Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

11 grudnia 2015 r.
12:16

Wyzywali i chcieli pobić przechodniów. Trafili na policjanta

Autor: Zdjęcie autora jsz
0 10 A A

Pijani mężczyźni zaczepili w parku dwóch przechodniów. Chcieli papierosa, potem ich wyzywali i próbowali pobić. Mieli pecha. Trafili na policjanta, który ich obezwładnił.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do napaści doszło w czwartek wieczorem w parku miejskim przy ul. Parkowej w Białej Podlaskiej. Dwóch przechodniów mijało siedzących na ławce pijanych mężczyzn.

– Ci zaczęli ich wyzywać, ale kiedy przechodnie nie reagując na zaczepki poszli dalej, najwyraźniej ich to rozzłościło – mówi Jarosław Janicki, oficer prasowy bialskiej policji. – Obaj nietrzeźwi dogonili mężczyzn i grożąc pobiciem zażądali od nich papierosów.

Kiedy przechodnie odmówili, jeden z pijanych usiłował uderzyć zaczepianego mężczyznę. Ten się uchylił i błyskawicznie obezwładnił napastnika. Po chwili na ziemi leżał również drugi z nietrzeźwych, który chciał pomóc koledze.

– Napastnicy mieli pecha. Trafili na policjanta służby kryminalnej, który będąc po służbie, wracał ze znajomym z zakupów w supermarkecie – wyjaśnia Janicki.

Pijani mężczyźni trafili na komendę. Wcześniej jeden z nich próbował uciekać, ale policjanci z wezwanego patrolu szybko go zatrzymali. Za usiłowanie rozboju napastnikom grozi do 10 lat więzienia.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
crx / 11 grudnia 2015 r. o 14:58

Policjant tak, zomowiec nie - i już. 

I Policjant i ZOMO-wiec i żołnierz !!! Ale nie ten żołnierz ,który sprzeniewierzył się przysiędze na wierność narodowi !!! Zobaczcie słowa przysięgi w PRL i obecne...!!!

Avatar
żołnierz / 11 grudnia 2015 r. o 14:33

Policjant tak, zomowiec nie - i już. 

Avatar
Gość / 11 grudnia 2015 r. o 14:25
No i?? Widział Agresywnych meneli i nie reagował? Tylko udawał że nic się nie dzieje? Jakby nie chcieli dać mu w pysk to nic by nie zrobił, a menele pobiliby kogo innego?? NAGANA a nie nagroda... WSTYD
Avatar
Gość / 11 grudnia 2015 r. o 13:18
HENIO ty masz racje.
Avatar
Gość / 11 grudnia 2015 r. o 13:16
Brawo, takiej policji nam obywatelom potrzeba.
Avatar
Gość / 11 grudnia 2015 r. o 13:09
Miałem dokładnie tak samo ,ale w Katowicach , gdy pełniłem służbę w Zmotoryzowanych Odwodach Milicji Obywatelskiej !!! Lata osiemdziesiąte !!! Potem ponoć dwóch gamoni rozpowiadało ,że walczyli z tzw. Komuną ;-))))))))
Avatar
Henio / 11 grudnia 2015 r. o 13:00

Szkoda tylko, że ten uciekinier, w czasie próby ucieczki nie zaczepił ryjem o coś twardego.

Avatar
Gość / 11 grudnia 2015 r. o 12:52
uwielbiam takie wiadomosci
Avatar
Gość / 11 grudnia 2015 r. o 12:46
I gitara!
Avatar
Gość / 11 grudnia 2015 r. o 12:37
Co to za policjant, przy pierwszej próbie zaczepki powinien wyciągnąc blache i wręczyć mandat za zaczepianie i nie kulturalne zachowanie
Avatar
crx / 11 grudnia 2015 r. o 14:58

Policjant tak, zomowiec nie - i już. 

I Policjant i ZOMO-wiec i żołnierz !!! Ale nie ten żołnierz ,który sprzeniewierzył się przysiędze na wierność narodowi !!! Zobaczcie słowa przysięgi w PRL i obecne...!!!

Avatar
żołnierz / 11 grudnia 2015 r. o 14:33

Policjant tak, zomowiec nie - i już. 

Avatar
Gość / 11 grudnia 2015 r. o 14:25
No i?? Widział Agresywnych meneli i nie reagował? Tylko udawał że nic się nie dzieje? Jakby nie chcieli dać mu w pysk to nic by nie zrobił, a menele pobiliby kogo innego?? NAGANA a nie nagroda... WSTYD
Avatar
Gość / 11 grudnia 2015 r. o 13:18
HENIO ty masz racje.
Avatar
Gość / 11 grudnia 2015 r. o 13:16
Brawo, takiej policji nam obywatelom potrzeba.
Avatar
Gość / 11 grudnia 2015 r. o 13:09
Miałem dokładnie tak samo ,ale w Katowicach , gdy pełniłem służbę w Zmotoryzowanych Odwodach Milicji Obywatelskiej !!! Lata osiemdziesiąte !!! Potem ponoć dwóch gamoni rozpowiadało ,że walczyli z tzw. Komuną ;-))))))))
Avatar
Henio / 11 grudnia 2015 r. o 13:00

Szkoda tylko, że ten uciekinier, w czasie próby ucieczki nie zaczepił ryjem o coś twardego.

Avatar
Gość / 11 grudnia 2015 r. o 12:52
uwielbiam takie wiadomosci
Avatar
Gość / 11 grudnia 2015 r. o 12:46
I gitara!
Avatar
Gość / 11 grudnia 2015 r. o 12:37
Co to za policjant, przy pierwszej próbie zaczepki powinien wyciągnąc blache i wręczyć mandat za zaczepianie i nie kulturalne zachowanie
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wojewoda Lech Sprawka zostanie posłem? Podjął decyzję

Wojewoda Lech Sprawka zostanie posłem? Podjął decyzję

Wojewoda lubelski zdecydował o swojej politycznej przyszłości. Otrzymał propozycję zostania posłem.

Jacek Sasin otwiera dworzec PKP w Świdniku. Kosztował pięć milionów złotych. Nie ma tu żadnej kasy

Jacek Sasin otwiera dworzec PKP w Świdniku. Kosztował pięć milionów złotych. Nie ma tu żadnej kasy

Uroczyście otwarto nowy dworzec kolejowy w Świdniku zbudowany za 5 mln zł. Tyle kosztował obiekt z poczekalnią mającą osiem krzesełek, dwa wyświetlacze i toalety. Kasy biletowej nie ma i nie wiadomo, czy w ogóle powstanie.

Poseł PiS, Jerzy Bielecki rzucił mandat poselski. Kariera w państwowej spółce?

Poseł PiS, Jerzy Bielecki rzucił mandat poselski. Kariera w państwowej spółce?

Jerzy Bielecki (Prawo i Sprawiedliwość) zrzekł się poselskiego mandatu. Formalnie jego miejsce w Sejmie powinien zająć wojewoda lubelski Lech Sprawka.

Łukasz Giza (KS Cisowianka Drzewce): Walka o awans jeszcze się nie zakończyła

Łukasz Giza (KS Cisowianka Drzewce): Walka o awans jeszcze się nie zakończyła

Rozmowa z Łukaszem Gizą, trenerem KS Cisowianka Drzewce

Lublin. Szkolne boiska do gruntownej odnowy

Lublin. Szkolne boiska do gruntownej odnowy

Miasto szykuje się do przetargu na przebudowę obiektów sportowych obok Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 5 przy ul. Rzeckiego. Prace zostały już wpisane do miejskiego planu tegorocznych zamówień publicznych.

Mundial 2022: Korea Południowa - Ghana 2:3. Czarne Gwiazdy z ważną wygraną

Mundial 2022: Korea Południowa - Ghana 2:3. Czarne Gwiazdy z ważną wygraną

Reprezentacja Ghany po pasjonującym meczu pokonała 3:2 Koreę Południową, a jej bohaterem okazał się zdobywca dwóch goli Mohammed Kudus grający na co dzień w Ajaksie Amsterdam

8 tys. policjantów chce zrzucić mundury. Pozostali będą tyrać

8 tys. policjantów chce zrzucić mundury. Pozostali będą tyrać

Toczą się negocjacje w sprawie przyszłorocznych podwyżek w policji. Wielu z mundurowych chce odejść, bo bardziej im się opłaca zostać emerytami.

Kierowca BMW, który zabił w wypadku starszą panią aresztowany

Kierowca BMW, który zabił w wypadku starszą panią aresztowany

36-latek z gminy Janowiec, który w sobotę pod wpływem alkoholu doprowadził tragicznego w skutkach wypadku, najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Na miejscu zginęła mieszkanka Puław, a jej mąż trafił do szpitala.

Mundial 2022: Kamerun – Serbia 3:3. Piłkarski rollercoaster

Mundial 2022: Kamerun – Serbia 3:3. Piłkarski rollercoaster

Wielkie emocje, sześć bramek i podział punktów. Reprezentacja Kamerunu przegrywała z Serbią 1:3, ale zdołała odrobić straty i spotkanie zakończyło się podziałem punktów

Lublin. Pięć miesiecy bez pływania. Stary basen do remontu

Lublin. Pięć miesiecy bez pływania. Stary basen do remontu

Nie dłużej niż pięć miesięcy ma trwać remont krytej pływalni Strefa H2O, czyli starego basenu przy Al. Zygmuntowskich.

Kim jest i ile zarabia programista Java?

Kim jest i ile zarabia programista Java?

Nie jest tajemnicą, że zarobki programistów specjalizujących się w wykorzystaniu w praktyce niezwykle popularnego języka Java należą do najwyższych w rodzimej branży IT. Praca ta wiąże się z dość dużą odpowiedzialnością oraz koniecznością nieprzerwanego stawiania czoła różnorakim wyzwaniom, jednakże jest ona nad wyraz opłacalna. Sprawdźmy więc z czym ona się wiąże!

Zamość. O Zamoyskich w kawiarni. I nie tylko o Janie
1 grudnia 2022, 17:00

Zamość. O Zamoyskich w kawiarni. I nie tylko o Janie

Nie tylko o Janie Zamoyskim, założycielu miasta, ale też innych członkach wybitnego rodu opowiadać będzie w czwartek (1 grudnia) historyk Jacek Feduszka. Na spotkanie z nim warto wybrać się tego dnia do Kawiarni Mazagran na Starym Mieście w Zamościu.

Młodzi artyści namalują wspomnienia mieszkańców Puław

Młodzi artyści namalują wspomnienia mieszkańców Puław

Studenci Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie namalują obrazy inspirowane prawdziwymi historiami opowiedzianymi im przez mieszkańców Puław. Podczas spotkania zaplanowanego na wtorek, każdy będzie mógł przyjść i podzielić się z artystami własnymi wspomnieniami związanymi z miastem.

Polski Cukier AZS UMCS awansował do finału turnieju Lotto 3x3 Liga

Polski Cukier AZS UMCS awansował do finału turnieju Lotto 3x3 Liga

Impreza odbywająca się w Cetniewie była bardzo ciekawym turniejem, na który stawiły się wszystkie zespoły występujące w rozgrywkach Energa Basket Ligi. W tym gronie były również lublinianki. Akademiczki wystąpiły w składzie: Aleksandra Kuczyńska, Olga Trzeciak, Anna Winkowska i Wiktoria Zając.

Z parkingów zaczęły znikać samochody. Wielka akcja CBŚP w Radzyniu Podlaskim
zdjęcia
galeria

Z parkingów zaczęły znikać samochody. Wielka akcja CBŚP w Radzyniu Podlaskim

14 podejrzanych, a z nich 11 osób zostało aresztowanych. Tak wygląda bilans najnowszej akcji CBŚP, które namierzyło gang złodziei samochodów.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!