Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

13 listopada 2015 r.
16:02

Wybieramy Człowieka Roku 2015. Koniec głosowania

Autor: Zdjęcie autora kp
0 15 A A

W piątek o godz. 12 zakończyło się głosowanie w plebiscycie Człowiek Roku 2015 Dziennika Wschodniego.

Aktualizacja artykułu: 27 listopada 2015 r. 14:42
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Chcemy nagrodzić wybitne osobowości z naszego województwa w pięciu kategoriach: biznes, kultura, sport, działalność społeczna i zwykły bohater. W każdej zwycięży osoba, która zdobędzie największą liczbę głosów.

- Szukamy wyjątkowych ludzi wyróżniających się talentem, wiedzą, kreatywnością, przedsiębiorczością - mówi Krzysztof Wiejak, redaktor naczelny Dziennika Wschodniego. - Chcemy także nagrodzić zwykłych bohaterów, którzy wykazali się odwagą i często narażając własne życie nie zawahali się pomóc innym.

Głosowanie trwało do 27 listopada, do godziny 12. Nagrody zostaną wręczone podczas uroczystej gali finałowej, która odbędzie się w pierwszej połowie grudnia.

JAK GŁOSOWAĆ?

Jeśli chcesz oddać głos na wybranego kandydata wyślij SMS pod numer 71466, w treści wpisując prefiks przyporządkowany do danej kategorii, a po kropce lub spacji numer kandydata:
• kategoria BIZNES – SMS o treści BIZNES. nr kandydata (np. BIZNES.99)
• kategoria KULTURA – SMS o treści KULTURA. nr kandydata (np. KULTURA.99)
• kategoria SPORT – SMS o treści SPORT. nr kandydata (np. SPORT.99)
• kategoria DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA – SMS o treści SPOLECZ. nr kandydata (np. SPOLECZ.99)
• kategoria ZWYKŁY BOHATER – SMS o treści BOHATER. nr kandydata (np. BOHATER.99)
Z jednego numeru telefonu można wysłać nieograniczoną liczbę SMS. Koszt jednego SMS-a
wynosi 1,23 zł z VAT. Na Wasze głosy czekamy do 27 listopada 2015 do godz. 12 w południe

Sprawdź aktualny ranking:

Kategoria BIZNES

Kategoria KULTURA 

Kategoria SPORT 

Kategoria DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA

Kategoria ZWYKŁY BOHATER

Kategoria DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA

Regulamin Plebiscytu CZŁOWIEK ROKU 2015

organizowanego przez corner media Sp. z o.o. wydawcę Dziennika wschodniego

 

 • 1

Postanowienia ogólne

 

 1. Organizatorem plebiscytu Człowiek Roku 2015, zwanym w dalszej części regulaminu Plebiscytem, jest Corner Media Sp. z o.o., Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wydawca „Dziennika Wschodniego”, zwane dalej Organizatorem
 2. Organizator ponosi pełną odpowiedzialność za treść i formę plebiscytu.

 

 • 2

Czas trwania plebiscytu

I etap

Czas zgłaszania kandydatów: 16 października – 2 listopada 2015

II etap

Głosowanie SMS: 13 – 27 listopada 2015 godz. 12 w południe

III etap

Wręczenie nagród, które nastąpi podczas Gali Finałowej, która odbędzie się w pierwszej połowie grudnia 2015

 

 • 3

Podmioty uprawnione do wzięcia udziału w Plebiscycie

 

 1. W Plebiscycie mogą brać udział osoby zamieszkałe i działające na terenie woj. lubelskiego.
 2. Uprawnieni do zgłaszania kandydatów są: czytelnicy Dziennika Wschodniego oraz internauci w okresie 16 października – 2 listopada 2015. O przyjęciu zgłoszenia decyduje data jego wpłynięcia do Organizatora na adres podany w § 1.
 • 4

Zasady zgłaszania

 

 1. Zgłoszenia kandydatów do tytułu Człowiek Roku przyjmowane są w 5 kategoriach: biznes, kultura, sport, działalność społeczna i zwykły bohater
 2. Zgłoszenia kandydatów do tytułu Człowiek Roku dokonuje się za pomocą kuponów zgłoszeniowych, drukowanych w Dzienniku Wschodnim. Zgłoszenia należy przesyłać na adres Organizatora: Dziennik Wschodni, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin – oprócz wypełnionego kuponu do zgłoszenia można dołączyć zdjęcie kandydata, z dopiskiem na kopercie „CZŁOWIEK ROKU 2015”. Wypełniony kupon musi być czytelnie podpisany i zawierać numer telefonu osoby zgłaszającej w celu możliwości dokonania weryfikacji zgłoszenia.
 3. Zgłoszenia można również przesyłać na adres mailowy promocja@dziennikwschodni.pl. W zgłoszeniu należy podać dane kandydata: imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy, kategorię, w której go nominujemy, a także krótkie uzasadnienie nominacji. Zdjęcie kandydata mile widziane. W tytule maila należy wpisać „CZŁOWIEK ROKU 2015”.
 4. Dołączone zdjęcia wszystkich zgłoszonych rolników zostaną opublikowane na łamach Dziennika Wschodniego oraz na stronie internetowej portalu www.dziennikwschodni.pl. Format zdjęć jest dowolny. Nadesłanych zdjęć nie zwracamy.
 5. Zgłoszenia za pomocą kuponów ważne są tylko, gdy kupon wypełniony jest czytelnie z czytelnym podpisem kandydata i zawiera zgodę na udział w plebiscycie i publikację zdjęć. Zdjęcia przesłane w formie elektronicznej oraz zgłoszenia będą akceptowane pod warunkiem nadesłania kuponu zgłoszeniowego w formie papierowej lub elektronicznej. Brak kuponu spowoduje nie przyjęcie zgłoszenia. Zdjęcia w formie elektronicznej proszę przesyłać na adres: promocja@dziennikwschodni.pl

 

 • 5

Zasady głosowania

 

 1. Głosowanie w plebiscycie Człowiek Roku 2015 odbywa się za pośrednictwem SMS-ów i potrwa od 13 do 27 listopada 2015 godz. 12 w południe. SMS-y należy przesłać na nr 71466 w treści wpisując prefiks przyporządkowany do danej kategorii, a po kropce lub spacji numer kandydata:
 • kategoria BIZNES – SMS o treści BIZNES. Nr kandydata (np. BIZNES.99)
 • kategoria KULTURA – SMS o treści KULTURA. Nr kandydata (np. KULTURA.99)
 • kategoria SPORT – SMS o treści SPORT. nr kandydata (np. SPORT.99)
 • kategoria DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA – SMS o treści SPOLECZ. Nr kandydata (np. SPOLECZ.99)
 • kategoria ZWYKŁY BOHATER – SMS o treści BOHATER. Nr kandydata (np. BOHATER.99)
 1. Koszt jednego SMS-a wynosi 1,23 zł z VAT. Z jednego numeru telefonu można wysłać nieograniczoną liczbę SMS-ów
 2. W celu ułatwienia głosowania, poszczególnym kandydatom biorącym udział w plebiscycie zostaną przydzielone numery porządkowe.
 3. Wysłanie SMS-a zgodnego ze wzorem podanym w paragrafie 7 punkcie 1 niniejszego Regulaminu jest jednoznaczne ze złożeniem oświadczenia o zapoznaniu się z regulaminem.
 4. W przypadku jakichkolwiek odstępstw od podanego w paragrafie 7 punkcie 1 wzoru SMS (nie dotyczy numerów kandydatów) nie zostaje on uwzględniany.
 5. Organizator nie ponosi odpowiedzialności w przypadku, gdy treść SMS-a jest wadliwa z przyczyn nieleżących po stronie Organizatora.
 6. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za SMS-y, które nie dotrą do organizatora z przyczyn nieleżących po jego stronie.
 7. Uczestnik plebiscytu poprzez wysłanie SMS-a z głosem na wybraną osobę, zamawia wiadomość informacyjno-reklamową sponsora plebiscytu i/lub partnerów reklamowych organizatora. Wysyłanie wiadomości może być zablokowane po wysłaniu e-maila na adres promocja@dziennikwschodni.pl. W treści maila należy podać swój nr telefonu i zgłosić prośbę odnośnie usunięcia tego nr z bazy.

 

 

 • 6

Wybór Człowieka Roku 2015

 

 1. Tytuł Człowieka Roku 2015 w poszczególnych kategoriach przyznamy w oparciu o głosy czytelników oddawane za pomocą smsów. Wygrają osoby, które w otrzymają najwięcej głosów w swojej kategorii.
 2. Kapituła konkursu, w skład której wejdą przedstawiciele Organizatora przyzna osobne wyróżnienie. Wybór zostanie dokonany spośród wszystkich kandydatów biorących udział w konkursie
 3. Ogłoszenie wyników nastąpi podczas uroczystej Gali Finałowej, która odbędzie się w pierwszej połowie grudnia 2015

 

 • 7

Nagrody dla laureatów

 

 1. Zwycięzcy plebiscytu Człowiek Roku 2015 (wybrani zarówno w drodze głosowania SMS jak i decyzją kapituły) otrzymają:
  • pamiątkowy grawerton
  • pakiet weekendowy dla 2 osób w Pensjonacie Kazimierskim w Kazimierzu Dolnym (w skład pakietu wchodzi: 1 doba hotelowa w pokoju 2 osobowym, śniadanie oraz dostęp do strefy relaksu sauny, łaźni i jacuzzi). Termin wykorzystania nagrody upływa 31 marca 2016 roku
 2. Uroczyste wręczenie nagród laureatom Plebiscytu nastąpi w pierwszej połowie grudnia 2015 r. O miejscu i dacie uczestnicy zostaną poinformowani telefonicznie przez Organizatorów
 3. Zwycięzcom nie przysługuje prawo zamiany wygranej nagrody na ekwiwalent pieniężny lub inne przedmioty.
 4. Organizator zastrzega sobie możliwość zwiększenia puli nagród w plebiscycie w miarę pozyskiwania sponsorów
 5. Podatek od nagród pokrywa zdobywca nagrody, zgodnie z obowiązującymi przepisami.

 

 

 • 8

Informacja o plebiscycie

 

Wszelkie informacje na temat plebiscytu zamieszczone zostaną na łamach Dziennika Wschodniego oraz na stronie Organizatora, tj. www.dziennikwschodni.pl Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 81 46 26 835.

 • 10

Postanowienia końcowe

 

 1. Deklarując wzięcie udziału w plebiscycie, w sposób przewidziany niniejszym regulaminem, uczestnik wyraża zgodę na postanowienia niniejszego regulaminu, w tym na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez Organizatora i zobowiązuje się do przestrzegania niniejszego regulaminu.
 2. Nadawca SMS-a staje się automatycznie uczestnikiem Plebiscytu.
 3. Oddanie głosu przez uczestnika Plebiscytu jest równoznaczne ze złożeniem przez niego oświadczenia, iż wyraża on zgodę na postanowienia niniejszego Regulaminu
 4. Uczestnik plebiscytu poprzez wysłanie SMS-a zamawia wiadomość informacyjno-reklamową organizatora, sponsora plebiscytu i lub partnerów reklamowych organizatora. Wysyłanie wiadomości na dany numer telefonu może być zablokowane po wysłaniu e-maila na adres promocja@dziennikwschodni.pl w tytule wiadomości stop + numer telefonu.
 5. Biorąc udział w Plebiscycie uczestnik oświadcza, że zapoznał się z treścią regulaminu plebiscytu Człowiek Roku 2015 i zobowiązuje się do jego przestrzegania.
 6. Biorąc udział w Plebiscycie uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie udostępnionych przeze niego danych osobowych w celach marketingowych przez Corner Media Sp. z o.o.
 7. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do publikowania danych osobowych, zdjęć i innych informacji o zwycięzcach Plebiscytu jak również wywiadów z nimi na łamach prasy oraz w Internecie.
 8. Postanowienia niniejszego regulaminu Plebiscytu są wyłączną podstawą prowadzenia Plebiscytu.
 9. Organizator Plebiscytu ma prawo wykluczyć Uczestnika Plebiscytu w przypadku nie przestrzegania przepisów prawa, dobrych obyczajów, naruszenia niniejszego Regulaminu lub innego naruszenia praw lub interesów Organizatora.
Czytaj więcej o:

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 29 listopada 2015 o 15:08
0
Widzę że żeby wygrać ten plebiscyt nie trzeba wcale być zasłużonym bo wystarczy mieć kupę kasy i słać smsy i sprawa załatwiona oganizatorzy zarobili my straciliśmy i jest git Panowie organizatorzy w następnym plebiscycie nie udostępniajcie tzw Rankingu kto ile już ma głosów i zróbcie tak aby z jednego telefonu mógł być wysłany jeden tylko SMS i zobaczycie czy zarobicie tyle co ostatnio Pozdrawiam Cwaniaków
Avatar
Gość / 28 listopada 2015 o 19:09
0
Żałuję Jakub Piątek moim faworytem i nic i mało głosów ale życzę dalszych osiągnąć jemu w zawodach
Avatar
Marcin / 28 listopada 2015 o 17:07
0

Co on takiego zrobił? Pomógł bocianowi? Znam innego chłopaka, który pomagał innym zwierzętom i nikt go w telewizji nie widział. Zdania na ten temat nie zmienię.

Avatar
Gość / 27 listopada 2015 o 21:16
0
Można zagłosować na siebie, czy do wyboru są tylko krewni i znajomi królika?
Avatar
Gość / 24 listopada 2015 o 19:49
0
A ja myslała że Jakub Piątek wygra, rajd dekar i wiele innych:(
Avatar
Spostrzegawczy / 24 listopada 2015 o 19:13
0

Nie jest to sprawiedliwy plebiscyt. Znajomi, rodzina i osoby które, wpierają naszego kandydata wysyłają smsy a głosów nie przybywa lecz ubywa, a jak już jest niewielka strata do lidera to w ciągu 5 minut on osiąga przewagę ponad 30 procent. Przypadek? Nie sądzę. 

Ktoś wyślę na siebie xxxx głosów i nagle będzie CZŁOWIEKIEM ROKU.  Sprawiedliwe? Raczej nie. Ludzie robią rózne fajne rzeczy i powinni być docenieni a wygrywa ten kto na siebie wyśle najwięcej smsów

Avatar
Wiesław / 24 listopada 2015 o 17:34
0

Widziałem już w życiu różne plebiscyty ale w tym plebiscycie organizatorzy nastawili się chyba na ogromny zysk bo od samego początku jest wiele spraw które ciężko zrozumieć  Od początku głosujemy na naszego sąsiada  który na początku wysunął sie na prowadzenie z wynikiem 35.9 % a po paru godzinach jego wynik był już 35.3 i od tamtej pory spada dalej Może ktoś mi wyjaśni czemu się tak dzieje Skoro zdobył SMSów na 35.9% to ten procent powinien być zapisany i powinien tylko wzrastać po wysłaniu kolejnych SMSów a tu po prostu spada Widzę że żeby nasz kandydat wygrał potrzebne mu jest kilka tysiecy SMS Ja wiem że inni kandydaci też mają rodziny ,Przyjaciół i sympatyków którzy  też ich  wspierają i nie mam nic przeciwko temu wkurza mnie tylko fakt że SMSy wysłane na naszego sąsiada po jakimś czasie znikają chyba bo skoro jego dorobek w procentach spada to chyba ktoś te SMSy usuwa  Ponadto dzisiaj organizatorzy napisali do nas że żeby nasz kandydat "wskoczył" z powrotem na pierwsze miejsce to musimy wysłać ok 35 SMSów wg mnie jest to skandaliczne wyciąganie pieniędzy od ludzi Skandaliczny jest przede wszystkim fakt że organizatorzy tego plebiscytu dali dostęp do rankingu na którym można sprawdzić kto które miejsce zajmuje i zastanawiam się co się będzie działo w piątek od samego rana  A Wy jak myślicie?????

Widziałem już w życiu różne plebiscyty ale w tym plebiscycie organizatorzy nastawili się chyba na ogromny zysk bo od samego początku jest wiele spraw które ciężko zrozumieć  Od początku głosujemy na naszego sąsiada  który na początku wysunął sie na prowadzenie z wynikiem 35.9 % a po paru godzinach jego wynik był już 35.3 i od tamtej pory spada dalej Może ktoś mi wyjaśni czemu się tak dzieje Skoro zdobył SMSów na 35.9% to ten procent powinien być zapisany i powinien tylko wzrastać po wysłaniu kolejnych SMSów a tu po prostu spada ... rozwiń

Avatar
Misiek / 24 listopada 2015 o 17:33
0

Widziałem już w życiu różne plebiscyty ale w tym plebiscycie organizatorzy nastawili się chyba na ogromny zysk bo od samego początku jest wiele spraw które ciężko zrozumieć  Od początku głosujemy na naszego sąsiada  który na początku wysunął sie na prowadzenie z wynikiem 35.9 % a po paru godzinach jego wynik był już 35.3 i od tamtej pory spada dalej Może ktoś mi wyjaśni czemu się tak dzieje Skoro zdobył SMSów na 35.9% to ten procent powinien być zapisany i powinien tylko wzrastać po wysłaniu kolejnych SMSów a tu po prostu spada Widzę że żeby nasz kandydat wygrał potrzebne mu jest kilka tysiecy SMS Ja wiem że inni kandydaci też mają rodziny ,Przyjaciół i sympatyków którzy  też ich  wspierają i nie mam nic przeciwko temu wkurza mnie tylko fakt że SMSy wysłane na naszego sąsiada po jakimś czasie znikają chyba bo skoro jego dorobek w procentach spada to chyba ktoś te SMSy usuwa  Ponadto dzisiaj organizatorzy napisali do nas że żeby nasz kandydat "wskoczył" z powrotem na pierwsze miejsce to musimy wysłać ok 35 SMSów wg mnie jest to skandaliczne wyciąganie pieniędzy od ludzi Skandaliczny jest przede wszystkim fakt że organizatorzy tego plebiscytu dali dostęp do rankingu na którym można sprawdzić kto które miejsce zajmuje i zastanawiam się co się będzie działo w piątek od samego rana  A Wy jak myślicie?????

Widziałem już w życiu różne plebiscyty ale w tym plebiscycie organizatorzy nastawili się chyba na ogromny zysk bo od samego początku jest wiele spraw które ciężko zrozumieć  Od początku głosujemy na naszego sąsiada  który na początku wysunął sie na prowadzenie z wynikiem 35.9 % a po paru godzinach jego wynik był już 35.3 i od tamtej pory spada dalej Może ktoś mi wyjaśni czemu się tak dzieje Skoro zdobył SMSów na 35.9% to ten procent powinien być zapisany i powinien tylko wzrastać po wysłaniu kolejnych SMSów a tu po prostu spada ... rozwiń

Avatar
Gość / 23 listopada 2015 o 08:17
0
Ja zagłosowałam w kązdej kategorii i myślę że tak będzie ok, dlatego że sprawiedliłość jest po obu stronach jak to mówią :) A swoją drogą szkoda ze tak mało głosów ma Kubuś Piątek :(
Avatar
Gość / 22 listopada 2015 o 19:03
0
Panie ''wulgarne chłopczysko'' nie lada wiadomośc topograficzna że granice Kozubszczyzny obejmują Strzelce pod Nałęczowem w takim razie witam sąsiada.. ajjajaj no dorosły chłop a jak dziecko pisze.. wstyd Panie Marcinie..
Avatar
Gość / 29 listopada 2015 o 15:08
0
Widzę że żeby wygrać ten plebiscyt nie trzeba wcale być zasłużonym bo wystarczy mieć kupę kasy i słać smsy i sprawa załatwiona oganizatorzy zarobili my straciliśmy i jest git Panowie organizatorzy w następnym plebiscycie nie udostępniajcie tzw Rankingu kto ile już ma głosów i zróbcie tak aby z jednego telefonu mógł być wysłany jeden tylko SMS i zobaczycie czy zarobicie tyle co ostatnio Pozdrawiam Cwaniaków
Avatar
Gość / 28 listopada 2015 o 19:09
0
Żałuję Jakub Piątek moim faworytem i nic i mało głosów ale życzę dalszych osiągnąć jemu w zawodach
Avatar
Marcin / 28 listopada 2015 o 17:07
0

Co on takiego zrobił? Pomógł bocianowi? Znam innego chłopaka, który pomagał innym zwierzętom i nikt go w telewizji nie widział. Zdania na ten temat nie zmienię.

Avatar
Gość / 27 listopada 2015 o 21:16
0
Można zagłosować na siebie, czy do wyboru są tylko krewni i znajomi królika?
Avatar
Gość / 24 listopada 2015 o 19:49
0
A ja myslała że Jakub Piątek wygra, rajd dekar i wiele innych:(
Avatar
Spostrzegawczy / 24 listopada 2015 o 19:13
0

Nie jest to sprawiedliwy plebiscyt. Znajomi, rodzina i osoby które, wpierają naszego kandydata wysyłają smsy a głosów nie przybywa lecz ubywa, a jak już jest niewielka strata do lidera to w ciągu 5 minut on osiąga przewagę ponad 30 procent. Przypadek? Nie sądzę. 

Ktoś wyślę na siebie xxxx głosów i nagle będzie CZŁOWIEKIEM ROKU.  Sprawiedliwe? Raczej nie. Ludzie robią rózne fajne rzeczy i powinni być docenieni a wygrywa ten kto na siebie wyśle najwięcej smsów

Avatar
Wiesław / 24 listopada 2015 o 17:34
0

Widziałem już w życiu różne plebiscyty ale w tym plebiscycie organizatorzy nastawili się chyba na ogromny zysk bo od samego początku jest wiele spraw które ciężko zrozumieć  Od początku głosujemy na naszego sąsiada  który na początku wysunął sie na prowadzenie z wynikiem 35.9 % a po paru godzinach jego wynik był już 35.3 i od tamtej pory spada dalej Może ktoś mi wyjaśni czemu się tak dzieje Skoro zdobył SMSów na 35.9% to ten procent powinien być zapisany i powinien tylko wzrastać po wysłaniu kolejnych SMSów a tu po prostu spada Widzę że żeby nasz kandydat wygrał potrzebne mu jest kilka tysiecy SMS Ja wiem że inni kandydaci też mają rodziny ,Przyjaciół i sympatyków którzy  też ich  wspierają i nie mam nic przeciwko temu wkurza mnie tylko fakt że SMSy wysłane na naszego sąsiada po jakimś czasie znikają chyba bo skoro jego dorobek w procentach spada to chyba ktoś te SMSy usuwa  Ponadto dzisiaj organizatorzy napisali do nas że żeby nasz kandydat "wskoczył" z powrotem na pierwsze miejsce to musimy wysłać ok 35 SMSów wg mnie jest to skandaliczne wyciąganie pieniędzy od ludzi Skandaliczny jest przede wszystkim fakt że organizatorzy tego plebiscytu dali dostęp do rankingu na którym można sprawdzić kto które miejsce zajmuje i zastanawiam się co się będzie działo w piątek od samego rana  A Wy jak myślicie?????

Widziałem już w życiu różne plebiscyty ale w tym plebiscycie organizatorzy nastawili się chyba na ogromny zysk bo od samego początku jest wiele spraw które ciężko zrozumieć  Od początku głosujemy na naszego sąsiada  który na początku wysunął sie na prowadzenie z wynikiem 35.9 % a po paru godzinach jego wynik był już 35.3 i od tamtej pory spada dalej Może ktoś mi wyjaśni czemu się tak dzieje Skoro zdobył SMSów na 35.9% to ten procent powinien być zapisany i powinien tylko wzrastać po wysłaniu kolejnych SMSów a tu po prostu spada ... rozwiń

Avatar
Misiek / 24 listopada 2015 o 17:33
0

Widziałem już w życiu różne plebiscyty ale w tym plebiscycie organizatorzy nastawili się chyba na ogromny zysk bo od samego początku jest wiele spraw które ciężko zrozumieć  Od początku głosujemy na naszego sąsiada  który na początku wysunął sie na prowadzenie z wynikiem 35.9 % a po paru godzinach jego wynik był już 35.3 i od tamtej pory spada dalej Może ktoś mi wyjaśni czemu się tak dzieje Skoro zdobył SMSów na 35.9% to ten procent powinien być zapisany i powinien tylko wzrastać po wysłaniu kolejnych SMSów a tu po prostu spada Widzę że żeby nasz kandydat wygrał potrzebne mu jest kilka tysiecy SMS Ja wiem że inni kandydaci też mają rodziny ,Przyjaciół i sympatyków którzy  też ich  wspierają i nie mam nic przeciwko temu wkurza mnie tylko fakt że SMSy wysłane na naszego sąsiada po jakimś czasie znikają chyba bo skoro jego dorobek w procentach spada to chyba ktoś te SMSy usuwa  Ponadto dzisiaj organizatorzy napisali do nas że żeby nasz kandydat "wskoczył" z powrotem na pierwsze miejsce to musimy wysłać ok 35 SMSów wg mnie jest to skandaliczne wyciąganie pieniędzy od ludzi Skandaliczny jest przede wszystkim fakt że organizatorzy tego plebiscytu dali dostęp do rankingu na którym można sprawdzić kto które miejsce zajmuje i zastanawiam się co się będzie działo w piątek od samego rana  A Wy jak myślicie?????

Widziałem już w życiu różne plebiscyty ale w tym plebiscycie organizatorzy nastawili się chyba na ogromny zysk bo od samego początku jest wiele spraw które ciężko zrozumieć  Od początku głosujemy na naszego sąsiada  który na początku wysunął sie na prowadzenie z wynikiem 35.9 % a po paru godzinach jego wynik był już 35.3 i od tamtej pory spada dalej Może ktoś mi wyjaśni czemu się tak dzieje Skoro zdobył SMSów na 35.9% to ten procent powinien być zapisany i powinien tylko wzrastać po wysłaniu kolejnych SMSów a tu po prostu spada ... rozwiń

Avatar
Gość / 23 listopada 2015 o 08:17
0
Ja zagłosowałam w kązdej kategorii i myślę że tak będzie ok, dlatego że sprawiedliłość jest po obu stronach jak to mówią :) A swoją drogą szkoda ze tak mało głosów ma Kubuś Piątek :(
Avatar
Gość / 22 listopada 2015 o 19:03
0
Panie ''wulgarne chłopczysko'' nie lada wiadomośc topograficzna że granice Kozubszczyzny obejmują Strzelce pod Nałęczowem w takim razie witam sąsiada.. ajjajaj no dorosły chłop a jak dziecko pisze.. wstyd Panie Marcinie..
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 0 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 0 3

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 3 0

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 2 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 3

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 6 4

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe
22 lipca 2018, 9:45

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe 1 0

Autobusy – Jelcz 120M i Jelcz M11 przyjadą w niedzielę z Lublina do Kraśnika. Podczas przejazdów będzie można posłuchać o historii komunikacji w Kraśniku i ważnych dla niej miejscach. O tym wszystkim będzie opowiadać Maksym Bratko, autor książki „Historia Komunikacji Publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim”, której premierę zaplanowano na niedzielę.

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku 24 9

Od poniedziałku aż do końca wakacji na ul. Nowy Świat obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Drogowcy zabierają się tutaj za przebudowę kanalizacji deszczowej. Skrót z Bronowic na Czuby coraz bardziej przypomina tor przeszkód.

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny 0 6

Utrudnienia na ul. Choiny w Lublinie. Jak informuje nasz Czytelnik Paweł doszło do potrącenia pieszego na przejściu.

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb 0

Był Zielony Rynek, a będą apartamenty. Zmiany na zamojskiej starówce
wizualizacje
galeria

Był Zielony Rynek, a będą apartamenty. Zmiany na zamojskiej starówce 12 3

43 apartamenty, parking podziemny, lokale usługowe i przede wszystkim przepiękny widok z okien – tak najkrócej opisać można „Apartamenty Bazyliańska 1”. Inwestycja na Zielonym Rynku otrzymała już pozytywną opinię służb konserwatorskich

Rozbiórka starej altany ogrodowej - co zrobić z odpadami?

Rozbiórka starej altany ogrodowej - co zrobić z odpadami? 0 0

Rodzinne ogródki działkowe są charakterystycznym elementem miejskiej przestrzeni w Polsce. Przez kilka dekad korzystali z nich pracownicy dużych zakładów oraz lokatorzy spółdzielni mieszkaniowych. W ogrodach uprawiano warzywa i owoce dla swoich rodzin, gdy sklepowe półki były puste. Obecnie coraz więcej ogrodów jest użytkowanych przez młodych ludzi, którzy stawiają nową, typowo rekreacyjną architekturę ogrodową. Co zrobić z odpadami z rozbiórki altany?

Ks. Ignacy Kłopotowski urodził się 152 lata temu. Specjalista od crowdfundingu i fundraisingu
Magazyn
galeria

Ks. Ignacy Kłopotowski urodził się 152 lata temu. Specjalista od crowdfundingu i fundraisingu 0 0

Dziś rocznica urodzin księdza Ignacego Kłopotowskiego. Był związany z Lublinem ponad 20 lat. Pomagał wykluczonym. Mając ich sporo pod opieką, był specjalistą crowdfundingu i nie był mu obcy fundraising. Z konieczności propagował i stosował idee zero waste. Twórca konsorcjum wydawniczego, publicysta wykorzystujący mechanizmy marketingu i public relations. Co w tym niezwykłego? Błogosławiony ksiądz Ignacy Kłopotowski urodził się 152 lata temu.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!

Najczęściej czytane

Dzisiaj · Tydzień · Wideo · Premium

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.