Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

26 czerwca 2012 r.
11:41
Edytuj ten wpis

Ojciec zabił syna? Krwawa awantura w Kurowie

Autor: Zdjęcie autora er
0 23 A A
Policjanci zatrzymali ojca ofiary (archiwum)
Policjanci zatrzymali ojca ofiary (archiwum)

W poniedziałek wieczorem od ciosu zadanego nożem zginął mieszkaniec Kurowa. Policja zatrzymała jego ojca.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Policjanci informację o krwawej awanturze w jednym z domów w Kurowie otrzymali od dyspozytora pogotowia ratunkowego.

Gdy około godziny 22 przybyli na miejsce znaleźli rannego mężczyznę. Niedługo potem dojechała karetka pogotowia. Lekarzowi nie udało się uratować mężczyzny.

Mieszkaniec Kurowa zginął od ciosu zadanego nożem w klatkę piersiową. Policjanci zatrzymali jego ojca. Mężczyzna był pijany. Miał około 2 promili alkoholu w organizmie.

Komentarze 23

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Zbyniu / 12 lipca 2012 o 15:12
0
[url="http://g2.gangsters.pl/index.php?ref=2712"]http://g2.gangsters....ex.php?ref=2712[/url]
Avatar
iga / 30 czerwca 2012 o 10:43
0
A co z dziecmi tego chłopaka?!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
pytam / 28 czerwca 2012 o 08:25
0
[quote name='Pinky' timestamp='1340785832' post='642834']
Nie przesadzajcie, ja jakoś nie widze żeby codziennie spał ktoś na ławce albo pod nią co prawda zdarzaja sie "starzy" menele i toz nimi trzeba zrobić porządek. A poza tym są też tacy którzy po pracy wyjda sobie na skwerek żeby pogadac ze znajomymi i wypic piwo na świerzym powietrzu i jakos nie zataczaja się dookoła i nie zaczepiaja nikogo.Skoro mozna było "odpicować" skwerek to może najwyższy czas pomysleć też o jakiś atrakcjach bo w tym Kurowie to nie ma nic oprócz kina w którym wyświetlaja beznadziejne filmy o ile wgl coś leci a nie zrobili dwie patelnie jedna na ordunie a drugą na skwerku.
[/quote]Odnośnie tych patelni to masz rację.Kto zezwolił na wycięcie zieleni i zrobienie betonowego bunkra ,gdzie ochrona środowiska.Wydać kupę pieniędzy ,żeby zrobić paskudztwo w centrum miejscowości.
[quote name='Pinky' timestamp='1340785832' post='642834']
Nie przesadzajcie, ja jakoś nie widze żeby codziennie spał ktoś na ławce albo pod nią co prawda zdarzaja sie "starzy" menele i toz nimi trzeba zrobić porządek. A poza tym są też tacy którzy po pracy wyjda sobie na skwerek żeby pogadac ze znajomymi i wypic piwo na świerzym powietrzu i jakos nie zataczaja się dookoła i nie zaczepiaja nikogo.Skoro mozna było "odpicować" skwerek to może najwyższy czas pomysleć też o jakiś atrakcjach bo w t... rozwiń
Avatar
ja / 27 czerwca 2012 o 15:30
0
Chyba to nie jest ta strona tzn forum o kurowie zeby przy takiej tragedii wypisywac o "naszych" kurowskich menelach i tym podobnych bzdurach...Ludzie zastanówcie sie lepiej...Jesli wam nie pasuje tutaj zycie to nikt was tu nie trzyma--idzcie w swiat, a jesli jakiegos juz pijanego człowieka widzicie to od czego macie tel i DARMOWY nr 112-dzwoncie....Taki kurów jaki wójt i tyle mam do dodania...

[*]
Avatar
yakuza / 27 czerwca 2012 o 11:07
0
[quote name='Pinky' timestamp='1340785832' post='642834']
Nie przesadzajcie, ja jakoś nie widze żeby codziennie spał ktoś na ławce albo pod nią co prawda zdarzaja sie "starzy" menele i toz nimi trzeba zrobić porządek. A poza tym są też tacy którzy po pracy wyjda sobie na skwerek żeby pogadac ze znajomymi i wypic piwo na świerzym powietrzu i jakos nie zataczaja się dookoła i nie zaczepiaja nikogo.Skoro mozna było "odpicować" skwerek to może najwyższy czas pomysleć też o jakiś atrakcjach bo w tym Kurowie to nie ma nic oprócz kina w którym wyświetlaja beznadziejne filmy o ile wgl coś leci a nie zrobili dwie patelnie jedna na ordunie a drugą na skwerku.
[/quote]

i z tą opinią się zgodzę w 100%
[quote name='Pinky' timestamp='1340785832' post='642834']
Nie przesadzajcie, ja jakoś nie widze żeby codziennie spał ktoś na ławce albo pod nią co prawda zdarzaja sie "starzy" menele i toz nimi trzeba zrobić porządek. A poza tym są też tacy którzy po pracy wyjda sobie na skwerek żeby pogadac ze znajomymi i wypic piwo na świerzym powietrzu i jakos nie zataczaja się dookoła i nie zaczepiaja nikogo.Skoro mozna było "odpicować" skwerek to może najwyższy czas pomysleć też o jakiś atrakcjach bo w t... rozwiń
Avatar
Pinky / 27 czerwca 2012 o 10:30
0
Nie przesadzajcie, ja jakoś nie widze żeby codziennie spał ktoś na ławce albo pod nią co prawda zdarzaja sie "starzy" menele i toz nimi trzeba zrobić porządek. A poza tym są też tacy którzy po pracy wyjda sobie na skwerek żeby pogadac ze znajomymi i wypic piwo na świerzym powietrzu i jakos nie zataczaja się dookoła i nie zaczepiaja nikogo.Skoro mozna było "odpicować" skwerek to może najwyższy czas pomysleć też o jakiś atrakcjach bo w tym Kurowie to nie ma nic oprócz kina w którym wyświetlaja beznadziejne filmy o ile wgl coś leci a nie zrobili dwie patelnie jedna na ordunie a drugą na skwerku.
Nie przesadzajcie, ja jakoś nie widze żeby codziennie spał ktoś na ławce albo pod nią co prawda zdarzaja sie "starzy" menele i toz nimi trzeba zrobić porządek. A poza tym są też tacy którzy po pracy wyjda sobie na skwerek żeby pogadac ze znajomymi i wypic piwo na świerzym powietrzu i jakos nie zataczaja się dookoła i nie zaczepiaja nikogo.Skoro mozna było "odpicować" skwerek to może najwyższy czas pomysleć też o jakiś atrakcjach bo w tym Kurowie to nie ma nic oprócz kina w którym wyświetlaja beznadziejne filmy o ile wgl c... rozwiń
Avatar
xgji / 27 czerwca 2012 o 10:19
0
[quote name='aga' timestamp='1340784267' post='642826']
a na skwerku co sie dzieje? na plac zabaw z dzieckiem nie mozna wyjsc bo jedyna ławka na całym skwerku jest przy placu zabaw i bez przerwy spią nawaleni albo łeb rowalony i dzieci na to patrza ale kogo to obchodzi nie?
[/quote]

jeżeli ci to przeszkadza gdy widzisz takiego żulika dzwoń na policję i zgłaszaj to a nie siedzisz i się przyglądasz a później narzekasz
Avatar
Stop Ciotom / 27 czerwca 2012 o 10:16
0
[quote name='Justyna' timestamp='1340781483' post='642806']
To co dzieje się codziennie na głównym skwerze w Kurowie to okropne.Nie można dostać się spokojnie do sklepu,na każdym rogu od samego rana stoją napici i zaczepiają.A władze nie robią w tym kierunku nic.Dopiero jak się stanie jakaś tragedia to coś rusza ponieważ pojawia się telewizja i rozpisują w gazetach.
[/quote]

co ty za bzdety wypisujesz. jakoś mieszkałem tam 25 lat i nigdy nie widziałem żeby ktoś kogoś zaczepiał. Owszem stoją pod sklepem ale to dzieje się w każdej wiosce - wszędzie znajdą się "okoliczne chłopki" którzy pilnują skweru. Zakoczujesz się sam w domku z piwem przed TV, bo kolegów nie masz a jak wyjdziesz to raptem wszyscy cię zaczepiają hahahaha parodia albo jesteś taką ciotą i popychadełkiem albo walisz ściemę.
Nasza kochana gmina jest tak zajebista że nie ma gdzie siąść sobie z kolegami i kulturalnie napić się piwa - żadnego baru, klubu czy pizzeri. Kolega chciał otworzyć kiedyś tam bar to Wójt dowalił taką cenę za wynajem lokalu że bardziej opłaci się w Puławach otworzyć. Niech władze gminne zejdą na ziemię bo jak tak dalej będzie to nikt nie będzie chciał otwierać tam żadnego przedsiębiorstwa.
[quote name='Justyna' timestamp='1340781483' post='642806']
To co dzieje się codziennie na głównym skwerze w Kurowie to okropne.Nie można dostać się spokojnie do sklepu,na każdym rogu od samego rana stoją napici i zaczepiają.A władze nie robią w tym kierunku nic.Dopiero jak się stanie jakaś tragedia to coś rusza ponieważ pojawia się telewizja i rozpisują w gazetach.
[/quote]

co ty za bzdety wypisujesz. jakoś mieszkałem tam 25 lat i nigdy nie widziałem żeby ktoś kogoś zaczepiał. Owszem stoją... rozwiń
Avatar
aga / 27 czerwca 2012 o 10:04
0
a na skwerku co sie dzieje? na plac zabaw z dzieckiem nie mozna wyjsc bo jedyna ławka na całym skwerku jest przy placu zabaw i bez przerwy spią nawaleni albo łeb rowalony i dzieci na to patrza ale kogo to obchodzi nie?
Avatar
zzzzyga / 27 czerwca 2012 o 09:46
0
Nie tylko Knurów,cała Polska je taka.
Avatar
Zbyniu / 12 lipca 2012 o 15:12
0
[url="http://g2.gangsters.pl/index.php?ref=2712"]http://g2.gangsters....ex.php?ref=2712[/url]
Avatar
iga / 30 czerwca 2012 o 10:43
0
A co z dziecmi tego chłopaka?!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
pytam / 28 czerwca 2012 o 08:25
0
[quote name='Pinky' timestamp='1340785832' post='642834']
Nie przesadzajcie, ja jakoś nie widze żeby codziennie spał ktoś na ławce albo pod nią co prawda zdarzaja sie "starzy" menele i toz nimi trzeba zrobić porządek. A poza tym są też tacy którzy po pracy wyjda sobie na skwerek żeby pogadac ze znajomymi i wypic piwo na świerzym powietrzu i jakos nie zataczaja się dookoła i nie zaczepiaja nikogo.Skoro mozna było "odpicować" skwerek to może najwyższy czas pomysleć też o jakiś atrakcjach bo w tym Kurowie to nie ma nic oprócz kina w którym wyświetlaja beznadziejne filmy o ile wgl coś leci a nie zrobili dwie patelnie jedna na ordunie a drugą na skwerku.
[/quote]Odnośnie tych patelni to masz rację.Kto zezwolił na wycięcie zieleni i zrobienie betonowego bunkra ,gdzie ochrona środowiska.Wydać kupę pieniędzy ,żeby zrobić paskudztwo w centrum miejscowości.
[quote name='Pinky' timestamp='1340785832' post='642834']
Nie przesadzajcie, ja jakoś nie widze żeby codziennie spał ktoś na ławce albo pod nią co prawda zdarzaja sie "starzy" menele i toz nimi trzeba zrobić porządek. A poza tym są też tacy którzy po pracy wyjda sobie na skwerek żeby pogadac ze znajomymi i wypic piwo na świerzym powietrzu i jakos nie zataczaja się dookoła i nie zaczepiaja nikogo.Skoro mozna było "odpicować" skwerek to może najwyższy czas pomysleć też o jakiś atrakcjach bo w t... rozwiń
Avatar
ja / 27 czerwca 2012 o 15:30
0
Chyba to nie jest ta strona tzn forum o kurowie zeby przy takiej tragedii wypisywac o "naszych" kurowskich menelach i tym podobnych bzdurach...Ludzie zastanówcie sie lepiej...Jesli wam nie pasuje tutaj zycie to nikt was tu nie trzyma--idzcie w swiat, a jesli jakiegos juz pijanego człowieka widzicie to od czego macie tel i DARMOWY nr 112-dzwoncie....Taki kurów jaki wójt i tyle mam do dodania...

[*]
Avatar
yakuza / 27 czerwca 2012 o 11:07
0
[quote name='Pinky' timestamp='1340785832' post='642834']
Nie przesadzajcie, ja jakoś nie widze żeby codziennie spał ktoś na ławce albo pod nią co prawda zdarzaja sie "starzy" menele i toz nimi trzeba zrobić porządek. A poza tym są też tacy którzy po pracy wyjda sobie na skwerek żeby pogadac ze znajomymi i wypic piwo na świerzym powietrzu i jakos nie zataczaja się dookoła i nie zaczepiaja nikogo.Skoro mozna było "odpicować" skwerek to może najwyższy czas pomysleć też o jakiś atrakcjach bo w tym Kurowie to nie ma nic oprócz kina w którym wyświetlaja beznadziejne filmy o ile wgl coś leci a nie zrobili dwie patelnie jedna na ordunie a drugą na skwerku.
[/quote]

i z tą opinią się zgodzę w 100%
[quote name='Pinky' timestamp='1340785832' post='642834']
Nie przesadzajcie, ja jakoś nie widze żeby codziennie spał ktoś na ławce albo pod nią co prawda zdarzaja sie "starzy" menele i toz nimi trzeba zrobić porządek. A poza tym są też tacy którzy po pracy wyjda sobie na skwerek żeby pogadac ze znajomymi i wypic piwo na świerzym powietrzu i jakos nie zataczaja się dookoła i nie zaczepiaja nikogo.Skoro mozna było "odpicować" skwerek to może najwyższy czas pomysleć też o jakiś atrakcjach bo w t... rozwiń
Avatar
Pinky / 27 czerwca 2012 o 10:30
0
Nie przesadzajcie, ja jakoś nie widze żeby codziennie spał ktoś na ławce albo pod nią co prawda zdarzaja sie "starzy" menele i toz nimi trzeba zrobić porządek. A poza tym są też tacy którzy po pracy wyjda sobie na skwerek żeby pogadac ze znajomymi i wypic piwo na świerzym powietrzu i jakos nie zataczaja się dookoła i nie zaczepiaja nikogo.Skoro mozna było "odpicować" skwerek to może najwyższy czas pomysleć też o jakiś atrakcjach bo w tym Kurowie to nie ma nic oprócz kina w którym wyświetlaja beznadziejne filmy o ile wgl coś leci a nie zrobili dwie patelnie jedna na ordunie a drugą na skwerku.
Nie przesadzajcie, ja jakoś nie widze żeby codziennie spał ktoś na ławce albo pod nią co prawda zdarzaja sie "starzy" menele i toz nimi trzeba zrobić porządek. A poza tym są też tacy którzy po pracy wyjda sobie na skwerek żeby pogadac ze znajomymi i wypic piwo na świerzym powietrzu i jakos nie zataczaja się dookoła i nie zaczepiaja nikogo.Skoro mozna było "odpicować" skwerek to może najwyższy czas pomysleć też o jakiś atrakcjach bo w tym Kurowie to nie ma nic oprócz kina w którym wyświetlaja beznadziejne filmy o ile wgl c... rozwiń
Avatar
xgji / 27 czerwca 2012 o 10:19
0
[quote name='aga' timestamp='1340784267' post='642826']
a na skwerku co sie dzieje? na plac zabaw z dzieckiem nie mozna wyjsc bo jedyna ławka na całym skwerku jest przy placu zabaw i bez przerwy spią nawaleni albo łeb rowalony i dzieci na to patrza ale kogo to obchodzi nie?
[/quote]

jeżeli ci to przeszkadza gdy widzisz takiego żulika dzwoń na policję i zgłaszaj to a nie siedzisz i się przyglądasz a później narzekasz
Avatar
Stop Ciotom / 27 czerwca 2012 o 10:16
0
[quote name='Justyna' timestamp='1340781483' post='642806']
To co dzieje się codziennie na głównym skwerze w Kurowie to okropne.Nie można dostać się spokojnie do sklepu,na każdym rogu od samego rana stoją napici i zaczepiają.A władze nie robią w tym kierunku nic.Dopiero jak się stanie jakaś tragedia to coś rusza ponieważ pojawia się telewizja i rozpisują w gazetach.
[/quote]

co ty za bzdety wypisujesz. jakoś mieszkałem tam 25 lat i nigdy nie widziałem żeby ktoś kogoś zaczepiał. Owszem stoją pod sklepem ale to dzieje się w każdej wiosce - wszędzie znajdą się "okoliczne chłopki" którzy pilnują skweru. Zakoczujesz się sam w domku z piwem przed TV, bo kolegów nie masz a jak wyjdziesz to raptem wszyscy cię zaczepiają hahahaha parodia albo jesteś taką ciotą i popychadełkiem albo walisz ściemę.
Nasza kochana gmina jest tak zajebista że nie ma gdzie siąść sobie z kolegami i kulturalnie napić się piwa - żadnego baru, klubu czy pizzeri. Kolega chciał otworzyć kiedyś tam bar to Wójt dowalił taką cenę za wynajem lokalu że bardziej opłaci się w Puławach otworzyć. Niech władze gminne zejdą na ziemię bo jak tak dalej będzie to nikt nie będzie chciał otwierać tam żadnego przedsiębiorstwa.
[quote name='Justyna' timestamp='1340781483' post='642806']
To co dzieje się codziennie na głównym skwerze w Kurowie to okropne.Nie można dostać się spokojnie do sklepu,na każdym rogu od samego rana stoją napici i zaczepiają.A władze nie robią w tym kierunku nic.Dopiero jak się stanie jakaś tragedia to coś rusza ponieważ pojawia się telewizja i rozpisują w gazetach.
[/quote]

co ty za bzdety wypisujesz. jakoś mieszkałem tam 25 lat i nigdy nie widziałem żeby ktoś kogoś zaczepiał. Owszem stoją... rozwiń
Avatar
aga / 27 czerwca 2012 o 10:04
0
a na skwerku co sie dzieje? na plac zabaw z dzieckiem nie mozna wyjsc bo jedyna ławka na całym skwerku jest przy placu zabaw i bez przerwy spią nawaleni albo łeb rowalony i dzieci na to patrza ale kogo to obchodzi nie?
Avatar
zzzzyga / 27 czerwca 2012 o 09:46
0
Nie tylko Knurów,cała Polska je taka.
Zobacz wszystkie komentarze 23

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia]
galeria

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia] 1 0

Wernisaż wystawy "Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina" odbył się w środę w Centrum Historii Sportu w Lublinie.

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia]
galeria

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia] 21 4

Tarpany, ciężarówki star z chłodniami i inne wojskowe skarby czekają na chętnych w ostatnim w te wakacje przetargu Agencji Mienia Wojskowego, która zarabia w ten sposób na modernizację polskiej armii.

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi 0 1

Janusz Kobyłka jedzie dookoła Polski dla chorej Bianki. W trasę wyruszył z Lubartowa 30 czerwca. Wczoraj był już Lubuskiem. Do domu wróci w połowie sierpnia

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"?
galeria
film

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"? 18 9

Przed Bramą Krakowską zaczęły się prace przy zabezpieczaniu studni odkrytej podczas wymiany nawierzchni pl. Łokietka. Betonowy krąg ma wzmocnić konstrukcję i umożliwić późniejsze zamontowanie „okna czasu”, przez które zajrzymy w 22-metrową otchłań. Już w czwartek możemy poznać szczegóły tej nowej atrakcji.

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony 11 7

Po wtorkowej blokadzie rolników, inspekcja weterynaryjna wstrzymała akcję wybijania świń w miejscowości Dawidy (gm. Jabłoń).

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018 1 0

Co Gdzie Kiedy. Można już kupić bilety na wydarzenia 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się 28 lipca.

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem 32 15

Z białego sera ciekła granatowa serwatka, obiecywane przez jadłospis masło leżało w magazynie, a na talerzach lądowała margaryna, zaś żółty ser wcale nie był serem. Na takie ciekawostki natknęli się kontrolerzy w firmach dostarczających posiłki m.in. do szkół, przedszkoli, żłobków oraz szpitala.

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1 7 0

Wisła Puławy wygrała w środę z Chełmianką 2:1. W sobotę podopieczni Jacka Magnuszewskiego zagrają w Kozienicach z tamtejszą Energią. Mecz rozpocznie się o godz. 11

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku 19 4

Emperia, czyli właściciel ogólnopolskiej sieci supermarketów Stokrotka, nie musi płacić około 200 milionów złotych podatku – uznał we wtorek Wojewódzki Sądu Administracyjny w Warszawie i uchylił decyzję Dyrektora Izby Administracji Skarbowej.

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki?

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki? 3 0

Piłkarze ze Świdnika mają za sobą mecz kontrolny z kolejnym mocnym rywalem. W sobotę przegrali z Radomiakiem 0:2, a w środę zremisowali bezbramkowo z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej
9 września 2018, 19:00

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej 3 0

Co Gdzie Kiedy. 9 września o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej - Urszula Dudziak. Artystka wystąpi z koncertem pt. Wyśpiewam wam więcej.

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia]
galeria

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia] 14 3

Karolina Wojtiuk, która została pierwszą wicemiss Lubelszczyzny 2018, będzie reprezentować nasze województwo podczas gali finałowej Miss Polski 2018. Impreza odbędzie się w grudniu w Krynicy Zdroju.

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny 0 1

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny. Władze miasta udzieliły już pozwolenia na budowę.

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy 20 0

3 lipca w Kocku (pow. lubartowski) zaginęła Maria Krystyna Nowicka.

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać 16 2

We wtorek wieczorem w miejscowości Podhorce (pow. tomaszowski) ciągnik rolniczy zderzył się z motorowerem.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!