Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

27 grudnia 2016 r.
7:18

Wypadek na obwodnicy Lublina, kury wypadły na drogę

2063 22 A A

Do wypadku doszło około godz. 5.40 na obwodnicy Lublina między węzłami Sławinek a Czechów.

Aktualizacja artykułu: 27 grudnia 2016 r. 15:04
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Aktualizacja: Nie ma już utrudnień w ruchu. Przejezdne są oba pasy jezdni

--

Zderzyły się tam dwa samochody ciężarowe.

– Jedna z ciężarówek stała na pasie awaryjnym. Wtedy uderzył w nią drugi pojazd – mówi kpt. Andrzej Szacoń, rzecznik Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie.

Jedna ciężarówka przewoziła leki, a druga kurczaki. Właśnie z powodu niecodziennego transportu obwodnica Lublina w kierunku Chełma jest całkowicie zablokowana. W tej chwili trwa przeładunek drobiu. Objazdy wyznaczono przez miasto. Utrudnienia mogą potrwać nawet około 6 godzin.

– Udzieliliśmy pomocy kierowcy ciężarówki. Nie był poważnie ranny, ale skarżył się na ból kręgosłupa dlatego został zabrany przez pogotowie do szpitala – dodaje Andrzej Szacoń.

Strażacy zabezpieczali także miejsce zdarzenia w czasie czynności prowadzonych przez policję.

Obaj kierujący byli trzeźwi.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 27 grudnia 2016 r. o 11:37
Kierowca debil,jak można na tak szerokiej drodze i przy tak małym ruchu najechać na kogoś??
Avatar
Gość / 27 grudnia 2016 r. o 10:35
Nie wiem kuźwa...... stoi auto na pasie awaryjnym, i co? Nie włączył świateł awaryjnych? To jest sprawa do rozstrzuygnięcia - miał awaryjne czy nie?
Avatar
Gość / 27 grudnia 2016 r. o 10:30
Szkoda kurczaków,a odnośnie zdjęć to moja stara nokia robi lepsze.
Avatar
Gość / 28 grudnia 2016 r. o 02:04
Niech będzie pochwalony pan nasz Jezus Chrystus… Koło Szeherezady przechodziłem i patrzę stoi ta kobita. Tak jakoś biednie wyglądała, a ja w Boga wierzę, to żal mi się jej zrobiło. No to mówię, pójdziesz ze mną, tu niedaleko… do Wielkiego Ryśka. Rysiek ma melinę, całkiem niedrogo bierze. Śledzia można tam kupić i czarne. To jego teść, to on takie robi, że to lepsze niż szynka ja wolę.
Avatar
Gość / 27 grudnia 2016 r. o 23:56
Te kurczaki to jakieś mutanty ! Co oni teraz hodują na tych fermach ? Normalna kura od razu by nawiała a te leżą tak jakby ich nogi nie wytrzymywały ciężaru ciała.
Avatar
Gość / 27 grudnia 2016 r. o 19:28
Pomocy zwierzętom nie udzielono, tylko je przeładowano... okropnie smutne
Avatar
Gość / 27 grudnia 2016 r. o 18:39
jechałem 15,00 i Lublin zakorkowany 10 godzin usuwanie stłuczki - to tylko w Lublinie skandal
Avatar
Gość / 27 grudnia 2016 r. o 17:01
Pójdzie w MOM.
Avatar
Gość / 27 grudnia 2016 r. o 16:55
Obozy koncentracyjne XXI wieku to fermy, na których przetrzymywane w klatkach są zwierzęta (kury, krowy, świnie, zwierzęta "futerkowe" itd). Dlaczego to jest legalne????
Avatar
Gość / 27 grudnia 2016 r. o 16:53
Całe życie tych ptaków to gehenna, od urodzenia nie mają kontaktu z matką (co jest niezbędne dla prawidłowego rozwoju emocjonalnego każdego ptaka czy ssaka, nie tylko ludzi), później "żyją" zamknięte w ciasnych klatkach, całkowicie zniewolone, bez dostępu do świeżego powietrza, słońca i trawy.Zabrane im jest wszystko to co wydaje się być podstawową w życiu każdej istoty ;( a na koniec wrzucone na ciężarówkę jak przedmioty i wiezione na rzeź...
Avatar
Gość / 28 grudnia 2016 r. o 02:04
Niech będzie pochwalony pan nasz Jezus Chrystus… Koło Szeherezady przechodziłem i patrzę stoi ta kobita. Tak jakoś biednie wyglądała, a ja w Boga wierzę, to żal mi się jej zrobiło. No to mówię, pójdziesz ze mną, tu niedaleko… do Wielkiego Ryśka. Rysiek ma melinę, całkiem niedrogo bierze. Śledzia można tam kupić i czarne. To jego teść, to on takie robi, że to lepsze niż szynka ja wolę.
Avatar
Gość / 27 grudnia 2016 r. o 23:56
Te kurczaki to jakieś mutanty ! Co oni teraz hodują na tych fermach ? Normalna kura od razu by nawiała a te leżą tak jakby ich nogi nie wytrzymywały ciężaru ciała.
Avatar
Gość / 27 grudnia 2016 r. o 19:28
Pomocy zwierzętom nie udzielono, tylko je przeładowano... okropnie smutne
Avatar
Gość / 27 grudnia 2016 r. o 18:39
jechałem 15,00 i Lublin zakorkowany 10 godzin usuwanie stłuczki - to tylko w Lublinie skandal
Avatar
Gość / 27 grudnia 2016 r. o 17:01
Pójdzie w MOM.
Avatar
Gość / 27 grudnia 2016 r. o 16:55
Obozy koncentracyjne XXI wieku to fermy, na których przetrzymywane w klatkach są zwierzęta (kury, krowy, świnie, zwierzęta "futerkowe" itd). Dlaczego to jest legalne????
Avatar
Gość / 27 grudnia 2016 r. o 16:53
Całe życie tych ptaków to gehenna, od urodzenia nie mają kontaktu z matką (co jest niezbędne dla prawidłowego rozwoju emocjonalnego każdego ptaka czy ssaka, nie tylko ludzi), później "żyją" zamknięte w ciasnych klatkach, całkowicie zniewolone, bez dostępu do świeżego powietrza, słońca i trawy.Zabrane im jest wszystko to co wydaje się być podstawową w życiu każdej istoty ;( a na koniec wrzucone na ciężarówkę jak przedmioty i wiezione na rzeź...
Avatar
Gość / 27 grudnia 2016 r. o 16:35
Biedne zwierzęta
Avatar
Gość / 27 grudnia 2016 r. o 15:31
Tylko dlaczego nasi polucjanci zamknęli też obwodnicą w kierunku Rzeszowa?
Avatar
Gość / 27 grudnia 2016 r. o 15:07
dopłata do kosztorysu dla poszkodowanego właściciela pojazdu, gdy naprawi auto gotówkowo z oc sprawcy euco@onet.pl 513 996 555
Zobacz wszystkie komentarze 22
Temat zamknięty
Nie można dodawać nowych komentarzy.

Pozostałe informacje

Górnik Łęczna - Legionovia Legionowo 2:2. Dali szansę klubowej młodzieży

Górnik Łęczna - Legionovia Legionowo 2:2. Dali szansę klubowej młodzieży

Górnik Łęczna w piątek poza sparingiem z Motorem Lublin zmierzył się jeszcze z Legionovią Legionowo. Skład desygnowany do gry przeciwko ekipie z trzeciej ligi zagrał na remis 2:2, a jedną z bramek dla zielono-czarnych strzelił 15-letni Michał Wachowicz

Studniówka Międzynarodowego Liceum Ogólnokształcącego im. Paderewskiego w Lublinie. Zdjęcia
galeria

Studniówka Międzynarodowego Liceum Ogólnokształcącego im. Paderewskiego w Lublinie. Zdjęcia

Uczniowie kolejnej szkoły ponadpodstawowej w Lublinie zaczęli odliczanie do matury. To LO Paderewski.

Włodzimierz Czarzasty twardo. Liderzy Lewicy chcą dymisji Przemysława Czarnka

Włodzimierz Czarzasty twardo. Liderzy Lewicy chcą dymisji Przemysława Czarnka

Lider Nowej Lewicy zaapelował do całej opozycji o przedyskutowanie zgłoszenia wotum nieufności wobec ministra Przemysława Czarnka. Chodzi o aferę dotyczącą milionowych dotacji dla organizacji pozarządowych związanych z PiS na zakup nieruchomości. Jednocześnie Włodzimierz Czarzasty poinformował o porozumieniu z prezydentem Lublina.

Demolka w meczu na szczycie. MKS Funfloor rozbity w Lubinie 24:38

Demolka w meczu na szczycie. MKS Funfloor rozbity w Lubinie 24:38

Nie było niespodzianki w meczu na szczycie PGNiG Superligi kobiet. Zdecydowany lider tabeli nie miał najmniejszych problemów z pokonaniem drugiej drużyny. Wyrównana walka toczyła się tak naprawdę przez 10 minut. Od stanu 5:5 Zagłębie Lubin zdobyło jednak sześć bramek z rzędu i już do przerwy prowadziło aż 19:9. Ostatecznie „Miedziowie” rozbiły MKS FunFloor 38:24.

Balony, wstęga i ksiądz. Tak otwarto pracownię komputerową w LO w Lublinie. Zdjęcia
galeria

Balony, wstęga i ksiądz. Tak otwarto pracownię komputerową w LO w Lublinie. Zdjęcia

W V Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie powstały dwie nowe pracownie informatyczne. Uczniowie mają do dyspozycji 36 stanowisk komputerowych.

Światowy Dzień Mokradeł czyli na UMCS nie tylko naukowo o bagnach. Zdjęcia
galeria

Światowy Dzień Mokradeł czyli na UMCS nie tylko naukowo o bagnach. Zdjęcia

Wydział Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej UMCS w Lublinie już po raz szósty wiązł udział w Światowym Dniu Mokradeł. Święto było okazją do przedstawienia globalnej akcji edukacyjnej, która ukazuje problemy ochrony tych ważnych, a zarazem wyjątkowych dla ludzi i przyrody, ekosystemów.

Lublin będzie dopłacał do in vitro. Miasto szuka kliniki dla 150 par

Lublin będzie dopłacał do in vitro. Miasto szuka kliniki dla 150 par

150 par z Lublina do końca 2025 roku będzie mogło skorzystać z dopłat do zabiegów leczenia niepłodności metodą in vitro. Ratusz ogłosił właśnie konkurs na realizację programu polityki zdrowotnej w tym zakresie.

Kacper Wełniak (Motor Lublin): Zawsze było widać, że Kuba Kiwior ma wielki potencjał

Kacper Wełniak (Motor Lublin): Zawsze było widać, że Kuba Kiwior ma wielki potencjał

Rozmowa z Kacprem Wełniakiem, nowym napastnikiem Motoru Lublin

To może być hit. "Nowy wspaniały świat". W sobotę premiera w teatrze im. Osterwy
galeria

To może być hit. "Nowy wspaniały świat". W sobotę premiera w teatrze im. Osterwy

W sobotę, 4 lutego o godz. 19 na deskach Teatru im. Juliusza Osterwy w Lublinie zadebiutuje spektakl „Nowy wspaniały świat” w reżyserii Piotra Ratajczaka. To adaptacja słynnej powieści Aldousa Huxleya.

Startuje nowy cykl spacerów po Lublinie. Gdzie i jak kupić bilety
4 lutego 2023, 0:00

Startuje nowy cykl spacerów po Lublinie. Gdzie i jak kupić bilety

Startuje kolejna edycja cyklu spacerów organizowanych przez Lokalną Organizację Turystyczną Metropolia Lublin. Mieszkańcy i turyści będą mogli odkrywać uroki Lublina z przewodnikami.

Padwa Zamość zaczyna domowy maraton

Padwa Zamość zaczyna domowy maraton

Po raz pierwszy w tym roku kibice w Zamościu będą mieli okazję zobaczyć swoich pupili w akcji. KPR Padwa podejmie w sobotę MKS Wieluń. Początek meczu zaplanowano na godz. 18.

Lublin wystąpi w dwóch produkcjach Netflixa. Jedna z nich to remake „Znachora”. Zdjęcia
galeria

Lublin wystąpi w dwóch produkcjach Netflixa. Jedna z nich to remake „Znachora”. Zdjęcia

Za dwa tygodnie premierę będzie miał „Dziewczyna i kosmonauta”. To serial Netflixa, do którego sceny powstawały w Lublinie. Trwają też prace nad nową wersją „Znachora”.

Takiego Lublina nie widzieliście. Najlepsze zdjęcia w konkursie turystycznym
galeria

Takiego Lublina nie widzieliście. Najlepsze zdjęcia w konkursie turystycznym

Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna po raz VI zorganizowała konkurs fotograficzny #LublinTravel. Znamy jego zwycięzców.

Rozgrywki Powiatowej Amatorskiej Ligi Futsalu mają za sobą przedostatnią serię spotkań

Rozgrywki Powiatowej Amatorskiej Ligi Futsalu mają za sobą przedostatnią serię spotkań

Nadal nie znamy mistrza w Olimp Lidze Oldbojów. Od kilku tygodni lider Progres Lublin prowadzi korespondencyjny pojedynek z obrońcami tytułu czyli Dywanami Łuszczów.

Ostrzeżenie IMGW dla lubelskiego. To będzie trudna noc

Ostrzeżenie IMGW dla lubelskiego. To będzie trudna noc

IMGW wydali alert pogodowy dla 14 powiatów województwa lubelskiego. Chodzi o sytuację w nocy.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!