Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

10 listopada 2019 r.
15:23

Zespół „Speed” w akcji. Zatrzymali 6 praw jazdy

Autor: Zdjęcie autora opr. pat
47 17 A A

Policjanci z zespołu „Speed” w Lublinie przeprowadzili w sobotę kolejne działania na terenie miasta. W efekcie funkcjonariusze zatrzymali 6 praw jazdy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W trakcie kontroli pojazdów mundurowi zwracali uwagę na przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, sprawdzali także stan trzeźwości kierujących oraz stan techniczny pojazdów. Mundurowi ujawnili ponad 30 wykroczeń, zatrzymali 6 praw jazdy, głównie za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym.

Policjanci zapowiadają, że tego typu działania będą cyklicznie powtarzane. Funkcjonariusze z grupy „Speed” mają „na oku” w szczególności te miejsca, w których najczęściej dochodzi do łamania przepisów ruchu drogowego lub w miejscach organizacji nielegalnych wyścigów.

 

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Obserwator / 10 listopada 2019 r. o 20:29
+16
Stoją tam gdzie mogą nabić najlepiej kasę ,a nie gdzie jest nie bezpiecznie
Avatar
Olo / 10 listopada 2019 r. o 22:02
+12
Czekam aż zaczną łapać amatorów nocnych wyścigów na Czechowie!!! Komisariat pod nosem a tu na Koncertowej i od ronda na Poniatowskiego całe lato wyścigi i co? Huj...w sto!! Żenada!
Avatar
Gość / 10 listopada 2019 r. o 20:34
+11
Niech przestaną te statystki nabijać na zjeździe ze zbożowej w stronę mc jak nie ma ludzi i bariery , a tam 70 czy 50 bohaterzy statystyk , za te pieniądze zróbcie Racławicka bo dziury jak po wojnie , ze jechać się nie da tam nie ma grupy speed
Avatar
Gość / 10 listopada 2019 r. o 15:40
+7
BRAWO !
Avatar
Kierowca autobusu / 11 listopada 2019 r. o 08:17
+6
Na ul. Nadbystrzyckiej, na wysokości skrzyżowania z ul. Romantyczną poustawiali znaki ograniczenia prędkości do 40 km/h, ale nic to nie dało. W dalszym ciągu jeżdżą tam po kilkadziesiąt kilometrów na godzinę więcej, wyprzedzają na przejściach dla pieszych i trąbią na tych którzy jadą prawidłowo. Policji tam nie ma, bo i po co. Przyjadą jak będzie wypadek.
Avatar
Gość / 10 listopada 2019 r. o 16:37
+5
zaostrzyć kary . speed robi za prewencję
Avatar
wsa / 10 listopada 2019 r. o 20:26
+4
i super ceny transportu szybko w góre . jeździć zgodnie ze znakami i koniec korki korki korki.  Tumany jexdzić trzeba z rozsadkiem w pogodę i bez ruchu szybciej a w niepogode i zwiększony ruch wolniej cała filozofia .( a fotoradar wali kary jak osioł ipolicja.)
Avatar
Jj / 10 listopada 2019 r. o 18:00
+4
Zespół SPEED? Wydzial Ruchu Drogowego to sie nazywa jak juz a nie jakies speed i inne nazwy np lowcy cieni archiwa x pokskie fbi itp
Avatar
Kierowca / 11 listopada 2019 r. o 08:36
+3
Tak najlepiej łapać tam gdzie przyśpieszyć można jeszcze podjudzają, bo siedzą na du...ie. Speed śmiechu warte. Radiowozy oznakowane nagminnie przekraczają prędkość w mieście i co tych nie łapią???
Avatar
Gość / 10 listopada 2019 r. o 16:33
+3
Statystyka
Avatar
EO EO eo / 11 listopada 2019 r. o 09:27
-5
PP czyli Przy***acze Pospolici zbierają na 500 plus najlepiej na SOLIDNOŚCI gdzie stoi 60 przy projektowanych 110 .Postawić 20 i bedzie lepsiejsza statystyka SPITOLI ! Brawo duch mielicji we policji czuwa. Tata był we ZOMO,synio w NEO=MO.
Avatar
Gość / 11 listopada 2019 r. o 08:52
-5
Spokojnie Panowie to niedługo potrwa porozbijaja tak jak Alfy.To.sa przebierańcy.
Avatar
Kierowca / 11 listopada 2019 r. o 08:36
+3
Tak najlepiej łapać tam gdzie przyśpieszyć można jeszcze podjudzają, bo siedzą na du...ie. Speed śmiechu warte. Radiowozy oznakowane nagminnie przekraczają prędkość w mieście i co tych nie łapią???
Avatar
Kierowca autobusu / 11 listopada 2019 r. o 08:17
+6
Na ul. Nadbystrzyckiej, na wysokości skrzyżowania z ul. Romantyczną poustawiali znaki ograniczenia prędkości do 40 km/h, ale nic to nie dało. W dalszym ciągu jeżdżą tam po kilkadziesiąt kilometrów na godzinę więcej, wyprzedzają na przejściach dla pieszych i trąbią na tych którzy jadą prawidłowo. Policji tam nie ma, bo i po co. Przyjadą jak będzie wypadek.
Avatar
Gość / 10 listopada 2019 r. o 22:23
-13
Każdego dnia robię kilka set km, wracajac czy jadąc do pracy jadę 170-180. Czy jestem jedyny...Nie! Czasem ktoś mnie mija, grzecznie ustąpię i jadę dalej. Po to jest ekspresówka żeby jechać szybciej a to ze większość "kierowcow" nie wie jak jeździć to powstają takie grupy do zatrzymywania praw jazdy.
Avatar
Oko / 10 listopada 2019 r. o 22:03
-8
Więcej niż ty wieśniaku
Avatar
Olo / 10 listopada 2019 r. o 22:02
+12
Czekam aż zaczną łapać amatorów nocnych wyścigów na Czechowie!!! Komisariat pod nosem a tu na Koncertowej i od ronda na Poniatowskiego całe lato wyścigi i co? Huj...w sto!! Żenada!
Avatar
Gość / 10 listopada 2019 r. o 20:34
+11
Niech przestaną te statystki nabijać na zjeździe ze zbożowej w stronę mc jak nie ma ludzi i bariery , a tam 70 czy 50 bohaterzy statystyk , za te pieniądze zróbcie Racławicka bo dziury jak po wojnie , ze jechać się nie da tam nie ma grupy speed
Avatar