Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

9 lipca 2008 r.
20:38
Edytuj ten wpis

Jaki śliczny most!

0 11 A A

Nowy most jest jeszcze zamknięty, ale samorząd już zafundował mieszkańcom Puław darmowe zwiedzanie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Tego mostu już dawno było nam trzeba. Przez wiele lat mieszkałam w centrum Puław i wiem jak bardzo uciążliwy może być ruch samochodów. A najbardziej podoba mi się ten czerwony łuk - Maria Sitek z aparatem fotograficznym w ręku podziwiała nową puławską przeprawę przez Wisłę.

Most jest jeszcze wprawdzie zamknięty, ale samorząd już zafundował mieszkańcom Puław darmowe zwiedzanie. Na miejsce zawiozły ich miejskie autobusy. Chętni mogli też wziąć udział w rajdzie rowerowym, którego trasa prowadziła przez nową przeprawę. W obu wczorajszych wycieczkach wzięło udział kilkaset osób.

A już w piątek wielka feta. Most przyjmie imię Jana Pawła II, a poświęci go abp Józef Życiński. Wśród zaproszonych gości jest m.in. także premier Donald Tusk. Początek uroczystości o godz. 13. Trzy godziny później startuje festyn. Imprezę zakończy występu zespołu Bajm oraz pokaz sztucznych ogni (PAB)

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ja / 23 lipca 2008 o 21:29
0
Jotgie napisał:
Jak to wszyscy są dobrze poinformowani. Czytając różne fora doszedłem do wniosku, że Życimski wziął od 0,- do 240 tys zł! Żenujące! I jeszcze jest paru nawiedzonych, którzy w to wierzą i od razu walą z grubej rury! A dlaczego nikt nie pisze ile wziął Bajm?! Ile ten zespół z Wrocka?! W sumie co za różnica? Żadna! Tylko bo to biskup więc trzeba dowalić!
Pewno nie zrobił tego za darmo ale ile wziął to nigdy się nie dowiemy! Nigdy nie będziemy mieli miarodajnej z pewnego źródła informacji! Więc nie gdybajmy!



Nie wnikam ile wzięły zespoły które występowały na otwarciu mostu bo oni to robią dla pieniędzy i wszyscy o tym wiedzą. A ile by nie wziął sukienka za pokropek to i tak za dużo:księdzem (nawet biskupem) powinno się być z powołania nie dla szmalu...



Nie wnikam ile wzięły zespoły które występowały na otwarciu mostu bo oni to robią dla pieniędzy i wszyscy o tym wiedzą. A ile by nie wziął sukienka za pokropek to i tak za dużo:księdzem (nawet biskupem) powinno się być z powołania nie dla szmalu... rozwiń
Avatar
driver / 19 lipca 2008 o 14:41
0
Wczoraj Pani W. w TVK zganiła artykuł w T.P. o potencjalnych kosztach poświęcenia mostu. Dlaczego nie podała ile faktycznie kosztowała ta usługa. Czyżby trzeba to trzymać w tajemnicy?
Avatar
Jotgie / 18 lipca 2008 o 17:55
0
Jak to wszyscy są dobrze poinformowani. Czytając różne fora doszedłem do wniosku, że Życimski wziął od 0,- do 240 tys zł! Żenujące! I jeszcze jest paru nawiedzonych, którzy w to wierzą i od razu walą z grubej rury! A dlaczego nikt nie pisze ile wziął Bajm?! Ile ten zespół z Wrocka?! W sumie co za różnica? Żadna! Tylko bo to biskup więc trzeba dowalić!
Pewno nie zrobił tego za darmo ale ile wziął to nigdy się nie dowiemy! Nigdy nie będziemy mieli miarodajnej z pewnego źródła informacji! Więc nie gdybajmy!
Avatar
lilith / 13 lipca 2008 o 14:15
0
Należy jasno powiedzieć ,że apetyt "niektórych" biskupów nasze diecezji lubelskiej rosnie z roku na rok!
To skandal,a jego autorem jest Abp.Życiński !
Opinia publiczna ma prawo wiedziec, że Abp podał cenę 70.000zł, a Władze naszego miast "wynegocjowały" 45.000zł.
żenujące!
po tysiąc razy żenujące!!!!
Rozumiem, że w tym kraju tylko ryby nie biorą.
A może Wielce Wielebny przekazałby wspaniałomyśnie kwotę na zbożny cel, np.Dom Dziecka?
A ile możnaby kupić obiadów szkolnych dla biednych dzieci?
Ale po co? Lepiej przemilczeć kwestię...
Modlitwa Abp nie wystarczy, żeby nakarmić głodne dzieciaki!

A czy naszego pięknego nowego mostu nie mógł poświęcić któryś z Proboszczów tutejszych?
a i może ucieszyłby sie i z symbolicznej sumy za tą posługe...

Można pisac w nieskończoność....

Wstyd i żenada !!!!!!
Należy jasno powiedzieć ,że apetyt "niektórych" biskupów nasze diecezji lubelskiej rosnie z roku na rok!
To skandal,a jego autorem jest Abp.Życiński !
Opinia publiczna ma prawo wiedziec, że Abp podał cenę 70.000zł, a Władze naszego miast "wynegocjowały" 45.000zł.
żenujące!
po tysiąc razy żenujące!!!!
Rozumiem, że w tym kraju tylko ryby nie biorą.
A może Wielce Wielebny przekazałby wspaniałomyśnie kwotę na zbożny cel, np.Dom Dziecka?
A ile możnaby kupić ... rozwiń
Avatar
Vader / 11 lipca 2008 o 21:47
0
To samo pomyślałem od razu kiedy usłyszałem o ceremonii otwarcia mostu, a ja chciałem bardzo przejechać się przez ten most.
Nic z tego.
Mimo, że od rana śledzę wieści na temat mostu w Puławach nie wiem czy można nim i kiedy dokładnie przejechać !
ceremonia + kościół - to jakby most powstał dzięki modłom a nie pracy inżyniera i budowlańców.
obojętne przy tym czy byli wierzący czy nie i w co

może to most jakiegoś kultu na przykład Kultu Naszych Możliwości Duchowych
Avatar
Anty-dres / 10 lipca 2008 o 12:38
0
puławiak napisał:
jeszcze napiszcie ile ta feta będzie kosztować bo to jakieś 240 000 PLN. sam biskup sobie zażyczył 40000PLN. czy to jest mądre??


Skąd Ty niby wiesz, że tyle sobie biskup "zażyczył"? No słucham!
Avatar
2WWW / 10 lipca 2008 o 10:00
0
ZNOWU KIEROWCY SĄ NA OSTATNIM MIEJSCU MIMO,ŻE TO ONI MAJĄ KORZYSTAC Z MOSTU I OBWODNICY!!!ABP JAKBY MIAŁ CHOC TROCHĘ HONORU TO BY POWIEDZIAŁ,NIE PANOWIE I PANIE JA JESTEM PRZEDSTAWICIELEM KOŚCIOŁA CZYLI WIERNYCH I KASE PROSZE DAC NA DOM SAMOTNEJ MATKI ALBO HOSPCJUM I NIE BĘDĘ ŚWIECIŁ CZEGOS CO NIE JEST OBIEKTEM SAKRALNYM!! ALE NIE ON PARÓWA JEDNA!!!JAK OMINĄC TAKĄ SZANSĘ BYCIA NA TOPIE W ŚWIETLE FLESZOW I ULEGŁEJ WŁADZY!!OBŁUDA I CYNIZM!!DOBRZE,ZE PRZSTAŁEM CHODZIĆ DO KOSCIOŁA KÓTRY PATRZY TYLKO NA KASĘ I NIC WIĘCEJ!!
ZNOWU KIEROWCY SĄ NA OSTATNIM MIEJSCU MIMO,ŻE TO ONI MAJĄ KORZYSTAC Z MOSTU I OBWODNICY!!!ABP JAKBY MIAŁ CHOC TROCHĘ HONORU TO BY POWIEDZIAŁ,NIE PANOWIE I PANIE JA JESTEM PRZEDSTAWICIELEM KOŚCIOŁA CZYLI WIERNYCH I KASE PROSZE DAC NA DOM SAMOTNEJ MATKI ALBO HOSPCJUM I NIE BĘDĘ ŚWIECIŁ CZEGOS CO NIE JEST OBIEKTEM SAKRALNYM!! ALE NIE ON PARÓWA JEDNA!!!JAK OMINĄC TAKĄ SZANSĘ BYCIA NA TOPIE W ŚWIETLE FLESZOW I ULEGŁEJ WŁADZY!!OBŁUDA I CYNIZM!!DOBRZE,ZE PRZSTAŁEM CHODZIĆ DO KOSCIOŁA KÓTRY PATRZY TYL... rozwiń
Avatar
KRIS / 10 lipca 2008 o 08:39
0
Kościół nie uczy nic złego, czy można sobie wyobrazić, aby w naszym życiu nie obowiązywały żadne zasady
/ważne aby były przestrzegane , a z tym to już kłopot, bo każdy interpretuje na swoja korzyść - tu pojawia się relatywizm/

A zresztą ,jak ktoś chce płacić to płaci , jak nie to nie...jego sprawa.
Avatar
olo / 10 lipca 2008 o 06:33
0
puławiak napisał:
...sam biskup sobie zażyczył 40000PLN. czy to jest mądre??

Aż się kozik w kieszeni otwiera . Te czarne, tłuste świnie.... łypią tylko kasę od tych patafianów (parafianów), co tak w nich wierzą. Dawno pisałem, że kościół ludzie powinni olać (jak w Czechach), bo to się zrobiło tylko "łykanie kasy", a nie tam wiara. Wiarę to sobie można i tak mieć.... w głębi ducha. Czarne diabły tylko PASOŻYTUJĄ na tych głupich ludziach, co tak im kasę wciskają do i tek pełnej kiesy....

Aż się kozik w kieszeni otwiera . Te czarne, tłuste świnie.... łypią tylko kasę od tych patafianów (parafianów), co tak w nich wierzą. Dawno pisałem, że kościół ludzie powinni olać (jak w Czechach), bo to się zrobiło tylko "łykanie kasy", a nie tam wiara. Wiarę to sobie można i tak mieć.... w głębi ducha. Czarne diabły tylko PASOŻYTUJĄ na tych głupich ludziach, co tak im kasę wciskają do i tek pełnej kiesy.... rozwiń
Avatar
Kalin / 9 lipca 2008 o 22:50
0
Własnie czemu nikt nie pisze jakie sa koszty otwarcie (imrezy)
Nowy most super obwodnica tez ale drogi do okola zniszczone przez ciezarowki przy budowie mostu .... totalna klapa


Teraz zeby odkorkowac miasto, ulzyc mieszkancom musimy czekac na uroczyste otwarcie
no tak bo .... wsystcy wiemy .
Tak bardzo zalezy mi na tej obwodnicy ze nie moge patrzec jak nowy most jest gotowy a Pulawy zapchane. A nie daj Boze przy tym tloku w miescie jakis nieszczesliwy wypadek
Mozna tak wymieniac bez konca ....
Avatar
ja / 23 lipca 2008 o 21:29
0
Jotgie napisał:
Jak to wszyscy są dobrze poinformowani. Czytając różne fora doszedłem do wniosku, że Życimski wziął od 0,- do 240 tys zł! Żenujące! I jeszcze jest paru nawiedzonych, którzy w to wierzą i od razu walą z grubej rury! A dlaczego nikt nie pisze ile wziął Bajm?! Ile ten zespół z Wrocka?! W sumie co za różnica? Żadna! Tylko bo to biskup więc trzeba dowalić!
Pewno nie zrobił tego za darmo ale ile wziął to nigdy się nie dowiemy! Nigdy nie będziemy mieli miarodajnej z pewnego źródła informacji! Więc nie gdybajmy!



Nie wnikam ile wzięły zespoły które występowały na otwarciu mostu bo oni to robią dla pieniędzy i wszyscy o tym wiedzą. A ile by nie wziął sukienka za pokropek to i tak za dużo:księdzem (nawet biskupem) powinno się być z powołania nie dla szmalu...



Nie wnikam ile wzięły zespoły które występowały na otwarciu mostu bo oni to robią dla pieniędzy i wszyscy o tym wiedzą. A ile by nie wziął sukienka za pokropek to i tak za dużo:księdzem (nawet biskupem) powinno się być z powołania nie dla szmalu... rozwiń
Avatar
driver / 19 lipca 2008 o 14:41
0
Wczoraj Pani W. w TVK zganiła artykuł w T.P. o potencjalnych kosztach poświęcenia mostu. Dlaczego nie podała ile faktycznie kosztowała ta usługa. Czyżby trzeba to trzymać w tajemnicy?
Avatar
Jotgie / 18 lipca 2008 o 17:55
0
Jak to wszyscy są dobrze poinformowani. Czytając różne fora doszedłem do wniosku, że Życimski wziął od 0,- do 240 tys zł! Żenujące! I jeszcze jest paru nawiedzonych, którzy w to wierzą i od razu walą z grubej rury! A dlaczego nikt nie pisze ile wziął Bajm?! Ile ten zespół z Wrocka?! W sumie co za różnica? Żadna! Tylko bo to biskup więc trzeba dowalić!
Pewno nie zrobił tego za darmo ale ile wziął to nigdy się nie dowiemy! Nigdy nie będziemy mieli miarodajnej z pewnego źródła informacji! Więc nie gdybajmy!
Avatar
lilith / 13 lipca 2008 o 14:15
0
Należy jasno powiedzieć ,że apetyt "niektórych" biskupów nasze diecezji lubelskiej rosnie z roku na rok!
To skandal,a jego autorem jest Abp.Życiński !
Opinia publiczna ma prawo wiedziec, że Abp podał cenę 70.000zł, a Władze naszego miast "wynegocjowały" 45.000zł.
żenujące!
po tysiąc razy żenujące!!!!
Rozumiem, że w tym kraju tylko ryby nie biorą.
A może Wielce Wielebny przekazałby wspaniałomyśnie kwotę na zbożny cel, np.Dom Dziecka?
A ile możnaby kupić obiadów szkolnych dla biednych dzieci?
Ale po co? Lepiej przemilczeć kwestię...
Modlitwa Abp nie wystarczy, żeby nakarmić głodne dzieciaki!

A czy naszego pięknego nowego mostu nie mógł poświęcić któryś z Proboszczów tutejszych?
a i może ucieszyłby sie i z symbolicznej sumy za tą posługe...

Można pisac w nieskończoność....

Wstyd i żenada !!!!!!
Należy jasno powiedzieć ,że apetyt "niektórych" biskupów nasze diecezji lubelskiej rosnie z roku na rok!
To skandal,a jego autorem jest Abp.Życiński !
Opinia publiczna ma prawo wiedziec, że Abp podał cenę 70.000zł, a Władze naszego miast "wynegocjowały" 45.000zł.
żenujące!
po tysiąc razy żenujące!!!!
Rozumiem, że w tym kraju tylko ryby nie biorą.
A może Wielce Wielebny przekazałby wspaniałomyśnie kwotę na zbożny cel, np.Dom Dziecka?
A ile możnaby kupić ... rozwiń
Avatar
Vader / 11 lipca 2008 o 21:47
0
To samo pomyślałem od razu kiedy usłyszałem o ceremonii otwarcia mostu, a ja chciałem bardzo przejechać się przez ten most.
Nic z tego.
Mimo, że od rana śledzę wieści na temat mostu w Puławach nie wiem czy można nim i kiedy dokładnie przejechać !
ceremonia + kościół - to jakby most powstał dzięki modłom a nie pracy inżyniera i budowlańców.
obojętne przy tym czy byli wierzący czy nie i w co

może to most jakiegoś kultu na przykład Kultu Naszych Możliwości Duchowych
Avatar
Anty-dres / 10 lipca 2008 o 12:38
0
puławiak napisał:
jeszcze napiszcie ile ta feta będzie kosztować bo to jakieś 240 000 PLN. sam biskup sobie zażyczył 40000PLN. czy to jest mądre??


Skąd Ty niby wiesz, że tyle sobie biskup "zażyczył"? No słucham!
Avatar
2WWW / 10 lipca 2008 o 10:00
0
ZNOWU KIEROWCY SĄ NA OSTATNIM MIEJSCU MIMO,ŻE TO ONI MAJĄ KORZYSTAC Z MOSTU I OBWODNICY!!!ABP JAKBY MIAŁ CHOC TROCHĘ HONORU TO BY POWIEDZIAŁ,NIE PANOWIE I PANIE JA JESTEM PRZEDSTAWICIELEM KOŚCIOŁA CZYLI WIERNYCH I KASE PROSZE DAC NA DOM SAMOTNEJ MATKI ALBO HOSPCJUM I NIE BĘDĘ ŚWIECIŁ CZEGOS CO NIE JEST OBIEKTEM SAKRALNYM!! ALE NIE ON PARÓWA JEDNA!!!JAK OMINĄC TAKĄ SZANSĘ BYCIA NA TOPIE W ŚWIETLE FLESZOW I ULEGŁEJ WŁADZY!!OBŁUDA I CYNIZM!!DOBRZE,ZE PRZSTAŁEM CHODZIĆ DO KOSCIOŁA KÓTRY PATRZY TYLKO NA KASĘ I NIC WIĘCEJ!!
ZNOWU KIEROWCY SĄ NA OSTATNIM MIEJSCU MIMO,ŻE TO ONI MAJĄ KORZYSTAC Z MOSTU I OBWODNICY!!!ABP JAKBY MIAŁ CHOC TROCHĘ HONORU TO BY POWIEDZIAŁ,NIE PANOWIE I PANIE JA JESTEM PRZEDSTAWICIELEM KOŚCIOŁA CZYLI WIERNYCH I KASE PROSZE DAC NA DOM SAMOTNEJ MATKI ALBO HOSPCJUM I NIE BĘDĘ ŚWIECIŁ CZEGOS CO NIE JEST OBIEKTEM SAKRALNYM!! ALE NIE ON PARÓWA JEDNA!!!JAK OMINĄC TAKĄ SZANSĘ BYCIA NA TOPIE W ŚWIETLE FLESZOW I ULEGŁEJ WŁADZY!!OBŁUDA I CYNIZM!!DOBRZE,ZE PRZSTAŁEM CHODZIĆ DO KOSCIOŁA KÓTRY PATRZY TYL... rozwiń
Avatar
KRIS / 10 lipca 2008 o 08:39
0
Kościół nie uczy nic złego, czy można sobie wyobrazić, aby w naszym życiu nie obowiązywały żadne zasady
/ważne aby były przestrzegane , a z tym to już kłopot, bo każdy interpretuje na swoja korzyść - tu pojawia się relatywizm/

A zresztą ,jak ktoś chce płacić to płaci , jak nie to nie...jego sprawa.
Avatar
olo / 10 lipca 2008 o 06:33
0
puławiak napisał:
...sam biskup sobie zażyczył 40000PLN. czy to jest mądre??

Aż się kozik w kieszeni otwiera . Te czarne, tłuste świnie.... łypią tylko kasę od tych patafianów (parafianów), co tak w nich wierzą. Dawno pisałem, że kościół ludzie powinni olać (jak w Czechach), bo to się zrobiło tylko "łykanie kasy", a nie tam wiara. Wiarę to sobie można i tak mieć.... w głębi ducha. Czarne diabły tylko PASOŻYTUJĄ na tych głupich ludziach, co tak im kasę wciskają do i tek pełnej kiesy....

Aż się kozik w kieszeni otwiera . Te czarne, tłuste świnie.... łypią tylko kasę od tych patafianów (parafianów), co tak w nich wierzą. Dawno pisałem, że kościół ludzie powinni olać (jak w Czechach), bo to się zrobiło tylko "łykanie kasy", a nie tam wiara. Wiarę to sobie można i tak mieć.... w głębi ducha. Czarne diabły tylko PASOŻYTUJĄ na tych głupich ludziach, co tak im kasę wciskają do i tek pełnej kiesy.... rozwiń
Avatar
Kalin / 9 lipca 2008 o 22:50
0
Własnie czemu nikt nie pisze jakie sa koszty otwarcie (imrezy)
Nowy most super obwodnica tez ale drogi do okola zniszczone przez ciezarowki przy budowie mostu .... totalna klapa


Teraz zeby odkorkowac miasto, ulzyc mieszkancom musimy czekac na uroczyste otwarcie
no tak bo .... wsystcy wiemy .
Tak bardzo zalezy mi na tej obwodnicy ze nie moge patrzec jak nowy most jest gotowy a Pulawy zapchane. A nie daj Boze przy tym tloku w miescie jakis nieszczesliwy wypadek
Mozna tak wymieniac bez konca ....
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Marcin Gortat i Alicja Bachleda-Curuś kupili konie w Janowie Podlaskim. Co się stanie ze zwierzętami?

Marcin Gortat i Alicja Bachleda-Curuś kupili konie w Janowie Podlaskim. Co się stanie ze zwierzętami? 0 0

W Janowie Podlaskim Marcin Gortat z Alicją Bachleda-Curuś pojawili się jakiś czas temu. Znany koszykarz sprezentował ukochanej dwa konie arabskie. Co stanie się z piękną klaczą i ogierem, po tym jak para się rozstała?

Wystawa malarstwa Mieczysława Maławskiego
28 września 2018, 18:00

Wystawa malarstwa Mieczysława Maławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 28 września o godz. 18 w Galerii Krańcowej DDK Bronowice (ul. Krańcowa 106) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Mieczysława Maławskiego.

Radni PiS: Czy urzędników marszałka zmuszono do udziału w pikiecie politycznej?
galeria
film

Radni PiS: Czy urzędników marszałka zmuszono do udziału w pikiecie politycznej? 16 20

O udostępnienie kserokopii książki wyjść pracowników urzędu marszałkowskiego proszą marszałka radni Prawa i Sprawiedliwości. I pytają, czy urzędnicy zostali zmuszeni do uczestnictwa w pikiecie w trakcie konferencji prasowej ich ugrupowania i czym tym, którzy odmówili, grożą konsekwencje służbowe.

Niedźwiedź Wojtek patronem przedszkola. "Byłyśmy zaskoczone, że dzieci taka tematyka interesuje"

Niedźwiedź Wojtek patronem przedszkola. "Byłyśmy zaskoczone, że dzieci taka tematyka interesuje" 0 0

To jedyne bezimienne przedszkole w Świdniku, ale to niedługo się zmieni, o ile radni dadzą zgodę. Przedszkole nr 4 ma nosić imię Kaprala Niedźwiedzia Wojtka. To „miś” przygarnięty przez żołnierzy II Korpusu Polskiego gen. Władysława Andersa.

Kukiz'15 zawiadamia prokuraturę. Uniemożliwiono im start w wyborach?

Kukiz'15 zawiadamia prokuraturę. Uniemożliwiono im start w wyborach? 1 4

Komitet Kukiz'15 w Białej Podlaskiej zawiadomił prokuraturę. Zdaniem pełnomocnika doszło do przywłaszczenia dokumentów wyborczych.

Lubelskie Pszczółki zagrają w III Memoriale Profesora Stanisława Łęgowskiego

Lubelskie Pszczółki zagrają w III Memoriale Profesora Stanisława Łęgowskiego 0 1

Koszykarki Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS Lublin przygotowują się do drugiego sparingowego sprawdzianu, tym razem w Toruniu. Warto jednak skupić się na tym, co zobaczyliśmy podczas pierwszych spotkań towarzyskich w Lublinie

IPN wzywa do usunięcia orła z pomnika żołnierzy. Nikt nie chce za to zapłacić

IPN wzywa do usunięcia orła z pomnika żołnierzy. Nikt nie chce za to zapłacić 2 10

IPN wezwał wspólnotę rolników do przerobienia pomnika poświęconego polskim żołnierzom forsującym Wisłę w 1944 roku w Puławach. Problem w tym, że jest to spory koszt i nikt nie chce go ponosić.

Dzisiaj nabór do ZPiT "Powiśle"

Dzisiaj nabór do ZPiT "Powiśle" 2 0

Dzieci w wieku 5-8 lat, które lubią taniec, mają szansę trafić do Zespołu Pieśni i Tańca "Powiśle". Instruktorzy zapraszają do udziału w naborze do grupy chłopców i dziewczynek.

Zwolennicy Żuka pokazali "Listę Wstydu". Przeciwko czemu głosował Tułajew i PiS?

Zwolennicy Żuka pokazali "Listę Wstydu". Przeciwko czemu głosował Tułajew i PiS? 75 67

Zwolennicy obecnego prezydenta skrytykowali kandydata PiS na to stanowisko – posła Sylwestra Tułajewa - za to, że będąc radnym głosował przeciw kolejnym budżetom miasta.

"Tchórze! Kłamcy!". Ostre spięcie na konferencji PiS, przyszedł marszałek z PSL i urzędnicy [wideo]
galeria
film

"Tchórze! Kłamcy!". Ostre spięcie na konferencji PiS, przyszedł marszałek z PSL i urzędnicy [wideo] 128 83

– Województwu lubelskiemu grozi utrata 80 mln euro z funduszy unijnych – mówił podczas wizyty w Lublinie minister inwestycji i rozwoju Jerzy Kwieciński. Jego słowom natychmiast zaprzeczył marszałek Sławomir Sosnowski, który na konferencję przyszedł z ponad setką urzędników. Polityków PiS pożegnały okrzyki „tchórze” i „kłamcy”.

Szykuje się gwałtowna zmiana pogody. Najnowsza prognoza IMGW

Szykuje się gwałtowna zmiana pogody. Najnowsza prognoza IMGW 15 0

W weekend czeka nas gwałtowna zmiana pogody, znacznie chłodniejsze powietrze nad zachodnią Polskę napłynie już w piątek wieczorem - informuje IMGW. W sobotę i niedzielę temperatura powietrza wyniesie od 14 st. C do 18 st. C.

Lublin: Napad w Biedronce. Ochroniarz dostał w głowę, napastnik wrócił po łup

Lublin: Napad w Biedronce. Ochroniarz dostał w głowę, napastnik wrócił po łup 46 9

W sklepie sieci Biedronka na lubelskich Bronowicach doszło do napadu. Złodziej ukradł alkohol i pobił ochroniarza. Policjanci zatrzymali napastnika, kiedy wrócił do sklepu po plecak z kradzionymi butelkami.

Budują nowe wejście do rektoratu UMCS

Budują nowe wejście do rektoratu UMCS 0 6

Do końca listopada potrwają prace przy budowie nowego wejścia do rektoratu UMCS. Ich zakres obejmie także zagospodarowanie terenu wzdłuż pl. Marii Skłodowskiej-Curie.

Koncert Asia Nawojska & Eddie/Hai - Alternatywa w Próbie Cafe
28 września 2018, 20:00

Koncert Asia Nawojska & Eddie/Hai - Alternatywa w Próbie Cafe 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 28 września o godz. 20 w Próbie Cafe (Warsztaty Kultury, ul. Grodzka 5a) odbędzie się koncert Asi Nawojskiej oraz składu Eddie/Hai - Alternatywa.

Auto i telefon za dobre wyniki kontroli? Były zastępca szefa Inspektoratu Pracy pod lupą prokuratury

Auto i telefon za dobre wyniki kontroli? Były zastępca szefa Inspektoratu Pracy pod lupą prokuratury 11 4

Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie byłego zastępcy szefa Okręgowego Inspektoratu Pracy w Lublinie i działacza „Solidarności”. Krzysztof Sudoł miał latami korzystać z samochodu i telefonu, za który płaciła kontrolowana przez niego firma.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!