Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

24 grudnia 2018 r.
8:12

"Sutanna nie immunitet". Powiesili dziecięce buty na bramie kurii w Lublinie

88 96 A A

Oskarżamy pedofilów - wierzymy ofiarom! - pod takim hasłem odbyła się akcja promowana przez Ogólnopolski Strajk Kobiet. Na bramie kurii w Lublinie zawisły dziecięce buciki.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

"Sutanna nie immunitet. Nie uchroni przed karą". "Klechy won", "Oskarżamy pedofilów, wierzymy ofiarom". Kartki z takimi hasłami zawisły w niedzielę wieczorem na bramie kurii w Lublinie przy ul. Wyszyńskiego. Powieszono także kilka par dziecięcych, kolorowych butów. Pod bramą stanęły znicze.

Organizatorzy akcji w ten sposób sprzeciwiają się pedofilii w kościele i ukrywaniu jej przez kościelne władze.

- Coraz więcej przypadków zbrodni kościelnej pedofilii wychodzi na jaw. Coraz więcej wiemy o skali tego obrzydliwego zjawiska. Jedno jednak się nie zmienia - pogarda i nienawiść hierarchii kościelnej wobec ofiar księżych zbrodni, zmowa milczenia i mafijna procedura ukrywania i wspierania kościelnych przestępców - piszą organizatorzy akcji z Lublina.

Happening w Lublinie to część ogólnopolskiej akcji organizowanej przez Ogólnopolski Strajk Kobiet.

Komentarze 96

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
dżesika / 24 grudnia 2018 o 09:01
+21
Kleru nie bronię, do kościółka nie chadzam, ale.... dlaczego te akcje skierowane są wyłącznie do kościoła ? Czyżby wśród innych profesji i środowisk pedofilia nie występowała ? Czy tylko kościelna pedofilia jest be, a jeżeli np jakiś tęczowy działacz jest pedofilem to jest już ok ?
 A która grupa zawodowa oprócz czarnej mafii jest tak kryta jak w tym przypadku?? Stanisław Piotrowicz krył księdza pedofila z Tylawy Całowanie dziewczynek w usta bagatelizował jako „dawanie ciumka”. Dotykanie ich miejsc intymnych miało być związane ze zdolnościami bioenergoterapeutycznymi księdza. ***s://***polityka.pl/tygodnikpolityka/spoleczenstwo/1766354,1,stanislaw-piotrowicz-kryl-ksiedza-pedofila-z-tylawy.read
 A która grupa zawodowa oprócz czarnej mafii jest tak kryta jak w tym przypadku?? Stanisław Piotrowicz krył księdza pedofila z Tylawy Całowanie dziewczynek w usta bagatelizował jako „dawanie ciumka”. Dotykanie ich miejsc intymnych miało być związane ze zdolnościami bioenergoterapeutycznymi księdza. ***s://***polityka.pl/tygodnikpolityka/spoleczenstwo/1766354,1,stanislaw-piotrowicz-kryl-ksiedza-pedofila-z-tylawy.read rozwiń
Avatar
miki / 24 grudnia 2018 o 09:14
+20
A może DW wrzuci artykuł uświadamiający rodziców, czym jest Euroweek na który posyłają swoje dzieci?
Avatar
Karol / 24 grudnia 2018 o 09:07
+20
Kleru nie bronię, do kościółka nie chadzam, ale.... dlaczego te akcje skierowane są wyłącznie do kościoła ? Czyżby wśród innych profesji i środowisk pedofilia nie występowała ? Czy tylko kościelna pedofilia jest be, a jeżeli np jakiś tęczowy działacz jest pedofilem to jest już ok ?
 bo to jest szczególna grupa !!! jak oni Boga się nie boją ?
Avatar
Jaco / 24 grudnia 2018 o 08:56
+16
Na głównej stronie wzorem swoich przodków tzw. Sztandar Ludu (nazywany przez opozycjonistow Szantarzem Ludu), w obecnej skórze Dziennika Wschodniego, składa w taki wysublimowany sposób, w Wigilię Bożego Narodzenia życzenia wszystkim czytelnikom wyznania katolickiego. Pięknie komuchy, pięknie.
 I to jest właśnie typowo PiS-owsko-kościółkowe podejście. Udawać, że się nie dzieje, zamiatać pod dywan, zamykać oczy. Z tego co się orientuję to media są po to żeby informować. A czy to było w wigilię, dzień przed czy w środku lipca - co to za różnica. Dobrze, że piszą. Wczoraj było o wigilii na Starym Mieście. Nie widzę problemu
 I to jest właśnie typowo PiS-owsko-kościółkowe podejście. Udawać, że się nie dzieje, zamiatać pod dywan, zamykać oczy. Z tego co się orientuję to media są po to żeby informować. A czy to było w wigilię, dzień przed czy w środku lipca - co to za różnica. Dobrze, że piszą. Wczoraj było o wigilii na Starym Mieście. Nie widzę problemu rozwiń
Avatar
Arc / 24 grudnia 2018 o 09:24
+14
Nie ma to jak w Boże Narodzenie dzielić obywateli... Panie pomiędzy obroną karpi, zabiciem swojego nienarodzonego dziecka i obroną konstytucji której nigdy nie czytały domagają się odpowiedzialności zbiorowej co jest nie zgodne z nauczaniem świętej Unii Europejskiej, której są wiernymi
Avatar
Car / 24 grudnia 2018 o 09:31
+13
Nie ma to jak w Boże Narodzenie dzielić obywateli... Panie pomiędzy obroną karpi, zabiciem swojego nienarodzonego dziecka i obroną konstytucji której nigdy nie czytały domagają się odpowiedzialności zbiorowej co jest nie zgodne z nauczaniem świętej Unii Europejskiej, której są wiernymi
  O kolejny kłamczyński, co będzie mówił gorszemu sortowi co ma robić.
Avatar
K / 24 grudnia 2018 o 13:00
+10
Kilkudzisięciu ? tylu to jest może normalnych - w jednej diecezji to jest kilkadzisiat przypadków rokrocznie ujawnianych - podejrzewam że procentowo to kler przoduje w tych statystykach niestety - co do muzułmanów co się hajtają z 10 latkami - to tak samo po..e jak księża pederaści - nie rozumiem tylko czemu ANTYKODZIE uważasz natomiast że to jest argument "przeciw" w dyskusji o pedofili wśród księży ? czy to ,że muzułmanie (co poniektórzy) tak robią to umniejsza winę ksieży ? jakbym żył tam to bym ich krytykował i nie odnosił się do księży katolickich w Polsce szukając umniejszajenia ich winy.. ale żyję tu i mówię o tym co jest tu a nie tam - jak będzie dyskujsa o pedofilii wsród grabarzy np. to nie będę gadał o księżach kurde - nie rozumiem tych argumentów że czemu nie piszecie o euroweek albo o innych grupach zawodowych - przecież piszą ! jak jaki policjant kogo skrzywdzi czy jaki ciemniejszy da buzi na euroweek gimnzajalistce/licealistce (ja tam wiem o tym z mediów) - jednak skala zjawiska w odniesieniu do danej grupy jest najwieksza jesli chodzi o kler i stąd tak razi ta dysproporcja w medialnych doniesieniach względem innych ludzi. ale na to trzeba już wpaść samemu a nie wietrzyć spisek antykościelny i szukać wrogów ojczyzny w każdym kto ma inne poglądy - a samodzielne myślenie nie jest domeną ani lewej ani prawej strony.
  Mnie wkurza jeszcze utożsamianie kleru z Kościołem. To debilne. Kler, zwłaszcza księża, to tylko zawód / zawody wykonywane, a Kościół, to cała wspólnota. Krytykowanie księdza nie oznacza zamachu na religię, czy Kościół, tylko wytykanie wad konkretnemu człowiekowi, który wykonuje określony zawód.
  Mnie wkurza jeszcze utożsamianie kleru z Kościołem. To debilne. Kler, zwłaszcza księża, to tylko zawód / zawody wykonywane, a Kościół, to cała wspólnota. Krytykowanie księdza nie oznacza zamachu na religię, czy Kościół, tylko wytykanie wad konkretnemu człowiekowi, który wykonuje określony zawód. rozwiń
Avatar
Rozczarowany / 24 grudnia 2018 o 08:39
+10
Żeby chociaż ci księża co nie są pedofilami mieli honor, odwagę siłę i mądrość żeby mówić o tym głośno i piętnować z całą mocą i surowością swoich pederastycznych "braci". Oczywiście są jednostki prawe które o tym wręcz krzyczą - ale to one są traktowane w systemie kościelnym jako czarne owce - większość księży, która nie jest czynnie zaangażowana w pedofilię udaje, że nie ma tematu (nie wiem - może mają taki przykaz odgórnie - nieangażowania się, a może po prostu są takimi "głupszymi dziećmi w klasie" - tj. robią tyle ile muszą, ile ich zdaniem się oczekuje od księdza wedle własnego wyobrażenia nt "wizerunku księdza" - empatia i sprawczość ogranicza się do wstawiania Pana Jezusa/Ojca Świętego i każdemu znanych cytatów z biblii na Facebooka, do tego organizacja jakiegoś turnieju piłkarskiego dla lokalnego domu dziecka i .. tyle - ot zawód jak każdy inny - wiadomo nikomu się nie chce angażować w trudne tematy - po co ? każdy lubi mieć święty pokój - ot: zawód - ksiądz - dobry dla każdego bez pomysłu na życie/ucieczka przed odpowiedzialnością społeczną/życiową - nikt nie zweryfikuje tzw "powołania" przed - ale skoro tylu zboczeńców trafia w te szeregi to raczej z "powołaniem" nie ma to wiele wspólnego.. to nie jest kwestia przekonań tylko suche fakty. Tylko czy to ma coś jeszcze wspólnego.. z Wiarą ? .. z Bogiem ?
Żeby chociaż ci księża co nie są pedofilami mieli honor, odwagę siłę i mądrość żeby mówić o tym głośno i piętnować z całą mocą i surowością swoich pederastycznych "braci". Oczywiście są jednostki prawe które o tym wręcz krzyczą - ale to one są traktowane w systemie kościelnym jako czarne owce - większość księży, która nie jest czynnie zaangażowana w pedofilię udaje, że nie ma tematu (nie wiem - może mają taki przykaz odgórnie - nieangażowania się, a może po prostu są takimi "głupszymi dziećmi w klasie" - tj. robią tyle i... rozwiń
Avatar
ANTY KOD / 24 grudnia 2018 o 11:24
+9
Dla lewaków za to muzułmanie oraz pederaści są super. Oni mogą gwałcić dzieci. W islamie ru.cha.nie 10-letnich dziewczynek jest na porządku dziennym, taka to ich "kultura". Natomiast u pederastów jest udowodnione naukowo,że do 40% homosiów gwałci wychowywane przez siebie dzieci. Dla lewactwa to jest jednak normalne. Lewackie myślenie to stan umysłu.
Naprawdę jesteś takie głupi czy tylko przepisujesz co ci kazali ?? Dla prawaków za to ksieżęża oraz pedofile są super. Oni mogą gwałcić dzieci. W kościele ru.cha.nie 10-letnich chłopców jest na porządku dziennym, taka to ich "kultura". Natomiast u pederastów jest udowodnione naukowo,że do 40% homosiów gwałci wychowywane przez obcych dzieci. Dla ,,katolikóf'' to jest jednak normalne. Kościelne myślenie to stan umysłu. Widzisz jakie głupoty każdy może pisać, a rzeczywistości nie oszukasz. Ludzie widzą co się dzieje.
 Ksiąz też może być homoseksualistą. Wtedy księdza pedała ciągnie do młodych chłopców. Wtopiło się kilkudziesięciu pederastów w środowisko kościoła i niszczą jego wizerunek.
 Ksiąz też może być homoseksualistą. Wtedy księdza pedała ciągnie do młodych chłopców. Wtopiło się kilkudziesięciu pederastów w środowisko kościoła i niszczą jego wizerunek. rozwiń
Avatar
ludzki pan / 24 grudnia 2018 o 09:22
+8
Tak "bronicie"konstytucji i prawa, to chyba wiecie że nie ma odpowiedzialności zbiorowej. Jeśli macie dowody na pedofilię, to proszę zgłosić do prokuratury. W innym przypadku jest  to zwykłe pomówienie i brak tolerancji dla duchownych.
 Do towarzysza piotrowicza czy kogoś innego też można ?
Avatar
!!!! / 26 grudnia 2018 o 01:17
-1
Czemu 15-20% katolików ma dyktować warunki życia pozostałym 80-85%. I nie mówcie, że katolików w PL jest 90%, bo to liczba tylko ochrzczonych. Na mszę do Kościoła co niedzielę chodzi 30-40% Polaków,  z czego pewnie połowa to praktykujący-niewierzący.
Skąd te dane ? Od marksisty Zandberga ? Otóż nawet jeśli ktoś do kościoła nie chodzi i czarnych nie sponsoruje to nie znaczy, że jest maoistą jak ty bękarcie czerwonych Khmerów.
Jakaż katolicka miłość bliźniego przez Ciebie przemawia! Jestem pod wrażeniem!
Swoją drogą przezabawne jest kiedy leniniści chcą udawać znawców katolickiej miłości bliźniego. Jacy wy żałośni i załgani jesteście.
A skąd ty wiesz, jakie ja poglądy wyznaję, i że akurat niby leninowskie? Jesteś w mocnym błędzie, ale jakoś mnie to wcale nie dziwi. Typowy polaczek-patryjota. Opluje inaczej myślącego i jest przeszczęśliwy. To właśnie dlatego nigdy niczego się w tym kraju nie dorobimy i wszyscy nas wykorzystują przy każdej okazji.
Nie ośmieszaj się zandbergowcu. "Koń jaki jest każdy widzi"' Dotarło głąbie ? Najpierw przypisujesz mi niedojdo intelektualna konfesję katolicką, teraz z kolei polaczkowy patriotyzm. Doprawdy jesteś głupią istotą. Jestem wyznania i pochodzenia ŻYDOWSKIEGO...i jestem z tego dumny, ty mały tępy matołku. Jasne ???
A leki wziałeś tępa istoto?
Masz coś do osób o pochodzeniu żydowskim śmieciu nsdap-owski ? Lepiej licz się ze słowami, bo za nie zapłacisz.
Tak, jesteś najgłupszym żydem jaki pisał na tym forum i nie strasz,nie strasz bo sie zesrasz a właściwie już popuściłeś.
 Szykuj się na wezwanie do stosownej instytucji pastuchu świniojadzie.
 Szykuj się na wezwanie do stosownej instytucji pastuchu świniojadzie. rozwiń
Avatar
Gość / 25 grudnia 2018 o 16:50
+3
Złe szaleje, bo nie może znieść Świąt Bożego Narodzenia. Ale dobro zwycięży! :)
Avatar
Ha ha ha ha ha ha ha ha / 25 grudnia 2018 o 07:39
+4
Czemu 15-20% katolików ma dyktować warunki życia pozostałym 80-85%. I nie mówcie, że katolików w PL jest 90%, bo to liczba tylko ochrzczonych. Na mszę do Kościoła co niedzielę chodzi 30-40% Polaków,  z czego pewnie połowa to praktykujący-niewierzący.
Skąd te dane ? Od marksisty Zandberga ? Otóż nawet jeśli ktoś do kościoła nie chodzi i czarnych nie sponsoruje to nie znaczy, że jest maoistą jak ty bękarcie czerwonych Khmerów.
Jakaż katolicka miłość bliźniego przez Ciebie przemawia! Jestem pod wrażeniem!
Swoją drogą przezabawne jest kiedy leniniści chcą udawać znawców katolickiej miłości bliźniego. Jacy wy żałośni i załgani jesteście.
A skąd ty wiesz, jakie ja poglądy wyznaję, i że akurat niby leninowskie? Jesteś w mocnym błędzie, ale jakoś mnie to wcale nie dziwi. Typowy polaczek-patryjota. Opluje inaczej myślącego i jest przeszczęśliwy. To właśnie dlatego nigdy niczego się w tym kraju nie dorobimy i wszyscy nas wykorzystują przy każdej okazji.
Nie ośmieszaj się zandbergowcu. "Koń jaki jest każdy widzi"' Dotarło głąbie ? Najpierw przypisujesz mi niedojdo intelektualna konfesję katolicką, teraz z kolei polaczkowy patriotyzm. Doprawdy jesteś głupią istotą. Jestem wyznania i pochodzenia ŻYDOWSKIEGO...i jestem z tego dumny, ty mały tępy matołku. Jasne ???
A leki wziałeś tępa istoto?
Masz coś do osób o pochodzeniu żydowskim śmieciu nsdap-owski ? Lepiej licz się ze słowami, bo za nie zapłacisz.
 Tak, jesteś najgłupszym żydem jaki pisał na tym forum i nie strasz,nie strasz bo sie zesrasz a właściwie już popuściłeś.
 Tak, jesteś najgłupszym żydem jaki pisał na tym forum i nie strasz,nie strasz bo sie zesrasz a właściwie już popuściłeś. rozwiń
Avatar
Hmmm / 24 grudnia 2018 o 23:48
-2
Lewackie psychioczne, śmiecie piszą na necie i co gorsza myślą, że tak myśli większość Polaków. Piszą o pedrylach w sukienkach, zlizywaniu z kolan i inne obleżywe slogany, których nawet mi się nie chce cytować. Ciekawe czy gdybym napisał, że ich matki to     k u r wy i ruchały się  z psami to czy by się obrazili i podali mnie do sądu. No niewykluczone, że tak. Ale w tym kraju gejom, uchodzćom, ateistom, Żydom, lewakom i wszelkim mniejszościom wolno więcej niż normalnym obywatelom. Dla  wszystkich katolików życzenia WESOŁYCH ŚWIĄT. A ateistom i innowiercom polecam w tym czasie wyjście na spacer, poczytanie ksiązki lub pooglądanie TV. Ps. Internet to jednak coraz większa wylęgarania psycholi, szkoda nawet polemizować bo nie ma z kim i czym te 10-15% nawiedzonych lewusów niech polemizuje samym z sobą, Bye, bye!
Zlizywanie śmietany z kolan to jedna z zabaw jaką jeden ksiądz wprowadzał w jednej z lubelskich szkół, zresztą był o tym głośny artykuł - prawda w oczy kole. Ty już lepiej nic nie pisz, bo siostra oddziałowa idzie zrobić lewatywe, może pomoże na twoje żydowsko- lewacko-gejowe urojenia, w końcu nie na darmo siedzisz na oddziale kolejny rok ale psychiatra idzie do przodu - bedzie dobrze.
Stul pysk synu  K U  R W Y i złodzieja. PIERDOLONY ŚCIERWUSIE!!! TWOJA STARA KURWA KURWA PO STOĆ KURWA!!! SZMATO!!!
A reszte rodzinki też przedstawisz?
 Jak to ? To nie znasz całej swojej rodziny bastardzie ?
 Jak to ? To nie znasz całej swojej rodziny bastardzie ? rozwiń
Avatar
? / 24 grudnia 2018 o 23:46
-1
Czemu 15-20% katolików ma dyktować warunki życia pozostałym 80-85%. I nie mówcie, że katolików w PL jest 90%, bo to liczba tylko ochrzczonych. Na mszę do Kościoła co niedzielę chodzi 30-40% Polaków,  z czego pewnie połowa to praktykujący-niewierzący.
Skąd te dane ? Od marksisty Zandberga ? Otóż nawet jeśli ktoś do kościoła nie chodzi i czarnych nie sponsoruje to nie znaczy, że jest maoistą jak ty bękarcie czerwonych Khmerów.
Jakaż katolicka miłość bliźniego przez Ciebie przemawia! Jestem pod wrażeniem!
Swoją drogą przezabawne jest kiedy leniniści chcą udawać znawców katolickiej miłości bliźniego. Jacy wy żałośni i załgani jesteście.
A skąd ty wiesz, jakie ja poglądy wyznaję, i że akurat niby leninowskie? Jesteś w mocnym błędzie, ale jakoś mnie to wcale nie dziwi. Typowy polaczek-patryjota. Opluje inaczej myślącego i jest przeszczęśliwy. To właśnie dlatego nigdy niczego się w tym kraju nie dorobimy i wszyscy nas wykorzystują przy każdej okazji.
Nie ośmieszaj się zandbergowcu. "Koń jaki jest każdy widzi"' Dotarło głąbie ? Najpierw przypisujesz mi niedojdo intelektualna konfesję katolicką, teraz z kolei polaczkowy patriotyzm. Doprawdy jesteś głupią istotą. Jestem wyznania i pochodzenia ŻYDOWSKIEGO...i jestem z tego dumny, ty mały tępy matołku. Jasne ???
A leki wziałeś tępa istoto?
 Masz coś do osób o pochodzeniu żydowskim śmieciu nsdap-owski ? Lepiej licz się ze słowami, bo za nie zapłacisz.
 Masz coś do osób o pochodzeniu żydowskim śmieciu nsdap-owski ? Lepiej licz się ze słowami, bo za nie zapłacisz. rozwiń
Avatar
ANTY KOD / 24 grudnia 2018 o 15:01
0
Dla lewaków za to muzułmanie oraz pederaści są super. Oni mogą gwałcić dzieci. W islamie ru.cha.nie 10-letnich dziewczynek jest na porządku dziennym, taka to ich "kultura". Natomiast u pederastów jest udowodnione naukowo,że do 40% homosiów gwałci wychowywane przez siebie dzieci. Dla lewactwa to jest jednak normalne. Lewackie myślenie to stan umysłu.
Naprawdę jesteś takie głupi czy tylko przepisujesz co ci kazali ?? Dla prawaków za to ksieżęża oraz pedofile są super. Oni mogą gwałcić dzieci. W kościele ru.cha.nie 10-letnich chłopców jest na porządku dziennym, taka to ich "kultura". Natomiast u pederastów jest udowodnione naukowo,że do 40% homosiów gwałci wychowywane przez obcych dzieci. Dla ,,katolikóf'' to jest jednak normalne. Kościelne myślenie to stan umysłu. Widzisz jakie głupoty każdy może pisać, a rzeczywistości nie oszukasz. Ludzie widzą co się dzieje.
Ksiąz też może być homoseksualistą. Wtedy księdza pedała ciągnie do młodych chłopców. Wtopiło się kilkudziesięciu pederastów w środowisko kościoła i niszczą jego wizerunek.
Kilkudzisięciu ? tylu to jest może normalnych - w jednej diecezji to jest kilkadzisiat przypadków rokrocznie ujawnianych - podejrzewam że procentowo to kler przoduje w tych statystykach niestety - co do muzułmanów co się hajtają z 10 latkami - to tak samo po..e jak księża pederaści - nie rozumiem tylko czemu ANTYKODZIE uważasz natomiast że to jest argument "przeciw" w dyskusji o pedofili wśród księży ? czy to ,że muzułmanie (co poniektórzy) tak robią to umniejsza winę ksieży ? jakbym żył tam to bym ich krytykował i nie odnosił się do księży katolickich w Polsce szukając umniejszajenia ich winy.. ale żyję tu i mówię o tym co jest tu a nie tam - jak będzie dyskujsa o pedofilii wsród grabarzy np. to nie będę gadał o księżach kurde - nie rozumiem tych argumentów że czemu nie piszecie o euroweek albo o innych grupach zawodowych - przecież piszą ! jak jaki policjant kogo skrzywdzi czy jaki ciemniejszy da buzi na euroweek gimnzajalistce/licealistce (ja tam wiem o tym z mediów) - jednak skala zjawiska w odniesieniu do danej grupy jest najwieksza jesli chodzi o kler i stąd tak razi ta dysproporcja w medialnych doniesieniach względem innych ludzi. ale na to trzeba już wpaść samemu a nie wietrzyć spisek antykościelny i szukać wrogów ojczyzny w każdym kto ma inne poglądy - a samodzielne myślenie nie jest domeną ani lewej ani prawej strony.
W du.pie byłeś, gó.wno widziałeś. Jak nie wiesz to ci powiem. Może dlatego, że te śmieszne lewaki i lewaczki, którzy powiesili te buciki jednocześnie promują islam i lgbt. A jak sprawę Euroweek znasz z mediów tzn. pewnie z tvn to się wogóle nie udzielaj.
 To podyskutuj z pedałami albo muzułmanami. Tak będzie najlepiej. Wyjedź na wycieczkę na bliski wschód i na pewno już nie wrócisz. Będzie jednego lewaka mniej.
 To podyskutuj z pedałami albo muzułmanami. Tak będzie najlepiej. Wyjedź na wycieczkę na bliski wschód i na pewno już nie wrócisz. Będzie jednego lewaka mniej. rozwiń
Avatar
123 / 24 grudnia 2018 o 14:54
+3
Dla lewaków za to muzułmanie oraz pederaści są super. Oni mogą gwałcić dzieci. W islamie ru.cha.nie 10-letnich dziewczynek jest na porządku dziennym, taka to ich "kultura". Natomiast u pederastów jest udowodnione naukowo,że do 40% homosiów gwałci wychowywane przez siebie dzieci. Dla lewactwa to jest jednak normalne. Lewackie myślenie to stan umysłu.
Nie masz pojęcia o kulturze islamskiej,to się nie wypowiadaj. To prawda,że dziewczynki w tym wieku są wydawane za mąż, ale kto mówi o współżyciu?Do czasu osiągnięcia odpowiedniego wieku pozostaje ona w domu rodzinnym.Nie dotyczy to rzecz jasna zwyrodnialców z ISIS,którzy są dla Ciebie wzorcem islamisty jak widzę.
To chyba ty lewicowo-cwelowski niedojebie nie masz pojęcia o jak to piszesz "kulturze islamskiej". Gdzie z kulturą to ma niewiele wspólnego. Dziewczynki w islamie wydawane są za mąż w wieku kilku lat a jak to piszesz lewicowy cweluchu "w odpowiednim wieku" to jest gdy dziewczynka ma pierwszys w  życiu okres. To jest ten odpowiedni wiek czyli start od 10-ciu lat. Więc nie pisz głupot cweluchu bo nie masz pojęcia o islamie a swoją marną wiedzę zapewne czerpiesz z zakłamanych lewicowych źródeł. Sam wielki prorok Mahomet poślubił swoją żonę Aiszę gdy ta miała 6 lat  a współżył z nią już po jej pierwszej miesiączce gdy ta miała lar 9(dziewięć). Tak jest napisane w koranie i napisane, że wszyscy muzułmanie mają brać przykład ze swojego proroka.
Z zasady z durniami nie dyskutuję.
 NIE KARMIĆ TROLA.
 NIE KARMIĆ TROLA. rozwiń
Avatar
ANTY KOD / 24 grudnia 2018 o 14:52
+1
Dla lewaków za to muzułmanie oraz pederaści są super. Oni mogą gwałcić dzieci. W islamie ru.cha.nie 10-letnich dziewczynek jest na porządku dziennym, taka to ich "kultura". Natomiast u pederastów jest udowodnione naukowo,że do 40% homosiów gwałci wychowywane przez siebie dzieci. Dla lewactwa to jest jednak normalne. Lewackie myślenie to stan umysłu.
Naprawdę jesteś takie głupi czy tylko przepisujesz co ci kazali ?? Dla prawaków za to ksieżęża oraz pedofile są super. Oni mogą gwałcić dzieci. W kościele ru.cha.nie 10-letnich chłopców jest na porządku dziennym, taka to ich "kultura". Natomiast u pederastów jest udowodnione naukowo,że do 40% homosiów gwałci wychowywane przez obcych dzieci. Dla ,,katolikóf'' to jest jednak normalne. Kościelne myślenie to stan umysłu. Widzisz jakie głupoty każdy może pisać, a rzeczywistości nie oszukasz. Ludzie widzą co się dzieje.
Ksiąz też może być homoseksualistą. Wtedy księdza pedała ciągnie do młodych chłopców. Wtopiło się kilkudziesięciu pederastów w środowisko kościoła i niszczą jego wizerunek.
Kilkudzisięciu ? tylu to jest może normalnych - w jednej diecezji to jest kilkadzisiat przypadków rokrocznie ujawnianych - podejrzewam że procentowo to kler przoduje w tych statystykach niestety - co do muzułmanów co się hajtają z 10 latkami - to tak samo po..e jak księża pederaści - nie rozumiem tylko czemu ANTYKODZIE uważasz natomiast że to jest argument "przeciw" w dyskusji o pedofili wśród księży ? czy to ,że muzułmanie (co poniektórzy) tak robią to umniejsza winę ksieży ? jakbym żył tam to bym ich krytykował i nie odnosił się do księży katolickich w Polsce szukając umniejszajenia ich winy.. ale żyję tu i mówię o tym co jest tu a nie tam - jak będzie dyskujsa o pedofilii wsród grabarzy np. to nie będę gadał o księżach kurde - nie rozumiem tych argumentów że czemu nie piszecie o euroweek albo o innych grupach zawodowych - przecież piszą ! jak jaki policjant kogo skrzywdzi czy jaki ciemniejszy da buzi na euroweek gimnzajalistce/licealistce (ja tam wiem o tym z mediów) - jednak skala zjawiska w odniesieniu do danej grupy jest najwieksza jesli chodzi o kler i stąd tak razi ta dysproporcja w medialnych doniesieniach względem innych ludzi. ale na to trzeba już wpaść samemu a nie wietrzyć spisek antykościelny i szukać wrogów ojczyzny w każdym kto ma inne poglądy - a samodzielne myślenie nie jest domeną ani lewej ani prawej strony.
 W du.pie byłeś, gó.wno widziałeś. Jak nie wiesz to ci powiem. Może dlatego, że te śmieszne lewaki i lewaczki, którzy powiesili te buciki jednocześnie promują islam i lgbt. A jak sprawę Euroweek znasz z mediów tzn. pewnie z tvn to się wogóle nie udzielaj.
 W du.pie byłeś, gó.wno widziałeś. Jak nie wiesz to ci powiem. Może dlatego, że te śmieszne lewaki i lewaczki, którzy powiesili te buciki jednocześnie promują islam i lgbt. A jak sprawę Euroweek znasz z mediów tzn. pewnie z tvn to się wogóle nie udzielaj. rozwiń
Avatar
Khgj / 24 grudnia 2018 o 14:51
+2
Dla lewaków za to muzułmanie oraz pederaści są super. Oni mogą gwałcić dzieci. W islamie ru.cha.nie 10-letnich dziewczynek jest na porządku dziennym, taka to ich "kultura". Natomiast u pederastów jest udowodnione naukowo,że do 40% homosiów gwałci wychowywane przez siebie dzieci. Dla lewactwa to jest jednak normalne. Lewackie myślenie to stan umysłu.
Nie masz pojęcia o kulturze islamskiej,to się nie wypowiadaj. To prawda,że dziewczynki w tym wieku są wydawane za mąż, ale kto mówi o współżyciu?Do czasu osiągnięcia odpowiedniego wieku pozostaje ona w domu rodzinnym.Nie dotyczy to rzecz jasna zwyrodnialców z ISIS,którzy są dla Ciebie wzorcem islamisty jak widzę.
To chyba ty lewicowo-cwelowski niedojebie nie masz pojęcia o jak to piszesz "kulturze islamskiej". Gdzie z kulturą to ma niewiele wspólnego. Dziewczynki w islamie wydawane są za mąż w wieku kilku lat a jak to piszesz lewicowy cweluchu "w odpowiednim wieku" to jest gdy dziewczynka ma pierwszys w  życiu okres. To jest ten odpowiedni wiek czyli start od 10-ciu lat. Więc nie pisz głupot cweluchu bo nie masz pojęcia o islamie a swoją marną wiedzę zapewne czerpiesz z zakłamanych lewicowych źródeł. Sam wielki prorok Mahomet poślubił swoją żonę Aiszę gdy ta miała 6 lat  a współżył z nią już po jej pierwszej miesiączce gdy ta miała lar 9(dziewięć). Tak jest napisane w koranie i napisane, że wszyscy muzułmanie mają brać przykład ze swojego proroka.
 Z zasady z durniami nie dyskutuję.
 Z zasady z durniami nie dyskutuję. rozwiń
Avatar
ANTY KOD / 24 grudnia 2018 o 14:47
0
Dla lewaków za to muzułmanie oraz pederaści są super. Oni mogą gwałcić dzieci. W islamie ru.cha.nie 10-letnich dziewczynek jest na porządku dziennym, taka to ich "kultura". Natomiast u pederastów jest udowodnione naukowo,że do 40% homosiów gwałci wychowywane przez siebie dzieci. Dla lewactwa to jest jednak normalne. Lewackie myślenie to stan umysłu.
Nie masz pojęcia o kulturze islamskiej,to się nie wypowiadaj. To prawda,że dziewczynki w tym wieku są wydawane za mąż, ale kto mówi o współżyciu?Do czasu osiągnięcia odpowiedniego wieku pozostaje ona w domu rodzinnym.Nie dotyczy to rzecz jasna zwyrodnialców z ISIS,którzy są dla Ciebie wzorcem islamisty jak widzę.
 To chyba ty lewicowo-cwelowski niedojebie nie masz pojęcia o jak to piszesz "kulturze islamskiej". Gdzie z kulturą to ma niewiele wspólnego. Dziewczynki w islamie wydawane są za mąż w wieku kilku lat a jak to piszesz lewicowy cweluchu "w odpowiednim wieku" to jest gdy dziewczynka ma pierwszys w  życiu okres. To jest ten odpowiedni wiek czyli start od 10-ciu lat. Więc nie pisz głupot cweluchu bo nie masz pojęcia o islamie a swoją marną wiedzę zapewne czerpiesz z zakłamanych lewicowych źródeł. Sam wielki prorok Mahomet poślubił swoją żonę Aiszę gdy ta miała 6 lat  a współżył z nią już po jej pierwszej miesiączce gdy ta miała lar 9(dziewięć). Tak jest napisane w koranie i napisane, że wszyscy muzułmanie mają brać przykład ze swojego proroka.
 To chyba ty lewicowo-cwelowski niedojebie nie masz pojęcia o jak to piszesz "kulturze islamskiej". Gdzie z kulturą to ma niewiele wspólnego. Dziewczynki w islamie wydawane są za mąż w wieku kilku lat a jak to piszesz lewicowy cweluchu "w odpowiednim wieku" to jest gdy dziewczynka ma pierwszys w  życiu okres. To jest ten odpowiedni wiek czyli start od 10-ciu lat. Więc nie pisz głupot cweluchu bo nie masz pojęcia o islamie a swoją marną wiedzę zapewne czerpiesz z zakłamanych lewicowych źródeł. Sam wielki pro... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 96

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Avia i LUK Politechnika walczą o szybki awans

Avia i LUK Politechnika walczą o szybki awans 0 0

Już w sobotę MKS Avia Świdnik i LUK Politechnika Lublin mogą wywalczyć awans do turnieju półfinałowego o I ligę

Juwenalia, Kozienalia, Medykalia 2019: Kolejne gwiazdy studenckich imprez [program]
9 maja 2019, 0:00

Juwenalia, Kozienalia, Medykalia 2019: Kolejne gwiazdy studenckich imprez [program] 6 3

Trwa odliczanie do Lubelskich Dni Kultury Studenckiej. Kolejne gwiazdy swoich koncertów ogłaszają łączący w tym roku siły studenci UMCS i Uniwersytetu Medycznego oraz organizujący konkurencyjną imprezę ich koledzy z Politechniki Lubelskiej.

Otwarto wystawę upamiętniającą Polaków, którzy ratowali Żydów [zdjęcia]
galeria

Otwarto wystawę upamiętniającą Polaków, którzy ratowali Żydów [zdjęcia] 0 1

Wystawę upamiętniającą Polaków ratujących Żydów w czasie II wojny światowej można oglądać od piątku w Lublinie

Nieprzytomna kobieta w zamkniętym aucie. Policjantki wybiły szybę

Nieprzytomna kobieta w zamkniętym aucie. Policjantki wybiły szybę 2 7

Nieprzytomną 43-latkę w zamkniętym samochodzie zauważyła inna kobieta. Wezwała policję

Maciej Kuromonow (Speed Car Motor): Zaczynam zupełnie inaczej

Maciej Kuromonow (Speed Car Motor): Zaczynam zupełnie inaczej 1 0

Rozmowa z Maciejem Kuromonowem, żużlowcem Speed Car Motoru Lublin

Nie żyje rowerzystka. Kierowca naprawiał uszkodzone auto, części zakopał
galeria

Nie żyje rowerzystka. Kierowca naprawiał uszkodzone auto, części zakopał 35 5

Po niemal dwóch tygodniach od śmiertelnego wypadku, policja zatrzymała kierowcę podejrzanego potrącenie rowerzystki w Woli Piaseckiej

Rozwiesili wiosenne parasolki na deptaku. Ktoś je w nocy zerwał [zdjęcia]
galeria

Rozwiesili wiosenne parasolki na deptaku. Ktoś je w nocy zerwał [zdjęcia] 108 10

Parasolkę przystrojoną sztucznymi kwiatami z okazji pierwszego dnia wiosny dostało każde drzewko rosnące na deptaku. – Ludzie robili zdjęcia, mówili, że w Lublinie jest tak parysko. Zdecydowałyśmy więc zostawić instalacje na dłużej – tłumaczą animatorki z Karuzeli Sztuki.

Anita Lipnicka - akustycznie w Filharmonii
24 marca 2019, 18:00

Anita Lipnicka - akustycznie w Filharmonii 5 0

Co Gdzie Kiedy. Już 24 marca o godz. 18 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej Anita Lipnicka z koncertem z Bliska.

Teatr, muzyka i wystawa - darmowe wydarzenie na powitanie wiosny w Centrum Spotkania Kultur
23 marca 2019, 18:00

Teatr, muzyka i wystawa - darmowe wydarzenie na powitanie wiosny w Centrum Spotkania Kultur 0 0

"Przebudzenie wiosny" to wyjątkowa impreza kulturalna składająca się ze spektakli, koncertów i wystawy, która już w sobotę, 23 marca o godz. 18 odbędzie się w Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1).

Dobre wyniki Motoru i coraz lepsza frekwencja na Arenie Lublin

Dobre wyniki Motoru i coraz lepsza frekwencja na Arenie Lublin 28 5

Motor udanie rozpoczął rundę wiosenną nie tylko w kwestii wyników. Po dwóch meczach piłkarze Roberta Góralczyka mają na koncie sześć punktów, a oba wiosenne spotkania oglądała rekordowa w tym sezonie liczba widzów

Miał dość patrzenia na śmieci. Pan Tomasz sprząta Lublin z ochotnikami [zdjęcia]
galeria

Miał dość patrzenia na śmieci. Pan Tomasz sprząta Lublin z ochotnikami [zdjęcia] 722 12

Już po raz trzeci pan Tomasz będzie z własnej nieprzymuszonej woli sprzątać zaśmiecone tereny Lublina. Do pomocy może się zgłosić każdy, kto ma ochotę: – Wystarczy, żeby wziął rękawice i worki

To już wiosna. W Stężycy wylądował pierwszy bocian

To już wiosna. W Stężycy wylądował pierwszy bocian 0 1

Bociany powoli zapełniają gniazda w naszym regionie. Bociek zawitał m.in. do Stężycy - donoszą nasi czytelnicy

Włodzimierz Szaranowicz kończy karierę z powodu choroby

Włodzimierz Szaranowicz kończy karierę z powodu choroby 0 4

Włodzimierz Szaranowicz kończy dziennikarską karierę. Przyznał, że to decyzja spowodowana jego chorobą

IV liga: rusza runda wiosenna, ciekawiej na dole tabeli?

IV liga: rusza runda wiosenna, ciekawiej na dole tabeli? 1 3

Cztery miesiące przerwy i wystarczy. W sobotę startuje runda wiosenna. Na dzień dobry lider tabeli – Hetman Zamość podejmuje Orlęta Łuków (sobota, godz. 14). Najwięcej emocji powinno być za to na stadionie przy ul. Leszczyńskiego, gdzie trzecia Lublinianka zagra z czwartym Powiślakiem (sobota, godz. 15)

Nie tylko w góry - Jaki termos obiadowy wybrać?
film

Nie tylko w góry - Jaki termos obiadowy wybrać? 0 0

Termosy obiadowe często kojarzą nam się z wypadami na łono natury – biwaki, wycieczki, weekendy poza miastem czy pikniki oraz spływy kajakowe. Takie termosy sprawdzają się wszędzie tam, gdzie chcemy szybko i bez większego wysiłku zjeść ciepły posiłek składający się z kilku dań. Zatem będą one dobrym rozwiązaniem nie tylko na czas biwaku czy krótkiego wypadu poza miasto.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.