Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

14 maja 2008 r.
17:57
Edytuj ten wpis

Policjant kradł drzewka

0 20 A A

Policjanci z Puław schwytali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież sadzonek ze szkółki drzewek w Końskowoli. Jednym z nich okazał się policjant z Opola Lubelskiego.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W poniedziałek wieczorem właściciel szkółki krzewów z Końskowoli zawiadomił dyżurnego puławskiej komendy o tym, że złodzieje ukradli mu sadzonki krzewów ozdobnych. Pokazał drogę, którą uciekli.

- Policjanci, którzy pojechali na miejsce, zatrzymali dwóch mężczyzn - mówi Anna Smarzak, z biura prasowego KWP w Lublinie. - Obydwaj byli pijani. Niedaleko ich znaleźli 120 sadzonek.

Zatrzymani pochodzą spod Opola Lubelskiego. Jednym z nich jest 37-letni Sławomir T., policjant z Komendy Powiatowej Policji w Opolu Lubelskim. W policji pracuje od 13 lat.

Dzisiaj prokurator przedstawił mu zarzut kradzieży. Zrobił to w szpitalu neuropsychiatrycznym w Lublinie, gdzie policjant trafił po zatrzymaniu.
(er)

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
k / 13 czerwca 2008 o 18:36
0
PolicjantkaLoL napisał:
Znam obydwóch policjantów i sadze ze gdyby byli trzezwi nie zrobili by tego... no ale kazdemu czasem odwala :/

Pani policjantko, jeśli im odwala to powinni być wywaleni ze słuzby w tym zawodzie nie można sobie pozwolic na takie "odwalanie", znów cos im odwali i przypadkiem kogoś nie daj Boże zastrzelą...?
Avatar
obywatel / 13 czerwca 2008 o 18:33
0
PolicjantkaLoL napisał:
Znam obydwóch policjantów i sadze ze gdyby byli trzezwi nie zrobili by tego... no ale kazdemu czasem odwala :/

A ty Pani LOL "Polocjantko" zastanów sie kogo bronisz!To co że wypili!?To im wszystko wolno!?Pytam sie o to!Im wszystko wolno i tłumaczenie że popili???????????To proszę, brac tak samo pod uwagę ludzi którzy popili i przypadkiem spowodowali wypadek drogowy...no po prostu popili i im odwaliło prawda????Żenada, wstyd za nasza policję!!!

A ty Pani LOL "Polocjantko" zastanów sie kogo bronisz!To co że wypili!?To im wszystko wolno!?Pytam sie o to!Im wszystko wolno i tłumaczenie że popili???????????To proszę, brac tak samo pod uwagę ludzi którzy popili i przypadkiem spowodowali wypadek drogowy...no po prostu popili i im odwaliło prawda????Żenada, wstyd za nasza policję!!! rozwiń
Avatar
opolanin / 13 czerwca 2008 o 17:53
0
a ty kim jesteś miastowy z Puław patafianie większych buraków to nie ma jak w tej narkomani puławskiej i zapamiętaj sobie że jesteś śmieć puławski
Avatar
Gość / 25 maja 2008 o 13:15
0
niestety nasza policja jest złodziejem ktora w dzien, a ten przypadek powinien byc szczegłowo przebandany czy ten ten policjant wogole sie nadawał do słuzby pod wzgledem badan psychologicznych, a nie teraz udaje wariata, po 0,5 to jest przeztepstwo to za kraty pozdro
Avatar
pulec / 23 maja 2008 o 21:36
0
Opole-wiesniole, sama dzicz i buractwo, wytluc co do jednego!
Avatar
ktos / 23 maja 2008 o 09:06
0
obrazanie mieszkancow Opola jest niegrzeczne i bezsensu, wszedzie ludzie sa tacy sami. Zreszta temat nie jest o kierowcach samochodowych tylko o kradziezy drzewek, w ogole dziwie sie wam ze macie czas i ze wam sie chce pisac takie glupoty na temat innych. Zastanowcie sie czy sami jestescie idealni. Pozdrowienia!
Avatar
PolicjantkaLoL / 23 maja 2008 o 09:00
0
Znam obydwóch policjantów i sadze ze gdyby byli trzezwi nie zrobili by tego... no ale kazdemu czasem odwala :/
Avatar
OPOLANIN / 20 maja 2008 o 11:29
0
witek napisał:
Wcale się nie dziwię, że zrobił to policjant z Opola - oczywiście Lublelskiego. Gdy w Puławach przez skrzyżowanie na czerwonym świetle przejedzie samochód, to na 100% był on z rejestracją LOP....., gdy wyprzedzi na trzeciego na skrzyżowaniu lub na linii ciągłej, to miał rejestrację zaczynajacą się na LOP..., co za barany. Kurde, żeby nie było tak, że jak otworzę lodówkę to tam będzie siedział skulony policjant z Opola Lubelskiego podpijający moje mleko...


TAK MYSLAŁEM ŻE TY JESZCZE SĄCZYSZ MLEKO PO TWOJEJ WYPOWIEDZI BARANIE Z ZAĆANEGO MIASTA


TAK MYSLAŁEM ŻE TY JESZCZE SĄCZYSZ MLEKO PO TWOJEJ WYPOWIEDZI BARANIE Z ZAĆANEGO MIASTA rozwiń
Avatar
opolak / 19 maja 2008 o 21:15
0
Znam wielu policjantów z Opola Lubelskiego i wiem że wstydzą się za swojego kolegę więc nie oceniajcie wszystkich tak samo bo w każdym środowisku trafi się czarna owca, więc zastanówcie się co piszecie bo możecie naprawdę urazić porządnych policjantów
Avatar
LOP / 19 maja 2008 o 15:13
0
nie można oceniać wszystkich jedną miarą LOP ma bardzo dużo samochodów i nie każdy jest złodziejem i baranem więcej szacunku
Avatar
k / 13 czerwca 2008 o 18:36
0
PolicjantkaLoL napisał:
Znam obydwóch policjantów i sadze ze gdyby byli trzezwi nie zrobili by tego... no ale kazdemu czasem odwala :/

Pani policjantko, jeśli im odwala to powinni być wywaleni ze słuzby w tym zawodzie nie można sobie pozwolic na takie "odwalanie", znów cos im odwali i przypadkiem kogoś nie daj Boże zastrzelą...?
Avatar
obywatel / 13 czerwca 2008 o 18:33
0
PolicjantkaLoL napisał:
Znam obydwóch policjantów i sadze ze gdyby byli trzezwi nie zrobili by tego... no ale kazdemu czasem odwala :/

A ty Pani LOL "Polocjantko" zastanów sie kogo bronisz!To co że wypili!?To im wszystko wolno!?Pytam sie o to!Im wszystko wolno i tłumaczenie że popili???????????To proszę, brac tak samo pod uwagę ludzi którzy popili i przypadkiem spowodowali wypadek drogowy...no po prostu popili i im odwaliło prawda????Żenada, wstyd za nasza policję!!!

A ty Pani LOL "Polocjantko" zastanów sie kogo bronisz!To co że wypili!?To im wszystko wolno!?Pytam sie o to!Im wszystko wolno i tłumaczenie że popili???????????To proszę, brac tak samo pod uwagę ludzi którzy popili i przypadkiem spowodowali wypadek drogowy...no po prostu popili i im odwaliło prawda????Żenada, wstyd za nasza policję!!! rozwiń
Avatar
opolanin / 13 czerwca 2008 o 17:53
0
a ty kim jesteś miastowy z Puław patafianie większych buraków to nie ma jak w tej narkomani puławskiej i zapamiętaj sobie że jesteś śmieć puławski
Avatar
Gość / 25 maja 2008 o 13:15
0
niestety nasza policja jest złodziejem ktora w dzien, a ten przypadek powinien byc szczegłowo przebandany czy ten ten policjant wogole sie nadawał do słuzby pod wzgledem badan psychologicznych, a nie teraz udaje wariata, po 0,5 to jest przeztepstwo to za kraty pozdro
Avatar
pulec / 23 maja 2008 o 21:36
0
Opole-wiesniole, sama dzicz i buractwo, wytluc co do jednego!
Avatar
ktos / 23 maja 2008 o 09:06
0
obrazanie mieszkancow Opola jest niegrzeczne i bezsensu, wszedzie ludzie sa tacy sami. Zreszta temat nie jest o kierowcach samochodowych tylko o kradziezy drzewek, w ogole dziwie sie wam ze macie czas i ze wam sie chce pisac takie glupoty na temat innych. Zastanowcie sie czy sami jestescie idealni. Pozdrowienia!
Avatar
PolicjantkaLoL / 23 maja 2008 o 09:00
0
Znam obydwóch policjantów i sadze ze gdyby byli trzezwi nie zrobili by tego... no ale kazdemu czasem odwala :/
Avatar
OPOLANIN / 20 maja 2008 o 11:29
0
witek napisał:
Wcale się nie dziwię, że zrobił to policjant z Opola - oczywiście Lublelskiego. Gdy w Puławach przez skrzyżowanie na czerwonym świetle przejedzie samochód, to na 100% był on z rejestracją LOP....., gdy wyprzedzi na trzeciego na skrzyżowaniu lub na linii ciągłej, to miał rejestrację zaczynajacą się na LOP..., co za barany. Kurde, żeby nie było tak, że jak otworzę lodówkę to tam będzie siedział skulony policjant z Opola Lubelskiego podpijający moje mleko...


TAK MYSLAŁEM ŻE TY JESZCZE SĄCZYSZ MLEKO PO TWOJEJ WYPOWIEDZI BARANIE Z ZAĆANEGO MIASTA


TAK MYSLAŁEM ŻE TY JESZCZE SĄCZYSZ MLEKO PO TWOJEJ WYPOWIEDZI BARANIE Z ZAĆANEGO MIASTA rozwiń
Avatar
opolak / 19 maja 2008 o 21:15
0
Znam wielu policjantów z Opola Lubelskiego i wiem że wstydzą się za swojego kolegę więc nie oceniajcie wszystkich tak samo bo w każdym środowisku trafi się czarna owca, więc zastanówcie się co piszecie bo możecie naprawdę urazić porządnych policjantów
Avatar
LOP / 19 maja 2008 o 15:13
0
nie można oceniać wszystkich jedną miarą LOP ma bardzo dużo samochodów i nie każdy jest złodziejem i baranem więcej szacunku
Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 25 września 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 25 września 2018 r. 0 0

Co zdrożeje w Lublinie? Urząd ogłosił plany

Co zdrożeje w Lublinie? Urząd ogłosił plany 4 2

Ratusz ogłosił plany co do przyszłorocznych opłat za usługi komunalne, np. cen biletów komunikacji miejskiej, i parkowania w płatnej strefie. Większość cen nie wzrośnie, chociaż nie da się wykluczyć podwyżki w przypadku opłat za wywóz śmieci.

Jest zgoda na budowę pomnika pierwszego rektora KUL

Jest zgoda na budowę pomnika pierwszego rektora KUL 0 0

Jest pozwolenie na budowę pomnika pierwszego rektora KUL, ks. Idziego Radziszewskiego. Stanie na skwerze przy Al. Racławickich, ma być gotowy w listopadzie.

Mieszkańcy boją się nielegalnych śmieci. Skąd się tutaj wzięły? [zdjęcia]
Alarm 24
galeria

Mieszkańcy boją się nielegalnych śmieci. Skąd się tutaj wzięły? [zdjęcia] 3 2

Na widok śmieci w wyrobiskach po kopalniach piachu u mieszkańców Wólki Rokickiej zapala się lampka alarmowa. To efekt aresztowania lokalnego przedsiębiorcy. Michał K. przez lata zakopywał toksyczne odpady w starej kopalni.

Terytorialsi biegają po mistrzowsku

Terytorialsi biegają po mistrzowsku 5 0

W Puławach odbyły się Pierwsze Mistrzostwa Wojsk Obrony Terytorialnej w Średniodystansowym i Sprinterskim Biegu na Orientację. W riozegranych 22 i 23 września zawodach bardzo dobrze zaprezentowali się lubelscy terytorialsi, zdobywając kilka medali w klasyfikacji indywidualnej oraz pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Lubartów: Certyfikaty Młodego Przedsiębiorcy rozdane

Lubartów: Certyfikaty Młodego Przedsiębiorcy rozdane 0 0

W Zespole Szkół nr 2 w Lubartowie odbyło się uroczyste wręczenie certyfikatów dla uczniów, którzy uczestniczyli w projekcie „Młodzieżowe przedsiębiorstwo”.

Lublin: Lekarz nie przyjął pacjenta na oddział w szpitalu. Następnego dnia chory zmarł

Lublin: Lekarz nie przyjął pacjenta na oddział w szpitalu. Następnego dnia chory zmarł 23 16

Rozpoczął się proces lekarza, który nie przyjął na oddział starszego mężczyzny z zakrzepicą i zapaleniem kolana. Michał B. zalecił pacjentowi okłady z lodu. Dzień później 64-latek zmarł.

Lubelskie: Myśliwi polowali na kaczki, postrzelili człowieka

Lubelskie: Myśliwi polowali na kaczki, postrzelili człowieka 69 5

Podczas polowania na kaczki myśliwi postrzelili jednego z mieszkańców. Mężczyzna został zraniony śrutem w rękę.

Konferencja naukowa: "Romantyzm i jego interpretacje" w Galerii Labirynt
27 września 2018, 11:00

Konferencja naukowa: "Romantyzm i jego interpretacje" w Galerii Labirynt 1 1

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (ul. Popiełuszki 5) zaprasza do udziału w konferencji naukowej poświęconej romantyzmowi w kontekście nowoczesności. Wydarzenie odbędzie się w dniach 27-28 września.

Lublin: Rosną betonowe konstrukcje wiaduktów. Kiedy otworzą drogę? [zdjęcia]
galeria

Lublin: Rosną betonowe konstrukcje wiaduktów. Kiedy otworzą drogę? [zdjęcia] 16 9

Jeszcze w tym roku gotowe mają być wszystkie cztery wiadukty w ciągu ul. Grygowej w Lublinie, które zastąpią stary, zburzony z powodu fatalnego stanu technicznego. Cała trasa nad torami powinna być otwarta wiosną. Jej budowa jest zaawansowana w 30 proc.

Mateusz Mika (Asseco Resaovia): Mistrzostwa rozpoczną się teraz

Mateusz Mika (Asseco Resaovia): Mistrzostwa rozpoczną się teraz 2 0

Rozmowa z Mateuszem Miką, przyjmującym Asseco Resovii Rzeszów i reprezentacji Polski

Lublin: Przebudowa Al. Racławickich później. Przetarg unieważniony

Lublin: Przebudowa Al. Racławickich później. Przetarg unieważniony 2 22

W poniedziałek unieważniony został przetarg na przebudowę Al. Racławickich, ul. Poniatowskiego i Lipowej. Powód?

Nałęczów: Ulica Leśna do remontu

Nałęczów: Ulica Leśna do remontu 4 2

Ponad dwustumetrowy odcinek ulicy Leśnej w Nałęczowie jeszcze w tym roku może zostać wyremontowany. Chodzi o część od Górskiego do kładki dla pieszych w kierunku Harcerskiej.

Koszykarki Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS trzecie na turnieju w Toruniu

Koszykarki Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS trzecie na turnieju w Toruniu 0 5

Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS wraca do Lublina z zaledwie jedną wygraną na III Memoriale Profesora Stanisława Łęgowskiego. Akademiczki mają jeszcze nad czym pracować przed rozpoczęciem rozgrywek

Maszt wielkości 10-piętrowego wieżowca stanie w centrum Lublina. Jak Wam się podoba? [sonda]
galeria

Maszt wielkości 10-piętrowego wieżowca stanie w centrum Lublina. Jak Wam się podoba? [sonda] 538 74

Będzie miał wysokość 10-piętrowego wieżowca, a do jego budowy zużyte zostaną 22 tony stali. Maszt na rondzie obok lubelskiego zamku ma kosztować 676 tys. zł. Pieniądze wyłożą trzy spółki Skarbu Państwa w ramach wydatków na tzw. społeczną odpowiedzialność biznesu.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!