Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

13 listopada 2015 r.
16:02

Wybieramy Człowieka Roku 2015. Koniec głosowania

Autor: Zdjęcie autora kp
0 15 A A

W piątek o godz. 12 zakończyło się głosowanie w plebiscycie Człowiek Roku 2015 Dziennika Wschodniego.

Aktualizacja artykułu: 27 listopada 2015 r. 14:42
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Chcemy nagrodzić wybitne osobowości z naszego województwa w pięciu kategoriach: biznes, kultura, sport, działalność społeczna i zwykły bohater. W każdej zwycięży osoba, która zdobędzie największą liczbę głosów.

- Szukamy wyjątkowych ludzi wyróżniających się talentem, wiedzą, kreatywnością, przedsiębiorczością - mówi Krzysztof Wiejak, redaktor naczelny Dziennika Wschodniego. - Chcemy także nagrodzić zwykłych bohaterów, którzy wykazali się odwagą i często narażając własne życie nie zawahali się pomóc innym.

Głosowanie trwało do 27 listopada, do godziny 12. Nagrody zostaną wręczone podczas uroczystej gali finałowej, która odbędzie się w pierwszej połowie grudnia.

JAK GŁOSOWAĆ?

Jeśli chcesz oddać głos na wybranego kandydata wyślij SMS pod numer 71466, w treści wpisując prefiks przyporządkowany do danej kategorii, a po kropce lub spacji numer kandydata:
• kategoria BIZNES – SMS o treści BIZNES. nr kandydata (np. BIZNES.99)
• kategoria KULTURA – SMS o treści KULTURA. nr kandydata (np. KULTURA.99)
• kategoria SPORT – SMS o treści SPORT. nr kandydata (np. SPORT.99)
• kategoria DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA – SMS o treści SPOLECZ. nr kandydata (np. SPOLECZ.99)
• kategoria ZWYKŁY BOHATER – SMS o treści BOHATER. nr kandydata (np. BOHATER.99)
Z jednego numeru telefonu można wysłać nieograniczoną liczbę SMS. Koszt jednego SMS-a
wynosi 1,23 zł z VAT. Na Wasze głosy czekamy do 27 listopada 2015 do godz. 12 w południe

Sprawdź aktualny ranking:

Kategoria BIZNES

Kategoria KULTURA 

Kategoria SPORT 

Kategoria DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA

Kategoria ZWYKŁY BOHATER

Kategoria DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA

Regulamin Plebiscytu CZŁOWIEK ROKU 2015

organizowanego przez corner media Sp. z o.o. wydawcę Dziennika wschodniego

 

 • 1

Postanowienia ogólne

 

 1. Organizatorem plebiscytu Człowiek Roku 2015, zwanym w dalszej części regulaminu Plebiscytem, jest Corner Media Sp. z o.o., Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wydawca „Dziennika Wschodniego”, zwane dalej Organizatorem
 2. Organizator ponosi pełną odpowiedzialność za treść i formę plebiscytu.

 

 • 2

Czas trwania plebiscytu

I etap

Czas zgłaszania kandydatów: 16 października – 2 listopada 2015

II etap

Głosowanie SMS: 13 – 27 listopada 2015 godz. 12 w południe

III etap

Wręczenie nagród, które nastąpi podczas Gali Finałowej, która odbędzie się w pierwszej połowie grudnia 2015

 

 • 3

Podmioty uprawnione do wzięcia udziału w Plebiscycie

 

 1. W Plebiscycie mogą brać udział osoby zamieszkałe i działające na terenie woj. lubelskiego.
 2. Uprawnieni do zgłaszania kandydatów są: czytelnicy Dziennika Wschodniego oraz internauci w okresie 16 października – 2 listopada 2015. O przyjęciu zgłoszenia decyduje data jego wpłynięcia do Organizatora na adres podany w § 1.
 • 4

Zasady zgłaszania

 

 1. Zgłoszenia kandydatów do tytułu Człowiek Roku przyjmowane są w 5 kategoriach: biznes, kultura, sport, działalność społeczna i zwykły bohater
 2. Zgłoszenia kandydatów do tytułu Człowiek Roku dokonuje się za pomocą kuponów zgłoszeniowych, drukowanych w Dzienniku Wschodnim. Zgłoszenia należy przesyłać na adres Organizatora: Dziennik Wschodni, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin – oprócz wypełnionego kuponu do zgłoszenia można dołączyć zdjęcie kandydata, z dopiskiem na kopercie „CZŁOWIEK ROKU 2015”. Wypełniony kupon musi być czytelnie podpisany i zawierać numer telefonu osoby zgłaszającej w celu możliwości dokonania weryfikacji zgłoszenia.
 3. Zgłoszenia można również przesyłać na adres mailowy promocja@dziennikwschodni.pl. W zgłoszeniu należy podać dane kandydata: imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy, kategorię, w której go nominujemy, a także krótkie uzasadnienie nominacji. Zdjęcie kandydata mile widziane. W tytule maila należy wpisać „CZŁOWIEK ROKU 2015”.
 4. Dołączone zdjęcia wszystkich zgłoszonych rolników zostaną opublikowane na łamach Dziennika Wschodniego oraz na stronie internetowej portalu www.dziennikwschodni.pl. Format zdjęć jest dowolny. Nadesłanych zdjęć nie zwracamy.
 5. Zgłoszenia za pomocą kuponów ważne są tylko, gdy kupon wypełniony jest czytelnie z czytelnym podpisem kandydata i zawiera zgodę na udział w plebiscycie i publikację zdjęć. Zdjęcia przesłane w formie elektronicznej oraz zgłoszenia będą akceptowane pod warunkiem nadesłania kuponu zgłoszeniowego w formie papierowej lub elektronicznej. Brak kuponu spowoduje nie przyjęcie zgłoszenia. Zdjęcia w formie elektronicznej proszę przesyłać na adres: promocja@dziennikwschodni.pl

 

 • 5

Zasady głosowania

 

 1. Głosowanie w plebiscycie Człowiek Roku 2015 odbywa się za pośrednictwem SMS-ów i potrwa od 13 do 27 listopada 2015 godz. 12 w południe. SMS-y należy przesłać na nr 71466 w treści wpisując prefiks przyporządkowany do danej kategorii, a po kropce lub spacji numer kandydata:
 • kategoria BIZNES – SMS o treści BIZNES. Nr kandydata (np. BIZNES.99)
 • kategoria KULTURA – SMS o treści KULTURA. Nr kandydata (np. KULTURA.99)
 • kategoria SPORT – SMS o treści SPORT. nr kandydata (np. SPORT.99)
 • kategoria DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA – SMS o treści SPOLECZ. Nr kandydata (np. SPOLECZ.99)
 • kategoria ZWYKŁY BOHATER – SMS o treści BOHATER. Nr kandydata (np. BOHATER.99)
 1. Koszt jednego SMS-a wynosi 1,23 zł z VAT. Z jednego numeru telefonu można wysłać nieograniczoną liczbę SMS-ów
 2. W celu ułatwienia głosowania, poszczególnym kandydatom biorącym udział w plebiscycie zostaną przydzielone numery porządkowe.
 3. Wysłanie SMS-a zgodnego ze wzorem podanym w paragrafie 7 punkcie 1 niniejszego Regulaminu jest jednoznaczne ze złożeniem oświadczenia o zapoznaniu się z regulaminem.
 4. W przypadku jakichkolwiek odstępstw od podanego w paragrafie 7 punkcie 1 wzoru SMS (nie dotyczy numerów kandydatów) nie zostaje on uwzględniany.
 5. Organizator nie ponosi odpowiedzialności w przypadku, gdy treść SMS-a jest wadliwa z przyczyn nieleżących po stronie Organizatora.
 6. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za SMS-y, które nie dotrą do organizatora z przyczyn nieleżących po jego stronie.
 7. Uczestnik plebiscytu poprzez wysłanie SMS-a z głosem na wybraną osobę, zamawia wiadomość informacyjno-reklamową sponsora plebiscytu i/lub partnerów reklamowych organizatora. Wysyłanie wiadomości może być zablokowane po wysłaniu e-maila na adres promocja@dziennikwschodni.pl. W treści maila należy podać swój nr telefonu i zgłosić prośbę odnośnie usunięcia tego nr z bazy.

 

 

 • 6

Wybór Człowieka Roku 2015

 

 1. Tytuł Człowieka Roku 2015 w poszczególnych kategoriach przyznamy w oparciu o głosy czytelników oddawane za pomocą smsów. Wygrają osoby, które w otrzymają najwięcej głosów w swojej kategorii.
 2. Kapituła konkursu, w skład której wejdą przedstawiciele Organizatora przyzna osobne wyróżnienie. Wybór zostanie dokonany spośród wszystkich kandydatów biorących udział w konkursie
 3. Ogłoszenie wyników nastąpi podczas uroczystej Gali Finałowej, która odbędzie się w pierwszej połowie grudnia 2015

 

 • 7

Nagrody dla laureatów

 

 1. Zwycięzcy plebiscytu Człowiek Roku 2015 (wybrani zarówno w drodze głosowania SMS jak i decyzją kapituły) otrzymają:
  • pamiątkowy grawerton
  • pakiet weekendowy dla 2 osób w Pensjonacie Kazimierskim w Kazimierzu Dolnym (w skład pakietu wchodzi: 1 doba hotelowa w pokoju 2 osobowym, śniadanie oraz dostęp do strefy relaksu sauny, łaźni i jacuzzi). Termin wykorzystania nagrody upływa 31 marca 2016 roku
 2. Uroczyste wręczenie nagród laureatom Plebiscytu nastąpi w pierwszej połowie grudnia 2015 r. O miejscu i dacie uczestnicy zostaną poinformowani telefonicznie przez Organizatorów
 3. Zwycięzcom nie przysługuje prawo zamiany wygranej nagrody na ekwiwalent pieniężny lub inne przedmioty.
 4. Organizator zastrzega sobie możliwość zwiększenia puli nagród w plebiscycie w miarę pozyskiwania sponsorów
 5. Podatek od nagród pokrywa zdobywca nagrody, zgodnie z obowiązującymi przepisami.

 

 

 • 8

Informacja o plebiscycie

 

Wszelkie informacje na temat plebiscytu zamieszczone zostaną na łamach Dziennika Wschodniego oraz na stronie Organizatora, tj. www.dziennikwschodni.pl Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 81 46 26 835.

 • 10

Postanowienia końcowe

 

 1. Deklarując wzięcie udziału w plebiscycie, w sposób przewidziany niniejszym regulaminem, uczestnik wyraża zgodę na postanowienia niniejszego regulaminu, w tym na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez Organizatora i zobowiązuje się do przestrzegania niniejszego regulaminu.
 2. Nadawca SMS-a staje się automatycznie uczestnikiem Plebiscytu.
 3. Oddanie głosu przez uczestnika Plebiscytu jest równoznaczne ze złożeniem przez niego oświadczenia, iż wyraża on zgodę na postanowienia niniejszego Regulaminu
 4. Uczestnik plebiscytu poprzez wysłanie SMS-a zamawia wiadomość informacyjno-reklamową organizatora, sponsora plebiscytu i lub partnerów reklamowych organizatora. Wysyłanie wiadomości na dany numer telefonu może być zablokowane po wysłaniu e-maila na adres promocja@dziennikwschodni.pl w tytule wiadomości stop + numer telefonu.
 5. Biorąc udział w Plebiscycie uczestnik oświadcza, że zapoznał się z treścią regulaminu plebiscytu Człowiek Roku 2015 i zobowiązuje się do jego przestrzegania.
 6. Biorąc udział w Plebiscycie uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie udostępnionych przeze niego danych osobowych w celach marketingowych przez Corner Media Sp. z o.o.
 7. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do publikowania danych osobowych, zdjęć i innych informacji o zwycięzcach Plebiscytu jak również wywiadów z nimi na łamach prasy oraz w Internecie.
 8. Postanowienia niniejszego regulaminu Plebiscytu są wyłączną podstawą prowadzenia Plebiscytu.
 9. Organizator Plebiscytu ma prawo wykluczyć Uczestnika Plebiscytu w przypadku nie przestrzegania przepisów prawa, dobrych obyczajów, naruszenia niniejszego Regulaminu lub innego naruszenia praw lub interesów Organizatora.
Czytaj więcej o:

Pozostałe informacje

Zalew w Zamościu

Tu można się kąpać. W regionie działa 39 kąpielisk

Kto z nas nie myśli o schłodzeniu się w wodzie w trakcie tak upalnych dni? Sprawdź, w których miejscach w naszym województwie można bezpiecznie się kąpać.

Henryk Gmitruczuk

Gdy dostał stanowisko, był emerytem. Ojciec byłego wicewojewody odwołany z zarządu

Emerytowany urzędnik, Henryk Gmitruczuk stracił stanowisko dyrektora Zarządu Zlewni w Białej Podlaskiej. To ojciec związanego z PiS byłego wicewojewody lubelskiego, Roberta Gmitruczuka.

Rozbił się jeden z odrzutowców M-346. Trwa akcja ratunkowa

Rozbił się jeden z odrzutowców M-346. Trwa akcja ratunkowa

Dzisiaj podczas lotu treningowego w płytę lotniska w Gdyni uderzył odrzytowy samolot szkolno-treningowy M-346 z bazy wojskowej w Dęblinie. O wypadku poinformowało Generalne Dowództwo Rodzajów Sił Zbrojnych.

Gdzie szukać ciekawych samochodów po tuningu?

Gdzie szukać ciekawych samochodów po tuningu?

Prawdziwym miłośnikom motoryzacji często w pewnym momencie przestaje wystarczać to, co oferują fabryki samochodowe. Zaczynają szukać ulepszeń, czegoś, co wyróżni ich pojazd i nada mu nowych, lepszych właściwości. Taki proces ulepszania nazywamy tuningiem. Aby jednak mieć ciekawy samochód po tuningu, są tylko dwie ścieżki do wyboru: można go samemu zrobić lub kupić auto po tuningu. W dzisiejszym artykule podpowiadamy, co się bardziej opłaca!

Kiedy pieniądze z KPO? Szyszko w Lublinie o „skoku cywilizacyjnym"

Kiedy pieniądze z KPO? Szyszko w Lublinie o „skoku cywilizacyjnym"

Dzisiaj wiceminister funduszy i polityki regionalnej Jan Krzysztof Szyszko odwiedził Lublin. Zapowiedział rządowe wsparcie samorządów ze środków pochodzących z Krajowego Planu Odbudowy.

Oszukiwał "na policjanta". Trafił na prawdziwych funkcjonariuszy

Oszukiwał "na policjanta". Trafił na prawdziwych funkcjonariuszy

Wiesław J. nie miał oporów, by wyłudzać oszczędności od mieszkańców Lubelszczyzny. Tarnowianin dzwonił do ludzi podając się za policjanta. Zdziwił się, gdy do jego domu zapukali prawdziwi mundurowi. Podejrzanemu grozi więzienie.

Znamy terminarz rundy jesiennej Hummel IV Ligi

Znamy terminarz rundy jesiennej Hummel IV Ligi

Jest terminarz Hummel IV Ligi. Obecnie do rozgrywek zgłoszonych jest 17. zespołów

Gabriela Szewczyk
Pogoda na weekend
film

Uff jak gorąco - weekendowa prognoza pogody

Tradycyjnie w piątek przedstawimy weekendową prognozę pogody przygotowaną przez meteorologów z Instytutu Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej UMCS. Autorem jest dr Krzysztof Bartoszek, a prezentuje ją nasza pogodynka – Gabriela Szewczyk.

Na Starym Mieście brakuje toalet. Mają pomysł na rozwiązanie problemu

Na Starym Mieście brakuje toalet. Mają pomysł na rozwiązanie problemu

Stare Miasto ze względu na swój charakter jest dzielnicą specyficzną i ma swoje problemy. Zdaniem miejskich radnych, jednym z nich jest brak publicznych toalet. Pomóc ma przebudowa Trybunału Koronnego.

Kardiologia jak nowa. Wojskowy szpital zakończył ważny etap przebudowy
foto
galeria

Kardiologia jak nowa. Wojskowy szpital zakończył ważny etap przebudowy

Oficjalnie otwarto „nową” Klinikę i Oddział Kardiologii w 1 Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Lublinie. Po remoncie jest więcej przestrzeni, lepsze wyposażenie i dodatkowe łóżka. To wszystko część remontu wartego około 140 mln zł.

Mężczyzna utonął w krasnobrodzkim zalewie. Kąpielisko zamknięte

Mężczyzna utonął w krasnobrodzkim zalewie. Kąpielisko zamknięte

W nocy z czwartku na piątek z zalewu w Kransobrodzie w powiecie zamojskim wyłowiono ciało 50-letniego mężczyzny, mieszkańca gminy Tyszowce. Akcja poszukiwawcza z udziałem strażaków trwała prawie cztery godziny. Przyczyny zdarzenia bada policja.

Groźne bakterie w tatarze z Łukowa

Groźne bakterie w tatarze z Łukowa

Główny Inspektorat Sanitarny ostrzega przed spożyciem jednej z partii tatara wołowego. Wykryto w niej bakterie E.coli i Salmonellę.

Czym są systemy ERP i do czego służą?

Czym są systemy ERP i do czego służą?

Biznes od lat wspierany jest przez nowoczesne rozwiązania technologiczne. Oprogramowanie biurowe i systemy informatyczne klasy ERP to obecnie najczęściej wykorzystywane narzędzia pracy zarówno w mniejszych jak i dużych firmach.

Spotkajmy się nad wodą. Zapraszamy nad Jezioro Firlej
galeria

Spotkajmy się nad wodą. Zapraszamy nad Jezioro Firlej

To już trzeci przystanek wakacyjnej akcji Dziennika Wschodniego „Spotkajmy się nad wodą”, której partnerem jest Województwo Lubelskie, AZS UMCS Lublin i Radio Eska. Tym razem na gry i zabawy oraz konkursy z nagrodami zapraszamy w najbliższą sobotę (13 lipca) nad Jezioro Firlej.

Dziewiąte wzmocnienie Górnika Łęczna przed nowym sezonem

Dziewiąte wzmocnienie Górnika Łęczna przed nowym sezonem

W piątek piłkarze Górnika Łęczna zagrają ostatni mecz kontrolny – w Arłamowie ich rywalem będzie drugoligowa Wieczysta Kraków. Przed sprawdzianem generalnym klub poinformował, że do drużyny oficjalnie dołączył kolejny zawodnik – Mateusz Broda

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!

Najczęściej czytane

Dzisiaj · Tydzień · Wideo · Premium

Ogłoszenia

Najnowsze · Promowane
Różne -> Sprzedam

zawór

ZAMOŚĆ

125,00 zł

Różne -> Sprzedam

trojnik

ZAMOŚĆ

129,00 zł

Różne -> Sprzedam

rurakom

ZAMOŚĆ

225,00 zł

Różne -> Sprzedam

rurakom

ZAMOŚĆ

420,00 zł

Różne -> Sprzedam

kurek

ZAMOŚĆ

39,00 zł

Komunikaty