Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

27 grudnia 2016 r.
7:18

Wypadek na obwodnicy Lublina, kury wypadły na drogę

2063 22 A A

Do wypadku doszło około godz. 5.40 na obwodnicy Lublina między węzłami Sławinek a Czechów.

Aktualizacja artykułu: 27 grudnia 2016 r. 15:04
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Aktualizacja: Nie ma już utrudnień w ruchu. Przejezdne są oba pasy jezdni

--

Zderzyły się tam dwa samochody ciężarowe.

– Jedna z ciężarówek stała na pasie awaryjnym. Wtedy uderzył w nią drugi pojazd – mówi kpt. Andrzej Szacoń, rzecznik Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie.

Jedna ciężarówka przewoziła leki, a druga kurczaki. Właśnie z powodu niecodziennego transportu obwodnica Lublina w kierunku Chełma jest całkowicie zablokowana. W tej chwili trwa przeładunek drobiu. Objazdy wyznaczono przez miasto. Utrudnienia mogą potrwać nawet około 6 godzin.

– Udzieliliśmy pomocy kierowcy ciężarówki. Nie był poważnie ranny, ale skarżył się na ból kręgosłupa dlatego został zabrany przez pogotowie do szpitala – dodaje Andrzej Szacoń.

Strażacy zabezpieczali także miejsce zdarzenia w czasie czynności prowadzonych przez policję.

Obaj kierujący byli trzeźwi.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 27 grudnia 2016 r. o 11:37
+1
Kierowca debil,jak można na tak szerokiej drodze i przy tak małym ruchu najechać na kogoś??
Avatar
Gość / 27 grudnia 2016 r. o 10:35
+1
Nie wiem kuźwa...... stoi auto na pasie awaryjnym, i co? Nie włączył świateł awaryjnych? To jest sprawa do rozstrzuygnięcia - miał awaryjne czy nie?
Avatar
Gość / 27 grudnia 2016 r. o 10:30
+1
Szkoda kurczaków,a odnośnie zdjęć to moja stara nokia robi lepsze.
Avatar
Gość / 28 grudnia 2016 r. o 02:04
0
Niech będzie pochwalony pan nasz Jezus Chrystus… Koło Szeherezady przechodziłem i patrzę stoi ta kobita. Tak jakoś biednie wyglądała, a ja w Boga wierzę, to żal mi się jej zrobiło. No to mówię, pójdziesz ze mną, tu niedaleko… do Wielkiego Ryśka. Rysiek ma melinę, całkiem niedrogo bierze. Śledzia można tam kupić i czarne. To jego teść, to on takie robi, że to lepsze niż szynka ja wolę.
Avatar
Gość / 27 grudnia 2016 r. o 23:56
0
Te kurczaki to jakieś mutanty ! Co oni teraz hodują na tych fermach ? Normalna kura od razu by nawiała a te leżą tak jakby ich nogi nie wytrzymywały ciężaru ciała.
Avatar
Gość / 27 grudnia 2016 r. o 19:28
0
Pomocy zwierzętom nie udzielono, tylko je przeładowano... okropnie smutne
Avatar
Gość / 27 grudnia 2016 r. o 18:39
0
jechałem 15,00 i Lublin zakorkowany 10 godzin usuwanie stłuczki - to tylko w Lublinie skandal
Avatar
Gość / 27 grudnia 2016 r. o 17:01
0
Pójdzie w MOM.
Avatar
Gość / 27 grudnia 2016 r. o 16:55
0
Obozy koncentracyjne XXI wieku to fermy, na których przetrzymywane w klatkach są zwierzęta (kury, krowy, świnie, zwierzęta "futerkowe" itd). Dlaczego to jest legalne????
Avatar
Gość / 27 grudnia 2016 r. o 16:53
0
Całe życie tych ptaków to gehenna, od urodzenia nie mają kontaktu z matką (co jest niezbędne dla prawidłowego rozwoju emocjonalnego każdego ptaka czy ssaka, nie tylko ludzi), później "żyją" zamknięte w ciasnych klatkach, całkowicie zniewolone, bez dostępu do świeżego powietrza, słońca i trawy.Zabrane im jest wszystko to co wydaje się być podstawową w życiu każdej istoty ;( a na koniec wrzucone na ciężarówkę jak przedmioty i wiezione na rzeź...
Avatar
Gość / 28 grudnia 2016 r. o 02:04
0
Niech będzie pochwalony pan nasz Jezus Chrystus… Koło Szeherezady przechodziłem i patrzę stoi ta kobita. Tak jakoś biednie wyglądała, a ja w Boga wierzę, to żal mi się jej zrobiło. No to mówię, pójdziesz ze mną, tu niedaleko… do Wielkiego Ryśka. Rysiek ma melinę, całkiem niedrogo bierze. Śledzia można tam kupić i czarne. To jego teść, to on takie robi, że to lepsze niż szynka ja wolę.
Avatar
Gość / 27 grudnia 2016 r. o 23:56
0
Te kurczaki to jakieś mutanty ! Co oni teraz hodują na tych fermach ? Normalna kura od razu by nawiała a te leżą tak jakby ich nogi nie wytrzymywały ciężaru ciała.
Avatar
Gość / 27 grudnia 2016 r. o 19:28
0
Pomocy zwierzętom nie udzielono, tylko je przeładowano... okropnie smutne
Avatar
Gość / 27 grudnia 2016 r. o 18:39
0
jechałem 15,00 i Lublin zakorkowany 10 godzin usuwanie stłuczki - to tylko w Lublinie skandal
Avatar
Gość / 27 grudnia 2016 r. o 17:01
0
Pójdzie w MOM.
Avatar
Gość / 27 grudnia 2016 r. o 16:55
0
Obozy koncentracyjne XXI wieku to fermy, na których przetrzymywane w klatkach są zwierzęta (kury, krowy, świnie, zwierzęta "futerkowe" itd). Dlaczego to jest legalne????
Avatar
Gość / 27 grudnia 2016 r. o 16:53
0
Całe życie tych ptaków to gehenna, od urodzenia nie mają kontaktu z matką (co jest niezbędne dla prawidłowego rozwoju emocjonalnego każdego ptaka czy ssaka, nie tylko ludzi), później "żyją" zamknięte w ciasnych klatkach, całkowicie zniewolone, bez dostępu do świeżego powietrza, słońca i trawy.Zabrane im jest wszystko to co wydaje się być podstawową w życiu każdej istoty ;( a na koniec wrzucone na ciężarówkę jak przedmioty i wiezione na rzeź...
Avatar
Gość / 27 grudnia 2016 r. o 16:35
0
Biedne zwierzęta
Avatar
Gość / 27 grudnia 2016 r. o 15:31
0
Tylko dlaczego nasi polucjanci zamknęli też obwodnicą w kierunku Rzeszowa?
Avatar
Gość / 27 grudnia 2016 r. o 15:07
0
dopłata do kosztorysu dla poszkodowanego właściciela pojazdu, gdy naprawi auto gotówkowo z oc sprawcy euco@onet.pl 513 996 555