Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

27 grudnia 2009 r.
21:08
Edytuj ten wpis

Nie będzie ogłoszeń o tym, gdzie stoi fotoradar. Bo burmistrz zakazał

0 31 A A

Na oficjalnej stronie nałęczowskiej gminy nie znajdziemy już informacji o miejscach usytuowania fotoradaru nałęczowskiej Straży Miejskiej. Taką decyzję podjął burmistrz Andrzej Ćwiek.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do tej pory dane o miejscu, gdzie będzie stał aparat umieszczano w zakładce poświęconej straży miejskiej. Kierowcy byli z tego bardzo zadowoleni. Ale ich radość nie trwała długo. Ostatnio – zamiast tych danych – pojawiła się następująca notatka: "Do bezpiecznego poruszania się po drodze nie jest konieczna informacja, gdzie i w jakich godzinach pracuje fotoradar, ale przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. (...)”.

– Bo niby dlaczego, mamy działać w interesie tych, którzy łamią przepisy? – uzasadnia swoją decyzję Andrzej Ćwiek, burmistrz Nałęczowa. – Właśnie po to zakupiliśmy to urządzenie, aby pomogło nam wyeliminować piratów z naszych dróg.

Wśród kierowców zawrzało. – Ewidentnie widać, że nie chodzi tutaj o prewencję. Gmina traktuje nową zabawkę jak maszynkę do zarabiania pieniędzy – napisał do nas rozżalony pan Ryszard z Nałęczowa.

– Jeśli wszyscy będziemy uczciwie przestrzegać zasad, nikt nie zostanie ukarany – ripostuje Ćwiek. – Czas zmądrzeć i wytępić wariatów za kierownicą.

Działania gminy popiera policja. – Informowanie o działających fotoradarach to niedorzeczność. To co, jeździmy wolniej tylko tam gdzie robią zdjęcia, a po pozostałych ulicach wyścigi? – komentuje Janusz Wójtowicz, rzecznik lubelskich policjantów.

Komentarze 31

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
beduin / 23 lutego 2010 o 13:06
0
Tak sobie pomyślałem -A nie taniej będzie jak pani Krysia ,Jola czy pan Zdzicho wezmą radar postawią na ulicy zrobią parę fotek rypną w przerwie kawę i znowu fotki i to w ramach godzin pracy w biurze bo w końcu i tak tam nic albo niewiele robią i co nie wyjdzie taniej jak utrzymanie tych karawaniarzy !?
Avatar
beduin / 23 lutego 2010 o 13:00
0
~gość~ napisał:
Swoją drogą zastanawia mnie, dlaczego to "kominiarze" mają fotoradar? W dawnych czasach Straż Miejska była od pilnowania "grodów" nocą, a teraz to od 7 do 15 jak urzędnik w Gminie, a zasada jest nadal ta sama -dbać o bezpieczeństwo mieszkańców nocą,kiedy oni śpią.Ktoś musi nie spać, aby spać mógł ktoś.Ta zasada przepadła widać bezpowrotnie-mamy niestety kraj bezprawia, a od pilnowania w ciągu dnia są "Smurfy-krawężniki",czy ktoś źle zaparkował,lub przekroczył prędkość(tutaj pieczarki).Niedługo to tylko na podstawie donosów będą "kominiarze" karać, bo nawet im się nie chce ruszyć czterech liter kiedy naprawdę trzeba.Zarabiają duże pieniądze i powinni choć w części to odrobić, a nie gruchy zbijać i lansować się tylko po wsi w promieniach słońca- to nie słoneczny patrol.Dlaczego nie pomagają ludziom w potrzebie, tylko zajmują się sprawami, co do których powołane są inne jednostki?Czy kiedykolwiek będzie w tym kraju normalnie? Kiedy nareszcie dorośniemy do tej Unii, czy muszą minąć wieki, a stara "czerwona nomenklatura"dopiero wymrzeć, aby kraj znormalniał.Na tych właśnie błędach żerują takie twory bez kręgosłupa jak Straż Miejska, a bezpieczeństwo mieszkańców mają gdzieś.To bardzo przykre i wstyd mi za naszych oficjeli na stołkach,że coraz więcej "produkują takich bezszkieletowych tworów", a nie dbają o obywateli swojego kraju.To co na forum piszemy i tak ich nie obejdzie i mają nas gdzieś.Zajęcie tylko "gawiedzi" bzdurnymi nowinkami, to jak domniemywam jak zwykle przykrywka jakiejś afery, czy przekrętu."Polska nierządem stoi"

Tak naprawdę to jest to jeden z nielicznych tu komentarzy które zadają pytanie czy wiemy jakie służby do czego zostały powołane bo chyba decydenci ratuszowi zapominają się i nie mają pamięci jaka rolę miała pełnić straż miejska a jaką pełni i jakie ma ambicje i tu jest to nieporozumienie !Dlatego popieram mądre myśli gdzie wszyscy powinni robić za co otrzymują wynagrodzenie i do czego pierwotnie zostali powołani czyli strażak ma gasić pożary karetka pogotowia z załogą ma ratować życie i zdrowie ,policjant z ruchu drogowego ma zapewnić bezpieczeństwo na drogach ,policjant prewencyjny czy kryminalny ma łapać złodziei i przestępców czy dbać o bezpieczeństwo a straż no właśnie może ktoś pamięta co mówiono przy powoływaniu straży do czego miała służyć bo wtedy logika w tym była bo miała to być i jest straż miejska albo jak kto woli straż prezydencka tylko proszę przypomnijcie co w/g włodarzy miała robić ????

Tak naprawdę to jest to jeden z nielicznych tu komentarzy które zadają pytanie czy wiemy jakie służby do czego zostały powołane bo chyba decydenci ratuszowi zapominają się i nie mają pamięci jaka rolę miała pełnić straż miejska a jaką pełni i jakie ma ambicje i tu jest to nieporozumienie !Dlatego popieram mądre myśli gdzie wszyscy powinni robić za co otrzymują wynagrodzenie i do czego pierwotnie zostali powołani czyli strażak ma gasić pożary karetka pogotowia z załogą ma ratować życie i zdrowie ,policjant z ruchu drog... rozwiń
Avatar
~gość~ / 23 lutego 2010 o 07:39
0
Swoją drogą zastanawia mnie, dlaczego to "kominiarze" mają fotoradar? W dawnych czasach Straż Miejska była od pilnowania "grodów" nocą, a teraz to od 7 do 15 jak urzędnik w Gminie, a zasada jest nadal ta sama -dbać o bezpieczeństwo mieszkańców nocą,kiedy oni śpią.Ktoś musi nie spać, aby spać mógł ktoś.Ta zasada przepadła widać bezpowrotnie-mamy niestety kraj bezprawia, a od pilnowania w ciągu dnia są "Smurfy-krawężniki",czy ktoś źle zaparkował,lub przekroczył prędkość(tutaj pieczarki).Niedługo to tylko na podstawie donosów będą "kominiarze" karać, bo nawet im się nie chce ruszyć czterech liter kiedy naprawdę trzeba.Zarabiają duże pieniądze i powinni choć w części to odrobić, a nie gruchy zbijać i lansować się tylko po wsi w promieniach słońca- to nie słoneczny patrol.Dlaczego nie pomagają ludziom w potrzebie, tylko zajmują się sprawami, co do których powołane są inne jednostki?Czy kiedykolwiek będzie w tym kraju normalnie? Kiedy nareszcie dorośniemy do tej Unii, czy muszą minąć wieki, a stara "czerwona nomenklatura"dopiero wymrzeć, aby kraj znormalniał.Na tych właśnie błędach żerują takie twory bez kręgosłupa jak Straż Miejska, a bezpieczeństwo mieszkańców mają gdzieś.To bardzo przykre i wstyd mi za naszych oficjeli na stołkach,że coraz więcej "produkują takich bezszkieletowych tworów", a nie dbają o obywateli swojego kraju.To co na forum piszemy i tak ich nie obejdzie i mają nas gdzieś.Zajęcie tylko "gawiedzi" bzdurnymi nowinkami, to jak domniemywam jak zwykle przykrywka jakiejś afery, czy przekrętu."Polska nierządem stoi"
Swoją drogą zastanawia mnie, dlaczego to "kominiarze" mają fotoradar? W dawnych czasach Straż Miejska była od pilnowania "grodów" nocą, a teraz to od 7 do 15 jak urzędnik w Gminie, a zasada jest nadal ta sama -dbać o bezpieczeństwo mieszkańców nocą,kiedy oni śpią.Ktoś musi nie spać, aby spać mógł ktoś.Ta zasada przepadła widać bezpowrotnie-mamy niestety kraj bezprawia, a od pilnowania w ciągu dnia są "Smurfy-krawężniki",czy ktoś źle zaparkował,lub przekroczył prędkość(tutaj pieczarki).Niedługo to tylko na podsta... rozwiń
Avatar
oli99 / 4 stycznia 2010 o 03:02
0
ej Goguś to Ty nie wiesz że oni po nocy na miasto nie wychodzą?? jeszcze by im kto tyłka naklepał,po co sie narażac za marne grosze, w zasadzie to racja że przywalają sie tylko do błahostek:) Swoją drogą to przecież przenieśli tu komisariat z meksyku, więc panów szanowanych policjantów jest teraz chyba z 15, więc niech ruszą częściej zadkiem z kościuszki
Avatar
Goguś / 3 stycznia 2010 o 08:11
0
Ciekawe gdzie jest straż wiejska, gdy złodzieje kradną koła od samochodów kuracjuszy koło kardiologa??? Pewnie swojego fotoradaru pilnują, żeby im go też ktoś nie zaje...ł !!! Potrzebna nam ta straż wiejska jak wrzód na d...pie. Ostatnio się przyczepili, bo samochód stał 50 cm na przejściu dla pieszych- żenada !!! PANIE ĆWIEKU, PARKINGI BY SIĘ PRZYDAŁY W NAŁĘCZOWIE, A NIE STRAŻ "miejska" !!!
Avatar
jelu / 1 stycznia 2010 o 21:22
0
iuy22 napisał:
Dobrze zrobili jak kozaki maja na drogie fury którymi potrafią tyle śmigać to beda mieć i na zapłacenie mandacika. Kazdy przeciwny bo gmina zarabia( fakt zarabia ,nie wiadomo na co, być może na nowe felgi dla burmistrza), a jak zdarzy sie wypadek śmiertelny to płacz i lament.....

To jak ktoś przełazi poza zebrami - też mandacik od strażaka miejskiego
Avatar
Gość / 1 stycznia 2010 o 20:13
0
TE oszołomy w tych czarnych uniformach mają wysokie o sobie ASPIRACJE I MNIEMANIE - jacy to oni są potrzebni społeczeństwu - NAJLEPIEJ JAK BY ICH ZLIKWIDOWALI - A PIENIĄDZE PRZESZŁY NA NASZĄ???? - KOCHANĄ POLICJĘ - EFEKT BY BYŁ WIĘKSZY
Avatar
iuy22 / 29 grudnia 2009 o 21:28
0
ale jaja,co panie i panowie??świeta racja ze kazdy zwalnia zaraz przed fotoradarem a potem gaz do dechy i lecimy....Dobrze zrobili jak kozaki maja na drogie fury którymi potrafią tyle śmigać to beda mieć i na zapłacenie mandacika. Kazdy przeciwny bo gmina zarabia( fakt zarabia ,nie wiadomo na co, być może na nowe felgi dla burmistrza), a jak zdarzy sie wypadek śmiertelny to płacz i lament.....Inna sprawa że gmina by sie ruszyła i poprawiła drogi i obwodnice zrobili ,ale to już historia na inną bajkę!
Avatar
Gość / 29 grudnia 2009 o 18:21
0
FFETERTRT
Avatar
Gość / 29 grudnia 2009 o 18:17
0
zlikwidować Straż Miejską-najlepsze rozwiązanie
Avatar
beduin / 23 lutego 2010 o 13:06
0
Tak sobie pomyślałem -A nie taniej będzie jak pani Krysia ,Jola czy pan Zdzicho wezmą radar postawią na ulicy zrobią parę fotek rypną w przerwie kawę i znowu fotki i to w ramach godzin pracy w biurze bo w końcu i tak tam nic albo niewiele robią i co nie wyjdzie taniej jak utrzymanie tych karawaniarzy !?
Avatar
beduin / 23 lutego 2010 o 13:00
0
~gość~ napisał:
Swoją drogą zastanawia mnie, dlaczego to "kominiarze" mają fotoradar? W dawnych czasach Straż Miejska była od pilnowania "grodów" nocą, a teraz to od 7 do 15 jak urzędnik w Gminie, a zasada jest nadal ta sama -dbać o bezpieczeństwo mieszkańców nocą,kiedy oni śpią.Ktoś musi nie spać, aby spać mógł ktoś.Ta zasada przepadła widać bezpowrotnie-mamy niestety kraj bezprawia, a od pilnowania w ciągu dnia są "Smurfy-krawężniki",czy ktoś źle zaparkował,lub przekroczył prędkość(tutaj pieczarki).Niedługo to tylko na podstawie donosów będą "kominiarze" karać, bo nawet im się nie chce ruszyć czterech liter kiedy naprawdę trzeba.Zarabiają duże pieniądze i powinni choć w części to odrobić, a nie gruchy zbijać i lansować się tylko po wsi w promieniach słońca- to nie słoneczny patrol.Dlaczego nie pomagają ludziom w potrzebie, tylko zajmują się sprawami, co do których powołane są inne jednostki?Czy kiedykolwiek będzie w tym kraju normalnie? Kiedy nareszcie dorośniemy do tej Unii, czy muszą minąć wieki, a stara "czerwona nomenklatura"dopiero wymrzeć, aby kraj znormalniał.Na tych właśnie błędach żerują takie twory bez kręgosłupa jak Straż Miejska, a bezpieczeństwo mieszkańców mają gdzieś.To bardzo przykre i wstyd mi za naszych oficjeli na stołkach,że coraz więcej "produkują takich bezszkieletowych tworów", a nie dbają o obywateli swojego kraju.To co na forum piszemy i tak ich nie obejdzie i mają nas gdzieś.Zajęcie tylko "gawiedzi" bzdurnymi nowinkami, to jak domniemywam jak zwykle przykrywka jakiejś afery, czy przekrętu."Polska nierządem stoi"

Tak naprawdę to jest to jeden z nielicznych tu komentarzy które zadają pytanie czy wiemy jakie służby do czego zostały powołane bo chyba decydenci ratuszowi zapominają się i nie mają pamięci jaka rolę miała pełnić straż miejska a jaką pełni i jakie ma ambicje i tu jest to nieporozumienie !Dlatego popieram mądre myśli gdzie wszyscy powinni robić za co otrzymują wynagrodzenie i do czego pierwotnie zostali powołani czyli strażak ma gasić pożary karetka pogotowia z załogą ma ratować życie i zdrowie ,policjant z ruchu drogowego ma zapewnić bezpieczeństwo na drogach ,policjant prewencyjny czy kryminalny ma łapać złodziei i przestępców czy dbać o bezpieczeństwo a straż no właśnie może ktoś pamięta co mówiono przy powoływaniu straży do czego miała służyć bo wtedy logika w tym była bo miała to być i jest straż miejska albo jak kto woli straż prezydencka tylko proszę przypomnijcie co w/g włodarzy miała robić ????

Tak naprawdę to jest to jeden z nielicznych tu komentarzy które zadają pytanie czy wiemy jakie służby do czego zostały powołane bo chyba decydenci ratuszowi zapominają się i nie mają pamięci jaka rolę miała pełnić straż miejska a jaką pełni i jakie ma ambicje i tu jest to nieporozumienie !Dlatego popieram mądre myśli gdzie wszyscy powinni robić za co otrzymują wynagrodzenie i do czego pierwotnie zostali powołani czyli strażak ma gasić pożary karetka pogotowia z załogą ma ratować życie i zdrowie ,policjant z ruchu drog... rozwiń
Avatar
~gość~ / 23 lutego 2010 o 07:39
0
Swoją drogą zastanawia mnie, dlaczego to "kominiarze" mają fotoradar? W dawnych czasach Straż Miejska była od pilnowania "grodów" nocą, a teraz to od 7 do 15 jak urzędnik w Gminie, a zasada jest nadal ta sama -dbać o bezpieczeństwo mieszkańców nocą,kiedy oni śpią.Ktoś musi nie spać, aby spać mógł ktoś.Ta zasada przepadła widać bezpowrotnie-mamy niestety kraj bezprawia, a od pilnowania w ciągu dnia są "Smurfy-krawężniki",czy ktoś źle zaparkował,lub przekroczył prędkość(tutaj pieczarki).Niedługo to tylko na podstawie donosów będą "kominiarze" karać, bo nawet im się nie chce ruszyć czterech liter kiedy naprawdę trzeba.Zarabiają duże pieniądze i powinni choć w części to odrobić, a nie gruchy zbijać i lansować się tylko po wsi w promieniach słońca- to nie słoneczny patrol.Dlaczego nie pomagają ludziom w potrzebie, tylko zajmują się sprawami, co do których powołane są inne jednostki?Czy kiedykolwiek będzie w tym kraju normalnie? Kiedy nareszcie dorośniemy do tej Unii, czy muszą minąć wieki, a stara "czerwona nomenklatura"dopiero wymrzeć, aby kraj znormalniał.Na tych właśnie błędach żerują takie twory bez kręgosłupa jak Straż Miejska, a bezpieczeństwo mieszkańców mają gdzieś.To bardzo przykre i wstyd mi za naszych oficjeli na stołkach,że coraz więcej "produkują takich bezszkieletowych tworów", a nie dbają o obywateli swojego kraju.To co na forum piszemy i tak ich nie obejdzie i mają nas gdzieś.Zajęcie tylko "gawiedzi" bzdurnymi nowinkami, to jak domniemywam jak zwykle przykrywka jakiejś afery, czy przekrętu."Polska nierządem stoi"
Swoją drogą zastanawia mnie, dlaczego to "kominiarze" mają fotoradar? W dawnych czasach Straż Miejska była od pilnowania "grodów" nocą, a teraz to od 7 do 15 jak urzędnik w Gminie, a zasada jest nadal ta sama -dbać o bezpieczeństwo mieszkańców nocą,kiedy oni śpią.Ktoś musi nie spać, aby spać mógł ktoś.Ta zasada przepadła widać bezpowrotnie-mamy niestety kraj bezprawia, a od pilnowania w ciągu dnia są "Smurfy-krawężniki",czy ktoś źle zaparkował,lub przekroczył prędkość(tutaj pieczarki).Niedługo to tylko na podsta... rozwiń
Avatar
oli99 / 4 stycznia 2010 o 03:02
0
ej Goguś to Ty nie wiesz że oni po nocy na miasto nie wychodzą?? jeszcze by im kto tyłka naklepał,po co sie narażac za marne grosze, w zasadzie to racja że przywalają sie tylko do błahostek:) Swoją drogą to przecież przenieśli tu komisariat z meksyku, więc panów szanowanych policjantów jest teraz chyba z 15, więc niech ruszą częściej zadkiem z kościuszki
Avatar
Goguś / 3 stycznia 2010 o 08:11
0
Ciekawe gdzie jest straż wiejska, gdy złodzieje kradną koła od samochodów kuracjuszy koło kardiologa??? Pewnie swojego fotoradaru pilnują, żeby im go też ktoś nie zaje...ł !!! Potrzebna nam ta straż wiejska jak wrzód na d...pie. Ostatnio się przyczepili, bo samochód stał 50 cm na przejściu dla pieszych- żenada !!! PANIE ĆWIEKU, PARKINGI BY SIĘ PRZYDAŁY W NAŁĘCZOWIE, A NIE STRAŻ "miejska" !!!
Avatar
jelu / 1 stycznia 2010 o 21:22
0
iuy22 napisał:
Dobrze zrobili jak kozaki maja na drogie fury którymi potrafią tyle śmigać to beda mieć i na zapłacenie mandacika. Kazdy przeciwny bo gmina zarabia( fakt zarabia ,nie wiadomo na co, być może na nowe felgi dla burmistrza), a jak zdarzy sie wypadek śmiertelny to płacz i lament.....

To jak ktoś przełazi poza zebrami - też mandacik od strażaka miejskiego
Avatar
Gość / 1 stycznia 2010 o 20:13
0
TE oszołomy w tych czarnych uniformach mają wysokie o sobie ASPIRACJE I MNIEMANIE - jacy to oni są potrzebni społeczeństwu - NAJLEPIEJ JAK BY ICH ZLIKWIDOWALI - A PIENIĄDZE PRZESZŁY NA NASZĄ???? - KOCHANĄ POLICJĘ - EFEKT BY BYŁ WIĘKSZY
Avatar
iuy22 / 29 grudnia 2009 o 21:28
0
ale jaja,co panie i panowie??świeta racja ze kazdy zwalnia zaraz przed fotoradarem a potem gaz do dechy i lecimy....Dobrze zrobili jak kozaki maja na drogie fury którymi potrafią tyle śmigać to beda mieć i na zapłacenie mandacika. Kazdy przeciwny bo gmina zarabia( fakt zarabia ,nie wiadomo na co, być może na nowe felgi dla burmistrza), a jak zdarzy sie wypadek śmiertelny to płacz i lament.....Inna sprawa że gmina by sie ruszyła i poprawiła drogi i obwodnice zrobili ,ale to już historia na inną bajkę!
Avatar
Gość / 29 grudnia 2009 o 18:21
0
FFETERTRT
Avatar
Gość / 29 grudnia 2009 o 18:17
0
zlikwidować Straż Miejską-najlepsze rozwiązanie
Zobacz wszystkie komentarze 31

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lubelskie: W przychodni zadrwili z RODO. Terminator, Jogi, Batman i inni na liście
galeria

Lubelskie: W przychodni zadrwili z RODO. Terminator, Jogi, Batman i inni na liście 0 0

Jogi, Batman, Szogun, Izaura, Masa, Skrzat – to tylko niektóre z zabawnych pseudonimów, jakie mieli otrzymać pacjenci przychodni w miejscowości Whoyń koło Radzynia, w województwie lubelskim. Chodzi o zachowanie anonimowości w związku z RODO (czyli nowego prawa o danych osobowych, które obowiązuje od 25 maja).

Motor gra z Sokołem Sieniawa bez nowego trenera. Rehabilitacja za Hutnika?

Motor gra z Sokołem Sieniawa bez nowego trenera. Rehabilitacja za Hutnika? 0 0

Piłkarze i kibice Motoru chcą, jak najszybciej zapomnieć o tym, co stało się w Krakowie. Ma w tym pomóc sobotni występ żółto-biało-niebieskich. Lublinianie zmierzą się na Arenie z Sokołem Sieniawa (godz. 18). Wszystko wskazuje na to, że na ławce trenerskiej „awaryjnie” zasiądzie Robert Chmura

Wypadek na al. Solidarności. Kierowca wjechał na czerwonym świetle?

Wypadek na al. Solidarności. Kierowca wjechał na czerwonym świetle? 5 3

Jedna osoba została ranna w wypadku na al. Solidarności w Lublinie.

Armia ukraińska przejęła dowództwo nad brygadą wielonarodową. Uroczystości na pl. Litewskim
galeria

Armia ukraińska przejęła dowództwo nad brygadą wielonarodową. Uroczystości na pl. Litewskim 0 6

Na placu Litewskim w Lublinie odbyły się w piątek dwie ceremonie wojskowe Wielonarodowej Brygady. Dowództwo nad brygadą przejęła armia ukraińska, zaś Batalion Dowodzenia otrzymał sztandar.

The World Biggest Eye Contact Experiment także w Lublinie
22 września 2018, 15:00

The World Biggest Eye Contact Experiment także w Lublinie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Po raz kolejny na całym świecie przeprowadzona zostanie wyjątkowa akcja, podczas której ludzie zatrzymają się, aby popatrzeć sobie w oczy. Ponownie The World Biggest Eye Contact Experiment zorganizowany zostanie także w Lublinie - 22 września w Tarasach Zamkowych.

W Polsce na tę chorobę cierpią tylko dwie osoby. Pomóżmy Michalinie w walce z "zarazą"

W Polsce na tę chorobę cierpią tylko dwie osoby. Pomóżmy Michalinie w walce z "zarazą" 3 4

Rodzina Lubańskich z Białej Podlaskiej zbiera pieniądze na zdiagnozowanie córki Michaliny. Potrzeba 15 tys. zł. na badania genetyczne.

Filip Springer w Zielonej Sali Wykładowej w Lublinie
21 września 2018, 17:00

Filip Springer w Zielonej Sali Wykładowej w Lublinie 2 0

W piątek, 21 września, Pracownia W Przestrzeni zaprasza do Zielonej Sali Wykładowej (róg ulicy Cyruliczej i Furmańskiej) na rozmowę z reporterem i fotografem Filipem Springerem. Początek pierwszego spotkania w ramach projektu „Mistrzowie Mówią” o godz. 17. Wstęp wolny.

Nie zapłacili mu, więc zabrał koparkę wartą 70 tys. zł

Nie zapłacili mu, więc zabrał koparkę wartą 70 tys. zł 0 3

Mieszkaniec Ryk nie otrzymał wynagrodzenia, więc przywłaszczył sobie koparkę wartą 70 tys. zł. Teraz 40-latek ma spore problemy

Impreza w Próbie Cafe
28 września 2018, 22:30

Impreza w Próbie Cafe 1 0

Co Gdzie Kiedy. Próba Cafe (Warsztaty Kultury, ul. Grodzka 5a) zaprasza na muzyczną imprezę - Próba Elektryczna, która odbędzie się 28 września o godz. 22.30.

Wojciech Bąkowski w Strefie Innych Brzmień
4 października 2018, 19:00

Wojciech Bąkowski w Strefie Innych Brzmień 0 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami kolejny koncert w ramach cyklu Strefa Innych Brzmień w Warsztatach Kultury (ul Grodzka 5a). 4 października o godz 19 na scenie tamtejszej Próby Cafe wystąpi Wojciech Bąkowski.

Program TV: Filmowy weekend 21-23 września. Co warto zobaczyć?
21 września 2018, 0:00

Program TV: Filmowy weekend 21-23 września. Co warto zobaczyć? 0 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend w naziemnej telewizji cyfrowej znajdziemy kilka ciekawych produkcji, m.in. Incredible Hulk, czyli jeden z filmów otwierających kinowe uniwersum Marvela czy intrygującą, festiwalową Mamę Xaviera Dolana. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Mateusz Mika (Asseco Resovia Rzeszów): Po prostu graliśmy dobrze w siatkówkę

Mateusz Mika (Asseco Resovia Rzeszów): Po prostu graliśmy dobrze w siatkówkę 0 0

Rosjanie wieźli haszysz wart miliony złotych [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Rosjanie wieźli haszysz wart miliony złotych [wideo, zdjęcia] 0 0

Terespol. Na drogowym przejściu granicznym tamtejsze służby w samochodzie podróżnych z Rosji znaleźli 86 kg haszyszu. Rynkowa wartość przejętego narkotyku to ponad 4 mln zł.

Azoty Puławy chcą odzyskać fotel lidera

Azoty Puławy chcą odzyskać fotel lidera 4 2

Zespół trenera Bartosz Jureckiego zagra w sobotę w hali MOSiR z Chrobrym Głogów. Początek spotkania o godzinie 18

Pracownicy PZL Świdnik na klęczkach. O co chodzi? Firma odpowiada
film

Pracownicy PZL Świdnik na klęczkach. O co chodzi? Firma odpowiada 3 23

Pracownicy klęczący przy stołach montażowych – takie zdjęcie opublikował na facebooku Piotr Sadowski, przewodniczący Związku Zawodowego Inżynierów i Techników w PZL-Świdnik. I podniosła się wrzawa

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!