Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

9 lipca 2008 r.
20:38
Edytuj ten wpis

Jaki śliczny most!

0 11 A A

Nowy most jest jeszcze zamknięty, ale samorząd już zafundował mieszkańcom Puław darmowe zwiedzanie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Tego mostu już dawno było nam trzeba. Przez wiele lat mieszkałam w centrum Puław i wiem jak bardzo uciążliwy może być ruch samochodów. A najbardziej podoba mi się ten czerwony łuk - Maria Sitek z aparatem fotograficznym w ręku podziwiała nową puławską przeprawę przez Wisłę.

Most jest jeszcze wprawdzie zamknięty, ale samorząd już zafundował mieszkańcom Puław darmowe zwiedzanie. Na miejsce zawiozły ich miejskie autobusy. Chętni mogli też wziąć udział w rajdzie rowerowym, którego trasa prowadziła przez nową przeprawę. W obu wczorajszych wycieczkach wzięło udział kilkaset osób.

A już w piątek wielka feta. Most przyjmie imię Jana Pawła II, a poświęci go abp Józef Życiński. Wśród zaproszonych gości jest m.in. także premier Donald Tusk. Początek uroczystości o godz. 13. Trzy godziny później startuje festyn. Imprezę zakończy występu zespołu Bajm oraz pokaz sztucznych ogni (PAB)

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ja / 23 lipca 2008 o 21:29
0
Jotgie napisał:
Jak to wszyscy są dobrze poinformowani. Czytając różne fora doszedłem do wniosku, że Życimski wziął od 0,- do 240 tys zł! Żenujące! I jeszcze jest paru nawiedzonych, którzy w to wierzą i od razu walą z grubej rury! A dlaczego nikt nie pisze ile wziął Bajm?! Ile ten zespół z Wrocka?! W sumie co za różnica? Żadna! Tylko bo to biskup więc trzeba dowalić!
Pewno nie zrobił tego za darmo ale ile wziął to nigdy się nie dowiemy! Nigdy nie będziemy mieli miarodajnej z pewnego źródła informacji! Więc nie gdybajmy!



Nie wnikam ile wzięły zespoły które występowały na otwarciu mostu bo oni to robią dla pieniędzy i wszyscy o tym wiedzą. A ile by nie wziął sukienka za pokropek to i tak za dużo:księdzem (nawet biskupem) powinno się być z powołania nie dla szmalu...



Nie wnikam ile wzięły zespoły które występowały na otwarciu mostu bo oni to robią dla pieniędzy i wszyscy o tym wiedzą. A ile by nie wziął sukienka za pokropek to i tak za dużo:księdzem (nawet biskupem) powinno się być z powołania nie dla szmalu... rozwiń
Avatar
driver / 19 lipca 2008 o 14:41
0
Wczoraj Pani W. w TVK zganiła artykuł w T.P. o potencjalnych kosztach poświęcenia mostu. Dlaczego nie podała ile faktycznie kosztowała ta usługa. Czyżby trzeba to trzymać w tajemnicy?
Avatar
Jotgie / 18 lipca 2008 o 17:55
0
Jak to wszyscy są dobrze poinformowani. Czytając różne fora doszedłem do wniosku, że Życimski wziął od 0,- do 240 tys zł! Żenujące! I jeszcze jest paru nawiedzonych, którzy w to wierzą i od razu walą z grubej rury! A dlaczego nikt nie pisze ile wziął Bajm?! Ile ten zespół z Wrocka?! W sumie co za różnica? Żadna! Tylko bo to biskup więc trzeba dowalić!
Pewno nie zrobił tego za darmo ale ile wziął to nigdy się nie dowiemy! Nigdy nie będziemy mieli miarodajnej z pewnego źródła informacji! Więc nie gdybajmy!
Avatar
lilith / 13 lipca 2008 o 14:15
0
Należy jasno powiedzieć ,że apetyt "niektórych" biskupów nasze diecezji lubelskiej rosnie z roku na rok!
To skandal,a jego autorem jest Abp.Życiński !
Opinia publiczna ma prawo wiedziec, że Abp podał cenę 70.000zł, a Władze naszego miast "wynegocjowały" 45.000zł.
żenujące!
po tysiąc razy żenujące!!!!
Rozumiem, że w tym kraju tylko ryby nie biorą.
A może Wielce Wielebny przekazałby wspaniałomyśnie kwotę na zbożny cel, np.Dom Dziecka?
A ile możnaby kupić obiadów szkolnych dla biednych dzieci?
Ale po co? Lepiej przemilczeć kwestię...
Modlitwa Abp nie wystarczy, żeby nakarmić głodne dzieciaki!

A czy naszego pięknego nowego mostu nie mógł poświęcić któryś z Proboszczów tutejszych?
a i może ucieszyłby sie i z symbolicznej sumy za tą posługe...

Można pisac w nieskończoność....

Wstyd i żenada !!!!!!
Należy jasno powiedzieć ,że apetyt "niektórych" biskupów nasze diecezji lubelskiej rosnie z roku na rok!
To skandal,a jego autorem jest Abp.Życiński !
Opinia publiczna ma prawo wiedziec, że Abp podał cenę 70.000zł, a Władze naszego miast "wynegocjowały" 45.000zł.
żenujące!
po tysiąc razy żenujące!!!!
Rozumiem, że w tym kraju tylko ryby nie biorą.
A może Wielce Wielebny przekazałby wspaniałomyśnie kwotę na zbożny cel, np.Dom Dziecka?
A ile możnaby kupić ... rozwiń
Avatar
Vader / 11 lipca 2008 o 21:47
0
To samo pomyślałem od razu kiedy usłyszałem o ceremonii otwarcia mostu, a ja chciałem bardzo przejechać się przez ten most.
Nic z tego.
Mimo, że od rana śledzę wieści na temat mostu w Puławach nie wiem czy można nim i kiedy dokładnie przejechać !
ceremonia + kościół - to jakby most powstał dzięki modłom a nie pracy inżyniera i budowlańców.
obojętne przy tym czy byli wierzący czy nie i w co

może to most jakiegoś kultu na przykład Kultu Naszych Możliwości Duchowych
Avatar
Anty-dres / 10 lipca 2008 o 12:38
0
puławiak napisał:
jeszcze napiszcie ile ta feta będzie kosztować bo to jakieś 240 000 PLN. sam biskup sobie zażyczył 40000PLN. czy to jest mądre??


Skąd Ty niby wiesz, że tyle sobie biskup "zażyczył"? No słucham!
Avatar
2WWW / 10 lipca 2008 o 10:00
0
ZNOWU KIEROWCY SĄ NA OSTATNIM MIEJSCU MIMO,ŻE TO ONI MAJĄ KORZYSTAC Z MOSTU I OBWODNICY!!!ABP JAKBY MIAŁ CHOC TROCHĘ HONORU TO BY POWIEDZIAŁ,NIE PANOWIE I PANIE JA JESTEM PRZEDSTAWICIELEM KOŚCIOŁA CZYLI WIERNYCH I KASE PROSZE DAC NA DOM SAMOTNEJ MATKI ALBO HOSPCJUM I NIE BĘDĘ ŚWIECIŁ CZEGOS CO NIE JEST OBIEKTEM SAKRALNYM!! ALE NIE ON PARÓWA JEDNA!!!JAK OMINĄC TAKĄ SZANSĘ BYCIA NA TOPIE W ŚWIETLE FLESZOW I ULEGŁEJ WŁADZY!!OBŁUDA I CYNIZM!!DOBRZE,ZE PRZSTAŁEM CHODZIĆ DO KOSCIOŁA KÓTRY PATRZY TYLKO NA KASĘ I NIC WIĘCEJ!!
ZNOWU KIEROWCY SĄ NA OSTATNIM MIEJSCU MIMO,ŻE TO ONI MAJĄ KORZYSTAC Z MOSTU I OBWODNICY!!!ABP JAKBY MIAŁ CHOC TROCHĘ HONORU TO BY POWIEDZIAŁ,NIE PANOWIE I PANIE JA JESTEM PRZEDSTAWICIELEM KOŚCIOŁA CZYLI WIERNYCH I KASE PROSZE DAC NA DOM SAMOTNEJ MATKI ALBO HOSPCJUM I NIE BĘDĘ ŚWIECIŁ CZEGOS CO NIE JEST OBIEKTEM SAKRALNYM!! ALE NIE ON PARÓWA JEDNA!!!JAK OMINĄC TAKĄ SZANSĘ BYCIA NA TOPIE W ŚWIETLE FLESZOW I ULEGŁEJ WŁADZY!!OBŁUDA I CYNIZM!!DOBRZE,ZE PRZSTAŁEM CHODZIĆ DO KOSCIOŁA KÓTRY PATRZY TYL... rozwiń
Avatar
KRIS / 10 lipca 2008 o 08:39
0
Kościół nie uczy nic złego, czy można sobie wyobrazić, aby w naszym życiu nie obowiązywały żadne zasady
/ważne aby były przestrzegane , a z tym to już kłopot, bo każdy interpretuje na swoja korzyść - tu pojawia się relatywizm/

A zresztą ,jak ktoś chce płacić to płaci , jak nie to nie...jego sprawa.
Avatar
olo / 10 lipca 2008 o 06:33
0
puławiak napisał:
...sam biskup sobie zażyczył 40000PLN. czy to jest mądre??

Aż się kozik w kieszeni otwiera . Te czarne, tłuste świnie.... łypią tylko kasę od tych patafianów (parafianów), co tak w nich wierzą. Dawno pisałem, że kościół ludzie powinni olać (jak w Czechach), bo to się zrobiło tylko "łykanie kasy", a nie tam wiara. Wiarę to sobie można i tak mieć.... w głębi ducha. Czarne diabły tylko PASOŻYTUJĄ na tych głupich ludziach, co tak im kasę wciskają do i tek pełnej kiesy....

Aż się kozik w kieszeni otwiera . Te czarne, tłuste świnie.... łypią tylko kasę od tych patafianów (parafianów), co tak w nich wierzą. Dawno pisałem, że kościół ludzie powinni olać (jak w Czechach), bo to się zrobiło tylko "łykanie kasy", a nie tam wiara. Wiarę to sobie można i tak mieć.... w głębi ducha. Czarne diabły tylko PASOŻYTUJĄ na tych głupich ludziach, co tak im kasę wciskają do i tek pełnej kiesy.... rozwiń
Avatar
Kalin / 9 lipca 2008 o 22:50
0
Własnie czemu nikt nie pisze jakie sa koszty otwarcie (imrezy)
Nowy most super obwodnica tez ale drogi do okola zniszczone przez ciezarowki przy budowie mostu .... totalna klapa


Teraz zeby odkorkowac miasto, ulzyc mieszkancom musimy czekac na uroczyste otwarcie
no tak bo .... wsystcy wiemy .
Tak bardzo zalezy mi na tej obwodnicy ze nie moge patrzec jak nowy most jest gotowy a Pulawy zapchane. A nie daj Boze przy tym tloku w miescie jakis nieszczesliwy wypadek
Mozna tak wymieniac bez konca ....
Avatar
ja / 23 lipca 2008 o 21:29
0
Jotgie napisał:
Jak to wszyscy są dobrze poinformowani. Czytając różne fora doszedłem do wniosku, że Życimski wziął od 0,- do 240 tys zł! Żenujące! I jeszcze jest paru nawiedzonych, którzy w to wierzą i od razu walą z grubej rury! A dlaczego nikt nie pisze ile wziął Bajm?! Ile ten zespół z Wrocka?! W sumie co za różnica? Żadna! Tylko bo to biskup więc trzeba dowalić!
Pewno nie zrobił tego za darmo ale ile wziął to nigdy się nie dowiemy! Nigdy nie będziemy mieli miarodajnej z pewnego źródła informacji! Więc nie gdybajmy!



Nie wnikam ile wzięły zespoły które występowały na otwarciu mostu bo oni to robią dla pieniędzy i wszyscy o tym wiedzą. A ile by nie wziął sukienka za pokropek to i tak za dużo:księdzem (nawet biskupem) powinno się być z powołania nie dla szmalu...



Nie wnikam ile wzięły zespoły które występowały na otwarciu mostu bo oni to robią dla pieniędzy i wszyscy o tym wiedzą. A ile by nie wziął sukienka za pokropek to i tak za dużo:księdzem (nawet biskupem) powinno się być z powołania nie dla szmalu... rozwiń
Avatar
driver / 19 lipca 2008 o 14:41
0
Wczoraj Pani W. w TVK zganiła artykuł w T.P. o potencjalnych kosztach poświęcenia mostu. Dlaczego nie podała ile faktycznie kosztowała ta usługa. Czyżby trzeba to trzymać w tajemnicy?
Avatar
Jotgie / 18 lipca 2008 o 17:55
0
Jak to wszyscy są dobrze poinformowani. Czytając różne fora doszedłem do wniosku, że Życimski wziął od 0,- do 240 tys zł! Żenujące! I jeszcze jest paru nawiedzonych, którzy w to wierzą i od razu walą z grubej rury! A dlaczego nikt nie pisze ile wziął Bajm?! Ile ten zespół z Wrocka?! W sumie co za różnica? Żadna! Tylko bo to biskup więc trzeba dowalić!
Pewno nie zrobił tego za darmo ale ile wziął to nigdy się nie dowiemy! Nigdy nie będziemy mieli miarodajnej z pewnego źródła informacji! Więc nie gdybajmy!
Avatar
lilith / 13 lipca 2008 o 14:15
0
Należy jasno powiedzieć ,że apetyt "niektórych" biskupów nasze diecezji lubelskiej rosnie z roku na rok!
To skandal,a jego autorem jest Abp.Życiński !
Opinia publiczna ma prawo wiedziec, że Abp podał cenę 70.000zł, a Władze naszego miast "wynegocjowały" 45.000zł.
żenujące!
po tysiąc razy żenujące!!!!
Rozumiem, że w tym kraju tylko ryby nie biorą.
A może Wielce Wielebny przekazałby wspaniałomyśnie kwotę na zbożny cel, np.Dom Dziecka?
A ile możnaby kupić obiadów szkolnych dla biednych dzieci?
Ale po co? Lepiej przemilczeć kwestię...
Modlitwa Abp nie wystarczy, żeby nakarmić głodne dzieciaki!

A czy naszego pięknego nowego mostu nie mógł poświęcić któryś z Proboszczów tutejszych?
a i może ucieszyłby sie i z symbolicznej sumy za tą posługe...

Można pisac w nieskończoność....

Wstyd i żenada !!!!!!
Należy jasno powiedzieć ,że apetyt "niektórych" biskupów nasze diecezji lubelskiej rosnie z roku na rok!
To skandal,a jego autorem jest Abp.Życiński !
Opinia publiczna ma prawo wiedziec, że Abp podał cenę 70.000zł, a Władze naszego miast "wynegocjowały" 45.000zł.
żenujące!
po tysiąc razy żenujące!!!!
Rozumiem, że w tym kraju tylko ryby nie biorą.
A może Wielce Wielebny przekazałby wspaniałomyśnie kwotę na zbożny cel, np.Dom Dziecka?
A ile możnaby kupić ... rozwiń
Avatar
Vader / 11 lipca 2008 o 21:47
0
To samo pomyślałem od razu kiedy usłyszałem o ceremonii otwarcia mostu, a ja chciałem bardzo przejechać się przez ten most.
Nic z tego.
Mimo, że od rana śledzę wieści na temat mostu w Puławach nie wiem czy można nim i kiedy dokładnie przejechać !
ceremonia + kościół - to jakby most powstał dzięki modłom a nie pracy inżyniera i budowlańców.
obojętne przy tym czy byli wierzący czy nie i w co

może to most jakiegoś kultu na przykład Kultu Naszych Możliwości Duchowych
Avatar
Anty-dres / 10 lipca 2008 o 12:38
0
puławiak napisał:
jeszcze napiszcie ile ta feta będzie kosztować bo to jakieś 240 000 PLN. sam biskup sobie zażyczył 40000PLN. czy to jest mądre??


Skąd Ty niby wiesz, że tyle sobie biskup "zażyczył"? No słucham!
Avatar
2WWW / 10 lipca 2008 o 10:00
0
ZNOWU KIEROWCY SĄ NA OSTATNIM MIEJSCU MIMO,ŻE TO ONI MAJĄ KORZYSTAC Z MOSTU I OBWODNICY!!!ABP JAKBY MIAŁ CHOC TROCHĘ HONORU TO BY POWIEDZIAŁ,NIE PANOWIE I PANIE JA JESTEM PRZEDSTAWICIELEM KOŚCIOŁA CZYLI WIERNYCH I KASE PROSZE DAC NA DOM SAMOTNEJ MATKI ALBO HOSPCJUM I NIE BĘDĘ ŚWIECIŁ CZEGOS CO NIE JEST OBIEKTEM SAKRALNYM!! ALE NIE ON PARÓWA JEDNA!!!JAK OMINĄC TAKĄ SZANSĘ BYCIA NA TOPIE W ŚWIETLE FLESZOW I ULEGŁEJ WŁADZY!!OBŁUDA I CYNIZM!!DOBRZE,ZE PRZSTAŁEM CHODZIĆ DO KOSCIOŁA KÓTRY PATRZY TYLKO NA KASĘ I NIC WIĘCEJ!!
ZNOWU KIEROWCY SĄ NA OSTATNIM MIEJSCU MIMO,ŻE TO ONI MAJĄ KORZYSTAC Z MOSTU I OBWODNICY!!!ABP JAKBY MIAŁ CHOC TROCHĘ HONORU TO BY POWIEDZIAŁ,NIE PANOWIE I PANIE JA JESTEM PRZEDSTAWICIELEM KOŚCIOŁA CZYLI WIERNYCH I KASE PROSZE DAC NA DOM SAMOTNEJ MATKI ALBO HOSPCJUM I NIE BĘDĘ ŚWIECIŁ CZEGOS CO NIE JEST OBIEKTEM SAKRALNYM!! ALE NIE ON PARÓWA JEDNA!!!JAK OMINĄC TAKĄ SZANSĘ BYCIA NA TOPIE W ŚWIETLE FLESZOW I ULEGŁEJ WŁADZY!!OBŁUDA I CYNIZM!!DOBRZE,ZE PRZSTAŁEM CHODZIĆ DO KOSCIOŁA KÓTRY PATRZY TYL... rozwiń
Avatar
KRIS / 10 lipca 2008 o 08:39
0
Kościół nie uczy nic złego, czy można sobie wyobrazić, aby w naszym życiu nie obowiązywały żadne zasady
/ważne aby były przestrzegane , a z tym to już kłopot, bo każdy interpretuje na swoja korzyść - tu pojawia się relatywizm/

A zresztą ,jak ktoś chce płacić to płaci , jak nie to nie...jego sprawa.
Avatar
olo / 10 lipca 2008 o 06:33
0
puławiak napisał:
...sam biskup sobie zażyczył 40000PLN. czy to jest mądre??

Aż się kozik w kieszeni otwiera . Te czarne, tłuste świnie.... łypią tylko kasę od tych patafianów (parafianów), co tak w nich wierzą. Dawno pisałem, że kościół ludzie powinni olać (jak w Czechach), bo to się zrobiło tylko "łykanie kasy", a nie tam wiara. Wiarę to sobie można i tak mieć.... w głębi ducha. Czarne diabły tylko PASOŻYTUJĄ na tych głupich ludziach, co tak im kasę wciskają do i tek pełnej kiesy....

Aż się kozik w kieszeni otwiera . Te czarne, tłuste świnie.... łypią tylko kasę od tych patafianów (parafianów), co tak w nich wierzą. Dawno pisałem, że kościół ludzie powinni olać (jak w Czechach), bo to się zrobiło tylko "łykanie kasy", a nie tam wiara. Wiarę to sobie można i tak mieć.... w głębi ducha. Czarne diabły tylko PASOŻYTUJĄ na tych głupich ludziach, co tak im kasę wciskają do i tek pełnej kiesy.... rozwiń
Avatar
Kalin / 9 lipca 2008 o 22:50
0
Własnie czemu nikt nie pisze jakie sa koszty otwarcie (imrezy)
Nowy most super obwodnica tez ale drogi do okola zniszczone przez ciezarowki przy budowie mostu .... totalna klapa


Teraz zeby odkorkowac miasto, ulzyc mieszkancom musimy czekac na uroczyste otwarcie
no tak bo .... wsystcy wiemy .
Tak bardzo zalezy mi na tej obwodnicy ze nie moge patrzec jak nowy most jest gotowy a Pulawy zapchane. A nie daj Boze przy tym tloku w miescie jakis nieszczesliwy wypadek
Mozna tak wymieniac bez konca ....
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

IV NightSkating Lublin 2018: Rolkarze dla zwierząt
21 lipca 2018, 20:00

IV NightSkating Lublin 2018: Rolkarze dla zwierząt 0 0

Co Gdzie Kiedy. Fani rolek i wrotek ponownie wyjadą w nocy na ulice miasta. Kolejną edycję NightSkating Lublin zaplanowano na sobotę. Tym razem przejażdżka będzie połączona z akcją charytatywną.

Turniej Neuroshimy Hex w Chatce Żaka
22 lipca 2018, 12:00

Turniej Neuroshimy Hex w Chatce Żaka 1 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 22 lipca o godz. 12 w Chatce Żaka (ul. Radziszewskiego 16) odbędzie się turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski 2018 w grze planszowej Neuroshima Hex. Chętni mogą zapisywać się do udziału od godz. 11.30 na miejscu.

Przez pół roku jej rodzina ma wstęp do Aqua Lublin za darmo. Pani Anna miała szczęście

Przez pół roku jej rodzina ma wstęp do Aqua Lublin za darmo. Pani Anna miała szczęście 10 0

Milionowym klientem pochwalił się dzisiaj kompleks pływacki Aqua Lublin przy Al. Zygmuntowskich. Pani Anna, która miała to szczęście, dostała rodzinny karnet do Aqua Lublin.

1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy. Zbiórka na środki transportu dla misjonarzy

1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy. Zbiórka na środki transportu dla misjonarzy 0 0

W niedzielę zaczyna się Akcja św. Krzysztofa – 1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy na środki transportu dla misjonarzy. W ubiegłym roku dzięki przekazanym pieniądzom udało się spełnić prośby polskich misjonarzy w 30 krajach świata.

Pokazy fontanny na placu Litewskim w Lublinie: Nowe widowisko "Anioły lubelskie"

Pokazy fontanny na placu Litewskim w Lublinie: Nowe widowisko "Anioły lubelskie" 2 0

Co Gdzie Kiedy. Już w piątek 20 lipca po raz pierwszy pokazane zostanie w fontannie na pl. Litewskim nowe widowisko „Anioły lubelskie”. W lipcu zobaczymy je w sumie sześć razy, bo Ratusz zmienił harmonogram pokazów.

Chwila nieuwagi i takie efekty. Dachowanie audi [zdjęcia]
galeria

Chwila nieuwagi i takie efekty. Dachowanie audi [zdjęcia] 0 1

Do zdarzenia doszło w piątek po godz. 8 w Janowicach (pow. świdnicki).

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Brązowy medal Joanny Bemowskiej z AZS UMCS
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Brązowy medal Joanny Bemowskiej z AZS UMCS 0 0

Świetny początek 94 PZLA Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce dla AZS UMCS. Joanna Bemowska wywalczyła brązowy medal w chodzie sportowym na 5 km.

Rzucił się z nożem na swoją matkę. Bo nie zostawili mu kotletów na kolację

Rzucił się z nożem na swoją matkę. Bo nie zostawili mu kotletów na kolację 40 6

Cztery lata więzienia i przymusowa terapia odwykowa. To kara dla 26-latka z okolic Puław, który ugodził nożem własną matkę. Wcześniej latami znęcał się nad rodziną.

Do ostatniego rzutu. Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość
Magazyn

Do ostatniego rzutu. Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość 2 0

Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość

O ziołach, wirusie i drogach dla Niepodległej

O ziołach, wirusie i drogach dla Niepodległej 0

Rozmowa ze Sławomirem Sosnowskim, Marszałkiem Województwa Lubelskiego.

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Złota niedziela AZS UMCS Lublin?

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Złota niedziela AZS UMCS Lublin? 2 0

Organizatorzy mistrzostw Polski zadbali o to, żeby kibice każdego dnia zawodów mieli co oglądać. Dlatego już w piątek w akcji będzie można zobaczyć Pawła Fajdka

Cyrk Podwórkowy w Lublinie przed Carnavalem Sztukmistrzów [harmonogram]
22 lipca 2018, 17:00

Cyrk Podwórkowy w Lublinie przed Carnavalem Sztukmistrzów [harmonogram] 1 0

Co Gdzie Kiedy. Od najbliższej niedzieli po Lublinie będzie krążyć Cyrk Podwórkowy, który co rok jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów. Artyści będą występować na terenie lubelskich dzielnic. Wszystkie występy są darmowe.

Napadli na bezdomnego koło dworca w Lublinie. Nie miał pieniędzy, wtedy zrobili coś jeszcze gorszego

Napadli na bezdomnego koło dworca w Lublinie. Nie miał pieniędzy, wtedy zrobili coś jeszcze gorszego 25 5

Bezdomny został pobity przez dwóch mężczyzn w okolicach dworca autobusowego przy al. Tysiąclecia w Lublinie.

Lublin: Dwie linie autobusowe w sobotę zmienią trasę

Lublin: Dwie linie autobusowe w sobotę zmienią trasę 0 0

Dodatkowy objazd wprowadzony będzie w sobotę na liniach autobusowych nr 7 oraz 50. Powodem są prace drogowe.

Program TV na weekend 20-22 lipca. Jakie filmu warto zobaczyć?
20 lipca 2018, 0:00

Program TV na weekend 20-22 lipca. Jakie filmu warto zobaczyć? 0 0

Stacje telewizyjne kontynuują zapoczątkowane filmowe serie. Miłośnicy fantasy będą mogli obejrzeć w ten weekend kolejne części cyklów Władca Pierścieni i Gwiezdne Wojny, z kolei fani kina superbohaterskiego zobaczą Człowieka ze stali. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!