Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

13 lutego 2011 r.
9:59
Edytuj ten wpis

Uroczystości pogrzebowe abp. Józefa Życińskiego

0 24 A A
Krypta "biskupów”. Tu będzie miejsce spoczynku metropolity lubelskiego. (Wojciech Nieśpiałowski)
Krypta \"biskupów”. Tu będzie miejsce spoczynku metropolity lubelskiego. (Wojciech Nieśpiałowski)

Metropolita lubelski zostanie pochowany w krypcie archikatedry lubelskiej w sobotę 19 lutego. Mszę poprowadzi nuncjusz apostolski w Polsce abp Celestino Migliore. Kazanie wygłosi metropolita warszawski abp Kazimierz Nycz.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W piątek msza św. pogrzebowa pod przewodnictwem abp. Józefa Kowalczyka została odprawiona w kościele św. Stanisława w Rzymie. Tam, do momentu przetransportowania do Polski ciała abp. Józefa Życińskiego, będzie wystawiona trumna. Wierni mogą oddawać hołd zmarłemu metropolicie lubelskiemu przez całą niedzielę, od godz. 8 do 22.

We wszystkich parafiach archidiecezji lubelskiej odprawiane są msze święte i odmawiane modlitwy w intencji zmarłego metropolity. Wierni wpisują się do ksiąg kondolencyjnych, które wyłożone są m.in. w archikatedrze lubelskiej, siedzibie kurii i w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim.

Do tarnowskiej katedry trumna z ciałem abp. Życińskiego zostanie przywieziona we wtorek 15 lutego w godzinach popołudniowych - podaje archidiecezja lubelska.

W środę 16 lutego trumna z ciałem abp. Życińskiego zostanie przewieziona z Chełma do Lublina. Trafi najpierw do lubelskiego seminarium duchownego, skąd w czwartek 17 lutego nastąpi jej przewiezienie do Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

W piątek 18 lutego o godz. 12.15 na KUL zostanie odprawiona uroczysta msza św. żałobna. O godz. 14 nastąpi wyjście konduktu z kościoła KUL, przejście Alejami Racławickimi, ulicą Krakowskie Przedmieście i ul. Królewską do archikatedry lubelskiej.

Główne uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę 19 lutego o godzinie 11. Arcybiskup Życiński zostanie pochowany w krypcie archikatedry lubelskiej.

Harmonogram uroczystości pogrzebowych ks. Arcybiskupa Józefa Życińskiego (wg strony Archdiecezji Lubelskiej)

Środa 16 lutego

18.00 - Msza św. żałobna w Bazylice Mariackiej w Chełmie

Czwartek 17 lutego

16.00 - wyjazd z Seminarium Duchownego i przejazd na KUL


Piątek 18 lutego

12.15 - Msza św. w kościele KUL

14.00 - wyjście konduktu z kościoła KUL, przejście al. Racławickimi, ul. Krakowskie Przedmieście, Deptakiem, ul. Królewską do Archikatedry

15.15 - Msza św. żałobna z udziałem młodzieży. Przewodniczy ks. bp Artur Miziński.

18.15 - Nieszpory za zmarłych z udziałem Kapituły Archikatedralnej.

19.00 - Msza św. żałobna z udziałem osób życia konsekrowanego. Przewodniczy ks. bp Józef Wróbel.


Sobota 19 lutego

11.00 - Msza św. pogrzebowa. Po zakończeniu Mszy św. procesjonalne przeniesienie ciała (pl. Katedralny, ul. Królewska) do krypt w Archikatedrze oraz złożenie ciała w miejscu wiecznego spoczynku.


Komentarze 24

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
KING / 17 lutego 2011 o 02:15
0
[quote name='czytelnik' timestamp='1297596585' post='436886']
Arcybiskup Józef Życiński nie jest eksponatem muzealnym ażeby Go obwozić.Nie rozumiem tego wszystkiego.
[/quote]
Wytłumaczę ,cała ta impreza to akcja promocyjna rodzinnej firmy pogrzebowej czołowego lubelskiego polityka Jacka Sobczaka.Wnioskuje to z materiałów Video gdzie nazwa firmy widoczna jest przez 80% czasu .Fajny pomysł z tą trasą Wjazd do Chełma ,wyjazd z Chełma ,wjazd do Lublina.Tylko jak będzie przejazd z KUL do Katedry nie zapomnijcie o banerze na dachu karawanu
[quote name='czytelnik' timestamp='1297596585' post='436886']
Arcybiskup Józef Życiński nie jest eksponatem muzealnym ażeby Go obwozić.Nie rozumiem tego wszystkiego.
[/quote]
Wytłumaczę ,cała ta impreza to akcja promocyjna rodzinnej firmy pogrzebowej czołowego lubelskiego polityka Jacka Sobczaka.Wnioskuje to z materiałów Video gdzie nazwa firmy widoczna jest przez 80% czasu .Fajny pomysł z tą trasą Wjazd do Chełma ,wyjazd z Chełma ,wjazd do Lublina.Tylko jak będzie przejazd z KUL do Katedry nie zap... rozwiń
Avatar
Telesfor / 15 lutego 2011 o 09:49
0
Annaaszowy orszak poniesie duszę miłującą judaszy pieśnią funcyjnych getta lubelwskiego pod próg niebiosPileckiego
Avatar
bambuczko / 15 lutego 2011 o 09:10
0
Ludzie, umarł człowiek. Darujcie sobie chociaż na chwile te niemiłe komentarze. A gdyby ktoś zmarł z waszej rodziny i inni pluliby np na wasza matke, czy ojca, to przyjemnie by wam bylo?
Avatar
MEFISTO / 14 lutego 2011 o 22:30
0
[color="#4B0082"]FATALE HIT:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy Kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!
Nie jest to jedyny i pierwszy przypadek, a naglośniony niczym katastrofa w Smoleńsku (10.IV.2010).
W owym czasie [color="#FF0000"]zmarł Władysław Gomółka [/color](były I Sekretarz PZPR-u) i [color="#FF0000"]jego pogrzeb trafił do kabaretów [/color](J. Doborwolski), a były to lata 1980-te. Ludziska płaciły za bilety, biły brawo i lały ze śmiechu, a satyryk pointował, że[color="#FF0000"] pogrzeb był bardzo udany i mają [/color](TVP)[color="#FF0000"]powtarzać[/color].
KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC pozwoli sobie wspomnieć [color="#FF0000"]śmierć JP 2[/color] – można do woli i w Świętym Spokoju [color="#FF0000"]słuchać relacji w wydaniu red. Piotra Kraśki i Jacka Pałasińskiego [/color]w efekcie [color="#FF0000"]nie wiele różniących się od kabaretu – z tym, że za darmo i nikt się nie śmieje[/color]. Można też kupić sobie CD na wieczną Pamiątkę!, a TVP i tak nie da zapomnieć, bo[color="#FF0000"] co chwilę puszcza kawałki FATALE HIT JP 2 i to w okresie konsumpcji KULacji i nie jeden na cześć JP 2 puścił pawia![/color]Nie tak dawno sam Axcelencja lubelski – okres smutku smoleńskiego -[color="#FF0000"] nawoływał do radości i optymizmu[/color], bo to jest cecha katolików!
Aby Naród nie siadł psychicznie KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC proponuje zaprosić lub wynająć bez żadnej zwłoki [color="#FF0000"]do asysty i obnoszenia Zwłok [/color](niczym JP 2)[color="#FF0000"] Ministerstwo Głupich Kroków [/color]– takie [color="#FF0000"]KUL[/color]-awe Ministerstwo, a to z KULei [color="#FF0000"]podniesie rangę Uroczystości dodając jej odrobinę Optymizmu[/color] – KAT-olickiego.

Obracając się w Świecie[color="#FF0000"] KANIBALIZMU [/color](„[color="#FF0000"]wziął chleb... i rzekł <<To Jest Ciało Moje>[/color][color="#FF0000"]>[/color]”) i
[color="#FF0000"]WAMPIRYZMU[/color] („[color="#FF0000"]wziął kielich.. i rzekł <<To Jest Krew Moja[/color][color="#FF0000"]>>[/color]”) i to KANIBALIZMU z WAMPIRYZMEM urojonego - taka[color="#FF0000"] Ostatnia KUL-acja [/color]- bo: Ciało Pańskie nie jest ciałem - czyli Kanibalizm po wegetariańsku! -, a Krew Pańska nie jest krwią ...[color="#FF0000"]ZATRACA SIĘ POCZUCIE RZECZYWISTOŚCI [/color]panujące w Vatykańskiej Firmie od ponad 2000 lat, [color="#FF0000"]CO ZAWARŁ W SWOICH DZIEŁACH JP 2 „ŁĄCZĄC NIEBO Z ZIEMIĄ[/color]...”
A Lud Boży: „[color="#FF0000"]Ciało Pańskie[/color]” - „[color="#FF0000"]AMEN[/color]”!

Jest to KUL-awa Żenada!

Jako, że zjedzie się cała Świta Kumpli po fachu: [color="#FF0000"]Prymas Polski – Emeryt Ks. Kardynał Józef Glemp – 2x na Liście Wildsteina; Obecny Prymas Polski Ks. Abp. Józef Kowalczyk 15x na Liście... były Prymas Heniek Muszyński 4x na Liście Wildsteina..., ("FILOZOF"; "GLON"....)[/color], w 2009 r. przed Bożym Ciałem IPN opublikował nawet [color="#FF0000"]SB-cką Teczkę JP 2 - nikomu nie przeszkadza, że SB-ckie ręce rozdają ciało pańskie, błogosławią...[/color]

Pomni na Credo „[color="#FF0000"]Wierzę w jednego B(L)OGA[/color]”; „[color="#FF0000"]WIERZĘ W B(L)OGA OJCA[/color]...”;
pomni na Dekalog mówiący „[color="#FF0000"]Nie będziesz miał B(L)OGÓW cudzych przede mną[/color]”
należy odśpiewać najnowszą [color="#FF0000"]Polską Litanię Do Wszystkich Św[/color][color="#FF0000"].[/color](irniętych) [color="#FF0000"]SB-ków[/color]:
Po urzędowym wstępie form grzecznościowo-powitalnych (Kyrie eleison...) następują wezwania:
[color="#FF0000"]Św. Filozofie,
Św. Glonie.
Św. Józefie.[/color]..( a tu cała galeria Józków w KULejce: Glemp, Kowalczyk, Życiński...)
[color="#FF0000"]Św. Henryku....
Św. Karolu.... [/color]i tylko jeden problem z odzewem publiczności MÓDL SIĘ ZA NAMI czy ZMIŁUJ SIĘ NAD NAMI, a może WYBAW NAS PANIE?

Całą zaś [color="#FF0000"]KUL-awą Żenadę zgłosić należy do ESK 2016 [/color]– zwycięstwo murowane!

Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: [color="#FF0000"]KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW [/color]- czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami.

Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI – [color="#FF0000"]Oni są Śmieszni!

Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r.

Zostańcie z B(L)OGIEM[/color]Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.***

(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW) [/color]
[color="#4B0082"]FATALE HIT:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy Kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!
Nie jest to jedyny i pierwszy przypadek, a naglośniony niczym katastrofa w Smoleńsku (10.IV.2010).
W owym czasie [color="#FF0000"]zma... rozwiń
Avatar
smper / 14 lutego 2011 o 20:41
0
Oj Ludziska nawet zmarłego nie uszanujecie ,oznaka że się zbliża wiosna,wali wam w dekle ...
Avatar
Jan / 14 lutego 2011 o 20:04
0
A zabierać go sobie na Wawel,po co on nam tu ? Zeszły chamsko wywalił O.Henryka Cieniucha z Poczekajki,gdy ten był w Rzymie;spacyfikował KUL totalnie zażydzajac go.
Avatar
ut / 14 lutego 2011 o 16:09
0
A kiedy trumna będzie w Poizdowie, a kiedy w Moszenkach?
Avatar
ann / 14 lutego 2011 o 12:10
0
Myślę, że osoby odpowiedzialne za stronę Sanktuarium w Wąwolnicy nie będą miały mi za złe jeśli polecę tę stronę - przy informacji o śmierci Arcybiskupa można posłuchać homilii wygłoszonej na dorocznej uroczystości w Sanktuarium. Wg mnie jest to bardzo piękne i pouczające kazanie. Zaznaczam - wg mnie...
Avatar
Gość / 14 lutego 2011 o 11:00
0
ale oszołomstwo tu panuje, czyzby ktoś dostał w psychiatryku kompa
Avatar
m / 14 lutego 2011 o 06:29
0
Przykro mi, ale biskup Zyciński jest już w piekle !

Pan Jezus:
NIECH SIĘ ŚWIĘCI IMIĘ TWOJE.
W NIEBIE JEST KRÓLESTWO TWOJE,
PROSIMY CIĘ PRZYNIEŚ KRÓLESTWO TWOJE NA ZIEMIĘ.
BĄDŹ WOLA TWOJA TERAZ I NA WIEKI.

Modlitwa „Ojcze nasz…” musi być odmawiana jak was nauczyłem. Przez te wszystkie wieki obrażacie Ojca Mego i zmieniacie Moje słowa, a nie tylko w tej modlitwie. KOŚCIÓŁ Mój jest waszym kościołem, a nie tylko Watykanu. Mało kto z Watykanu pytał Mnie o zdanie. To prości ludzie, tacy jak ty i tobie podobni zobaczyliście błędy uczonych w piśmie. Jeden chce być mądrzejszy przez drugiego. Ponakładali sobie na głowy, przeróżne wieże, turbany i korony , a na Mojej głowie zostawili koronę cierniową, abym dalej cierpiał. No cóż, taka Moja rola w waszym życiu- cierpieć za wasze nieskończone, wyrafinowane i wymyślone grzechy. Ale każdy z was stanie przede Mną nagi, jak wasz biskup który stracił życie ziemskie. Przez swoją pychę na ziemi - stracił życie wieczne. Ja przywitałem go bez korony - tak jak chciał, i zobaczył Mnie jako sługę – tak jak chciał, ale tylko zobaczył Mnie bo dalej potoczyły się jego losy według jego planów oraz jego pana Lucyfera. Nikt nie może służyć dwóm bogom. Dlatego też poszedł do swojego pana u którego będzie najgorszym sługą. Tak, wszystkiemu złemu winien jest Mój KOŚCIÓŁ. Ja przychodzę do Mojego KOŚCIOŁA - proszę, błagam i płaczę a urzędnicy w Moim KOŚCIELE dekorują swoje piersi, dekorują swoje głowy oraz ubiór, natomiast - Mnie Boga zostawiają nagiego na Krzyżu z koroną cierniową. W waszym dniu role odwracają się. Ja stoję przed wami w koronie wiecznej chwały i w stroju królewskim, a wy przede Mną wijecie się nadzy. Tylko jest ta różnica: Ja w waszym świecie dla każdego jestem nagi pewną ilość lat, a wy jesteście nadzy całą wieczność.
Mieczysławo - pisz, pisz jak mówiłem w ORĘDZIU NOWOROCZNYM - ZEZWALAM NA GŁOSZENIE CHWAŁY MOJEJ RÓŻNYMI SPOSOBAMI, A WY LUDZIE WIELE ZYSKALIBYŚCIE GDYBYM ZOSTAŁ WASZYM KRÓLEM UKORONOWANYM OFICJALNIE PRZEZ WŁADZE KOŚCIELNE I ŚWIECKIE. Wtedy powiedzielibyście: O TO KRÓL KTÓRY ZAPROWADZI POKÓJ NA ZIEMI. Ja będę Królem niewymagającym służby. Ja będę Królem pośród Moich braci i sióstr. Tak wam dopomóż Bóg.
Jezus Chrystus Król Wszechświata."

Nawracajcie się ludzie bo to ostatni rok nadzieji, módlcie się za księży, a wy duchowni zacznijcie w końcu słuchać i pytać Boga i papieża co jest słuszne!!!
Przykro mi, ale biskup Zyciński jest już w piekle !

Pan Jezus:
NIECH SIĘ ŚWIĘCI IMIĘ TWOJE.
W NIEBIE JEST KRÓLESTWO TWOJE,
PROSIMY CIĘ PRZYNIEŚ KRÓLESTWO TWOJE NA ZIEMIĘ.
BĄDŹ WOLA TWOJA TERAZ I NA WIEKI.

Modlitwa „Ojcze nasz…” musi być odmawiana jak was nauczyłem. Przez te wszystkie wieki obrażacie Ojca Mego i zmieniacie Moje słowa, a nie tylko w tej modlitwie. KOŚCIÓŁ Mój jest waszym kościołem, a nie tylko Watykanu. Mało kto z Watykanu pytał Mnie o zdanie. To prości ludzie, tacy jak ty... rozwiń
Avatar
KING / 17 lutego 2011 o 02:15
0
[quote name='czytelnik' timestamp='1297596585' post='436886']
Arcybiskup Józef Życiński nie jest eksponatem muzealnym ażeby Go obwozić.Nie rozumiem tego wszystkiego.
[/quote]
Wytłumaczę ,cała ta impreza to akcja promocyjna rodzinnej firmy pogrzebowej czołowego lubelskiego polityka Jacka Sobczaka.Wnioskuje to z materiałów Video gdzie nazwa firmy widoczna jest przez 80% czasu .Fajny pomysł z tą trasą Wjazd do Chełma ,wyjazd z Chełma ,wjazd do Lublina.Tylko jak będzie przejazd z KUL do Katedry nie zapomnijcie o banerze na dachu karawanu
[quote name='czytelnik' timestamp='1297596585' post='436886']
Arcybiskup Józef Życiński nie jest eksponatem muzealnym ażeby Go obwozić.Nie rozumiem tego wszystkiego.
[/quote]
Wytłumaczę ,cała ta impreza to akcja promocyjna rodzinnej firmy pogrzebowej czołowego lubelskiego polityka Jacka Sobczaka.Wnioskuje to z materiałów Video gdzie nazwa firmy widoczna jest przez 80% czasu .Fajny pomysł z tą trasą Wjazd do Chełma ,wyjazd z Chełma ,wjazd do Lublina.Tylko jak będzie przejazd z KUL do Katedry nie zap... rozwiń
Avatar
Telesfor / 15 lutego 2011 o 09:49
0
Annaaszowy orszak poniesie duszę miłującą judaszy pieśnią funcyjnych getta lubelwskiego pod próg niebiosPileckiego
Avatar
bambuczko / 15 lutego 2011 o 09:10
0
Ludzie, umarł człowiek. Darujcie sobie chociaż na chwile te niemiłe komentarze. A gdyby ktoś zmarł z waszej rodziny i inni pluliby np na wasza matke, czy ojca, to przyjemnie by wam bylo?
Avatar
MEFISTO / 14 lutego 2011 o 22:30
0
[color="#4B0082"]FATALE HIT:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy Kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!
Nie jest to jedyny i pierwszy przypadek, a naglośniony niczym katastrofa w Smoleńsku (10.IV.2010).
W owym czasie [color="#FF0000"]zmarł Władysław Gomółka [/color](były I Sekretarz PZPR-u) i [color="#FF0000"]jego pogrzeb trafił do kabaretów [/color](J. Doborwolski), a były to lata 1980-te. Ludziska płaciły za bilety, biły brawo i lały ze śmiechu, a satyryk pointował, że[color="#FF0000"] pogrzeb był bardzo udany i mają [/color](TVP)[color="#FF0000"]powtarzać[/color].
KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC pozwoli sobie wspomnieć [color="#FF0000"]śmierć JP 2[/color] – można do woli i w Świętym Spokoju [color="#FF0000"]słuchać relacji w wydaniu red. Piotra Kraśki i Jacka Pałasińskiego [/color]w efekcie [color="#FF0000"]nie wiele różniących się od kabaretu – z tym, że za darmo i nikt się nie śmieje[/color]. Można też kupić sobie CD na wieczną Pamiątkę!, a TVP i tak nie da zapomnieć, bo[color="#FF0000"] co chwilę puszcza kawałki FATALE HIT JP 2 i to w okresie konsumpcji KULacji i nie jeden na cześć JP 2 puścił pawia![/color]Nie tak dawno sam Axcelencja lubelski – okres smutku smoleńskiego -[color="#FF0000"] nawoływał do radości i optymizmu[/color], bo to jest cecha katolików!
Aby Naród nie siadł psychicznie KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC proponuje zaprosić lub wynająć bez żadnej zwłoki [color="#FF0000"]do asysty i obnoszenia Zwłok [/color](niczym JP 2)[color="#FF0000"] Ministerstwo Głupich Kroków [/color]– takie [color="#FF0000"]KUL[/color]-awe Ministerstwo, a to z KULei [color="#FF0000"]podniesie rangę Uroczystości dodając jej odrobinę Optymizmu[/color] – KAT-olickiego.

Obracając się w Świecie[color="#FF0000"] KANIBALIZMU [/color](„[color="#FF0000"]wziął chleb... i rzekł <<To Jest Ciało Moje>[/color][color="#FF0000"]>[/color]”) i
[color="#FF0000"]WAMPIRYZMU[/color] („[color="#FF0000"]wziął kielich.. i rzekł <<To Jest Krew Moja[/color][color="#FF0000"]>>[/color]”) i to KANIBALIZMU z WAMPIRYZMEM urojonego - taka[color="#FF0000"] Ostatnia KUL-acja [/color]- bo: Ciało Pańskie nie jest ciałem - czyli Kanibalizm po wegetariańsku! -, a Krew Pańska nie jest krwią ...[color="#FF0000"]ZATRACA SIĘ POCZUCIE RZECZYWISTOŚCI [/color]panujące w Vatykańskiej Firmie od ponad 2000 lat, [color="#FF0000"]CO ZAWARŁ W SWOICH DZIEŁACH JP 2 „ŁĄCZĄC NIEBO Z ZIEMIĄ[/color]...”
A Lud Boży: „[color="#FF0000"]Ciało Pańskie[/color]” - „[color="#FF0000"]AMEN[/color]”!

Jest to KUL-awa Żenada!

Jako, że zjedzie się cała Świta Kumpli po fachu: [color="#FF0000"]Prymas Polski – Emeryt Ks. Kardynał Józef Glemp – 2x na Liście Wildsteina; Obecny Prymas Polski Ks. Abp. Józef Kowalczyk 15x na Liście... były Prymas Heniek Muszyński 4x na Liście Wildsteina..., ("FILOZOF"; "GLON"....)[/color], w 2009 r. przed Bożym Ciałem IPN opublikował nawet [color="#FF0000"]SB-cką Teczkę JP 2 - nikomu nie przeszkadza, że SB-ckie ręce rozdają ciało pańskie, błogosławią...[/color]

Pomni na Credo „[color="#FF0000"]Wierzę w jednego B(L)OGA[/color]”; „[color="#FF0000"]WIERZĘ W B(L)OGA OJCA[/color]...”;
pomni na Dekalog mówiący „[color="#FF0000"]Nie będziesz miał B(L)OGÓW cudzych przede mną[/color]”
należy odśpiewać najnowszą [color="#FF0000"]Polską Litanię Do Wszystkich Św[/color][color="#FF0000"].[/color](irniętych) [color="#FF0000"]SB-ków[/color]:
Po urzędowym wstępie form grzecznościowo-powitalnych (Kyrie eleison...) następują wezwania:
[color="#FF0000"]Św. Filozofie,
Św. Glonie.
Św. Józefie.[/color]..( a tu cała galeria Józków w KULejce: Glemp, Kowalczyk, Życiński...)
[color="#FF0000"]Św. Henryku....
Św. Karolu.... [/color]i tylko jeden problem z odzewem publiczności MÓDL SIĘ ZA NAMI czy ZMIŁUJ SIĘ NAD NAMI, a może WYBAW NAS PANIE?

Całą zaś [color="#FF0000"]KUL-awą Żenadę zgłosić należy do ESK 2016 [/color]– zwycięstwo murowane!

Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: [color="#FF0000"]KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW [/color]- czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami.

Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI – [color="#FF0000"]Oni są Śmieszni!

Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r.

Zostańcie z B(L)OGIEM[/color]Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.***

(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW) [/color]
[color="#4B0082"]FATALE HIT:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy Kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!
Nie jest to jedyny i pierwszy przypadek, a naglośniony niczym katastrofa w Smoleńsku (10.IV.2010).
W owym czasie [color="#FF0000"]zma... rozwiń
Avatar
smper / 14 lutego 2011 o 20:41
0
Oj Ludziska nawet zmarłego nie uszanujecie ,oznaka że się zbliża wiosna,wali wam w dekle ...
Avatar
Jan / 14 lutego 2011 o 20:04
0
A zabierać go sobie na Wawel,po co on nam tu ? Zeszły chamsko wywalił O.Henryka Cieniucha z Poczekajki,gdy ten był w Rzymie;spacyfikował KUL totalnie zażydzajac go.
Avatar
ut / 14 lutego 2011 o 16:09
0
A kiedy trumna będzie w Poizdowie, a kiedy w Moszenkach?
Avatar
ann / 14 lutego 2011 o 12:10
0
Myślę, że osoby odpowiedzialne za stronę Sanktuarium w Wąwolnicy nie będą miały mi za złe jeśli polecę tę stronę - przy informacji o śmierci Arcybiskupa można posłuchać homilii wygłoszonej na dorocznej uroczystości w Sanktuarium. Wg mnie jest to bardzo piękne i pouczające kazanie. Zaznaczam - wg mnie...
Avatar
Gość / 14 lutego 2011 o 11:00
0
ale oszołomstwo tu panuje, czyzby ktoś dostał w psychiatryku kompa
Avatar
m / 14 lutego 2011 o 06:29
0
Przykro mi, ale biskup Zyciński jest już w piekle !

Pan Jezus:
NIECH SIĘ ŚWIĘCI IMIĘ TWOJE.
W NIEBIE JEST KRÓLESTWO TWOJE,
PROSIMY CIĘ PRZYNIEŚ KRÓLESTWO TWOJE NA ZIEMIĘ.
BĄDŹ WOLA TWOJA TERAZ I NA WIEKI.

Modlitwa „Ojcze nasz…” musi być odmawiana jak was nauczyłem. Przez te wszystkie wieki obrażacie Ojca Mego i zmieniacie Moje słowa, a nie tylko w tej modlitwie. KOŚCIÓŁ Mój jest waszym kościołem, a nie tylko Watykanu. Mało kto z Watykanu pytał Mnie o zdanie. To prości ludzie, tacy jak ty i tobie podobni zobaczyliście błędy uczonych w piśmie. Jeden chce być mądrzejszy przez drugiego. Ponakładali sobie na głowy, przeróżne wieże, turbany i korony , a na Mojej głowie zostawili koronę cierniową, abym dalej cierpiał. No cóż, taka Moja rola w waszym życiu- cierpieć za wasze nieskończone, wyrafinowane i wymyślone grzechy. Ale każdy z was stanie przede Mną nagi, jak wasz biskup który stracił życie ziemskie. Przez swoją pychę na ziemi - stracił życie wieczne. Ja przywitałem go bez korony - tak jak chciał, i zobaczył Mnie jako sługę – tak jak chciał, ale tylko zobaczył Mnie bo dalej potoczyły się jego losy według jego planów oraz jego pana Lucyfera. Nikt nie może służyć dwóm bogom. Dlatego też poszedł do swojego pana u którego będzie najgorszym sługą. Tak, wszystkiemu złemu winien jest Mój KOŚCIÓŁ. Ja przychodzę do Mojego KOŚCIOŁA - proszę, błagam i płaczę a urzędnicy w Moim KOŚCIELE dekorują swoje piersi, dekorują swoje głowy oraz ubiór, natomiast - Mnie Boga zostawiają nagiego na Krzyżu z koroną cierniową. W waszym dniu role odwracają się. Ja stoję przed wami w koronie wiecznej chwały i w stroju królewskim, a wy przede Mną wijecie się nadzy. Tylko jest ta różnica: Ja w waszym świecie dla każdego jestem nagi pewną ilość lat, a wy jesteście nadzy całą wieczność.
Mieczysławo - pisz, pisz jak mówiłem w ORĘDZIU NOWOROCZNYM - ZEZWALAM NA GŁOSZENIE CHWAŁY MOJEJ RÓŻNYMI SPOSOBAMI, A WY LUDZIE WIELE ZYSKALIBYŚCIE GDYBYM ZOSTAŁ WASZYM KRÓLEM UKORONOWANYM OFICJALNIE PRZEZ WŁADZE KOŚCIELNE I ŚWIECKIE. Wtedy powiedzielibyście: O TO KRÓL KTÓRY ZAPROWADZI POKÓJ NA ZIEMI. Ja będę Królem niewymagającym służby. Ja będę Królem pośród Moich braci i sióstr. Tak wam dopomóż Bóg.
Jezus Chrystus Król Wszechświata."

Nawracajcie się ludzie bo to ostatni rok nadzieji, módlcie się za księży, a wy duchowni zacznijcie w końcu słuchać i pytać Boga i papieża co jest słuszne!!!
Przykro mi, ale biskup Zyciński jest już w piekle !

Pan Jezus:
NIECH SIĘ ŚWIĘCI IMIĘ TWOJE.
W NIEBIE JEST KRÓLESTWO TWOJE,
PROSIMY CIĘ PRZYNIEŚ KRÓLESTWO TWOJE NA ZIEMIĘ.
BĄDŹ WOLA TWOJA TERAZ I NA WIEKI.

Modlitwa „Ojcze nasz…” musi być odmawiana jak was nauczyłem. Przez te wszystkie wieki obrażacie Ojca Mego i zmieniacie Moje słowa, a nie tylko w tej modlitwie. KOŚCIÓŁ Mój jest waszym kościołem, a nie tylko Watykanu. Mało kto z Watykanu pytał Mnie o zdanie. To prości ludzie, tacy jak ty... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 24

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją 2 0

27-latek, który miał trafić do więzienia ukrywał się przed mundurowymi. W piątek zauważył go policjant.

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim 9 1

7 grill barów w Lublinie i okolicy - podpowiadamy, gdzie warto podjechać, żeby dobrze lub bardzo dobrze zjeść. W Lublinie i regionie. Podpowiadamy 7 adresów, które osobiście sprawdziliśmy

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti
4 września 2018, 19:00

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti 2 0

Co Gdzie Kiedy. 4 września o godz. 19 na scenie klubu Graffiti (al. Piłsudskiego 13) wystąpią zespoły Vader, Marduk i goście.

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom 8 5

Poważnie chory 81-latek wyszedł z domu i nie wrócił. Policjanci przeczesywali miasto i las. W końcu udało się go znaleźć.

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu 0 5

11-letnia dziewczynka trafiła do szpitala po tym jak w auto w którym jechała uderzył inny samochód.

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami
film

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami 20 8

- Czy w ruinie, gdzie dykta zastępuje szyby, a dziury w ścianach mają wielkość pięści, montowanie kamer to najpilniejsza potrzeba? - pytają oburzeni mieszkańcy bloku socjalnego w Płocku.

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia]
galeria

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia] 34 12

W piątek można było premierowo zobaczyć nowe widowisko „Anioły lubelskie” w fontannie na pl. Litewskim.

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter 1 5

Rozmowa Z Rafałem Wójcikiem, trenerem Górnika Łęczna

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki?

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki? 9 21

Drogi są jak tętnice: dziurawe i pozapychane szybko prowadzą do zawału. Czy grozi nam wizyta u auto-kardiologa? Chyba nie, bo w naszym regionie inwestycje są realizowane na każdej kategorii dróg: od krajowych do gminnych. Wciąż jednak daleko nam do Śląska czy Wielkopolski, gdzie infrastruktura drogowa jest już na poziomie europejskim.

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia
zdjęcia
galeria

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia 7 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Dominik Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 8

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 10 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 4 20

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!