Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

31 grudnia 2017 r.
9:21

Puławy: Miejsce na nowe osiedle mieszkaniowe

Autor: Zdjęcie autora rs
0 26 A A
W przyszłości ulicą Ceglaną dojedziemy na nowe osiedle, które zaplanowano w pobliżu ROD „Niwa”
W przyszłości ulicą Ceglaną dojedziemy na nowe osiedle, które zaplanowano w pobliżu ROD „Niwa”

Po dwóch latach prac, teren przy ul. Ceglanej w Puławach doczekał się miejscowego planu zagospodarowania. W przyszłości powstanie tam nowe osiedle domków jednorodzinnych. Ogródki, jak chcieli działkowcy, pozostały poza jego zakresem.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Nowym planem objęto grunty pomiędzy ul. Kaznowskiego i skrzyżowaniem Ceglanej z ul. Powstańców Listopadowych z jednej strony, do granicy ogródków działkowych z drugiej. Zgodnie z przyjętymi założeniami, teren ten w większości został przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną. Od ul. Kaznowskiego osiedle będzie oddzielone pasem zieleni. Trawnik lub skwer przewidziano również w pobliżu ul. Powstańców. Z tej ostatniej ulicy zaplanowano również główny wjazd na nowe osiedle. Tuż przy skrzyżowaniu z ul. Ceglaną utworzono również miejsce pod zabudowę usługową.

Nowy plan, jak informują urzędnicy z Wydziału Planowania Przestrzennego, uwzględnił liczne wnioski składane przez właścicieli działek. Co ważne, część z nich sprawiła, że zmniejszono zakres opracowania, wyłączając z niego teren Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Niwa”. Pierwotnie władze miasta planowały dostosowanie ROD-u do zapisów w studium, które zakłada w tym miejscu zabudowę mieszkaniową. Ostatecznie, z uwagi na opór działkowiczów, zrezygnowano z tych zamierzeń.

Komentarze 26

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Wolność i Własność / 1 stycznia 2018 o 21:32
0
"Skoro taka zadość dla działkowców to może w ogóle zlikwidować prawo dziedziczenia? Odebrać ludziom ziemie i działki budowlane bo pochodzą w prostej linii od uwłaszczenia chłopów  w 1864 na mocy dekretu cara Aleksandra II Romanowa ? Przecież wtedy została rozdana ziemia całkowicie za darmo wybranym chłopom. Tak samo było podczas reformy rolnej PKWN w latach 1944-1948 gdzie między bezrolnych i małorolnych chłopów rozparcelowano całkowicie za darmo 6 mln ha. Ciekawe ile w Puławach i wokół Puław? To tez może chcesz odebrać?" ......................................................................................................................................... w sumie można by to dziedziczenie i zliwidować bo tak - mój ojciec kupił ziemię za oszczędności całego życia od jakiś Towarzyszy, którzy ją dostali w zasadzie za darmo i po sprzedaży w czasach gdy paszportów nie trzymało się w domu pojechali za tą kasę w podróż do około świata - to co za różnica równie dobrze i ja mogę być teraz wydziedziczony...nie? A te Romanowy i PKWNy to skąd miały tą ziemię którą rozdawały - ze sobą ze wschodu tu przyniosły? a może w jakimś sobie znanym celu to robiły?
"Skoro taka zadość dla działkowców to może w ogóle zlikwidować prawo dziedziczenia? Odebrać ludziom ziemie i działki budowlane bo pochodzą w prostej linii od uwłaszczenia chłopów  w 1864 na mocy dekretu cara Aleksandra II Romanowa ? Przecież wtedy została rozdana ziemia całkowicie za darmo wybranym chłopom. Tak samo było podczas reformy rolnej PKWN w latach 1944-1948 gdzie między bezrolnych i małorolnych chłopów rozparcelowano całkowicie za darmo 6 mln ha. Ciekawe ile w Puławach i wokół Puław? To tez może chcesz odebrać?" ........... rozwiń
Avatar
Gość / 1 stycznia 2018 o 21:10
0
Oki ale co to ma wspólnego z panem Januszem G. i jego potraktowaniem z buta działkowców?
Avatar
Gość / 1 stycznia 2018 o 19:59
0
Strukturami PZD kierują niezmiennie ludzie, wywodzący się z komunistycznych, wojskowo-policyjnych służb. Na czele związku od początku, czyli 1981 roku stoi Eugeniusz Kondracki. Krajowy Zarząd PZD nie podaje ile łącznie pobiera składek od miliona działkowców, ze wszystkich ogrodów. Twierdzi, że działacze związkowi pracują społecznie, z dokumentów wynika jednak, że mieli przyznawane wynagrodzenia. Trybunał Konstytucyjny uznał 24 przepisy ustawy o rodzinnych ogrodach działkowych za niekonstytucyjne. Część działkowców chce teraz zmiany obecnej ustawy. Twierdzą, że nie rozwiązuje ich problemów, bo tworzona była przez PZD. Zwracali się do polityków i Rzecznika Praw Obywatelskich.
Strukturami PZD kierują niezmiennie ludzie, wywodzący się z komunistycznych, wojskowo-policyjnych służb. Na czele związku od początku, czyli 1981 roku stoi Eugeniusz Kondracki. Krajowy Zarząd PZD nie podaje ile łącznie pobiera składek od miliona działkowców, ze wszystkich ogrodów. Twierdzi, że działacze związkowi pracują społecznie, z dokumentów wynika jednak, że mieli przyznawane wynagrodzenia. Trybunał Konstytucyjny uznał 24 przepisy ustawy o rodzinnych ogrodach działkowych za niekonstytucyjne. Część działkowców chce teraz zmiany obecnej u... rozwiń
Avatar
Edward / 1 stycznia 2018 o 17:23
0
undefined napisał:
Prawda o zamierajacuch przywilejach poprzedniej epoki to nie socjotechnika  :)
Nie chodzi tu o żadne przywileje, Przestańcie w końcu manipulować. Chodzi o to ze użytkownicy danego terenu zostali postawieni pod betonowym murem. Bez ich wiedzy i zgody, bez liczenia się z ich głosem, władze miasta chciały zmienić przeznaczenie terenu na inne. Tak się nie robi. Przestań więc ten fakt umniejszać, skłócać, kierować dyskusje na boczne nie mające związku ze sprawą, tory. Tematem jest pycha, buta i arogancja władzy!
Nie chodzi tu o żadne przywileje, Przestańcie w końcu manipulować. Chodzi o to ze użytkownicy danego terenu zostali postawieni pod betonowym murem. Bez ich wiedzy i zgody, bez liczenia się z ich głosem, władze miasta chciały zmienić przeznaczenie terenu na inne. Tak się nie robi. Przestań więc ten fakt umniejszać, skłócać, kierować dyskusje na boczne nie mające związku ze sprawą, tory. Tematem jest pycha, buta i arogancja władzy! rozwiń
Avatar
Gość / 1 stycznia 2018 o 17:08
0
Skoro taka zadość dla działkowców to może w ogóle zlikwidować prawo dziedziczenia? Odebrać ludziom ziemie i działki budowlane bo pochodzą w prostej linii od uwłaszczenia chłopów w 1864 na mocy dekretu cara Aleksandra II Romanowa ? Przecież wtedy została rozdana ziemia całkowicie za darmo wybranym chłopom. Tak samo było podczas reformy rolnej PKWN w latach 1944-1948 gdzie między bezrolnych i małorolnych chłopów rozparcelowano całkowicie za darmo 6 mln ha. Ciekawe ile w Puławach i wokół Puław? To tez może chcesz odebrać?
Avatar
Gość / 1 stycznia 2018 o 16:42
0
Niektórzy bardzo nie lubią działkowców. Z tego co wiem nie chcieli oni przekształcić swoich działek na tereny budowlane. Wiec nie wzrasta wartość tych gruntów. Zaprzestańcie wiec tej miernej nagonki i skłócania ludzi miedzy sobą. Kampanie wyborcza róbcie sobie w ratuszu.
Avatar
Gość / 1 stycznia 2018 o 16:28
0
Dlatego pytanie kto jest właścicielem tych terenów jest kluczowe i fundamentalne?
Avatar
Gość / 1 stycznia 2018 o 16:23
0
Działkowcy nie mogą przejść do innej organizacji działkowców bez utraty statusu użytkownika działki. Dodatkowo likwidacja ogrodu działkowego wymaga uzyskania zgody PZD. Obszar, którym zarządza PZD zajmuje 43,5 tys. ha. To mniej więcej tyle ile wynosi powierzchnia Seszeli. Rodzinne ogródki działkowe zajmują bardzo atrakcyjne tereny w centrach dużych miast. Działki stanowią od 2% do 5% powierzchni dużych polskich miast. Łącznie we władaniu PZD jest ok. 1 milion działek, z których korzysta ok. 4 mln ludzi w Polsce. Według różnych szacunków łączny teren pod zarządem PZD wart jest od 20 do 60 mld zł! 
Działkowcy nie mogą przejść do innej organizacji działkowców bez utraty statusu użytkownika działki. Dodatkowo likwidacja ogrodu działkowego wymaga uzyskania zgody PZD. Obszar, którym zarządza PZD zajmuje 43,5 tys. ha. To mniej więcej tyle ile wynosi powierzchnia Seszeli. Rodzinne ogródki działkowe zajmują bardzo atrakcyjne tereny w centrach dużych miast. Działki stanowią od 2% do 5% powierzchni dużych polskich miast. Łącznie we władaniu PZD jest ok. 1 milion działek, z których korzysta ok. 4 mln ludzi w Polsce. Według różnych szacunków łącz... rozwiń
Avatar
Gość / 1 stycznia 2018 o 16:12
0
Prawda o zamierajacuch przywilejach poprzedniej epoki to nie socjotechnika :)
Avatar
Gość / 1 stycznia 2018 o 15:34
0
O wyborców trzeba dbać cały czas. A nie fałszywe uśmieszki i gadki do lokalnej TV. To już nie działa. Uprasza się także o zaprzestanie kłamliwej, socjotechnicznej i skłócającej społeczeństwo anonimowej kampanii pseudo wyborczej w internetach. Głupcami nie jesteśmy.
Avatar
Wolność i Własność / 1 stycznia 2018 o 21:32
0
"Skoro taka zadość dla działkowców to może w ogóle zlikwidować prawo dziedziczenia? Odebrać ludziom ziemie i działki budowlane bo pochodzą w prostej linii od uwłaszczenia chłopów  w 1864 na mocy dekretu cara Aleksandra II Romanowa ? Przecież wtedy została rozdana ziemia całkowicie za darmo wybranym chłopom. Tak samo było podczas reformy rolnej PKWN w latach 1944-1948 gdzie między bezrolnych i małorolnych chłopów rozparcelowano całkowicie za darmo 6 mln ha. Ciekawe ile w Puławach i wokół Puław? To tez może chcesz odebrać?" ......................................................................................................................................... w sumie można by to dziedziczenie i zliwidować bo tak - mój ojciec kupił ziemię za oszczędności całego życia od jakiś Towarzyszy, którzy ją dostali w zasadzie za darmo i po sprzedaży w czasach gdy paszportów nie trzymało się w domu pojechali za tą kasę w podróż do około świata - to co za różnica równie dobrze i ja mogę być teraz wydziedziczony...nie? A te Romanowy i PKWNy to skąd miały tą ziemię którą rozdawały - ze sobą ze wschodu tu przyniosły? a może w jakimś sobie znanym celu to robiły?
"Skoro taka zadość dla działkowców to może w ogóle zlikwidować prawo dziedziczenia? Odebrać ludziom ziemie i działki budowlane bo pochodzą w prostej linii od uwłaszczenia chłopów  w 1864 na mocy dekretu cara Aleksandra II Romanowa ? Przecież wtedy została rozdana ziemia całkowicie za darmo wybranym chłopom. Tak samo było podczas reformy rolnej PKWN w latach 1944-1948 gdzie między bezrolnych i małorolnych chłopów rozparcelowano całkowicie za darmo 6 mln ha. Ciekawe ile w Puławach i wokół Puław? To tez może chcesz odebrać?" ........... rozwiń
Avatar
Gość / 1 stycznia 2018 o 21:10
0
Oki ale co to ma wspólnego z panem Januszem G. i jego potraktowaniem z buta działkowców?
Avatar
Gość / 1 stycznia 2018 o 19:59
0
Strukturami PZD kierują niezmiennie ludzie, wywodzący się z komunistycznych, wojskowo-policyjnych służb. Na czele związku od początku, czyli 1981 roku stoi Eugeniusz Kondracki. Krajowy Zarząd PZD nie podaje ile łącznie pobiera składek od miliona działkowców, ze wszystkich ogrodów. Twierdzi, że działacze związkowi pracują społecznie, z dokumentów wynika jednak, że mieli przyznawane wynagrodzenia. Trybunał Konstytucyjny uznał 24 przepisy ustawy o rodzinnych ogrodach działkowych za niekonstytucyjne. Część działkowców chce teraz zmiany obecnej ustawy. Twierdzą, że nie rozwiązuje ich problemów, bo tworzona była przez PZD. Zwracali się do polityków i Rzecznika Praw Obywatelskich.
Strukturami PZD kierują niezmiennie ludzie, wywodzący się z komunistycznych, wojskowo-policyjnych służb. Na czele związku od początku, czyli 1981 roku stoi Eugeniusz Kondracki. Krajowy Zarząd PZD nie podaje ile łącznie pobiera składek od miliona działkowców, ze wszystkich ogrodów. Twierdzi, że działacze związkowi pracują społecznie, z dokumentów wynika jednak, że mieli przyznawane wynagrodzenia. Trybunał Konstytucyjny uznał 24 przepisy ustawy o rodzinnych ogrodach działkowych za niekonstytucyjne. Część działkowców chce teraz zmiany obecnej u... rozwiń
Avatar
Edward / 1 stycznia 2018 o 17:23
0
undefined napisał:
Prawda o zamierajacuch przywilejach poprzedniej epoki to nie socjotechnika  :)
Nie chodzi tu o żadne przywileje, Przestańcie w końcu manipulować. Chodzi o to ze użytkownicy danego terenu zostali postawieni pod betonowym murem. Bez ich wiedzy i zgody, bez liczenia się z ich głosem, władze miasta chciały zmienić przeznaczenie terenu na inne. Tak się nie robi. Przestań więc ten fakt umniejszać, skłócać, kierować dyskusje na boczne nie mające związku ze sprawą, tory. Tematem jest pycha, buta i arogancja władzy!
Nie chodzi tu o żadne przywileje, Przestańcie w końcu manipulować. Chodzi o to ze użytkownicy danego terenu zostali postawieni pod betonowym murem. Bez ich wiedzy i zgody, bez liczenia się z ich głosem, władze miasta chciały zmienić przeznaczenie terenu na inne. Tak się nie robi. Przestań więc ten fakt umniejszać, skłócać, kierować dyskusje na boczne nie mające związku ze sprawą, tory. Tematem jest pycha, buta i arogancja władzy! rozwiń
Avatar
Gość / 1 stycznia 2018 o 17:08
0
Skoro taka zadość dla działkowców to może w ogóle zlikwidować prawo dziedziczenia? Odebrać ludziom ziemie i działki budowlane bo pochodzą w prostej linii od uwłaszczenia chłopów w 1864 na mocy dekretu cara Aleksandra II Romanowa ? Przecież wtedy została rozdana ziemia całkowicie za darmo wybranym chłopom. Tak samo było podczas reformy rolnej PKWN w latach 1944-1948 gdzie między bezrolnych i małorolnych chłopów rozparcelowano całkowicie za darmo 6 mln ha. Ciekawe ile w Puławach i wokół Puław? To tez może chcesz odebrać?
Avatar
Gość / 1 stycznia 2018 o 16:42
0
Niektórzy bardzo nie lubią działkowców. Z tego co wiem nie chcieli oni przekształcić swoich działek na tereny budowlane. Wiec nie wzrasta wartość tych gruntów. Zaprzestańcie wiec tej miernej nagonki i skłócania ludzi miedzy sobą. Kampanie wyborcza róbcie sobie w ratuszu.
Avatar
Gość / 1 stycznia 2018 o 16:28
0
Dlatego pytanie kto jest właścicielem tych terenów jest kluczowe i fundamentalne?
Avatar
Gość / 1 stycznia 2018 o 16:23
0
Działkowcy nie mogą przejść do innej organizacji działkowców bez utraty statusu użytkownika działki. Dodatkowo likwidacja ogrodu działkowego wymaga uzyskania zgody PZD. Obszar, którym zarządza PZD zajmuje 43,5 tys. ha. To mniej więcej tyle ile wynosi powierzchnia Seszeli. Rodzinne ogródki działkowe zajmują bardzo atrakcyjne tereny w centrach dużych miast. Działki stanowią od 2% do 5% powierzchni dużych polskich miast. Łącznie we władaniu PZD jest ok. 1 milion działek, z których korzysta ok. 4 mln ludzi w Polsce. Według różnych szacunków łączny teren pod zarządem PZD wart jest od 20 do 60 mld zł! 
Działkowcy nie mogą przejść do innej organizacji działkowców bez utraty statusu użytkownika działki. Dodatkowo likwidacja ogrodu działkowego wymaga uzyskania zgody PZD. Obszar, którym zarządza PZD zajmuje 43,5 tys. ha. To mniej więcej tyle ile wynosi powierzchnia Seszeli. Rodzinne ogródki działkowe zajmują bardzo atrakcyjne tereny w centrach dużych miast. Działki stanowią od 2% do 5% powierzchni dużych polskich miast. Łącznie we władaniu PZD jest ok. 1 milion działek, z których korzysta ok. 4 mln ludzi w Polsce. Według różnych szacunków łącz... rozwiń
Avatar
Gość / 1 stycznia 2018 o 16:12
0
Prawda o zamierajacuch przywilejach poprzedniej epoki to nie socjotechnika :)
Avatar
Gość / 1 stycznia 2018 o 15:34
0
O wyborców trzeba dbać cały czas. A nie fałszywe uśmieszki i gadki do lokalnej TV. To już nie działa. Uprasza się także o zaprzestanie kłamliwej, socjotechnicznej i skłócającej społeczeństwo anonimowej kampanii pseudo wyborczej w internetach. Głupcami nie jesteśmy.
Zobacz wszystkie komentarze 26

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Komitet Krzysztofa Żuka skarży się na TVP Lublin. Wytyka nieobecność na konferencjach

Komitet Krzysztofa Żuka skarży się na TVP Lublin. Wytyka nieobecność na konferencjach 0 0

Dlaczego nas nie pokazujecie – pytają Telewizję Polską działacze komitetu Krzysztofa Żuka i składają oficjalną skargę do TVP.

Kajakiem po Chodelce. Trasa spływu ma być bardziej atrakcyjna dla turystów

Kajakiem po Chodelce. Trasa spływu ma być bardziej atrakcyjna dla turystów 0 0

Chodelka będzie bardziej dostępna dla kajakarzy. 17-kilometrowa trasa spływu pobiegnie przez Opole Lubelskie, Karczmiska i Wilków.

Wieczne Czytanie: Józef Łobodowski w DDK Węglin
27 września 2018, 18:00

Wieczne Czytanie: Józef Łobodowski w DDK Węglin 1 0

Co Gdzie Kiedy. 27 września o godz. 18 w Muzeum Józefa Czechowicza (ul. Złota 3) odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu DDK Węglin Wieczne Czytanie, które będzie poświęcone twórczości Józefa Łobodowskiego.

Pomysł na biznes w Lublinie. Otworzył pierwszy w mieście automat z kebabami

Pomysł na biznes w Lublinie. Otworzył pierwszy w mieście automat z kebabami 126 5

Rozmowa z Pawłem Zasadą, właścicielem Kebab Box, pierwszego automatu na kebaby.

Były obawy o kolejne połączenie lotnicze z Lublina. Ważna deklaracja Wizz Air

Były obawy o kolejne połączenie lotnicze z Lublina. Ważna deklaracja Wizz Air 41 2

Loty linii Wizz Air do Londynu Luton pozostaną siatce połączeń Portu Lotniczego Lublin w przyszłorocznym sezonie letnim. Przewoźnik potwierdza natomiast, że do rozkładów nie wrócą zawieszane z końcem października rejsy do Sztokholmu i Kijowa.

Z opóźnieniem, ale są. Nowe trolejbusy wyjeżdżają na ulice Lublina

Z opóźnieniem, ale są. Nowe trolejbusy wyjeżdżają na ulice Lublina 8 11

Na ulice Lublina wyjeżdżają dziś nowe, przegubowe trolejbusy marki Ursus. Są klimatyzowane, wyposażone w biletomaty, a dzięki akumulatorom mogą kursować tam, gdzie nie ma nad jezdnią sieci zasilającej. Miasto kupiło w sumie 15 takich pojazdów za ponad 34 mln zł

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [21-23.09]
21 września 2018, 10:00

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [21-23.09] 1 0

Co Gdzie Kiedy. Na ekrany lubelskich kin wkracza polski film kostiumowy Kamerdyner. To jednak nie jedyna ciekawa premiera filmowa nadchodzącego weekendu. Ponadto lubelskie placówki oferują interesujące koncerty i spektakle. Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Miasto pozwało radną. Urząd domaga się przeprosin

Miasto pozwało radną. Urząd domaga się przeprosin 5 2

Władze Białej Podlaskiej pozwały radną niezależną Alicję Łagowską. Sprawa o ochronę dóbr osobistych toczy się przed Sądem Okręgowym w Lublinie.

Lubelskie: W przychodni zadrwili z RODO. Terminator, Jogi, Batman i inni na liście
galeria

Lubelskie: W przychodni zadrwili z RODO. Terminator, Jogi, Batman i inni na liście 215 11

Jogi, Batman, Szogun, Izaura, Masa, Skrzat – to tylko niektóre z zabawnych pseudonimów, jakie mieli otrzymać pacjenci przychodni w miejscowości Wohyń koło Radzynia, w województwie lubelskim. Chodzi o zachowanie anonimowości w związku z RODO (czyli nowego prawa o danych osobowych, które obowiązuje od 25 maja).

Motor gra z Sokołem Sieniawa bez nowego trenera. Rehabilitacja za Hutnika?

Motor gra z Sokołem Sieniawa bez nowego trenera. Rehabilitacja za Hutnika? 4 4

Piłkarze i kibice Motoru chcą, jak najszybciej zapomnieć o tym, co stało się w Krakowie. Ma w tym pomóc sobotni występ żółto-biało-niebieskich. Lublinianie zmierzą się na Arenie z Sokołem Sieniawa (godz. 18). Wszystko wskazuje na to, że na ławce trenerskiej „awaryjnie” zasiądzie Robert Chmura

Wypadek na al. Solidarności. Kierowca wjechał na czerwonym świetle?

Wypadek na al. Solidarności. Kierowca wjechał na czerwonym świetle? 10 7

Jedna osoba została ranna w wypadku na al. Solidarności w Lublinie.

Armia ukraińska przejęła dowództwo nad brygadą wielonarodową. Uroczystości na pl. Litewskim
galeria

Armia ukraińska przejęła dowództwo nad brygadą wielonarodową. Uroczystości na pl. Litewskim 0 10

Na placu Litewskim w Lublinie odbyły się w piątek dwie ceremonie wojskowe Wielonarodowej Brygady. Dowództwo nad brygadą przejęła armia ukraińska, zaś Batalion Dowodzenia otrzymał sztandar.

The World Biggest Eye Contact Experiment także w Lublinie
22 września 2018, 15:00

The World Biggest Eye Contact Experiment także w Lublinie 3 0

Co Gdzie Kiedy. Po raz kolejny na całym świecie przeprowadzona zostanie wyjątkowa akcja, podczas której ludzie zatrzymają się, aby popatrzeć sobie w oczy. Ponownie The World Biggest Eye Contact Experiment zorganizowany zostanie także w Lublinie - 22 września w Tarasach Zamkowych.

W Polsce na tę chorobę cierpią tylko dwie osoby. Pomóżmy Michalinie w walce z "zarazą"

W Polsce na tę chorobę cierpią tylko dwie osoby. Pomóżmy Michalinie w walce z "zarazą" 12 5

Rodzina Lubańskich z Białej Podlaskiej zbiera pieniądze na zdiagnozowanie córki Michaliny. Potrzeba 15 tys. zł. na badania genetyczne.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!