła się bić w okolicach placu Litewskiego.

- Mężczyźni okładali się wzajemnie pięściami i kopali. Jeden z nich upadł bezwładnie na środku jezdni. Jego towarzysze próbowali go ściągnąć z drogi - relacjonuje mł. insp. Janusz Wójtowicz, rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Całe zajście zaobserwowali pracownicy monitoringu miejskiego, którzy powiadomili dyżurnego policji, a ten skierował na miejsce patrole.

- Do pomocy wezwana została karetka pogotowia ratunkowego, która opatrzyła jednego z uczestników. Stracił on na moment świadomość i przy pomocy znajomych został przeniesiony z jezdni na chodnik. Jak się później okazało nie odniósł poważnych obrażeń - informuje Janusz Wójtowicz.
Kiedy na miejsce przyjechała policja, uczestnicy bójki rozbiegli się. Pięć osób zatrzymano na miejscu. Kolejne dwie wytropił pracownik monitoringu miejskiego. Jak się okazało, ukryli się w pobliskim lokalu gastronomicznym.

Siedmiu zatrzymanych w wieku od 19 do 23 lat usłyszało zarzuty udziału w bójce. Pięciu zatrzymanych to studenci lubelskich uczelni, jeden bezrobotny i jeden na stałe zamieszkujący w Anglii.

- To kolejny przykład na to, że monitoring miejski sprawdza się i wpływa na bezpieczeństwo mieszkańców - dodaje mł. insp. Janusz Wójtowicz.

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
czytelnik / 15 grudnia 2014 o 08:18
0

a propo tego co napisał GOŚĆ człeniu więcej to wy robicie chołoty nuiż ludzie ze wsi buraku je..... z cepami w dowodzie 

:D

Avatar
Gość / 14 grudnia 2014 o 16:59
0

Stare polskie przysłowie mówi że "od wołu się kawałka mięsa wymaga", więc czego wymagać od dzisiejszych studentów - przyjechało bydło ze wsi wokół Lublina, które od pokoleń przyzwyczajone było do walki na sztachety pod okolicznymi remizami. Kiedyś studenci byli kulturalni, wychowani, teraz to bydło o postawie roszczeniowej która chyba najmocniej objawia się na przejściu Sowińskiego-Radziszewskiego... 

Takie samo bydło mieszka w mieście, to rzeczy wychowania z domu i własnego rozumu.

Stare polskie przysłowie mówi że "od wołu się kawałka mięsa wymaga", więc czego wymagać od dzisiejszych studentów - przyjechało bydło ze wsi wokół Lublina, które od pokoleń przyzwyczajone było do walki na sztachety pod okolicznymi remizami. Kiedyś studenci byli kulturalni, wychowani, teraz to bydło o postawie roszczeniowej która chyba najmocniej objawia się na przejściu Sowińskiego-Radziszewskiego... 

Takie samo bydło mieszka również w miastach, to kwestia wychowania z domu i własnego rozumu, a nie pochodzenia.

Takie samo bydło mieszka również w miastach, to kwestia wychowania z domu i własnego rozumu, a nie pochodzenia.

rozwiń
Avatar
sssssssssssss / 14 grudnia 2014 o 10:51
0

gdzie policja tych to nigdy nie ma jak trzeba. to miasto w nocy to samowola

Avatar
maciej88856 / 13 grudnia 2014 o 19:38
0

tu macie video z monitoringu : http://odu.pl/6035

Avatar
sd / 13 grudnia 2014 o 17:11
0

Kiedyś studenci byli Polską inteligencją a teraz są jak menele.

Stare polskie przysłowie mówi że "od wołu się kawałka mięsa wymaga", więc czego wymagać od dzisiejszych studentów - przyjechało bydło ze wsi wokół Lublina, które od pokoleń przyzwyczajone było do walki na sztachety pod okolicznymi remizami. Kiedyś studenci byli kulturalni, wychowani, teraz to bydło o postawie roszczeniowej która chyba najmocniej objawia się na przejściu Sowińskiego-Radziszewskiego... 

Stare polskie przysłowie mówi że "od wołu się kawałka mięsa wymaga", więc czego wymagać od dzisiejszych studentów - przyjechało bydło ze wsi wokół Lublina, które od pokoleń przyzwyczajone było do walki na sztachety pod okolicznymi remizami. Kiedyś studenci byli kulturalni, wychowani, teraz to bydło o postawie roszczeniowej która chyba najmocniej objawia się na przejściu Sowińskiego-Radziszewskiego... 

rozwiń
Avatar
lol / 13 grudnia 2014 o 16:04
0

Kiedyś studenci byli Polską inteligencją a teraz są jak menele.

Avatar
lutek / 13 grudnia 2014 o 15:25
0

Pod tym artykułem powinni krytycznie odezwać się ci co są przeciwni prywatnym kamerkom w samochodach i ci co lubią "kozakować" na mieście,rozbijać przystanki,śmietniki.Przecież te kamery ograniczają ich wolność,swobodę,naruszają ich prywatność.Właśnie-a rozwalony przystanek to był wasz prywatny?.Może naruszyliście w zdecydowanej większości czyjąś prywatność.Podobnie rzecz ma się na drodze tylko w innym wymiarze.Jeśli powodujesz zagrożenie dla innych uczestników ruchu na drodze przeważnie publicznej (czyli wspólnej) -to nie tylko stajesz się bandytą,ale również zakłócasz spokojne życie innym.No i co dalej veto dla kamerek w samochodach-czy też logika kalego???.

Pod tym artykułem powinni krytycznie odezwać się ci co są przeciwni prywatnym kamerkom w samochodach i ci co lubią "kozakować" na mieście,rozbijać przystanki,śmietniki.Przecież te kamery ograniczają ich wolność,swobodę,naruszają ich prywatność.Właśnie-a rozwalony przystanek to był wasz prywatny?.Może naruszyliście w zdecydowanej większości czyjąś prywatność.Podobnie rzecz ma się na drodze tylko w innym wymiarze.Jeśli powodujesz zagrożenie dla innych uczestników ruchu na drodze przeważnie publicznej (czyli wspólnej) -to nie tylko stajesz s... rozwiń

Avatar
Czytelniczka / 13 grudnia 2014 o 14:03
0

Nienawiść do studentów. Tak mnie wychowali... Piszecie tyle o bandytyźmie ludzi z Lubartowskiej, Placu Zamkowego, Kunickiego, Felina, Bronowic i Tatarów. A tymczasem prawdziwi bandyci to studenci. Prześledźcie uważnie statystyki. W grupie wiekowej 19-24 na terenie Lublina  najwięcej poibić, rozbojów powodują studenci. Prawdopodobieństwo dostania w...dołu od studenta Politechniki Lubelskiej czy Uniwerku Rolniczego jest większe niż od chłopczka z Lubartowskiej, który zakończył swoją edukację na zawodówce czy gimnazjum. Nie lubię czasów minionych, ale co by nie powiedzieć to ZOMO wiedziało co robić z takimi szumowinami. Jeszcze jedno pomagać należy ale tym z trudnych domów. Czemu?? Bo mieli trudne dzieciństwo , ojciec pił, matka spała z przygodnie spotkanymi facetami. Nie mieli własnego pokoju, a z rodziców nie potrafił nikt im pomóc w lekcjach. Ci studenci mam nadzieję, że za kilka lat jak opuszczą mury więzienia skończą jako podopieczni Fundacji im. Brata Alberta. Państwo i prokurator powinni o to zadbać. To jest moja opinia i moje zdanie. Mam do niej prawo...

Jak najbardziej ma Pan prawo do własnego zdania (nasze zdanie mówi przeciez coś o nas). Z kolei ja mam prawo do mojego zdania o Pana zdaniu.
Ogromne generalizowanie i bardzo wąskie patzenie na studentów i pomoc społeczną.
 

Jak najbardziej ma Pan prawo do własnego zdania (nasze zdanie mówi przeciez coś o nas). Z kolei ja mam prawo do mojego zdania o Pana zdaniu.
Ogromne generalizowanie i bardzo wąskie patzenie na studentów i pomoc społeczną.
 

rozwiń
Avatar
nhnb / 13 grudnia 2014 o 13:53
0

No i po co taki (zamazany) filmik  zamieszczać ?.

Avatar
Czytelniczka / 13 grudnia 2014 o 13:48
0

się gówniarze tłuką, do łopaty ich to zabraknie im siły, za komuny to policja podjechała by, zrobiła porządnie pałowanie,i już następnym razem taki przygłup nie biłby innych. Nie rozumiem dlaczego ci co biją nie leją swoich rodziców, powinni im z rana wpier***ić aby cały dzień grzecznie zapier***ali zarabiając na nich, a na wieczór to samo, aby matka i ojciec spokojnie leżeli a nie myśleli o głupotach. Także jak chcecie lać, to lejcie swoich starych. I to równo, aż krew będzie sikała, kiedy was tak wychowali.

Jeśli Panu/Pani tęskni się za komuną to proponuję odwiedzić Rosję czy Białoruś albo bardziej hardkorowo - Koreę Północną. Tam milicja/policja "wie, co robić".
Powiem więcej, w wyżej wymienionyvh krajach stosuje się nawet pałowanie prewencyjne czyli pałowanie za nic. Podejrzewam, że za komuny w Polsce również spotykane.

Po co, żeby skrytykować zachowanie tamtych młodych ludzi przywoływać okres komuny, okres niewoli, poniżania człowieka i manipulowani ludźmi?..

Jeśli Panu/Pani tęskni się za komuną to proponuję odwiedzić Rosję czy Białoruś albo bardziej hardkorowo - Koreę Północną. Tam milicja/policja "wie, co robić".
Powiem więcej, w wyżej wymienionyvh krajach stosuje się nawet pałowanie prewencyjne czyli pałowanie za nic. Podejrzewam, że za komuny w Polsce również spotykane.

Po co, żeby skrytykować zachowanie tamtych młodych ludzi przywoływać okres komuny, okres niewoli, poniżania człowieka i manipulowani ludźmi?..

rozwiń
Avatar
czytelnik / 15 grudnia 2014 o 08:18
0

a propo tego co napisał GOŚĆ człeniu więcej to wy robicie chołoty nuiż ludzie ze wsi buraku je..... z cepami w dowodzie 

:D

Avatar
Gość / 14 grudnia 2014 o 16:59
0

Stare polskie przysłowie mówi że "od wołu się kawałka mięsa wymaga", więc czego wymagać od dzisiejszych studentów - przyjechało bydło ze wsi wokół Lublina, które od pokoleń przyzwyczajone było do walki na sztachety pod okolicznymi remizami. Kiedyś studenci byli kulturalni, wychowani, teraz to bydło o postawie roszczeniowej która chyba najmocniej objawia się na przejściu Sowińskiego-Radziszewskiego... 

Takie samo bydło mieszka w mieście, to rzeczy wychowania z domu i własnego rozumu.

Stare polskie przysłowie mówi że "od wołu się kawałka mięsa wymaga", więc czego wymagać od dzisiejszych studentów - przyjechało bydło ze wsi wokół Lublina, które od pokoleń przyzwyczajone było do walki na sztachety pod okolicznymi remizami. Kiedyś studenci byli kulturalni, wychowani, teraz to bydło o postawie roszczeniowej która chyba najmocniej objawia się na przejściu Sowińskiego-Radziszewskiego... 

Takie samo bydło mieszka również w miastach, to kwestia wychowania z domu i własnego rozumu, a nie pochodzenia.

Takie samo bydło mieszka również w miastach, to kwestia wychowania z domu i własnego rozumu, a nie pochodzenia.

rozwiń
Avatar
sssssssssssss / 14 grudnia 2014 o 10:51
0

gdzie policja tych to nigdy nie ma jak trzeba. to miasto w nocy to samowola

Avatar
maciej88856 / 13 grudnia 2014 o 19:38
0

tu macie video z monitoringu : http://odu.pl/6035

Avatar
sd / 13 grudnia 2014 o 17:11
0

Kiedyś studenci byli Polską inteligencją a teraz są jak menele.

Stare polskie przysłowie mówi że "od wołu się kawałka mięsa wymaga", więc czego wymagać od dzisiejszych studentów - przyjechało bydło ze wsi wokół Lublina, które od pokoleń przyzwyczajone było do walki na sztachety pod okolicznymi remizami. Kiedyś studenci byli kulturalni, wychowani, teraz to bydło o postawie roszczeniowej która chyba najmocniej objawia się na przejściu Sowińskiego-Radziszewskiego... 

Stare polskie przysłowie mówi że "od wołu się kawałka mięsa wymaga", więc czego wymagać od dzisiejszych studentów - przyjechało bydło ze wsi wokół Lublina, które od pokoleń przyzwyczajone było do walki na sztachety pod okolicznymi remizami. Kiedyś studenci byli kulturalni, wychowani, teraz to bydło o postawie roszczeniowej która chyba najmocniej objawia się na przejściu Sowińskiego-Radziszewskiego... 

rozwiń
Avatar
lol / 13 grudnia 2014 o 16:04
0

Kiedyś studenci byli Polską inteligencją a teraz są jak menele.

Avatar
lutek / 13 grudnia 2014 o 15:25
0

Pod tym artykułem powinni krytycznie odezwać się ci co są przeciwni prywatnym kamerkom w samochodach i ci co lubią "kozakować" na mieście,rozbijać przystanki,śmietniki.Przecież te kamery ograniczają ich wolność,swobodę,naruszają ich prywatność.Właśnie-a rozwalony przystanek to był wasz prywatny?.Może naruszyliście w zdecydowanej większości czyjąś prywatność.Podobnie rzecz ma się na drodze tylko w innym wymiarze.Jeśli powodujesz zagrożenie dla innych uczestników ruchu na drodze przeważnie publicznej (czyli wspólnej) -to nie tylko stajesz się bandytą,ale również zakłócasz spokojne życie innym.No i co dalej veto dla kamerek w samochodach-czy też logika kalego???.

Pod tym artykułem powinni krytycznie odezwać się ci co są przeciwni prywatnym kamerkom w samochodach i ci co lubią "kozakować" na mieście,rozbijać przystanki,śmietniki.Przecież te kamery ograniczają ich wolność,swobodę,naruszają ich prywatność.Właśnie-a rozwalony przystanek to był wasz prywatny?.Może naruszyliście w zdecydowanej większości czyjąś prywatność.Podobnie rzecz ma się na drodze tylko w innym wymiarze.Jeśli powodujesz zagrożenie dla innych uczestników ruchu na drodze przeważnie publicznej (czyli wspólnej) -to nie tylko stajesz s... rozwiń

Avatar
Czytelniczka / 13 grudnia 2014 o 14:03
0

Nienawiść do studentów. Tak mnie wychowali... Piszecie tyle o bandytyźmie ludzi z Lubartowskiej, Placu Zamkowego, Kunickiego, Felina, Bronowic i Tatarów. A tymczasem prawdziwi bandyci to studenci. Prześledźcie uważnie statystyki. W grupie wiekowej 19-24 na terenie Lublina  najwięcej poibić, rozbojów powodują studenci. Prawdopodobieństwo dostania w...dołu od studenta Politechniki Lubelskiej czy Uniwerku Rolniczego jest większe niż od chłopczka z Lubartowskiej, który zakończył swoją edukację na zawodówce czy gimnazjum. Nie lubię czasów minionych, ale co by nie powiedzieć to ZOMO wiedziało co robić z takimi szumowinami. Jeszcze jedno pomagać należy ale tym z trudnych domów. Czemu?? Bo mieli trudne dzieciństwo , ojciec pił, matka spała z przygodnie spotkanymi facetami. Nie mieli własnego pokoju, a z rodziców nie potrafił nikt im pomóc w lekcjach. Ci studenci mam nadzieję, że za kilka lat jak opuszczą mury więzienia skończą jako podopieczni Fundacji im. Brata Alberta. Państwo i prokurator powinni o to zadbać. To jest moja opinia i moje zdanie. Mam do niej prawo...

Jak najbardziej ma Pan prawo do własnego zdania (nasze zdanie mówi przeciez coś o nas). Z kolei ja mam prawo do mojego zdania o Pana zdaniu.
Ogromne generalizowanie i bardzo wąskie patzenie na studentów i pomoc społeczną.
 

Jak najbardziej ma Pan prawo do własnego zdania (nasze zdanie mówi przeciez coś o nas). Z kolei ja mam prawo do mojego zdania o Pana zdaniu.
Ogromne generalizowanie i bardzo wąskie patzenie na studentów i pomoc społeczną.
 

rozwiń
Avatar
nhnb / 13 grudnia 2014 o 13:53
0

No i po co taki (zamazany) filmik  zamieszczać ?.

Avatar
Czytelniczka / 13 grudnia 2014 o 13:48
0

się gówniarze tłuką, do łopaty ich to zabraknie im siły, za komuny to policja podjechała by, zrobiła porządnie pałowanie,i już następnym razem taki przygłup nie biłby innych. Nie rozumiem dlaczego ci co biją nie leją swoich rodziców, powinni im z rana wpier***ić aby cały dzień grzecznie zapier***ali zarabiając na nich, a na wieczór to samo, aby matka i ojciec spokojnie leżeli a nie myśleli o głupotach. Także jak chcecie lać, to lejcie swoich starych. I to równo, aż krew będzie sikała, kiedy was tak wychowali.

Jeśli Panu/Pani tęskni się za komuną to proponuję odwiedzić Rosję czy Białoruś albo bardziej hardkorowo - Koreę Północną. Tam milicja/policja "wie, co robić".
Powiem więcej, w wyżej wymienionyvh krajach stosuje się nawet pałowanie prewencyjne czyli pałowanie za nic. Podejrzewam, że za komuny w Polsce również spotykane.

Po co, żeby skrytykować zachowanie tamtych młodych ludzi przywoływać okres komuny, okres niewoli, poniżania człowieka i manipulowani ludźmi?..

Jeśli Panu/Pani tęskni się za komuną to proponuję odwiedzić Rosję czy Białoruś albo bardziej hardkorowo - Koreę Północną. Tam milicja/policja "wie, co robić".
Powiem więcej, w wyżej wymienionyvh krajach stosuje się nawet pałowanie prewencyjne czyli pałowanie za nic. Podejrzewam, że za komuny w Polsce również spotykane.

Po co, żeby skrytykować zachowanie tamtych młodych ludzi przywoływać okres komuny, okres niewoli, poniżania człowieka i manipulowani ludźmi?..

rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Czy nagranie z wideorejestratora policji jest legalne? Sprawa wraca do sądu

Czy nagranie z wideorejestratora policji jest legalne? Sprawa wraca do sądu 2 2

Sprawa dotycząca stosowania przez drogówkę wideorejestratorów PolCam wróci na wokandę. W pierwszym procesie sąd uznał, że pomiary wykonane tym sprzętem są niewiarygodne i uniewinnił zatrzymanego przez policję kierowcę. Uniewinnienie było przedwczesne – oceniła wczoraj sędzia Anna Samulak z Sądu Okręgowego w Lublinie. – Jak można było to zrobić, skoro obwiniony sam przyznał zatrzymującym policjantom, że przekroczył prędkość.

Kandydat Kukiz'15 wyzwał konkurenta na pojedynek. Jest odpowiedź

Kandydat Kukiz'15 wyzwał konkurenta na pojedynek. Jest odpowiedź 6 8

Kandydat Kukiz 15 na prezydenta Chełma wyzywa swojego rywala na sportowy pojedynek. – To ośmieszanie naszego miasta – komentuje Dariusz Grabczuk, kandydat PO i Nowoczesnej

Tomasz Wójtowicz świętował jubileusz 65-lecia na sportowo

Tomasz Wójtowicz świętował jubileusz 65-lecia na sportowo 1 0

Największe triumfy święcił w latach 70. i na stałe wpisał się do annałów światowej siatkówki. Tomasz Wójtowicz świętował swoje 65. urodziny w hali Globus razem z kibicami podczas meczu Asseco Resovii Rzeszów z Cerrad Czarnymi Radom.

130 terytorialsów złoży przysięgę na pl. Zamkowym w Lublinie

130 terytorialsów złoży przysięgę na pl. Zamkowym w Lublinie 0 1

W najbliższą niedzielę 130 terytorialsów złoży przysięgę na placu Zamkowym w Lublinie, w przededniu 100. rocznicy urodzin patrona mjr. Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora”. Ceremonia rozpocznie się w samo południe.

Wybory w Lublinie. Propozycje Komitetu "Miasto dla Ludzi - Lubelski Ruch Miejski"

Wybory w Lublinie. Propozycje Komitetu "Miasto dla Ludzi - Lubelski Ruch Miejski" 36 15

O godz. 14 swoje pomysły dla osób niepełnosprawnych ogłosili kandydaci ruchu miejskiego. – Musimy zadbać o to, żeby nasze miasto było faktycznie dostępne – mówi Magdalena Długosz, kandydatka na prezydenta. – Musimy zadbać o tych, którzy w tym momencie nie są w stanie dotrzeć do oferty miasta i do usług publicznych.

Zamiast do rolnika, zadzwonił do dziennikarza o tym samym nazwisku. Teraz ma kłopoty

Zamiast do rolnika, zadzwonił do dziennikarza o tym samym nazwisku. Teraz ma kłopoty 49 17

„Podłożyć od kogoś, czy będziemy się szarpać?” – miał zapytać swojego rozmówcę lekarz weterynarii. Chodziło o próbkę krwi od świni z rejonu zagrożonego ASF. Weterynarz sądził, że rozmawia z rolnikiem, ale przez pomyłkę zadzwonił do dziennikarza

Tydzień innowacji w Lublinie. Leczenie światłem i samochody bez kierowcy
galeria

Tydzień innowacji w Lublinie. Leczenie światłem i samochody bez kierowcy 0 2

W każdej sekundzie do internetu podłączana jest setka urządzeń. Nasze mózgi w ciągu roku przetwarzają tyle danych, co mózgi naszych dziadków w ciągu całego życia. Materiały przyszłości to te, które można dalej przetwarzać i łatwo utylizować. A po autach elektrycznych, napędzanych wodorem, na drogi wyjechały samochody bez kierowcy.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 21-23 września

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 21-23 września 5 0

Najbliższy weekend to przede wszystkim rewanżowy mecz o awans do żużlowej ekstraligi. Speed Car Motor musi odrobić aż 14 punktów straty do ROW Rybnik. Po porażce z Hutnikiem Kraków 3:5 chcą się także zrehabilitować piłkarze Motoru

Beata Szydło w Lublinie. Awantura i przepychanki na placu Litewskim [zdjęcia, wideo]
aktualizacja
galeria
film

Beata Szydło w Lublinie. Awantura i przepychanki na placu Litewskim [zdjęcia, wideo] 35 65

Na plac Litewski w Lublinie przyszli zwolennicy i przeciwnicy wicepremier Beaty Szydło. Nad tłumem latały na zmianę okrzyki: Beata, złodzieje, dobra zmiana, oddaj kasę.

Wypadek w Uściążu. Zginął motocyklista, miał 26 lat

Wypadek w Uściążu. Zginął motocyklista, miał 26 lat 2 7

26-letni motocyklista zginął w wypadku w miejscowości Uściąż w powiecie opolskim. Mężczyzna nie miał prawa jazdy

Marcin Gortat i Alicja kupili konie w Janowie Podlaskim. Co się stanie ze zwierzętami?

Marcin Gortat i Alicja kupili konie w Janowie Podlaskim. Co się stanie ze zwierzętami? 0 5

W Janowie Podlaskim Marcin Gortat z Alicją Bachleda-Curuś pojawili się jakiś czas temu. Znany koszykarz sprezentował ukochanej dwa konie arabskie. Co stanie się z piękną klaczą i ogierem, po tym jak para się rozstała?

Wystawa malarstwa Mieczysława Maławskiego
28 września 2018, 18:00

Wystawa malarstwa Mieczysława Maławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 28 września o godz. 18 w Galerii Krańcowej DDK Bronowice (ul. Krańcowa 106) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Mieczysława Maławskiego.

Radni PiS: Czy urzędników marszałka zmuszono do udziału w pikiecie politycznej?
galeria
film

Radni PiS: Czy urzędników marszałka zmuszono do udziału w pikiecie politycznej? 46 59

O udostępnienie kserokopii książki wyjść pracowników urzędu marszałkowskiego proszą marszałka radni Prawa i Sprawiedliwości. I pytają, czy urzędnicy zostali zmuszeni do uczestnictwa w pikiecie w trakcie konferencji prasowej ich ugrupowania i czym tym, którzy odmówili, grożą konsekwencje służbowe.

Niedźwiedź Wojtek patronem przedszkola. "Byłyśmy zaskoczone, że dzieci taka tematyka interesuje"

Niedźwiedź Wojtek patronem przedszkola. "Byłyśmy zaskoczone, że dzieci taka tematyka interesuje" 14 2

To jedyne bezimienne przedszkole w Świdniku, ale to niedługo się zmieni, o ile radni dadzą zgodę. Przedszkole nr 4 ma nosić imię Kaprala Niedźwiedzia Wojtka. To „miś” przygarnięty przez żołnierzy II Korpusu Polskiego gen. Władysława Andersa.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!