Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

14 września 2009 r.
11:51
Edytuj ten wpis

Zakończył się I Europejski Festiwal Smaku w Lublinie (wideo, zdjęcia)

Autor: Zdjęcie autora mok
0 5 A A

Na obiad pierogi i flaki, a na deser sękacze i koncerty – przez trzy dni Lublin był regionalną stolicą dobrego smaku. Trzy tysiące widzów zobaczyło koncert Stanisława Soyki, który odbył się w sobotę na Placu Po Farze.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 5

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
KULinar / 15 września 2009 o 00:46
0
[color="#FF0000"]KULinarny PO-PiS - FINALE: (D.W. `14.IX.2009)

Do festivali Smaków swoje KULinaria dorzuca KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO SMIEJĄ SIĘ POLACY - na festibval 2009 3 przepisy KULinarne:

1) Specjalnie dla rozwodników: Cialo pańskie z grilla oraz Krew Pańska z gwinta.

2) Dla wszystkich: OWOCE PAPIESKIE -
-Rozpoczął się nowy rok szKULny, nowe założenia programowe rozdmuchało Ministerstwo wprowadzając dzieciakom owoce - KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC nie posiada się ze szczęścia, że Ministerstwo nie wprowadziło OWOCÓW PAPIESKICH - GRANATÓW. One z KULei smakują najlepiej podawane we właściwy sobie sposób - rzucane, a ten sposób opanował do perfekcji Papież Benek XVI już w 1939 r., a za nauczyciela miał tez nie byle kogo lecz samego Adolfa Hitlera - bądź, co bądź postać znana nawet z historii. Sam zaś KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC proponuje nawet Ministerstwu zwrócić baczna uwagę, aby nie przeoczyć momentu ogłoszenia Go (Adolfa) ŚWIĘTYM! Może okazać się lepszym od JP 2!
Wracając zaś do samych OWOCÓW PAPIESKICH to sposób zbierania odpowiada stopniem trudności truflom, z tą różnicą, że trufli poszukują np. psy, owoców papieskich – saperzy. Trufle rosną świeże każdego roku, a owoce papieskie leżą w podziemnych plantacjach od 1939 r. Poza tym trufle z radością niesie się do domu i sprzedaje za grubą forsę, a owoce papieskie transportują samochody uprzywilejowane i strach je nawet ruszyć! Aby rozwiać te wszystkie dylematy KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC proponuje wprowadzić SOK Z GRANATÓW i wzorem żubrówki - zamiast źdźbła trawy - umieścić na dnie kilka ziarenek prochu wraz z odłamkami.
Podobnie może wyglądać krew pańska używana w liturgii – bezalkoholowa oczywiście! Najsmaczniejszą odmianą OWOCÓW PAPIESKICH (dla przypomnienia granatów) jest odmiana GERMANY 1939.

3) KZ NSZZ SOLIDARNOSĆ ORGANISTÓW i ASC nie zapomina o Klerze serwując im z KULinariów Skrzydełka Anielskie z grilla lub w sosie z Litanii do Wszystkich Świętych (np. św. Józefa) albo w sosie greckim Kyrie Eleison.
KULinaria, aby nie były bezczeszczone w piekielnych mękach będą przygotowywały zakonnice – ale będą miały miny – też paPIESKIE model Germany 1939!, a smak też niczego sobie, aż ślinka leci!

4) KZ NSZZ SOLIDARNOŚC ORGANISTOW i ASC przewiduje też deser – pączki smażone na świętych olejach. Dla wszystkich zaś zmotoryzowanych chrzczone paliwo, ale nie to z wodą lecz bio - ze świętych olejów!

Zostańcie z B(L)OGIEM.

Rektorem ASC jest *************** ***************, tel. + ** *** ******, www.*****************/*******.***; e-mail ********@******.***.

(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW) [/color]
[color="#FF0000"]KULinarny PO-PiS - FINALE: (D.W. `14.IX.2009)

Do festivali Smaków swoje KULinaria dorzuca KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO SMIEJĄ SIĘ POLACY - na festibval 2009 3 przepisy KULinarne:

1) Specjalnie dla rozwodników: Cialo pańskie z grilla oraz Krew Pańska z gwinta.

2) Dla wszystkich: OWOCE PAPIESKIE -
-Rozpoczął się nowy rok szKULny, nowe założenia programowe rozdmuchało Ministerstw... rozwiń
Avatar
KULinar / 15 września 2009 o 00:40
0
[b][color="#FF0000"]KULinarny PO-PiS - FINALE: (D.W. `14.IX.2009)

Do festivali Smaków swoje KULinaria dorzuca KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO SMIEJĄ SIĘ POLACY - na festibval 2009 3 przepisy KULinarne:

1) Specjalnie dla rozwodników: Cialo pańskie z grilla oraz Krew Pańska z gwinta.

2) Dla wszystkich: OWOCE PAPIESKIE -
-Rozpoczął się nowy rok szKULny, nowe założenia programowe rozdmuchało Ministerstwo wprowadzając dzieciakom owoce - KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC nie posiada się ze szczęścia, że Ministerstwo nie wprowadziło OWOCÓW PAPIESKICH - GRANATÓW. One z KULei smakują najlepiej podawane we właściwy sobie sposób - rzucane, a ten sposób opanował do perfekcji Papież Benek XVI już w 1939 r., a za nauczyciela miał tez nie byle kogo lecz samego Adolfa Hitlera - bądź, co bądź postać znana nawet z historii. Sam zaś KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC proponuje nawet Ministerstwu zwrócić baczna uwagę, aby nie przeoczyć momentu ogłoszenia Go (Adolfa) ŚWIĘTYM! Może okazać się lepszym od JP 2!
Wracając zaś do samych OWOCÓW PAPIESKICH to sposób zbierania odpowiada stopniem trudności truflom, z tą różnicą, że trufli poszukują np. psy, owoców papieskich – saperzy. Trufle rosną świeże każdego roku, a owoce papieskie leżą w podziemnych plantacjach od 1939 r. Poza tym trufle z radością niesie się do domu i sprzedaje za grubą forsę, a owoce papieskie transportują samochody uprzywilejowane i strach je nawet ruszyć! Aby rozwiać te wszystkie dylematy KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC proponuje wprowadzić SOK Z GRANATÓW i wzorem żubrówki - zamiast źdźbła trawy - umieścić na dnie kilka ziarenek prochu wraz z odłamkami.
Podobnie może wyglądać krew pańska używana w liturgii – bezalkoholowa oczywiście! Najsmaczniejszą odmianą OWOCÓW PAPIESKICH (dla przypomnienia granatów) jest odmiana GERMANY 1939.

3) KZ NSZZ SOLIDARNOSĆ ORGANISTÓW i ASC nie zapomina o Klerze serwując im z KULinariów Skrzydełka Anielskie z grilla lub w sosie z Litanii do Wszystkich Świętych (np. św. Józefa) albo w sosie greckim Kyrie Eleison.
KULinaria, aby nie były bezczeszczone w piekielnych mękach będą przygotowywały zakonnice – ale będ
[b][color="#FF0000"]KULinarny PO-PiS - FINALE: (D.W. `14.IX.2009)

Do festivali Smaków swoje KULinaria dorzuca KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO SMIEJĄ SIĘ POLACY - na festibval 2009 3 przepisy KULinarne:

1) Specjalnie dla rozwodników: Cialo pańskie z grilla oraz Krew Pańska z gwinta.

2) Dla wszystkich: OWOCE PAPIESKIE -
-Rozpoczął się nowy rok szKULny, nowe założenia programowe rozdmuchało Minist... rozwiń
Avatar
Kruszniany / 14 września 2009 o 14:30
0
[quote name='zdzisława' date='14.09.2009, 14:02:19' post='170443']
potomków... ignorant - nawet nie pismak, go gdyby pismak - dowiedziałby się o stowarzyszeniu i młodych ludziach, którzy kultywują tatarską tradycję...

Co robią ?, kultywują !!! ???, przecież to nie jest wieśniacza tradycja. Tatarzy z brudnymi stopami (tak to na zdjęciach widać), rozpacz. Szoł, tylko wieśniacze szoł. Takiego "kultywowania" powinno wam się się zabronić.
Avatar
zdzisława / 14 września 2009 o 14:02
0
potomków... ignorant - nawet nie pismak, go gdyby pismak - dowiedziałby się o stowarzyszeniu i młodych ludziach, którzy kultywują tatarską tradycję...

a ta potrawa to pierekaczewnik, może redaktor miał bardziej kacewnika, ale to nawet z programu mógł "wyciąć" i "wkleić"...
Avatar
z powiatu / 14 września 2009 o 13:49
0
Jezu, jakich potomków ?. Kto tu wciska kit. Biedny Bublin.
Avatar
KULinar / 15 września 2009 o 00:46
0
[color="#FF0000"]KULinarny PO-PiS - FINALE: (D.W. `14.IX.2009)

Do festivali Smaków swoje KULinaria dorzuca KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO SMIEJĄ SIĘ POLACY - na festibval 2009 3 przepisy KULinarne:

1) Specjalnie dla rozwodników: Cialo pańskie z grilla oraz Krew Pańska z gwinta.

2) Dla wszystkich: OWOCE PAPIESKIE -
-Rozpoczął się nowy rok szKULny, nowe założenia programowe rozdmuchało Ministerstwo wprowadzając dzieciakom owoce - KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC nie posiada się ze szczęścia, że Ministerstwo nie wprowadziło OWOCÓW PAPIESKICH - GRANATÓW. One z KULei smakują najlepiej podawane we właściwy sobie sposób - rzucane, a ten sposób opanował do perfekcji Papież Benek XVI już w 1939 r., a za nauczyciela miał tez nie byle kogo lecz samego Adolfa Hitlera - bądź, co bądź postać znana nawet z historii. Sam zaś KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC proponuje nawet Ministerstwu zwrócić baczna uwagę, aby nie przeoczyć momentu ogłoszenia Go (Adolfa) ŚWIĘTYM! Może okazać się lepszym od JP 2!
Wracając zaś do samych OWOCÓW PAPIESKICH to sposób zbierania odpowiada stopniem trudności truflom, z tą różnicą, że trufli poszukują np. psy, owoców papieskich – saperzy. Trufle rosną świeże każdego roku, a owoce papieskie leżą w podziemnych plantacjach od 1939 r. Poza tym trufle z radością niesie się do domu i sprzedaje za grubą forsę, a owoce papieskie transportują samochody uprzywilejowane i strach je nawet ruszyć! Aby rozwiać te wszystkie dylematy KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC proponuje wprowadzić SOK Z GRANATÓW i wzorem żubrówki - zamiast źdźbła trawy - umieścić na dnie kilka ziarenek prochu wraz z odłamkami.
Podobnie może wyglądać krew pańska używana w liturgii – bezalkoholowa oczywiście! Najsmaczniejszą odmianą OWOCÓW PAPIESKICH (dla przypomnienia granatów) jest odmiana GERMANY 1939.

3) KZ NSZZ SOLIDARNOSĆ ORGANISTÓW i ASC nie zapomina o Klerze serwując im z KULinariów Skrzydełka Anielskie z grilla lub w sosie z Litanii do Wszystkich Świętych (np. św. Józefa) albo w sosie greckim Kyrie Eleison.
KULinaria, aby nie były bezczeszczone w piekielnych mękach będą przygotowywały zakonnice – ale będą miały miny – też paPIESKIE model Germany 1939!, a smak też niczego sobie, aż ślinka leci!

4) KZ NSZZ SOLIDARNOŚC ORGANISTOW i ASC przewiduje też deser – pączki smażone na świętych olejach. Dla wszystkich zaś zmotoryzowanych chrzczone paliwo, ale nie to z wodą lecz bio - ze świętych olejów!

Zostańcie z B(L)OGIEM.

Rektorem ASC jest *************** ***************, tel. + ** *** ******, www.*****************/*******.***; e-mail ********@******.***.

(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW) [/color]
[color="#FF0000"]KULinarny PO-PiS - FINALE: (D.W. `14.IX.2009)

Do festivali Smaków swoje KULinaria dorzuca KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO SMIEJĄ SIĘ POLACY - na festibval 2009 3 przepisy KULinarne:

1) Specjalnie dla rozwodników: Cialo pańskie z grilla oraz Krew Pańska z gwinta.

2) Dla wszystkich: OWOCE PAPIESKIE -
-Rozpoczął się nowy rok szKULny, nowe założenia programowe rozdmuchało Ministerstw... rozwiń
Avatar
KULinar / 15 września 2009 o 00:40
0
[b][color="#FF0000"]KULinarny PO-PiS - FINALE: (D.W. `14.IX.2009)

Do festivali Smaków swoje KULinaria dorzuca KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO SMIEJĄ SIĘ POLACY - na festibval 2009 3 przepisy KULinarne:

1) Specjalnie dla rozwodników: Cialo pańskie z grilla oraz Krew Pańska z gwinta.

2) Dla wszystkich: OWOCE PAPIESKIE -
-Rozpoczął się nowy rok szKULny, nowe założenia programowe rozdmuchało Ministerstwo wprowadzając dzieciakom owoce - KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC nie posiada się ze szczęścia, że Ministerstwo nie wprowadziło OWOCÓW PAPIESKICH - GRANATÓW. One z KULei smakują najlepiej podawane we właściwy sobie sposób - rzucane, a ten sposób opanował do perfekcji Papież Benek XVI już w 1939 r., a za nauczyciela miał tez nie byle kogo lecz samego Adolfa Hitlera - bądź, co bądź postać znana nawet z historii. Sam zaś KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC proponuje nawet Ministerstwu zwrócić baczna uwagę, aby nie przeoczyć momentu ogłoszenia Go (Adolfa) ŚWIĘTYM! Może okazać się lepszym od JP 2!
Wracając zaś do samych OWOCÓW PAPIESKICH to sposób zbierania odpowiada stopniem trudności truflom, z tą różnicą, że trufli poszukują np. psy, owoców papieskich – saperzy. Trufle rosną świeże każdego roku, a owoce papieskie leżą w podziemnych plantacjach od 1939 r. Poza tym trufle z radością niesie się do domu i sprzedaje za grubą forsę, a owoce papieskie transportują samochody uprzywilejowane i strach je nawet ruszyć! Aby rozwiać te wszystkie dylematy KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC proponuje wprowadzić SOK Z GRANATÓW i wzorem żubrówki - zamiast źdźbła trawy - umieścić na dnie kilka ziarenek prochu wraz z odłamkami.
Podobnie może wyglądać krew pańska używana w liturgii – bezalkoholowa oczywiście! Najsmaczniejszą odmianą OWOCÓW PAPIESKICH (dla przypomnienia granatów) jest odmiana GERMANY 1939.

3) KZ NSZZ SOLIDARNOSĆ ORGANISTÓW i ASC nie zapomina o Klerze serwując im z KULinariów Skrzydełka Anielskie z grilla lub w sosie z Litanii do Wszystkich Świętych (np. św. Józefa) albo w sosie greckim Kyrie Eleison.
KULinaria, aby nie były bezczeszczone w piekielnych mękach będą przygotowywały zakonnice – ale będ
[b][color="#FF0000"]KULinarny PO-PiS - FINALE: (D.W. `14.IX.2009)

Do festivali Smaków swoje KULinaria dorzuca KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO SMIEJĄ SIĘ POLACY - na festibval 2009 3 przepisy KULinarne:

1) Specjalnie dla rozwodników: Cialo pańskie z grilla oraz Krew Pańska z gwinta.

2) Dla wszystkich: OWOCE PAPIESKIE -
-Rozpoczął się nowy rok szKULny, nowe założenia programowe rozdmuchało Minist... rozwiń
Avatar
Kruszniany / 14 września 2009 o 14:30
0
[quote name='zdzisława' date='14.09.2009, 14:02:19' post='170443']
potomków... ignorant - nawet nie pismak, go gdyby pismak - dowiedziałby się o stowarzyszeniu i młodych ludziach, którzy kultywują tatarską tradycję...

Co robią ?, kultywują !!! ???, przecież to nie jest wieśniacza tradycja. Tatarzy z brudnymi stopami (tak to na zdjęciach widać), rozpacz. Szoł, tylko wieśniacze szoł. Takiego "kultywowania" powinno wam się się zabronić.
Avatar
zdzisława / 14 września 2009 o 14:02
0
potomków... ignorant - nawet nie pismak, go gdyby pismak - dowiedziałby się o stowarzyszeniu i młodych ludziach, którzy kultywują tatarską tradycję...

a ta potrawa to pierekaczewnik, może redaktor miał bardziej kacewnika, ale to nawet z programu mógł "wyciąć" i "wkleić"...
Avatar
z powiatu / 14 września 2009 o 13:49
0
Jezu, jakich potomków ?. Kto tu wciska kit. Biedny Bublin.
Zobacz wszystkie komentarze 5

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 września 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 września 2018 r. 0 1

Liga Mistrzów. Hattrick i kolejny rekord Leo Messiego

Liga Mistrzów. Hattrick i kolejny rekord Leo Messiego 2 0

FC Barcelona w pierwszym meczu tegorocznej edycji nie dała żadnych szans PSV Eindhoven i zwyciężyła 4:0, a trzy bramki zapisał na swoim koncie Argentyńczyk. Z kolei w najciekawszym wtorkowym meczu Liverpool wygrał po świetnym widowisku z Paris Saint Germain 3:2 zdobywając decydującą bramkę w doliczonym czasie gry

Militaria XX wieku. Wystawa historyczna w Targach Lublin
26 października 2018, 10:00

Militaria XX wieku. Wystawa historyczna w Targach Lublin 3 0

Co Gdzie Kiedy. Modele pojazdów militarnych z całej Polski, repliki samolotów, pokazy broni i sprzętu wojskowego - to wszystko i wiele innych atrakcji czeka na odwiedzających Targi Lublin (ul. Dworcowa 11) w dniach 26-28 października podczas III edycji projektu Militaria XX wieku – Wystawa historyczna.

Bułgarzy na kolanach. Polska z piątym zwycięstwem w Warnie

Bułgarzy na kolanach. Polska z piątym zwycięstwem w Warnie 0 0

Polscy siatkarze zakończyli pierwszą fazę Mistrzostw Świata z kompletem zwycięstw. Podopieczni Vitala Heynena nie dali się Bułgarom, z którymi wygrali 3:1. Było to jednak niezwykle wymagające spotkanie.

Wybory samorządowe 2018 - Zamość. Kandydaci do Rady Miasta

Wybory samorządowe 2018 - Zamość. Kandydaci do Rady Miasta 1 1

Wybory samorządowe 2018 Zamość. Oto zarejestrowane listy kandydatów do Rady Miasta.

700 badaczy przyjechało do Lublina na Ogólnopolski Kongres Politologii [zdjęcia]
galeria

700 badaczy przyjechało do Lublina na Ogólnopolski Kongres Politologii [zdjęcia] 0 2

Z okazji IV Ogólnopolskiego Kongresu Politologii przyjechało ponad 700 badaczy z polskich oraz zagranicznych ośrodków naukowych. W programie ponad setka różnorodnych spotkań panelowych. Wydarzenie potrwa do czwartku.

Przekręcony licznik w samochodzie? Teraz będą za to wysokie kary

Przekręcony licznik w samochodzie? Teraz będą za to wysokie kary 10 3

Rada Ministrów przyjęła we wtorek przygotowane w Ministerstwie Sprawiedliwości zmiany w prawie, które pozwolą ukrócić oszukańczy proceder „przekręcania” liczników w używanych autach.

Starosta puławski nagrodzony tytułem „Samorządowca XX-lecia”

Starosta puławski nagrodzony tytułem „Samorządowca XX-lecia” 5 2

Starosta puławski, Witold Popiołek (PSL) w październiku dostanie statuetkę z tytułem „Samorządowca XX-lecia”. To nagroda przyznawana przez Zarząd Związku Powiatów Polskich, organizację tworzoną przez innych starostów z całego kraju. W jego zarządzie dominują działacze PSL-u.

Wymienią tablicę na cmentarzu jeńców włoskich w Białej Podlaskiej

Wymienią tablicę na cmentarzu jeńców włoskich w Białej Podlaskiej 4 0

Mieszkaniec Białej Podlaskiej zwrócił się do władz miasta o wymianę tablicy informacyjnej na cmentarzu jeńców włoskich. Samorząd chce to naprawić, ale nie w tym roku.

Jak nazwać te ulice i plac w Kraśniku? Pytają mieszkańców

Jak nazwać te ulice i plac w Kraśniku? Pytają mieszkańców 1 6

Mieszkańcy Kraśnika mogą wypowiedzieć się na temat proponowanych nazw dla nienazwanych jeszcze ulic i placu miejskiego.

Świdnik: Kandydaci już znani

Świdnik: Kandydaci już znani 1 5

79 kandydatów na radnych gmin na terenie powiatu świdnickiego i do Rady Powiatu Świdnickiego zgłosił Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość. Swoich kandydatów do Rady Miasta Świdnik przedstawił też burmistrz Waldemar Jakson, który będzie walczyć o kolejną kadencję w Ratuszu.

Koncert Moriah Woods w Nałęczowie
22 września 2018, 19:30

Koncert Moriah Woods w Nałęczowie 1 0

W sobotę, 22 września o godz. 19.30 w nałęczowskiej Kawiarni Lipowej odbędzie się koncert artystki z USA - Moriah Woods.

"Lekarz pomylił antybiotyki" i to był początek problemów ze zdrowiem Mai. Potrzebna pomoc

"Lekarz pomylił antybiotyki" i to był początek problemów ze zdrowiem Mai. Potrzebna pomoc 125 7

Potrzeba 10 tysięcy złotych, by 8-letnia Maja Kot ze Świdnika mogła wyjechać na konsultację lekarską do Wielkiej Brytanii. Dziewczynka cierpi na szereg poważnych chorób. Jej rodzice chcą znaleźć przyczynę, by móc skutecznie leczyć swoje dziecko. W pomoc Mai włączyła się już szkoła, w której uczy się trzecioklasistka

Krawczyk: Listy PiS do Rady Miasta to zwyczajna kpina

Krawczyk: Listy PiS do Rady Miasta to zwyczajna kpina 1 26

– Dzisiaj poznaliśmy kandydatów Prawa i Sprawiedliwości do Rady Miasta Lublin. Według nas te listy to zwyczajna kpina z mieszkańców Lublina – komentuje Michał Krawczyk, kandydujący na radnego z komitetu Krzysztofa Żuka. – Dla nas to nie do zaakceptowania.

"Żywi i umarli, czyli bandyci w piekle" w Teatrze Starym w Lublinie
5 października 2018, 19:00

"Żywi i umarli, czyli bandyci w piekle" w Teatrze Starym w Lublinie 2 0

Co Gdzie Kiedy. 5 października o godz. 19 w Teatrze Starym zaprezentowany zostanie spektakl Żywi i umarli, czyli bandyci w piekle, który cieszył się w Lublinie olbrzymią popularnością... ponad 150 lat temu. Teraz zobaczymy go ponownie, w nowej interpretacji i zupełnie za darmo. W kasie teatru dostępne są bezpłatne wejściówki.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!