Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Praca

9 grudnia 2019 r.
15:12

Piekarnia w Rossoszu szuka pracownika do pieczenia chleba

Autor: Zdjęcie autora eb
0 18 A A

Piekarnia w Rossoszu w powiecie bialskim uratowana, ale nowy właściciel poszukuje piekarza.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– Piekarnia działa, piecze chleb i to cieszy mieszkańców – mówi nam jeden z mieszkańców, który na Facebooku prowadzi stronę "Ratujmy piekarnię w Rossoszu". Kilka miesięcy temu nad piekarnią stało widmo zakończenia działalności. Miała pójść pod młotek, bo w likwidacji była cała gminna spółdzielnia Samopomoc Chłopska. Przesądziły o tym względy ekonomiczne. Jednak biznes odkupił Artur Zaboklicki, który prowadzi w Rossoszu skup i sprzedaż złomu. – Sama piekarnia przynosi nieduży, ale jednak zysk. W jej obronie stoją po prostu ludzie, którzy chcą żeby piekarnia w dalszym ciągu działała, ponieważ robi fantastyczne wyroby – podkreśla autor strony.

Obecnie piekarnia szuka piekarza do produkcji pieczywa. Chodzi o uzupełnienie załogi. Więcej informacji można uzyskać na miejscu w Rossoszu. – Ludzie nie wyobrażali sobie, że może zabraknąć piekarni. Po ten chleb ustawiają się kolejki. W południe już go nie ma – mówią mieszkańcy gminy. Nowy właściciel planuje remont budynku, w którym wypieka pieczywo.

e-Wydanie

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Ja / 9 grudnia 2019 o 20:13
+5
kolega pracuje w wykończeniach i ma 190 zł dniówki co miesięcznie daje około 4200 zł . Drugi kolega pracuje w straży granicznej i mówił że też wyciąga ponad 4000 zł . To taki piekarz podejrzewam że za mniej niż 4500 zł nie będzie pracował.
Avatar
filiś / 9 grudnia 2019 o 19:07
+4
Piekarzu. Na Zachodzie nie pozwolą ci nawet tygodnia siedzieć na bezrobociu. Od razu skierują doroboty. To w Polsce o najniższym wskaźniku bezrobocia można siedzieć na nbezrobotnym ponad rok, a jak coś zaoferują to za najniższą krajową. I tak jakiegoś jelenia znajdą do tej piekarni. Chociaż obecnie, by pracować zagranicą nie trzeba znać języka. Tyle, że 1200€ na rękę piekarzowi w Niemczech to bida z nędzą.
Avatar
Piekarz / 9 grudnia 2019 o 17:12
+3
4500 zł na czysto z umową i pracuję w  tej piekarni. Dojadę z Białej .
Avatar
Polak z Belgii / 9 grudnia 2019 o 15:52
+3
Pracuję w Belgii mam 1900 euro miesiecznie netto co daje prawie 8.000 zł . Za 5.000 zł mógłbym wrócić i zaryzykować pracę w tej piekarnii . Oczywiscie umowa o pracę a nie jakieś śmieszne umowy zlecenia . W tym 26 dni płatnego urlopu i 4 dni urlopu na żądanie , które mogę wziąść w każdej chwili nawet 5 min. przed rozpoczęciem pracy , dzwoniąc do pracodawcy . 
Avatar
Gość / 9 grudnia 2019 o 15:27
+3
Jak da minimum 4000 zł netto (na rękę ) i umowę na czas nieokreślony to możemy zacząć rozmowy odnośnie pracy . Za mniej nawet palcem nie kiwnę. Dziękuję Pozdrawiam !!!
Avatar
Bułecka / 9 grudnia 2019 o 15:41
+2
Co wyscie szaleju najedli? Piekarza za marne 4000zł to możecie znajść ale w marzeniach.Dobry piekarz to zarabia powyżej 6000zł. Życzę powodzenia wposzukiwaniu.
Avatar
FEFE / 9 grudnia 2019 o 15:36
+2
Jestem piekarzem z 15 letnim strazem obecnie w Anglii jeśli dostane 4 tys na rękę i umowę na stałe to zaraz wracam .
Avatar
ZUS nie zachęca być uczciwym / 13 grudnia 2019 o 18:11
+1
Jestem właścicielem piekarni mój główny piekarz zarabia na rękę około 5500 zł . Zatrudniam go na najniższą krajową ok 1650 zł na rekę. Tyle przelewam mu na konto a resztę 3850 zł  daję jak to mówią pod stołem w kopercie . Chodzi o to aby zapłacić jak najmniejszy podatek. Jestem zadowolony bo mam dobrego piekarza i mój pracownik też jest zadowolony bo zarabia 5500 zł na czysto. Zwykłym pracownikom pomocnikom płacę około 3500 zł na czysto. Za mniej jak 3500 zł nie chcą pracować bo to ciężka praca i w porach nocnych .
 Przez takie wypłaty "pod stołem" na starość emeryturę najniższą krajową będzie miał człowiek. Co prawda gdy ZUS wyliczył mi emeryturę zarabiając 3 000 na rękę to moja żona śmiała się że ona zarabiając dwa razy tyle co ja będzie miała też dwa razy wyższą emeryturę od mojej i się rozczarowała. ZUS dał jej wyliczenie że zarabiając dwa razy więcej niż ja będzie miała emeryturę o jakieś 400 zł wyższą od mojej.
 Przez takie wypłaty "pod stołem" na starość emeryturę najniższą krajową będzie miał człowiek. Co prawda gdy ZUS wyliczył mi emeryturę zarabiając 3 000 na rękę to moja żona śmiała się że ona zarabiając dwa razy tyle co ja będzie miała też dwa razy wyższą emeryturę od mojej i się rozczarowała. ZUS dał jej wyliczenie że zarabiając dwa razy więcej niż ja będzie miała emeryturę o jakieś 400 zł wyższą od mojej. rozwiń
Avatar
Właściciel piekarni / 9 grudnia 2019 o 20:58
+1
Jestem właścicielem piekarni mój główny piekarz zarabia na rękę około 5500 zł . Zatrudniam go na najniższą krajową ok 1650 zł na rekę. Tyle przelewam mu na konto a resztę 3850 zł daję jak to mówią pod stołem w kopercie . Chodzi o to aby zapłacić jak najmniejszy podatek. Jestem zadowolony bo mam dobrego piekarza i mój pracownik też jest zadowolony bo zarabia 5500 zł na czysto. Zwykłym pracownikom pomocnikom płacę około 3500 zł na czysto. Za mniej jak 3500 zł nie chcą pracować bo to ciężka praca i w porach nocnych .
Avatar
Kukuryku .... / 9 grudnia 2019 o 20:41
+1
Zwykły robol bez szkoły  na budowie czy wykończeniach zarabia 4,000 zł i więcej to piekarz na bank za mniej jak 5,000 zł nie będzie chciał pracować. Teraz już nawet robole na budowach mają umowy na czas nieokreslony . Nie te czasy , że ludzie za grosze pracowali na jakieś śmieszne umowy . 
Avatar
trokk7 / 14 stycznia 2020 o 13:26
0
Witam, polecam tę stronę - ******favore.pl/ Można tutaj dodać zapytanie/zlecenie i na przykład osoby zainteresowane współpracą odezwą się na adres e-mail, z drugiej strony można rónież wypromować firmę. Portal jest ogólnie płatny, ale pierwsze ogłoszenie można dodać bez jakichkolwiek opłat
Avatar
ZUS nie zachęca być uczciwym / 13 grudnia 2019 o 18:11
+1
Jestem właścicielem piekarni mój główny piekarz zarabia na rękę około 5500 zł . Zatrudniam go na najniższą krajową ok 1650 zł na rekę. Tyle przelewam mu na konto a resztę 3850 zł  daję jak to mówią pod stołem w kopercie . Chodzi o to aby zapłacić jak najmniejszy podatek. Jestem zadowolony bo mam dobrego piekarza i mój pracownik też jest zadowolony bo zarabia 5500 zł na czysto. Zwykłym pracownikom pomocnikom płacę około 3500 zł na czysto. Za mniej jak 3500 zł nie chcą pracować bo to ciężka praca i w porach nocnych .
 Przez takie wypłaty "pod stołem" na starość emeryturę najniższą krajową będzie miał człowiek. Co prawda gdy ZUS wyliczył mi emeryturę zarabiając 3 000 na rękę to moja żona śmiała się że ona zarabiając dwa razy tyle co ja będzie miała też dwa razy wyższą emeryturę od mojej i się rozczarowała. ZUS dał jej wyliczenie że zarabiając dwa razy więcej niż ja będzie miała emeryturę o jakieś 400 zł wyższą od mojej.
 Przez takie wypłaty "pod stołem" na starość emeryturę najniższą krajową będzie miał człowiek. Co prawda gdy ZUS wyliczył mi emeryturę zarabiając 3 000 na rękę to moja żona śmiała się że ona zarabiając dwa razy tyle co ja będzie miała też dwa razy wyższą emeryturę od mojej i się rozczarowała. ZUS dał jej wyliczenie że zarabiając dwa razy więcej niż ja będzie miała emeryturę o jakieś 400 zł wyższą od mojej. rozwiń
Avatar
Gość / 10 grudnia 2019 o 02:11
-3
Niech już będzie moja strata. Za 4500 mógłbym pracować w tej piekarni. Ale sobota i niedziela wolne.
Avatar
Właściciel piekarni / 9 grudnia 2019 o 20:58
+1
Jestem właścicielem piekarni mój główny piekarz zarabia na rękę około 5500 zł . Zatrudniam go na najniższą krajową ok 1650 zł na rekę. Tyle przelewam mu na konto a resztę 3850 zł daję jak to mówią pod stołem w kopercie . Chodzi o to aby zapłacić jak najmniejszy podatek. Jestem zadowolony bo mam dobrego piekarza i mój pracownik też jest zadowolony bo zarabia 5500 zł na czysto. Zwykłym pracownikom pomocnikom płacę około 3500 zł na czysto. Za mniej jak 3500 zł nie chcą pracować bo to ciężka praca i w porach nocnych .
Avatar
Kukuryku .... / 9 grudnia 2019 o 20:41
+1
Zwykły robol bez szkoły  na budowie czy wykończeniach zarabia 4,000 zł i więcej to piekarz na bank za mniej jak 5,000 zł nie będzie chciał pracować. Teraz już nawet robole na budowach mają umowy na czas nieokreslony . Nie te czasy , że ludzie za grosze pracowali na jakieś śmieszne umowy . 
Avatar
Słoik Warszawski / 9 grudnia 2019 o 20:19
+1
Jestem piekarzem . Pochodzę z okolic Białej Podlaskiej . Pracuję z zawodzie piekarza , cukiernika w okolicach Warszawy . Mam pensję w granicach 6300-6800 zł. (netto ) . W okolicach Warszawy pensje są wieksze ale myslę , że za mniej jak 5000 zł nie znajdą piekarza do tej piekarni. Piszę tu o piekarzu z wykształcenia a nie o jakimś samouku .
Avatar
Ja / 9 grudnia 2019 o 20:13
+5
kolega pracuje w wykończeniach i ma 190 zł dniówki co miesięcznie daje około 4200 zł . Drugi kolega pracuje w straży granicznej i mówił że też wyciąga ponad 4000 zł . To taki piekarz podejrzewam że za mniej niż 4500 zł nie będzie pracował.
Avatar
e2 / 9 grudnia 2019 o 20:00
+1
Chyba tutaj za dużo ludzi otumanionych propagandą telewizyjną . "j ak kobiety na kasie w Biedronce wyciągają 3500 zł netto."  Pokaż mi palcem ten sklep  w którym tyle netto zarabia się przy kasie.
Avatar
weronka / 9 grudnia 2019 o 19:51
-1
wszędzie myślą że ludzie za darmo bedą pracować,tak jest u biznesmenów z bozej łaski
Avatar
Pracodawca / 9 grudnia 2019 o 19:34
0
Ha ha ha ha 4000 zł netto dla piekarza ???? Jak kobiety na kasie w Biedronce wyciągają 3500 zł netto. Pielęgniarki ponad 3500 zł ....... to piekarz na dzień dobry powinien dostać 5000-6000 zł netto . Przecież to fachowiec i praca nocna. Podejrzewam że żaden piekarz z zawodu nie zechce pracować za mniej jak 5000 zł netto.