Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

13 lutego 2011 r.
9:59
Edytuj ten wpis

Uroczystości pogrzebowe abp. Józefa Życińskiego

0 24 A A
Krypta "biskupów”. Tu będzie miejsce spoczynku metropolity lubelskiego. (Wojciech Nieśpiałowski)
Krypta \"biskupów”. Tu będzie miejsce spoczynku metropolity lubelskiego. (Wojciech Nieśpiałowski)

Metropolita lubelski zostanie pochowany w krypcie archikatedry lubelskiej w sobotę 19 lutego. Mszę poprowadzi nuncjusz apostolski w Polsce abp Celestino Migliore. Kazanie wygłosi metropolita warszawski abp Kazimierz Nycz.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W piątek msza św. pogrzebowa pod przewodnictwem abp. Józefa Kowalczyka została odprawiona w kościele św. Stanisława w Rzymie. Tam, do momentu przetransportowania do Polski ciała abp. Józefa Życińskiego, będzie wystawiona trumna. Wierni mogą oddawać hołd zmarłemu metropolicie lubelskiemu przez całą niedzielę, od godz. 8 do 22.

We wszystkich parafiach archidiecezji lubelskiej odprawiane są msze święte i odmawiane modlitwy w intencji zmarłego metropolity. Wierni wpisują się do ksiąg kondolencyjnych, które wyłożone są m.in. w archikatedrze lubelskiej, siedzibie kurii i w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim.

Do tarnowskiej katedry trumna z ciałem abp. Życińskiego zostanie przywieziona we wtorek 15 lutego w godzinach popołudniowych - podaje archidiecezja lubelska.

W środę 16 lutego trumna z ciałem abp. Życińskiego zostanie przewieziona z Chełma do Lublina. Trafi najpierw do lubelskiego seminarium duchownego, skąd w czwartek 17 lutego nastąpi jej przewiezienie do Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

W piątek 18 lutego o godz. 12.15 na KUL zostanie odprawiona uroczysta msza św. żałobna. O godz. 14 nastąpi wyjście konduktu z kościoła KUL, przejście Alejami Racławickimi, ulicą Krakowskie Przedmieście i ul. Królewską do archikatedry lubelskiej.

Główne uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę 19 lutego o godzinie 11. Arcybiskup Życiński zostanie pochowany w krypcie archikatedry lubelskiej.

Harmonogram uroczystości pogrzebowych ks. Arcybiskupa Józefa Życińskiego (wg strony Archdiecezji Lubelskiej)

Środa 16 lutego

18.00 - Msza św. żałobna w Bazylice Mariackiej w Chełmie

Czwartek 17 lutego

16.00 - wyjazd z Seminarium Duchownego i przejazd na KUL


Piątek 18 lutego

12.15 - Msza św. w kościele KUL

14.00 - wyjście konduktu z kościoła KUL, przejście al. Racławickimi, ul. Krakowskie Przedmieście, Deptakiem, ul. Królewską do Archikatedry

15.15 - Msza św. żałobna z udziałem młodzieży. Przewodniczy ks. bp Artur Miziński.

18.15 - Nieszpory za zmarłych z udziałem Kapituły Archikatedralnej.

19.00 - Msza św. żałobna z udziałem osób życia konsekrowanego. Przewodniczy ks. bp Józef Wróbel.


Sobota 19 lutego

11.00 - Msza św. pogrzebowa. Po zakończeniu Mszy św. procesjonalne przeniesienie ciała (pl. Katedralny, ul. Królewska) do krypt w Archikatedrze oraz złożenie ciała w miejscu wiecznego spoczynku.


Komentarze 24

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
KING / 17 lutego 2011 o 02:15
0
[quote name='czytelnik' timestamp='1297596585' post='436886']
Arcybiskup Józef Życiński nie jest eksponatem muzealnym ażeby Go obwozić.Nie rozumiem tego wszystkiego.
[/quote]
Wytłumaczę ,cała ta impreza to akcja promocyjna rodzinnej firmy pogrzebowej czołowego lubelskiego polityka Jacka Sobczaka.Wnioskuje to z materiałów Video gdzie nazwa firmy widoczna jest przez 80% czasu .Fajny pomysł z tą trasą Wjazd do Chełma ,wyjazd z Chełma ,wjazd do Lublina.Tylko jak będzie przejazd z KUL do Katedry nie zapomnijcie o banerze na dachu karawanu
[quote name='czytelnik' timestamp='1297596585' post='436886']
Arcybiskup Józef Życiński nie jest eksponatem muzealnym ażeby Go obwozić.Nie rozumiem tego wszystkiego.
[/quote]
Wytłumaczę ,cała ta impreza to akcja promocyjna rodzinnej firmy pogrzebowej czołowego lubelskiego polityka Jacka Sobczaka.Wnioskuje to z materiałów Video gdzie nazwa firmy widoczna jest przez 80% czasu .Fajny pomysł z tą trasą Wjazd do Chełma ,wyjazd z Chełma ,wjazd do Lublina.Tylko jak będzie przejazd z KUL do Katedry nie zap... rozwiń
Avatar
Telesfor / 15 lutego 2011 o 09:49
0
Annaaszowy orszak poniesie duszę miłującą judaszy pieśnią funcyjnych getta lubelwskiego pod próg niebiosPileckiego
Avatar
bambuczko / 15 lutego 2011 o 09:10
0
Ludzie, umarł człowiek. Darujcie sobie chociaż na chwile te niemiłe komentarze. A gdyby ktoś zmarł z waszej rodziny i inni pluliby np na wasza matke, czy ojca, to przyjemnie by wam bylo?
Avatar
MEFISTO / 14 lutego 2011 o 22:30
0
[color="#4B0082"]FATALE HIT:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy Kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!
Nie jest to jedyny i pierwszy przypadek, a naglośniony niczym katastrofa w Smoleńsku (10.IV.2010).
W owym czasie [color="#FF0000"]zmarł Władysław Gomółka [/color](były I Sekretarz PZPR-u) i [color="#FF0000"]jego pogrzeb trafił do kabaretów [/color](J. Doborwolski), a były to lata 1980-te. Ludziska płaciły za bilety, biły brawo i lały ze śmiechu, a satyryk pointował, że[color="#FF0000"] pogrzeb był bardzo udany i mają [/color](TVP)[color="#FF0000"]powtarzać[/color].
KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC pozwoli sobie wspomnieć [color="#FF0000"]śmierć JP 2[/color] – można do woli i w Świętym Spokoju [color="#FF0000"]słuchać relacji w wydaniu red. Piotra Kraśki i Jacka Pałasińskiego [/color]w efekcie [color="#FF0000"]nie wiele różniących się od kabaretu – z tym, że za darmo i nikt się nie śmieje[/color]. Można też kupić sobie CD na wieczną Pamiątkę!, a TVP i tak nie da zapomnieć, bo[color="#FF0000"] co chwilę puszcza kawałki FATALE HIT JP 2 i to w okresie konsumpcji KULacji i nie jeden na cześć JP 2 puścił pawia![/color]Nie tak dawno sam Axcelencja lubelski – okres smutku smoleńskiego -[color="#FF0000"] nawoływał do radości i optymizmu[/color], bo to jest cecha katolików!
Aby Naród nie siadł psychicznie KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC proponuje zaprosić lub wynająć bez żadnej zwłoki [color="#FF0000"]do asysty i obnoszenia Zwłok [/color](niczym JP 2)[color="#FF0000"] Ministerstwo Głupich Kroków [/color]– takie [color="#FF0000"]KUL[/color]-awe Ministerstwo, a to z KULei [color="#FF0000"]podniesie rangę Uroczystości dodając jej odrobinę Optymizmu[/color] – KAT-olickiego.

Obracając się w Świecie[color="#FF0000"] KANIBALIZMU [/color](„[color="#FF0000"]wziął chleb... i rzekł <<To Jest Ciało Moje>[/color][color="#FF0000"]>[/color]”) i
[color="#FF0000"]WAMPIRYZMU[/color] („[color="#FF0000"]wziął kielich.. i rzekł <<To Jest Krew Moja[/color][color="#FF0000"]>>[/color]”) i to KANIBALIZMU z WAMPIRYZMEM urojonego - taka[color="#FF0000"] Ostatnia KUL-acja [/color]- bo: Ciało Pańskie nie jest ciałem - czyli Kanibalizm po wegetariańsku! -, a Krew Pańska nie jest krwią ...[color="#FF0000"]ZATRACA SIĘ POCZUCIE RZECZYWISTOŚCI [/color]panujące w Vatykańskiej Firmie od ponad 2000 lat, [color="#FF0000"]CO ZAWARŁ W SWOICH DZIEŁACH JP 2 „ŁĄCZĄC NIEBO Z ZIEMIĄ[/color]...”
A Lud Boży: „[color="#FF0000"]Ciało Pańskie[/color]” - „[color="#FF0000"]AMEN[/color]”!

Jest to KUL-awa Żenada!

Jako, że zjedzie się cała Świta Kumpli po fachu: [color="#FF0000"]Prymas Polski – Emeryt Ks. Kardynał Józef Glemp – 2x na Liście Wildsteina; Obecny Prymas Polski Ks. Abp. Józef Kowalczyk 15x na Liście... były Prymas Heniek Muszyński 4x na Liście Wildsteina..., ("FILOZOF"; "GLON"....)[/color], w 2009 r. przed Bożym Ciałem IPN opublikował nawet [color="#FF0000"]SB-cką Teczkę JP 2 - nikomu nie przeszkadza, że SB-ckie ręce rozdają ciało pańskie, błogosławią...[/color]

Pomni na Credo „[color="#FF0000"]Wierzę w jednego B(L)OGA[/color]”; „[color="#FF0000"]WIERZĘ W B(L)OGA OJCA[/color]...”;
pomni na Dekalog mówiący „[color="#FF0000"]Nie będziesz miał B(L)OGÓW cudzych przede mną[/color]”
należy odśpiewać najnowszą [color="#FF0000"]Polską Litanię Do Wszystkich Św[/color][color="#FF0000"].[/color](irniętych) [color="#FF0000"]SB-ków[/color]:
Po urzędowym wstępie form grzecznościowo-powitalnych (Kyrie eleison...) następują wezwania:
[color="#FF0000"]Św. Filozofie,
Św. Glonie.
Św. Józefie.[/color]..( a tu cała galeria Józków w KULejce: Glemp, Kowalczyk, Życiński...)
[color="#FF0000"]Św. Henryku....
Św. Karolu.... [/color]i tylko jeden problem z odzewem publiczności MÓDL SIĘ ZA NAMI czy ZMIŁUJ SIĘ NAD NAMI, a może WYBAW NAS PANIE?

Całą zaś [color="#FF0000"]KUL-awą Żenadę zgłosić należy do ESK 2016 [/color]– zwycięstwo murowane!

Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: [color="#FF0000"]KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW [/color]- czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami.

Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI – [color="#FF0000"]Oni są Śmieszni!

Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r.

Zostańcie z B(L)OGIEM[/color]Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.***

(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW) [/color]
[color="#4B0082"]FATALE HIT:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy Kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!
Nie jest to jedyny i pierwszy przypadek, a naglośniony niczym katastrofa w Smoleńsku (10.IV.2010).
W owym czasie [color="#FF0000"]zma... rozwiń
Avatar
smper / 14 lutego 2011 o 20:41
0
Oj Ludziska nawet zmarłego nie uszanujecie ,oznaka że się zbliża wiosna,wali wam w dekle ...
Avatar
Jan / 14 lutego 2011 o 20:04
0
A zabierać go sobie na Wawel,po co on nam tu ? Zeszły chamsko wywalił O.Henryka Cieniucha z Poczekajki,gdy ten był w Rzymie;spacyfikował KUL totalnie zażydzajac go.
Avatar
ut / 14 lutego 2011 o 16:09
0
A kiedy trumna będzie w Poizdowie, a kiedy w Moszenkach?
Avatar
ann / 14 lutego 2011 o 12:10
0
Myślę, że osoby odpowiedzialne za stronę Sanktuarium w Wąwolnicy nie będą miały mi za złe jeśli polecę tę stronę - przy informacji o śmierci Arcybiskupa można posłuchać homilii wygłoszonej na dorocznej uroczystości w Sanktuarium. Wg mnie jest to bardzo piękne i pouczające kazanie. Zaznaczam - wg mnie...
Avatar
Gość / 14 lutego 2011 o 11:00
0
ale oszołomstwo tu panuje, czyzby ktoś dostał w psychiatryku kompa
Avatar
m / 14 lutego 2011 o 06:29
0
Przykro mi, ale biskup Zyciński jest już w piekle !

Pan Jezus:
NIECH SIĘ ŚWIĘCI IMIĘ TWOJE.
W NIEBIE JEST KRÓLESTWO TWOJE,
PROSIMY CIĘ PRZYNIEŚ KRÓLESTWO TWOJE NA ZIEMIĘ.
BĄDŹ WOLA TWOJA TERAZ I NA WIEKI.

Modlitwa „Ojcze nasz…” musi być odmawiana jak was nauczyłem. Przez te wszystkie wieki obrażacie Ojca Mego i zmieniacie Moje słowa, a nie tylko w tej modlitwie. KOŚCIÓŁ Mój jest waszym kościołem, a nie tylko Watykanu. Mało kto z Watykanu pytał Mnie o zdanie. To prości ludzie, tacy jak ty i tobie podobni zobaczyliście błędy uczonych w piśmie. Jeden chce być mądrzejszy przez drugiego. Ponakładali sobie na głowy, przeróżne wieże, turbany i korony , a na Mojej głowie zostawili koronę cierniową, abym dalej cierpiał. No cóż, taka Moja rola w waszym życiu- cierpieć za wasze nieskończone, wyrafinowane i wymyślone grzechy. Ale każdy z was stanie przede Mną nagi, jak wasz biskup który stracił życie ziemskie. Przez swoją pychę na ziemi - stracił życie wieczne. Ja przywitałem go bez korony - tak jak chciał, i zobaczył Mnie jako sługę – tak jak chciał, ale tylko zobaczył Mnie bo dalej potoczyły się jego losy według jego planów oraz jego pana Lucyfera. Nikt nie może służyć dwóm bogom. Dlatego też poszedł do swojego pana u którego będzie najgorszym sługą. Tak, wszystkiemu złemu winien jest Mój KOŚCIÓŁ. Ja przychodzę do Mojego KOŚCIOŁA - proszę, błagam i płaczę a urzędnicy w Moim KOŚCIELE dekorują swoje piersi, dekorują swoje głowy oraz ubiór, natomiast - Mnie Boga zostawiają nagiego na Krzyżu z koroną cierniową. W waszym dniu role odwracają się. Ja stoję przed wami w koronie wiecznej chwały i w stroju królewskim, a wy przede Mną wijecie się nadzy. Tylko jest ta różnica: Ja w waszym świecie dla każdego jestem nagi pewną ilość lat, a wy jesteście nadzy całą wieczność.
Mieczysławo - pisz, pisz jak mówiłem w ORĘDZIU NOWOROCZNYM - ZEZWALAM NA GŁOSZENIE CHWAŁY MOJEJ RÓŻNYMI SPOSOBAMI, A WY LUDZIE WIELE ZYSKALIBYŚCIE GDYBYM ZOSTAŁ WASZYM KRÓLEM UKORONOWANYM OFICJALNIE PRZEZ WŁADZE KOŚCIELNE I ŚWIECKIE. Wtedy powiedzielibyście: O TO KRÓL KTÓRY ZAPROWADZI POKÓJ NA ZIEMI. Ja będę Królem niewymagającym służby. Ja będę Królem pośród Moich braci i sióstr. Tak wam dopomóż Bóg.
Jezus Chrystus Król Wszechświata."

Nawracajcie się ludzie bo to ostatni rok nadzieji, módlcie się za księży, a wy duchowni zacznijcie w końcu słuchać i pytać Boga i papieża co jest słuszne!!!
Przykro mi, ale biskup Zyciński jest już w piekle !

Pan Jezus:
NIECH SIĘ ŚWIĘCI IMIĘ TWOJE.
W NIEBIE JEST KRÓLESTWO TWOJE,
PROSIMY CIĘ PRZYNIEŚ KRÓLESTWO TWOJE NA ZIEMIĘ.
BĄDŹ WOLA TWOJA TERAZ I NA WIEKI.

Modlitwa „Ojcze nasz…” musi być odmawiana jak was nauczyłem. Przez te wszystkie wieki obrażacie Ojca Mego i zmieniacie Moje słowa, a nie tylko w tej modlitwie. KOŚCIÓŁ Mój jest waszym kościołem, a nie tylko Watykanu. Mało kto z Watykanu pytał Mnie o zdanie. To prości ludzie, tacy jak ty... rozwiń
Avatar
KING / 17 lutego 2011 o 02:15
0
[quote name='czytelnik' timestamp='1297596585' post='436886']
Arcybiskup Józef Życiński nie jest eksponatem muzealnym ażeby Go obwozić.Nie rozumiem tego wszystkiego.
[/quote]
Wytłumaczę ,cała ta impreza to akcja promocyjna rodzinnej firmy pogrzebowej czołowego lubelskiego polityka Jacka Sobczaka.Wnioskuje to z materiałów Video gdzie nazwa firmy widoczna jest przez 80% czasu .Fajny pomysł z tą trasą Wjazd do Chełma ,wyjazd z Chełma ,wjazd do Lublina.Tylko jak będzie przejazd z KUL do Katedry nie zapomnijcie o banerze na dachu karawanu
[quote name='czytelnik' timestamp='1297596585' post='436886']
Arcybiskup Józef Życiński nie jest eksponatem muzealnym ażeby Go obwozić.Nie rozumiem tego wszystkiego.
[/quote]
Wytłumaczę ,cała ta impreza to akcja promocyjna rodzinnej firmy pogrzebowej czołowego lubelskiego polityka Jacka Sobczaka.Wnioskuje to z materiałów Video gdzie nazwa firmy widoczna jest przez 80% czasu .Fajny pomysł z tą trasą Wjazd do Chełma ,wyjazd z Chełma ,wjazd do Lublina.Tylko jak będzie przejazd z KUL do Katedry nie zap... rozwiń
Avatar
Telesfor / 15 lutego 2011 o 09:49
0
Annaaszowy orszak poniesie duszę miłującą judaszy pieśnią funcyjnych getta lubelwskiego pod próg niebiosPileckiego
Avatar
bambuczko / 15 lutego 2011 o 09:10
0
Ludzie, umarł człowiek. Darujcie sobie chociaż na chwile te niemiłe komentarze. A gdyby ktoś zmarł z waszej rodziny i inni pluliby np na wasza matke, czy ojca, to przyjemnie by wam bylo?
Avatar
MEFISTO / 14 lutego 2011 o 22:30
0
[color="#4B0082"]FATALE HIT:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy Kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!
Nie jest to jedyny i pierwszy przypadek, a naglośniony niczym katastrofa w Smoleńsku (10.IV.2010).
W owym czasie [color="#FF0000"]zmarł Władysław Gomółka [/color](były I Sekretarz PZPR-u) i [color="#FF0000"]jego pogrzeb trafił do kabaretów [/color](J. Doborwolski), a były to lata 1980-te. Ludziska płaciły za bilety, biły brawo i lały ze śmiechu, a satyryk pointował, że[color="#FF0000"] pogrzeb był bardzo udany i mają [/color](TVP)[color="#FF0000"]powtarzać[/color].
KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC pozwoli sobie wspomnieć [color="#FF0000"]śmierć JP 2[/color] – można do woli i w Świętym Spokoju [color="#FF0000"]słuchać relacji w wydaniu red. Piotra Kraśki i Jacka Pałasińskiego [/color]w efekcie [color="#FF0000"]nie wiele różniących się od kabaretu – z tym, że za darmo i nikt się nie śmieje[/color]. Można też kupić sobie CD na wieczną Pamiątkę!, a TVP i tak nie da zapomnieć, bo[color="#FF0000"] co chwilę puszcza kawałki FATALE HIT JP 2 i to w okresie konsumpcji KULacji i nie jeden na cześć JP 2 puścił pawia![/color]Nie tak dawno sam Axcelencja lubelski – okres smutku smoleńskiego -[color="#FF0000"] nawoływał do radości i optymizmu[/color], bo to jest cecha katolików!
Aby Naród nie siadł psychicznie KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC proponuje zaprosić lub wynająć bez żadnej zwłoki [color="#FF0000"]do asysty i obnoszenia Zwłok [/color](niczym JP 2)[color="#FF0000"] Ministerstwo Głupich Kroków [/color]– takie [color="#FF0000"]KUL[/color]-awe Ministerstwo, a to z KULei [color="#FF0000"]podniesie rangę Uroczystości dodając jej odrobinę Optymizmu[/color] – KAT-olickiego.

Obracając się w Świecie[color="#FF0000"] KANIBALIZMU [/color](„[color="#FF0000"]wziął chleb... i rzekł <<To Jest Ciało Moje>[/color][color="#FF0000"]>[/color]”) i
[color="#FF0000"]WAMPIRYZMU[/color] („[color="#FF0000"]wziął kielich.. i rzekł <<To Jest Krew Moja[/color][color="#FF0000"]>>[/color]”) i to KANIBALIZMU z WAMPIRYZMEM urojonego - taka[color="#FF0000"] Ostatnia KUL-acja [/color]- bo: Ciało Pańskie nie jest ciałem - czyli Kanibalizm po wegetariańsku! -, a Krew Pańska nie jest krwią ...[color="#FF0000"]ZATRACA SIĘ POCZUCIE RZECZYWISTOŚCI [/color]panujące w Vatykańskiej Firmie od ponad 2000 lat, [color="#FF0000"]CO ZAWARŁ W SWOICH DZIEŁACH JP 2 „ŁĄCZĄC NIEBO Z ZIEMIĄ[/color]...”
A Lud Boży: „[color="#FF0000"]Ciało Pańskie[/color]” - „[color="#FF0000"]AMEN[/color]”!

Jest to KUL-awa Żenada!

Jako, że zjedzie się cała Świta Kumpli po fachu: [color="#FF0000"]Prymas Polski – Emeryt Ks. Kardynał Józef Glemp – 2x na Liście Wildsteina; Obecny Prymas Polski Ks. Abp. Józef Kowalczyk 15x na Liście... były Prymas Heniek Muszyński 4x na Liście Wildsteina..., ("FILOZOF"; "GLON"....)[/color], w 2009 r. przed Bożym Ciałem IPN opublikował nawet [color="#FF0000"]SB-cką Teczkę JP 2 - nikomu nie przeszkadza, że SB-ckie ręce rozdają ciało pańskie, błogosławią...[/color]

Pomni na Credo „[color="#FF0000"]Wierzę w jednego B(L)OGA[/color]”; „[color="#FF0000"]WIERZĘ W B(L)OGA OJCA[/color]...”;
pomni na Dekalog mówiący „[color="#FF0000"]Nie będziesz miał B(L)OGÓW cudzych przede mną[/color]”
należy odśpiewać najnowszą [color="#FF0000"]Polską Litanię Do Wszystkich Św[/color][color="#FF0000"].[/color](irniętych) [color="#FF0000"]SB-ków[/color]:
Po urzędowym wstępie form grzecznościowo-powitalnych (Kyrie eleison...) następują wezwania:
[color="#FF0000"]Św. Filozofie,
Św. Glonie.
Św. Józefie.[/color]..( a tu cała galeria Józków w KULejce: Glemp, Kowalczyk, Życiński...)
[color="#FF0000"]Św. Henryku....
Św. Karolu.... [/color]i tylko jeden problem z odzewem publiczności MÓDL SIĘ ZA NAMI czy ZMIŁUJ SIĘ NAD NAMI, a może WYBAW NAS PANIE?

Całą zaś [color="#FF0000"]KUL-awą Żenadę zgłosić należy do ESK 2016 [/color]– zwycięstwo murowane!

Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: [color="#FF0000"]KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW [/color]- czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami.

Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI – [color="#FF0000"]Oni są Śmieszni!

Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r.

Zostańcie z B(L)OGIEM[/color]Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.***

(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW) [/color]
[color="#4B0082"]FATALE HIT:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy Kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!
Nie jest to jedyny i pierwszy przypadek, a naglośniony niczym katastrofa w Smoleńsku (10.IV.2010).
W owym czasie [color="#FF0000"]zma... rozwiń
Avatar
smper / 14 lutego 2011 o 20:41
0
Oj Ludziska nawet zmarłego nie uszanujecie ,oznaka że się zbliża wiosna,wali wam w dekle ...
Avatar
Jan / 14 lutego 2011 o 20:04
0
A zabierać go sobie na Wawel,po co on nam tu ? Zeszły chamsko wywalił O.Henryka Cieniucha z Poczekajki,gdy ten był w Rzymie;spacyfikował KUL totalnie zażydzajac go.
Avatar
ut / 14 lutego 2011 o 16:09
0
A kiedy trumna będzie w Poizdowie, a kiedy w Moszenkach?
Avatar
ann / 14 lutego 2011 o 12:10
0
Myślę, że osoby odpowiedzialne za stronę Sanktuarium w Wąwolnicy nie będą miały mi za złe jeśli polecę tę stronę - przy informacji o śmierci Arcybiskupa można posłuchać homilii wygłoszonej na dorocznej uroczystości w Sanktuarium. Wg mnie jest to bardzo piękne i pouczające kazanie. Zaznaczam - wg mnie...
Avatar
Gość / 14 lutego 2011 o 11:00
0
ale oszołomstwo tu panuje, czyzby ktoś dostał w psychiatryku kompa
Avatar
m / 14 lutego 2011 o 06:29
0
Przykro mi, ale biskup Zyciński jest już w piekle !

Pan Jezus:
NIECH SIĘ ŚWIĘCI IMIĘ TWOJE.
W NIEBIE JEST KRÓLESTWO TWOJE,
PROSIMY CIĘ PRZYNIEŚ KRÓLESTWO TWOJE NA ZIEMIĘ.
BĄDŹ WOLA TWOJA TERAZ I NA WIEKI.

Modlitwa „Ojcze nasz…” musi być odmawiana jak was nauczyłem. Przez te wszystkie wieki obrażacie Ojca Mego i zmieniacie Moje słowa, a nie tylko w tej modlitwie. KOŚCIÓŁ Mój jest waszym kościołem, a nie tylko Watykanu. Mało kto z Watykanu pytał Mnie o zdanie. To prości ludzie, tacy jak ty i tobie podobni zobaczyliście błędy uczonych w piśmie. Jeden chce być mądrzejszy przez drugiego. Ponakładali sobie na głowy, przeróżne wieże, turbany i korony , a na Mojej głowie zostawili koronę cierniową, abym dalej cierpiał. No cóż, taka Moja rola w waszym życiu- cierpieć za wasze nieskończone, wyrafinowane i wymyślone grzechy. Ale każdy z was stanie przede Mną nagi, jak wasz biskup który stracił życie ziemskie. Przez swoją pychę na ziemi - stracił życie wieczne. Ja przywitałem go bez korony - tak jak chciał, i zobaczył Mnie jako sługę – tak jak chciał, ale tylko zobaczył Mnie bo dalej potoczyły się jego losy według jego planów oraz jego pana Lucyfera. Nikt nie może służyć dwóm bogom. Dlatego też poszedł do swojego pana u którego będzie najgorszym sługą. Tak, wszystkiemu złemu winien jest Mój KOŚCIÓŁ. Ja przychodzę do Mojego KOŚCIOŁA - proszę, błagam i płaczę a urzędnicy w Moim KOŚCIELE dekorują swoje piersi, dekorują swoje głowy oraz ubiór, natomiast - Mnie Boga zostawiają nagiego na Krzyżu z koroną cierniową. W waszym dniu role odwracają się. Ja stoję przed wami w koronie wiecznej chwały i w stroju królewskim, a wy przede Mną wijecie się nadzy. Tylko jest ta różnica: Ja w waszym świecie dla każdego jestem nagi pewną ilość lat, a wy jesteście nadzy całą wieczność.
Mieczysławo - pisz, pisz jak mówiłem w ORĘDZIU NOWOROCZNYM - ZEZWALAM NA GŁOSZENIE CHWAŁY MOJEJ RÓŻNYMI SPOSOBAMI, A WY LUDZIE WIELE ZYSKALIBYŚCIE GDYBYM ZOSTAŁ WASZYM KRÓLEM UKORONOWANYM OFICJALNIE PRZEZ WŁADZE KOŚCIELNE I ŚWIECKIE. Wtedy powiedzielibyście: O TO KRÓL KTÓRY ZAPROWADZI POKÓJ NA ZIEMI. Ja będę Królem niewymagającym służby. Ja będę Królem pośród Moich braci i sióstr. Tak wam dopomóż Bóg.
Jezus Chrystus Król Wszechświata."

Nawracajcie się ludzie bo to ostatni rok nadzieji, módlcie się za księży, a wy duchowni zacznijcie w końcu słuchać i pytać Boga i papieża co jest słuszne!!!
Przykro mi, ale biskup Zyciński jest już w piekle !

Pan Jezus:
NIECH SIĘ ŚWIĘCI IMIĘ TWOJE.
W NIEBIE JEST KRÓLESTWO TWOJE,
PROSIMY CIĘ PRZYNIEŚ KRÓLESTWO TWOJE NA ZIEMIĘ.
BĄDŹ WOLA TWOJA TERAZ I NA WIEKI.

Modlitwa „Ojcze nasz…” musi być odmawiana jak was nauczyłem. Przez te wszystkie wieki obrażacie Ojca Mego i zmieniacie Moje słowa, a nie tylko w tej modlitwie. KOŚCIÓŁ Mój jest waszym kościołem, a nie tylko Watykanu. Mało kto z Watykanu pytał Mnie o zdanie. To prości ludzie, tacy jak ty... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 24

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Samochód wjechał pod pociąg na niestrzeżonym przejeździe. Nie żyje pięć osób
film

Samochód wjechał pod pociąg na niestrzeżonym przejeździe. Nie żyje pięć osób 9 0

Nowa Wieś Kącka (woj. dolnośląskie). Pięciu pasażerów samochodu osobowego zginęło w zderzeniu z pociągiem na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w miejscowości Nowa Wieś Kącka na Dolnym Śląsku. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

Nie ustąpiła pierwszeństwa. 18-latek na motocyklu uderzył w auto

Nie ustąpiła pierwszeństwa. 18-latek na motocyklu uderzył w auto 1 3

Kobieta kierująca audi nie ustąpiła pierwszeństwa motocykliście. Oboje trafili do szpitala.

Święto Dzielnicy Czuby Południowe 2019
19 czerwca 2019, 16:00

Święto Dzielnicy Czuby Południowe 2019 0 0

Dzielnicowy Dom Kultury Czuby Południowe i Rada Dzielnicy zapraszają mieszkańców Czubów Południowych na wspólne, radosne świętowanie. Organizatorzy zapraszają w środę, 19 czerwca od godz. 16 na tereny zielone Parku Jana Pawła II. Będzie się działo!

Lubelskie: Dwie osoby utonęły. Nie żyje 29 i 61-latek

Lubelskie: Dwie osoby utonęły. Nie żyje 29 i 61-latek 30 10

W sobotę na terenie woj. lubelskiego utonęły dwie osoby.

Bal Ósmoklasistów w Prywatnej Szkole Podstawowej im. Królowej Jadwigi w Lublinie
zdjęcia
galeria

Bal Ósmoklasistów w Prywatnej Szkole Podstawowej im. Królowej Jadwigi w Lublinie 0 1

W piątek ósmoklasiści z Prywatna Szkoła Podstawowa i Liceum im. Królowej Jadwigi w Lublinie bawili się na balu.

Małe Inne Brzmienia - warsztaty dla dzieci i młodzieży
27 czerwca 2019, 0:00

Małe Inne Brzmienia - warsztaty dla dzieci i młodzieży 0 0

Tradycyjnie, równolegle z festiwalem Wschód Kultury – Inne Brzmienia, który w tym roku odbędzie się w dniach 27-30 czerwca, organizatorzy zapraszają także na Małe Inne Brzmienia, czyli cykl warsztatów i zajęć muzycznych dla dzieci i młodzieży.

Tajemnicza śmierć matki sześciorga dzieci [wideo]
film

Tajemnicza śmierć matki sześciorga dzieci [wideo] 9 4

Ciało matki sześciorga dzieci znaleziono w zaroślach kilka kilometrów od domu. Policja zatrzymała podejrzanego o zbrodnię, ale niewykluczone, że wkrótce wyjdzie na wolność. Czy sprawa może mieć drugie dno?

Zjazd Dużych Rodzin w Lubartowie. Premier: "Nie ma przyszłości Państwa Polskiego bez przyszłości rodzin"
zdjęcia, wideo
galeria

Zjazd Dużych Rodzin w Lubartowie. Premier: "Nie ma przyszłości Państwa Polskiego bez przyszłości rodzin" 0 4

W tym roku do Lubartowa przyjechali goście aż z 98 gmin z całej Polski. W tym niemal z każdego dużego miasta. Były rodziny z Gdyni, Poznania, Wrocławia, Szczecina. Był również premier Mateusz Morawiecki.

"Piknik nad wodą". Będą zawody wędkarskie dla niepełnosprawnych dzieci

"Piknik nad wodą". Będą zawody wędkarskie dla niepełnosprawnych dzieci 0 1

Około 100 dzieci i młodzieży w tym goście z Ukrainy, z okolic Sokala wezmą dziś udział w "Pikniku nad wodą" w Kraśniku. Każdy z uczestników spławikowych zawodów wędkarskich nad zalewem otrzyma nagrodę. Bez względu na ilość złowionych ryb.

Pożar budowanego apartamentowca w centrum Lublina. To było podpalenie? [zdjęcia]
galeria
film

Pożar budowanego apartamentowca w centrum Lublina. To było podpalenie? [zdjęcia] 56 37

Kłęby czarnego dymu było widać z daleka. W nocy wybuchł pożar na budowie apartamentowaca Unia Art Residence przy Al. Racławickich.

Lublinianka - Huczwa 2:3. Dramatyczny mecz na Wieniawie (zdjęcia)
galeria

Lublinianka - Huczwa 2:3. Dramatyczny mecz na Wieniawie (zdjęcia) 0 3

Huczwa niespodziewanie pokonała na stadionie przy ul. Leszczyńskiego Lubliniankę 3:2. Trzy punkty na niewiele się jednak zdały, bo beniaminek i tak musi pogodzić się ze spadkiem

MŚ U-20: Ukraina wygrała w finale z Koreą Południową 3:1 (wideo)
film

MŚ U-20: Ukraina wygrała w finale z Koreą Południową 3:1 (wideo) 0 0

Ukraina wygrała z Koreą Południową 3:1 w finale mistrzostw świata U-20, który rozegrano w Łodzi. Koreańczycy objęli prowadzenie w 5. minucie spotkania, gdy Lee Kangin wykorzystał rzut karny. Bohaterem Ukraińców został Władysław Supriaga. Napastnik Dynama Kijów strzelił 2 gole. W 89. minucie meczu bramkę na 3:1 zdobył Giorgi Tsitaishvili i przypieczętował zwycięstwo Ukraińców.