Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

16 grudnia 2009 r.
18:39
Edytuj ten wpis

Zarząd województwa wybrał bankiet zamiast budżetu

Autor: Zdjęcie autora rp
0 26 A A

Nie było dzisiaj oficjalnego spotkania władz województwa pracujących nad projektem budżetu dla regionu na 2010 rok, bo członkowie zarządu województwa byli na spotkaniu wigilijnym z dziennikarzami.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Właśnie trwają intensywne prace nad dopięciem przyszłorocznej kasy dla Lubelszczyzny. Dzisiaj na godz. 13 zaplanowano ważne spotkanie – przekazanie zarządowi propozycji zmian w budżecie przygotowanych przez komisję budżetową Sejmiku województwa.

Przyszli szefowie komisji oraz prezydium sejmiku. Od jednego z radnych usłyszeliśmy, że spotkania nie było, bo nie przyszedł żaden z pięciu członków zarządu.

W tym czasie trwało jeszcze spotkanie wigilijne zarządu z dziennikarzami w Hotelu Lublinianka. Byli na nim marszałek Krzysztof Grabczuk (PO), wicemarszałek Sławomir Sosnowski oraz członek zarządu Arkadiusz Bratkowski (obaj z PSL). Wicemarszałek Jacek Sobczak (PO) był na pogrzebie, a członek zarządu Marek Flasiński (PO) w Warszawie.

- Pierwsze słyszę. Rzeczywiście spóźniliśmy się z Sosnowskim jakieś 17-18 minut, ale spotkanie odbyło się. Dostaliśmy pismo i zrobiliśmy wstępne ustalenia – tłumaczy Arkadiusz Bratkowski.

- To było spotkanie robocze, nieformalne, z częścią radnych, którzy wrócili na salę. 22 grudnia zarząd województwa ustosunkuje się do propozycji komisji budżetowej - stwierdza Jacek Czerniak (SLD) przewodniczący sejmiku.

Komentarze 26

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Jaś / 31 grudnia 2009 o 14:42
0
gs napisał:
On nie jest z Chełma . Jest z Chylina!!!
On bez Burakowskiego i Bożeńskiego dawno by zginął. To nieudacznik.
Avatar
gs / 29 grudnia 2009 o 19:05
0
Stypendystka Marszałka napisał:
a moze działaczu PLatwory za przeproszeniem Obywatelskiej - zatrudniony w Urzędzie Marszałkowskim na ciepłej i dobrze płatnej posadce - odniósł sie na temat durnego show i głupiej gadki w wykonaniu tego zakompleksionego kordupla z Chełma, który tobie co miesiac płaci abys sobie w nosie podłubał na koszt podatnika

nie POzdrawiam was PełOwskie złodzieje - za dwa lata mam nadzieje was wszystkich CBA pozamyka w jakims obozie bo więziennych cel zabraknie aby wszystkich was pomieścic zaćpane skorumpowane PełOwskie śmiecie

On nie jest z Chełma . Jest z Chylina!!!

On nie jest z Chełma . Jest z Chylina!!! rozwiń
Avatar
chart / 18 grudnia 2009 o 20:58
0
Akurat kol. Rafał na bankiecie nie został, a na konferencji pytania zadawał dociekliwe, psując tradycyjny olewacki nastrój panów marszałków, więc proszę mu głupich zarzutów nie stawiać. A co do meritum ciekaw jestem, który z członków Zarządu rzeczywiście projekt budżetu przeczytał, a w każdym razie który go zrozumiał.
Avatar
KK / 17 grudnia 2009 o 10:31
0
BAWTA SIE CHŁOPY PRZECIE WY PRZY WŁADZY,NIC NIE RÓBTA DRÓG NIE BUDUJTA PRZEMYSŁU NIE ROZWIJAJTA PRZECIE WY I TAK NA POLE WRÓCITA TO CO SI BEDZIETA PRZXEJMOWAC ,20 LAT JUŻ TAK SIEDZITA PZRY KORYCIE NO NIE ,FAJNO JEST PO WAS TYLKO POTOP
Avatar
DERFTTLOO / 17 grudnia 2009 o 09:02
0
CO TAM NASI TFUUU DECYDENCI BĘDĄ SIĘ TAKIMI DUPERELAMI ZAJMOWAC JAK: BUDŻET WOJEWÓDZTWA, BUDOWA DRÓG, POZYSKIWANIE ŚRODKÓW UNIJNYCH ????NO CO WY NAIWNI, ONI SĄ PO TO BY DOBRZE SIĘ BAWIĆ, BRAĆ KASIORĘ SKĄD SIĘ DA I TYLE!!!
Avatar
Gość / 17 grudnia 2009 o 07:40
0
[size=3]ale mordom się dobrze powodzi[color="#4B0082"]kto ich wybiera?![/color][/size]
Avatar
Stypendystka Marszałka / 17 grudnia 2009 o 06:43
0
Gość napisał:
NO CÓŻ STYPENDYSTKA MARSZAŁKA PŁACZE ŻE MAŁO KASKI I ŻE IMPREZA NIE BYŁA TAKA CUDOWNA.... MIEJMY NADZIEJĘ, ŻE NASTĘPNYM RAZEM NIE DOSTANIE NIC A TYM SAMYM NIE NARAZI SWOJEGO EGO NA NISKIE TAK WG NIEJ KWOTY I CATERING... I TAK MAMY DUŻO MAGISTRÓW W POLSCE JEDNEGO BARANA MNIEJ

a moze działaczu PLatwory za przeproszeniem Obywatelskiej - zatrudniony w Urzędzie Marszałkowskim na ciepłej i dobrze płatnej posadce - odniósł sie na temat durnego show i głupiej gadki w wykonaniu tego zakompleksionego kordupla z Chełma, który tobie co miesiac płaci abys sobie w nosie podłubał na koszt podatnika

nie POzdrawiam was PełOwskie złodzieje - za dwa lata mam nadzieje was wszystkich CBA pozamyka w jakims obozie bo więziennych cel zabraknie aby wszystkich was pomieścic zaćpane skorumpowane PełOwskie śmiecie
na ciepłej i dobrze płatnej posadce - odniósł sie na temat durnego show i głupiej gadki w wykonaniu tego zakompleksionego kordupla z Chełma, który tobie co miesiac płaci abys sobie w nosie podłubał na koszt podatnika

nie POzdrawiam was PełOwskie złodzieje - za dwa lata mam nadzieje was wszystkich CBA pozamyka w jakims obozie bo więziennych cel zabraknie aby wszystkich was pomieścic zaćpane skorumpowane PełOwskie śmiecie rozwiń
Avatar
Gość / 17 grudnia 2009 o 00:52
0
NO CÓŻ STYPENDYSTKA MARSZAŁKA PŁACZE ŻE MAŁO KASKI I ŻE IMPREZA NIE BYŁA TAKA CUDOWNA.... MIEJMY NADZIEJĘ, ŻE NASTĘPNYM RAZEM NIE DOSTANIE NIC A TYM SAMYM NIE NARAZI SWOJEGO EGO NA NISKIE TAK WG NIEJ KWOTY I CATERING... I TAK MAMY DUŻO MAGISTRÓW W POLSCE JEDNEGO BARANA MNIEJ
Avatar
uhahany / 17 grudnia 2009 o 00:48
0
Stypendystka Marszałka napisał:
otrzymałam stypendium z Urzedu Marszłkowskiego wiosną tego roku i na galę przyszło dwóch Marszałków jeden ten nizszy rangą zachowaywał się z powagą a ten wyższy rangą jak sie dorwał do mównicy to pieprzył takie głupoty

- że sie z susłami dogadał zeby nie blokowali budowy lotniska - bo ten dobrodziej buduje je nam (studentom) - on je buduje -ciekawe czy z własnej prywatnej kasy?????
- ze ma dwóch przystojnych synów - i kazał nam wejsć na swoja stron internetową abysmy sie o tym przekonali - byłam widziałam - A FUJ!!!!
- ale juz nie wiedział mondrałek na którym roku jest jego starszy syn
- a potem jak była awaria nagłośnienia to zwróciłsie do obecnych na sali rektorów to krzyknął "Niech Nam Magnificencje coś zaśpiewają"

na koniec nasz dobrodziej uraczył nas jedzonkiem - może zamiast cateringu - kasę przeznaczył by na podwyższenie kwoty stypendium bo stypendia w kwocie 150 zł to śmiech na sali
rozwiń
Avatar
Stypendystka Marszałka / 16 grudnia 2009 o 22:48
0
otrzymałam stypendium z Urzedu Marszłkowskiego wiosną tego roku i na galę przyszło dwóch Marszałków jeden ten nizszy rangą zachowaywał się z powagą a ten wyższy rangą jak sie dorwał do mównicy to pieprzył takie głupoty

- że sie z susłami dogadał zeby nie blokowali budowy lotniska - bo ten dobrodziej buduje je nam (studentom) - on je buduje -ciekawe czy z własnej prywatnej kasy?????
- ze ma dwóch przystojnych synów - i kazał nam wejsć na swoja stron internetową abysmy sie o tym przekonali - byłam widziałam - A FUJ!!!!
- ale juz nie wiedział mondrałek na którym roku jest jego starszy syn
- a potem jak była awaria nagłośnienia to zwróciłsie do obecnych na sali rektorów to krzyknął "Niech Nam Magnificencje coś zaśpiewają"

na koniec nasz dobrodziej uraczył nas jedzonkiem - może zamiast cateringu - kasę przeznaczył by na podwyższenie kwoty stypendium bo stypendia w kwocie 150 zł to śmiech na sali
otrzymałam stypendium z Urzedu Marszłkowskiego wiosną tego roku i na galę przyszło dwóch Marszałków jeden ten nizszy rangą zachowaywał się z powagą a ten wyższy rangą jak sie dorwał do mównicy to pieprzył takie głupoty

- że sie z susłami dogadał zeby nie blokowali budowy lotniska - bo ten dobrodziej buduje je nam (studentom) - on je buduje -ciekawe czy z własnej prywatnej kasy?????
- ze ma dwóch przystojnych synów - i kazał nam wejsć na swoja stron internetową abysmy sie o tym przekonali - byłam widziałam - A FUJ!!... rozwiń
Avatar
Jaś / 31 grudnia 2009 o 14:42
0
gs napisał:
On nie jest z Chełma . Jest z Chylina!!!
On bez Burakowskiego i Bożeńskiego dawno by zginął. To nieudacznik.
Avatar
gs / 29 grudnia 2009 o 19:05
0
Stypendystka Marszałka napisał:
a moze działaczu PLatwory za przeproszeniem Obywatelskiej - zatrudniony w Urzędzie Marszałkowskim na ciepłej i dobrze płatnej posadce - odniósł sie na temat durnego show i głupiej gadki w wykonaniu tego zakompleksionego kordupla z Chełma, który tobie co miesiac płaci abys sobie w nosie podłubał na koszt podatnika

nie POzdrawiam was PełOwskie złodzieje - za dwa lata mam nadzieje was wszystkich CBA pozamyka w jakims obozie bo więziennych cel zabraknie aby wszystkich was pomieścic zaćpane skorumpowane PełOwskie śmiecie

On nie jest z Chełma . Jest z Chylina!!!

On nie jest z Chełma . Jest z Chylina!!! rozwiń
Avatar
chart / 18 grudnia 2009 o 20:58
0
Akurat kol. Rafał na bankiecie nie został, a na konferencji pytania zadawał dociekliwe, psując tradycyjny olewacki nastrój panów marszałków, więc proszę mu głupich zarzutów nie stawiać. A co do meritum ciekaw jestem, który z członków Zarządu rzeczywiście projekt budżetu przeczytał, a w każdym razie który go zrozumiał.
Avatar
KK / 17 grudnia 2009 o 10:31
0
BAWTA SIE CHŁOPY PRZECIE WY PRZY WŁADZY,NIC NIE RÓBTA DRÓG NIE BUDUJTA PRZEMYSŁU NIE ROZWIJAJTA PRZECIE WY I TAK NA POLE WRÓCITA TO CO SI BEDZIETA PRZXEJMOWAC ,20 LAT JUŻ TAK SIEDZITA PZRY KORYCIE NO NIE ,FAJNO JEST PO WAS TYLKO POTOP
Avatar
DERFTTLOO / 17 grudnia 2009 o 09:02
0
CO TAM NASI TFUUU DECYDENCI BĘDĄ SIĘ TAKIMI DUPERELAMI ZAJMOWAC JAK: BUDŻET WOJEWÓDZTWA, BUDOWA DRÓG, POZYSKIWANIE ŚRODKÓW UNIJNYCH ????NO CO WY NAIWNI, ONI SĄ PO TO BY DOBRZE SIĘ BAWIĆ, BRAĆ KASIORĘ SKĄD SIĘ DA I TYLE!!!
Avatar
Gość / 17 grudnia 2009 o 07:40
0
[size=3]ale mordom się dobrze powodzi[color="#4B0082"]kto ich wybiera?![/color][/size]
Avatar
Stypendystka Marszałka / 17 grudnia 2009 o 06:43
0
Gość napisał:
NO CÓŻ STYPENDYSTKA MARSZAŁKA PŁACZE ŻE MAŁO KASKI I ŻE IMPREZA NIE BYŁA TAKA CUDOWNA.... MIEJMY NADZIEJĘ, ŻE NASTĘPNYM RAZEM NIE DOSTANIE NIC A TYM SAMYM NIE NARAZI SWOJEGO EGO NA NISKIE TAK WG NIEJ KWOTY I CATERING... I TAK MAMY DUŻO MAGISTRÓW W POLSCE JEDNEGO BARANA MNIEJ

a moze działaczu PLatwory za przeproszeniem Obywatelskiej - zatrudniony w Urzędzie Marszałkowskim na ciepłej i dobrze płatnej posadce - odniósł sie na temat durnego show i głupiej gadki w wykonaniu tego zakompleksionego kordupla z Chełma, który tobie co miesiac płaci abys sobie w nosie podłubał na koszt podatnika

nie POzdrawiam was PełOwskie złodzieje - za dwa lata mam nadzieje was wszystkich CBA pozamyka w jakims obozie bo więziennych cel zabraknie aby wszystkich was pomieścic zaćpane skorumpowane PełOwskie śmiecie
na ciepłej i dobrze płatnej posadce - odniósł sie na temat durnego show i głupiej gadki w wykonaniu tego zakompleksionego kordupla z Chełma, który tobie co miesiac płaci abys sobie w nosie podłubał na koszt podatnika

nie POzdrawiam was PełOwskie złodzieje - za dwa lata mam nadzieje was wszystkich CBA pozamyka w jakims obozie bo więziennych cel zabraknie aby wszystkich was pomieścic zaćpane skorumpowane PełOwskie śmiecie rozwiń
Avatar
Gość / 17 grudnia 2009 o 00:52
0
NO CÓŻ STYPENDYSTKA MARSZAŁKA PŁACZE ŻE MAŁO KASKI I ŻE IMPREZA NIE BYŁA TAKA CUDOWNA.... MIEJMY NADZIEJĘ, ŻE NASTĘPNYM RAZEM NIE DOSTANIE NIC A TYM SAMYM NIE NARAZI SWOJEGO EGO NA NISKIE TAK WG NIEJ KWOTY I CATERING... I TAK MAMY DUŻO MAGISTRÓW W POLSCE JEDNEGO BARANA MNIEJ
Avatar
uhahany / 17 grudnia 2009 o 00:48
0
Stypendystka Marszałka napisał:
otrzymałam stypendium z Urzedu Marszłkowskiego wiosną tego roku i na galę przyszło dwóch Marszałków jeden ten nizszy rangą zachowaywał się z powagą a ten wyższy rangą jak sie dorwał do mównicy to pieprzył takie głupoty

- że sie z susłami dogadał zeby nie blokowali budowy lotniska - bo ten dobrodziej buduje je nam (studentom) - on je buduje -ciekawe czy z własnej prywatnej kasy?????
- ze ma dwóch przystojnych synów - i kazał nam wejsć na swoja stron internetową abysmy sie o tym przekonali - byłam widziałam - A FUJ!!!!
- ale juz nie wiedział mondrałek na którym roku jest jego starszy syn
- a potem jak była awaria nagłośnienia to zwróciłsie do obecnych na sali rektorów to krzyknął "Niech Nam Magnificencje coś zaśpiewają"

na koniec nasz dobrodziej uraczył nas jedzonkiem - może zamiast cateringu - kasę przeznaczył by na podwyższenie kwoty stypendium bo stypendia w kwocie 150 zł to śmiech na sali
rozwiń
Avatar
Stypendystka Marszałka / 16 grudnia 2009 o 22:48
0
otrzymałam stypendium z Urzedu Marszłkowskiego wiosną tego roku i na galę przyszło dwóch Marszałków jeden ten nizszy rangą zachowaywał się z powagą a ten wyższy rangą jak sie dorwał do mównicy to pieprzył takie głupoty

- że sie z susłami dogadał zeby nie blokowali budowy lotniska - bo ten dobrodziej buduje je nam (studentom) - on je buduje -ciekawe czy z własnej prywatnej kasy?????
- ze ma dwóch przystojnych synów - i kazał nam wejsć na swoja stron internetową abysmy sie o tym przekonali - byłam widziałam - A FUJ!!!!
- ale juz nie wiedział mondrałek na którym roku jest jego starszy syn
- a potem jak była awaria nagłośnienia to zwróciłsie do obecnych na sali rektorów to krzyknął "Niech Nam Magnificencje coś zaśpiewają"

na koniec nasz dobrodziej uraczył nas jedzonkiem - może zamiast cateringu - kasę przeznaczył by na podwyższenie kwoty stypendium bo stypendia w kwocie 150 zł to śmiech na sali
otrzymałam stypendium z Urzedu Marszłkowskiego wiosną tego roku i na galę przyszło dwóch Marszałków jeden ten nizszy rangą zachowaywał się z powagą a ten wyższy rangą jak sie dorwał do mównicy to pieprzył takie głupoty

- że sie z susłami dogadał zeby nie blokowali budowy lotniska - bo ten dobrodziej buduje je nam (studentom) - on je buduje -ciekawe czy z własnej prywatnej kasy?????
- ze ma dwóch przystojnych synów - i kazał nam wejsć na swoja stron internetową abysmy sie o tym przekonali - byłam widziałam - A FUJ!!... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 26

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Tłumy pacjentów w walce o numerek do lekarza. "Takie kolejki nie są dla chorych ludzi, a niestety zdrowi tu nie stoją"
Alarm 24

Lublin: Tłumy pacjentów w walce o numerek do lekarza. "Takie kolejki nie są dla chorych ludzi, a niestety zdrowi tu nie stoją" 0 0

– Czekam już ponad cztery godziny. Takie kolejki nie są dla chorych ludzi, a niestety zdrowi tu nie stoją – skarżyła się nam jedna z pacjentek, która chciała się w poniedziałek zapisać do diabetologa w Instytucie Medycyny Wsi w Lublinie.

Mieszkańcy i turyści go polubili. Ale Sztukmistrz zniknie znad ulicy Grodzkiej w Lublinie

Mieszkańcy i turyści go polubili. Ale Sztukmistrz zniknie znad ulicy Grodzkiej w Lublinie 3 2

Balansująca nad staromiejską ul. Grodzką rzeźba „Sztukmistrz z Lublina” zostanie zdjęta przez ich autora i zarazem właściciela, bo miasto ostatecznie nie zdecydowało się na jej odkupienie. Jak długo będzie można ją oglądać?

Siedliszcze: Chciał ominąć sarnę. Młody kierowca wylądował samochodem w rowie

Siedliszcze: Chciał ominąć sarnę. Młody kierowca wylądował samochodem w rowie 0 2

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło wczoraj na terenie gminy Siedliszcze.

W tej gminie w Lubelskiem prawie wszyscy głosują na PiS. Przyjechał premier Morawiecki, sala pękała w szwach
Zdjęcia
galeria

W tej gminie w Lubelskiem prawie wszyscy głosują na PiS. Przyjechał premier Morawiecki, sala pękała w szwach 39 19

Premier Mateusz Morawiecki odwiedził w poniedziałek województwo lubelskie. Szef rządu gościł w Janowie Lubelskim i Godziszowie.

Aparat RTG wykrył coś dziwnego w kołach. Podejrzenia się potwierdziły
galeria

Aparat RTG wykrył coś dziwnego w kołach. Podejrzenia się potwierdziły 2 0

Ponad 61 kg bursztynu w kołach wjeżdżającego do Polski fiata znaleźli funkcjonariusze z Oddziału Celnego Drogowego w Dorohusku. W wykryciu kontrabandy pomógł im aparat RTG.

Świdnik z podobnym problemem jak Warszawa czy Lublin. "Musimy go rozwiązać w ten sam sposób"

Świdnik z podobnym problemem jak Warszawa czy Lublin. "Musimy go rozwiązać w ten sam sposób" 4 8

25 złotych miesięcznie od osoby – tyle od nowego roku zapłacą mieszkańcy Świdnika, którzy segregują śmieci. Dla tych, którzy tego nie robią stawka będzie podwójna. Tak w poniedziałek zdecydowała Rada Miasta Świdnik, obniżając tym samym stawkę „podwyższonej opłaty” z zaproponowanych przez burmistrza 75 zł na 50 zł.

Policyjna kontrola w Jaszczowie. Kierowca liczył, że uda się uciec

Policyjna kontrola w Jaszczowie. Kierowca liczył, że uda się uciec 0 0

W Jaszczowie policjanci z łęczyńskiej drogówki dali sygnał do zatrzymania kierującemu volvo. Mężczyzna na widok radiowozu zaczął jednak gwałtownie przyspieszać.

Słodków Trzeci: Peugeot zatrzymał się w rowie

Słodków Trzeci: Peugeot zatrzymał się w rowie 0 0

Kierująca peugeotem straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na pobocze, uderzyła w drzewo a następnie samochód zatrzymał się w przydrożnym rowie.

Tak będą wyglądać nowe pociągi dla województwa lubelskiego. Na jakich trasach będą kursować?

Tak będą wyglądać nowe pociągi dla województwa lubelskiego. Na jakich trasach będą kursować? 35 15

Co najmniej osiem klimatyzowanych pociągów elektrycznych kupi samorząd województwa lubelskiego, który w poniedziałek podpisał umowę z ich producentem. Przez rok będzie mógł jeszcze zwiększyć kontrakt o jeden lub dwa dodatkowe pojazdy. Producent namawia go, by dodatkowe pociągi miały napęd hybrydowy.

Ukraiński folk w klubie Graffiti. Koncert Odyn v Kanoe
11 grudnia 2019, 20:00

Ukraiński folk w klubie Graffiti. Koncert Odyn v Kanoe 0 1

11 grudnia o godz. 20 w Klubie Graffiti (al. Piłsudskiego 13) odbędzie się koncert ukraińskiej formacji folkowej Odyn v Kanoe.

Kamil Kiereś (Górnik Łęczna): Sytuacja jest jak w peletonie

Kamil Kiereś (Górnik Łęczna): Sytuacja jest jak w peletonie 0 1

Rozmowa z Kamilem Kieresiem, trenerem Górnika Łęczna

Kogo wystawi PO w wyborach prezydenckich? Małgorzata Kidawa-Błońska przyjechała do Lublina
galeria
film

Kogo wystawi PO w wyborach prezydenckich? Małgorzata Kidawa-Błońska przyjechała do Lublina 21 24

W poniedziałek Małgorzata Kidawa-Błońska wzięła udział w otwartym spotkaniu z cyklu „Klub Obywatelski”. Wcześniej wraz z Grzegorzem Schetyną uczestniczyła w zebraniu lokalnych władz PO.

Krzysztof Żuk mówi o zemście PiS na Piotrze Kowalczyku za odejście z tej partii
film

Krzysztof Żuk mówi o zemście PiS na Piotrze Kowalczyku za odejście z tej partii 54 196

Prezydent Lublina zasugerował w poniedziałek, że zatrzymanie Piotra Kowalczyka może być zemstą PiS za jego wcześniejszą woltę z tej partii. Ma też wątpliwości co do tego, czy można mówić o łapówce, skoro kwota z umowy podlega opodatkowaniu.

Niezwykłe oświadczyny na Rynku Wielkim w Zamościu. Najpierw była zimna kąpiel [zdjęcia]
galeria

Niezwykłe oświadczyny na Rynku Wielkim w Zamościu. Najpierw była zimna kąpiel [zdjęcia] 304 4

Kąpiel w basenie stojącym na środku Rynku Wielkiego to była niedzielna atrakcja jarmarku świątecznego. Zamojskie morsy promowały w ten sposób zdrowy styl życia i zimowe kąpiele.

AZS UMCS ‒ Maxfarbex Buskowianka 1:1. Remis na zakończenie roku

AZS UMCS ‒ Maxfarbex Buskowianka 1:1. Remis na zakończenie roku 0 2

W ostatnim meczu w 2019 roku AZS UMCS Lublin zremisował z Maxfarbex Buskowianką Busko Zdrój 1:1 zdobywając gola w ostatnich sekundach spotkania autorstwa Łukasza Mietlickiego

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!