Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

8 marca 2017 r.
9:22

Wyłudziła od ludzi miliony. Mąż Iwony K. wrócił do służby w policji

100 29 A A

Mąż Iwony K., zatrzymanej za milionowe wyłudzenia, wrócił do służby w policji. Wciąż jednak ciążą na nim zarzuty, jakie usłyszał w postępowaniu dyscyplinarnym. Mężczyzna miał m.in. przeganiać wierzycieli, którzy domagali się zwrotu pieniędzy

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Zakończył się trzymiesięczny okres zawieszenia policjanta. Zgodnie z przepisami nie może on trwać dłużej – wyjaśnia nadkom. Renata Laszczka-Rusek, rzecznik lubelskiej policji. – Przesłanką do zawieszenia funkcjonariusza było wszczęcie postępowania dyscyplinarnego. Postępowanie to jeszcze się nie zakończyło.

Mężowi Iwony K. postawiono dwa zarzuty. Pierwszy dotyczy niedopełnienia obowiązków. Policjant powinien bowiem na piśmie poinformować przełożonych o postępowaniu karnym wobec swojej żony. Drugi z zarzutów dotyczy „naruszenia zasad współżycia społecznego, praworządności oraz społecznego zaufania do policji”. Mundurowy miał w wulgarny sposób przeganiać ze swojej posesji ludzi, którzy przyszli spotkać się z jego żoną. Chcieli odzyskać zainwestowane za jej pośrednictwem pieniądze. Policjant miał ich przepędzić, zakazując kolejnych wizyt.

Mąż Iwony K. odwołał się od decyzji przełożonych i zaprzeczał zarzutom. Twierdził, że nie informował o zatrzymaniu żony, bo rzekomo są w separacji. Postępowanie dyscyplinarne wobec policjanta może się zakończyć w najbliższych tygodniach. W najgorszym wypadku mężczyźnie grozi pożegnanie z mundurem.

Mąż Iwony K. ma za sobą 10 lat służby. Pracował w jednostce w Bełżycach. Teraz jednak został przeniesiony do jednego z komisariatów w Lublinie.

Jego 35-letnia żona czeka na proces w tutejszym areszcie. Kobieta ma odpowiedzieć przed sądem za milionowe wyłudzenia. Iwona K. prowadziła biuro finansowe w Bełżycach. Oferowała wyjątkowo atrakcyjne polisy inwestycyjne. Niektórym klientom miała obiecywać zyski na poziomie nawet 35 proc. rocznie. Z jej usług korzystali ludzie z całego kraju, również krewni. Ich pieniądze nigdy nie trafiły do towarzystw ubezpieczeniowych. Były przelewane na rachunki, które kontrolowała Iwona K. Kobieta wydawała pieniądze m.in. na nieruchomości czy drogie samochody. Jednym z nich, luksusowym SUV-em, miał jeździć jej mąż – policjant.

Początkowo śledczy zarzucali Iwonie K. wyłudzenie ponad 3 mln zł. Teraz kwota ta wynosi ponad 10 mln zł i rośnie. Rekordzista miał powierzyć Iwonie K. ponad 1,6 mln zł. Ma jednak nikłe szanse na odzyskanie pieniędzy. Formalnie Iwona K. nie posiada bowiem większego majątku. Mógł on trafić w ręce osób z nią związanych.

Śledczy sprawdzają, co działo się z pieniędzmi klientów Iwony K. Po zatrzymaniu kobieta przyznała się do wyłudzeń. Grozi jej do 10 lat więzienia.

Czytaj więcej o:

Komentarze 29

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
eugenia / 22 lutego 2018 o 15:57
0
Jestem tutaj, aby dać świadectwo, jak wróciłem do mojego męża, który opuścił mnie ponad 3 miesiące, jesteśmy małżeństwem od ponad 7 lat i dostaliśmy dwoje dzieci. sprawy układały się dobrze i zawsze byliśmy szczęśliwi. aż pewnego dnia mój mąż zaczął zachowywać się w sposób, którego nie mogłem zrozumieć, byłem bardzo zdezorientowany tym, jak traktował mnie i dzieci. później w tym miesiącu nie wrócił do domu i zadzwonił do mnie, że chce rozwodu, i zapytałem go, co zrobiłem źle, aby zasłużyć na to od niego, wszystko, co mówił, to to, że chce rozwodu, że mnie nienawidzi i robi nie chce mnie znowu widzieć w swoim życiu, byłem szalony, a także sfrustrowany Nie wiem co robić, byłem chory przez ponad 2 tygodnie z powodu rozwodu. Kocham go tak bardzo, że był dla mnie wszystkim bez niego moje życie jest niepełne. Postanowiłem więc powiedzieć mojej współpracowniczce i kiedy jej powiedziałem, powiedziała mi, że istnieje psychiczny rzucający zaklęcie o imieniu Dr.ODIGIE, że powinienem się z nim skontaktować, aby mógł rozwiązać moje problemy, nigdy nie uwierzyłem, ponieważ spotkałem tych, którzy wzięli mój pieniądze bez sprowadzania mojego męża. Więc powiedziała mi, że DR.ODIGIE jest w 100% gaurantee, że to ona jej pomogła, kiedy jej mąż ją opuścił. Podała mi swój e-mail i wyjaśniłem wszystko, co mu się przydarzyło. I powiedział mi tylko, żebym się nie martwił, że mój mąż wróci do mnie, gdy tylko wyjdzie, myślałem, że to żart. Ale to było dla mnie niespodzianką, kiedy stało się tak, jak powiedział doktor ODIGIE. Teraz pozostawiam świadectwo tego, co może zrobić doktor ODIGIE. Jeśli więc przechodzisz przez podobny problem, tak samo jak ty, a także kontaktujesz się z dr. ODIGIE, wiem, że on również rozwiąże twój problem. Możesz skontaktować się z nim poprzez jego adres e-mail (drodigiesolutionhome@gmail.com), możesz również skontaktować się z nim w sprawie aplikacji na telefon na +2348113585486
Jestem tutaj, aby dać świadectwo, jak wróciłem do mojego męża, który opuścił mnie ponad 3 miesiące, jesteśmy małżeństwem od ponad 7 lat i dostaliśmy dwoje dzieci. sprawy układały się dobrze i zawsze byliśmy szczęśliwi. aż pewnego dnia mój mąż zaczął zachowywać się w sposób, którego nie mogłem zrozumieć, byłem bardzo zdezorientowany tym, jak traktował mnie i dzieci. później w tym miesiącu nie wrócił do domu i zadzwonił do mnie, że chce rozwodu, i zapytałem go, co zrobiłem źle, aby zasłużyć na to od niego, wszystko, co mówił, to to, że chce ro... rozwiń
Avatar
Gość / 16 marca 2017 o 17:33
0
Jak to jest! W rządzie złodzieje w policji teraz też złodzieje pracują. No teraz to we łbach im się całkowicie poprzewracało. Pies się wozi furą, a Iwonka nie wie gdzie się pieniądze ze złodziejstwa podziały. A rodzinka jak się szybko wzbogaciła i nabyła wielomilionowego majątku w ciągu dwóch lat. Nie mają świnie wstydu!!! A kozła ofiarnego tłumoka po zawodówce do pierdla wsadziły! Chyba powinni mieć odebrany ten majątek ze złodziejstwa i powinni wszyscy do pierdla trafić za kraty na długie lata.
Avatar
Precz! / 16 marca 2017 o 16:54
0
No proszę teraz i złodzieje w policji pracują?
Avatar
Gość / 16 marca 2017 o 11:51
0
Na 100 procent nie byli w separacji . Kto daje rozwod w dwa tygodnie samo uprawomocnienie trwa dwa tygodnie. Zadnej separacji nie bylo. Troszkę trzeba ich przycisnąć i zaczna mowic jak bylo.
Avatar
Gość / 16 marca 2017 o 11:46
0
Jest ok
Avatar
cebularz / 9 marca 2017 o 11:24
0
Niewinni! Oni sa niewinni!! A pies wozi sie sraczkowata Audica na warszawskich blachach! Czesto pod szpital podjezdza czyli chory,,, a na a7 zarobil legalnie lapiac bandytow!! A pamietam pare lat temu Iwona sprzedawala w miesnym w belzycach!!!
Avatar
leszcze są po to, aby ich dymać / 8 marca 2017 o 22:01
0
Bardzo dobrze, że wydymała tych leszczy!!Frajerstwa w społeczeństwie bez liku, jest kogo golić!! Żadnej forsy nie powinna zwracać, wyjdzie niebawem,  za dobre sprawowanie i pobaluje!
Avatar
Gość / 8 marca 2017 o 18:52
0
Medal jej dać, a tych oszołomów, miłośników łatwego zarobku jakoś mi nie żal
Avatar
Asd / 8 marca 2017 o 16:49
0
A gdzie rodzina?? Rodzice siostra Ewelina?? Używają rece teraz!!
Avatar
Kazik LBN / 8 marca 2017 o 15:14
0
Na którym komisariacie pracuje ten prawy stróż prawa ?
Avatar
eugenia / 22 lutego 2018 o 15:57
0
Jestem tutaj, aby dać świadectwo, jak wróciłem do mojego męża, który opuścił mnie ponad 3 miesiące, jesteśmy małżeństwem od ponad 7 lat i dostaliśmy dwoje dzieci. sprawy układały się dobrze i zawsze byliśmy szczęśliwi. aż pewnego dnia mój mąż zaczął zachowywać się w sposób, którego nie mogłem zrozumieć, byłem bardzo zdezorientowany tym, jak traktował mnie i dzieci. później w tym miesiącu nie wrócił do domu i zadzwonił do mnie, że chce rozwodu, i zapytałem go, co zrobiłem źle, aby zasłużyć na to od niego, wszystko, co mówił, to to, że chce rozwodu, że mnie nienawidzi i robi nie chce mnie znowu widzieć w swoim życiu, byłem szalony, a także sfrustrowany Nie wiem co robić, byłem chory przez ponad 2 tygodnie z powodu rozwodu. Kocham go tak bardzo, że był dla mnie wszystkim bez niego moje życie jest niepełne. Postanowiłem więc powiedzieć mojej współpracowniczce i kiedy jej powiedziałem, powiedziała mi, że istnieje psychiczny rzucający zaklęcie o imieniu Dr.ODIGIE, że powinienem się z nim skontaktować, aby mógł rozwiązać moje problemy, nigdy nie uwierzyłem, ponieważ spotkałem tych, którzy wzięli mój pieniądze bez sprowadzania mojego męża. Więc powiedziała mi, że DR.ODIGIE jest w 100% gaurantee, że to ona jej pomogła, kiedy jej mąż ją opuścił. Podała mi swój e-mail i wyjaśniłem wszystko, co mu się przydarzyło. I powiedział mi tylko, żebym się nie martwił, że mój mąż wróci do mnie, gdy tylko wyjdzie, myślałem, że to żart. Ale to było dla mnie niespodzianką, kiedy stało się tak, jak powiedział doktor ODIGIE. Teraz pozostawiam świadectwo tego, co może zrobić doktor ODIGIE. Jeśli więc przechodzisz przez podobny problem, tak samo jak ty, a także kontaktujesz się z dr. ODIGIE, wiem, że on również rozwiąże twój problem. Możesz skontaktować się z nim poprzez jego adres e-mail (drodigiesolutionhome@gmail.com), możesz również skontaktować się z nim w sprawie aplikacji na telefon na +2348113585486
Jestem tutaj, aby dać świadectwo, jak wróciłem do mojego męża, który opuścił mnie ponad 3 miesiące, jesteśmy małżeństwem od ponad 7 lat i dostaliśmy dwoje dzieci. sprawy układały się dobrze i zawsze byliśmy szczęśliwi. aż pewnego dnia mój mąż zaczął zachowywać się w sposób, którego nie mogłem zrozumieć, byłem bardzo zdezorientowany tym, jak traktował mnie i dzieci. później w tym miesiącu nie wrócił do domu i zadzwonił do mnie, że chce rozwodu, i zapytałem go, co zrobiłem źle, aby zasłużyć na to od niego, wszystko, co mówił, to to, że chce ro... rozwiń
Avatar
Gość / 16 marca 2017 o 17:33
0
Jak to jest! W rządzie złodzieje w policji teraz też złodzieje pracują. No teraz to we łbach im się całkowicie poprzewracało. Pies się wozi furą, a Iwonka nie wie gdzie się pieniądze ze złodziejstwa podziały. A rodzinka jak się szybko wzbogaciła i nabyła wielomilionowego majątku w ciągu dwóch lat. Nie mają świnie wstydu!!! A kozła ofiarnego tłumoka po zawodówce do pierdla wsadziły! Chyba powinni mieć odebrany ten majątek ze złodziejstwa i powinni wszyscy do pierdla trafić za kraty na długie lata.
Avatar
Precz! / 16 marca 2017 o 16:54
0
No proszę teraz i złodzieje w policji pracują?
Avatar
Gość / 16 marca 2017 o 11:51
0
Na 100 procent nie byli w separacji . Kto daje rozwod w dwa tygodnie samo uprawomocnienie trwa dwa tygodnie. Zadnej separacji nie bylo. Troszkę trzeba ich przycisnąć i zaczna mowic jak bylo.
Avatar
Gość / 16 marca 2017 o 11:46
0
Jest ok
Avatar
cebularz / 9 marca 2017 o 11:24
0
Niewinni! Oni sa niewinni!! A pies wozi sie sraczkowata Audica na warszawskich blachach! Czesto pod szpital podjezdza czyli chory,,, a na a7 zarobil legalnie lapiac bandytow!! A pamietam pare lat temu Iwona sprzedawala w miesnym w belzycach!!!
Avatar
leszcze są po to, aby ich dymać / 8 marca 2017 o 22:01
0
Bardzo dobrze, że wydymała tych leszczy!!Frajerstwa w społeczeństwie bez liku, jest kogo golić!! Żadnej forsy nie powinna zwracać, wyjdzie niebawem,  za dobre sprawowanie i pobaluje!
Avatar
Gość / 8 marca 2017 o 18:52
0
Medal jej dać, a tych oszołomów, miłośników łatwego zarobku jakoś mi nie żal
Avatar
Asd / 8 marca 2017 o 16:49
0
A gdzie rodzina?? Rodzice siostra Ewelina?? Używają rece teraz!!
Avatar
Kazik LBN / 8 marca 2017 o 15:14
0
Na którym komisariacie pracuje ten prawy stróż prawa ?
Zobacz wszystkie komentarze 29

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Piłkarki AZS PSW Biała Podlaska wróciły do treningów

Piłkarki AZS PSW Biała Podlaska wróciły do treningów 1 0

AZS PSW Biała Podlaska wraca do treningów. W składzie akademiczek będzie kilka zmian

Nowy zalew powstanie w woj. lubelskim. W planach kąpielisko i plaża na wysepkach

Nowy zalew powstanie w woj. lubelskim. W planach kąpielisko i plaża na wysepkach 1 0

Za dwa lata będzie gotowy projekt zalewu w Piaskach. Będzie też wiadomo, ile ta inwestycja będzie kosztowała.

Lublin: Z galerii handlowej zniknęła droga biżuteria. Szukają tych mężczyzn [zdjęcia]
galeria

Lublin: Z galerii handlowej zniknęła droga biżuteria. Szukają tych mężczyzn [zdjęcia] 5 2

Policjanci z I komisariatu w Lublinie poszukują dwóch sprawców kradzieży w galerii handlowej.

XXII Międzynarodowy Festiwal i Kurs Pianistyczny w Nałęczowie
18 lipca 2018, 19:00

XXII Międzynarodowy Festiwal i Kurs Pianistyczny w Nałęczowie 0 0

Wielkimi krokami zbliża się 22. edycja Międzynarodowego Festiwalu i Kursu Pianistycznego w Nałęczowie. W dniach 18-27 lipca do miasta zawitają wybitni artyści z kraju i zagranicy, m.in. Kazimierz Brzozowski i Tomoko Mack-Brzozowska.

Kolej dodatkowym środkiem komunikacji miejskiej w Lublinie? Pomysł "wyciągnięty z szafy"

Kolej dodatkowym środkiem komunikacji miejskiej w Lublinie? Pomysł "wyciągnięty z szafy" 35 8

Nową-starą koncepcję Lubelskiej Kolei Aglomeracyjnej pokazał w poniedziałek pełnomocnik wojewody lubelskiego. Jest to odświeżona wersja planów sprzed ośmiu lat. Zakłada budowę nowych przystanków kolejowych w Lublinie, Kraśniku i obok wiaduktu w Konopnicy. Nie ma na razie konkretnych projektów ani funduszy na budowę.

„Sen o mieście” w sierpniu na zamku. Bilety po 2 zł

„Sen o mieście” w sierpniu na zamku. Bilety po 2 zł 0 0

„Sen o mieście” wraca na dziedziniec lubelskiego zamku. Widowisko w reżyserii Janusza Opryńskiego zobaczymy 4, 5, 10, 11 sierpnia, godz. 21. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów.

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka
galeria

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka 65 41

Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej czy Rzeczypospolitej Polskiej? Na napisie umieszczonym na odsłoniętym w niedzielę pomniku smoleńskim w Kraśniku z postacią prezydenta Lecha Kaczyńskiego jest ta pierwsza wersja. Zdaniem językoznawcy prof. Jerzego Bralczyka obie formy są dopuszczalne, choć w sytuacjach uroczystych lepiej jest odmienić obydwa człony.

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia]
galeria
film

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia] 14 5

Pierwsza odkryta pływalnia w mieście już otwarta. Obiekt powstał przy Państwowej Szkole Wyższej. Pierwszy do wody wskoczył rektor prof. Józef Bergier.

Wypadek na al. Witosa w Lublinie. Chevrolet po zderzeniu z busem rozpadł się na kawałki
Zdjęcia
galeria

Wypadek na al. Witosa w Lublinie. Chevrolet po zderzeniu z busem rozpadł się na kawałki 31 8

Na al. Witosa w Lublinie doszło do zderzenia chevroleta z busem pasażerskim. Kilka osób jest rannych.

Lubelskie: Śmiertelny wypadek na drodze nr 12. Kierowca i pasażerka peugeota wypadli przez szybę
galeria

Lubelskie: Śmiertelny wypadek na drodze nr 12. Kierowca i pasażerka peugeota wypadli przez szybę 8 12

Tragiczny wypadek w miejscowości Leokadiów (gm. Puławy) na drodze krajowej nr 12. Nie żyją dwie osoby.

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem 15 3

11-letnie dziecko zostało porażone prądem w wesołym miasteczku w Okunince.

"Wystaw to!" w Labiryncie
20 lipca 2018, 19:00

"Wystaw to!" w Labiryncie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt 2 (ul. Grodzka 3) zaprasza na wernisaż ekspozycji Wystaw to!. Otwarcie wystawy odbędzie się 20 lipca o godz. 19.

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi 37 14

Ze Straży Miejskiej odchodzi co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy – alarmują kontrolerzy z Ratusza. Komendant odpowiada, że zarobki są nieatrakcyjne, a fundusz płac zależy od tego, ile pieniędzy przekaże mu Ratusz. Czy w miejskiej kasie znajdą się pieniądze na podwyżki dla strażników?

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać 0 0

Podawał się za szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na operację córki. Wyłudził od kobiety ponad tysiąc złotych.

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie 2 0

Zawodniczki Górnika Łęczna wracają ze zgrupowania z zaledwie jednym zwycięstwem. Podopiecznym Piotra Mazurkiewicza udało się pokonać białoruski FK Mińsk

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!