Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

16 grudnia 2009 r.
18:39
Edytuj ten wpis

Zarząd województwa wybrał bankiet zamiast budżetu

Autor: Zdjęcie autora rp
0 26 A A

Nie było dzisiaj oficjalnego spotkania władz województwa pracujących nad projektem budżetu dla regionu na 2010 rok, bo członkowie zarządu województwa byli na spotkaniu wigilijnym z dziennikarzami.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Właśnie trwają intensywne prace nad dopięciem przyszłorocznej kasy dla Lubelszczyzny. Dzisiaj na godz. 13 zaplanowano ważne spotkanie – przekazanie zarządowi propozycji zmian w budżecie przygotowanych przez komisję budżetową Sejmiku województwa.

Przyszli szefowie komisji oraz prezydium sejmiku. Od jednego z radnych usłyszeliśmy, że spotkania nie było, bo nie przyszedł żaden z pięciu członków zarządu.

W tym czasie trwało jeszcze spotkanie wigilijne zarządu z dziennikarzami w Hotelu Lublinianka. Byli na nim marszałek Krzysztof Grabczuk (PO), wicemarszałek Sławomir Sosnowski oraz członek zarządu Arkadiusz Bratkowski (obaj z PSL). Wicemarszałek Jacek Sobczak (PO) był na pogrzebie, a członek zarządu Marek Flasiński (PO) w Warszawie.

- Pierwsze słyszę. Rzeczywiście spóźniliśmy się z Sosnowskim jakieś 17-18 minut, ale spotkanie odbyło się. Dostaliśmy pismo i zrobiliśmy wstępne ustalenia – tłumaczy Arkadiusz Bratkowski.

- To było spotkanie robocze, nieformalne, z częścią radnych, którzy wrócili na salę. 22 grudnia zarząd województwa ustosunkuje się do propozycji komisji budżetowej - stwierdza Jacek Czerniak (SLD) przewodniczący sejmiku.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 26

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Jaś / 31 grudnia 2009 r. o 14:42
0
gs napisał:
On nie jest z Chełma . Jest z Chylina!!!
On bez Burakowskiego i Bożeńskiego dawno by zginął. To nieudacznik.
Avatar
gs / 29 grudnia 2009 r. o 19:05
0
Stypendystka Marszałka napisał:
a moze działaczu PLatwory za przeproszeniem Obywatelskiej - zatrudniony w Urzędzie Marszałkowskim na ciepłej i dobrze płatnej posadce - odniósł sie na temat durnego show i głupiej gadki w wykonaniu tego zakompleksionego kordupla z Chełma, który tobie co miesiac płaci abys sobie w nosie podłubał na koszt podatnika

nie POzdrawiam was PełOwskie złodzieje - za dwa lata mam nadzieje was wszystkich CBA pozamyka w jakims obozie bo więziennych cel zabraknie aby wszystkich was pomieścic zaćpane skorumpowane PełOwskie śmiecie

On nie jest z Chełma . Jest z Chylina!!!

On nie jest z Chełma . Jest z Chylina!!! rozwiń
Avatar
chart / 18 grudnia 2009 r. o 20:58
0
Akurat kol. Rafał na bankiecie nie został, a na konferencji pytania zadawał dociekliwe, psując tradycyjny olewacki nastrój panów marszałków, więc proszę mu głupich zarzutów nie stawiać. A co do meritum ciekaw jestem, który z członków Zarządu rzeczywiście projekt budżetu przeczytał, a w każdym razie który go zrozumiał.
Avatar
KK / 17 grudnia 2009 r. o 10:31
0
BAWTA SIE CHŁOPY PRZECIE WY PRZY WŁADZY,NIC NIE RÓBTA DRÓG NIE BUDUJTA PRZEMYSŁU NIE ROZWIJAJTA PRZECIE WY I TAK NA POLE WRÓCITA TO CO SI BEDZIETA PRZXEJMOWAC ,20 LAT JUŻ TAK SIEDZITA PZRY KORYCIE NO NIE ,FAJNO JEST PO WAS TYLKO POTOP
Avatar
DERFTTLOO / 17 grudnia 2009 r. o 09:02
0
CO TAM NASI TFUUU DECYDENCI BĘDĄ SIĘ TAKIMI DUPERELAMI ZAJMOWAC JAK: BUDŻET WOJEWÓDZTWA, BUDOWA DRÓG, POZYSKIWANIE ŚRODKÓW UNIJNYCH ????NO CO WY NAIWNI, ONI SĄ PO TO BY DOBRZE SIĘ BAWIĆ, BRAĆ KASIORĘ SKĄD SIĘ DA I TYLE!!!
Avatar
Gość / 17 grudnia 2009 r. o 07:40
0
[size=3]ale mordom się dobrze powodzi[color="#4B0082"]kto ich wybiera?![/color][/size]
Avatar
Stypendystka Marszałka / 17 grudnia 2009 r. o 06:43
0
Gość napisał:
NO CÓŻ STYPENDYSTKA MARSZAŁKA PŁACZE ŻE MAŁO KASKI I ŻE IMPREZA NIE BYŁA TAKA CUDOWNA.... MIEJMY NADZIEJĘ, ŻE NASTĘPNYM RAZEM NIE DOSTANIE NIC A TYM SAMYM NIE NARAZI SWOJEGO EGO NA NISKIE TAK WG NIEJ KWOTY I CATERING... I TAK MAMY DUŻO MAGISTRÓW W POLSCE JEDNEGO BARANA MNIEJ

a moze działaczu PLatwory za przeproszeniem Obywatelskiej - zatrudniony w Urzędzie Marszałkowskim na ciepłej i dobrze płatnej posadce - odniósł sie na temat durnego show i głupiej gadki w wykonaniu tego zakompleksionego kordupla z Chełma, który tobie co miesiac płaci abys sobie w nosie podłubał na koszt podatnika

nie POzdrawiam was PełOwskie złodzieje - za dwa lata mam nadzieje was wszystkich CBA pozamyka w jakims obozie bo więziennych cel zabraknie aby wszystkich was pomieścic zaćpane skorumpowane PełOwskie śmiecie
na ciepłej i dobrze płatnej posadce - odniósł sie na temat durnego show i głupiej gadki w wykonaniu tego zakompleksionego kordupla z Chełma, który tobie co miesiac płaci abys sobie w nosie podłubał na koszt podatnika

nie POzdrawiam was PełOwskie złodzieje - za dwa lata mam nadzieje was wszystkich CBA pozamyka w jakims obozie bo więziennych cel zabraknie aby wszystkich was pomieścic zaćpane skorumpowane PełOwskie śmiecie rozwiń
Avatar
Gość / 17 grudnia 2009 r. o 00:52
0
NO CÓŻ STYPENDYSTKA MARSZAŁKA PŁACZE ŻE MAŁO KASKI I ŻE IMPREZA NIE BYŁA TAKA CUDOWNA.... MIEJMY NADZIEJĘ, ŻE NASTĘPNYM RAZEM NIE DOSTANIE NIC A TYM SAMYM NIE NARAZI SWOJEGO EGO NA NISKIE TAK WG NIEJ KWOTY I CATERING... I TAK MAMY DUŻO MAGISTRÓW W POLSCE JEDNEGO BARANA MNIEJ
Avatar
uhahany / 17 grudnia 2009 r. o 00:48
0
Stypendystka Marszałka napisał:
otrzymałam stypendium z Urzedu Marszłkowskiego wiosną tego roku i na galę przyszło dwóch Marszałków jeden ten nizszy rangą zachowaywał się z powagą a ten wyższy rangą jak sie dorwał do mównicy to pieprzył takie głupoty

- że sie z susłami dogadał zeby nie blokowali budowy lotniska - bo ten dobrodziej buduje je nam (studentom) - on je buduje -ciekawe czy z własnej prywatnej kasy?????
- ze ma dwóch przystojnych synów - i kazał nam wejsć na swoja stron internetową abysmy sie o tym przekonali - byłam widziałam - A FUJ!!!!
- ale juz nie wiedział mondrałek na którym roku jest jego starszy syn
- a potem jak była awaria nagłośnienia to zwróciłsie do obecnych na sali rektorów to krzyknął "Niech Nam Magnificencje coś zaśpiewają"

na koniec nasz dobrodziej uraczył nas jedzonkiem - może zamiast cateringu - kasę przeznaczył by na podwyższenie kwoty stypendium bo stypendia w kwocie 150 zł to śmiech na sali
rozwiń
Avatar
Stypendystka Marszałka / 16 grudnia 2009 r. o 22:48
0
otrzymałam stypendium z Urzedu Marszłkowskiego wiosną tego roku i na galę przyszło dwóch Marszałków jeden ten nizszy rangą zachowaywał się z powagą a ten wyższy rangą jak sie dorwał do mównicy to pieprzył takie głupoty

- że sie z susłami dogadał zeby nie blokowali budowy lotniska - bo ten dobrodziej buduje je nam (studentom) - on je buduje -ciekawe czy z własnej prywatnej kasy?????
- ze ma dwóch przystojnych synów - i kazał nam wejsć na swoja stron internetową abysmy sie o tym przekonali - byłam widziałam - A FUJ!!!!
- ale juz nie wiedział mondrałek na którym roku jest jego starszy syn
- a potem jak była awaria nagłośnienia to zwróciłsie do obecnych na sali rektorów to krzyknął "Niech Nam Magnificencje coś zaśpiewają"

na koniec nasz dobrodziej uraczył nas jedzonkiem - może zamiast cateringu - kasę przeznaczył by na podwyższenie kwoty stypendium bo stypendia w kwocie 150 zł to śmiech na sali
otrzymałam stypendium z Urzedu Marszłkowskiego wiosną tego roku i na galę przyszło dwóch Marszałków jeden ten nizszy rangą zachowaywał się z powagą a ten wyższy rangą jak sie dorwał do mównicy to pieprzył takie głupoty

- że sie z susłami dogadał zeby nie blokowali budowy lotniska - bo ten dobrodziej buduje je nam (studentom) - on je buduje -ciekawe czy z własnej prywatnej kasy?????
- ze ma dwóch przystojnych synów - i kazał nam wejsć na swoja stron internetową abysmy sie o tym przekonali - byłam widziałam - A FUJ!!... rozwiń
Avatar
Jaś / 31 grudnia 2009 r. o 14:42
0
gs napisał:
On nie jest z Chełma . Jest z Chylina!!!
On bez Burakowskiego i Bożeńskiego dawno by zginął. To nieudacznik.
Avatar
gs / 29 grudnia 2009 r. o 19:05
0
Stypendystka Marszałka napisał:
a moze działaczu PLatwory za przeproszeniem Obywatelskiej - zatrudniony w Urzędzie Marszałkowskim na ciepłej i dobrze płatnej posadce - odniósł sie na temat durnego show i głupiej gadki w wykonaniu tego zakompleksionego kordupla z Chełma, który tobie co miesiac płaci abys sobie w nosie podłubał na koszt podatnika

nie POzdrawiam was PełOwskie złodzieje - za dwa lata mam nadzieje was wszystkich CBA pozamyka w jakims obozie bo więziennych cel zabraknie aby wszystkich was pomieścic zaćpane skorumpowane PełOwskie śmiecie

On nie jest z Chełma . Jest z Chylina!!!

On nie jest z Chełma . Jest z Chylina!!! rozwiń
Avatar
chart / 18 grudnia 2009 r. o 20:58
0
Akurat kol. Rafał na bankiecie nie został, a na konferencji pytania zadawał dociekliwe, psując tradycyjny olewacki nastrój panów marszałków, więc proszę mu głupich zarzutów nie stawiać. A co do meritum ciekaw jestem, który z członków Zarządu rzeczywiście projekt budżetu przeczytał, a w każdym razie który go zrozumiał.
Avatar
KK / 17 grudnia 2009 r. o 10:31
0
BAWTA SIE CHŁOPY PRZECIE WY PRZY WŁADZY,NIC NIE RÓBTA DRÓG NIE BUDUJTA PRZEMYSŁU NIE ROZWIJAJTA PRZECIE WY I TAK NA POLE WRÓCITA TO CO SI BEDZIETA PRZXEJMOWAC ,20 LAT JUŻ TAK SIEDZITA PZRY KORYCIE NO NIE ,FAJNO JEST PO WAS TYLKO POTOP
Avatar
DERFTTLOO / 17 grudnia 2009 r. o 09:02
0
CO TAM NASI TFUUU DECYDENCI BĘDĄ SIĘ TAKIMI DUPERELAMI ZAJMOWAC JAK: BUDŻET WOJEWÓDZTWA, BUDOWA DRÓG, POZYSKIWANIE ŚRODKÓW UNIJNYCH ????NO CO WY NAIWNI, ONI SĄ PO TO BY DOBRZE SIĘ BAWIĆ, BRAĆ KASIORĘ SKĄD SIĘ DA I TYLE!!!
Avatar
Gość / 17 grudnia 2009 r. o 07:40
0
[size=3]ale mordom się dobrze powodzi[color="#4B0082"]kto ich wybiera?![/color][/size]
Avatar
Stypendystka Marszałka / 17 grudnia 2009 r. o 06:43
0
Gość napisał:
NO CÓŻ STYPENDYSTKA MARSZAŁKA PŁACZE ŻE MAŁO KASKI I ŻE IMPREZA NIE BYŁA TAKA CUDOWNA.... MIEJMY NADZIEJĘ, ŻE NASTĘPNYM RAZEM NIE DOSTANIE NIC A TYM SAMYM NIE NARAZI SWOJEGO EGO NA NISKIE TAK WG NIEJ KWOTY I CATERING... I TAK MAMY DUŻO MAGISTRÓW W POLSCE JEDNEGO BARANA MNIEJ

a moze działaczu PLatwory za przeproszeniem Obywatelskiej - zatrudniony w Urzędzie Marszałkowskim na ciepłej i dobrze płatnej posadce - odniósł sie na temat durnego show i głupiej gadki w wykonaniu tego zakompleksionego kordupla z Chełma, który tobie co miesiac płaci abys sobie w nosie podłubał na koszt podatnika

nie POzdrawiam was PełOwskie złodzieje - za dwa lata mam nadzieje was wszystkich CBA pozamyka w jakims obozie bo więziennych cel zabraknie aby wszystkich was pomieścic zaćpane skorumpowane PełOwskie śmiecie
na ciepłej i dobrze płatnej posadce - odniósł sie na temat durnego show i głupiej gadki w wykonaniu tego zakompleksionego kordupla z Chełma, który tobie co miesiac płaci abys sobie w nosie podłubał na koszt podatnika

nie POzdrawiam was PełOwskie złodzieje - za dwa lata mam nadzieje was wszystkich CBA pozamyka w jakims obozie bo więziennych cel zabraknie aby wszystkich was pomieścic zaćpane skorumpowane PełOwskie śmiecie rozwiń
Avatar
Gość / 17 grudnia 2009 r. o 00:52
0
NO CÓŻ STYPENDYSTKA MARSZAŁKA PŁACZE ŻE MAŁO KASKI I ŻE IMPREZA NIE BYŁA TAKA CUDOWNA.... MIEJMY NADZIEJĘ, ŻE NASTĘPNYM RAZEM NIE DOSTANIE NIC A TYM SAMYM NIE NARAZI SWOJEGO EGO NA NISKIE TAK WG NIEJ KWOTY I CATERING... I TAK MAMY DUŻO MAGISTRÓW W POLSCE JEDNEGO BARANA MNIEJ
Avatar
uhahany / 17 grudnia 2009 r. o 00:48
0
Stypendystka Marszałka napisał:
otrzymałam stypendium z Urzedu Marszłkowskiego wiosną tego roku i na galę przyszło dwóch Marszałków jeden ten nizszy rangą zachowaywał się z powagą a ten wyższy rangą jak sie dorwał do mównicy to pieprzył takie głupoty

- że sie z susłami dogadał zeby nie blokowali budowy lotniska - bo ten dobrodziej buduje je nam (studentom) - on je buduje -ciekawe czy z własnej prywatnej kasy?????
- ze ma dwóch przystojnych synów - i kazał nam wejsć na swoja stron internetową abysmy sie o tym przekonali - byłam widziałam - A FUJ!!!!
- ale juz nie wiedział mondrałek na którym roku jest jego starszy syn
- a potem jak była awaria nagłośnienia to zwróciłsie do obecnych na sali rektorów to krzyknął "Niech Nam Magnificencje coś zaśpiewają"

na koniec nasz dobrodziej uraczył nas jedzonkiem - może zamiast cateringu - kasę przeznaczył by na podwyższenie kwoty stypendium bo stypendia w kwocie 150 zł to śmiech na sali
rozwiń
Avatar
Stypendystka Marszałka / 16 grudnia 2009 r. o 22:48
0
otrzymałam stypendium z Urzedu Marszłkowskiego wiosną tego roku i na galę przyszło dwóch Marszałków jeden ten nizszy rangą zachowaywał się z powagą a ten wyższy rangą jak sie dorwał do mównicy to pieprzył takie głupoty

- że sie z susłami dogadał zeby nie blokowali budowy lotniska - bo ten dobrodziej buduje je nam (studentom) - on je buduje -ciekawe czy z własnej prywatnej kasy?????
- ze ma dwóch przystojnych synów - i kazał nam wejsć na swoja stron internetową abysmy sie o tym przekonali - byłam widziałam - A FUJ!!!!
- ale juz nie wiedział mondrałek na którym roku jest jego starszy syn
- a potem jak była awaria nagłośnienia to zwróciłsie do obecnych na sali rektorów to krzyknął "Niech Nam Magnificencje coś zaśpiewają"

na koniec nasz dobrodziej uraczył nas jedzonkiem - może zamiast cateringu - kasę przeznaczył by na podwyższenie kwoty stypendium bo stypendia w kwocie 150 zł to śmiech na sali
otrzymałam stypendium z Urzedu Marszłkowskiego wiosną tego roku i na galę przyszło dwóch Marszałków jeden ten nizszy rangą zachowaywał się z powagą a ten wyższy rangą jak sie dorwał do mównicy to pieprzył takie głupoty

- że sie z susłami dogadał zeby nie blokowali budowy lotniska - bo ten dobrodziej buduje je nam (studentom) - on je buduje -ciekawe czy z własnej prywatnej kasy?????
- ze ma dwóch przystojnych synów - i kazał nam wejsć na swoja stron internetową abysmy sie o tym przekonali - byłam widziałam - A FUJ!!... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 26

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Od soboty zostaną otwarte sklepy i usługi w galeriach. Jakie zasady?

Od soboty zostaną otwarte sklepy i usługi w galeriach. Jakie zasady?

Od soboty przywrócone zostanie funkcjonowania sklepów i usług w galeriach i parkach handlowych w ścisłym reżimie sanitarnym, z wyłączeniem działalności polegającej na prowadzeniu sal zabaw - zakłada rozporządzenie przyjęte w czwartek przez Radę Ministrów w trybie obiegowym z autopoprawkami.

Górnik Łęczna kontra ŁKS Łódź, czyli zatrzymać łódzką tiki-takę
film

Górnik Łęczna kontra ŁKS Łódź, czyli zatrzymać łódzką tiki-takę

Przed Górnikiem Łęczna jedno z największych wyzwań tej jesieni. Już w piątek o godzinie 17.40 zielono-czarni zagrają u siebie z ŁKS Łódź, a więc głównym kandydatem do awansu do PKO BP Ekstraklasy

Są już łóżka. Coraz bliżej uruchomienia "ostatniej linii obrony" w Lublinie
nowe zdjęcia
galeria

Są już łóżka. Coraz bliżej uruchomienia "ostatniej linii obrony" w Lublinie

Trwają prace nad uruchomieniem szpitala tymczasowego w Lublinie. Będzie znajdował się w halach Targów Lublin. Na miejsce przyjechały już łóżka dla przyszłych pacjentów. Prowadzone są też kolejne prace. Szpital ma zostać uruchomiony na przełomie listopada i grudnia. Jak mówił ostatnio minister zdrowia, tego typu placówki mają być „ostatnią linią obrony” w przypadku nadejścia trzeciej fali pandemii. Szpitale tymczasowe mają działać przynajmniej do marca.

Lublin: Miasto podeprze sypiący się most. Co z budową nowego?

Lublin: Miasto podeprze sypiący się most. Co z budową nowego?

Zaczęły się przygotowania do budowy tymczasowej konstrukcji, która podeprze osłabiony most w ciągu al. Unii Lubelskiej. Eksperci orzekli, że most należy przebudować do końca przyszłego roku, jednak na proponowanej przez prezydenta liście wydatków na rok 2021 nie ma pieniędzy na przeprowadzenie takich prac

Jutro rano wielkie skrobanie szyb. W nocy marznący deszcz i gołoledź

Jutro rano wielkie skrobanie szyb. W nocy marznący deszcz i gołoledź

Służby meteorologiczne ostrzegają, że w nocy z czwartku na piątek może spaść marznący deszcz. Alert został wydany dla niemal wszystkich powiatów województwa lubelskiego.

Sąd w Lublinie zdecydował, że Zbigniew Stonoga nie wróci do aresztu

Sąd w Lublinie zdecydował, że Zbigniew Stonoga nie wróci do aresztu

Sąd odwoławczy nie zgodził się na aresztowanie Zbigniewa Stonogi. To kolejna porażka prokuratury w tej sprawie. Stonoga ma odpowiadać za malwersacje finansowe.

Lublin. Przedsiębiorcy mogą zapłacić niższy czynsz. Ważne terminy

Lublin. Przedsiębiorcy mogą zapłacić niższy czynsz. Ważne terminy

Jeszcze tylko do poniedziałku przyjmowane będą wnioski o ulgi czynszowe od przedsiębiorców wynajmujących lokale użytkowe od miejskiej spółki pod nazwą Lubelskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej.

Alicja Tracz ze Stojeszyna na Eurowizji Junior. Zobacz wideo z próby przed finałem
Wideo
film

Alicja Tracz ze Stojeszyna na Eurowizji Junior. Zobacz wideo z próby przed finałem

W niedzielę 10-latka z województwa lubelskiego wystąpi w finale konkursu Eurowizji Junior.

Rowerzyści pytają o zdanie. Jak się jeździ po Lublinie?

Rowerzyści pytają o zdanie. Jak się jeździ po Lublinie?

Do końca roku potrwa „Badanie klimatu rowerowego” prowadzone w Lublinie i 89 innych polskich miastach przez Polską Unię Mobilności Aktywnej. Twórcy raportu pytają o zdanie samych użytkowników dwóch kółek

Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin bliska powrotu na parkiet. Jak radziła sobie do tej pory?

Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin bliska powrotu na parkiet. Jak radziła sobie do tej pory?

Dokładnie 24 dni przerwy od ligowej gry mają w sumie zaplanowane koszykarki Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS Lublin. Po sześciu rozegranych spotkaniach lublinianki zajmują 6. miejsce w tabeli. Jak do tej pory spisywały się podopieczne Krzysztofa Szewczyka?

Miasto pomoże gastronomii i branży fitness. Zwolnienie z podatku i bonifikata

Miasto pomoże gastronomii i branży fitness. Zwolnienie z podatku i bonifikata

Chełm wprowadza swój pakiet pomocowy dla lokalnych przedsiębiorców poszkodowanych przez koronakryzys. Jeśli ktoś chce skorzystać z bonifikaty na usługi komunalne, do 15 grudnia musi złożyć wniosek.

Haidar buduje struktury Inicjatywy Polskiej w Białej Podlaskiej. Ze współpracownikami prezydenta

Haidar buduje struktury Inicjatywy Polskiej w Białej Podlaskiej. Ze współpracownikami prezydenta

Inicjatywa Polska, partia Barbary Nowackiej, buduje struktury w Białej Podlaskiej. Mocnym ogniwem ma tu być poseł Riad Haidar, który do Sejmu dostał się z list Koalicji Obywatelskiej. – Będziemy chcieli startować do rady miasta – zapowiada parlamentarzysta.

"Monety i medale na ziemiach polskich X–XX w." - wykład Muzeum Narodowego w Lublinie
28 listopada 2020, 10:00

"Monety i medale na ziemiach polskich X–XX w." - wykład Muzeum Narodowego w Lublinie

Muzeum Narodowe w Lublinie zaprasza na transmisję online wykładu "Monety i medale na ziemiach polskich X–XX w.", który zostanie przeprowadzony za pośrednictwem aplikacji ZOOM 28 listopada o godz. 10.

Chełm. Próbował dostać się do Polski ukryty między belami materiału

Chełm. Próbował dostać się do Polski ukryty między belami materiału

Na granicy zatrzymano Syryjczyka, który próbował wjechać do Polski ukryty w ciężarówce. Schował się między belami materiału.

Zawodnik Pszczółki Startu Kamil Łączyński powalczy z reprezentacją Polski w Hiszpanii

Zawodnik Pszczółki Startu Kamil Łączyński powalczy z reprezentacją Polski w Hiszpanii

W sobotę reprezentacja Polski w Walencji będzie rywalizowała o punkty w ramach eliminacji mistrzostw Europy. W składzie kadry jest Kamil Łączyński z Pszczółki Start Lublin.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!