Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

10 lutego 2011 r.
20:01
Edytuj ten wpis

Zmarł abp Józef Życiński. Miał 62 lata

Autor: Zdjęcie autora dudi łm
0 119 A A
Abp Józef Życiński zmarł 10 lutego 2011 roku. Miał 62 lata. (fot. Maciej Kaczanowski)
Abp Józef Życiński zmarł 10 lutego 2011 roku. Miał 62 lata. (fot. Maciej Kaczanowski)

Arcybiskup Józef Życiński nie żyje. Zmarł w czwartek ok. godz. 16 w Rzymie. Powodem jego śmierci był najprawdopodobniej wylew krwi do mózgu. Pogrzeb metropolity odbędzie się w Lublinie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Potwierdzam tę smutną wiadomość. Dzisiaj po południu w Rzymie zmarł apb Józef Życiński. Był człowiekiem modlitwy i ogromnej pracy. Był bardzo wierny Janowi Pawłowi II i jego nauczaniu. Trudno teraz zebrać myśli, by powiedzieć coś więcej - powiedział w TVN24 ks. Mieczysław Puzewicz, rzecznik lubelskiej kurii.

- Dowiedziałem się o tym od biskupa Karpińskiego. Ponoć umarł w łazience. Ale to niepotwierdzona wiadomość. Właśnie odmawiam różaniec w intencji zmarłego - mówi w rozmowie z Dziennikiem Wschodnim ks. abp Bolesław Pylak.

Prof. Andrzej Szostek, były rektor KUL, o śmierci abp. Życińskiego dowiedział się w Rzymie. – Jestem tu na zgromadzeniu kapituły generalnej zgromadzenia księży marianów, które wybiera nowe władze – tłumaczy ks. prof. Szostek. – Akurat byłem w domu naszego zgromadzenia, gdy przyszedł do nas ksiądz z innego domu i przekazał tę smutną wiadomość.

- Jeszcze dzisiaj rozmawiałem z arcybiskupem, wieczorem miał zadzwonić i nie zadzwonił – mówi ksiądz Tomasz Adamczyk, sekretarz abp Życińskiego.


ABP Życiński pojechał do Rzymu na sesję plenarną Kongregacji ds. Wychowania Katolickiego, której był członkiem. W trakcie obrad metropolita lubelski przedstawił ogólny projekt dokumentu o roli Internetu w nauce w seminariach. We wtorek metropolita lubelski miał osobistą audiencję u Papieża Benedykta XVI.

Powodem śmierci arcybiskupa był najprawdopodobniej wylew krwi do mózgu. Arcybiskup chorował od dawna.

- Od lat zmagał się z chorobą, ale się z tym nie obnosił. Pamiętam w wieku 40 lat badał się, bo było podejrzenie nowotworu. Trzeba pamiętać o przesłaniu duszpasterskim, które zostawił po sobie. Zawsze mówił, że trzeba być otwartym na drugiego człowieka. Cierpiał z powodu krytyki z różnych stron - powiedział w TVN24 zdruzgotany ksiądz Andrzej Luter.

- To się po prostu nie mieści w głowie. To jest cios. Był ważnym dla tych którzy byli w środku kościoła, ale nie tylko. Nie ma słów. Przed moim wyjazdem dzwonił do mnie i mówił, że się spotkamy - mówi ks Adam Boniecki, były redaktor naczelny "Tygodnika Powszechnego".

Lublinianie zbierają się w Archikatedrze na wspólnej modlitwie. Na schodach palą się już znicze.

- W piątek o godz. 9 flaga na na Ratuszu zostanie opuszczona do połowy masztu. Zostanie też odegrany hejnał - zapowiada Krzysztof Żuk, prezydent Lublina.

Udostępnij na Facebook

Lublinianie wspominają arcybiskupa

Ks. Wojciech Pęcherzewski
kanclerz kurii lubelskiej
Miał wielki wpływ na moje kapłaństwo, którego cały dotychczasowy czas przemijał przy nim. Gdyby nie on nie byłbym takim człowiekiem, jakim jestem.

Ks. Jan Kiełbasa
Nasze serca wypełnione są bólem, wszyscy modlimy się o pokój jego duszy. To była wielka postać dla kościoła w Polsce i na całym świecie. Był otwarty, potrafił rozmawiać z każdym. Był bardzo aktywny, nie oszczędzał się, chciał służyć nieustannie, troszczył się o wszystkich kapłanów, w mniejszych i większych parafiach.

Ks. abp Bolesław Pylak
Był w sile wieku, wiele planował. Ta śmierć to zaskoczenie. Z jednej strony umarł nagle, nie cierpiał. Z drugiej wiele mógł jeszcze zrobić. Kiedy ostatnio byłem w szpitalu, odwiedził mnie. Teraz modlę się za niego. Przeszedł do Bożego świata. Każdy, kto się narodził, musi umrzeć.

Ksiądz Janusz Kozłowski
To był wielki myśliciel, ogromnie dużo wymagał od siebie i innych. Był bardzo zdyscyplinowany, pracowity i miał nieprawdopodobną charyzmę. Był człowiekiem, którego nie można było nie słuchać. Wielkiej kultury i klasy. To przeogromna strata dla nas wszystkich.

Leszek Mądzik
reżyser
Trudno poskładać myśli. Jego dzieckiem był perfekcyjnie przygotowany Kongres Kultury Chrześcijańskiej. Ostatnio zaprosił mnie do współpracy przy powstającym Centrum Jana Pawła II. Nasuwają się wspomnienia. Spotkałem go na KUL. Zapytał: Co, czeka pan na Godota? Kiedyś byłem u niego rano w domu. Poczęstował mnie kaszanką na śniadanie. Tyle ulotnych, może nieważnych refleksji. Za wcześnie na komentarz. Muszę zebrać myśli.

Irena Szafrańska
Business Centre Club.
Jestem w głębokim szoku, nie wierzę... To był taki silny, dynamiczny człowiek. Pełen życia i energii. Był moderatorem życia politycznego i gospodarczego, wiele dobrego zrobił dla Lubelszczyzny. Przeczytałam wiele książek arcybiskupa, które dostałam od niego z osobistą dedykacją i mogę powiedzieć, że był wybitnym naukowcem i humanistą.

Jan Łopata
poseł PSL
Trudno zebrać myśli. Tak niedawno Arcybiskup był na naszym spotkaniu opłatkowym. Po raz ostatni… Wprowadzałem go na salę, zamieniliśmy parę zdań. Kiedy przedstawialiśmy Magdę Welc powiedział, że słyszał już o jej talencie. Zaprosił ją na koncert zaplanowany w maju na placu Zamkowym w Lublinie, w urodziny papieża.

Włodzimierz Karpiński
poseł PO
Ja pamiętam ingres ówczesnego biskupa Józefa Życińskiego, który przybył do nas z diecezji tarnowskiej. Byłem na tej uroczystości jako wiceprezydent Puław. Pamiętam jak w katedrze, podczas procesji rozpoczynającej ingres, szedł i witał się z wiernymi wyciągając do nich dłoń. Pomyślałem, że przychodzi do nas kapłan, duszpasterz, który chce dotykać ludzkich spraw.




apb Jozef Życiński










Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 119

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
buny / 17 lutego 2011 r. o 14:04
0
Odszedł człowiek, który kochał samego siebie.
Takiej straty GW już nie odrobi
Avatar
herodot / 13 lutego 2011 r. o 08:23
0
cenzor nie zabraniaj wylewać smutów bo co tu innego robić w tej krainie szczęśliwości?kobieta poszarzała,do 10 daleko i znowu zabraknie,w tiwi same zakazane mordy i deb***ni spikerzy plus ryczące reklamy ---szaro blado smutno wiecznie grudzień wiosny nima
"czy coś ocalić może ziemię?"
Avatar
BEER / 12 lutego 2011 r. o 17:27
0
[quote name='siomik' timestamp='1297479847' post='436462']
Racja Beatko tylko ze nie musialo ale musi oczywiscie mowa o tych pUrpUrowych scierwach....z bogiem:)
[/quote]
BEZNADZIEJNY PRZYPADEK, OBECNY NA KAŻDYM FORUM OD RANA DO WIECZORA, ŚMIAĆ MI SIĘ CHCE Z CIEBIE KOZAKU, NO ALE JAK NIE MASZ SWOJEGO ŻYCIA PRYWATNEGO TO CHOCIAŻ TYLE CI ZOSTAŁO, A RACZEJ NIE MASZ, BO O 4 RANO TO NORMALNY CHŁOP ŚPI OBOK SWOJEJ KOBIETY, A NIE WYLEWA SWOJE SMUTY NA FORUM, A WIĘC ŻYCZĘ CI ABYŚ SOBIE KOGOŚ ZNALAZŁ- CHŁOPCZYKA LUB DZIEWCZYNKĘ CO TAM LUBISZ, POZDRAWIAM
[quote name='siomik' timestamp='1297479847' post='436462']
Racja Beatko tylko ze nie musialo ale musi oczywiscie mowa o tych pUrpUrowych scierwach....z bogiem:)
[/quote]
BEZNADZIEJNY PRZYPADEK, OBECNY NA KAŻDYM FORUM OD RANA DO WIECZORA, ŚMIAĆ MI SIĘ CHCE Z CIEBIE KOZAKU, NO ALE JAK NIE MASZ SWOJEGO ŻYCIA PRYWATNEGO TO CHOCIAŻ TYLE CI ZOSTAŁO, A RACZEJ NIE MASZ, BO O 4 RANO TO NORMALNY CHŁOP ŚPI OBOK SWOJEJ KOBIETY, A NIE WYLEWA SWOJE SMUTY NA FORUM, A WIĘC ŻYCZĘ CI ABYŚ SOBIE KOGOŚ ZNALAZŁ- CHŁOPCZ... rozwiń
Avatar
ja / 12 lutego 2011 r. o 13:33
0
[quote name='mac' timestamp='1297365558' post='435861']
bardzo szkoda, jeden z bardzo nielicznych biskupów, którzy mówili mądrze, nie wdawali się w politykę. Mnie udzielał sakramentu bierzmowania. Teraz to już pozostał tylko w kościele prawie cały PIS-owski beton.
[/quote]

"Irena Szafrańska
Business Centre Club.
Jestem w głębokim szoku, nie wierzę... To był taki silny, dynamiczny człowiek. Pełen życia i energii. Był moderatorem życia politycznego i gospodarczego...'"
[quote name='mac' timestamp='1297365558' post='435861']
bardzo szkoda, jeden z bardzo nielicznych biskupów, którzy mówili mądrze, nie wdawali się w politykę. Mnie udzielał sakramentu bierzmowania. Teraz to już pozostał tylko w kościele prawie cały PIS-owski beton.
[/quote]

"Irena Szafrańska
Business Centre Club.
Jestem w głębokim szoku, nie wierzę... To był taki silny, dynamiczny człowiek. Pełen życia i energii. Był moderatorem życia politycznegorozwiń
Avatar
gosc / 12 lutego 2011 r. o 12:48
0
wykorzystywał mężczyzn
Avatar
tomek / 12 lutego 2011 r. o 07:35
0
mój wujek pracował u niego , życinski to nie jest taki święty widziałem go raz na działce nad jeziorem ,a jakie "zakonnice" tam widziałem , po 20 pare lat nago resztę się domyślcie ,,,
Avatar
siomik / 12 lutego 2011 r. o 04:08
0
[quote name='MON' timestamp='1297438066' post='436296']
K..rwa, dziewucho marnujesz się zacznij pisać wiersze bo wszystko ci się rymuje, na pewno będą bardzooooooooooo inteligentneeeeeee!!!!
[/quote]
Ale ty to raczej musisz miec twarz nie zdradzajaca oznak myslenia ......inteligencieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...
Avatar
siomik / 12 lutego 2011 r. o 04:04
0
[quote name='BEATA' timestamp='1297434148' post='436278']
Nie ,nie mówię "Wielkie Halo",po prostu mówię no cóz przykro mi,tak musiało i i miało być. :
[/quote]Racja Beatko tylko ze nie musialo ale musi oczywiscie mowa o tych pUrpUrowych scierwach....z bogiem:)
Avatar
MON / 11 lutego 2011 r. o 16:27
0
[quote name='BEATA' timestamp='1297434148' post='436278']
Nie ,nie mówię "Wielkie Halo",po prostu mówię no cóz przykro mi,tak musiało i i miało być.
[/quote]
K..rwa, dziewucho marnujesz się zacznij pisać wiersze bo wszystko ci się rymuje, na pewno będą bardzooooooooooo inteligentneeeeeee!!!!
Avatar
ms / 11 lutego 2011 r. o 16:22
0
[quote name='BEATA' timestamp='1297434372' post='436280']
DOKŁADNIE,jestem za
[/quot
dziewczynko zajmij się swoim życiem
Avatar
buny / 17 lutego 2011 r. o 14:04
0
Odszedł człowiek, który kochał samego siebie.
Takiej straty GW już nie odrobi
Avatar
herodot / 13 lutego 2011 r. o 08:23
0
cenzor nie zabraniaj wylewać smutów bo co tu innego robić w tej krainie szczęśliwości?kobieta poszarzała,do 10 daleko i znowu zabraknie,w tiwi same zakazane mordy i deb***ni spikerzy plus ryczące reklamy ---szaro blado smutno wiecznie grudzień wiosny nima
"czy coś ocalić może ziemię?"
Avatar
BEER / 12 lutego 2011 r. o 17:27
0
[quote name='siomik' timestamp='1297479847' post='436462']
Racja Beatko tylko ze nie musialo ale musi oczywiscie mowa o tych pUrpUrowych scierwach....z bogiem:)
[/quote]
BEZNADZIEJNY PRZYPADEK, OBECNY NA KAŻDYM FORUM OD RANA DO WIECZORA, ŚMIAĆ MI SIĘ CHCE Z CIEBIE KOZAKU, NO ALE JAK NIE MASZ SWOJEGO ŻYCIA PRYWATNEGO TO CHOCIAŻ TYLE CI ZOSTAŁO, A RACZEJ NIE MASZ, BO O 4 RANO TO NORMALNY CHŁOP ŚPI OBOK SWOJEJ KOBIETY, A NIE WYLEWA SWOJE SMUTY NA FORUM, A WIĘC ŻYCZĘ CI ABYŚ SOBIE KOGOŚ ZNALAZŁ- CHŁOPCZYKA LUB DZIEWCZYNKĘ CO TAM LUBISZ, POZDRAWIAM
[quote name='siomik' timestamp='1297479847' post='436462']
Racja Beatko tylko ze nie musialo ale musi oczywiscie mowa o tych pUrpUrowych scierwach....z bogiem:)
[/quote]
BEZNADZIEJNY PRZYPADEK, OBECNY NA KAŻDYM FORUM OD RANA DO WIECZORA, ŚMIAĆ MI SIĘ CHCE Z CIEBIE KOZAKU, NO ALE JAK NIE MASZ SWOJEGO ŻYCIA PRYWATNEGO TO CHOCIAŻ TYLE CI ZOSTAŁO, A RACZEJ NIE MASZ, BO O 4 RANO TO NORMALNY CHŁOP ŚPI OBOK SWOJEJ KOBIETY, A NIE WYLEWA SWOJE SMUTY NA FORUM, A WIĘC ŻYCZĘ CI ABYŚ SOBIE KOGOŚ ZNALAZŁ- CHŁOPCZ... rozwiń
Avatar
ja / 12 lutego 2011 r. o 13:33
0
[quote name='mac' timestamp='1297365558' post='435861']
bardzo szkoda, jeden z bardzo nielicznych biskupów, którzy mówili mądrze, nie wdawali się w politykę. Mnie udzielał sakramentu bierzmowania. Teraz to już pozostał tylko w kościele prawie cały PIS-owski beton.
[/quote]

"Irena Szafrańska
Business Centre Club.
Jestem w głębokim szoku, nie wierzę... To był taki silny, dynamiczny człowiek. Pełen życia i energii. Był moderatorem życia politycznego i gospodarczego...'"
[quote name='mac' timestamp='1297365558' post='435861']
bardzo szkoda, jeden z bardzo nielicznych biskupów, którzy mówili mądrze, nie wdawali się w politykę. Mnie udzielał sakramentu bierzmowania. Teraz to już pozostał tylko w kościele prawie cały PIS-owski beton.
[/quote]

"Irena Szafrańska
Business Centre Club.
Jestem w głębokim szoku, nie wierzę... To był taki silny, dynamiczny człowiek. Pełen życia i energii. Był moderatorem życia politycznegorozwiń
Avatar
gosc / 12 lutego 2011 r. o 12:48
0
wykorzystywał mężczyzn
Avatar
tomek / 12 lutego 2011 r. o 07:35
0
mój wujek pracował u niego , życinski to nie jest taki święty widziałem go raz na działce nad jeziorem ,a jakie "zakonnice" tam widziałem , po 20 pare lat nago resztę się domyślcie ,,,
Avatar
siomik / 12 lutego 2011 r. o 04:08
0
[quote name='MON' timestamp='1297438066' post='436296']
K..rwa, dziewucho marnujesz się zacznij pisać wiersze bo wszystko ci się rymuje, na pewno będą bardzooooooooooo inteligentneeeeeee!!!!
[/quote]
Ale ty to raczej musisz miec twarz nie zdradzajaca oznak myslenia ......inteligencieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...
Avatar
siomik / 12 lutego 2011 r. o 04:04
0
[quote name='BEATA' timestamp='1297434148' post='436278']
Nie ,nie mówię "Wielkie Halo",po prostu mówię no cóz przykro mi,tak musiało i i miało być. :
[/quote]Racja Beatko tylko ze nie musialo ale musi oczywiscie mowa o tych pUrpUrowych scierwach....z bogiem:)
Avatar
MON / 11 lutego 2011 r. o 16:27
0
[quote name='BEATA' timestamp='1297434148' post='436278']
Nie ,nie mówię "Wielkie Halo",po prostu mówię no cóz przykro mi,tak musiało i i miało być.
[/quote]
K..rwa, dziewucho marnujesz się zacznij pisać wiersze bo wszystko ci się rymuje, na pewno będą bardzooooooooooo inteligentneeeeeee!!!!
Avatar
ms / 11 lutego 2011 r. o 16:22
0
[quote name='BEATA' timestamp='1297434372' post='436280']
DOKŁADNIE,jestem za
[/quot
dziewczynko zajmij się swoim życiem
Zobacz wszystkie komentarze 119

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Koronawirus. Cztery nowe ogniska w m.in. kopalni Bogdanka i samym sanepidzie
covid-19

Koronawirus. Cztery nowe ogniska w m.in. kopalni Bogdanka i samym sanepidzie

Służby sanitarne donoszą o nowych ogniskach Covid-19 w województwie lubelskim. Kolejni chorzy są wśród górników z Bogdanki i pracowników sanepidu.

Chatka Żaka UMCS jak z pocztówki. Otwarcie będzie trwało pięć dni
wideo zdjęcia
galeria

Chatka Żaka UMCS jak z pocztówki. Otwarcie będzie trwało pięć dni

Zakończył się pod 2-letni remont Centrum Kultury UMCS Chatka Żaka. Pod koniec października odbędzie się jej otwarcie, które potrwa pięć dni.

W Sitnie rozegrano XXI Powiatowe Igrzyska LZS Mieszkańców Zamojskiej Wsi

W Sitnie rozegrano XXI Powiatowe Igrzyska LZS Mieszkańców Zamojskiej Wsi

W Igrzyskach wzięło udział pięć gmin z powiatu zamojskiego: Zamość, Szczebrzeszyn, Adamów, Nielisz oraz gospodarz Sitno. Najlepsza okazała się pierwszy z nich.

Awantury wybuchały o bigos, chipsy i zupę. W końcu syn zabił ojca
galeria

Awantury wybuchały o bigos, chipsy i zupę. W końcu syn zabił ojca

Rozpoczął się proces 33-latka z okolic Lubartowa, oskarżonego o brutalne zamordowanie swojego ojca. Mężczyzna zginął od kilkudziesięciu ciosów nożem. Artur P. wpadł w szał po tym, jak matka kazała mu schować talerz do zmywarki.

Teatr Andersena w sieci i na scenie
22 września 2020, 9:30

Teatr Andersena w sieci i na scenie

Teatr Andersena zaprasza swoich odbiorców na kolejne internetowe projekty w ramach Teatroteki Andersena. Będą ciekawe spotkania i lektury.

Filmowcy wracają do Lublina. We wtorek zaczną się zdjęcia do filmu "Cudak"

Filmowcy wracają do Lublina. We wtorek zaczną się zdjęcia do filmu "Cudak"

We wtorek zaczną się w Lublinie zdjęcia do filmu „Cudak”, który będzie częścią telewizyjnej serii o ratowaniu Żydów podczas II wojny światowej. Wcześniej, bo jeszcze w tym tygodniu na ulicach pojawią się scenografowie ukrywający przed kamerą wszystko to, co zbyt nowoczesne. Efekty zobaczymy wiosną

Koronawirus. Nowe zakażenia w domu dziecka

Koronawirus. Nowe zakażenia w domu dziecka

Badania potwierdziły koronawirusa u czwórki dzieci w zamkniętym od tygodnia domu dziecka w Puławach. Zgodnie z decyzją sanepidu, zostały odizolowane od pozostałych podopiecznych i personelu placówki.

Lubelskie: Wieniec z Zagród doceniony w stolicy na Dożynkach Prezydenckich

Lubelskie: Wieniec z Zagród doceniony w stolicy na Dożynkach Prezydenckich

Wiły go przez miesiąc z różnych rodzajów zbóż, ziół i owoców. – Cieszymy się, że nasza praca została doceniona – mówi projektantka wieńca

Dwa medale zawodników Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej na Mistrzostwach Polski

Dwa medale zawodników Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej na Mistrzostwach Polski

W dniach 18-20 września w Starachowicach odbyły się pierwsze w tym roku Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów. W wersji low kick rywalizowało 349 zawodników i zawodniczek z 92 klubów. Do rywalizacji stanęli także zawodnicy Sportowego Klubu Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej.

Chcesz zostań policjantem? Koniecznie przeczytaj ten artykuł

Chcesz zostań policjantem? Koniecznie przeczytaj ten artykuł

Coraz większa ilość młodych ludzi decyduje się na pracę w Policji. Głównie z uwagi na dosyć wysokie zarobki, szybką emeryturę oraz zastrzyk adrenaliny w trakcie pracy. Zanim jednak przywdzieją policyjną mundur muszą zaliczyć szereg testów, które sprawdzają możliwości każdego z kandydatów. W tym artykule poznacie poszczególne etapy egzaminu do Policji. Koniecznie przeczytajcie do samego końca!

Koronawirus. W Lublinie wyprodukowano pierwszy na świecie lek na Covid-19

Koronawirus. W Lublinie wyprodukowano pierwszy na świecie lek na Covid-19

– Jako pierwsi na świecie mamy lek na Covid-19. Lek który działa. Zawierający przeciwciała neutralizujące, czyli te które zabijają koronawirusa – ogłosił w środę senator Grzegorz Czelej.

Cicha pralka – jak ją wybrać? Co wpływa na poziom hałasu pralki?
film

Cicha pralka – jak ją wybrać? Co wpływa na poziom hałasu pralki?

Każda pralka podczas pracy generuje pewne dźwięki. Niestety, gdy są one zbyt głośne, potrafią być uciążliwe i bardzo uprzykrzać nam życie, szczególnie jeśli pracujemy na kilka zmian albo mamy w domu małe dzieci. Poza tym głośno pracujące urządzenia uniemożliwiają nastawienie cyklu prania wieczorem lub wczesnym rankiem bez ryzyka obudzenia domowników czy sąsiadów za ścianą. Takich problemów pomoże nam uniknąć cicha pralka, której praca nie będzie przeszkadzać nam w codziennym funkcjonowaniu.

Łęczycki & Kowalczyk - koncert w Spirali
26 września 2020, 20:00

Łęczycki & Kowalczyk - koncert w Spirali

Spirala Blues (ul. Okopowa 9) zaprasza w sobotę, 26 września o godz. 20 na koncert duetu - Zbyszek Kowalczyk i Bartek Łęczycki.

Lekarka i pielęgniarka z Lublina skazane za śmierć pacjentki. Zmarła po dziewięciu godzinach na izbie przyjęć

Lekarka i pielęgniarka z Lublina skazane za śmierć pacjentki. Zmarła po dziewięciu godzinach na izbie przyjęć

Lekarka i pielęgniarka z Lublina zostały skazane za narażenie życia pacjentki. Zajmowały się starszą panią, chorą na serce. Po dziewięciu godzinach na izbie przyjęć kobieta zmarła.

Tomasz Bednaruk (Lewart Lubartów): Mniejsze nerwy jednak na ławce

Tomasz Bednaruk (Lewart Lubartów): Mniejsze nerwy jednak na ławce

W sobotę piłkarze Lewartu rozegrali kolejny mecz ligowy. W Stalowej Woli zmierzyli się ze Stalą. I przywieźli całkiem niezły wynik, bo bezbramkowo zremisowali ze spadkowiczem z II ligi. Co ciekawe, na ławce trenerskiej gości zabrakło Tomasza Bednaruka, który został wysłany na kwarantannę

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!