Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

14 maja 2008 r.
17:57
Edytuj ten wpis

Policjant kradł drzewka

0 20 A A

Policjanci z Puław schwytali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież sadzonek ze szkółki drzewek w Końskowoli. Jednym z nich okazał się policjant z Opola Lubelskiego.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W poniedziałek wieczorem właściciel szkółki krzewów z Końskowoli zawiadomił dyżurnego puławskiej komendy o tym, że złodzieje ukradli mu sadzonki krzewów ozdobnych. Pokazał drogę, którą uciekli.

- Policjanci, którzy pojechali na miejsce, zatrzymali dwóch mężczyzn - mówi Anna Smarzak, z biura prasowego KWP w Lublinie. - Obydwaj byli pijani. Niedaleko ich znaleźli 120 sadzonek.

Zatrzymani pochodzą spod Opola Lubelskiego. Jednym z nich jest 37-letni Sławomir T., policjant z Komendy Powiatowej Policji w Opolu Lubelskim. W policji pracuje od 13 lat.

Dzisiaj prokurator przedstawił mu zarzut kradzieży. Zrobił to w szpitalu neuropsychiatrycznym w Lublinie, gdzie policjant trafił po zatrzymaniu.
(er)

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
k / 13 czerwca 2008 o 18:36
0
PolicjantkaLoL napisał:
Znam obydwóch policjantów i sadze ze gdyby byli trzezwi nie zrobili by tego... no ale kazdemu czasem odwala :/

Pani policjantko, jeśli im odwala to powinni być wywaleni ze słuzby w tym zawodzie nie można sobie pozwolic na takie "odwalanie", znów cos im odwali i przypadkiem kogoś nie daj Boże zastrzelą...?
Avatar
obywatel / 13 czerwca 2008 o 18:33
0
PolicjantkaLoL napisał:
Znam obydwóch policjantów i sadze ze gdyby byli trzezwi nie zrobili by tego... no ale kazdemu czasem odwala :/

A ty Pani LOL "Polocjantko" zastanów sie kogo bronisz!To co że wypili!?To im wszystko wolno!?Pytam sie o to!Im wszystko wolno i tłumaczenie że popili???????????To proszę, brac tak samo pod uwagę ludzi którzy popili i przypadkiem spowodowali wypadek drogowy...no po prostu popili i im odwaliło prawda????Żenada, wstyd za nasza policję!!!

A ty Pani LOL "Polocjantko" zastanów sie kogo bronisz!To co że wypili!?To im wszystko wolno!?Pytam sie o to!Im wszystko wolno i tłumaczenie że popili???????????To proszę, brac tak samo pod uwagę ludzi którzy popili i przypadkiem spowodowali wypadek drogowy...no po prostu popili i im odwaliło prawda????Żenada, wstyd za nasza policję!!! rozwiń
Avatar
opolanin / 13 czerwca 2008 o 17:53
0
a ty kim jesteś miastowy z Puław patafianie większych buraków to nie ma jak w tej narkomani puławskiej i zapamiętaj sobie że jesteś śmieć puławski
Avatar
Gość / 25 maja 2008 o 13:15
0
niestety nasza policja jest złodziejem ktora w dzien, a ten przypadek powinien byc szczegłowo przebandany czy ten ten policjant wogole sie nadawał do słuzby pod wzgledem badan psychologicznych, a nie teraz udaje wariata, po 0,5 to jest przeztepstwo to za kraty pozdro
Avatar
pulec / 23 maja 2008 o 21:36
0
Opole-wiesniole, sama dzicz i buractwo, wytluc co do jednego!
Avatar
ktos / 23 maja 2008 o 09:06
0
obrazanie mieszkancow Opola jest niegrzeczne i bezsensu, wszedzie ludzie sa tacy sami. Zreszta temat nie jest o kierowcach samochodowych tylko o kradziezy drzewek, w ogole dziwie sie wam ze macie czas i ze wam sie chce pisac takie glupoty na temat innych. Zastanowcie sie czy sami jestescie idealni. Pozdrowienia!
Avatar
PolicjantkaLoL / 23 maja 2008 o 09:00
0
Znam obydwóch policjantów i sadze ze gdyby byli trzezwi nie zrobili by tego... no ale kazdemu czasem odwala :/
Avatar
OPOLANIN / 20 maja 2008 o 11:29
0
witek napisał:
Wcale się nie dziwię, że zrobił to policjant z Opola - oczywiście Lublelskiego. Gdy w Puławach przez skrzyżowanie na czerwonym świetle przejedzie samochód, to na 100% był on z rejestracją LOP....., gdy wyprzedzi na trzeciego na skrzyżowaniu lub na linii ciągłej, to miał rejestrację zaczynajacą się na LOP..., co za barany. Kurde, żeby nie było tak, że jak otworzę lodówkę to tam będzie siedział skulony policjant z Opola Lubelskiego podpijający moje mleko...


TAK MYSLAŁEM ŻE TY JESZCZE SĄCZYSZ MLEKO PO TWOJEJ WYPOWIEDZI BARANIE Z ZAĆANEGO MIASTA


TAK MYSLAŁEM ŻE TY JESZCZE SĄCZYSZ MLEKO PO TWOJEJ WYPOWIEDZI BARANIE Z ZAĆANEGO MIASTA rozwiń
Avatar
opolak / 19 maja 2008 o 21:15
0
Znam wielu policjantów z Opola Lubelskiego i wiem że wstydzą się za swojego kolegę więc nie oceniajcie wszystkich tak samo bo w każdym środowisku trafi się czarna owca, więc zastanówcie się co piszecie bo możecie naprawdę urazić porządnych policjantów
Avatar
LOP / 19 maja 2008 o 15:13
0
nie można oceniać wszystkich jedną miarą LOP ma bardzo dużo samochodów i nie każdy jest złodziejem i baranem więcej szacunku
Avatar
k / 13 czerwca 2008 o 18:36
0
PolicjantkaLoL napisał:
Znam obydwóch policjantów i sadze ze gdyby byli trzezwi nie zrobili by tego... no ale kazdemu czasem odwala :/

Pani policjantko, jeśli im odwala to powinni być wywaleni ze słuzby w tym zawodzie nie można sobie pozwolic na takie "odwalanie", znów cos im odwali i przypadkiem kogoś nie daj Boże zastrzelą...?
Avatar
obywatel / 13 czerwca 2008 o 18:33
0
PolicjantkaLoL napisał:
Znam obydwóch policjantów i sadze ze gdyby byli trzezwi nie zrobili by tego... no ale kazdemu czasem odwala :/

A ty Pani LOL "Polocjantko" zastanów sie kogo bronisz!To co że wypili!?To im wszystko wolno!?Pytam sie o to!Im wszystko wolno i tłumaczenie że popili???????????To proszę, brac tak samo pod uwagę ludzi którzy popili i przypadkiem spowodowali wypadek drogowy...no po prostu popili i im odwaliło prawda????Żenada, wstyd za nasza policję!!!

A ty Pani LOL "Polocjantko" zastanów sie kogo bronisz!To co że wypili!?To im wszystko wolno!?Pytam sie o to!Im wszystko wolno i tłumaczenie że popili???????????To proszę, brac tak samo pod uwagę ludzi którzy popili i przypadkiem spowodowali wypadek drogowy...no po prostu popili i im odwaliło prawda????Żenada, wstyd za nasza policję!!! rozwiń
Avatar
opolanin / 13 czerwca 2008 o 17:53
0
a ty kim jesteś miastowy z Puław patafianie większych buraków to nie ma jak w tej narkomani puławskiej i zapamiętaj sobie że jesteś śmieć puławski
Avatar
Gość / 25 maja 2008 o 13:15
0
niestety nasza policja jest złodziejem ktora w dzien, a ten przypadek powinien byc szczegłowo przebandany czy ten ten policjant wogole sie nadawał do słuzby pod wzgledem badan psychologicznych, a nie teraz udaje wariata, po 0,5 to jest przeztepstwo to za kraty pozdro
Avatar
pulec / 23 maja 2008 o 21:36
0
Opole-wiesniole, sama dzicz i buractwo, wytluc co do jednego!
Avatar
ktos / 23 maja 2008 o 09:06
0
obrazanie mieszkancow Opola jest niegrzeczne i bezsensu, wszedzie ludzie sa tacy sami. Zreszta temat nie jest o kierowcach samochodowych tylko o kradziezy drzewek, w ogole dziwie sie wam ze macie czas i ze wam sie chce pisac takie glupoty na temat innych. Zastanowcie sie czy sami jestescie idealni. Pozdrowienia!
Avatar
PolicjantkaLoL / 23 maja 2008 o 09:00
0
Znam obydwóch policjantów i sadze ze gdyby byli trzezwi nie zrobili by tego... no ale kazdemu czasem odwala :/
Avatar
OPOLANIN / 20 maja 2008 o 11:29
0
witek napisał:
Wcale się nie dziwię, że zrobił to policjant z Opola - oczywiście Lublelskiego. Gdy w Puławach przez skrzyżowanie na czerwonym świetle przejedzie samochód, to na 100% był on z rejestracją LOP....., gdy wyprzedzi na trzeciego na skrzyżowaniu lub na linii ciągłej, to miał rejestrację zaczynajacą się na LOP..., co za barany. Kurde, żeby nie było tak, że jak otworzę lodówkę to tam będzie siedział skulony policjant z Opola Lubelskiego podpijający moje mleko...


TAK MYSLAŁEM ŻE TY JESZCZE SĄCZYSZ MLEKO PO TWOJEJ WYPOWIEDZI BARANIE Z ZAĆANEGO MIASTA


TAK MYSLAŁEM ŻE TY JESZCZE SĄCZYSZ MLEKO PO TWOJEJ WYPOWIEDZI BARANIE Z ZAĆANEGO MIASTA rozwiń
Avatar
opolak / 19 maja 2008 o 21:15
0
Znam wielu policjantów z Opola Lubelskiego i wiem że wstydzą się za swojego kolegę więc nie oceniajcie wszystkich tak samo bo w każdym środowisku trafi się czarna owca, więc zastanówcie się co piszecie bo możecie naprawdę urazić porządnych policjantów
Avatar
LOP / 19 maja 2008 o 15:13
0
nie można oceniać wszystkich jedną miarą LOP ma bardzo dużo samochodów i nie każdy jest złodziejem i baranem więcej szacunku
Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kupujesz mieszkanie? Nie daj się oszukać

Kupujesz mieszkanie? Nie daj się oszukać 0 0

Osoby kupujące mieszkanie na rynku wtórnym narażone są na zupełnie inne zagrożenia niż ci, którzy zdecydowali się na lokal od dewelopera. Zwracamy uwagę na te najważniejsze.

Ominęła zapory i wjechała w pociąg na przejeździe. Maszynista nie zauważył
galeria

Ominęła zapory i wjechała w pociąg na przejeździe. Maszynista nie zauważył 0 2

30-latka z Łukowa kierując mercedesem uderzyła w 30 wagon pociągu towarowego. Kobieta chwilę wcześniej ominęła stojący przed przejazdem samochód oraz „opuszczoną” półzaporę.

Bialskie Dni bez Długów. Bezpłatne porady dla zadłużonych

Bialskie Dni bez Długów. Bezpłatne porady dla zadłużonych 1 0

Trzy dni bezpłatnych porad i konsultacji w zakresie zadłużenia. Tak będą wyglądać Bialskie Dni bez Długów, od 16 do 20 listopada.

Premiera monodramu "Potestad" w Chatce Żaka
18 listopada 2018, 17:00

Premiera monodramu "Potestad" w Chatce Żaka 0 0

Co Gdzie Kiedy. 18 listopada o godz. 17 w Chatce Żaka (ul. Radziszewskiego 16) będzie miała miejsce polska premiera monodramu Eduardo Pavlovsky'ego Potestad.

Worek medali pływaków AZS UMCS Lublin w Łodzi

Worek medali pływaków AZS UMCS Lublin w Łodzi 1 1

Drugie w tym sezonie zawody z cyklu Arena Grand Prix Puchar Polski zostały rozegrane w Łodzi. Znowu sporo powodów do zadowolenia mieli zawodnicy AZS UMCS Lublin, którzy w sumie stawali na podium aż 42 razy

Lublin: Ktoś wyrzucił meble na przystanek [zdjęcia]
galeria

Lublin: Ktoś wyrzucił meble na przystanek [zdjęcia] 4 7

Starymi meblami zagracony został dziś rano jeden z przystanków komunikacji miejskiej w lubelskiej dzielnicy Czuby. MPK przyznaje, że to nie pierwszy taki przypadek, bo ekipom sprzątającym przystanek trafił się nawet… sedes

Szpital w Rykach: Konkurs teraz, umowa od przyszłego roku

Szpital w Rykach: Konkurs teraz, umowa od przyszłego roku 0 0

Lubelski NFZ ogłosił konkurs na świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej na terenie powiatu ryckiego. Oferty można składać do 26 listopada.

Planujesz wesele, bal, studniówkę? To wydarzenie jest dla Ciebie!
14 listopada 2018, 0:00
galeria

Planujesz wesele, bal, studniówkę? To wydarzenie jest dla Ciebie! 0

Suknie ślubne i wieczorowe, garnitury, kwiaty, obrączki i biżuteria, torty, dekoracje, zaproszenia, usługi foto, auta do ślubu – łącznie ponad 100 firm. To tylko fragment tego, co pojawi się na Targach ONA&ON – Ślub, Studniówka, Karnawał. Już 24-25 listopada hala Targów Lublin (ul. Dworcowa 11) wypełni się po brzegi ślubnymi inspiracjami. Nie zabraknie też pokazów mody, konkursów z atrakcyjnymi nagrodami i specjalnych rabatów. To już 16. edycja wydarzenia.

Niósł wilk razy kilka… Okradała pasażerów autobusów i wpadła

Niósł wilk razy kilka… Okradała pasażerów autobusów i wpadła 0 0

Autobusy komunikacji miejskiej były jej terenem działania, w którym czuła się niezwykle swobodnie. 55-letnia kobieta wielokrotnie okradała pasażerów. W sumie, jej łupem padły przedmioty o łącznej wartości około 5,5 tysiąca złotych.

Nowy marszałek województwa lubelskiego. Kto ma największe szanse?

Nowy marszałek województwa lubelskiego. Kto ma największe szanse? 7 36

Za tydzień radni sejmiku województwa spotkają się już w nowym składzie, wybiorą marszałka. Kto ma największe szanse?

MKS Perła gra dzisiaj w Szczecinie

MKS Perła gra dzisiaj w Szczecinie 2 0

MKS Perła Lublin w środowy wieczór zmierzy się z SPR Pogoń Szczecin. Obie ekipy są nadal zamieszane w grę w europejskich pucharach

Nowe miejsce dla dzieci w centrum Lublina [zdjęcia]
galeria

Nowe miejsce dla dzieci w centrum Lublina [zdjęcia] 2 0

Do Małego CSK nie jest łatwo trafić. Trzeba się dostać do budynku bocznym wejściem (od strony ul. Radziszewskiego). Pod schodami są drzwi, a za drzwiami urządzona przez IKEA przestrzeń. Jest zestaw małego kucharza, przestrzeń do rysowania, wygodne kanapy i hamaki. To tu będą odbywać się cykliczne warsztaty dla dzieci.

Morskie opowieści w Graffiti. Cztery Refy ponownie w Lublinie
17 listopada 2018, 18:00

Morskie opowieści w Graffiti. Cztery Refy ponownie w Lublinie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Przed rokiem rozgrzali lubelską publikę w wieczorze szant i żeglarskich atrakcji, teraz wracają na scenę Graffiti (al. Piłsudskiego 13), aby ponownie zabrać nas w muzyczną wyprawę na morze. Mowa o zespole Cztery Refy, który już 17 listopada o godz. 18 wystąpi z koncertem Szanty Nocą 2.

Miasto chciało żeby remont ulic w centrum Lublina trwał dłużej. Dlaczego?

Miasto chciało żeby remont ulic w centrum Lublina trwał dłużej. Dlaczego? 6 25

Nawet do jesieni 2020 r. może trwać przebudowa Al. Racławickich, Lipowej i Poniatowskiego. Władze miasta dostały więcej czasu na wykonanie prac. Dla kierowców może to oznaczać dodatkowe pół roku utrudnień.

Nowa burmistrz Hrubieszowa: Mam swoją wizję miasta

Nowa burmistrz Hrubieszowa: Mam swoją wizję miasta 2 8

Rozmowa z Martą Majewską, nową burmistrz Hrubieszowa

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!