Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

15 maja 2009 r.
18:33
Edytuj ten wpis

Ursus poszedł na złom, likwidatorzy idą pod sąd

0 26 A A

Niegospodarność - tak prokuratura określa działania ludzi, którzy zajmowali się interesami Odlewni Żeliwa w Lublinie. Potężna niegdyś firma poszła na złom.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Dziś - po pięcioletnim śledztwie - Prokuratora Okręgowa w Lublinie przesłała do sądu akt oskarżenia. - Obejmuje pięć osób: likwidatorów i udziałowców odlewni - mówi Beata Syk-Jankowska, rzecznik prokuratury.

Śledztwo rozpoczęło się od doniesienia złożonego przez Piotra B. - udziałowca i likwidatora odlewni; na Tomasza D. - poprzedniego likwidatora tej firmy. Ten pierwszy zapewne nie spodziewał się, że sam usłyszy prokuratorskie zarzuty i wraz z Tomaszem D. trafi na ławę oskarżonych.

Prokuratorzy prześledzili transakcje odlewni prowadzone od 2000 roku. Ich zdaniem, z dokumentów finansowych wyłania się obraz firmy, która sprzedawała majątek poniżej wartości, zawierała umowy przynoszące jej straty.

Zakwestionowane przez śledczych transakcje dotyczyły milionów złotych, jak również o wiele mniejszych kwot.

I tak Tomasz K., pierwszy z oskarżonych likwidatorów, bez licytacji sprzedał urządzenia odlewnicze. Nabywca zapłacił za nie jak za złom - 550 tys. zł, a były warte prawie 4 mln zł.

Mało tego. Likwidator sprzedał należącego do firmy passata swojej żonie za 40 tys. zł. Prokuratura uważa, że cena była zaniżona. Potem - działając w imieniu odlewni - wydzierżawił od małżonki samochód za 2,2 tys. zł miesięcznie. Firma zapłaciła za dzierżawę ponad 50 tys. zł.

Kolejny oskarżony Tomasz D. zawarł umowę na przechowywanie archiwum odlewni z firmą należącą do Piotra B., udziałowca odlewni i późniejszego jej likwidatora. Usługa kosztowała ponad 400 tys. zł. W rzeczywistości dokumenty nie opuściły terenu tej firmy.

Prokuratura twierdzi również, że Tomasz D. nie zgłosił na czas wniosku o ogłoszenie upadłości firmy, choć zobowiązania przekraczały jej majątek. Z kolei, na Piotrze B. ciąży m.in. zarzut niekorzystnej sprzedaży budynków odlewni, które zostały rozebrane na złom.

Żaden z oskarżonych nie przyznał się do winy. Proces przed Sądem Okręgowym w Lublinie może potrwać nawet kilka lat.

Komentarze 26

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ZEBRA / 4 lipca 2009 o 21:54
0
Tak samo rozkradli np. Zakłady Mięsne w Lublinie i Zamościu, LZNS i inne (Lubgal, Przełom, Centrala Rybna, Odczynniki Chemiczne, Fabrykę Żelatyny w Puławach, WSK Świdnik-motocykle...)
Avatar
~patriotazlublina~ / 4 lipca 2009 o 21:41
0
A jak to jest możliwe, że odlewnia bez wyposażenia kosztowała 16 mln dol, a sprzedali to za 300 tys.zł.?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

O maszynach nie wspomnę - to też ogromne pieniądze, a duża ich część była fabrycznie nowa i nawet zapakowana jeszcze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TAK "ZAŁATWIA" SIĘ PRYWATNE MAJĄTKI KOSZTEM SPOŁECZEŃSTWA, MIASTA, MIEJSC PRACY, PODATKÓW itd.
A jak to jest możliwe, że odlewnia bez wyposażenia kosztowała 16 mln dol, a sprzedali to za 300 tys.zł.?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

O maszynach nie wspomnę - to też ogromne pieniądze, a duża ich część była fabrycznie nowa i nawet zapakowana jeszcze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!... rozwiń
Avatar
znajomy i zyczliwy / 4 lipca 2009 o 21:21
0
Ludzie , osmiornica przy tej zawilej kradziezy to jest nic .Tu stonoga to jest okreslenie . nad odlewnia pracowalo kupa ludzi zeby ja spieniezyc po cichutku i zabrac kase do prywatnej kieszeni. ale tylko jeden (pan Miljoner bo tak na niego wolaja w miesie Lublinie bo przeciez posada wiele firm do dzisaj ,majatki , konta na 6 zer ale nie na jego nazwiska i ma sie super) wszystkich wydymal i wziol do kieszeni prawie 5 ml nowych zlotych za sam zlom .ale kasa no nie i jak szybko w pare tygodni nie lat to tak jakby trawic szuuuustke w lotto.Ludzie to maja szczescie . no szczescie szczesciem ale dobze ze sie w koncu ktos powaznie ty zaja.
Moze jak pojda siedziec to bedie przestroga na pare lat dla innych
Ludzie , osmiornica przy tej zawilej kradziezy to jest nic .Tu stonoga to jest okreslenie . nad odlewnia pracowalo kupa ludzi zeby ja spieniezyc po cichutku i zabrac kase do prywatnej kieszeni. ale tylko jeden (pan Miljoner bo tak na niego wolaja w miesie Lublinie bo przeciez posada wiele firm do dzisaj ,majatki , konta na 6 zer ale nie na jego nazwiska i ma sie super) wszystkich wydymal i wziol do kieszeni prawie 5 ml nowych zlotych za sam zlom .ale kasa no nie i jak szybko w pare tygodni nie lat to tak jakby trawic szuuuustke w lotto.Ludz... rozwiń
Avatar
ZEBRA / 2 lipca 2009 o 22:11
0
[size=7]NIECH ODBUDUJĄ ODLEWNIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I ZLICYTUJĄ ICH MAJĄTKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TO WTEDY BĘDZIE PRAWDZIWA SPRAWIEDLIWOŚĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size]
[size=7]NIECH ODBUDUJĄ ODLEWNIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I ZLICYTUJĄ ICH MAJĄTKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!... rozwiń
Avatar
~jarek~ / 30 czerwca 2009 o 21:38
0
no wreszcie sie ktos powarznie wziol za tych zlodzieii . to dobrze bo bedzie nie zla jazda jak odkryja sie wszystkie strony lubelskich pseldo biznesmenow . a odnosnie pana piotra b to lepiej sie przyjzec co on teraz robi i skad taki wielki majatek choc nie na jego nazwisko ale jego .Piekne domy , konta i samochody . Szkode tej jego zony bo i ona pojdzie za kraty ze pierze brudne pieniadze i nie zdaje sobie sprawy w co ja ten brzydal pakuje . a fe panie Piotrze B
PS. jak by jakis prokurator potrzebowal troche wiecej informacji to prosze napisac do mnie na mail jaroslawmaczka@wp.pl
z powazaniem pracownik utylimed
no wreszcie sie ktos powarznie wziol za tych zlodzieii . to dobrze bo bedzie nie zla jazda jak odkryja sie wszystkie strony lubelskich pseldo biznesmenow . a odnosnie pana piotra b to lepiej sie przyjzec co on teraz robi i skad taki wielki majatek choc nie na jego nazwisko ale jego .Piekne domy , konta i samochody . Szkode tej jego zony bo i ona pojdzie za kraty ze pierze brudne pieniadze i nie zdaje sobie sprawy w co ja ten brzydal pakuje . a fe panie Piotrze B
PS. jak by jakis prokurator potrzebowal troche wiecej informacji to pro... rozwiń
Avatar
jet / 16 maja 2009 o 18:11
0
Pod sad też Wiceprezydent Kolodziej -Wnukową. To ona z PROGRESEM nas okradła na setki tysiecy bo kazała robić dla PROGRESU na tej jej strefie ekonomicznej a nie sprawdziła czy mają czym zapłacić. Teraz w telewizji obiecuje nam znowu gruszki na wierzbie. My czekamy na pieniądze wiele miesiecy i jestesmy na skraju bankructwa. Chciała dla siebie sukcesu a nas wprowadziła w bagno. My płacimy teraz za jej głupotę. Prokurator powinien się tym zająć i dojść prawdy.[size="2"][/size]
Avatar
dar / 16 maja 2009 o 16:58
0
Kiedy zostaną podjęte kroki związane z nielegalnym LOTNISKIEM,jak można wydawać miejskie pieniądze na inwestycje która nie ma pozwolenia na budowę!!!!!!To dopiero przekręt.
Avatar
dynias / 16 maja 2009 o 10:41
0
a gdzie cukrownia
Avatar
DEMOKRACI / 16 maja 2009 o 09:13
0
TAK OTO ROZWALANO "KOMUNĘ" WŁASNOŚĆ SPOŁECZNĄ NASZĄ. BOJOWCY SOLIDARNOŚCIOWI, ŚPIĄCY NA STYROPIANIE LUB NIE, UWŁASZCZALI SIĘ. CO Z TEGO ŻE TERAZ ICH OSĄDZĄ. A KASA IM ZOSTANIE .A NA ZAMOJSZCZYŹNIE CO WYBUDOWANO PO II WOJNIE PRZEZ 40 LAT , WYBURZONO W II RZECZPOSPOLITEJ PRZEZ NIECAŁE 20 LAT.ZAKŁADY MIĘSNE W ZAMOŚCIU, CUKROWNIA W KLEMENSOWIE TO TYLKO NIEKTÓRE ZAKŁADY. RABUNKOWA GOSPODARKA KAPITALISTYCZNEJ POLSKI. TEGO NIKT NIE ODBUDUJE.ZOSTANIE TYLKO WSCHODNIA BIEDA.
Avatar
pgr / 16 maja 2009 o 09:06
0
WAŁĘSA OD DAWAJ MOJE STO MILJONÓW
Avatar
ZEBRA / 4 lipca 2009 o 21:54
0
Tak samo rozkradli np. Zakłady Mięsne w Lublinie i Zamościu, LZNS i inne (Lubgal, Przełom, Centrala Rybna, Odczynniki Chemiczne, Fabrykę Żelatyny w Puławach, WSK Świdnik-motocykle...)
Avatar
~patriotazlublina~ / 4 lipca 2009 o 21:41
0
A jak to jest możliwe, że odlewnia bez wyposażenia kosztowała 16 mln dol, a sprzedali to za 300 tys.zł.?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

O maszynach nie wspomnę - to też ogromne pieniądze, a duża ich część była fabrycznie nowa i nawet zapakowana jeszcze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TAK "ZAŁATWIA" SIĘ PRYWATNE MAJĄTKI KOSZTEM SPOŁECZEŃSTWA, MIASTA, MIEJSC PRACY, PODATKÓW itd.
A jak to jest możliwe, że odlewnia bez wyposażenia kosztowała 16 mln dol, a sprzedali to za 300 tys.zł.?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

O maszynach nie wspomnę - to też ogromne pieniądze, a duża ich część była fabrycznie nowa i nawet zapakowana jeszcze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!... rozwiń
Avatar
znajomy i zyczliwy / 4 lipca 2009 o 21:21
0
Ludzie , osmiornica przy tej zawilej kradziezy to jest nic .Tu stonoga to jest okreslenie . nad odlewnia pracowalo kupa ludzi zeby ja spieniezyc po cichutku i zabrac kase do prywatnej kieszeni. ale tylko jeden (pan Miljoner bo tak na niego wolaja w miesie Lublinie bo przeciez posada wiele firm do dzisaj ,majatki , konta na 6 zer ale nie na jego nazwiska i ma sie super) wszystkich wydymal i wziol do kieszeni prawie 5 ml nowych zlotych za sam zlom .ale kasa no nie i jak szybko w pare tygodni nie lat to tak jakby trawic szuuuustke w lotto.Ludzie to maja szczescie . no szczescie szczesciem ale dobze ze sie w koncu ktos powaznie ty zaja.
Moze jak pojda siedziec to bedie przestroga na pare lat dla innych
Ludzie , osmiornica przy tej zawilej kradziezy to jest nic .Tu stonoga to jest okreslenie . nad odlewnia pracowalo kupa ludzi zeby ja spieniezyc po cichutku i zabrac kase do prywatnej kieszeni. ale tylko jeden (pan Miljoner bo tak na niego wolaja w miesie Lublinie bo przeciez posada wiele firm do dzisaj ,majatki , konta na 6 zer ale nie na jego nazwiska i ma sie super) wszystkich wydymal i wziol do kieszeni prawie 5 ml nowych zlotych za sam zlom .ale kasa no nie i jak szybko w pare tygodni nie lat to tak jakby trawic szuuuustke w lotto.Ludz... rozwiń
Avatar
ZEBRA / 2 lipca 2009 o 22:11
0
[size=7]NIECH ODBUDUJĄ ODLEWNIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I ZLICYTUJĄ ICH MAJĄTKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TO WTEDY BĘDZIE PRAWDZIWA SPRAWIEDLIWOŚĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size]
[size=7]NIECH ODBUDUJĄ ODLEWNIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I ZLICYTUJĄ ICH MAJĄTKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!... rozwiń
Avatar
~jarek~ / 30 czerwca 2009 o 21:38
0
no wreszcie sie ktos powarznie wziol za tych zlodzieii . to dobrze bo bedzie nie zla jazda jak odkryja sie wszystkie strony lubelskich pseldo biznesmenow . a odnosnie pana piotra b to lepiej sie przyjzec co on teraz robi i skad taki wielki majatek choc nie na jego nazwisko ale jego .Piekne domy , konta i samochody . Szkode tej jego zony bo i ona pojdzie za kraty ze pierze brudne pieniadze i nie zdaje sobie sprawy w co ja ten brzydal pakuje . a fe panie Piotrze B
PS. jak by jakis prokurator potrzebowal troche wiecej informacji to prosze napisac do mnie na mail jaroslawmaczka@wp.pl
z powazaniem pracownik utylimed
no wreszcie sie ktos powarznie wziol za tych zlodzieii . to dobrze bo bedzie nie zla jazda jak odkryja sie wszystkie strony lubelskich pseldo biznesmenow . a odnosnie pana piotra b to lepiej sie przyjzec co on teraz robi i skad taki wielki majatek choc nie na jego nazwisko ale jego .Piekne domy , konta i samochody . Szkode tej jego zony bo i ona pojdzie za kraty ze pierze brudne pieniadze i nie zdaje sobie sprawy w co ja ten brzydal pakuje . a fe panie Piotrze B
PS. jak by jakis prokurator potrzebowal troche wiecej informacji to pro... rozwiń
Avatar
jet / 16 maja 2009 o 18:11
0
Pod sad też Wiceprezydent Kolodziej -Wnukową. To ona z PROGRESEM nas okradła na setki tysiecy bo kazała robić dla PROGRESU na tej jej strefie ekonomicznej a nie sprawdziła czy mają czym zapłacić. Teraz w telewizji obiecuje nam znowu gruszki na wierzbie. My czekamy na pieniądze wiele miesiecy i jestesmy na skraju bankructwa. Chciała dla siebie sukcesu a nas wprowadziła w bagno. My płacimy teraz za jej głupotę. Prokurator powinien się tym zająć i dojść prawdy.[size="2"][/size]
Avatar
dar / 16 maja 2009 o 16:58
0
Kiedy zostaną podjęte kroki związane z nielegalnym LOTNISKIEM,jak można wydawać miejskie pieniądze na inwestycje która nie ma pozwolenia na budowę!!!!!!To dopiero przekręt.
Avatar
dynias / 16 maja 2009 o 10:41
0
a gdzie cukrownia
Avatar
DEMOKRACI / 16 maja 2009 o 09:13
0
TAK OTO ROZWALANO "KOMUNĘ" WŁASNOŚĆ SPOŁECZNĄ NASZĄ. BOJOWCY SOLIDARNOŚCIOWI, ŚPIĄCY NA STYROPIANIE LUB NIE, UWŁASZCZALI SIĘ. CO Z TEGO ŻE TERAZ ICH OSĄDZĄ. A KASA IM ZOSTANIE .A NA ZAMOJSZCZYŹNIE CO WYBUDOWANO PO II WOJNIE PRZEZ 40 LAT , WYBURZONO W II RZECZPOSPOLITEJ PRZEZ NIECAŁE 20 LAT.ZAKŁADY MIĘSNE W ZAMOŚCIU, CUKROWNIA W KLEMENSOWIE TO TYLKO NIEKTÓRE ZAKŁADY. RABUNKOWA GOSPODARKA KAPITALISTYCZNEJ POLSKI. TEGO NIKT NIE ODBUDUJE.ZOSTANIE TYLKO WSCHODNIA BIEDA.
Avatar
pgr / 16 maja 2009 o 09:06
0
WAŁĘSA OD DAWAJ MOJE STO MILJONÓW
Zobacz wszystkie komentarze 26

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018 0 0

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu
20 lipca 2018, 20:30

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu 1 0

W piątek, 20 lipca o godz. 20.30 na Zamku w Kazimierzu Dolnym odbędzie się koncert Sound'n'Grace & Filip Lato.

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo]
film

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo] 7 1

Pani Anna ma 30 lat. W internecie funkcjonuje jako 14-latka i od półtora roku odpowiada na ogłoszenia mężczyzn, oferujących dzieciom seks. Dzięki niej, policja zatrzymała już 40 pedofili.

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej"

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej" 24 20

Setki tysięcy przydrożnych drzew w całym kraju może pójść pod topór. Szykuje się zmiana w prawie ułatwiająca wycinkę. Ekolodzy protestują, a fachowcy od bezpieczeństwa na drogach są w tej sprawie podzieleni.

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc 49 2

6-letni Michałek z Jedlanki urodził się z wadą genetyczną lewej nogi. Chłopczyk marzy aby we wrześniu pójść do zerówki. Będzie to możliwe, jeżeli dziecko przejdzie operację ratującą staw kolanowy i wyskakujące biodro. Ale potrzeba na to 176 tys. zł

Lublin: Zamkną ul. Staszica

Lublin: Zamkną ul. Staszica 0 0

Z powodu awarii kanalizacji burzowej zamknięty dla ruchu będzie we wtorek fragment ul. Staszica.

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada
galeria
film

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada 92 20

Postać Lecha Kaczyńskiego z pomnika smoleńskiego w Kraśniku zdaniem internautów i specjalistów przypomina raczej Maliniaka z „Czterdziestolatka” albo hobbita z trylogii Tolkiena niż tragicznie zmarłego prezydenta. Niektórzy wskazują też, że umieszczony na monumencie napis jest błędny.

Wege Festiwal znów w Lublinie
21 lipca 2018, 12:00

Wege Festiwal znów w Lublinie 4 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Radość (ul. Bernardyńska 15) zaprasza na wakacyjną odsłonę Wege Festiwalu. Wydarzenie odbędzie się 21 lipca o godz. 12.

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża
film

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża 37 1

Po ulewie jaka przeszła w poniedziałek nad Lublinem tylko w jednym miejscu aż kilkunastu kierowców zgubiło tablice rejestracyjne.

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL 66 106

Lubelski Rynek Hurtowy w Elizówce chce wydzierżawiać zakład produkcyjny w Poniatowej i jak najszybciej rozpocząć skup interwencyjny oraz produkcję. Ma to pomóc w fatalnej sytuacji na rynku owoców miękkich.

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie
19 lipca 2018, 21:00

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie 2 1

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu filmowego Najlepsze z najgorszych w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) będzie można zobaczyć film Turecki Rambo. Projekcja odbędzie się 19 lipca o godz. 21.

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu 0 2

Hrabia Guillaume de Louvencourt Poniatowski, potomek królewskiego rodu Poniatowskich od ponad dziesięciu lat odwiedza Polskę. Ostatnio był na południowym Podlasiu. Uczestniczył we mszy świętej w Sanktuarium Matki Bożej Leśniańskiej w Leśnej Podlaskiej.

Udane starty lubelskich żużlowców

Udane starty lubelskich żużlowców 1 0

Zawodnik lubelskiego Speed Car Motoru Robert Lambert wygrał II rundę Tauron SEC

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców 19 21

Związkowcy zakładowej Solidarności zapowiadają ogólnopolską pikietę przed siedzibą Zakładów Azotowych Puławy. Zamierzają protestować przeciwko łamaniu swoich praw. Jednocześnie narasta konflikt między organizacjami działającymi w firmie.

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach 7 10

W niedzielę wieczorem policjanci z VII komisariatu w Lublinie otrzymali zgłoszenie o zaginięciu nastolatki.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!