Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

23 kwietnia 2009 r.
19:20
Edytuj ten wpis

Wybory do europarlamentu: Podkański na Lubelszczyźnie, Bender poza

0 20 A A

Stronnictwo "Piast” Zdzisława Podkańskiego pójdzie do wyborów z prawicową koalicją: Libertas i Naprzód Polsko. Trwają ostatnie rozmowy koalicjantów i układanie list.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Podkański ma wystartować z pierwszego miejsce w województwie lubelskim. - Chcemy zbudować silny blok chrześcijańsko-ludowo-narodowy - tłumaczy Podkański.

Start w wyborach przewiduje również prof. Ryszard Bender senator PiS. Według naszych informacji senator dostanie pierwsze miejsce na liście w okręgu obejmującym Warmię, Mazury i Podlasie. Komitety mają czas do 28 kwietnia na zgłaszanie okręgowych list wyborczych w wyborach do europarlamentu. Wybory odbędą się 7 czerwca.

rp
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
norma / 30 maja 2009 r. o 18:17
0
anna napisał:
Jakby wszyscy Europosłowie tak przez 5 lat pracowali w PE jak Podkański , który zabiegał o wiekle spraw ,a to co udało mu sie zrobic polecam strone Stronnictwa "PIAST" - Sprawozdanie. To najbardziej pracowity polityk naszego regionu lubelszczyzny - popieram i swój głos oddam.


Czy rozmawiałaś z nim choć raz w życiu? Przecież to zwykły prymityw... Ustawił się na polityce a i dzieci dyrektorskie stanowiska w lubelskich urzędach podostawały... Wstyd.
Avatar
niebedegłosowac / 17 maja 2009 r. o 22:57
0
Na skrju lasu wyszła leśna sfora . I ze zdziwieniem patrza ! Duktem leśnym idą :
Byk ,Baran, Kulawa Krowa .Lis się pyta:- Dokąd to Byku Krowo i Baranie?
- Jak to dokąd Lisie, na europarlamentarne głosowanie!
Wyszedł Wilk na przeciw sfory :-Ja wam k.... dam wybory! Już s....... do obory! Czy wam jeszcze nie obrzydło gdy robi się z was dno społeczne przy tym głupie bydło ?
Lis:- A gdzie Koza i Świnia ?
Na to Krowa:-Świnia z Kozą się zmówiły i o świcie do urny ruszyły !
Niedżwiedż:-Proszę proszę , wyłom mamy ! Już My na mich zaczekamy ! Już z nami im obrzydło! Dostenie po mordzie Świnia I kopniaków Diabelskie Straszydło !
Wilk:- To przez Was Ty głupi Byku ,Krowo i durny Baranie ! Reszta zwierząt po Rogach Dostanie idac na pasożytów głosowanie !!! Pasożyci niech to odczują !!! Niech sami na siebie zagłosuja!!!
Na skrju lasu wyszła leśna sfora . I ze zdziwieniem patrza ! Duktem leśnym idą :
Byk ,Baran, Kulawa Krowa .Lis się pyta:- Dokąd to Byku Krowo i Baranie?
- Jak to dokąd Lisie, na europarlamentarne głosowanie!
Wyszedł Wilk na przeciw sfory :-Ja wam k.... dam wybory! Już s....... do obory! Czy wam jeszcze nie obrzydło gdy robi się z was dno społeczne przy tym głupie bydło ?
Lis:- A gdzie Koza i Świnia ?
Na to Krowa:-Świnia z Kozą się zmówiły i o świcie do urny ruszyły !
Niedżwiedż:-Pros... rozwiń
Avatar
anna / 27 kwietnia 2009 r. o 20:05
0
Jakby wszyscy Europosłowie tak przez 5 lat pracowali w PE jak Podkański , który zabiegał o wiekle spraw ,a to co udało mu sie zrobic polecam strone Stronnictwa "PIAST" - Sprawozdanie. To najbardziej pracowity polityk naszego regionu lubelszczyzny - popieram i swój głos oddam.
Avatar
burnout / 24 kwietnia 2009 r. o 16:32
0
nikt napisał:
Widzę, ze masz problem bo cukrownie Ci zamknęli i nie masz gdzie się skupić...
Ten facet jako jedyny ze znanych mi polityków ma jaja. Co lepiej jakby skakał ze świńskim ryjem, albo z ku***em w ręku?


hi hi w tej waszej Polsce to kazdy polityk ma jaja..................smiechu warte
prymitywne chlopy biora sie do poityki nie majac o niej zielonego pojecia, miejsce Podkanskiego jest w chlewie przy widlach ale gdzie wladza tam forsa wie wiadomo dlaczego pajac w gumofilcach drzwiami i oknami pcha sie na salony
Wezcie przyklad z Kongresu czy Senatu USA, tam buraka nie zobaczy.............ale to nie wina samego buraka a prymitywnego elektoratu ktory nie ma pojecia o co w tym wszystkim chodzi i wybira tego ktory najwiecej obieca przez wyborami.
LIFE IS GOOD!!!!


hi hi w tej waszej Polsce to kazdy polityk ma jaja..................smiechu warte
prymitywne chlopy biora sie do poityki nie majac o niej zielonego pojecia, miejsce Podkanskiego jest w chlewie przy widlach ale gdzie wladza tam forsa wie wiadomo dlaczego pajac w gumofilcach drzwiami i oknami pcha sie na salony
Wezcie przyklad z Kongresu czy Senatu USA, tam buraka nie zobaczy.............ale to nie wina samego buraka a prymitywnego elektoratu ktory nie ma pojecia o co w tym wszystkim chodzi i wybira t... rozwiń
Avatar
nikt / 24 kwietnia 2009 r. o 16:13
0
nikt napisał:
Twój idol to półmózg. Poza tym jak go spotkasz to pozdrów go od kubańskich towarzyszek. On będzie wiedział o co chodzi.

A tu masz odpowiedz na swoje pytanie, jak czytać potrafisz i wiesz jak pdfa otworzyć...
[url="http://www.podkanski.pl/sprawozdanie.pdf"]http://www.podkanski.pl/sprawozdanie.pdf[/url]
Avatar
nikt / 24 kwietnia 2009 r. o 16:08
0
~wyborca~ napisał:
A tam Podkański on już się nie liczy nic nie zrobił niczym sie nie wykazał. a głosuje na Bratkowskiego to człowiek który będzie pracował na nasz region.

Twój idol to półmózg. Poza tym jak go spotkasz to pozdrów go od kubańskich towarzyszek. On będzie wiedział o co chodzi.
Avatar
ala / 24 kwietnia 2009 r. o 15:26
0
Tacy to nam wstyd i hańbę przynosza , zawsze Polacy robili błędy ale takich to chyba nie wybiorą. Są przeciwni UE a po kase na pierwszych miejscach.
Avatar
ala / 24 kwietnia 2009 r. o 15:25
0
Tacy to nam wstyd i hańbę przynosza , zawsze Polacy robili błędy ale takich to chyba nie wybiorą. Są przeciwni UE a po kase na pierwszych miejscach.
Avatar
Zgaduj-zdagula / 24 kwietnia 2009 r. o 11:04
0
"Miałeś chamie złoty róg, ostał Ci jeno ..... " ..... ŻŁÓB
Avatar
kamasz z powstańca / 24 kwietnia 2009 r. o 10:03
0
wszyscy kandydaci są dobrzy i szczerze wierzę , że pozwolili by posiekać się na drobne kawałki aby nam nieba przychylić , nie dbając rzecz jasna o własną kieszeń.Jednak jest wśród nich prawdziwy primus inter pares, słoneczko z Lipniaka , aktualnie piastuje urząd prezesa ANR w Lublinie. Jest wybitnym,,intelektualistą,, z peesela. Nie znajdziecie w całej Polsce lepszego kandydata do Brukseli jak nasz Leszek ukochany.
A tak na poważnie to niech się darmozjady sami wybierają.
Avatar
norma / 30 maja 2009 r. o 18:17
0
anna napisał:
Jakby wszyscy Europosłowie tak przez 5 lat pracowali w PE jak Podkański , który zabiegał o wiekle spraw ,a to co udało mu sie zrobic polecam strone Stronnictwa "PIAST" - Sprawozdanie. To najbardziej pracowity polityk naszego regionu lubelszczyzny - popieram i swój głos oddam.


Czy rozmawiałaś z nim choć raz w życiu? Przecież to zwykły prymityw... Ustawił się na polityce a i dzieci dyrektorskie stanowiska w lubelskich urzędach podostawały... Wstyd.
Avatar
niebedegłosowac / 17 maja 2009 r. o 22:57
0
Na skrju lasu wyszła leśna sfora . I ze zdziwieniem patrza ! Duktem leśnym idą :
Byk ,Baran, Kulawa Krowa .Lis się pyta:- Dokąd to Byku Krowo i Baranie?
- Jak to dokąd Lisie, na europarlamentarne głosowanie!
Wyszedł Wilk na przeciw sfory :-Ja wam k.... dam wybory! Już s....... do obory! Czy wam jeszcze nie obrzydło gdy robi się z was dno społeczne przy tym głupie bydło ?
Lis:- A gdzie Koza i Świnia ?
Na to Krowa:-Świnia z Kozą się zmówiły i o świcie do urny ruszyły !
Niedżwiedż:-Proszę proszę , wyłom mamy ! Już My na mich zaczekamy ! Już z nami im obrzydło! Dostenie po mordzie Świnia I kopniaków Diabelskie Straszydło !
Wilk:- To przez Was Ty głupi Byku ,Krowo i durny Baranie ! Reszta zwierząt po Rogach Dostanie idac na pasożytów głosowanie !!! Pasożyci niech to odczują !!! Niech sami na siebie zagłosuja!!!
Na skrju lasu wyszła leśna sfora . I ze zdziwieniem patrza ! Duktem leśnym idą :
Byk ,Baran, Kulawa Krowa .Lis się pyta:- Dokąd to Byku Krowo i Baranie?
- Jak to dokąd Lisie, na europarlamentarne głosowanie!
Wyszedł Wilk na przeciw sfory :-Ja wam k.... dam wybory! Już s....... do obory! Czy wam jeszcze nie obrzydło gdy robi się z was dno społeczne przy tym głupie bydło ?
Lis:- A gdzie Koza i Świnia ?
Na to Krowa:-Świnia z Kozą się zmówiły i o świcie do urny ruszyły !
Niedżwiedż:-Pros... rozwiń
Avatar
anna / 27 kwietnia 2009 r. o 20:05
0
Jakby wszyscy Europosłowie tak przez 5 lat pracowali w PE jak Podkański , który zabiegał o wiekle spraw ,a to co udało mu sie zrobic polecam strone Stronnictwa "PIAST" - Sprawozdanie. To najbardziej pracowity polityk naszego regionu lubelszczyzny - popieram i swój głos oddam.
Avatar
burnout / 24 kwietnia 2009 r. o 16:32
0
nikt napisał:
Widzę, ze masz problem bo cukrownie Ci zamknęli i nie masz gdzie się skupić...
Ten facet jako jedyny ze znanych mi polityków ma jaja. Co lepiej jakby skakał ze świńskim ryjem, albo z ku***em w ręku?


hi hi w tej waszej Polsce to kazdy polityk ma jaja..................smiechu warte
prymitywne chlopy biora sie do poityki nie majac o niej zielonego pojecia, miejsce Podkanskiego jest w chlewie przy widlach ale gdzie wladza tam forsa wie wiadomo dlaczego pajac w gumofilcach drzwiami i oknami pcha sie na salony
Wezcie przyklad z Kongresu czy Senatu USA, tam buraka nie zobaczy.............ale to nie wina samego buraka a prymitywnego elektoratu ktory nie ma pojecia o co w tym wszystkim chodzi i wybira tego ktory najwiecej obieca przez wyborami.
LIFE IS GOOD!!!!


hi hi w tej waszej Polsce to kazdy polityk ma jaja..................smiechu warte
prymitywne chlopy biora sie do poityki nie majac o niej zielonego pojecia, miejsce Podkanskiego jest w chlewie przy widlach ale gdzie wladza tam forsa wie wiadomo dlaczego pajac w gumofilcach drzwiami i oknami pcha sie na salony
Wezcie przyklad z Kongresu czy Senatu USA, tam buraka nie zobaczy.............ale to nie wina samego buraka a prymitywnego elektoratu ktory nie ma pojecia o co w tym wszystkim chodzi i wybira t... rozwiń
Avatar
nikt / 24 kwietnia 2009 r. o 16:13
0
nikt napisał:
Twój idol to półmózg. Poza tym jak go spotkasz to pozdrów go od kubańskich towarzyszek. On będzie wiedział o co chodzi.

A tu masz odpowiedz na swoje pytanie, jak czytać potrafisz i wiesz jak pdfa otworzyć...
[url="http://www.podkanski.pl/sprawozdanie.pdf"]http://www.podkanski.pl/sprawozdanie.pdf[/url]
Avatar
nikt / 24 kwietnia 2009 r. o 16:08
0
~wyborca~ napisał:
A tam Podkański on już się nie liczy nic nie zrobił niczym sie nie wykazał. a głosuje na Bratkowskiego to człowiek który będzie pracował na nasz region.

Twój idol to półmózg. Poza tym jak go spotkasz to pozdrów go od kubańskich towarzyszek. On będzie wiedział o co chodzi.
Avatar
ala / 24 kwietnia 2009 r. o 15:26
0
Tacy to nam wstyd i hańbę przynosza , zawsze Polacy robili błędy ale takich to chyba nie wybiorą. Są przeciwni UE a po kase na pierwszych miejscach.
Avatar
ala / 24 kwietnia 2009 r. o 15:25
0
Tacy to nam wstyd i hańbę przynosza , zawsze Polacy robili błędy ale takich to chyba nie wybiorą. Są przeciwni UE a po kase na pierwszych miejscach.
Avatar
Zgaduj-zdagula / 24 kwietnia 2009 r. o 11:04
0
"Miałeś chamie złoty róg, ostał Ci jeno ..... " ..... ŻŁÓB
Avatar
kamasz z powstańca / 24 kwietnia 2009 r. o 10:03
0
wszyscy kandydaci są dobrzy i szczerze wierzę , że pozwolili by posiekać się na drobne kawałki aby nam nieba przychylić , nie dbając rzecz jasna o własną kieszeń.Jednak jest wśród nich prawdziwy primus inter pares, słoneczko z Lipniaka , aktualnie piastuje urząd prezesa ANR w Lublinie. Jest wybitnym,,intelektualistą,, z peesela. Nie znajdziecie w całej Polsce lepszego kandydata do Brukseli jak nasz Leszek ukochany.
A tak na poważnie to niech się darmozjady sami wybierają.