Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Polityka

30 sierpnia 2019 r.
20:16

Wybory do Sejmu. Oto wszyscy kandydaci Lewicy z okręgu lubelskiego

Autor: Zdjęcie autora opr. pab
13 28 A A

Znamy już pełną listę kandydatów i kandydatek Lewicy do Sejmu, którzy wystartują z okręgu 6. czyli lubelskiego.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Listę Lewicy tworzą działacze SLD, Lewicy Razem oraz Wiosny Roberta Biedronia. Już wcześniej wiadomo było, że jedynką w nadchodzących wyborach w okręgu lubelskim będzie były poseł Jacek Czerniak z SLD. Drugie miejsce otrzymała Magdalena Długosz z Lewicy Razem, a trzecie Tomasz Kitliński z Wiosny Biedronia.

Dzisiaj działacze przedstawili pełną listę:

  1. Czerniak Jacek Andrzej
  2. Długosz Magdalena Anna
  3. Kitliński Tomasz
  4. Mazurek Marek
  5. Zabratańska Katarzyna Edyta
  6. Kołodziejczyk Marek Waldemar
  7. Lachowski Robert Michał
  8. Lenart Agnieszka Monika
  9. Skiba Paulina
  10. Marcinkowska-Kozak Agnieszka Halina
  11. Maszkowski Władysław
  12. Rebejko Jolanta
  13. Wicha Beata
  14. Banaś Andrzej Wawrzyniec
  15. Stępniak Adrian
  16. Iwan Jarosław Paweł
  17. Stolarski Patryk
  18. Słomka Karolina
  19. Kowalska Barbara
  20. Kaczyński Gabriel Jan
  21. Łabarewicz Anna Maria
  22. Rojek Grażyna Irena
  23. Figura Dariusz Władysław
  24. Kułago Walenty
  25. Skiba – Mikita Monika Barbara
  26. Nowicki Grzegorz Jerzy
  27. Kasza Joanna Edyta
  28. Skubis Emilia Dominika
  29. Furmaniak Szymon
  30. Gallant Jacek Marek
e-Wydanie

Komentarze 28

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Tom / 31 sierpnia 2019 o 00:08
+8
Zanim zagłosujecie Państwo na LEWICĘ a zwłaszcza na habilitowanego doktora Tomasza Kitlińskiego, który po raz n-ty próbuje się dopchać do konfitur plotąc lewackie androny o GOŚĆ-INNOŚCI, publikuję krótkie wspomnienie tytułem promocji…Otóż razu pewnego całkiem niewiele brakowało a na własnej d…e przekonałbym się, na czym polega gość-inność w wykonaniu doktora Tomka…Pan wykładowca z Wydziału Filozofii UMCS zaprosił mnie był raz do siebie na chatę przy bocznej Herberta, gdzie taktownie poczęstował mnie najpierw czerwonym winem, a po chwili włączył obrzydliwy, pełen ohydztw film Pasoliniego pt. 'Salo, czyli 120 dni Sodomy' i porzuciwszy tradycyjne konwenanse w relacji gospodarz-gość, przystąpił do śmiałych zalotów. I mimo, że od kilku lat był w partnerskim związku z dr hab. Pawłem Leszkowiczem (UAM; formalny ślub w UK, maj 2014) i doskonale wiedział, iż jestem hetero (znaliśmy się wiele lat!), to cel owych umizgów był wyłącznie jeden – puknąć na boku świeże mięsko. Przygodę tę jak i podstarzałego obłudnego-wesołka wspominam z niemałą abominacją. Traktuję to jako małą krucjatę w walce z lewacką arogancją i kulturowym marksizmem dążącym m. in. do zniszczenia podstaw naszej cywilizacji, zerwania rodzinnych więzi i tradycji. I tak właśnie wyglądała GOŚĆ-INNOŚĆ GOŚCIA-INNEGO w klitce dra Kitlińskiego. PS. A poza tym: „Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość (to’ebah). Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli (jumatu demehem bam - dosłownie: „krew ich spadnie na nich samych”) (Kpł 20,13). Amen! PPS: Poniżej kolejny przykład „wielkiego szacunku” pana doktora do INNYCH (tu konkretnie do śp. prezydenta L. Kaczyńskiego). Tekst wprawdzie zniknął z sieci, ale nie do końca: ***s://***dropbox.com/s/0x7vsrskk3ca6nf/KITLI%C5%83SKI%20TOMASZ%20-%20Kicz%20bogoojczy%C5%BAniany%20i%20przedsmak%20wodzostwa.pdf?dl=0
Dzięki za przeklejanie tej informacji. Kiedyś już widziałem analogiczny Pański komentarz na temat tej osoby i wpłynął mocno na moje postrzeganie. Swoją drogą sam Pasolini skończył tak marnie jak degeneracja, którą szerzył - życie dopisało parszywy epilog jego parszywego życiorysu.
Dzięki za przeklejanie tej informacji. Kiedyś już widziałem analogiczny Pański komentarz na temat tej osoby i wpłynął mocno na moje postrzeganie. Swoją drogą sam Pasolini skończył tak marnie jak degeneracja, którą szerzył - życie dopisało parszywy epilog jego parszywego życiorysu. rozwiń
Avatar
stop dewiacjom / 30 sierpnia 2019 o 22:33
+8
kolejne wcielenie utopijnej poczwary? - byli stalinowscy "oswoboditiele", lewaccy wyzwoliciele? BYLI!  Był robotnik ciemiężony przez kapitalistę, chłop niszczony przez kułaka, teraz mamy homoseksualistę ciemiężonego przez homofoba. Marksizm wiecznie żywy?
Avatar
sam / 30 sierpnia 2019 o 20:50
+7
to może być Lewicy najgorszy wynik w kraju
Avatar
pytanie / 30 sierpnia 2019 o 20:46
+6
Kto jest KTO? można ponumerować?
Avatar
abwera / 30 sierpnia 2019 o 20:32
+6
Jak patrzę na twarze tych ludzi odnoszę wrażenie, że 3/4 nie wie po co pozuje do tego zdjęcia
Avatar
GOŚĆ INNY / 30 sierpnia 2019 o 22:42
+5
Zanim zagłosujecie Państwo na LEWICĘ a zwłaszcza na habilitowanego doktora Tomasza Kitlińskiego, który po raz n-ty próbuje się dopchać do konfitur plotąc lewackie androny o GOŚĆ-INNOŚCI, publikuję krótkie wspomnienie tytułem promocji…Otóż razu pewnego całkiem niewiele brakowało a na własnej d…e przekonałbym się, na czym polega gość-inność w wykonaniu doktora Tomka…Pan wykładowca z Wydziału Filozofii UMCS zaprosił mnie był raz do siebie na chatę przy bocznej Herberta, gdzie taktownie poczęstował mnie najpierw czerwonym winem, a po chwili włączył obrzydliwy, pełen ohydztw film Pasoliniego pt. 'Salo, czyli 120 dni Sodomy' i porzuciwszy tradycyjne konwenanse w relacji gospodarz-gość, przystąpił do śmiałych zalotów. I mimo, że od kilku lat był w partnerskim związku z dr hab. Pawłem Leszkowiczem (UAM; formalny ślub w UK, maj 2014) i doskonale wiedział, iż jestem hetero (znaliśmy się wiele lat!), to cel owych umizgów był wyłącznie jeden – puknąć na boku świeże mięsko. Przygodę tę jak i podstarzałego obłudnego-wesołka wspominam z niemałą abominacją. Traktuję to jako małą krucjatę w walce z lewacką arogancją i kulturowym marksizmem dążącym m. in. do zniszczenia podstaw naszej cywilizacji, zerwania rodzinnych więzi i tradycji. I tak właśnie wyglądała GOŚĆ-INNOŚĆ GOŚCIA-INNEGO w klitce dra Kitlińskiego. PS. A poza tym: „Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość (to’ebah). Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli (jumatu demehem bam - dosłownie: „krew ich spadnie na nich samych”) (Kpł 20,13). Amen! PPS: Poniżej kolejny przykład „wielkiego szacunku” pana doktora do INNYCH (tu konkretnie do śp. prezydenta L. Kaczyńskiego). Tekst wprawdzie zniknął z sieci, ale nie do końca: ***s://***dropbox.com/s/0x7vsrskk3ca6nf/KITLI%C5%83SKI%20TOMASZ%20-%20Kicz%20bogoojczy%C5%BAniany%20i%20przedsmak%20wodzostwa.pdf?dl=0 
Zanim zagłosujecie Państwo na LEWICĘ a zwłaszcza na habilitowanego doktora Tomasza Kitlińskiego, który po raz n-ty próbuje się dopchać do konfitur plotąc lewackie androny o GOŚĆ-INNOŚCI, publikuję krótkie wspomnienie tytułem promocji…Otóż razu pewnego całkiem niewiele brakowało a na własnej d…e przekonałbym się, na czym polega gość-inność w wykonaniu doktora Tomka…Pan wykładowca z Wydziału Filozofii UMCS zaprosił mnie był raz do siebie na chatę przy bocznej Herberta, gdzie taktownie poczęstował mnie najpierw czerwonym winem, a po chwili włąc... rozwiń
Avatar
Gość / 30 sierpnia 2019 o 20:25
+5
Mając w pamięci przerażające skutki totalitaryzmow XX wieku opierających się na marksizmie, WSZYSTKIE PARTIE NAWIAZUJACE DO TEJ DOKTRYNY POWiNNY ZOSTAC ZDELEGALIZOEANE
Avatar
Gość / 31 sierpnia 2019 o 09:43
+4
Czemu kobiety siedzą a mężczyźni stoją? (Sorry że oceniam płeć lewicy po wyglądzie). Gdzie są zachowane parytety? 50% kobiet i mężczyzn i innych 60 płci na krzesła.
Avatar
Gość / 30 sierpnia 2019 o 22:28
+4
Wiosna jeszcze istnieje?
Avatar
Lista / 30 sierpnia 2019 o 20:45
+4
Kpina lista.
Avatar
KPZR na rzecz PZPR / 6 września 2019 o 11:19
+1
Czy "moskiewska pożyczka" już rozliczona ? Moskiewska pożyczka - wikipedia ?
Avatar
bonusbgc / 2 września 2019 o 12:10
+1
Ta jedna Pani napisała prawdę - czyste powietrze :) no tak tylko to nam zostaje w portfelu jak opłacamy ich stołki. Pozdro 600
Avatar
Gość / 31 sierpnia 2019 o 14:26
-9
Miałem głosować na SLD i to na Czerniaka ,choć ten to rasowy wazeliniarz,ale w połączeniu z pedałami i lesbami no to się nie da połączyć i przetrawić!!! Niestety wolę już oszustów niż taki skład pod nazwą lewica,bo to z lewicą nie ma nic wspólnego!!
Avatar
Gość / 31 sierpnia 2019 o 09:43
+4
Czemu kobiety siedzą a mężczyźni stoją? (Sorry że oceniam płeć lewicy po wyglądzie). Gdzie są zachowane parytety? 50% kobiet i mężczyzn i innych 60 płci na krzesła.
Avatar
marksisci / 31 sierpnia 2019 o 08:31
-1
marksisci wszystkich partii łączcie się! SLD=PO=PIS=UW=Razem=Wiosna=PSL= .... (tu wpisz dowolnych folksdojczy, lub zydohamerykanskie marionetki) = to wszystko noga tego samego zydoglobalisty NWO
Avatar
tomek / 31 sierpnia 2019 o 08:05
-3
Magdalena Długosz to ta Magdalena Długosz która walczyła o Górki Czechowskie ? czy tylko zbieżność nazwisk ? bo szukam kandydata na którego by zagłosować ...............
Avatar
Gość / 31 sierpnia 2019 o 04:13
-1
Paszli wy towarzysze do diabla i nigdy nie chcemy was slyszec a tym bardziej widziec.
Avatar
GOŚĆ INNY / 31 sierpnia 2019 o 01:22
+1
Proszę bardzo. Z dalekiej zagranicy niestety niewiele mogę, tylko mówić PRAWDĘ. Faktem jest, że atak kulturowego marksizmu wraz ze swoją represywną tolerancją i permisywizmem się zaostrza, a zatem jesteśmy na wojnie i nie powinniśmy być bierni. Ukłony doczepiam.
Avatar
toilet paper / 31 sierpnia 2019 o 00:56
-5
nareszcie was komuchów, Polacy, przegonili, mam nadzieję, na zawsze.Panoszyliście się w sejmie przez 70 lat. Jesteście tzw. "dobroczyńcami na nasz, podatników, koszt", a sami zawsze chapiecie ile wlezie.Byle dobrać się do koryta. Teraz, szanowna żydokomuno, do pośredniaka, szukać pracy, którą nam obiecywaliście przez 25 lat. Po następnych wyborach komuchy z sld czyli pzpr, oraz psl=zsl ,tudzież niejakie razem wpadną w czarną dziurę i ślad po nich zaginie. Skończą się wreszcie frazesy i komunały przez nich głoszone! Swoje mądrości, komuchy, opublikujcie na papierze toaletowym, może ktoś cierpiący na zatwardzenie, je przeczyta!
nareszcie was komuchów, Polacy, przegonili, mam nadzieję, na zawsze.Panoszyliście się w sejmie przez 70 lat. Jesteście tzw. "dobroczyńcami na nasz, podatników, koszt", a sami zawsze chapiecie ile wlezie.Byle dobrać się do koryta. Teraz, szanowna żydokomuno, do pośredniaka, szukać pracy, którą nam obiecywaliście przez 25 lat. Po następnych wyborach komuchy z sld czyli pzpr, oraz psl=zsl ,tudzież niejakie razem wpadną w czarną dziurę i ślad po nich zaginie. Skończą się wreszcie frazesy i komunały przez nich głoszone! Swoje mądroś... rozwiń
Avatar
Tom / 31 sierpnia 2019 o 00:08
+8
Zanim zagłosujecie Państwo na LEWICĘ a zwłaszcza na habilitowanego doktora Tomasza Kitlińskiego, który po raz n-ty próbuje się dopchać do konfitur plotąc lewackie androny o GOŚĆ-INNOŚCI, publikuję krótkie wspomnienie tytułem promocji…Otóż razu pewnego całkiem niewiele brakowało a na własnej d…e przekonałbym się, na czym polega gość-inność w wykonaniu doktora Tomka…Pan wykładowca z Wydziału Filozofii UMCS zaprosił mnie był raz do siebie na chatę przy bocznej Herberta, gdzie taktownie poczęstował mnie najpierw czerwonym winem, a po chwili włączył obrzydliwy, pełen ohydztw film Pasoliniego pt. 'Salo, czyli 120 dni Sodomy' i porzuciwszy tradycyjne konwenanse w relacji gospodarz-gość, przystąpił do śmiałych zalotów. I mimo, że od kilku lat był w partnerskim związku z dr hab. Pawłem Leszkowiczem (UAM; formalny ślub w UK, maj 2014) i doskonale wiedział, iż jestem hetero (znaliśmy się wiele lat!), to cel owych umizgów był wyłącznie jeden – puknąć na boku świeże mięsko. Przygodę tę jak i podstarzałego obłudnego-wesołka wspominam z niemałą abominacją. Traktuję to jako małą krucjatę w walce z lewacką arogancją i kulturowym marksizmem dążącym m. in. do zniszczenia podstaw naszej cywilizacji, zerwania rodzinnych więzi i tradycji. I tak właśnie wyglądała GOŚĆ-INNOŚĆ GOŚCIA-INNEGO w klitce dra Kitlińskiego. PS. A poza tym: „Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość (to’ebah). Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli (jumatu demehem bam - dosłownie: „krew ich spadnie na nich samych”) (Kpł 20,13). Amen! PPS: Poniżej kolejny przykład „wielkiego szacunku” pana doktora do INNYCH (tu konkretnie do śp. prezydenta L. Kaczyńskiego). Tekst wprawdzie zniknął z sieci, ale nie do końca: ***s://***dropbox.com/s/0x7vsrskk3ca6nf/KITLI%C5%83SKI%20TOMASZ%20-%20Kicz%20bogoojczy%C5%BAniany%20i%20przedsmak%20wodzostwa.pdf?dl=0
Dzięki za przeklejanie tej informacji. Kiedyś już widziałem analogiczny Pański komentarz na temat tej osoby i wpłynął mocno na moje postrzeganie. Swoją drogą sam Pasolini skończył tak marnie jak degeneracja, którą szerzył - życie dopisało parszywy epilog jego parszywego życiorysu.
Dzięki za przeklejanie tej informacji. Kiedyś już widziałem analogiczny Pański komentarz na temat tej osoby i wpłynął mocno na moje postrzeganie. Swoją drogą sam Pasolini skończył tak marnie jak degeneracja, którą szerzył - życie dopisało parszywy epilog jego parszywego życiorysu. rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 28

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Palił oponę na działce, zauważyli to policjanci

Palił oponę na działce, zauważyli to policjanci 0 0

Wczoraj policjanci hrubieszowskiej drogówki zauważyli kłęby czarnego dymu piętrzące się nad jedną z posesji. Jak się okazało na podwórku 54-letniego mieszkańca gminy Werbkowice blisko zabudowań paliła się opona z ciągnika rolniczego

Wandzin: Volvo zjechało na przeciwny pas i uderzyło czołowo w ciężarówkę

Wandzin: Volvo zjechało na przeciwny pas i uderzyło czołowo w ciężarówkę 0 0

Kierowca volvo został ranny w wypadku w miejscowości Wandzin między Lublinem a Lubartowem. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu

Młody kierowca szalał w BMW na al. Solidarności. Nie wiedział kogo wyprzedza [wideo]
film

Młody kierowca szalał w BMW na al. Solidarności. Nie wiedział kogo wyprzedza [wideo] 0 1

1000 złotych mandatu i 16 punktów karnych to dorobek 23-letniego kierowcy bmw.

Prezydent Andrzej Duda z wizytą w Lublinie

Prezydent Andrzej Duda z wizytą w Lublinie 0 6

Prezydent Andrzej Duda pojawi się w środę w Lublinie

World Cleanup Day Lublin. Zapraszają chętnych do pomocy w zbieraniu śmieci

World Cleanup Day Lublin. Zapraszają chętnych do pomocy w zbieraniu śmieci 0 1

Poświęcą swój wolny czas w weekend, żeby pozbierać śmieci w Lesie Dębówka. Grupa Posprzątajmy Lublin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w akcji wspólnego sprzątania „World Cleanup Day Lublin”

Lubelskie: 17-latek zabił swojego ojca. Stanął w obronie matki

Lubelskie: 17-latek zabił swojego ojca. Stanął w obronie matki 4 6

17-letni Michał P. z Międzyrzeca Podlaskiego usłyszał zarzut zabójstwa swojego ojca Marcina P. Do tej tragedii doszło pod koniec sierpnia.

Sofia Ennaoui z AZS UMCS Lublin nie pojedzie na Mistrzostwa Świata. Kontuzja przez noszenie karabinu

Sofia Ennaoui z AZS UMCS Lublin nie pojedzie na Mistrzostwa Świata. Kontuzja przez noszenie karabinu 6 7

Jedna z medalowych nadziei polskiej lekkoatletyki – Sofia Ennaoui z AZS UMCS Lublin – nie wystąpi na zbliżających się Mistrzostwach Świata w Katarze. Zawodniczka nabawiła się kontuzji jeszcze w ubiegłym roku podczas... przeszkolenia wojskowego.

Kierowcę BMW zdenerwowała dziewczyna. Wjechał na chodnik i dachował

Kierowcę BMW zdenerwowała dziewczyna. Wjechał na chodnik i dachował 2 4

26-latek wjechał na chodnik i dachował w przydrożnym rowie. Policjantom tłumaczył, że zdenerwowała go partnerka

Górnik Łęczna znów gra z charakterem

Górnik Łęczna znów gra z charakterem 0 2

W niedzielę Górnik Łęczna pokonał na wyjeździe Znicz Pruszków 2:1 kolejny raz odwracając losy spotkania. Tym samym „zielono-czarni” mają już na koncie cztery zwycięstwa z rzędu i zajmują obecnie drugie miejsce w tabeli

Policjant zwolniony za jazdę po pijanemu. Twierdzi, że jest związkowcem, więc nie mógł być wydalony ze służby

Policjant zwolniony za jazdę po pijanemu. Twierdzi, że jest związkowcem, więc nie mógł być wydalony ze służby 24 10

Lubelski sąd ponownie zajmie się skargą policjanta podważającego decyzję o zwolnieniu go z pracy za jazdę po pijanemu.

Pijana matka wiozła samochodem córeczkę. Nie zapięła jej w foteliku

Pijana matka wiozła samochodem córeczkę. Nie zapięła jej w foteliku 0 0

Prawie 1,5 promila alkoholu miała 42-latka, która wiozła samochodem swoją 3-letnią córkę. Pijana matka została zatrzymana przez policjantów wczoraj w Biłgoraju. Dziecko spało w foteliku bez zapiętych pasów bezpieczeństwa

Międzynarodowy sukces lubelskiego chóru La Musica

Międzynarodowy sukces lubelskiego chóru La Musica 0 1

Chór otrzymał dwa Złote Dyplomy podczas IX. Międzynarodowego Festiwalu i Konkursu Chóralnego w Hiszpanii.

Urzędnicy nie widzą potrzeby butelkomatu w mieście

Urzędnicy nie widzą potrzeby butelkomatu w mieście 0 4

Ani prezydent, ani Rada Miasta nie widzą potrzeby pozyskania automatu na plastikowe butelki. W petycji apelował o to mieszkaniec Białej Podlaskiej.

Noc Księgarń w Lublinie i Zamościu. Wśród gości m.in. Pablopavo
20 września 2019, 18:30

Noc Księgarń w Lublinie i Zamościu. Wśród gości m.in. Pablopavo 0 0

Już 20 września w całym kraju rozpocznie się Noc Księgarń, akcja podobna w swym charakterze do Nocy Muzeów i Bibliotek. W inicjatywę włączają się również księgarnie z Lublina i Zamościa. Na czytelników będzie tego wieczora czekać moc atrakcji, m.in. spotkania z interesującymi gośćmi. Do Lublina przyjedzie Pablopavo, wokalista, który wydał znakomicie przyjętą książkę "Mikrotyki".

Jakie podwyżki planuje prezydent Lublina? Droższe ma być parkowanie, ale nie tylko

Jakie podwyżki planuje prezydent Lublina? Droższe ma być parkowanie, ale nie tylko 3 36

Ratusz chce podnieść opłaty za postój w Strefie Płatnego Parkowania, a kara za brak biletu może tu wzrosnąć z 50 do 150 zł. W górę mają pójść stawki podatku od nieruchomości, zamrożone mają być za to ceny biletów komunikacji miejskiej. Prezydent Lublina ujawnił już swoje propozycje cenowe na przyszły rok.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!