Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

23 lutego 2009 r.
19:30
Edytuj ten wpis

Walczy z autami nauki jazdy, bo tamują ruch

Autor: Zdjęcie autora Paweł Puzio
0 17 A A

Miejski radny chce by po ulicy Porzeczkowej jeździło mniej "elek”. Ale mieszkańcy bardziej narzekają na duży ruch ciężkich samochodów dostawczych i zarzucają radnemu, że nic dla nich nie robi. Radny się z tym nie zgadza.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Nasz radny Krzysztof Siczek (PiS) zajął się walką z samochodami nauki jazdy, które jego zdaniem, znacząco utrudniają ruch na Walecznych czy Porzeczkowej. Moim zdaniem to bzdura. Główny problem to cięższe, szybko jeżdżące pojazdy dostawcze, które tymi ulicami skracają sobie drogę do alei Spółdzielczości Pracy, omijając w ten sposób korki. O tym jednak radny Siczek milczy - denerwuje się Ryszard Zakrzewski, który mieszka na rogu Walecznych i Porzeczkowej.

Z zarzutami nie zgadza się radny Siczek.

- Nie walczę z "elkami”, tylko chcę, aby pojazdy szkoleniowe nie jeździły gęsiego, po kilka, blokując tym samym ruch lokalny. Oczywiście, że dostrzegam problem cięższych aut, dlatego cały czas postuluję budowę przedłużenia ulicy Walecznych do Związkowej, aby odciążyć ulicę Porzeczkową. I w tym roku ta inwestycja jest w budżecie miasta. Niestety nie wiem czy będzie zrealizowana - tłumaczy radny Krzysztof Siczek.

Zakrzewski dodatkowo postuluje, aby ograniczyć tonaż pojazdów jeżdżących po tych ulicach. - Powinien stanąć znak dopuszczający maksymalny ciężar samochodów do 3,5 tony - dodaje Zakrzewski. - Ale tak jest. Zarówno od skrzyżowania ze Związkową, jak i od Walecznych stoi zakaz wjazdu pojazdów cięższych niż 3,5 tony.

Ale z wyłączeniem pojazdów zaopatrzenia, z ograniczeniem do 8 ton. Być może to nie podoba się mieszkańcom. Jednak nie można zrobić inaczej, bo ktoś może nam zarzucić ograniczenie swobody działalności gospodarczej - tłumaczy Anna Adamiak, zastępca dyrektora Wydziału Dróg i Mostów Urzędu Miasta w Lublinie. - Możemy stawiać kolejne ograniczenia, ale lokalizacja domu pana Zakrzewskiego z tego powodu się nie zmieni - dodaje.

Urzędnicy przypominają, że to na wniosek pana Zakrzewskiego na Porzeczkowej zainstalowano kilka progów zwalniających a obok nich słupki, uniemożliwiające wjazd na chodnik. - To jedyne miejsce w mieście z takim rozwiązaniem - dodaje dyrektor Adamiak.

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
stokrotka / 25 lutego 2009 o 12:41
0
~grzegorz~ napisał:
Moim zdaniem ten pan radny nie ma co robić z wolnym czasem i zajmuje się takimi rzeczami. Wydaje mi się że jest wiele poważniejszych problemów dotyczących naszego miasta. A "elki" będą jeżdziły bo gdzieś ci ludzie muszą się nauczyć jeździć, a jak panu radnemu się spieszy "może" do pracy to mam dwa rozwiązania!!! 1. autobus MPK jeżdżą dość punktualnie albo 2. wyjechać 20minut wcześniej do pracy i dojechać bezpiecznie i bezstresowy i zająć się poważnymi sprawami bo przecież "radny" po to jest.
rozwiń
Avatar
ivv / 24 lutego 2009 o 22:00
0
ojej napisał:
nie mierz innych swoją miarą. Jeśli nie potrafisz się poruszać po drogach to nie znaczy że ktoś inny nie potrafi.


Nie ucz zawodowych kierowców jeździć, miesięcznie przejeżdżam tyle co Ty przez rok i widzę co się dzieje na drogach. A dzięki takim jak Ty Polskie drogi wyglądają tak jak wyglądają: "Najpierw przywiozę BMW rocznik '92 z Niemiec a potem wepchnę się na chama! O jaki jestem cwaniak, co ja bede czekał, mnie się śpieszy, ja to mam taką furę że inni to w ogóle nie powinni jeździć obok mnie!". Gratuluję podejścia i szerokości tak dalej :]


Nie ucz zawodowych kierowców jeździć, miesięcznie przejeżdżam tyle co Ty przez rok i widzę co się dzieje na drogach. A dzięki takim jak Ty Polskie drogi wyglądają tak jak wyglądają: "Najpierw przywiozę BMW rocznik '92 z Niemiec a potem wepchnę się na chama! O jaki jestem cwaniak, co ja bede czekał, mnie się śpieszy, ja to mam taką furę że inni to w ogóle nie powinni jeździć obok mnie!". Gratuluję podejścia i szerokości tak dalej :] rozwiń
Avatar
ojej / 24 lutego 2009 o 19:22
0
~grzegorz~ napisał:
Świetny pomysł, a jak już wyjadą z tego sztucznego miasteczka to pierwszy wypadek nie zaliczą z tym kto te miasteczko wymyślił!!!!!!!!!!!


gdy argumentów brak to najprościej drzeć ryja bo wtedy wieśniacy czują respekt
Avatar
ojej / 24 lutego 2009 o 19:21
0
ivv napisał:
Świetny jesteś człowieku, pewnie zaraz po urodzeniu wsiadłeś za kierownicę, kupiłeś antenkę od CB za 50 zł na Allegro i myślisz teraz że jesteś fajny kierowca. Ciekawe czy masz jakiekolwiek pojęcie o ruchu drogowym.


nie mierz innych swoją miarą. Jeśli nie potrafisz się poruszać po drogach to nie znaczy że ktoś inny nie potrafi.
Avatar
ojej / 24 lutego 2009 o 19:19
0
MC napisał:
Zapomniał wół jak cielęciem był...


aaaa to ty tak jeździsz 5km/h?
biedactwo
Avatar
ivv / 24 lutego 2009 o 16:38
0
etam napisał:
dlaczego wprowadzasz ludzi w błąd?
eLki nie dostosowują prędkości - i to wszyscy wiedzą. Tam gdzie można jechać 30kmh to eLki jadą 5kmh. Na mieście gdzie można jechać 50kmh to eLki wloką się z prędkością 20kmh

Przejrzyj na oczy i przestań bredzić


Świetny jesteś człowieku, pewnie zaraz po urodzeniu wsiadłeś za kierownicę, kupiłeś antenkę od CB za 50 zł na Allegro i myślisz teraz że jesteś fajny kierowca. Ciekawe czy masz jakiekolwiek pojęcie o ruchu drogowym.


Świetny jesteś człowieku, pewnie zaraz po urodzeniu wsiadłeś za kierownicę, kupiłeś antenkę od CB za 50 zł na Allegro i myślisz teraz że jesteś fajny kierowca. Ciekawe czy masz jakiekolwiek pojęcie o ruchu drogowym. rozwiń
Avatar
~grzegorz~ / 24 lutego 2009 o 16:09
0
okej napisał:
w końcu jakiś mądry człowiek odważył się powiedzieć tym zawalidrogom stanowcze NIE!!

Popieram, niech eLki uczą się na sztucznym miasteczku, nie obchodzi mnie kto takie uliczki dla nich wybuduje.
Zobaczmy jak się będą tamowały nawzajem



Świetny pomysł, a jak już wyjadą z tego sztucznego miasteczka to pierwszy wypadek nie zaliczą z tym kto te miasteczko wymyślił!!!!!!!!!!!
Avatar
~grzegorz~ / 24 lutego 2009 o 16:03
0
Moim zdaniem ten pan radny nie ma co robić z wolnym czasem i zajmuje się takimi rzeczami. Wydaje mi się że jest wiele poważniejszych problemów dotyczących naszego miasta. A "elki" będą jeżdziły bo gdzieś ci ludzie muszą się nauczyć jeździć, a jak panu radnemu się spieszy "może" do pracy to mam dwa rozwiązania!!! 1. autobus MPK jeżdżą dość punktualnie albo 2. wyjechać 20minut wcześniej do pracy i dojechać bezpiecznie i bezstresowy i zająć się poważnymi sprawami bo przecież "radny" po to jest.
Avatar
MC / 24 lutego 2009 o 11:34
0
okej napisał:
w końcu jakiś mądry człowiek odważył się powiedzieć tym zawalidrogom stanowcze NIE!!

Popieram, niech eLki uczą się na sztucznym miasteczku, nie obchodzi mnie kto takie uliczki dla nich wybuduje.
Zobaczmy jak się będą tamowały nawzajem


Zapomniał wół jak cielęciem był...
Avatar
~eve~ / 24 lutego 2009 o 11:07
0
Ja mieszkam niedaleko Porzeczkowej i muszę przyznać, że akurat "L" jest stosunkowo mało. Największym problemem są właśnie duże samochody, które skracają sobie drogę jadąc na Elizówkę przez środek osiedla omijając światła na Spółdzielczości Pracy. Na przedłużeniu Związkowej parkują wieczorem również TIR-y, zagradzając w ten sposób wyjazd z nowego osiedla, gdzie i tak dojazd jest tragiczny - od zakończenia asfaltu na przedłużeniu Związkowej droga jest wysypana żwirem - i tak już 5 lat. Tak samo robią kierowcy, którzy jadą od strony Lubartowa i tez nie chce się im stać na światłach, żeby dojechać do miasta. A to są drogi osiedlowe. Problem z tymi drogami jest odwieczną bolączką mieszkańców tego osiedla. Jest też bałagan w urzędach z planami zagospodarowania przestrzennego. Plany są 2, a na zebraniu mieszkańców z radnymi usłyszeliśmy, że te plany się nie zmieniają. Każdy wie, że to bzdura. Wg jednego z planów były też pomysły, żeby przez osiedle puścić ruch samochodów ciężarowych - podczas gdy na etapie analizy okazało się, że są przekroczone bariery dźwięku, a samochodów będzie raptem 800 w ciągu doby - kto i jak to liczył? na "kawie" w barze mlecznym?- bo nie wiem czy wszyscy wiedzą ale ta część Lublina, to osiedle w strefie ciszy... Tuż za ogrodzeniami działek, na których ludzie mają postawione domki jednorodzinne i mieszkają już 10-15 lat, są postawione bloki. W starszych blokach przy ul. Jagodowej drogi są tak zbudowane, że niektórzy mają zasłonięte mieszkania na parterze. Jeśli radni tak działają i walczą o wybudowanie dróg i jakiś porządek, że przez 5 lat odkąd zaczęto budować nowe bloki, to osiedle do niczego się nie nadaje i wygląda jak jedno wielkie antyarcydzieło architektury (żeby nie powiedzieć gorzej) i będzie tak dalej to tylko "pogratulować" działaczom.
Ja mieszkam niedaleko Porzeczkowej i muszę przyznać, że akurat "L" jest stosunkowo mało. Największym problemem są właśnie duże samochody, które skracają sobie drogę jadąc na Elizówkę przez środek osiedla omijając światła na Spółdzielczości Pracy. Na przedłużeniu Związkowej parkują wieczorem również TIR-y, zagradzając w ten sposób wyjazd z nowego osiedla, gdzie i tak dojazd jest tragiczny - od zakończenia asfaltu na przedłużeniu Związkowej droga jest wysypana żwirem - i tak już 5 lat. Tak samo robią kierowcy, którzy jadą od strony L... rozwiń
Avatar
stokrotka / 25 lutego 2009 o 12:41
0
~grzegorz~ napisał:
Moim zdaniem ten pan radny nie ma co robić z wolnym czasem i zajmuje się takimi rzeczami. Wydaje mi się że jest wiele poważniejszych problemów dotyczących naszego miasta. A "elki" będą jeżdziły bo gdzieś ci ludzie muszą się nauczyć jeździć, a jak panu radnemu się spieszy "może" do pracy to mam dwa rozwiązania!!! 1. autobus MPK jeżdżą dość punktualnie albo 2. wyjechać 20minut wcześniej do pracy i dojechać bezpiecznie i bezstresowy i zająć się poważnymi sprawami bo przecież "radny" po to jest.
rozwiń
Avatar
ivv / 24 lutego 2009 o 22:00
0
ojej napisał:
nie mierz innych swoją miarą. Jeśli nie potrafisz się poruszać po drogach to nie znaczy że ktoś inny nie potrafi.


Nie ucz zawodowych kierowców jeździć, miesięcznie przejeżdżam tyle co Ty przez rok i widzę co się dzieje na drogach. A dzięki takim jak Ty Polskie drogi wyglądają tak jak wyglądają: "Najpierw przywiozę BMW rocznik '92 z Niemiec a potem wepchnę się na chama! O jaki jestem cwaniak, co ja bede czekał, mnie się śpieszy, ja to mam taką furę że inni to w ogóle nie powinni jeździć obok mnie!". Gratuluję podejścia i szerokości tak dalej :]


Nie ucz zawodowych kierowców jeździć, miesięcznie przejeżdżam tyle co Ty przez rok i widzę co się dzieje na drogach. A dzięki takim jak Ty Polskie drogi wyglądają tak jak wyglądają: "Najpierw przywiozę BMW rocznik '92 z Niemiec a potem wepchnę się na chama! O jaki jestem cwaniak, co ja bede czekał, mnie się śpieszy, ja to mam taką furę że inni to w ogóle nie powinni jeździć obok mnie!". Gratuluję podejścia i szerokości tak dalej :] rozwiń
Avatar
ojej / 24 lutego 2009 o 19:22
0
~grzegorz~ napisał:
Świetny pomysł, a jak już wyjadą z tego sztucznego miasteczka to pierwszy wypadek nie zaliczą z tym kto te miasteczko wymyślił!!!!!!!!!!!


gdy argumentów brak to najprościej drzeć ryja bo wtedy wieśniacy czują respekt
Avatar
ojej / 24 lutego 2009 o 19:21
0
ivv napisał:
Świetny jesteś człowieku, pewnie zaraz po urodzeniu wsiadłeś za kierownicę, kupiłeś antenkę od CB za 50 zł na Allegro i myślisz teraz że jesteś fajny kierowca. Ciekawe czy masz jakiekolwiek pojęcie o ruchu drogowym.


nie mierz innych swoją miarą. Jeśli nie potrafisz się poruszać po drogach to nie znaczy że ktoś inny nie potrafi.
Avatar
ojej / 24 lutego 2009 o 19:19
0
MC napisał:
Zapomniał wół jak cielęciem był...


aaaa to ty tak jeździsz 5km/h?
biedactwo
Avatar
ivv / 24 lutego 2009 o 16:38
0
etam napisał:
dlaczego wprowadzasz ludzi w błąd?
eLki nie dostosowują prędkości - i to wszyscy wiedzą. Tam gdzie można jechać 30kmh to eLki jadą 5kmh. Na mieście gdzie można jechać 50kmh to eLki wloką się z prędkością 20kmh

Przejrzyj na oczy i przestań bredzić


Świetny jesteś człowieku, pewnie zaraz po urodzeniu wsiadłeś za kierownicę, kupiłeś antenkę od CB za 50 zł na Allegro i myślisz teraz że jesteś fajny kierowca. Ciekawe czy masz jakiekolwiek pojęcie o ruchu drogowym.


Świetny jesteś człowieku, pewnie zaraz po urodzeniu wsiadłeś za kierownicę, kupiłeś antenkę od CB za 50 zł na Allegro i myślisz teraz że jesteś fajny kierowca. Ciekawe czy masz jakiekolwiek pojęcie o ruchu drogowym. rozwiń
Avatar
~grzegorz~ / 24 lutego 2009 o 16:09
0
okej napisał:
w końcu jakiś mądry człowiek odważył się powiedzieć tym zawalidrogom stanowcze NIE!!

Popieram, niech eLki uczą się na sztucznym miasteczku, nie obchodzi mnie kto takie uliczki dla nich wybuduje.
Zobaczmy jak się będą tamowały nawzajem



Świetny pomysł, a jak już wyjadą z tego sztucznego miasteczka to pierwszy wypadek nie zaliczą z tym kto te miasteczko wymyślił!!!!!!!!!!!
Avatar
~grzegorz~ / 24 lutego 2009 o 16:03
0
Moim zdaniem ten pan radny nie ma co robić z wolnym czasem i zajmuje się takimi rzeczami. Wydaje mi się że jest wiele poważniejszych problemów dotyczących naszego miasta. A "elki" będą jeżdziły bo gdzieś ci ludzie muszą się nauczyć jeździć, a jak panu radnemu się spieszy "może" do pracy to mam dwa rozwiązania!!! 1. autobus MPK jeżdżą dość punktualnie albo 2. wyjechać 20minut wcześniej do pracy i dojechać bezpiecznie i bezstresowy i zająć się poważnymi sprawami bo przecież "radny" po to jest.
Avatar
MC / 24 lutego 2009 o 11:34
0
okej napisał:
w końcu jakiś mądry człowiek odważył się powiedzieć tym zawalidrogom stanowcze NIE!!

Popieram, niech eLki uczą się na sztucznym miasteczku, nie obchodzi mnie kto takie uliczki dla nich wybuduje.
Zobaczmy jak się będą tamowały nawzajem


Zapomniał wół jak cielęciem był...
Avatar
~eve~ / 24 lutego 2009 o 11:07
0
Ja mieszkam niedaleko Porzeczkowej i muszę przyznać, że akurat "L" jest stosunkowo mało. Największym problemem są właśnie duże samochody, które skracają sobie drogę jadąc na Elizówkę przez środek osiedla omijając światła na Spółdzielczości Pracy. Na przedłużeniu Związkowej parkują wieczorem również TIR-y, zagradzając w ten sposób wyjazd z nowego osiedla, gdzie i tak dojazd jest tragiczny - od zakończenia asfaltu na przedłużeniu Związkowej droga jest wysypana żwirem - i tak już 5 lat. Tak samo robią kierowcy, którzy jadą od strony Lubartowa i tez nie chce się im stać na światłach, żeby dojechać do miasta. A to są drogi osiedlowe. Problem z tymi drogami jest odwieczną bolączką mieszkańców tego osiedla. Jest też bałagan w urzędach z planami zagospodarowania przestrzennego. Plany są 2, a na zebraniu mieszkańców z radnymi usłyszeliśmy, że te plany się nie zmieniają. Każdy wie, że to bzdura. Wg jednego z planów były też pomysły, żeby przez osiedle puścić ruch samochodów ciężarowych - podczas gdy na etapie analizy okazało się, że są przekroczone bariery dźwięku, a samochodów będzie raptem 800 w ciągu doby - kto i jak to liczył? na "kawie" w barze mlecznym?- bo nie wiem czy wszyscy wiedzą ale ta część Lublina, to osiedle w strefie ciszy... Tuż za ogrodzeniami działek, na których ludzie mają postawione domki jednorodzinne i mieszkają już 10-15 lat, są postawione bloki. W starszych blokach przy ul. Jagodowej drogi są tak zbudowane, że niektórzy mają zasłonięte mieszkania na parterze. Jeśli radni tak działają i walczą o wybudowanie dróg i jakiś porządek, że przez 5 lat odkąd zaczęto budować nowe bloki, to osiedle do niczego się nie nadaje i wygląda jak jedno wielkie antyarcydzieło architektury (żeby nie powiedzieć gorzej) i będzie tak dalej to tylko "pogratulować" działaczom.
Ja mieszkam niedaleko Porzeczkowej i muszę przyznać, że akurat "L" jest stosunkowo mało. Największym problemem są właśnie duże samochody, które skracają sobie drogę jadąc na Elizówkę przez środek osiedla omijając światła na Spółdzielczości Pracy. Na przedłużeniu Związkowej parkują wieczorem również TIR-y, zagradzając w ten sposób wyjazd z nowego osiedla, gdzie i tak dojazd jest tragiczny - od zakończenia asfaltu na przedłużeniu Związkowej droga jest wysypana żwirem - i tak już 5 lat. Tak samo robią kierowcy, którzy jadą od strony L... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Jest zgoda na osiedle. To teren, który sprzedał UMCS

Lublin: Jest zgoda na osiedle. To teren, który sprzedał UMCS 0 0

400 mieszkań może powstać przy ul. Głębokiej naprzeciw os. Słowackiego. Ratusz zgodził się na budowę sporego osiedla na terenie sprzedanym przez UMCS prywatnemu inwestorowi. Uczelnia liczy na to, że nabywca ziemi zbuduje tu akademiki.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r. 0 0

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele
galeria

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele 28 9

Z jednej strony mobilizacja do uczestnictwa w pikiecie i referendum strajkowym, z drugiej oskarżenia o działanie „godzące w dobre imię spółki”. Związki zawodowe w puławskich Azotach już dawno nie były ze sobą tak skłócone.

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie?
Alarm 24

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie? 9 4

Setki rejsów zostały odwołane z powodu strajku pilotów linii Ryanair. Chodzi także o loty z Polski i do Polski. Pechowi pasażerowie mają prawo do odszkodowania od linii lotniczych. Pieniędzy można żądać także wtedy, gdy lot opóźni się o co najmniej dwie godziny.

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje 27 2

Z powodu wysokiego stanu Wisły nie działa przeprawa promowa z Kazimierza Dolnego do Janowca.

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze
Zdjęcia
galeria

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze 157 18

Na samochody dla misjonarzy zbierano w niedzielę pieniądze w lubelskich kościołach, a obok nich można było poświęcić swój pojazd. Tak zaczął się 18. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa.

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo]
film

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo] 420 17

W związku z pożarami lasów w środkowej części Szwecji, polski rząd podjął decyzję o udzieleniu wsparcia. W sobotę ze Świnoujścia wyruszyła grupa prawie 140 strażaków, którzy mają pomóc szwedzkim ratownikom. Do Szwecji pojechał również 44 wozy ratowniczo-gaśnicze.

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin
27 lipca 2018, 19:00

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin 3 0

Co Gdzie Kiedy. Radio Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) zaprasza na koncert formacji Cheap Tobacco. Wydarzenie odbędzie się 27 lipca o godz. 19.

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia]
galeria

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia] 7 1

Po lubelskich dzielnicach krąży już Cyrk Podwórkowy, który co roku jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów.

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper
galeria

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper 29 11

Nie jedna, a dwie firmy zbudują razem pierwszą w Chełmie dużą galerię handlową. Prace budowlane mają się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze
27 lipca 2018, 20:00

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. 27 lipca o godz. 20 w klubie Plener (Park Ludowy) wystąpi popularny raper i wokalista Ten Typ Mes. Artysta rozkręci soundsystemową imprezę z udziałem producenta Stasiaka oraz DJ'ów Black Belta Grega i Raz Dwa.

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy
galeria
film

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy 11 4

W piątek zakończyły się wojewódzkie eliminacje do XVIII finału Kynologicznych Mistrzostw Policji Sułkowice 2018. Zwyciężył pies IBAR i jego przewodnik st. sierż. Artur Lipski z KMP w Zamościu.

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada
film

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada 0 3

Poseł Nowoczesnej Piotr Misiło zapowiada złożenie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez policję podczas piątkowej demonstracji przed Sejmem.

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach
galeria

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach 24 6

W niedzielę minęły 74 lata od ostatecznej likwidacji niemieckiego obozu koncentracyjnego Majdanek, który działał przez blisko trzy lata.

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury
25 lipca 2018, 21:00

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury 3 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatnie lipcowe spotkanie w ramach cyklu Miasto movie analogowo w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 25 lipca o godz. 21 w tamtejszej Próbie Cafe wyświetlony zostanie kultowy Terminator.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!