Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

3 sierpnia 2011 r.
17:23
Edytuj ten wpis

Agresywny pies straszył rodzinę. Weterynarz nie miał czasu

0 14 A A
Agresywny pies straszył rodzinę (sxc.hu)
Agresywny pies straszył rodzinę (sxc.hu)

Nasza Czytelniczka musiała czekać prawie trzy tygodnie, aż ktoś odbierze bezpańskiego psa, którego znalazła. Urzędnicy podpowiadają, że mogła zawieźć go do schroniska na własną rękę.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Czworonogiem opiekowała się tymczasowo mieszkanka Paulinowa (gm. Nałęczów). – Trzy tygodnie temu błąkała się w okolicy suka. Ktoś ją najprawdopodobniej wyrzucił i przywiązał, bo miała ranę na szyi – opowiada nasza Czytelniczka.

– Była słaba i zabiedzona, więc daliśmy jej jeść. Po moi telefonie do Urzędu Gminy, przyszedł pan ze Straży Miejskiej, zrobił zdjęcia i nic się nie dzieje w tej sprawie – relacjonuje.

Kobieta ma w domu dwa psy. Kiedy one szczekały, suka robiła się agresywna. – Raz próbowała też rzucić się na jedno z moich wnucząt – niepokoi się nasza Czytelniczka.

W tej sprawie interweniowaliśmy w nałęczowskiej Straży Miejskiej w ub. piątek. Usłyszeliśmy, że weterynarz miał odłowić psa dzień wcześniej. – Ale wyjaśnił, że miał inne obowiązki. Powiedział, że w poniedziałek się tym zajmie – zapewniał Marek Toporowski, komendant Straży Miejskiej w Nałęczowie.

Ale również tego dnia weterynarz nie przyjechał do naszej Czytelniczki. Skontaktował się z nią telefonicznie i powiedział, że nie ma czasu. Następnego dnia komendant Straży Miejskiej znowu poprosił weterynarza, żeby zabrał psa. To poskutkowało i przedwczoraj czworonóg został wywieziony do schroniska.

Czy odławianie bezpańskich czworonogów w Nałęczowie zawsze trwa tak długo?

– Mamy problem z tym, żeby w ogóle zdobyć możliwość odłowienia psa – wyjaśnia Artur Rumiński, zastępca burmistrza Nałęczowa.

– Nie mamy na naszym terenie schroniska, a inne obsługują w pierwszej kolejności te gminy, z którymi mają podpisane umowy. Może dla niektórych osób trzy tygodnie to długi okres, ale pracownik, który tym się zajmuje poświęcił wiele godzin, żeby pies mógł być w ogóle odłowiony.

Jego zdaniem, jeśli naszej Czytelniczce zależało na szybkim oddaniu psa, to nie musiała czekać aż odbierze go weterynarz. – Taka osoba mogłaby sama zwieźć psa do schroniska – uważa Artur Rumiński.

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Jerzy Lenartowicz / 17 października 2011 o 17:48
0
Polska Zjednoczona Partia Robotnicza moją ukochaną partią komunistyczną!

Nigdy nie wstydziłem się mojej przynależności do PZPR.

PZPR jestem bardzo wdzięczny.

Członkiem mojej ukochanej partii PZPR byłem przez 18 lat.

Do PZPR wstąpiłem w dniu 22 lipca 1972 roku i byłem jej członkiem do samego końca, czyli smutnego 1990 roku.

PZPR miała dla członków świetny program mieszkaniowy.

Od PZPR-u dostałem darmowe mieszkanie bez kolejki.

Po prostu wiedziałem jak się w życiu dobrze ustawić.

Nieudacznicy potrafią mi tylko zazdrościć.

Jestem dumny, że byłem w PZPR!

Jestem przewodniczącym Puławskiego Klubu Trybuny Ludu.

Na forum Klubu popularyzuję moje lewicowe i komunistyczne poglądy!

Służę wiernie komunistycznej sprawie jak prawdziwy komunista!

Jerzy Lenartowicz

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Tel. 609 146 746

Mail: majulena@wp.pl
Polska Zjednoczona Partia Robotnicza moją ukochaną partią komunistyczną!

Nigdy nie wstydziłem się mojej przynależności do PZPR.

PZPR jestem bardzo wdzięczny.

Członkiem mojej ukochanej partii PZPR byłem przez 18 lat.

Do PZPR wstąpiłem w dniu 22 lipca 1972 roku i byłem jej członkiem do samego końca, czyli smutnego 1990 roku.

PZPR miała dla członków świetny program mieszkaniowy.

Od PZPR-u dostałem darmowe mieszkanie bez kolejki.

Po prostu wiedziałem j... rozwiń
Avatar
mk / 7 października 2011 o 18:48
0
JERZY LENARTOWICZ & MAŁGORZATA GÓRSKA- LENARTOWICZ z PUŁAW

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata
Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi
współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana
Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro
Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem
społecznym w tym biurze jest pani Małgorzata Górska
Lenartowicz.

Małgorzata Górska Lenartowicz, Jerzy Lenartowicz oraz Józef
Sidoruk są to osoby które w latach 1990-2010 zajmowały sie
kierowaniem zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa ta w latach
1990-2010 sfałszowała od 50 tys do 100 tys podpisów na listach
różnych komitetów wyborczych. Fałszowano podpisy zarówno dla
komitetów ze skrajnej lewicy i skrajnej prawicy. Przestępcy
czerpali z tego tytułu korzysci materialne.

W mieszkaniu tych osób policja przeprowadziła rewizję w
poszukiwaniu dowodów na przestępczą działalnosć w latach
1990-2010 związaną z wykradaniem danych osobowych oraz
komercyjnym fałszowaniem podpisów dla różnych komitetów
wyborczych.

Mam nadzieję, że moja działalnosć pomoże w oczyszczeniu sceny
wyborczej z różnego typu szumowin społecznych i osób jakie dopusciły się przestępstw przeciwko wyborom oraz przeciwko Polskiemu Państwu.

Uprzejmie informuję, że Poseł Jarosław Żaczek od wrzesnia 2006 wielokrotnie informowany był o fakcie, że wobec Jego najbliżsych współpracowników policja i prokuratura prowadzi dochodzenie o czyny kryminalne. Posłowi Jarosławowi Żaczkowi fakt ten wcale nie przeszkadzał w tym aby osoby te prowadziły w Jego imieniu działalnosć pod szyldem Prawa i Sprawiedliwości.

A co na to partia która na swoje sztandary wypisała szczytne hasło "Prawo i Sprawiedliwosć"?
JERZY LENARTOWICZ & MAŁGORZATA GÓRSKA- LENARTOWICZ z PUŁAW

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata
Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi
współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana
Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro
Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem
s... rozwiń
Avatar
oscaraj / 10 sierpnia 2011 o 12:58
0
Wszystko co się tutaj pisze jest prawdą, ale komu to trzeba? Przecież koniec wszystkiego i wszystkich jest już blisko http://######/site/news048 a my ciągle wątpimy, sprzeczamy się, dyskutujemy...
Avatar
psinka / 6 sierpnia 2011 o 21:18
0
[quote name='klon' timestamp='1312463527' post='510804']
Nie rozumiem dlaczego to akurat weterynarz musi transportować zwierzę do schroniska. Co to za podejście?? Ja sobia znajdę psa a wy się martwcie - beztroska kobitka.
[/quote]
Właśnie,że niebeztroska .Włóczący się ,głodny pies jest zagrożeniem dla innych ludzi .Postawa tej Pani zasługuje na pochwałę za to opieszałość SM jest beztroską.
Avatar
ekolog / 6 sierpnia 2011 o 21:15
0
[quote name='m.ak.s' timestamp='1312472600' post='510851']
A gdzie w tym czasie byli ekolodzy ??
Mogli łańcuchami przywiązywać sie do drzew w Dolinie Rozpudy, a tu przez trzy tygodnie żaden się nie zainteresował sprawą żywego czworonoga ? Bo może ekologom trzeba zapłacić za ich społeczną działalność .....
[/quote]
Jak już to Rospudy nie myl ekologii z zoologią.
Avatar
luiza / 6 sierpnia 2011 o 14:48
0
Biedny pies ......jaki los mu przeznaczony ....
Avatar
jh / 4 sierpnia 2011 o 19:13
0
obcego agresywnego psa sama?
Heloł puknijcie się w beret.

To zadanie gminy.
Avatar
m.ak.s / 4 sierpnia 2011 o 17:43
0
A gdzie w tym czasie byli ekolodzy ??
Mogli łańcuchami przywiązywać sie do drzew w Dolinie Rozpudy, a tu przez trzy tygodnie żaden się nie zainteresował sprawą żywego czworonoga ? Bo może ekologom trzeba zapłacić za ich społeczną działalność .....
Avatar
edi / 4 sierpnia 2011 o 16:28
0
[quote name='polo' timestamp='1312466067' post='510821']
sam jestes gownojadem pies jest lepszy od ciebie
[/quote]
a po czym zboku go liżesz, że tak uważasz - lecz sie psyholu
Avatar
polo / 4 sierpnia 2011 o 15:54
0
sam jestes gownojadem pies jest lepszy od ciebie
Avatar
Jerzy Lenartowicz / 17 października 2011 o 17:48
0
Polska Zjednoczona Partia Robotnicza moją ukochaną partią komunistyczną!

Nigdy nie wstydziłem się mojej przynależności do PZPR.

PZPR jestem bardzo wdzięczny.

Członkiem mojej ukochanej partii PZPR byłem przez 18 lat.

Do PZPR wstąpiłem w dniu 22 lipca 1972 roku i byłem jej członkiem do samego końca, czyli smutnego 1990 roku.

PZPR miała dla członków świetny program mieszkaniowy.

Od PZPR-u dostałem darmowe mieszkanie bez kolejki.

Po prostu wiedziałem jak się w życiu dobrze ustawić.

Nieudacznicy potrafią mi tylko zazdrościć.

Jestem dumny, że byłem w PZPR!

Jestem przewodniczącym Puławskiego Klubu Trybuny Ludu.

Na forum Klubu popularyzuję moje lewicowe i komunistyczne poglądy!

Służę wiernie komunistycznej sprawie jak prawdziwy komunista!

Jerzy Lenartowicz

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Tel. 609 146 746

Mail: majulena@wp.pl
Polska Zjednoczona Partia Robotnicza moją ukochaną partią komunistyczną!

Nigdy nie wstydziłem się mojej przynależności do PZPR.

PZPR jestem bardzo wdzięczny.

Członkiem mojej ukochanej partii PZPR byłem przez 18 lat.

Do PZPR wstąpiłem w dniu 22 lipca 1972 roku i byłem jej członkiem do samego końca, czyli smutnego 1990 roku.

PZPR miała dla członków świetny program mieszkaniowy.

Od PZPR-u dostałem darmowe mieszkanie bez kolejki.

Po prostu wiedziałem j... rozwiń
Avatar
mk / 7 października 2011 o 18:48
0
JERZY LENARTOWICZ & MAŁGORZATA GÓRSKA- LENARTOWICZ z PUŁAW

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata
Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi
współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana
Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro
Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem
społecznym w tym biurze jest pani Małgorzata Górska
Lenartowicz.

Małgorzata Górska Lenartowicz, Jerzy Lenartowicz oraz Józef
Sidoruk są to osoby które w latach 1990-2010 zajmowały sie
kierowaniem zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa ta w latach
1990-2010 sfałszowała od 50 tys do 100 tys podpisów na listach
różnych komitetów wyborczych. Fałszowano podpisy zarówno dla
komitetów ze skrajnej lewicy i skrajnej prawicy. Przestępcy
czerpali z tego tytułu korzysci materialne.

W mieszkaniu tych osób policja przeprowadziła rewizję w
poszukiwaniu dowodów na przestępczą działalnosć w latach
1990-2010 związaną z wykradaniem danych osobowych oraz
komercyjnym fałszowaniem podpisów dla różnych komitetów
wyborczych.

Mam nadzieję, że moja działalnosć pomoże w oczyszczeniu sceny
wyborczej z różnego typu szumowin społecznych i osób jakie dopusciły się przestępstw przeciwko wyborom oraz przeciwko Polskiemu Państwu.

Uprzejmie informuję, że Poseł Jarosław Żaczek od wrzesnia 2006 wielokrotnie informowany był o fakcie, że wobec Jego najbliżsych współpracowników policja i prokuratura prowadzi dochodzenie o czyny kryminalne. Posłowi Jarosławowi Żaczkowi fakt ten wcale nie przeszkadzał w tym aby osoby te prowadziły w Jego imieniu działalnosć pod szyldem Prawa i Sprawiedliwości.

A co na to partia która na swoje sztandary wypisała szczytne hasło "Prawo i Sprawiedliwosć"?
JERZY LENARTOWICZ & MAŁGORZATA GÓRSKA- LENARTOWICZ z PUŁAW

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata
Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi
współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana
Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro
Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem
s... rozwiń
Avatar
oscaraj / 10 sierpnia 2011 o 12:58
0
Wszystko co się tutaj pisze jest prawdą, ale komu to trzeba? Przecież koniec wszystkiego i wszystkich jest już blisko http://######/site/news048 a my ciągle wątpimy, sprzeczamy się, dyskutujemy...
Avatar
psinka / 6 sierpnia 2011 o 21:18
0
[quote name='klon' timestamp='1312463527' post='510804']
Nie rozumiem dlaczego to akurat weterynarz musi transportować zwierzę do schroniska. Co to za podejście?? Ja sobia znajdę psa a wy się martwcie - beztroska kobitka.
[/quote]
Właśnie,że niebeztroska .Włóczący się ,głodny pies jest zagrożeniem dla innych ludzi .Postawa tej Pani zasługuje na pochwałę za to opieszałość SM jest beztroską.
Avatar
ekolog / 6 sierpnia 2011 o 21:15
0
[quote name='m.ak.s' timestamp='1312472600' post='510851']
A gdzie w tym czasie byli ekolodzy ??
Mogli łańcuchami przywiązywać sie do drzew w Dolinie Rozpudy, a tu przez trzy tygodnie żaden się nie zainteresował sprawą żywego czworonoga ? Bo może ekologom trzeba zapłacić za ich społeczną działalność .....
[/quote]
Jak już to Rospudy nie myl ekologii z zoologią.
Avatar
luiza / 6 sierpnia 2011 o 14:48
0
Biedny pies ......jaki los mu przeznaczony ....
Avatar
jh / 4 sierpnia 2011 o 19:13
0
obcego agresywnego psa sama?
Heloł puknijcie się w beret.

To zadanie gminy.
Avatar
m.ak.s / 4 sierpnia 2011 o 17:43
0
A gdzie w tym czasie byli ekolodzy ??
Mogli łańcuchami przywiązywać sie do drzew w Dolinie Rozpudy, a tu przez trzy tygodnie żaden się nie zainteresował sprawą żywego czworonoga ? Bo może ekologom trzeba zapłacić za ich społeczną działalność .....
Avatar
edi / 4 sierpnia 2011 o 16:28
0
[quote name='polo' timestamp='1312466067' post='510821']
sam jestes gownojadem pies jest lepszy od ciebie
[/quote]
a po czym zboku go liżesz, że tak uważasz - lecz sie psyholu
Avatar
polo / 4 sierpnia 2011 o 15:54
0
sam jestes gownojadem pies jest lepszy od ciebie
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Andrzej Czapski startuje na prezydenta Białej Podlaskiej

Andrzej Czapski startuje na prezydenta Białej Podlaskiej 2 1

Andrzej Czapski, były prezydent Białej Podlaskiej, który przegrał w ostatnich wyborach z Dariuszem Stefaniukiem (PiS), ogłasza swój start w nadchodzących wyborach prezydenckich.

Hangar na lotnisku do wynajęcia. Na razie nikt go nie chce

Hangar na lotnisku do wynajęcia. Na razie nikt go nie chce 0 0

Hangar Agencji Mienia Wojskowego na bialskim lotnisku wciąż bez najemcy.

Spektakl "Polowanie na łosia" w Centrum Spotkania Kultur
30 września 2018, 16:00

Spektakl "Polowanie na łosia" w Centrum Spotkania Kultur 5 0

Co Gdzie Kiedy. 30 września o godz. 16 i 19 w Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) odbędzie się podwójny pokaz spektaklu w gwiazdorskiej obsadzie Polowanie na łosia.

Gorące lato wróciło i na razie z nami zostanie. Jest tylko jedno ale

Gorące lato wróciło i na razie z nami zostanie. Jest tylko jedno ale 15 0

Lato wróciło. W przyszłym tygodniu możemy spodziewać się słońca, ale i burz z deszczem.

94 PZLA MP. Efektowny konkurs skoków o tyczce
galeria

94 PZLA MP. Efektowny konkurs skoków o tyczce 0 1

Zawody w skoku o tyczce pań miały zostać rozegrane w piątek, ale ze względu na niekorzystną aurę zostały przeniesione na sobotnie przedpołudnie. Pierwsze miejsce z wynikiem 4.50 m zdobyła Justyna Śmietanka

Słowiańskie Podpłomyki - święto chleba w Lublinie
28 lipca 2018, 11:00

Słowiańskie Podpłomyki - święto chleba w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Fundacja Atoli zaprasza na Słomiany Rynek (plac zieleni między ul. Towarowa i Kalinowszczyna), na wspólne świętowanie pierwszego chleba czyli Słowiańskich Podpłomyków. Wydarzenie obędzie się 28 lipca o godz. 11.

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją 2 1

27-latek, który miał trafić do więzienia ukrywał się przed mundurowymi. W piątek zauważył go policjant.

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim 13 4

7 grill barów w Lublinie i okolicy - podpowiadamy, gdzie warto podjechać, żeby dobrze lub bardzo dobrze zjeść. W Lublinie i regionie. Podpowiadamy 7 adresów, które osobiście sprawdziliśmy

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti
4 września 2018, 19:00

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti 2 0

Co Gdzie Kiedy. 4 września o godz. 19 na scenie klubu Graffiti (al. Piłsudskiego 13) wystąpią zespoły Vader, Marduk i goście.

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom 12 6

Poważnie chory 81-latek wyszedł z domu i nie wrócił. Policjanci przeczesywali miasto i las. W końcu udało się go znaleźć.

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu 0 5

11-letnia dziewczynka trafiła do szpitala po tym jak w auto w którym jechała uderzył inny samochód.

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami
film

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami 28 9

- Czy w ruinie, gdzie dykta zastępuje szyby, a dziury w ścianach mają wielkość pięści, montowanie kamer to najpilniejsza potrzeba? - pytają oburzeni mieszkańcy bloku socjalnego w Płocku.

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia]
galeria

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia] 45 18

W piątek można było premierowo zobaczyć nowe widowisko „Anioły lubelskie” w fontannie na pl. Litewskim.

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter 1 7

Rozmowa Z Rafałem Wójcikiem, trenerem Górnika Łęczna

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki?

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki? 9 28

Drogi są jak tętnice: dziurawe i pozapychane szybko prowadzą do zawału. Czy grozi nam wizyta u auto-kardiologa? Chyba nie, bo w naszym regionie inwestycje są realizowane na każdej kategorii dróg: od krajowych do gminnych. Wciąż jednak daleko nam do Śląska czy Wielkopolski, gdzie infrastruktura drogowa jest już na poziomie europejskim.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!