Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

26 grudnia 2016 r.
11:57

Jechali fordem i dachowali. Nikt nie był trzeźwy

102 25 A A

W Sitańcu koło Zamościa kierowca stracił panowanie nad fordem cougarem, auto wypadło z drogi i dachowało w rowie. Do aresztu trafiły cztery osoby

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do wypadku doszło w niedzielę w południe. - Kiedy na miejsce dotarli policjanci, czwórka podróżujących autem osób w wieku 23 - 26-lat, mieszkańców Zamościa i gm. Konopnica, przebywała poza pojazdem. Udzielana im była medyczna pomoc - informuje podinsp. Joanna Kopeć z policji w Zamościu.

Wszyscy, którzy podróżowali samochodem - kobieta i troje mężczyzn, byli pod wpływem alkoholu. - Mieli od promila do ponad półtora promila. W wyniku zdarzenia nie odnieśli poważniejszych obrażeń - dodaje Joanna Kopeć.

Wszyscy trafili do policyjnego aresztu pod zarzutem kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Policyjne dochodzenie wyjaśni, kto w chwili zdarzenia kierował tym pojazdem.

Zgodnie z kodeksem karnym za kierownaie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozić może do 2 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 25

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 26 grudnia 2016 r. o 12:32
Co sie dziwic jak redaktor jeszcze nawet pijany. Troje mezczyzn....
Avatar
Gość / 26 grudnia 2016 r. o 12:16
kobieta i troje mężczyzn, byli pod wpływem alkoholu. - KOGO WY ZATRUDNIACIE? - " TROJE MĘŻCZYZN- HAHAHAHAAAAAAAAA
Avatar
Gość / 27 grudnia 2016 r. o 14:29
Szkoda ,że się nie grobneli. Taki złom do góry kołami pasowałby im jako nagrobek.
Avatar
Gość / 27 grudnia 2016 r. o 10:24
Bezmuzgowce!!!
Avatar
Gość / 27 grudnia 2016 r. o 10:22
DEBILE.Dobrze ,że nie zabili innych.Z takimi to do wora i do wieprza!!!
Avatar
no damage / 26 grudnia 2016 r. o 19:01
 nachlany mistrz  na starym ruplu,kontra  rów!,remis !! mistrz w mamrze,trzeźwieje,żadnego odszkodowania tak on jak i rodzina nie dostaną  i to jest świetna wiadomość !!oba ruple rozbebeszone!!  zrobiło się bezpieczniej!!
Avatar
Gość / 26 grudnia 2016 r. o 17:48
zjeby genetyczne
Avatar
Gość / 26 grudnia 2016 r. o 16:08
Nie lepiej byłoby napisać WSZYSCY BYLI NIETRZEŻWI?
Avatar
Sebek z Sitańca / 26 grudnia 2016 r. o 16:07
konopnica. a co to za za***???
Avatar
Gość / 26 grudnia 2016 r. o 16:02
Troje, bo może jeden jest np transgender A tak ogólnie to wsioki sie nachlały, loszke se wyrwały i dawaj na rajda A tera bedzie chryja
Avatar
Gość / 27 grudnia 2016 r. o 14:29
Szkoda ,że się nie grobneli. Taki złom do góry kołami pasowałby im jako nagrobek.
Avatar
Gość / 27 grudnia 2016 r. o 10:24
Bezmuzgowce!!!
Avatar
Gość / 27 grudnia 2016 r. o 10:22
DEBILE.Dobrze ,że nie zabili innych.Z takimi to do wora i do wieprza!!!
Avatar
no damage / 26 grudnia 2016 r. o 19:01
 nachlany mistrz  na starym ruplu,kontra  rów!,remis !! mistrz w mamrze,trzeźwieje,żadnego odszkodowania tak on jak i rodzina nie dostaną  i to jest świetna wiadomość !!oba ruple rozbebeszone!!  zrobiło się bezpieczniej!!
Avatar
Gość / 26 grudnia 2016 r. o 17:48
zjeby genetyczne
Avatar
Gość / 26 grudnia 2016 r. o 16:08
Nie lepiej byłoby napisać WSZYSCY BYLI NIETRZEŻWI?
Avatar
Sebek z Sitańca / 26 grudnia 2016 r. o 16:07
konopnica. a co to za za***???
Avatar
Gość / 26 grudnia 2016 r. o 16:02
Troje, bo może jeden jest np transgender A tak ogólnie to wsioki sie nachlały, loszke se wyrwały i dawaj na rajda A tera bedzie chryja
Avatar
Gucio / 26 grudnia 2016 r. o 15:42
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Gościu skąd wiesz, że rano do kościoła? Równie dobrze mogli to być ateiści...=== ateiści też chodzą ...
Avatar
Gucio / 26 grudnia 2016 r. o 15:36
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
kobieta i troje mężczyzn, byli pod wpływem alkoholu. - KOGO WY ZATRUDNIACIE? - " TROJE MĘŻCZYZN- HAHAHAHAAAAAAAAA[[[[[[[[[[[[[[[[[ Ich Troje też było
Zobacz wszystkie komentarze 25

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Rolnicy z AGROunii okupują Lubelski Urząd Wojewódzki
galeria

Rolnicy z AGROunii okupują Lubelski Urząd Wojewódzki

Nie wyjdą, jeżeli nie otrzymają zapewnienia, że problem zostanie natychmiast rozwiązany. AGROunia Michała Kołodziejczaka okupuje Lubelski Urząd Wojewódzki.

Tarasola Cisy Nałęczów wiosną musi skupić się na walce o utrzymanie w lubelskiej klasie okręgowej

Tarasola Cisy Nałęczów wiosną musi skupić się na walce o utrzymanie w lubelskiej klasie okręgowej

Tarasola Cisy Nałęczów po rundzie jesiennej lubelskiej klasy okręgowej zajmuje dopiero 12 miejsce i prawdopodobnie wiosną będzie do samego końca biła się o utrzymanie w rozgrywkach

Wystawa "Tęsknię za Ukrainą" w Galerii Labirynt
2 grudnia 2022, 19:00

Wystawa "Tęsknię za Ukrainą" w Galerii Labirynt

2 grudnia o godz. 19 w Galerii Labirynt (ul. Popiełuszki 5) nastąpi otwarcie wystawy Oleksandra Halishchuka "Tęsknię za Ukrainą".

Lubelskie. Radny przyłapany w pracy z marihuaną już poza klubem PiS

Lubelskie. Radny przyłapany w pracy z marihuaną już poza klubem PiS

Krzysztof Żyśko, radny miejski Lubartowa, który został przyłapany na paleniu marihuany w starostwie powiatowym, wydał oświadczenie i poprosił o zawieszenie swojego członkostwa w klubie radnych Prawa i Sprawiedliwości. Z mandatu radnego na razie nie rezygnuje.

Zamość. Genialny Bowie w Kinie Konesera
8 grudnia 2022, 18:00

Zamość. Genialny Bowie w Kinie Konesera

Moonage Daydream – film przybliżający postać Davida Bowie, uznawanego za jednego z najwybitniejszych twórców naszych czasów będzie można w czwartek, 8 grudnia zobaczyć w Zamościu w cyklu Kino Konesera.

Lubelskie. Pół litra wódki za dużo. Potem wsiadł za kierownicę forda
zdjęcia
galeria

Lubelskie. Pół litra wódki za dużo. Potem wsiadł za kierownicę forda

Kiedy na miejsce przyjechał patrol policji, kierowca przyznał, że wypił prawie pół litra wódki.

"Józef Wieniawski w 110. rocznicę śmierci". Symfoniczny koncert w Filharmonii
2 grudnia 2022, 19:00

"Józef Wieniawski w 110. rocznicę śmierci". Symfoniczny koncert w Filharmonii

Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na ostatni już koncert w cyklu "Józef Wieniawski w 110. rocznicę śmierci". Najbliższe wydarzenie już 2 grudnia o godz. 19.

Przynajmniej 119 mln zł za budowę obwodnicy Gorajca

Przynajmniej 119 mln zł za budowę obwodnicy Gorajca

Osiem firm jest gotowych wybudować obwodnicę Gorajca w powiecie zamojskim. Trasa nie będzie długa, ale stanie się częścią przebudowanej drogi krajowej numer 74.

Charytatywny koncert w Puławach. Wystąpi "Dywizjon" z Dęblina
8 stycznia 2023, 16:00

Charytatywny koncert w Puławach. Wystąpi "Dywizjon" z Dęblina

W niedzielę 8 stycznia 2023 roku o godz. 16 w Pałacu Książąt Czartoryskich w Puławach odbędzie się wyjątkowy świąteczno-woworoczny koncert zespołu "Dywizjon" z Dęblina.

Monodram Karola Mazurka "Czy warto...?"
5 grudnia 2022, 20:00

Monodram Karola Mazurka "Czy warto...?"

5 grudnia o godz. 20 w Chatce Żaka (ul. Radziszewskiego 16) swoją premierę będzie miał monodram Karola Mazurka "Czy warto...?" na podstawie poezji Angeliny Panasenko.

Tani węgiel już w sprzedaży. Przyjechał do Lublina z Indonezji

Tani węgiel już w sprzedaży. Przyjechał do Lublina z Indonezji

Od dzisiaj mieszkańcy Lublina mogą kupować węgiel w preferencyjnej cenie 2 tys. zł za tonę. Surowiec został sprowadzony z Indonezji. Jego dystrybucją na zlecenie miasta zajmują się trzy składy opału, w tym jeden pod Lublinem.

Pod Koszami Dziennika Wschodniego: Lider mógł stracić pozycję

Pod Koszami Dziennika Wschodniego: Lider mógł stracić pozycję

Symbit był blisko sensacyjnej porażki, ale ostatecznie pokonał po dogrywce Lipa Team.

Wojewoda częściowo unieważnia plan, nowych mieszkań może nie być. Rada dzielnicy protestowała już wcześniej

Wojewoda częściowo unieważnia plan, nowych mieszkań może nie być. Rada dzielnicy protestowała już wcześniej

Wojewoda unieważnił częściowo plan zagospodarowania terenu między ZUS a biurowcami przy ul. Wallenroda. Radni uchwalili w listopadzie, że na obszarze usług aż 70 proc. budynków mogą zająć mieszkania. Wojewoda uznał, że to wbrew przepisom.

Świąteczne śpiewanie w CSK. "Christmas Carols" w wykonaniu artystów Wydziału Jazzu Szkoły Muzycznej
2 grudnia 2022, 20:00

Świąteczne śpiewanie w CSK. "Christmas Carols" w wykonaniu artystów Wydziału Jazzu Szkoły Muzycznej

W ramach cyklu "Młode CSK", Centrum Spotkania Kultur zaprasza na koncert "Christmas Carols" w wykonaniu artystów Wydziału Jazzu Szkoły Muzycznej, który odbędzie się 2 grudnia o godz. 20.

Robert Różański (Victoria Parczew): Odczuwamy niedosyt

Robert Różański (Victoria Parczew): Odczuwamy niedosyt

Rozmowa z Robertem Różańskim, trenerem Victorii Parczew, beniaminka keeza bialskiej klasy okręgowej

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!