Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

18 sierpnia 2011 r.
18:13
Edytuj ten wpis

Stygmatyczka Myrna Nazzour modli się w Lublinie (foto, wideo)

0 23 A A
Myrna Nazzour w Lublinie (Maciej Kaczanowski)
Myrna Nazzour w Lublinie (Maciej Kaczanowski)

- Spotkałam Jezusa i Maryję, by uświadamiać ludziom, że Bóg jest wśród nich – mówiła w czwartek w kościele pw. Św. Rodziny Myrna Nazzour, stygmatyczka. Tłumy wiernych słuchały opowieści o jej objawieniach.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 23

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
mobiledev / 19 sierpnia 2011 r. o 23:06
0
co was obchodzi na co ludzie wydaje kase... Po drugie 30 % osob zaplacilo reszte weszlo za free.

Jak by klaun przyjechal i chcial na bilety, to nikt by sie nie burzyl !. Zal mi tej waszej nienawisci. Oby Bóg nad nami wszystkimi mial milosierdzie, bo czlowiek najwiecej jadu wrzuca tam gdzie ktos wierzy w Boga...

Polecam film na youtube o niej to zmienicie zdanie!.

z youtube

/watch?v=J92ruSzrwqk
a potem to
/watch?v=vqUt65p8jD0

zanim kogos oplujecie, to polecam zapoznac sie z tematem.
Avatar
Gość / 19 sierpnia 2011 r. o 16:04
0
Nie wielcy teologowie tylko to jest oficjalne stanowisko Kościoła. Mało tego. Dzięki tzw. sugestii można u człowieka spowodować oparzenia 3 stopnia. Nie widzę problemu aby osoba która jest bardzo podatna na sugestię bądź autosugestie mogła doprowadzić do spowodowania otwartych ran na rękach co sugeruje wszystkim znana scena ukrzyżowania. Jeśli tzw. sugestią można wprowadzić człowieka w chorobę to musi istnieć i działanie odwrotne. Jeśli ktoś wierzy że spotkanie z jakąś osobą go uleczy tak się zapewne stanie. Dla jednych taką osobą będzie Dalajlama dla innych papież a jeszcze innych właśnie ta kobieta. To wiara w uleczenie czyni cuda. To spotkanie z takim właśnie człowiekiem wyzwala taki szok że organizm sam zaczyna walczyć i wygrywa. Nikt jeszcze nie zbadał jakie zmiany zachodzą w organizmie i takie ozdrowienia nazywane są cudami.
Nie wielcy teologowie tylko to jest oficjalne stanowisko Kościoła. Mało tego. Dzięki tzw. sugestii można u człowieka spowodować oparzenia 3 stopnia. Nie widzę problemu aby osoba która jest bardzo podatna na sugestię bądź autosugestie mogła doprowadzić do spowodowania otwartych ran na rękach co sugeruje wszystkim znana scena ukrzyżowania. Jeśli tzw. sugestią można wprowadzić człowieka w chorobę to musi istnieć i działanie odwrotne. Jeśli ktoś wierzy że spotkanie z jakąś osobą go uleczy tak się zapewne stanie. Dla jednych taką osobą będzie Dal... rozwiń
Avatar
matka Boska / 19 sierpnia 2011 r. o 16:02
0
[color="#000080"]CZY STYGMATY (z)[color="#FF0000"]BAWIĄ LUDZI[/color]?:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!
Stygmaty stygmatami, stygmatycy też, a Historia Kościoła kołem się toczy:

1) Protesty w Madrycie podczas Pielgrzymki Ojca Św.(irniętego) Benedykta XVI na Światowe Dni Młodzieży 2011 [color="#FF0000"]podobne są do powitań Pilegrzymującego Błogosławionego Jana Pawła II[/color], choć o tym panował [color="#FF0000"]Św[/color].(irnięty) [color="#FF0000"]Spokój[/color].
KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC identyfikując się w protestach proponuje:
W ramach protestów wszyscy powinni[color="#FF0000"] zapraszać Ojca Św[/color].(irnietego) [color="#FF0000"]Benedykta XVI na wszelkie Uroczystości Związane z II WOJNĄ ŚWIATOWĄ[/color], a Pielgrzymujący Boski Namiestnik B XVI będzie mógł poblogosłaaaawić wszystkich: TYCH, [color="#FF0000"]KTÓRYCH SPALIŁ[/color], TYCH [color="#FF0000"]KTÓRYCH ZASZCZELIŁ [/color]i TYCH, [color="#FF0000"]KTÓRYM SZE UDAAAALO[/color]! Znalezione zaś NIEWYBUCHY z lat 1939 - 1945 [color="#FF0000"]wozić do Kaplicy Św[/color].(irniętego) [color="#FF0000"]Piotra[/color] w Vaticano! , przekazywać je[color="#FF0000"] na KULanach po upzednim Ucałowaniu niczym Św. Relikwie za pośrednictwem[/color] epi[color="#FF0000"]S[/color]([color="#FF0000"]z[/color])[color="#FF0000"]KOPA[/color]tów.
Dla rozładowania napięcia, przy wyjściu z Vaticano czeka wszystkich [color="#FF0000"]mających wrażenie, że chce Ich rozerwać [/color]poczęstunek SOKIEM z Papieskich Owoców – [color="#FF0000"]Granatów odmiany Germany 1939[/color].

2) Głośna sprawa NERGALA,który porwał w czasie występu Biblię:

Czym różi się porwanie książki np. do matmy przez ucznia od porwanej książki do religii?
Żaden normalny nauczyciel nie będzie robił sensacji tylko każe kupić drugą, a w okresie wakacji dotknięty Schizofreniczną[color="#FF0000"] ECCLESIOFOBIĄ i TEOFILIĄ Kościół drze gębę w Niebo – Głosy[/color]! Pokazując jednoczesnie [color="#FF0000"]jak działa każda SEKTA[/color]!
NIE RAZ KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC wykazywał jak ODBIJA CZARNA SZAJBA... i pomyśleć, że w takiej scenerii zbliżają się wybory parlamentarne 2011r.


Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła:[color="#FF0000"] KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW [/color]- czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami.


Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI –[color="#FF0000"] Oni są Śmieszni!

Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r.[/color]

[color="#FF0000"]Zostańcie z B(L)OGIEM[/color].

Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.***

(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW) [/color]
[color="#000080"]CZY STYGMATY (z)[color="#FF0000"]BAWIĄ LUDZI[/color]?:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!
Stygmaty stygmatami, stygmatycy też, a Historia Kościoła kołem się toczy:

1) Protes... rozwiń
Avatar
japa / 19 sierpnia 2011 r. o 11:38
0
He he, wielcy teolodzy za dwa grosze...na tym forum.
Avatar
Gość / 19 sierpnia 2011 r. o 11:22
0
Do Katoliczki. Rany Chrystusa nie są takie same jak jest przedstawione w każdym jednym kościele. Aby wyplenić oszustwa Kościół specjalnie zmienił ich rozkład. Dlatego żaden papież nie uzna stygmatów z dłoni. Co do dalszego wywodu nikt jeszcze nie poznał do końca możliwości ludzkiego umysłu i ciała. Wbrew pozorom każdy ma w sobie moc uzdrawiania ale nie jest tego świadom.
Avatar
też z Kościoła / 19 sierpnia 2011 r. o 11:06
0
[quote name='Jan Trzeźwomyślący' timestamp='1313700924' post='515768']
Modlitwa owszem bo to rozmowa z Bogiem i naszym Ojcem ,ale szarlatanizm ? Kapliczki, galerie obrazków na ścianach.....a w sercach ????? pustka.Rzesze świętych i błogosławionych
- wstrzemięźliwości,bo zza nich niedługo Pana Boga nie będziecie dostrzegać.
[/quote]

Podzielam Twoje zdanie.
Avatar
Gość / 19 sierpnia 2011 r. o 09:58
0
[quote name='jeden z Kościoła' timestamp='1313699289' post='515761']
Czy autor tego tekstu jest tak naprawdę kiepski w polszczyźnie, że nie wie, iż Kościół w rozumieniu wspólnoty wiernych (instytucji) piszemy wielką literą? Pisanie "kościół" - oznacza jedynie budynek, świątynię, w którym gromadzą się wierni Kościoła. To tak na przyszłość. Na naukę zawsze pora. Pozdrawiam
[/quote]
Na co sobie zasłużył, to i ma! Oczywiście "kościół" ze swoimi pseudo wiernymi, którzy klepią dwa razy na dzień ..."i odpuść nam nasze winy jako i my odpuszczamy"..., a co robią i jak postępują, gdzie ich miłość i pokora?Oraz ich kapłanami, którzy ślubują czystość, ubóstwo i coś tam jeszcze, a drą kasę dla Pana Boga ile można
[quote name='jeden z Kościoła' timestamp='1313699289' post='515761']
Czy autor tego tekstu jest tak naprawdę kiepski w polszczyźnie, że nie wie, iż Kościół w rozumieniu wspólnoty wiernych (instytucji) piszemy wielką literą? Pisanie "kościół" - oznacza jedynie budynek, świątynię, w którym gromadzą się wierni Kościoła. To tak na przyszłość. Na naukę zawsze pora. Pozdrawiam
[/quote]
Na co sobie zasłużył, to i ma! Oczywiście "kościół" ze swoimi pseudo wiernymi, którzy klepią dwa ... rozwiń
Avatar
Katoliczka / 19 sierpnia 2011 r. o 09:55
0
nie miala ran na dloniach. a reszta niech przestanie oceniac bo ludzie nie byli tam zeby wielbic ta kobiete tylko Boga za te znaki obecnosci ktore dal, za mozliwosc ucalowania obrazu a takze przez namaszszczenie olejem wydzielajacym sie z obrazka, PRAWDZIWYM OLEJEM...kto nie wierzy niech poszuka wiadomosci na ten temat wiecej. Przeciez bylo wiecej takich niedowiarkow jak Wy ktorzy zbadali cala ta sprawe i nic nie znalezli, uznali to i uszanowali! Na poczatek polecam znalesc na youtube dokument o Myrnie z programu '' nie do wiary'' nakreconego kilka lat temu. Nie badano tylko obrazka ale i ja przez psychiatrow, a takze olej wydzielany z jej ciala nie tylko z obrazka, nie roznily sie niczym! Czy zeby uwierzyc kazdy z Was z oddzielna musialby ja przebadac? Moze bylo wczoraj przybyc do Kosciola zobaczyc, posluchac ?
Nie oceniajcie, bo co jesli sie mylicie ?
nie miala ran na dloniach. a reszta niech przestanie oceniac bo ludzie nie byli tam zeby wielbic ta kobiete tylko Boga za te znaki obecnosci ktore dal, za mozliwosc ucalowania obrazu a takze przez namaszszczenie olejem wydzielajacym sie z obrazka, PRAWDZIWYM OLEJEM...kto nie wierzy niech poszuka wiadomosci na ten temat wiecej. Przeciez bylo wiecej takich niedowiarkow jak Wy ktorzy zbadali cala ta sprawe i nic nie znalezli, uznali to i uszanowali! Na poczatek polecam znalesc na youtube dokument o Myrnie z programu '' nie do wiary&... rozwiń
Avatar
Marek / 19 sierpnia 2011 r. o 09:54
0
Gratulecje dla dziennikarza. Grand Press jak nic! Nie tyle za brednie(to też), co za brak informacji, np. takiej: co to za baba, skąd się w Lublinie wzięła, z jakiego kraju pochodzi? Jakaś krótki biogram przynajmniej. NIC!
No tak, ale w końcu MR mają dziennikarzy wprost proporcjonalnych do pieniędzy jakie im płacą.
Avatar
Gość / 19 sierpnia 2011 r. o 08:39
0
Co to ma znaczyć otworzyły się rany jak Chrystusowi. To czy ktoś jest stygmatykiem bardzo łatwo sprawdzić. Prawdziwy stygmatyk nie będzie miał ran na dłoniach.
Avatar
mobiledev / 19 sierpnia 2011 r. o 23:06
0
co was obchodzi na co ludzie wydaje kase... Po drugie 30 % osob zaplacilo reszte weszlo za free.

Jak by klaun przyjechal i chcial na bilety, to nikt by sie nie burzyl !. Zal mi tej waszej nienawisci. Oby Bóg nad nami wszystkimi mial milosierdzie, bo czlowiek najwiecej jadu wrzuca tam gdzie ktos wierzy w Boga...

Polecam film na youtube o niej to zmienicie zdanie!.

z youtube

/watch?v=J92ruSzrwqk
a potem to
/watch?v=vqUt65p8jD0

zanim kogos oplujecie, to polecam zapoznac sie z tematem.
Avatar
Gość / 19 sierpnia 2011 r. o 16:04
0
Nie wielcy teologowie tylko to jest oficjalne stanowisko Kościoła. Mało tego. Dzięki tzw. sugestii można u człowieka spowodować oparzenia 3 stopnia. Nie widzę problemu aby osoba która jest bardzo podatna na sugestię bądź autosugestie mogła doprowadzić do spowodowania otwartych ran na rękach co sugeruje wszystkim znana scena ukrzyżowania. Jeśli tzw. sugestią można wprowadzić człowieka w chorobę to musi istnieć i działanie odwrotne. Jeśli ktoś wierzy że spotkanie z jakąś osobą go uleczy tak się zapewne stanie. Dla jednych taką osobą będzie Dalajlama dla innych papież a jeszcze innych właśnie ta kobieta. To wiara w uleczenie czyni cuda. To spotkanie z takim właśnie człowiekiem wyzwala taki szok że organizm sam zaczyna walczyć i wygrywa. Nikt jeszcze nie zbadał jakie zmiany zachodzą w organizmie i takie ozdrowienia nazywane są cudami.
Nie wielcy teologowie tylko to jest oficjalne stanowisko Kościoła. Mało tego. Dzięki tzw. sugestii można u człowieka spowodować oparzenia 3 stopnia. Nie widzę problemu aby osoba która jest bardzo podatna na sugestię bądź autosugestie mogła doprowadzić do spowodowania otwartych ran na rękach co sugeruje wszystkim znana scena ukrzyżowania. Jeśli tzw. sugestią można wprowadzić człowieka w chorobę to musi istnieć i działanie odwrotne. Jeśli ktoś wierzy że spotkanie z jakąś osobą go uleczy tak się zapewne stanie. Dla jednych taką osobą będzie Dal... rozwiń
Avatar
matka Boska / 19 sierpnia 2011 r. o 16:02
0
[color="#000080"]CZY STYGMATY (z)[color="#FF0000"]BAWIĄ LUDZI[/color]?:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!
Stygmaty stygmatami, stygmatycy też, a Historia Kościoła kołem się toczy:

1) Protesty w Madrycie podczas Pielgrzymki Ojca Św.(irniętego) Benedykta XVI na Światowe Dni Młodzieży 2011 [color="#FF0000"]podobne są do powitań Pilegrzymującego Błogosławionego Jana Pawła II[/color], choć o tym panował [color="#FF0000"]Św[/color].(irnięty) [color="#FF0000"]Spokój[/color].
KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC identyfikując się w protestach proponuje:
W ramach protestów wszyscy powinni[color="#FF0000"] zapraszać Ojca Św[/color].(irnietego) [color="#FF0000"]Benedykta XVI na wszelkie Uroczystości Związane z II WOJNĄ ŚWIATOWĄ[/color], a Pielgrzymujący Boski Namiestnik B XVI będzie mógł poblogosłaaaawić wszystkich: TYCH, [color="#FF0000"]KTÓRYCH SPALIŁ[/color], TYCH [color="#FF0000"]KTÓRYCH ZASZCZELIŁ [/color]i TYCH, [color="#FF0000"]KTÓRYM SZE UDAAAALO[/color]! Znalezione zaś NIEWYBUCHY z lat 1939 - 1945 [color="#FF0000"]wozić do Kaplicy Św[/color].(irniętego) [color="#FF0000"]Piotra[/color] w Vaticano! , przekazywać je[color="#FF0000"] na KULanach po upzednim Ucałowaniu niczym Św. Relikwie za pośrednictwem[/color] epi[color="#FF0000"]S[/color]([color="#FF0000"]z[/color])[color="#FF0000"]KOPA[/color]tów.
Dla rozładowania napięcia, przy wyjściu z Vaticano czeka wszystkich [color="#FF0000"]mających wrażenie, że chce Ich rozerwać [/color]poczęstunek SOKIEM z Papieskich Owoców – [color="#FF0000"]Granatów odmiany Germany 1939[/color].

2) Głośna sprawa NERGALA,który porwał w czasie występu Biblię:

Czym różi się porwanie książki np. do matmy przez ucznia od porwanej książki do religii?
Żaden normalny nauczyciel nie będzie robił sensacji tylko każe kupić drugą, a w okresie wakacji dotknięty Schizofreniczną[color="#FF0000"] ECCLESIOFOBIĄ i TEOFILIĄ Kościół drze gębę w Niebo – Głosy[/color]! Pokazując jednoczesnie [color="#FF0000"]jak działa każda SEKTA[/color]!
NIE RAZ KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC wykazywał jak ODBIJA CZARNA SZAJBA... i pomyśleć, że w takiej scenerii zbliżają się wybory parlamentarne 2011r.


Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła:[color="#FF0000"] KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW [/color]- czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami.


Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI –[color="#FF0000"] Oni są Śmieszni!

Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r.[/color]

[color="#FF0000"]Zostańcie z B(L)OGIEM[/color].

Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.***

(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW) [/color]
[color="#000080"]CZY STYGMATY (z)[color="#FF0000"]BAWIĄ LUDZI[/color]?:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!
Stygmaty stygmatami, stygmatycy też, a Historia Kościoła kołem się toczy:

1) Protes... rozwiń
Avatar
japa / 19 sierpnia 2011 r. o 11:38
0
He he, wielcy teolodzy za dwa grosze...na tym forum.
Avatar
Gość / 19 sierpnia 2011 r. o 11:22
0
Do Katoliczki. Rany Chrystusa nie są takie same jak jest przedstawione w każdym jednym kościele. Aby wyplenić oszustwa Kościół specjalnie zmienił ich rozkład. Dlatego żaden papież nie uzna stygmatów z dłoni. Co do dalszego wywodu nikt jeszcze nie poznał do końca możliwości ludzkiego umysłu i ciała. Wbrew pozorom każdy ma w sobie moc uzdrawiania ale nie jest tego świadom.
Avatar
też z Kościoła / 19 sierpnia 2011 r. o 11:06
0
[quote name='Jan Trzeźwomyślący' timestamp='1313700924' post='515768']
Modlitwa owszem bo to rozmowa z Bogiem i naszym Ojcem ,ale szarlatanizm ? Kapliczki, galerie obrazków na ścianach.....a w sercach ????? pustka.Rzesze świętych i błogosławionych
- wstrzemięźliwości,bo zza nich niedługo Pana Boga nie będziecie dostrzegać.
[/quote]

Podzielam Twoje zdanie.
Avatar
Gość / 19 sierpnia 2011 r. o 09:58
0
[quote name='jeden z Kościoła' timestamp='1313699289' post='515761']
Czy autor tego tekstu jest tak naprawdę kiepski w polszczyźnie, że nie wie, iż Kościół w rozumieniu wspólnoty wiernych (instytucji) piszemy wielką literą? Pisanie "kościół" - oznacza jedynie budynek, świątynię, w którym gromadzą się wierni Kościoła. To tak na przyszłość. Na naukę zawsze pora. Pozdrawiam
[/quote]
Na co sobie zasłużył, to i ma! Oczywiście "kościół" ze swoimi pseudo wiernymi, którzy klepią dwa razy na dzień ..."i odpuść nam nasze winy jako i my odpuszczamy"..., a co robią i jak postępują, gdzie ich miłość i pokora?Oraz ich kapłanami, którzy ślubują czystość, ubóstwo i coś tam jeszcze, a drą kasę dla Pana Boga ile można
[quote name='jeden z Kościoła' timestamp='1313699289' post='515761']
Czy autor tego tekstu jest tak naprawdę kiepski w polszczyźnie, że nie wie, iż Kościół w rozumieniu wspólnoty wiernych (instytucji) piszemy wielką literą? Pisanie "kościół" - oznacza jedynie budynek, świątynię, w którym gromadzą się wierni Kościoła. To tak na przyszłość. Na naukę zawsze pora. Pozdrawiam
[/quote]
Na co sobie zasłużył, to i ma! Oczywiście "kościół" ze swoimi pseudo wiernymi, którzy klepią dwa ... rozwiń
Avatar
Katoliczka / 19 sierpnia 2011 r. o 09:55
0
nie miala ran na dloniach. a reszta niech przestanie oceniac bo ludzie nie byli tam zeby wielbic ta kobiete tylko Boga za te znaki obecnosci ktore dal, za mozliwosc ucalowania obrazu a takze przez namaszszczenie olejem wydzielajacym sie z obrazka, PRAWDZIWYM OLEJEM...kto nie wierzy niech poszuka wiadomosci na ten temat wiecej. Przeciez bylo wiecej takich niedowiarkow jak Wy ktorzy zbadali cala ta sprawe i nic nie znalezli, uznali to i uszanowali! Na poczatek polecam znalesc na youtube dokument o Myrnie z programu '' nie do wiary'' nakreconego kilka lat temu. Nie badano tylko obrazka ale i ja przez psychiatrow, a takze olej wydzielany z jej ciala nie tylko z obrazka, nie roznily sie niczym! Czy zeby uwierzyc kazdy z Was z oddzielna musialby ja przebadac? Moze bylo wczoraj przybyc do Kosciola zobaczyc, posluchac ?
Nie oceniajcie, bo co jesli sie mylicie ?
nie miala ran na dloniach. a reszta niech przestanie oceniac bo ludzie nie byli tam zeby wielbic ta kobiete tylko Boga za te znaki obecnosci ktore dal, za mozliwosc ucalowania obrazu a takze przez namaszszczenie olejem wydzielajacym sie z obrazka, PRAWDZIWYM OLEJEM...kto nie wierzy niech poszuka wiadomosci na ten temat wiecej. Przeciez bylo wiecej takich niedowiarkow jak Wy ktorzy zbadali cala ta sprawe i nic nie znalezli, uznali to i uszanowali! Na poczatek polecam znalesc na youtube dokument o Myrnie z programu '' nie do wiary&... rozwiń
Avatar
Marek / 19 sierpnia 2011 r. o 09:54
0
Gratulecje dla dziennikarza. Grand Press jak nic! Nie tyle za brednie(to też), co za brak informacji, np. takiej: co to za baba, skąd się w Lublinie wzięła, z jakiego kraju pochodzi? Jakaś krótki biogram przynajmniej. NIC!
No tak, ale w końcu MR mają dziennikarzy wprost proporcjonalnych do pieniędzy jakie im płacą.
Avatar
Gość / 19 sierpnia 2011 r. o 08:39
0
Co to ma znaczyć otworzyły się rany jak Chrystusowi. To czy ktoś jest stygmatykiem bardzo łatwo sprawdzić. Prawdziwy stygmatyk nie będzie miał ran na dłoniach.
Zobacz wszystkie komentarze 23

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Chatka Żaka UMCS jak z pocztówki. Otwarcie będzie trwało pięć dni
wideo zdjęcia
galeria

Chatka Żaka UMCS jak z pocztówki. Otwarcie będzie trwało pięć dni

Zakończył się pod 2-letni remont Centrum Kultury UMCS Chatka Żaka. Pod koniec października odbędzie się jej otwarcie, które potrwa pięć dni.

W Sitnie rozegrano XXI Powiatowe Igrzyska LZS Mieszkańców Zamojskiej Wsi

W Sitnie rozegrano XXI Powiatowe Igrzyska LZS Mieszkańców Zamojskiej Wsi

W Igrzyskach wzięło udział pięć gmin z powiatu zamojskiego: Zamość, Szczebrzeszyn, Adamów, Nielisz oraz gospodarz Sitno. Najlepsza okazała się pierwszy z nich.

Awantury wybuchały o bigos, chipsy i zupę. W końcu syn zabił ojca
galeria

Awantury wybuchały o bigos, chipsy i zupę. W końcu syn zabił ojca

Rozpoczął się proces 33-latka z okolic Lubartowa, oskarżonego o brutalne zamordowanie swojego ojca. Mężczyzna zginął od kilkudziesięciu ciosów nożem. Artur P. wpadł w szał po tym, jak matka kazała mu schować talerz do zmywarki.

Teatr Andersena w sieci i na scenie
22 września 2020, 9:30

Teatr Andersena w sieci i na scenie

Teatr Andersena zaprasza swoich odbiorców na kolejne internetowe projekty w ramach Teatroteki Andersena. Będą ciekawe spotkania i lektury.

Filmowcy wracają do Lublina. We wtorek zaczną się zdjęcia do filmu "Cudak"

Filmowcy wracają do Lublina. We wtorek zaczną się zdjęcia do filmu "Cudak"

We wtorek zaczną się w Lublinie zdjęcia do filmu „Cudak”, który będzie częścią telewizyjnej serii o ratowaniu Żydów podczas II wojny światowej. Wcześniej, bo jeszcze w tym tygodniu na ulicach pojawią się scenografowie ukrywający przed kamerą wszystko to, co zbyt nowoczesne. Efekty zobaczymy wiosną

Koronawirus. Nowe zakażenia w domu dziecka

Koronawirus. Nowe zakażenia w domu dziecka

Badania potwierdziły koronawirusa u czwórki dzieci w zamkniętym od tygodnia domu dziecka w Puławach. Zgodnie z decyzją sanepidu, zostały odizolowane od pozostałych podopiecznych i personelu placówki.

Lubelskie: Wieniec z Zagród doceniony w stolicy na Dożynkach Prezydenckich

Lubelskie: Wieniec z Zagród doceniony w stolicy na Dożynkach Prezydenckich

Wiły go przez miesiąc z różnych rodzajów zbóż, ziół i owoców. – Cieszymy się, że nasza praca została doceniona – mówi projektantka wieńca

Dwa medale zawodników Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej na Mistrzostwach Polski

Dwa medale zawodników Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej na Mistrzostwach Polski

W dniach 18-20 września w Starachowicach odbyły się pierwsze w tym roku Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów. W wersji low kick rywalizowało 349 zawodników i zawodniczek z 92 klubów. Do rywalizacji stanęli także zawodnicy Sportowego Klubu Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej.

Chcesz zostań policjantem? Koniecznie przeczytaj ten artykuł

Chcesz zostań policjantem? Koniecznie przeczytaj ten artykuł

Coraz większa ilość młodych ludzi decyduje się na pracę w Policji. Głównie z uwagi na dosyć wysokie zarobki, szybką emeryturę oraz zastrzyk adrenaliny w trakcie pracy. Zanim jednak przywdzieją policyjną mundur muszą zaliczyć szereg testów, które sprawdzają możliwości każdego z kandydatów. W tym artykule poznacie poszczególne etapy egzaminu do Policji. Koniecznie przeczytajcie do samego końca!

Koronawirus. W Lublinie wyprodukowano pierwszy na świecie lek na Covid-19

Koronawirus. W Lublinie wyprodukowano pierwszy na świecie lek na Covid-19

– Jako pierwsi na świecie mamy lek na Covid-19. Lek który działa. Zawierający przeciwciała neutralizujące, czyli te które zabijają koronawirusa – ogłosił w środę senator Grzegorz Czelej.

Cicha pralka – jak ją wybrać? Co wpływa na poziom hałasu pralki?
film

Cicha pralka – jak ją wybrać? Co wpływa na poziom hałasu pralki?

Każda pralka podczas pracy generuje pewne dźwięki. Niestety, gdy są one zbyt głośne, potrafią być uciążliwe i bardzo uprzykrzać nam życie, szczególnie jeśli pracujemy na kilka zmian albo mamy w domu małe dzieci. Poza tym głośno pracujące urządzenia uniemożliwiają nastawienie cyklu prania wieczorem lub wczesnym rankiem bez ryzyka obudzenia domowników czy sąsiadów za ścianą. Takich problemów pomoże nam uniknąć cicha pralka, której praca nie będzie przeszkadzać nam w codziennym funkcjonowaniu.

Łęczycki & Kowalczyk - koncert w Spirali
26 września 2020, 20:00

Łęczycki & Kowalczyk - koncert w Spirali

Spirala Blues (ul. Okopowa 9) zaprasza w sobotę, 26 września o godz. 20 na koncert duetu - Zbyszek Kowalczyk i Bartek Łęczycki.

Lekarka i pielęgniarka z Lublina skazane za śmierć pacjentki. Zmarła po dziewięciu godzinach na izbie przyjęć

Lekarka i pielęgniarka z Lublina skazane za śmierć pacjentki. Zmarła po dziewięciu godzinach na izbie przyjęć

Lekarka i pielęgniarka z Lublina zostały skazane za narażenie życia pacjentki. Zajmowały się starszą panią, chorą na serce. Po dziewięciu godzinach na izbie przyjęć kobieta zmarła.

Tomasz Bednaruk (Lewart Lubartów): Mniejsze nerwy jednak na ławce

Tomasz Bednaruk (Lewart Lubartów): Mniejsze nerwy jednak na ławce

W sobotę piłkarze Lewartu rozegrali kolejny mecz ligowy. W Stalowej Woli zmierzyli się ze Stalą. I przywieźli całkiem niezły wynik, bo bezbramkowo zremisowali ze spadkowiczem z II ligi. Co ciekawe, na ławce trenerskiej gości zabrakło Tomasza Bednaruka, który został wysłany na kwarantannę

Frankowicze wygrywają w sądach

Frankowicze wygrywają w sądach

Od czasu wydania nagłośnionego medialnie wyroku w sprawie Państwa Dziubak minęło co prawda trochę czasu (wyrok z dnia 3 października 2019 r., C 260-18).

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!