Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

31 października 2015 r.
11:59

Wypadek na ul. Abramowickiej: Zginął 27-latek z Lublina

Autor: Zdjęcie autora dudi
0 18 A A

Tragiczny wypadek na ul. Abramowickiej w Lublinie. Nie żyje 27-latek.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do zdarzenia doszło dzisiaj przed godz. 5.00 przy ul. Abramowickiej w Lublinie. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierowca samochodu renault master wymusił pierwszeństwo przejazdu na jadącym od strony Lublina oplu.Doszło do zderzenia. Na miejscu zmarł kierowca opla, 27-letni mieszkaniec Lublina.

Mundurowi przebadali na zawartość alkoholu 46-letniego kierowcę samochodu dostawczego, mężczyzna był trzeźwy. Lubelscy policjanci ustalają okoliczności wypadku.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
Czytaj więcej o:

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 2 listopada 2015 r. o 10:54
+1
Jebać tych wszystkich co piszą że to karolka wina nie prujcie się łachudry !!! Zginął młody chłopak i to nie jest w porządku dobrych ludzi bóg zabiera czemu tak jest ??
Avatar
Gość / 2 listopada 2015 r. o 08:42
+1
Głębokie wyrazy współczucia dla Rodziców Karola. Łączę się w modlitwie z nadzieją że życie wieczne czeka [*] Spoczywaj w Pokoju!
Avatar
Gość / 1 listopada 2015 r. o 17:39
+1
Czy wy ludzie nie umiecie czytać ze zrozumieniem i nie wiedzicie, że zginął nie ten który wymusił pierwszeństwo, tylko ten, na którym wymuszono? Więc nie wypisujcie bzdur o selekcji naturalnej i innych idiotyzmów.
Avatar
Gość / 31 października 2015 r. o 21:16
+1
Wasze komentarze są bezlitosne- ten chłopak czekał na karetkę 30 minut- czy mial szanse przezyc?Pomyślcie o jego bliskich?
Avatar
Marian Romantyk / 18 listopada 2016 r. o 20:35
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Jebać tych wszystkich co piszą że to karolka wina nie prujcie się łachudry !!! Zginął młody chłopak i to nie jest w porządku dobrych ludzi bóg zabiera czemu tak jest ??
Styl jazdy odziedziczył po tatusiu, który tracił prawko między innymi za jazdę na podwójnym gazie. Dziś nie ma już obydwóch. 
Avatar
Gość / 5 listopada 2015 r. o 08:16
0

wystarczy obejrzeć relację z miejsca zdarzenia i wszystko jasne dla tych co mają trochę stażu za kólkiem

to się musi skończyć

to przypisywanie winy włączającwmu się do ruchu

gdy wariat jedzie co najmniej dwa razy szybciej niż pozwalają przepisy

tu nie potrzeba biegłych

przy 80 km/h nie byłoby takiej rozpierduchy

P O P I E R A M!!!

Avatar
Gość / 4 listopada 2015 r. o 18:56
0

http://www.lublin112.pl/ul-abramowicka-opel-roztrzaskal-sie-slupie-kierowca-zginal-miejscu-pasazer-uciekl-zdjecia/

Wymusił pierszeństwo facet z dostawczaka... każdy by w tych warunkach wymusił... mgła, godz 5. rano a tu zapindala stary frendzel w terenie zabudowanym - sądząc po zniszczeniach grubo ponad setkę na godzinę !

I ten pasażer, co dał nogę... ciekawe co miał na sumieniu?

wystarczy obejrzeć relację z miejsca zdarzenia i wszystko jasne dla tych co mają trochę stażu za kólkiem

to się musi skończyć

to przypisywanie winy włączającwmu się do ruchu

gdy wariat jedzie co najmniej dwa razy szybciej niż pozwalają przepisy

tu nie potrzeba biegłych

przy 80 km/h nie byłoby takiej rozpierduchy

>to przypisywanie winy włączającwmu się do ruchu

gdy wariat jedzie co najmniej dwa razy szybciej niż pozwalają przepisy

tu nie potrzeba biegłych

przy 80 km/h nie byłoby takiej rozpierduchy

rozwiń
Avatar
Gość / 4 listopada 2015 r. o 16:09
0

Powiem okrutnie:

jednego potencjalnego mordercy mniej. Sam siebie wyeliminował. Może dzięki temu ktoś inny ( inni) żyje( żyją)?

A rodzina pogrążona w bólu niech sobie tłumaczy tym , że nikomu innemu nie zrobił krzywdy.

Wyrazy współczucia.

Tu pozwolę sobie zaapelować do rodziców.

Rodzice krótsza smycz dla swoich pociech. Niech ten i inne podobne przypadki będą dla was przestrogą. Dzieci chowa się długie lata , a traci się je  w ułamku sekundy.

Avatar
Gość / 2 listopada 2015 r. o 20:16
0

Jebać tych wszystkich co piszą że to karolka wina nie prujcie się łachudry !!! Zginął młody chłopak i to nie jest w porządku dobrych ludzi bóg zabiera czemu tak jest ??

Jebać ciebie gnoju co jeździsz jak wariat po mieście i poza nim !

Przez takich zjebów  normalny człowiek boi się wyjechać z bocznej ulicy!

Avatar
Gość / 2 listopada 2015 r. o 15:21
0
Karolek zapierdalał co najmniej dwa razy szybciej niż powinien.
To widać po zniszczeniach. Taki styl jazdy to śmiertelne zagrożenie dla innych i jak widać czasem dla pirata.
Jeśli ktoś w terenie zabudowanym jedzie ponad stówe to nie powinno być mowy o wymuszeniu pierwszeństwa
Zamykać takich kozaków zanim kogoś zabiją!
Avatar
Marian Romantyk / 18 listopada 2016 r. o 20:35
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Jebać tych wszystkich co piszą że to karolka wina nie prujcie się łachudry !!! Zginął młody chłopak i to nie jest w porządku dobrych ludzi bóg zabiera czemu tak jest ??
Styl jazdy odziedziczył po tatusiu, który tracił prawko między innymi za jazdę na podwójnym gazie. Dziś nie ma już obydwóch. 
Avatar
Gość / 5 listopada 2015 r. o 08:16
0

wystarczy obejrzeć relację z miejsca zdarzenia i wszystko jasne dla tych co mają trochę stażu za kólkiem

to się musi skończyć

to przypisywanie winy włączającwmu się do ruchu

gdy wariat jedzie co najmniej dwa razy szybciej niż pozwalają przepisy

tu nie potrzeba biegłych

przy 80 km/h nie byłoby takiej rozpierduchy

P O P I E R A M!!!

Avatar
Gość / 4 listopada 2015 r. o 18:56
0

http://www.lublin112.pl/ul-abramowicka-opel-roztrzaskal-sie-slupie-kierowca-zginal-miejscu-pasazer-uciekl-zdjecia/

Wymusił pierszeństwo facet z dostawczaka... każdy by w tych warunkach wymusił... mgła, godz 5. rano a tu zapindala stary frendzel w terenie zabudowanym - sądząc po zniszczeniach grubo ponad setkę na godzinę !

I ten pasażer, co dał nogę... ciekawe co miał na sumieniu?

wystarczy obejrzeć relację z miejsca zdarzenia i wszystko jasne dla tych co mają trochę stażu za kólkiem

to się musi skończyć

to przypisywanie winy włączającwmu się do ruchu

gdy wariat jedzie co najmniej dwa razy szybciej niż pozwalają przepisy

tu nie potrzeba biegłych

przy 80 km/h nie byłoby takiej rozpierduchy

>to przypisywanie winy włączającwmu się do ruchu

gdy wariat jedzie co najmniej dwa razy szybciej niż pozwalają przepisy

tu nie potrzeba biegłych

przy 80 km/h nie byłoby takiej rozpierduchy

rozwiń
Avatar
Gość / 4 listopada 2015 r. o 16:09
0

Powiem okrutnie:

jednego potencjalnego mordercy mniej. Sam siebie wyeliminował. Może dzięki temu ktoś inny ( inni) żyje( żyją)?

A rodzina pogrążona w bólu niech sobie tłumaczy tym , że nikomu innemu nie zrobił krzywdy.

Wyrazy współczucia.

Tu pozwolę sobie zaapelować do rodziców.

Rodzice krótsza smycz dla swoich pociech. Niech ten i inne podobne przypadki będą dla was przestrogą. Dzieci chowa się długie lata , a traci się je  w ułamku sekundy.

Avatar
Gość / 2 listopada 2015 r. o 20:16
0

Jebać tych wszystkich co piszą że to karolka wina nie prujcie się łachudry !!! Zginął młody chłopak i to nie jest w porządku dobrych ludzi bóg zabiera czemu tak jest ??

Jebać ciebie gnoju co jeździsz jak wariat po mieście i poza nim !

Przez takich zjebów  normalny człowiek boi się wyjechać z bocznej ulicy!

Avatar
Gość / 2 listopada 2015 r. o 15:21
0
Karolek zapierdalał co najmniej dwa razy szybciej niż powinien.
To widać po zniszczeniach. Taki styl jazdy to śmiertelne zagrożenie dla innych i jak widać czasem dla pirata.
Jeśli ktoś w terenie zabudowanym jedzie ponad stówe to nie powinno być mowy o wymuszeniu pierwszeństwa
Zamykać takich kozaków zanim kogoś zabiją!
Avatar
Gość / 2 listopada 2015 r. o 10:54
+1
Jebać tych wszystkich co piszą że to karolka wina nie prujcie się łachudry !!! Zginął młody chłopak i to nie jest w porządku dobrych ludzi bóg zabiera czemu tak jest ??
Avatar
Gość / 2 listopada 2015 r. o 08:42
+1
Głębokie wyrazy współczucia dla Rodziców Karola. Łączę się w modlitwie z nadzieją że życie wieczne czeka [*] Spoczywaj w Pokoju!
Avatar
Gość / 1 listopada 2015 r. o 17:39
+1
Czy wy ludzie nie umiecie czytać ze zrozumieniem i nie wiedzicie, że zginął nie ten który wymusił pierwszeństwo, tylko ten, na którym wymuszono? Więc nie wypisujcie bzdur o selekcji naturalnej i innych idiotyzmów.
Avatar
Gość / 1 listopada 2015 r. o 08:21
0
Dzisiaj ma swoje święto, może o to właśnie chodziło ? Selekcja naturalna.