Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

31 lipca 2012 r.
10:14
Edytuj ten wpis

Wybuch gazu na Kleeberga: Podejrzewany o morderstwo wysadził się w sklepie (zdjęcia)

Autor: Zdjęcie autora red
0 55 A A
Wybuch gazu na Kleeberga (Jacek Świerczyński)
Wybuch gazu na Kleeberga (Jacek Świerczyński)

Około godziny 10 w pasażu handlowym przy ul. Kleeberga w Lublinie wybuchł gaz. Mężczyzna, który podpalił butlę jest w ciężkim stanie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Policja zamknęła fragment al. Andersa. Komunikacja miejska do odwołania będzie kursować objazdami: linie 10, 11, 16, 34, 39, 47 i 57 w obie strony jadą przez ul. Kalinowszczyzna z pominięciem przystanków "Kalinowszczyzna", "Kleeberga", "Krzemieniecka" i "Rondo Beebeckiego".

Od naszych Czytelników (wyślij zdjęcia na: dziennik.wschodni@gmail.com)
Galeria wykonana przez naszego Czytelnika - ASkorski



Masz zdjęcia z tego wydarzenia? Wyślij je na adres dziennik.wschodni@gmail.com

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 55

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
lublinianka / 1 sierpnia 2012 r. o 19:54
Nie moge w to uwierzyć jak do tego moglo dojsc , tyle razy robilam zakupy w tym sklepie zawsze wszyscy byli sympatyczni a tu taka tragedia :/
Avatar
Trolololo / 1 sierpnia 2012 r. o 00:01
[quote name='art' timestamp='1343725486' post='659267']
"W ciężkim stanie trafił do szpitala w Łęcznej"

... mordercy nie szkoda, ale dlaczego zawieźli go aż do Łęcznej (20 km od Lublina) ?
[/quote]

Bo to specjalistyczny szpital od oparzeń.
Avatar
szpaq / 31 lipca 2012 r. o 19:08
no moze nie dla zdecydowanej wieszosci ( wczesniej sie dokladnie nie wczytalem ) sorry co nie zmienia faktu ze szkoda ludzi
Avatar
szpaq / 31 lipca 2012 r. o 18:54
ludzie! wasze komentarze pokazują tylko jak duża znieczulica na ludzkie nieszczescie pauje w społęczeństwie.... Dla zdecydowanej wiekszosci liczy sie, że byly korki, a cała reszta to chu.. szkoda tej rodziny.
Avatar
Magda / 31 lipca 2012 r. o 18:23
Szkoda...jego żona była bardzo sympatyczną kobietą, on zresztą też...miło robiło się tam zakupy. Cóż takiego się stało, że zdecydował się aż na taki krok...
Avatar
smutny marian / 31 lipca 2012 r. o 17:24
Szkoda ludzi bo pewnie normalna rodzina była.
Avatar
aaa / 31 lipca 2012 r. o 16:18
MPK już normalnie kursuje
Avatar
miszkaniec Lublina / 31 lipca 2012 r. o 16:09
[quote name='Paweł' timestamp='1343741823' post='659372']
może ktoś się orientuje, jak jest w tamtym rejonie z komunikacją miejską? nadal są objazdy?
[/quote] Nie wiem jak tam kursuje MPK, ale o godz. 14.10 ruch pojazdów na ul. Andersa (tzn. centralnie przed wysadzonym sklepem) był już normalny i bez utrudnień. Stali też ludzie na przystanu.
Avatar
Gość / 31 lipca 2012 r. o 16:09
[quote name='xyz' timestamp='1343742002' post='659374']
Co sie stało z włascicielami?
Co z MPK w godzinach popołudniowych?
[/quote]
[quote name='Paweł' timestamp='1343741823' post='659372']
może ktoś się orientuje, jak jest w tamtym rejonie z komunikacją miejską? nadal są objazdy?
[/quote]

Komunikacja już działa normalnie, nie ma większych utrudnień. Dwie godziny temu jechałam z przystanku naprzeciw zdarzenia i wszystko było ok.
Avatar
MAG / 31 lipca 2012 r. o 16:06
[quote name='Gość' timestamp='1343741822' post='659371']
Dlatego nie było dla nich miejsca w tym skqrwiałym kraju.Tutaj jedynie mogą mieszkać;Policjanci bandyci,politycy złodzieje,księża pedofile.Gratuluję odwagi.
[/quote] A ty do, któkej z tych grup się zaliczasz?
Avatar
lublinianka / 1 sierpnia 2012 r. o 19:54
Nie moge w to uwierzyć jak do tego moglo dojsc , tyle razy robilam zakupy w tym sklepie zawsze wszyscy byli sympatyczni a tu taka tragedia :/
Avatar
Trolololo / 1 sierpnia 2012 r. o 00:01
[quote name='art' timestamp='1343725486' post='659267']
"W ciężkim stanie trafił do szpitala w Łęcznej"

... mordercy nie szkoda, ale dlaczego zawieźli go aż do Łęcznej (20 km od Lublina) ?
[/quote]

Bo to specjalistyczny szpital od oparzeń.
Avatar
szpaq / 31 lipca 2012 r. o 19:08
no moze nie dla zdecydowanej wieszosci ( wczesniej sie dokladnie nie wczytalem ) sorry co nie zmienia faktu ze szkoda ludzi
Avatar
szpaq / 31 lipca 2012 r. o 18:54
ludzie! wasze komentarze pokazują tylko jak duża znieczulica na ludzkie nieszczescie pauje w społęczeństwie.... Dla zdecydowanej wiekszosci liczy sie, że byly korki, a cała reszta to chu.. szkoda tej rodziny.
Avatar
Magda / 31 lipca 2012 r. o 18:23
Szkoda...jego żona była bardzo sympatyczną kobietą, on zresztą też...miło robiło się tam zakupy. Cóż takiego się stało, że zdecydował się aż na taki krok...
Avatar
smutny marian / 31 lipca 2012 r. o 17:24
Szkoda ludzi bo pewnie normalna rodzina była.
Avatar
aaa / 31 lipca 2012 r. o 16:18
MPK już normalnie kursuje
Avatar
miszkaniec Lublina / 31 lipca 2012 r. o 16:09
[quote name='Paweł' timestamp='1343741823' post='659372']
może ktoś się orientuje, jak jest w tamtym rejonie z komunikacją miejską? nadal są objazdy?
[/quote] Nie wiem jak tam kursuje MPK, ale o godz. 14.10 ruch pojazdów na ul. Andersa (tzn. centralnie przed wysadzonym sklepem) był już normalny i bez utrudnień. Stali też ludzie na przystanu.
Avatar
Gość / 31 lipca 2012 r. o 16:09
[quote name='xyz' timestamp='1343742002' post='659374']
Co sie stało z włascicielami?
Co z MPK w godzinach popołudniowych?
[/quote]
[quote name='Paweł' timestamp='1343741823' post='659372']
może ktoś się orientuje, jak jest w tamtym rejonie z komunikacją miejską? nadal są objazdy?
[/quote]

Komunikacja już działa normalnie, nie ma większych utrudnień. Dwie godziny temu jechałam z przystanku naprzeciw zdarzenia i wszystko było ok.
Avatar
MAG / 31 lipca 2012 r. o 16:06
[quote name='Gość' timestamp='1343741822' post='659371']
Dlatego nie było dla nich miejsca w tym skqrwiałym kraju.Tutaj jedynie mogą mieszkać;Policjanci bandyci,politycy złodzieje,księża pedofile.Gratuluję odwagi.
[/quote] A ty do, któkej z tych grup się zaliczasz?
Zobacz wszystkie komentarze 55

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Porażka Pride of Poland 2022. Francuz „zrobił w konia” stadniny i nie zapłacił
galeria

Porażka Pride of Poland 2022. Francuz „zrobił w konia” stadniny i nie zapłacił

Pride of Poland 2022 okazała się wyjątkowo pechowa dla państwowych stadnin. Za wylicytowane konie do tej pory nie zapłaciło kilku kupców, co w konsekwencji oznacza wynik o prawie 1 mln euro niższy niż ten ogłoszony przez organizatorów zaraz po aukcji.

Świdnik zmienia zasady rekrutacji do przedszkoli. Wiele osób będzie zaskoczonych

Świdnik zmienia zasady rekrutacji do przedszkoli. Wiele osób będzie zaskoczonych

Zaczynają się zajęcia adaptacyjne dla trzylatków, które od września pójdą do przedszkola. Rekrutacja do miejskich placówek zacznie się w marcu. Radni właśnie przegłosowali zmiany w punktowaniu kandydatów.

LNBA. Rozpoczęła się faza play-off

LNBA. Rozpoczęła się faza play-off

Rodmos zmierzył się z Alco i śmiało można określić ten mecz jako konfrontację dwóch legendarnych już zespołów amatorskich

AGROunia staje przed sądem. Rolnicy okupowali urząd w Lublinie
galeria

AGROunia staje przed sądem. Rolnicy okupowali urząd w Lublinie

Wszyscy rolnicy mają zarzuty naruszenia miru domowego. To pokłosie grudniowego protestu, podczas którego działacze AGROunii nie chcieli opuścić gmachu Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego.

Dzięki Funduszom Europejskim możesz poczuć się jak strażak

Dzięki Funduszom Europejskim możesz poczuć się jak strażak

Strażacy ratują nasze życie i mienie, ale czy tylko? Druhowie z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie udowadniają, że strażacka remiza może być czymś więcej. Przy wsparciu Funduszy Europejskich podjęli działania daleko wybiegające poza przyjęty wizerunek straży, które pozwolą chociażby najmłodszym wejść w rolę strażaka.

Zamość. Jeden skwer i dwie jego nazwy?

Zamość. Jeden skwer i dwie jego nazwy?

Skwer przy ul. Partyzantów nadal, zgodnie z październikową decyzją Rady Miasta Zamość, nosi imię Stefana Sendłaka. A mogło być inaczej, bo na ostatnią sesję przygotowano projekt uchwały, by jego większa część upamiętniała Bohaterów Powstania Zamojskiego.

Polski Cukier Start Lublin poznał rywali w turnieju kwalifikacyjnym Lotto 3x3 Liga

Polski Cukier Start Lublin poznał rywali w turnieju kwalifikacyjnym Lotto 3x3 Liga

Impreza odbędzie się 24 lutego w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli w Lublinie, a jej stawką będą 4 bilety do wielkiego finału, który zostanie rozegrany dzień później. W rozegranym w listopadzie w Lublinie pierwszym turnieju kwalifikacyjnym takie przepustki zapewniły sobie Legia Lotto 3x3 Warszawa, Suzuki Arka Gdynia, Tauron GTK Gliwice i Trefl Sopot

Afera z udziałem brata komendanta głównego policji. Jeden z podejrzanych zostaje w areszcie

Afera z udziałem brata komendanta głównego policji. Jeden z podejrzanych zostaje w areszcie

Sąd Okręgowy w Lublinie podtrzymał decyzję o aresztowaniu Arkadiusza K., który jest podejrzany o oszustwo. Chodzi o karuzelę vatowską na skalę ok. kilkudziesięciu milionów złotych. Z pewnością na wolności pozostanie Łukasz Sz., brat komendanta głównego policji, za którym osobiście wstawił się szef Prokuratury Regionalnej w Lublinie.

Puławy. Policja ściągnęła śmigłowiec na poszukiwania. Kobietę znalazł przypadkowy przechodzień

Puławy. Policja ściągnęła śmigłowiec na poszukiwania. Kobietę znalazł przypadkowy przechodzień

W poniedziałek puławianka wyszła z domu i nie wróciła na noc. Jej syn zawiadomił policję. W poszukiwaniach kobiety brali udział policjanci z Puław i Lublina.

Akwarele Wiesława Stefańskiego w Galerii Krańcowej
3 lutego 2023, 19:00

Akwarele Wiesława Stefańskiego w Galerii Krańcowej

Dzielnicowy Dom Kultury Bronowice (ul. Krańcowa 106) zaprasza do swojej galerii na otwarcie wystawy prac Wiesława Stefańskiego. Wernisaż ekspozycji zaplanowano na 3 lutego o godz. 18.

Lublin. Nowe klasy, nowa kuchnia. Kiedy otwarcie nowej części szkoły na Felinie?

Lublin. Nowe klasy, nowa kuchnia. Kiedy otwarcie nowej części szkoły na Felinie?

Nowy segment do zajęć dydaktycznych ma już gotową elewację, a w bloku żywieniowym trwają prace wewnątrz – rozbudowa Szkoły Podstawowej nr 52 przy ul. Władysława Jagiełły weszła w fazę prac wykończeniowych.

Lutnia Piszczac wróci do treningów 8 lutego

Lutnia Piszczac wróci do treningów 8 lutego

Lutnia Piszczac rozpocznie przygotowania do rundy rewanżowej 8 lutego. Trener Mateusz Kacik: wiosną drużyna będzie mocniejsza i takich wpadek, jak jesienią, będzie mniej.

Lubelski marszałek chce usunąć dyrektora szpitala. Co teraz zrobią radni?

Lubelski marszałek chce usunąć dyrektora szpitala. Co teraz zrobią radni?

Sprawa odwołania dyrektora bialskiego szpitala Adama Chodzińskiego trafi do ponownego procedowania na sesji, o ile ktoś z radnych wniesie taki projekt uchwały. Przewodniczący rady daje im czas do końca tego tygodnia.

Bon Turystyczny. Ważny tylko do… Coraz mniej czasu na wykorzystanie tych pieniędzy

Bon Turystyczny. Ważny tylko do… Coraz mniej czasu na wykorzystanie tych pieniędzy

Mieszkańcy województwa lubelskiego mogą wykorzystać jeszcze ponad 47 milionów złotych. Jeżeli ktoś jeszcze nie skorzystał z Bonu Turystycznego, to musi się pośpieszyć.

Spotkanie wokół książki "Moja znikająca połowa" w Bibliotece Azyl
7 lutego 2023, 17:00

Spotkanie wokół książki "Moja znikająca połowa" w Bibliotece Azyl

Biblioteka Azyl (Galeria Labirynt Plaza, ul. Lipowa 13) zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu "Q-booxs". 7 lutego o godz. 17 uczestnicy porozmawiają o książce "Moja znikająca połowa" Brit Bennett.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!