Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

27 października 2008 r.
19:46
Edytuj ten wpis

Prokurator prześwietla dom dziecka

0 9 A A

Prokuratura sprawdza, czy wobec wychowanków puławskiego Domu Dziecka stosowano przemoc.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wszystko po naszych artykułach, w których dzieci opisywały, jak były traktowane przez wychowawców.

- Jako pierwszą przesłuchiwaliśmy matkę siedemnastolatka, uciekiniera z domu dziecka - mówi Dariusz Lenard, prokurator rejonowy w Puławach. Syn tej kobiety miał być uderzony pięścią w klatkę piersiową przez dyrektora placówki.

To nie jedyny podawany przez dzieci przypadek. Ostatnio na opowiedzenie swojej historii zdecydowały się dwie nastolatki. W placówce przebywały ponad rok. Jedna z nich miała oberwać od dyrektora pięścią w twarz.

Jej siostra raz nie dostała obiadu, bo za późno przyszła do stołówki. - Byłam wtedy chora i spałam. Kiedy potem zeszłam na dół, dyrektor zabrał mi talerz z jedzeniem - zwierza się dziewczyna.

Pojawiły się też głosy w obronie dyrektora i wychowawców. "Wypowiedzi tych dziewczyn to dla nas coś wyssanego z palca (...). To kłamstwa i oszczerstwa” - napisali do nas byli wychowankowie. Zaznaczają, że dyrektor i wychowawcy muszą mieć autorytet i być konsekwentni, bo inaczej niczego by nie osiągnęli.
Dyrektor Domu Dziecka nie chciał z nami rozmawiać. - Wszystko wyjaśni prokuratura - powiedział Lech Piekarz.

Na razie nie straci stanowiska. Jego przełożony Sławomir Kamiński, starosta puławski, podkreśla, że nie będzie wychodził przed prawo. - Samo wszczęcie postępowania oznacza tylko tyle że prokuratura się niepokoi - mówi Kamiński. I zapowiada, że zareaguje wtedy, gdy akta sprawy trafią do sądu. (ali)

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 17 września 2016 o 20:13
0
Po tylu latach nic się nie zmieniło, dzieci są ponizane, bite i głodzone, dyrektor znęca się psychicznie i fizycznie nad wychowankami domu dziecka, wyzwiska typu szmata i dziwka są tam codziennie, nie dostają jedzenia bo im się nosić nie chce tam jest terror. Dzieci popadają w depresję, uciekają jak tak można tyle lat na to pozwalać przecież same tam nie poszły są to dzieci po przejściach tym bardziej powinno się ich otaczać tam szacunkiem i miłością a nie ponizac i wyzywać, bić i glodzic
Avatar
puławianin / 8 maja 2010 o 03:31
0
Czują się znacznie lepiej niż wtedy, gdy dostają od Lecha P. pięścią w twarz, gdy są pozbawiane kolacji i śniadania, gdy są wyzywane od kurew, gdy są straszone wysłaniem do zakładu, gdy są maltretowane na wiele innych jeszcze sposobów. Pytanie: jak patologiczny wychowawca, który jako jedyną skuteczną metodę wychowania uznaje przemoc fizyczną (bicie) i psychiczną (m. innymi nazywanie dzieci ku***mi) może wychować podopiecznych?
Próbkę działań pedagogicznych "załogi domu dziecka" publikuje dzisiaj tygodnik "Teraz Puławy". Zgroza! Wyrzucić to na zbity pysk i rozwiązać dom dziecka - to byłoby rozsądne rozwiązanie. I jeszcze piękna powtórka z PRL: apele i listy z poparciem Lecha P. lub przeciwko "nagonce prasy". Teraz czekamy na masówki w zakładach pracy na znak solidarności z Lechem P. I pomyśleć takie metody stosują osoby używające kiedyś symboli "Solidarności", tamtej "Solidarności". A wracając do samopoczucia dzieci: jeszcze nigdy w historii nie były tak dobrze traktowane, jak teraz, gdy strach padł na Piekarza i tę jego Piekarnię.

Posiadam informacje, gdyż sąsiaduje swoim domostwem z Domem Dziecka, że jest inaczej niż piszesz. To dzieci wyzywają wychowawców cytuję od: kur.w, suk pierdo..nych, konfidentów, żandarmów, zje***..ch, upośledzonych itp. Nie raz widziałem jak w środku nocy wracaja dzieci pijane, zachowując się przy tym wulgarnie i głośno budząc całą ulicę. WIELKI SZACUNEK DLA PRACOWNIKÓW, KTÓRZY MUSZĄ ZNOSIĆ TE SYTUACJE I POGARDA DLA TYCH, KTÓRZY ROZWIJAJĄ PLOTKI NIE ZNAJĄC PANUJĄCEJ TAM RZECZYWISTOŚCI.
Czują się znacznie lepiej niż wtedy, gdy dostają od Lecha P. pięścią w twarz, gdy są pozbawiane kolacji i śniadania, gdy są wyzywane od kurew, gdy są straszone wysłaniem do zakładu, gdy są maltretowane na wiele innych jeszcze sposobów. Pytanie: jak patologiczny wychowawca, który jako jedyną skuteczną metodę wychowania uznaje przemoc fizyczną (bicie) i psychiczną (m. innymi nazywanie dzieci ku***mi) może wychować podopiecznych?
Próbkę działań pedagogicznych "załogi domu dziecka" publikuje dzisiaj tygodnik "Teraz Puławy&q... rozwiń
Avatar
Gość / 2 lutego 2010 o 16:32
0
Gość napisał:
Jak można dojść do prawdy jeżeli dyrektor nadal pełni swoje obowiązki. Przecież każde dziecko będzie się bało cokolwiek powiedzieć. Po za tym dyrektor może manipulować dziećmi. Norma jest na czas śledztwa zawiszenie w pełnieniu funkcji, tylko w PUławach jest inaczej. Znowu to świadczy, ze dyrektor ma niezłe układy ew starostwie.
Avatar
co go zna / 30 grudnia 2009 o 04:53
0
a dlaczego lech piekarz ma nadal prace????

on od dziecka byl swinia, co sie spodziewac od brodnego samolubnego, smierdzacego zwierza?
wychowal swoich synow a na samotnych dzieciach odbija sie nadal, on poza swgo grubego brzucha nic nie widzi, ciekawe co wladze miasta pulaw maja za trzymanie go na tej posadzie. On zamiast serca ma zimna pompe, zamiast duszy roisko karaluchow.

Jako mlodzieniec podzas zabaw domowych dobieral sie do majtek swoim kuzynkom, a teraz wychowuje cudze dzici, to tragedia

tragedja dla dzieci.

ale jest jadna sprawiedliwosc----on sie starzeje-----

a kidys umrze i czeka go wieczne pieklo
a dlaczego lech piekarz ma nadal prace????

on od dziecka byl swinia, co sie spodziewac od brodnego samolubnego, smierdzacego zwierza?
wychowal swoich synow a na samotnych dzieciach odbija sie nadal, on poza swgo grubego brzucha nic nie widzi, ciekawe co wladze miasta pulaw maja za trzymanie go na tej posadzie. On zamiast serca ma zimna pompe, zamiast duszy roisko karaluchow.

Jako mlodzieniec podzas zabaw domowych dobieral sie do majtek swoim kuzynkom, a teraz wychowuje cudze dzici, to tragedia

... rozwiń
Avatar
Gość / 29 października 2008 o 09:55
0
michalina napisał:
Czują się znacznie lepiej niż wtedy, gdy dostają od Lecha P. pięścią w twarz, gdy są pozbawiane kolacji i śniadania, gdy są wyzywane od kurew, gdy są straszone wysłaniem do zakładu, gdy są maltretowane na wiele innych jeszcze sposobów. Pytanie: jak patologiczny wychowawca, który jako jedyną skuteczną metodę wychowania uznaje przemoc fizyczną (bicie) i psychiczną (m. innymi nazywanie dzieci ku***mi) może wychować podopiecznych?
Próbkę działań pedagogicznych "załogi domu dziecka" publikuje dzisiaj tygodnik "Teraz Puławy". Zgroza! Wyrzucić to na zbity pysk i rozwiązać dom dziecka - to byłoby rozsądne rozwiązanie. I jeszcze piękna powtórka z PRL: apele i listy z poparciem Lecha P. lub przeciwko "nagonce prasy". Teraz czekamy na masówki w zakładach pracy na znak solidarności z Lechem P. I pomyśleć takie metody stosują osoby używające kiedyś symboli "Solidarności", tamtej "Solidarności". A wracając do samopoczucia dzieci: jeszcze nigdy w historii nie były tak dobrze traktowane, jak teraz, gdy strach padł na Piekarza i tę jego Piekarnię.

Brawo, świetne słowa, same sedno, lepiej tego nikt by nie wyraził. Dzieci w końcu maja choć odrobinkę nadziei,że w końcu coś się zmieni i będą traktowane jak ludzie. Mam nadzieje, że w końcu zwycięży PRAWDA.

Brawo, świetne słowa, same sedno, lepiej tego nikt by nie wyraził. Dzieci w końcu maja choć odrobinkę nadziei,że w końcu coś się zmieni i będą traktowane jak ludzie. Mam nadzieje, że w końcu zwycięży PRAWDA. rozwiń
Avatar
michalina / 28 października 2008 o 20:10
0
aneczka napisał:
A komuś przyszło do głowy jak czują się dzieci które tam teraz mieszkają?

Czują się znacznie lepiej niż wtedy, gdy dostają od Lecha P. pięścią w twarz, gdy są pozbawiane kolacji i śniadania, gdy są wyzywane od kurew, gdy są straszone wysłaniem do zakładu, gdy są maltretowane na wiele innych jeszcze sposobów. Pytanie: jak patologiczny wychowawca, który jako jedyną skuteczną metodę wychowania uznaje przemoc fizyczną (bicie) i psychiczną (m. innymi nazywanie dzieci ku***mi) może wychować podopiecznych?
Próbkę działań pedagogicznych "załogi domu dziecka" publikuje dzisiaj tygodnik "Teraz Puławy". Zgroza! Wyrzucić to na zbity pysk i rozwiązać dom dziecka - to byłoby rozsądne rozwiązanie. I jeszcze piękna powtórka z PRL: apele i listy z poparciem Lecha P. lub przeciwko "nagonce prasy". Teraz czekamy na masówki w zakładach pracy na znak solidarności z Lechem P. I pomyśleć takie metody stosują osoby używające kiedyś symboli "Solidarności", tamtej "Solidarności". A wracając do samopoczucia dzieci: jeszcze nigdy w historii nie były tak dobrze traktowane, jak teraz, gdy strach padł na Piekarza i tę jego Piekarnię.

Czują się znacznie lepiej niż wtedy, gdy dostają od Lecha P. pięścią w twarz, gdy są pozbawiane kolacji i śniadania, gdy są wyzywane od kurew, gdy są straszone wysłaniem do zakładu, gdy są maltretowane na wiele innych jeszcze sposobów. Pytanie: jak patologiczny wychowawca, który jako jedyną skuteczną metodę wychowania uznaje przemoc fizyczną (bicie) i psychiczną (m. innymi nazywanie dzieci ku***mi) może wychować podopiecznych?
Próbkę działań pedagogicznych "załogi domu dziecka" publikuje dzisiaj tygodnik ... rozwiń
Avatar
nickola / 28 października 2008 o 12:32
0
Gość napisał:
Jak można dojść do prawdy jeżeli dyrektor nadal pełni swoje obowiązki. Przecież każde dziecko będzie się bało cokolwiek powiedzieć. Po za tym dyrektor może manipulować dziećmi. Norma jest na czas śledztwa zawiszenie w pełnieniu funkcji, tylko w PUławach jest inaczej. Znowu to świadczy, ze dyrektor ma niezłe układy ew starostwie.

Piekarz nie tylko może manipulować, ale i manipuluje. Pomaga mu w tym Kamiński (starosta, niestety) i Filipowska (od gazety). Kamiński powiedział, że zawiesi Piekarza, jak zostanie skierowany akt oskarżenia do sądu, jeśli tak się stanie - wtedy powie, że zawiesi, jak będzie wyrok skazujący. Jak już Piekarza skażą, powie, że zawiesi go dopiero po wykonaniu kary. Chyba jeszcze nigdy w Polsce nie było takiego skandalu, jaki jest udziałem Sławomira Kamińskiego, zaciekłego obrońcy zła, dla którego dobro dziecka wcale się nie liczy, a tylko koleś Piekarz. I tak do upadu!

Piekarz nie tylko może manipulować, ale i manipuluje. Pomaga mu w tym Kamiński (starosta, niestety) i Filipowska (od gazety). Kamiński powiedział, że zawiesi Piekarza, jak zostanie skierowany akt oskarżenia do sądu, jeśli tak się stanie - wtedy powie, że zawiesi, jak będzie wyrok skazujący. Jak już Piekarza skażą, powie, że zawiesi go dopiero po wykonaniu kary. Chyba jeszcze nigdy w Polsce nie było takiego skandalu, jaki jest udziałem Sławomira Kamińskiego, zaciekłego obrońcy zła, dla którego dobro dziecka wcale się nie ... rozwiń
Avatar
aneczka / 28 października 2008 o 12:20
0
A komuś przyszło do głowy jak czują się dzieci które tam teraz mieszkają?
Avatar
Gość / 28 października 2008 o 09:39
0
Jak można dojść do prawdy jeżeli dyrektor nadal pełni swoje obowiązki. Przecież każde dziecko będzie się bało cokolwiek powiedzieć. Po za tym dyrektor może manipulować dziećmi. Norma jest na czas śledztwa zawiszenie w pełnieniu funkcji, tylko w PUławach jest inaczej. Znowu to świadczy, ze dyrektor ma niezłe układy ew starostwie.
Avatar
Gość / 17 września 2016 o 20:13
0
Po tylu latach nic się nie zmieniło, dzieci są ponizane, bite i głodzone, dyrektor znęca się psychicznie i fizycznie nad wychowankami domu dziecka, wyzwiska typu szmata i dziwka są tam codziennie, nie dostają jedzenia bo im się nosić nie chce tam jest terror. Dzieci popadają w depresję, uciekają jak tak można tyle lat na to pozwalać przecież same tam nie poszły są to dzieci po przejściach tym bardziej powinno się ich otaczać tam szacunkiem i miłością a nie ponizac i wyzywać, bić i glodzic
Avatar
puławianin / 8 maja 2010 o 03:31
0
Czują się znacznie lepiej niż wtedy, gdy dostają od Lecha P. pięścią w twarz, gdy są pozbawiane kolacji i śniadania, gdy są wyzywane od kurew, gdy są straszone wysłaniem do zakładu, gdy są maltretowane na wiele innych jeszcze sposobów. Pytanie: jak patologiczny wychowawca, który jako jedyną skuteczną metodę wychowania uznaje przemoc fizyczną (bicie) i psychiczną (m. innymi nazywanie dzieci ku***mi) może wychować podopiecznych?
Próbkę działań pedagogicznych "załogi domu dziecka" publikuje dzisiaj tygodnik "Teraz Puławy". Zgroza! Wyrzucić to na zbity pysk i rozwiązać dom dziecka - to byłoby rozsądne rozwiązanie. I jeszcze piękna powtórka z PRL: apele i listy z poparciem Lecha P. lub przeciwko "nagonce prasy". Teraz czekamy na masówki w zakładach pracy na znak solidarności z Lechem P. I pomyśleć takie metody stosują osoby używające kiedyś symboli "Solidarności", tamtej "Solidarności". A wracając do samopoczucia dzieci: jeszcze nigdy w historii nie były tak dobrze traktowane, jak teraz, gdy strach padł na Piekarza i tę jego Piekarnię.

Posiadam informacje, gdyż sąsiaduje swoim domostwem z Domem Dziecka, że jest inaczej niż piszesz. To dzieci wyzywają wychowawców cytuję od: kur.w, suk pierdo..nych, konfidentów, żandarmów, zje***..ch, upośledzonych itp. Nie raz widziałem jak w środku nocy wracaja dzieci pijane, zachowując się przy tym wulgarnie i głośno budząc całą ulicę. WIELKI SZACUNEK DLA PRACOWNIKÓW, KTÓRZY MUSZĄ ZNOSIĆ TE SYTUACJE I POGARDA DLA TYCH, KTÓRZY ROZWIJAJĄ PLOTKI NIE ZNAJĄC PANUJĄCEJ TAM RZECZYWISTOŚCI.
Czują się znacznie lepiej niż wtedy, gdy dostają od Lecha P. pięścią w twarz, gdy są pozbawiane kolacji i śniadania, gdy są wyzywane od kurew, gdy są straszone wysłaniem do zakładu, gdy są maltretowane na wiele innych jeszcze sposobów. Pytanie: jak patologiczny wychowawca, który jako jedyną skuteczną metodę wychowania uznaje przemoc fizyczną (bicie) i psychiczną (m. innymi nazywanie dzieci ku***mi) może wychować podopiecznych?
Próbkę działań pedagogicznych "załogi domu dziecka" publikuje dzisiaj tygodnik "Teraz Puławy&q... rozwiń
Avatar
Gość / 2 lutego 2010 o 16:32
0
Gość napisał:
Jak można dojść do prawdy jeżeli dyrektor nadal pełni swoje obowiązki. Przecież każde dziecko będzie się bało cokolwiek powiedzieć. Po za tym dyrektor może manipulować dziećmi. Norma jest na czas śledztwa zawiszenie w pełnieniu funkcji, tylko w PUławach jest inaczej. Znowu to świadczy, ze dyrektor ma niezłe układy ew starostwie.
Avatar
co go zna / 30 grudnia 2009 o 04:53
0
a dlaczego lech piekarz ma nadal prace????

on od dziecka byl swinia, co sie spodziewac od brodnego samolubnego, smierdzacego zwierza?
wychowal swoich synow a na samotnych dzieciach odbija sie nadal, on poza swgo grubego brzucha nic nie widzi, ciekawe co wladze miasta pulaw maja za trzymanie go na tej posadzie. On zamiast serca ma zimna pompe, zamiast duszy roisko karaluchow.

Jako mlodzieniec podzas zabaw domowych dobieral sie do majtek swoim kuzynkom, a teraz wychowuje cudze dzici, to tragedia

tragedja dla dzieci.

ale jest jadna sprawiedliwosc----on sie starzeje-----

a kidys umrze i czeka go wieczne pieklo
a dlaczego lech piekarz ma nadal prace????

on od dziecka byl swinia, co sie spodziewac od brodnego samolubnego, smierdzacego zwierza?
wychowal swoich synow a na samotnych dzieciach odbija sie nadal, on poza swgo grubego brzucha nic nie widzi, ciekawe co wladze miasta pulaw maja za trzymanie go na tej posadzie. On zamiast serca ma zimna pompe, zamiast duszy roisko karaluchow.

Jako mlodzieniec podzas zabaw domowych dobieral sie do majtek swoim kuzynkom, a teraz wychowuje cudze dzici, to tragedia

... rozwiń
Avatar
Gość / 29 października 2008 o 09:55
0
michalina napisał:
Czują się znacznie lepiej niż wtedy, gdy dostają od Lecha P. pięścią w twarz, gdy są pozbawiane kolacji i śniadania, gdy są wyzywane od kurew, gdy są straszone wysłaniem do zakładu, gdy są maltretowane na wiele innych jeszcze sposobów. Pytanie: jak patologiczny wychowawca, który jako jedyną skuteczną metodę wychowania uznaje przemoc fizyczną (bicie) i psychiczną (m. innymi nazywanie dzieci ku***mi) może wychować podopiecznych?
Próbkę działań pedagogicznych "załogi domu dziecka" publikuje dzisiaj tygodnik "Teraz Puławy". Zgroza! Wyrzucić to na zbity pysk i rozwiązać dom dziecka - to byłoby rozsądne rozwiązanie. I jeszcze piękna powtórka z PRL: apele i listy z poparciem Lecha P. lub przeciwko "nagonce prasy". Teraz czekamy na masówki w zakładach pracy na znak solidarności z Lechem P. I pomyśleć takie metody stosują osoby używające kiedyś symboli "Solidarności", tamtej "Solidarności". A wracając do samopoczucia dzieci: jeszcze nigdy w historii nie były tak dobrze traktowane, jak teraz, gdy strach padł na Piekarza i tę jego Piekarnię.

Brawo, świetne słowa, same sedno, lepiej tego nikt by nie wyraził. Dzieci w końcu maja choć odrobinkę nadziei,że w końcu coś się zmieni i będą traktowane jak ludzie. Mam nadzieje, że w końcu zwycięży PRAWDA.

Brawo, świetne słowa, same sedno, lepiej tego nikt by nie wyraził. Dzieci w końcu maja choć odrobinkę nadziei,że w końcu coś się zmieni i będą traktowane jak ludzie. Mam nadzieje, że w końcu zwycięży PRAWDA. rozwiń
Avatar
michalina / 28 października 2008 o 20:10
0
aneczka napisał:
A komuś przyszło do głowy jak czują się dzieci które tam teraz mieszkają?

Czują się znacznie lepiej niż wtedy, gdy dostają od Lecha P. pięścią w twarz, gdy są pozbawiane kolacji i śniadania, gdy są wyzywane od kurew, gdy są straszone wysłaniem do zakładu, gdy są maltretowane na wiele innych jeszcze sposobów. Pytanie: jak patologiczny wychowawca, który jako jedyną skuteczną metodę wychowania uznaje przemoc fizyczną (bicie) i psychiczną (m. innymi nazywanie dzieci ku***mi) może wychować podopiecznych?
Próbkę działań pedagogicznych "załogi domu dziecka" publikuje dzisiaj tygodnik "Teraz Puławy". Zgroza! Wyrzucić to na zbity pysk i rozwiązać dom dziecka - to byłoby rozsądne rozwiązanie. I jeszcze piękna powtórka z PRL: apele i listy z poparciem Lecha P. lub przeciwko "nagonce prasy". Teraz czekamy na masówki w zakładach pracy na znak solidarności z Lechem P. I pomyśleć takie metody stosują osoby używające kiedyś symboli "Solidarności", tamtej "Solidarności". A wracając do samopoczucia dzieci: jeszcze nigdy w historii nie były tak dobrze traktowane, jak teraz, gdy strach padł na Piekarza i tę jego Piekarnię.

Czują się znacznie lepiej niż wtedy, gdy dostają od Lecha P. pięścią w twarz, gdy są pozbawiane kolacji i śniadania, gdy są wyzywane od kurew, gdy są straszone wysłaniem do zakładu, gdy są maltretowane na wiele innych jeszcze sposobów. Pytanie: jak patologiczny wychowawca, który jako jedyną skuteczną metodę wychowania uznaje przemoc fizyczną (bicie) i psychiczną (m. innymi nazywanie dzieci ku***mi) może wychować podopiecznych?
Próbkę działań pedagogicznych "załogi domu dziecka" publikuje dzisiaj tygodnik ... rozwiń
Avatar
nickola / 28 października 2008 o 12:32
0
Gość napisał:
Jak można dojść do prawdy jeżeli dyrektor nadal pełni swoje obowiązki. Przecież każde dziecko będzie się bało cokolwiek powiedzieć. Po za tym dyrektor może manipulować dziećmi. Norma jest na czas śledztwa zawiszenie w pełnieniu funkcji, tylko w PUławach jest inaczej. Znowu to świadczy, ze dyrektor ma niezłe układy ew starostwie.

Piekarz nie tylko może manipulować, ale i manipuluje. Pomaga mu w tym Kamiński (starosta, niestety) i Filipowska (od gazety). Kamiński powiedział, że zawiesi Piekarza, jak zostanie skierowany akt oskarżenia do sądu, jeśli tak się stanie - wtedy powie, że zawiesi, jak będzie wyrok skazujący. Jak już Piekarza skażą, powie, że zawiesi go dopiero po wykonaniu kary. Chyba jeszcze nigdy w Polsce nie było takiego skandalu, jaki jest udziałem Sławomira Kamińskiego, zaciekłego obrońcy zła, dla którego dobro dziecka wcale się nie liczy, a tylko koleś Piekarz. I tak do upadu!

Piekarz nie tylko może manipulować, ale i manipuluje. Pomaga mu w tym Kamiński (starosta, niestety) i Filipowska (od gazety). Kamiński powiedział, że zawiesi Piekarza, jak zostanie skierowany akt oskarżenia do sądu, jeśli tak się stanie - wtedy powie, że zawiesi, jak będzie wyrok skazujący. Jak już Piekarza skażą, powie, że zawiesi go dopiero po wykonaniu kary. Chyba jeszcze nigdy w Polsce nie było takiego skandalu, jaki jest udziałem Sławomira Kamińskiego, zaciekłego obrońcy zła, dla którego dobro dziecka wcale się nie ... rozwiń
Avatar
aneczka / 28 października 2008 o 12:20
0
A komuś przyszło do głowy jak czują się dzieci które tam teraz mieszkają?
Avatar
Gość / 28 października 2008 o 09:39
0
Jak można dojść do prawdy jeżeli dyrektor nadal pełni swoje obowiązki. Przecież każde dziecko będzie się bało cokolwiek powiedzieć. Po za tym dyrektor może manipulować dziećmi. Norma jest na czas śledztwa zawiszenie w pełnieniu funkcji, tylko w PUławach jest inaczej. Znowu to świadczy, ze dyrektor ma niezłe układy ew starostwie.
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

E.S Besancon Feminin – MKS Perła Lublin 31:28. Zabrakło niewiele

E.S Besancon Feminin – MKS Perła Lublin 31:28. Zabrakło niewiele 1 0

Lubelskie szczypiornistki kończą przygodę w europejskich pucharach. Zespół trenera Roberta Lisa uległ na wyjeździe E.S Besancon Feminin i nie zakwalifikował się do fazy grupowej Pucharu EHF

Nowy wójt gminy Kurów: Na początek reorganizacja urzędu

Nowy wójt gminy Kurów: Na początek reorganizacja urzędu 0 8

Rozmowa z Arkadiuszem Małeckim, wójtem-elektem gminy Kurów.

Zamojskie czytanie sztuki Icchoka Lejba Pereca "W nocy na Starym Rynku"
22 listopada 2018, 18:00

Zamojskie czytanie sztuki Icchoka Lejba Pereca "W nocy na Starym Rynku" 1 0

W czwartek, 22 listopada o godz. 18 w Centrum Synagoga w Zamościu (ul. Pereca 14) odbędzie się czytanie dramatu Icchoka Lejba Pereca W nocy na Starym Rynku.

Właściciele lokalnych sklepów zgłaszali inicjatywy. Pieniądze dla pięciu z woj. lubelskiego

Właściciele lokalnych sklepów zgłaszali inicjatywy. Pieniądze dla pięciu z woj. lubelskiego 2 0

Pięć inicjatyw społecznych, które wyłonione zostały w ogólnopolskim głosowaniu w ramach akcji „Lokalni Herosi – 100 inicjatyw Przedsiębiorców na 100-lecie Niepodległości”, zostanie zrealizowanych na terenie województwa lubelskiego.

Azoty Puławy – Selfoss 33:26. Obiecująca zaliczka przed rewanżem

Azoty Puławy – Selfoss 33:26. Obiecująca zaliczka przed rewanżem 26 0

W pierwszym meczu trzeciej rundy kwalifikacyjnej Pucharu EHF zespół trenera Bartosza Jureckiego pokonał we własnej hali Islandczyków różnicą siedmiu bramek i jest bliski awansu do fazy grupowej tych rozgrywek

W powiecie włodawskim wygrało PiS. Ale rządzić raczej nie będzie

W powiecie włodawskim wygrało PiS. Ale rządzić raczej nie będzie 12 6

W Radzie Powiatu Włodawskiego siedem mandatów zdobyło PiS, pięć PSL i trzy kandydaci związanego z lewicą KWW „Łączy nas Samorząd”. Wszystko wskazuje na to, że koalicję zawiążą ludowcy z włodawską lewicą.

To ostatnie chwile bez śniegu. Kiedy spadnie śnieg? Pogoda na niedzielę w woj. lubelskim
film

To ostatnie chwile bez śniegu. Kiedy spadnie śnieg? Pogoda na niedzielę w woj. lubelskim 45 3

Kiedy spadnie śnieg? Sprawdź prognozę pogody na niedzielę dla woj. lubelskiego i całej Polski.

Powiślak Końskowola – Kryształ Werbkowice 4:1. Kiepski dzień bramkarza

Powiślak Końskowola – Kryształ Werbkowice 4:1. Kiepski dzień bramkarza 0 0

To miał być jeden z ciekawszych meczów weekendu. Powiślak pokonał jednak Kryształ Werbkowice 4:1. Gospodarze już po 33 minutach prowadzili 3:1. Dzięki kolejnemu kompletowi punktów zakończyli rok na czwartym miejscu w tabeli

Firma z Lubelskiego nie ma sobie równych w tej części Europy. Nowa, imponująca inwestycja
galeria

Firma z Lubelskiego nie ma sobie równych w tej części Europy. Nowa, imponująca inwestycja 129 7

Firma JMP Flowers ze Stężycy zakończyła realizację inwestycji za ponad 67 mln zł. Dzięki niej znacząco wzrosły jej zdolności produkcji kwiatów.

Łada Biłgoraj – Górnik II Łęczna 3:2. Zabójcze sześć minut

Łada Biłgoraj – Górnik II Łęczna 3:2. Zabójcze sześć minut 0 2

Łada pozytywnym akcentem zakończyła rundę jesienną. Drużyna Bartłomieja Kowalika pokonała u siebie rezerwy Górnika Łęczna 3:2, chociaż to goście otworzyli wynik. Po zmianie stron w przeciągu... sześciu minut gospodarze zaliczyli jednak trzy trafienia i zgarnęli bardzo cenne, trzy punkty. A te pozwoliły zakończyć rok nad kreską