Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

6 grudnia 2012 r.
8:09
Edytuj ten wpis

Wypadek na Łęczyńskiej: Dwie osoby trafiły do szpitala

Autor: Zdjęcie autora red
0 10 A A
 (Fotonews)
(Fotonews)

W czwartek po godzinie 7 na ulicy Łęczyńskiej w Lublinie zderzyły się dwa samochody. Dwie osoby trafiły do szpitala.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W zderzeniu brały udział osobowy seat oraz samochód dostawczy. Kierowca seata wjechał w tył większego pojazdu.

Kobieta i mężczyzna, którzy podróżowali seatem trafili do szpitala. Na ulicy Łęczyńskiej na pasie w kierunku Wolskiej są utrudnienia.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Teresa:690-800-710 / 13 grudnia 2012 r. o 12:21
0
Osoby poszkodowane w wypadku proszę o kontakt: 690 800 710
Avatar
yeti / 6 grudnia 2012 r. o 18:09
0
to niby po czym maja jezdzic rowerzysci, przejedz sie rano ul. melgiewska przed sciezka rowerowa tam kierowcy samochodow wyprzedzaja rowerzystow na grobosc lakieru, a swoja droga widac ze jestes czlowiekiem ograniczonym
Avatar
bambo75 / 6 grudnia 2012 r. o 18:03
0
Widziałem rano tego strzaskanego Seata z bliska. Niewiem jak można jechać Łęczyńską z taką prędkością, aby tak rozwalić przód auta... Tak to jest, gdy wszystkim się śpieszy... Teraz już mu nie jest "śpieszno"...
Avatar
yeti / 6 grudnia 2012 r. o 17:59
0
[quote name='schaboszczak' timestamp='1354781040' post='705962']
Roweraki won z Lublina! Miasto jest dla ludzi a nie dla rowerów, dość terroru pojebów na dwóch kółkach. Dość marnowania publicznych pieniędzy z podatków na spełnianie ich kolejnych zachcianek. Po tym mieście nie da się już spokojnie chodzić, bez konieczności stałego rozglądania sie, by zdążyć uskoczyć przed takim oszołomem.
[/quote]
Avatar
Miś / 6 grudnia 2012 r. o 12:15
0
O TAK !!!!! podpisuję˛ się dwoma rękami i nogami !!
Avatar
Radko / 6 grudnia 2012 r. o 10:55
0
Spokojnie
Avatar
smutny marian / 6 grudnia 2012 r. o 09:41
0
[quote name='schaboszczak' timestamp='1354781040' post='705962']
Roweraki won z Lublina! Miasto jest dla ludzi a nie dla rowerów, dość terroru pojebów na dwóch kółkach. Dość marnowania publicznych pieniędzy z podatków na spełnianie ich kolejnych zachcianek. Po tym mieście nie da się już spokojnie chodzić, bez konieczności stałego rozglądania sie, by zdążyć uskoczyć przed takim oszołomem.
[/quote]
Pojeb to ty jesteś a rowerów będzie coraz więcej, którędy mamy jeździć po trawnikach czubku. Jak masz ciśnienie to się wytrzep baranie rogaty.
[quote name='schaboszczak' timestamp='1354781040' post='705962']
Roweraki won z Lublina! Miasto jest dla ludzi a nie dla rowerów, dość terroru pojebów na dwóch kółkach. Dość marnowania publicznych pieniędzy z podatków na spełnianie ich kolejnych zachcianek. Po tym mieście nie da się już spokojnie chodzić, bez konieczności stałego rozglądania sie, by zdążyć uskoczyć przed takim oszołomem.
[/quote]
Pojeb to ty jesteś a rowerów będzie coraz więcej, którędy mamy jeździć po trawnikach czubku. Jak masz... rozwiń
Avatar
pawel / 6 grudnia 2012 r. o 09:30
0
najpierw to niech ja zrobia bo jest tragiczna
Avatar
schaboszczak / 6 grudnia 2012 r. o 09:04
0
Roweraki won z Lublina! Miasto jest dla ludzi a nie dla rowerów, dość terroru pojebów na dwóch kółkach. Dość marnowania publicznych pieniędzy z podatków na spełnianie ich kolejnych zachcianek. Po tym mieście nie da się już spokojnie chodzić, bez konieczności stałego rozglądania sie, by zdążyć uskoczyć przed takim oszołomem.
Avatar
michaś / 6 grudnia 2012 r. o 08:38
0
Na ul. Łęczyńskiej trzeba wyznaczyć pasy rowerowe i zrobić w tych miejscach ruch jednokierunkowy wahadłowy. Wtedy nikt by się nie zderzył. A tak miasto dyskryminuje rowerzystów. Rowerzyści górą !
Avatar
Teresa:690-800-710 / 13 grudnia 2012 r. o 12:21
0
Osoby poszkodowane w wypadku proszę o kontakt: 690 800 710
Avatar
yeti / 6 grudnia 2012 r. o 18:09
0
to niby po czym maja jezdzic rowerzysci, przejedz sie rano ul. melgiewska przed sciezka rowerowa tam kierowcy samochodow wyprzedzaja rowerzystow na grobosc lakieru, a swoja droga widac ze jestes czlowiekiem ograniczonym
Avatar
bambo75 / 6 grudnia 2012 r. o 18:03
0
Widziałem rano tego strzaskanego Seata z bliska. Niewiem jak można jechać Łęczyńską z taką prędkością, aby tak rozwalić przód auta... Tak to jest, gdy wszystkim się śpieszy... Teraz już mu nie jest "śpieszno"...
Avatar
yeti / 6 grudnia 2012 r. o 17:59
0
[quote name='schaboszczak' timestamp='1354781040' post='705962']
Roweraki won z Lublina! Miasto jest dla ludzi a nie dla rowerów, dość terroru pojebów na dwóch kółkach. Dość marnowania publicznych pieniędzy z podatków na spełnianie ich kolejnych zachcianek. Po tym mieście nie da się już spokojnie chodzić, bez konieczności stałego rozglądania sie, by zdążyć uskoczyć przed takim oszołomem.
[/quote]
Avatar
Miś / 6 grudnia 2012 r. o 12:15
0
O TAK !!!!! podpisuję˛ się dwoma rękami i nogami !!
Avatar
Radko / 6 grudnia 2012 r. o 10:55
0
Spokojnie
Avatar
smutny marian / 6 grudnia 2012 r. o 09:41
0
[quote name='schaboszczak' timestamp='1354781040' post='705962']
Roweraki won z Lublina! Miasto jest dla ludzi a nie dla rowerów, dość terroru pojebów na dwóch kółkach. Dość marnowania publicznych pieniędzy z podatków na spełnianie ich kolejnych zachcianek. Po tym mieście nie da się już spokojnie chodzić, bez konieczności stałego rozglądania sie, by zdążyć uskoczyć przed takim oszołomem.
[/quote]
Pojeb to ty jesteś a rowerów będzie coraz więcej, którędy mamy jeździć po trawnikach czubku. Jak masz ciśnienie to się wytrzep baranie rogaty.
[quote name='schaboszczak' timestamp='1354781040' post='705962']
Roweraki won z Lublina! Miasto jest dla ludzi a nie dla rowerów, dość terroru pojebów na dwóch kółkach. Dość marnowania publicznych pieniędzy z podatków na spełnianie ich kolejnych zachcianek. Po tym mieście nie da się już spokojnie chodzić, bez konieczności stałego rozglądania sie, by zdążyć uskoczyć przed takim oszołomem.
[/quote]
Pojeb to ty jesteś a rowerów będzie coraz więcej, którędy mamy jeździć po trawnikach czubku. Jak masz... rozwiń
Avatar
pawel / 6 grudnia 2012 r. o 09:30
0
najpierw to niech ja zrobia bo jest tragiczna
Avatar
schaboszczak / 6 grudnia 2012 r. o 09:04
0
Roweraki won z Lublina! Miasto jest dla ludzi a nie dla rowerów, dość terroru pojebów na dwóch kółkach. Dość marnowania publicznych pieniędzy z podatków na spełnianie ich kolejnych zachcianek. Po tym mieście nie da się już spokojnie chodzić, bez konieczności stałego rozglądania sie, by zdążyć uskoczyć przed takim oszołomem.
Avatar
michaś / 6 grudnia 2012 r. o 08:38
0
Na ul. Łęczyńskiej trzeba wyznaczyć pasy rowerowe i zrobić w tych miejscach ruch jednokierunkowy wahadłowy. Wtedy nikt by się nie zderzył. A tak miasto dyskryminuje rowerzystów. Rowerzyści górą !
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 9 grudnia 2021 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 9 grudnia 2021 r.

Makieta starego Lublina przesunięta, bo przeszkadzała taksówkarzom jeździć po chodniku

Makieta starego Lublina przesunięta, bo przeszkadzała taksówkarzom jeździć po chodniku

Na polecenie Ratusza przesunięto makietę starego Lublina zamontowaną niedawno na ul. Królewskiej. Urzędnicy wyjaśniają, że przeszkadzała taksówkarzom w jeździe po chodniku.

Lublin. Miejsce na uboczu, bez kamer. Od dziś można tu zostawić dziecko i dać mu życie
galeria

Lublin. Miejsce na uboczu, bez kamer. Od dziś można tu zostawić dziecko i dać mu życie

– Ktoś w momencie beznadziejności swojego życia będzie mógł powiedzieć: wiem, co mam robić, bo w hospicjum jest okno życia – mówi o. Filip Buczyński. Od środy w Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia w Lublinie można zostawić nowo narodzone dziecko.

Jak nowoczesna wieś wykańcza dzikie ptaki

Jak nowoczesna wieś wykańcza dzikie ptaki

Za spadek liczby ptaków we wsiach i na polach odpowiada w dużej mierze modernizacja gospodarstw.

Świąteczny jarmark wraca do Kazimierza Dolnego
10 grudnia 2021, 10:00

Świąteczny jarmark wraca do Kazimierza Dolnego

W najbliższy weekend kazimierski rynek zaświeci tysiącami lampek jarmarkowych straganów. Na gości będą czekały świąteczne, ręczne robione ozdoby, wianki, stroiki, a także regionalne wypieki i przekąski. Zakupy będzie umilała muzyka na żywo w wykonaniu dzieci i młodzieży.

Lubelskie. Wyciągi narciarskie szykują się do otwarcia

Lubelskie. Wyciągi narciarskie szykują się do otwarcia

Tegoroczny sezon narciarski rozpocznie się wcześniej, niż w ostatnich latach. Na puławskich stokach pracują już śnieżne armatki i ratraki. Start: w ciągu najbliższych dni

Wycięli stare drzewa, a obrońcom mówili, że projektu nie można zmieniać. A jednak można

Wycięli stare drzewa, a obrońcom mówili, że projektu nie można zmieniać. A jednak można

Kilka miesięcy temu, pomimo protestów mieszkańców, na Rynku w Radzyniu Podlaskim wycięto kilkanaście drzew. Wszystko w ramach rewitalizacji tego miejsca. Urzędnicy tłumaczyli wówczas, że nie mogą już zmienić projektu. Okazuje się, że mogą to zrobić… teraz

Dwóch chętnych na stanowisko szefa DDK "Węglin"

Dwóch chętnych na stanowisko szefa DDK "Węglin"

Co najmniej dwie osoby przystąpiły do konkursu na stanowisko dyrektora Dzielnicowego Domu Kultury „Węglin”. W poniedziałek minął termin zgłaszania kandydatur w konkursie ogłoszonym przez Urząd Miasta

Psiaki będą miały gdzie pobiegać. W Lublinie powstał nowy wybieg

Psiaki będą miały gdzie pobiegać. W Lublinie powstał nowy wybieg

Nowy wybieg dla psów powstał na skraju os. Piastowskiego. Jego budowę zlecił Urząd Miasta za pieniądze przeznaczone przez Radę Dzielnicy Rury, która wyłożyła na ten cel 25 tys. zł

Uczelnia zaczyna kształcić położne. Szpital już chce przyjąć do pracy cały rocznik

Uczelnia zaczyna kształcić położne. Szpital już chce przyjąć do pracy cały rocznik

Bialska uczelnia ruszyła z naborem na położnictwo. To nowy kierunek studiów stacjonarnych przygotowany we współpracy ze szpitalem. – Za trzy lata jesteśmy gotowi przyjąć cały rocznik – deklaruje dyrektor Adam Chodziński.

Azoty Puławy szykują się do kluczowego spotkania w tej rundzie

Azoty Puławy szykują się do kluczowego spotkania w tej rundzie

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Azoty Puławy zyskały na wygranej Gwardii Opole z Górnikiem Zabrze. Już w sobotę puławianie staną przed szansą powiększenia przewagi nad najgroźniejszym konkurentem do brązowego medalu

Budżet Lublina 2022. Jest kluczowa opinia

Budżet Lublina 2022. Jest kluczowa opinia

Prezydent miasta może odetchnąć. Regionalna Izba Obrachunkowa uznała, że planowany przez niego wzrost zadłużenia Lublina jest wciąż dozwolony. Orzekła też, że jego projekt budżetu miasta na rok 2022 jest zgodny z prawem.

Biała Podlaska: Radni dostaną służbowe konta e-mail

Biała Podlaska: Radni dostaną służbowe konta e-mail

Radni miejscy w kontakcie z mieszkańcami posługują się prywatnymi adresami mailowymi. To się jednak zmieni, bo rada uznała właśnie, że petycja mieszkańca w tej sprawie zasługuje na uwzględnienie. Pan Andrzej proponował, by te adresy ujednolicić.

Miał stanąć nowy blok w Lublinie, ale został przyblokowany

Miał stanąć nowy blok w Lublinie, ale został przyblokowany

Władze Lublina starają się uniemożliwić budowę bloku mieszkalnego u zbiegu ul. Zemborzyckiej i Wolińskiego. Lubelski deweloper stara się o decyzję, która pozwoli mu na taką inwestycję, ale Ratusz posłał jego wniosek do urzędowej zamrażarki.

Kiermasz świąteczny w "Ładno Pracowni"
11 grudnia 2021, 10:00

Kiermasz świąteczny w "Ładno Pracowni"

Fundacja Piękno Panie zaprasza na kiermasz świąteczny, który będzie odbywał się przez dwa najbliższe weekendy w "Ładno Pracowni" przy ul. Lubartowskiej 30a.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!